Starity

David Tennant 2

101 oldal 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. január 21. 08:39 #381
- törölt felhasználó -    
Nézzetek 'newish' Hamlet képeket itt biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 21. 08:44 #382
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.21. 08:39)
Nézzetek 'newish' Hamlet képeket itt  biggrin.gif


Érdekes előadás lehetett, nem szokványos prezentálása a darabnak. Szívesen megnézném egyszer. Most nagy butaságot fogok kérdezni, de ez színházi előadás volt, vagy film? blush.gif blush.gif unsure.gif

Engesztelésül, ímé:

http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2011. január 21. 09:52 #383
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.21. 08:44)
Érdekes előadás lehetett, nem szokványos prezentálása a darabnak. Szívesen megnézném egyszer. Most nagy butaságot fogok kérdezni, de ez színházi előadás volt, vagy film?  blush.gif  blush.gif  unsure.gif 
Engesztelésül, ímé:
http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif


Mind2. biggrin.gif A RSC volt a színház, aztán később kiadták DVD-n is. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. január 21. 10:23 #384
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.21. 08:44)
Érdekes előadás lehetett, nem szokványos prezentálása a darabnak. Szívesen megnézném egyszer. Most nagy butaságot fogok kérdezni, de ez színházi előadás volt, vagy film?  blush.gif  blush.gif  unsure.gif 
Engesztelésül, ímé:
http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif


És megszereztük a DVD-t, petíció árán. Anno én voltam a negyedik, aki aláírta a petíciót biggrin.gif Szép kis emlék. Az egészet Margret nevű ausztrál nőci kezdte, az RSC tagja már évek óta. Anno 'beszéltem' is vele. Kérdezte honnan való vagyok és kérte, hogy segítsek reklámozni. Mondtam neki hogy honnan jöttem és megbeszéltük, hogy nálunk a legtöbb, amit tehetek az az, hogy szétküldözgetem a linkeket. biggrin.gif
Margret indította anno a Recovery-t DVD-n petíciót is, ott is eljutottam kb 1000-ig, de a filmgyártó cég egy másik cégre mutogat, mondván nekik nincs joguk kiadni DVD-n, a másik cég szintén ugyanezt mondta. Megkérdezték a Headway Essex-et is (DT charity) akikhez David anno a Recovery forgatása után csatlakozott, ők megjelentetnék csak nincs pénzük.
És van most a MAAN, aminek valamiért kisebb a visszhangja, mint a Hamleté volt .. blink.gif

(Talán ideje másfajta módszerekhez nyúlni. Tudom, hogy csalni nem szép dolog, de akkor is, a cél szentesíti az eszközt. Nagy késztetés érzek arra, hogy a többi e-mail címemmel is aláírjam a petíciót pedig tudom hogy nem lenne szabad. De az élet sem igazságos, szóval .. *thinks*)
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2011. január 21. 12:25 #385
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
http://www.radiotimes.com/content/features/galleries/covers-party-2011/01/mainImage.jpg

Doctor: "I can't believe it. This is impossible... A red again... Amy darling. Sorry. I'm so sorry... But I want your beautiful ginger hair. Now!"
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 21. 12:45 #386
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.21. 12:25)
http://www.radiotimes.com/content/features/galleries/covers-party-2011/01/mainImage.jpg
Doctor: "I can't believe it. This is impossible... A red again... Amy darling. Sorry. I'm so sorry... But I want your beautiful ginger hair. Now!"


Lehet hogy csak én vagyok szűk látókörű, de nem látom magam előtt a Dokit vörösen. Egyiket sem. mellow.gif Azt látom pl hogy Rupert Grint mint Doktor (és szeretném is, visszahozná az egész életkedvemet a DW-ba rohog.gif ) de még az sem teljes kép.. Ő arról híresült el, hogy nem vörös, szeretne az lenni, de soha nem az. Attól függően, hogy hogyan alakul a sorozat, most elkaszálják-e vagy nem, az utolsó Doktor legyen vörös, hadd legyen boldog _nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2011. január 21. 14:06 #387
- törölt felhasználó -    
Nyú pikcsör itt. A kép ma készült, a KAFKA musical felvételekor. David tegnap megbőgetett mindenkit a közös felolvasáskor és ma sincs ez másképpen (állítólag) rolleyes.gif
Csinálhatna valami vicceset már, igazán, elég volt a könnyekből, több mosolyt akarok. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 21. 14:36 #388
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.21. 14:06)
Nyú pikcsör itt. A kép ma készült, a KAFKA musical felvételekor. David tegnap megbőgetett mindenkit a közös felolvasáskor és ma sincs ez másképpen (állítólag)  rolleyes.gif 
Csinálhatna valami vicceset már, igazán, elég volt a könnyekből, több mosolyt akarok.  biggrin.gif


Ez az ember olyan átéléssel tud játszani, hogy ha a Broadwayn felolvasná "Az ausztrál házilegyek násztánca" című örökzöld olvasmányt azért is Tony-díjat kaphatna.
És igen, I want crazy, funny, sassy David back! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. január 21. 15:14 #389
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.21. 14:36)
Ez az ember olyan átéléssel tud játszani, hogy ha a Broadwayn felolvasná "Az ausztrál házilegyek násztánca" című örökzöld olvasmányt azért is Tony-díjat kaphatna.
És igen, I want crazy, funny, sassy David back!  biggrin.gif


Én persze megértem, hogy nem akarja a beskatulyázást ezért vállal comedy mellé drámát is (vagy fordítva) de arra is kellene gondolni, hogy a FN-ban max negyed órát lesz a képernyőn (állítólag), plusz ott van a Decoy Bride, de dráma terén ... Ott van a United, a negyed órás kisfilm amiről semmit sem tudunk, KAFKA, és a Comic Reliefes Ugandás sírós film, plusz lesz a Hobbit... Nem azért mondom, de nekem hiánytüneteim vannak és muszáj vagyok az ezerszer megnézett Friday Night Project adásokat nézni vagy az L.A. without map-et, ha funny Davidet akarok ..
Come on Tennant, do something dry.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow
2011. január 21. 15:25 #390
- törölt felhasználó -    
Take a look at this! A classic! biggrin.gif thumbsup.gif rohog.gif meghajolo.gif _nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. január 21. 15:53 #391
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.21. 15:25)


TE is mindig tudod, hogy mire van szükségem rohog.gif
De szeretném én is az irodalom tanáromnak. biggrin.gif Akármennyire is nehéz lenne koncentrálni a tananyagra a 'látvány' miatt, az akcentus miatt megérné rohog.gif
Erről jut eszembe, gimnáziumban volt egy angol tanárom, aki az UK-ban született és ott is élt egy darabig. Tudott magyarul és angolul is, habár kis országunkban lakik, gyakran ment ki a szülőhazájába. Sajnos az órákon magyarul beszélt, mondta el a tananyagot és csak akkor beszélt angolul, mikor szóbeli tételeket néztünk át vagy feleltünk, de amikor úgy volt, én akkor nagyon boldog voltam. Jól nézett ki, de a humora miatt inkább RTD-re emlékeztetett. Nem skót volt, brit, de ott is nehéz volt figyelni az órán biggrin.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow
2011. január 21. 16:25 #392
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.21. 10:23)
És megszereztük a DVD-t, petíció árán. Anno én voltam a negyedik, aki aláírta a petíciót  biggrin.gif Szép kis emlék. Az egészet Margret nevű ausztrál nőci kezdte, az RSC tagja már évek óta. Anno 'beszéltem' is vele. Kérdezte honnan való vagyok és kérte, hogy segítsek reklámozni. Mondtam neki hogy honnan jöttem és megbeszéltük, hogy nálunk a legtöbb, amit tehetek az az, hogy szétküldözgetem a linkeket.  biggrin.gif 
Margret indította anno a Recovery-t DVD-n petíciót is, ott is eljutottam kb 1000-ig, de a filmgyártó cég egy másik cégre mutogat, mondván nekik nincs joguk kiadni DVD-n, a másik cég szintén ugyanezt mondta. Megkérdezték a Headway Essex-et is (DT charity) akikhez David anno a Recovery forgatása után csatlakozott, ők megjelentetnék csak nincs pénzük.
És van most a MAAN, aminek valamiért kisebb a visszhangja, mint a Hamleté volt ..  blink.gif 
(Talán ideje másfajta módszerekhez nyúlni. Tudom, hogy csalni nem szép dolog, de akkor is, a cél szentesíti az eszközt. Nagy késztetés érzek arra, hogy a többi e-mail címemmel is aláírjam a petíciót pedig tudom hogy nem lenne szabad. De az élet sem igazságos, szóval .. *thinks*)

Remélem azért büszke vagy magadra, hogy neked (is) köszönhető, hogy DVD-n is meg lehet csodálni Davidet. biggrin.gif
Ha alá kell írni valamit, én benne vagyok. biggrin.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 21. 17:09 #393
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.01.21. 16:25)
Remélem azért büszke vagy magadra, hogy neked (is) köszönhető, hogy DVD-n is meg lehet csodálni Davidet. biggrin.gif 
Ha alá kell írni valamit, én benne vagyok. biggrin.gif rohog.gif


Áhhh, ugyanmár, én csak egy vagyok a sok közül, aki aláírta... Viszont tudom, hogy több magyar is aláírta... vannak itt magyar fanok, nem sokan, de vannak csak ide nem járnak. Ha kigooglezod David nevét magyarul, találkozhatsz jó pár bloggal és ha olvasod a DW-s hírek kommenteket a sorozatjunkien, látod, hogy volnánk amúgy páran. biggrin.gif
Petíció
2011. január 21. 18:32 #394
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.21. 17:09)


Aláírtam. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 21. 18:53 #395
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.21. 17:09)
Áhhh, ugyanmár, én csak egy vagyok a sok közül, aki aláírta... Viszont tudom, hogy több magyar is aláírta... vannak itt magyar fanok, nem sokan, de vannak csak ide nem járnak. Ha kigooglezod David nevét magyarul, találkozhatsz jó pár bloggal és ha olvasod a DW-s hírek kommenteket a sorozatjunkien, látod, hogy volnánk amúgy páran.  biggrin.gif 
Petíció


Ezt már aláírtam, nem? Másik nincs? Most mindent aláírok, ami David... rohog.gif
2011. január 21. 19:02 #396
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.21. 18:53)
Ezt már aláírtam, nem? Másik nincs? Most mindent aláírok, ami David...  rohog.gif


Van még valahol a félmeztelen photoshootot akarunk és a Rex is not your lawyer sorozatot, brit akcentussal akarjuk vissza petíció de nem hinném, hogy érdemes lenne aláírni. biggrin.gif
Létezik még egy petíció, amiben az alulírottak azt kérik, hadd vigye David a lángot a 2012-es ??? olimpián _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 21. 22:46 #397
- törölt felhasználó -    
Fent vagytok twitteren? Én követek két DT fan csajt, de hihetetlen viccesek biggrin.gif rohog.gif és nagyon csúnyán beszélnek mellow.gif
Abszolút fangörlök, a hasamat fogom a röhögéstől _nevet.gif _nevet.gif
2011. január 22. 07:41 #398
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.21. 22:46)
Fent vagytok twitteren? Én követek két DT fan csajt, de hihetetlen viccesek  biggrin.gif  rohog.gif és nagyon csúnyán beszélnek  mellow.gif 
Abszolút fangörlök, a hasamat fogom a röhögéstől  _nevet.gif  _nevet.gif


Fent vagyok, de mostanában (fél éve) nem jártam fenn. Meguntam kicsit. sad.gif Mesélj, hadd halljunk mi is jó fangörlös sztorikat! w00t.gif
2011. január 22. 09:20 #399
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.22. 07:41)
Fent vagyok, de mostanában (fél éve) nem jártam fenn. Meguntam kicsit.  sad.gif Mesélj, hadd halljunk mi is jó fangörlös sztorikat!  w00t.gif


Két magyar lányról van szó, szóval óvatosan beszélek. Elkezdtem őket követni, de fél óra múlva elgondolkodtam azon, hogy inkább nem követem őket. Ajajj, fangörlnek mondják magukat, a profiljuk és a háttérkép nagyon szép de ők csak kis fangörlök, az az idegesítő és kiállhatatlan fajta. Volt BP, GM és SM bashing, mind 3 nőre ugyanazt a csúnya szót használták, r-el kezdődik és c-re végződik. Nekem úgy jött le, hogy semmi mást nem láttak, csak a DW-t, most Hamletet néznének csak nem találnak magyar feliratot. A könyvet lusták elolvasni dry.gif és az angol felirat sem jó nekik. Az egyik még gyerek (ő a nagyobb szájú) a másik már elmúlt 19 is.
A legalja fangörlökből valóak. Nem is titkosítják a profiljukat, úgy írogatják ki, hogy mit csinálnának Daviddel ha szembe menne velük. Micsoda képzelőerő egy gyereknek. Wow. blink.gif Jókat eldumálgatnak arról, hogy röhögnek suliban, at maths, mikor egy feladatban a megoldás 25 cm-re jönne ki meg hogy kinyomtatnak majd egy bizonyos képet, amin David meztelen és azt keretezve kiteszik a falra biggrin.gif blink.gif unsure.gif
Tegnap este már a vakbelem is röhögött azon, hogy a Casanovát akarják megnézni, meg hogy mennyire látni akarják már benne, mert van pár *OLYAN* jelenete és sokszor látszik a felsőteste ami IDÉZEK beindítja őket. mellow.gif
És ennyi elég is volt. Én akkor is követem őket mert viccesek és fájdalmasan bolondok biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Oké, vegyük komolyra a dolgot. Milyen világ vár az emberekre ha pl ez a kis 15 éves csajszi már most így viselkedik és beszél? Hová romlik ez a világ kérem szépen? dry.gif
2011. január 22. 09:31 #400
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.22. 09:20)
Két magyar lányról van szó, szóval óvatosan beszélek. Elkezdtem őket követni, de fél óra múlva elgondolkodtam azon, hogy inkább nem követem őket. Ajajj, fangörlnek mondják magukat, a profiljuk és a háttérkép nagyon szép de ők csak kis fangörlök, az az idegesítő és kiállhatatlan fajta. Volt BP, GM és SM bashing, mind 3 nőre ugyanazt a csúnya szót használták, r-el kezdődik és c-re végződik. Nekem úgy jött le, hogy semmi mást nem láttak, csak a DW-t, most Hamletet néznének csak nem találnak magyar feliratot. A könyvet lusták elolvasni  dry.gif és az angol felirat sem jó nekik. Az egyik még gyerek (ő a nagyobb szájú) a másik már elmúlt 19 is. 
A legalja fangörlökből valóak. Nem is titkosítják a profiljukat, úgy írogatják ki, hogy mit csinálnának Daviddel ha szembe menne velük. Micsoda képzelőerő egy gyereknek. Wow.  blink.gif Jókat eldumálgatnak arról, hogy röhögnek suliban, at maths, mikor egy feladatban a megoldás 25 cm-re jönne ki meg hogy kinyomtatnak majd egy bizonyos képet, amin David meztelen és azt keretezve kiteszik a falra  biggrin.gif  blink.gif  unsure.gif 
Tegnap este már a vakbelem is röhögött azon, hogy a Casanovát akarják megnézni, meg hogy mennyire látni akarják már benne, mert van pár *OLYAN* jelenete és sokszor látszik a felsőteste ami IDÉZEK beindítja őket.  mellow.gif 
És ennyi elég is volt. Én akkor is követem őket mert viccesek és fájdalmasan bolondok  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 
Oké, vegyük komolyra a dolgot. Milyen világ vár az emberekre ha pl ez a kis 15 éves csajszi már most így viselkedik és beszél? Hová romlik ez a világ kérem szépen?  dry.gif


Báú... blink.gif Sajnos ez a két lány nem igazánt tűnik ki a tömegből, már ami a hülyeséget illeti. Minden fangörl ilyen. sad.gif Egyébként nem is a "forróbb" gonolataikkal van baj, hiszen kinek nincsenek ilyen gondolatai olykor? Inkább ott a gond, hogy ezt leplezetlenül mindenki előtt kitárgyalják és azt hiszik, hogy ez menő. Minden rajongónak vannak bizonyos fangörlös gondolatai, de a normálisabbja megtartja magának. Ez nem álszentség, csak éppen megtiszteljük kedvencünket azzal, hogy nem kezeljük nyilvánosan úgy, mintha egy darab hús lenne. dry.gif Mert ugye nem is az. Szomorú, hogy egy 15 évesnek ilyen értékrendje van, de ő még fejlődhet. Az a 19 éves engem jobban elkeserít, mert az már sose lesz normális.. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
101 oldal 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok