Starity

David Tennant 2

101 oldal 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. január 27. 10:25 #501
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.27. 09:03)
Aha, sejtettem, hogy valami hasonló!  w00t.gif 
Amennyiben valóban kis szerepe van a filmben, akkor talán nem ütközik annyira. Vagy ha igen, akkor egyértelmű szerintem, hogy mit fog választani. A színházat, mert egy pici szerep egy ilyen filmben szerintem annyira nem érdekli. Ha viszont a film szerint Thranduilnak fontosabb a szerepe, na, akkor lehet egy kis érdekütközés...  blink.gif


Szerintem viszont a színházat lesz neki MUSZÁJ kiejteni. Hiába, ha rajta múlna biztosan a színházat vállalná, de a Hobbit filmből kihúzni magad, ha már beválogattak .. Abszurd, főleg, ha David amerikai ügynökei kerítették neki a melót pedig arra gyanakszom, hogy ők keresték neki ezt a szerepet. A Rex-nél már megtanulhattuk, hogy jár az, aki a nevét adja valamilyen amerikai projekthez. Szegény ember Novembertől Májusig több projekttől esett el, mert otthon kellett várnia a telefon mellett, hogy lesz-e valami a pilotból vagy nem. Le merem fogadni, hogy megint ez van, a neve ott virít a forgató könyven és azért az 5 perces szereplésért majd lemondhatja a színházat és a Billie Piperrel közös filmet amiből úgy tűnik hogy lesz valami, bár így, hogy csúszik a Hobbit .. dry.gif Amit pedig nagyon bánnék, mert M Cook is benne lenne a filmben, akit én imádok és mindig is szerettem volna, ha David és Cook egy filmben játszik wub.gif de a hülye amerikai szokásoknak köszönhetően gondolom erre is keresztet vethetünk. reklamalo.gif reklamalo.gif
Ennyit az amerikai filmiparról mellow.gif dry.gif mad.gif
2011. január 27. 11:17 #502
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.27. 10:25)
Szerintem viszont a színházat lesz neki MUSZÁJ kiejteni. Hiába, ha rajta múlna biztosan a színházat vállalná, de a Hobbit filmből kihúzni magad, ha már beválogattak .. Abszurd, főleg, ha David amerikai ügynökei kerítették neki a melót pedig arra gyanakszom, hogy ők keresték neki ezt a szerepet. A Rex-nél már megtanulhattuk, hogy jár az, aki a nevét adja valamilyen amerikai projekthez. Szegény ember Novembertől Májusig több projekttől esett el, mert otthon kellett várnia a telefon mellett, hogy lesz-e valami a pilotból vagy nem. Le merem fogadni, hogy megint ez van, a neve ott virít a forgató könyven és azért az 5 perces szereplésért majd lemondhatja a színházat és a Billie Piperrel közös filmet amiből úgy tűnik hogy lesz valami, bár így, hogy csúszik a Hobbit ..  dry.gif Amit pedig nagyon bánnék, mert M Cook is benne lenne a filmben, akit én imádok és mindig is szerettem volna, ha David és Cook egy filmben játszik  wub.gif de a hülye amerikai szokásoknak köszönhetően gondolom erre is keresztet vethetünk.  reklamalo.gif  reklamalo.gif 
Ennyit az amerikai filmiparról  mellow.gif  dry.gif  mad.gif


Na igen, most írtam ám jó nagy hülyeséget, mert ha a szerződés megköttetett, akkor Davidünk nem igazán tud ugrálni. Akkor kénytelen lemondani a színházat, meg minden mást amit szeret. sad.gif Remélem ez nem így lesz. Az a baj, hogy a GyU-ban is úgy volt, hogy akinek kisebb szerepe volt, az is hónapokat töltött a forgatáson, mert ugye "törpeképző". Jackson alaposságát ismerve, ez most sem lesz másként. Aminek egyrészt én örülök, mert várom a filmet, másrészt meg kicsit aggaszt, hogy esetleg ez Davidet túlságosan leköti. blink.gif

http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif
2011. január 27. 11:45 #503
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.27. 11:17)
Na igen, most írtam ám jó nagy hülyeséget, mert ha a szerződés megköttetett, akkor Davidünk nem igazán tud ugrálni. Akkor kénytelen lemondani a színházat, meg minden mást amit szeret.  sad.gif Remélem ez nem így lesz. Az a baj, hogy a GyU-ban is úgy volt, hogy akinek kisebb szerepe volt, az is hónapokat töltött a forgatáson, mert ugye "törpeképző". Jackson alaposságát ismerve, ez most sem lesz másként. Aminek egyrészt én örülök, mert várom a filmet, másrészt meg kicsit aggaszt, hogy esetleg ez Davidet túlságosan leköti.  blink.gif
http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif


Engem a Hobbit hidegen hagy, ha David nem lenne benne, nem is érdekelne. Nem akarom, hogy elbukja a Love on the murder mile filmet, színházat már nem látjuk, de azt a filmet szeretném és inkább abban lássam, mint a Hobbitban. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 27. 12:13 #504
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.27. 11:45)
Engem a Hobbit hidegen hagy, ha David nem lenne benne, nem is érdekelne. Nem akarom, hogy elbukja a Love on the murder mile filmet, színházat már nem látjuk, de azt a filmet szeretném és inkább abban lássam, mint a Hobbitban.  mellow.gif


Igen, tudom, hogy téged nem igazán érdekel, engem viszont Davidtől függetlenül is izgat a dolog, hiszen I am die hard LOTR fan! w00t.gif Viszont annak nem örülök, hogy egy nyúlfarknyi szerep miatt esetleg lemarad valami másról, ami értékesebb, izgalmasabb, jobb lenne. A Hobbitot úgyis nézem nélküle is, tök mindegy. De tőle én is inkább várnék valami "művészibbet". Valamit, amiben többet szerepel 5 percnél... dry.gif
2011. január 27. 13:02 #505
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.27. 12:13)
Igen, tudom, hogy téged nem igazán érdekel, engem viszont Davidtől függetlenül is izgat a dolog, hiszen I am die hard LOTR fan!  w00t.gif Viszont annak nem örülök, hogy egy nyúlfarknyi szerep miatt esetleg lemarad valami másról, ami értékesebb, izgalmasabb, jobb lenne. A Hobbitot úgyis nézem nélküle is, tök mindegy. De tőle én is inkább várnék valami "művészibbet". Valamit, amiben többet szerepel 5 percnél...  dry.gif


Én nem mondtam, hogy a Love on the Murder Mile jó lesz, semmit nem tudunk róla. Valahogyan nekem úgy jött le, hogy ha van valami, amit az amerikaiak jobban csinálnak, mint az angolok, az a thriller. Nem mondom, hogy rossz ami brit és thriller de nekem úgy tűnik, hogy abban nem kifejezetten erősek. David színészi képessége mindenféleképpen dobna a dolgon és biztos vagyok abban is, hogy a David Billie kapcsolat is pozitív kihatással lenne.
Én egyébként azt hittem, hogy ebből semmi nem igaz, csak a fanok találták ki, mert szeretik együtt Davidet és Billiet és mindenáron össze akarják őket hozni. Gondolom GM nem nézi jó szemmel, mert ők ketten szerintem régen jártak és David is állandóan azt hangoztatta, hogy Billie így meg úgy. Szerintem nem illenek össze és azt sem tartottam túl jó ötletnek, ami a Doktor és Rose között volt de most már mindegy. Rose nem tartozik a kedvenc útitársaim közé de már esküszöm visszasírom.

http://30.media.tumblr.com/tumblr_lfnlysFilj1qcb05yo1_400.png
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 27. 13:54 #506
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
http://i1019.photobucket.com/albums/af311/GraceBenning/11a_09_tennantcut_415x275.jpg

You, fangirl! I'm coming for You! biggrin.gif
2011. január 27. 14:09 #507
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.27. 13:54)
http://i1019.photobucket.com/albums/af311/GraceBenning/11a_09_tennantcut_415x275.jpg
You, fangirl! I'm coming for You!  biggrin.gif


Mr Gumpy laugh.gif laugh.gif
2011. január 28. 10:34 #508
- törölt felhasználó -    
Egyre több ember látja a Fright Night filmet és nem spoileresen de beszélnek róla. Eddig 2 interjút bogarásztam végig és mindkettőben azt olvastam, hogy David nagyszerű volt és engedték improvizálni a jeleneteknél, mert az ő karakterének szánt mondatok nem hangzottak jól a szájából blink.gif blink.gif
Van valakinek valami elképzelése, hogy ez mi a fenét jelent? rolleyes.gif
2011. január 28. 10:35 #509
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.28. 10:34)
Egyre több ember látja a Fright Night filmet és nem spoileresen de beszélnek róla. Eddig 2 interjút bogarásztam végig és mindkettőben azt olvastam, hogy David nagyszerű volt és engedték improvizálni a jeleneteknél, mert az ő karakterének szánt mondatok nem hangzottak jól a szájából  blink.gif  blink.gif 
Van valakinek valami elképzelése, hogy ez mi a fenét jelent?  rolleyes.gif


Biztosan kicsit Doktorosra vette a figurát. rohog.gif
2011. január 28. 10:46 #510
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.28. 10:35)
Biztosan kicsit Doktorosra vette a figurát. rohog.gif


'I'll be back soon now I have to climb that rope and swallow fire but then I'll be here so we can just .. oh come on, don't look at me like that, I'm brilliant! Allons-y!'?
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. január 28. 10:46 #511
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.28. 10:34)
Egyre több ember látja a Fright Night filmet és nem spoileresen de beszélnek róla. Eddig 2 interjút bogarásztam végig és mindkettőben azt olvastam, hogy David nagyszerű volt és engedték improvizálni a jeleneteknél, mert az ő karakterének szánt mondatok nem hangzottak jól a szájából  blink.gif  blink.gif 
Van valakinek valami elképzelése, hogy ez mi a fenét jelent?  rolleyes.gif


Őszintén fogalmam sincs, de jól hangzik... rolleyes.gif Valahogy azt gondolom, hogy ha David improvizálhat, az több mint jó nekünk. w00t.gif Ja, ha sikerül megszereznem, a hétvégémbe besűrítem a Single Fathert is. Drámás hétvégém lesz. biggrin.gif
2011. január 28. 11:57 #512
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.28. 10:46)
Őszintén fogalmam sincs, de jól hangzik... rolleyes.gif Valahogy azt gondolom, hogy ha David improvizálhat, az több mint jó nekünk.  w00t.gif


Legalább egy valami jó lesz a filmben. mellow.gif Ha már sem a sztori, sem a karakter, sem a kinézet nem jó. mellow.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.01.28. 10:46)
Ja, ha sikerül megszereznem, a hétvégémbe besűrítem a Single Fathert is. Drámás hétvégém lesz.  biggrin.gif


Remek. Akkor meg tudunk majd dumálni egy két dolgot a film végével kapcsolatban. A dobozban (úgy tudom) az első két rész frí, dzsászt széjin' biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. január 28. 12:13 #513
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.28. 11:57)
Legalább egy valami jó lesz a filmben.  mellow.gif Ha már sem a sztori, sem a karakter, sem a kinézet nem jó.  mellow.gif 
Remek. Akkor meg tudunk majd dumálni egy két dolgot a film végével kapcsolatban. A dobozban (úgy tudom) az első két rész frí, dzsászt széjin'  biggrin.gif


Ó, áj adór jú for disz informésön! w00t.gif meghajolo.gif Már alig várom, hogy megint lássak egy gyöngyszemet David alakításaiból! Komolyan, egyre jobban megfog a pasas. Nem tetszik, mint pasi, nem érdekel igazán a magánélete se, de ahogy játszik, az valami hihetetlen! Minél többet látok belőle, annál jobb - nekem! biggrin.gif
2011. január 28. 12:36 #514
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.28. 11:57)
Legalább egy valami jó lesz a filmben.  mellow.gif Ha már sem a sztori, sem a karakter, sem a kinézet nem jó.  mellow.gif


Ízlések és pofonok... biggrin.gif blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. január 28. 12:37 #515
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.28. 12:13)
adór


? unsure.gif
2011. január 28. 12:40 #516
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.28. 12:37)
unsure.gif


Bocsi, nagyon magyarosra vettem a figurát. blush.gif adór=adore biggrin.gif
2011. január 28. 12:41 #517
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Aktuális cuki. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 28. 12:41 #518
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.28. 12:40)
Bocsi, nagyon magyarosra vettem a figurát.  blush.gif adór=adore  biggrin.gif


Jaaa! Én vagyok süsü, bocsi... 110.gif
2011. január 28. 12:42 #519
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.28. 12:41)


Ó, milyen kis duzzogi... rolleyes.gif És azok a szeplők! smileeee.gif
2011. január 28. 13:26 #520
- törölt felhasználó -    
Szereztem új sünis képeket. biggrin.gif Éléskamra feltöltve, újra indul a napi haj rovat rohog.gif rohog.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.01.28. 12:13)
Ó, áj adór jú for disz informésön!  w00t.gif  meghajolo.gif Már alig várom, hogy megint lássak egy gyöngyszemet David alakításaiból! Komolyan, egyre jobban megfog a pasas. Nem tetszik, mint pasi, nem érdekel igazán a magánélete se, de ahogy játszik, az valami hihetetlen! Minél többet látok belőle, annál jobb - nekem!  biggrin.gif


Meg tudom érteni, hogy nem tetszik, mint pasi. Nem kifejezetten macsó kinézet, magas, vékony, beesett arc, hosszúkás? orr, beülő barna szemek, ez minden, csak nem eyecandy vagy szépségverseny nyertes. Azt én is beismerem, hogy David sem tökéletes, és vannak nála szebb férfiak de én már csak ilyen vagyok. Nekem világ életemben az tetszett, ami/aki másnak nem.

Én a Secret Smilenál 'dőltem bele' de ott sem a kinézete volt az első szempont, ugyan a szemnek nem rossz látvány, de mégsem az igazi. Először azt hittem, hogy ez csak múló valami nálam, gondoltam szép arca van, jól néz ki, jó a haja, majd pár év múlva másképpen gondolkozom. Nem így lett. Annyira belemerültem a munkáiba, hogy eljutottam arra a pontra, amikor már a hangjától és az akcentusától el tudnék olvadni és akkor még nem is láttam a pofiját. Nem tudom megmagyarázni hogy miért de egyszerűen néha úgy érzem, szükségem van arra, hogy halljam beszélni. Eddig is nagy csodálója voltam a brit akcentusoknak és nem Davidé az egyetlen akcentus, ami felett nem tudok elsiklani csak úgy. rohog.gif

Bizony, nálam ez így van, ránézek egy képre és nem minden esetben mondom azt, hogy hjaj de helyes pasas pl ez, a természetessége tetszik benne és ha néha tényleg jól néz ki (és a haja is jó) az csak hab a tortán biggrin.gif biggrin.gif A hangja jó, mindig el tudok aludni mikor hallgatom egyik másik audióját, kicsit ügyetlen és szerencsétlen ember, olyan humorral hogy néha a falat kaparásznám a röhögéstől (vagy a fájdalomtól biggrin.gif ) de legalább őszinte, nyitott és legvégül, de nem legutolsó sorban, küldött nekem két autogrammot amit sajátmaga írt alá rohog.gif biggrin.gif Mi más kell még? rohog.gif biggrin.gif cool.gif laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
101 oldal 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok