Starity

David Tennant 2

101 oldal 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 11. 15:02 #1121
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.11. 15:00)
Ja, akkor mégse nyertem. Sebaj! Jó ez így. pardon.gif
http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif


Apropó avatar. Tegnap megnéztem a CR youtube-os verzióját, és az meg van vágva, nem láttam azt a fejet, amiből avatart lehet csinálni. unsure.gif
2011. március 11. 15:11 #1122
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.11. 15:02)
Apropó avatar. Tegnap megnéztem a CR youtube-os verzióját, és az meg van vágva, nem láttam azt a fejet, amiből avatart lehet csinálni.  unsure.gif


Ez nem jó hír... sad.gif Pedig olyan jó lett volna. sad.gif
2011. március 11. 15:13 #1123
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.11. 15:11)
Ez nem jó hír... sad.gif Pedig olyan jó lett volna.  sad.gif


De még a fórumokon sincsen, pedig 3 oldalon keresztül repostolták ezt a képet az egyik topikban, így a harmadik oldalon mindegy meddig görgetsz le, mindig csak azt a fejet látod rohog.gif
2011. március 11. 20:24 #1124
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Tudom, pont egy oldallal ezelőtt fogadtam meg, de eddig tartott. Kell egy képet kitennem rolleyes.gif
Most épp ez az aktuális kedvencem, ne kérdezzétek miért, nem tudom biggrin.gif
http://i808.photobucket.com/albums/zz7/Lera7/tumblr_lefqwjirnX1qahmy6o1_500png.jpg

Ja és ez wub.gif
http://i808.photobucket.com/albums/zz7/Lera7/2py2vrk.gif
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 11. 22:03 #1125
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.03.11. 20:24)
Tudom, pont egy oldallal ezelőtt fogadtam meg, de eddig tartott. Kell egy képet kitennem  rolleyes.gif 
Most épp ez az aktuális kedvencem, ne kérdezzétek miért, nem tudom biggrin.gif 
http://i808.photobucket.com/albums/zz7/Lera7/tumblr_lefqwjirnX1qahmy6o1_500png.jpg
Ja és ez wub.gif 
http://i808.photobucket.com/albums/zz7/Lera7/2py2vrk.gif


Van egy sejtésem, hogy miért. Gondolom hasonló okokból, amiért nekem is rohog.gif
2011. március 12. 07:42 #1126
- törölt felhasználó -    
A legújabb DWM-ban van egy Benjamin Cook interjú DT-vel a Comic Reliefről, MAAN, bélyegekről, Stephen Fry és 11 ÍZŰ chipsekről. rohog.gif _nevet.gif Kéri valaki a linket?
1 felhasználónak tetszik: Erosz
2011. március 12. 12:10 #1127
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.12. 07:42)
A legújabb DWM-ban van egy Benjamin Cook interjú DT-vel a Comic Reliefről, MAAN, bélyegekről, Stephen Fry és 11 ÍZŰ chipsekről.  rohog.gif  _nevet.gif Kéri valaki a linket?


Ez most kérdés volt? biggrin.gif Szerintem mindenki szívesen nevet rajta laugh.gif
11 ízű chips?? blink.gif ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 12. 12:45 #1128
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.03.12. 12:10)
Ez most kérdés volt?  biggrin.gif  Szerintem mindenki szívesen nevet rajta  laugh.gif
11 ízű chips?? blink.gif  ohmy.gif


Nem is az, hogy milyen lehet a Stephen Fry ízű chips, hanem 11? _nevet.gif
DWM scans thumbsup.gif
Újabb őszinte vallomás egy őszinte fantól. David, te nagyon bolond vagy, erre már tényleg nem tudok mit mondani biggrin.gif laugh.gif rohog.gif _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. március 12. 13:36 #1129
- törölt felhasználó -    
http://i1098.photobucket.com/albums/g372/pounamu13/TMM12ACTORS2_a_126482j.jpg
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Erosz, Sally Sparrow
2011. március 13. 18:37 #1130
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Na jó, most összezavarodtam. Még régebben megnéztem a youtube-on a DW confidential videóit. Persze még nem az összeset. A BBC entertainment is leadja, de ugye azt megbeszéltük, hogy az egy megvágott valami. Igen ám, de ebben a megvágott confidentialban olyan részek vannak, ami a hosszúban nincs benne. Pl a mostani 3. évad 11. részének kulisszák mögötti videójában benne volt ahogy John BARROWMAN a singing in the raint énekli, miközben mindenki ázik az esőben (David elázott fején 3 percig röhögtem), ez pedig sehol nem fellelhető a ytube-os változatban.
Akkor most kétféle ilyen confidential van? A Confidentialból is van egy kulisszák mögötti videó? Hogy készült a hogy készült? tongue.gif
http://i808.photobucket.com/albums/zz7/Lera7/tumblr_lez9vvNX6G1qaaqmq.gif
Itt mit csinálnak? biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 14. 11:16 #1131
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.03.13. 18:37)
Na jó, most összezavarodtam. Még régebben megnéztem a youtube-on a DW confidential videóit. Persze még nem az összeset. A BBC entertainment is leadja, de ugye azt megbeszéltük, hogy az egy megvágott valami. Igen ám, de ebben a megvágott confidentialban olyan részek vannak, ami a hosszúban nincs benne. Pl a mostani 3. évad 11. részének kulisszák mögötti videójában benne volt ahogy John BARROWMAN a singing in the raint énekli, miközben mindenki ázik az esőben (David elázott fején 3 percig röhögtem), ez pedig sehol nem fellelhető a ytube-os változatban. 
Akkor most kétféle ilyen confidential van? A Confidentialból is van egy kulisszák mögötti videó? Hogy készült a hogy készült?  tongue.gif 
http://i808.photobucket.com/albums/zz7/Lera7/tumblr_lez9vvNX6G1qaaqmq.gif
Itt mit csinálnak?  biggrin.gif


Ne a youtube-os verziót nézd. Töltsd le a BBC 3-s Confidentialt, azok azt hiszem 45 percesek, abban minden benne van. A BBC Entertainment megvágja, úgy tűnik kétféle verzió van, szerintem minden Entertainment-es országban ugyanaz a vágott verzió van de lehet hogy tévedek.
Ezt a jelenetet már láttam bár a memóriám nem a legjobb. Nem az, amikor John banánt evett előtte (John szereti a banánt) és azt mondta Davidnek, hogy akkora banánja van, ami Davidet leterítené a földre? Ha jól emlékszem, a kamera nem mutatta a beszélgetésüket, csak az egyik fórumon olvastam, azok írták, akik egykoron a DW-ban dolgoztak. Most vagy David értette félre a banános megjegyzést spiteful.gif vagy tényleg attól félt, John képes megütni, csak úgy poénból, attól tart, hogy egy nagyobb Barrowman pofontól földnek esik vagy David nagyon is jól értette csak nem akarta látni John banánját rohog.gif biggrin.gif
Johnnal sokat ökörködtek. Éppen a múlt héten mondta COC hogy David azt mondta neki, hogy Johnnak nagy (és itt elröhögték magukat a műsorban) majd rávágták, hogy 'fan'-ja van biggrin.gif
Tudjátok, milyen John, nála soha nem lehet tudni rohog.gif biggrin.gif

http://img.photobucket.com/albums/v205/Hokuto_20/2q30x6q.gif
2 felhasználónak tetszik: Erosz, Sally Sparrow
2011. március 14. 20:37 #1132
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Köszi, már meg is találtam, remélem ez a teljes verzió lesz. meghajolo.gif
Szeretem amikor John és David együtt ökörködnek biggrin.gif Amikor David és Catherine a rádióban voltak és meginterjúvolták Johnt az nagyon tetszett, főleg hogy JB odaadta DT-nek az aláírt DVD-t és azt írta rá: My Mr. Teninch, you will always be my Doctor smileeee.gif Tényleg barátok lettek, ahogy szerintem CT-el is, ezért is szeretem annyira a DW-t, a jó csapat miatt. thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 15. 11:32 #1133
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.03.14. 20:37)
Köszi, már meg is találtam, remélem ez a teljes verzió lesz. meghajolo.gif 
Szeretem amikor John és David együtt ökörködnek  biggrin.gif Amikor David és Catherine a rádióban voltak és meginterjúvolták Johnt az nagyon tetszett, főleg hogy JB odaadta DT-nek az aláírt DVD-t és azt írta rá: My Mr. Teninch, you will always be my Doctor  smileeee.gif Tényleg barátok lettek, ahogy szerintem CT-el is, ezért is szeretem annyira a DW-t, a jó csapat miatt.  thumbsup.gif


Imádom a DT + CT + JB triót. Hasonlóan nagyon jók, mint a Tim Burton + Johnny Depp + Helena Bonham Carter trió. Best.thing.ever. biggrin.gif
Emlékszel mikor John Music Music Music albumáról énekeltek (volna) egy számot? _nevet.gif David sem tud énekelni, amit CT-tel levágnak az már annyira fájdalmas hogy egyszerűen már hallgatható, muszáj vagy meghallgatni ha belesüketülsz akkor is _nevet.gif

David barátunk tegnap GM-mel kivitték Ty-t az egyik játszótérre. Ty egyébként karatézik is, és elment a gyerekért kocsival, of course beleütötte a hosszúkás orrát és ki akarta próbálni mit tud rohog.gif David, hiányzott ez a hátadnak, biztosan. Lehet tippelni hogy sikerült neki. David, ami nem megy, ne erőltessük haver rolleyes.gif
2011. március 15. 17:43 #1134
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szép jó napot (vagyis már inkább estét) mindenkinek! Jelentem, hogy egyben sikerült hazaérnem. Bár sajnos nem volt randevúm DT-vel, azért jó volt...
Voltam a bizonyos kiállításon, nagyon jópofa volt a kalandrésze... biggrin.gif A kiállítás sem volt rossz, a (CE-DT) TARDIS belső volt nekem a legjobb élmény onnan... biggrin.gif
Saját fényképeim viszont nincsenek, mert ki volt írva, hogy tilos, tele volt őrökkel mindegyik terem és senki nem is próbálkozott kattintgatni, úgyhogy... unsure.gif Emiatt csalódott vagyok. sad.gif
A shopjuk viszont pofátlanul drága volt, nem is vettem Adipose-t (meg egyáltalán ott semmit), gondoltam, hogy ennél olcsóbb lesz majd úgyis az az üzlet, ahová úgyis bemegyünk és DW-s cuccokat árul... És nem volt. cray.gif Megdöbbenve láttam, hogy szinte minden csak S5, a korábbiakból az üzletben szinte semmi nincs, ebből kifolyólag Adipose sem volt. sad.gif Olyan szomorú vagyok emiatt... sad.gif De próbálok szerezni valahogy máshogy... Megígértem, hogy szerzek és addig nem nyugszom, amíg nem mozgatok meg mindent, amit csak lehet...
Viszont párommal összedobtuk a pénzt és befektettünk egy DW-s borítékra + bélyegre. De nem akármilyen ám, maga Freema írta alá! Ennyi DW sikerélményünk legalább akadt... rolleyes.gif Úgyhogy van autogramunk Freemától. biggrin.gif Ilyen, csak alá van írva.

Visszatérve kicsit a kiállításra. Nagyon jópofa volt. Az út elején egy "könyvtáros" néni (aktuális epizód smileeee.gif) beszélt hozzánk, bemutatott pár DW-s tárgyat (Van Gogh festménye, a távcső, stb.), aztán megjelent a TARDIS. És bemehettünk... Jaj, az nagyon jó volt! (Közben természetesen Eleven beszélt hozzánk, hogy bezárták a Pandoricába és hogy segítsünk neki kijutni. Mondta, hogy gyerünk shopperek, csináljátok... biggrin.gif
A Tardis meg mozgott, hozzáérhettünk a panel egy részéhez, de csak akkor, amikor a Doki erre utasítást adott. 2 kart mi húztunk meg a párommal, pont jó helyre álltunk be... biggrin.gif
Aztán egyszer csak a Dalek hajón találtuk magunkat. Jött a három dalek és azonosítottak minket, vicces volt, képernyőkön mutatták, hogy "vizsgálják a testünket". Meg kiabáltak, hogy exterminate, volt ott 1-2 kissrác is, nagyon be voltak tojva (maréknyi csapat voltunk), ijedtükben az apukájukhoz bújtak, én viszont nem bírtam megállni röhögés nélkül... Nem a gyerekeket nevettem ki, hanem a szitut, hogy három dalek körbevett és exterminálni szeretne... rohog.gif Amúgy tényleg totálisan élethű volt az egész. Csak én már vén ló vagyok, hogy túl komolyan vegyem. biggrin.gif
Aztán szemben találtuk magunkat a Pandoricával is. 3D-s szemcsit kaptunk, és a Dokit szétfeszítette nekünk a repedést és előjöttek az alienek. A weeping angel volt a legijesztőbb, attól még én is frászt kaptam 1x vagy 2x. Hirtelen többször is kinyúlt... biggrin.gif A Cyberman meg lövöldözött ránk, meg ő is kinyúlt egyszer... tongue.gif
Na, hát ez volt dióhéjban. Annyit még, hogy DT ruhája élőben (is) nagyon jól néz ki... rolleyes.gif Viszont Chris kabátján elcsodálkoztam, hogy milyen kopott és fakó. A filmen nem látszik olyannak... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 15. 17:48 #1135
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
+ Vicces volt, mert az épületben egy öltönyös "fazon" hozta-vitte az embereket a lifttel a második emeletre, ahol volt maga a kiállítás. Kérdezte, hogy oda megyünk-e, mondtuk, hogy igen. Megérkezünk, erre a pasas: "Floor two, Doctor Who!" _nevet.gif Nagyon vicces kedvében volt, meg a jegykezelők is. A bejáratnál (DW intro a háttérben kivilágítva a "falra") az egyik a csippantóval lövöldözött a másik jegykezelőre... _nevet.gif Elvoltak nagyon... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 15. 18:03 #1136
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Jaj, még csak annyit:

Vásároltam The Blackpool Collection boxot és Secret Smile DVD-t! thumbsup.gif

Plüsz sikerült 1 fontért vennem The Fratellis: Costello music albumot is. yahoo.gif De a második lemezüket nem találtam a kedvenc lemeztúrós boltomban. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 15. 18:58 #1137
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.15. 18:03)
Jaj, még csak annyit:
Vásároltam The Blackpool Collection boxot és Secret Smile DVD-t!  thumbsup.gif 
Plüsz sikerült 1 fontért vennem The Fratellis: Costello music albumot is. yahoo.gif De a második lemezüket nem találtam a kedvenc lemeztúrós boltomban. sad.gif


Örülök, hogy ilyen jól érezted magad. biggrin.gif A beazonosítás biztosan nagyon komoly lehetett rohog.gif
Szóval 9 kabátja kopottas? A sorozatban nem tűnik annak unsure.gif
Igen, mondtam én neked, hogy sok ott a series 5 cucc, sajnos, teljesen úgy tesznek, mintha series 1-4-ig nem is létezne a sorozat mad.gif
Yay for the Blackpool and Secret Smile DVD, sajnos semmi extra nincs rajtuk, pedig igazán rakhattak volna, csesszék meg reklamalo.gif reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 16. 08:38 #1138
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szép és vidám reggelt mindenkinek!

http://images1.fanpop.com/images/image_uploads/Friday-Night-Project-2008-david-tennant-986918_640_352.jpg
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. március 16. 08:59 #1139
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Isten hozott idehaza, Sally! thumbsup.gif beer.gif Köszönjük a vidám élménybeszámolót! Azt sajnálom, hogy nem mindent tudtál venni, amit szerettél volna, de hátha majd legközelebb! Nem utoljára jártál Londonban, ebben biztos vagyok! biggrin.gif Amúgy azért az eredeti Secret Smile DVD-ért kicsit irigyellek... blush.gif Vannak rajta extrák, vagy ilyesmi?

Egyébként van valami hírünk Davidről?
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 16. 08:59 #1140
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.15. 18:58)
Örülök, hogy ilyen jól érezted magad.  biggrin.gif A beazonosítás biztosan nagyon komoly lehetett  rohog.gif 
Szóval 9 kabátja kopottas? A sorozatban nem tűnik annak  unsure.gif 
Igen, mondtam én neked, hogy sok ott a series 5 cucc, sajnos, teljesen úgy tesznek, mintha series 1-4-ig nem is létezne a sorozat  mad.gif 
Yay for the Blackpool and Secret Smile DVD, sajnos semmi extra nincs rajtuk, pedig igazán rakhattak volna, csesszék meg  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Igen, a testek végigszkennelése érdekes volt... rohog.gif De tényleg jól megcsinálták, ahogy előgördültek hirtelen 3 irányból azok a kis drágaságok és elkezdtek a maguk érdekes és vicces hangján kiabálni, meg az a megjegyzés... : "Humans... Humans are the enemy of the Daleks..." _nevet.gif Én majdnem visítoztam a röhögéstől, szegény kölykök meg úgy meg voltak rémülve... smileeee.gif rolleyes.gif
Azt még nem meséltem, hogy voltak átvezető folyosók is. (A TARDIS a Dalek hajón engedett ki minket) Sötét volt mindegyikben, az elsőben ott voltak az angyalok is. rohog.gif
Kicsit csalódott voltam, mert abban reménykedtem, hogy esetleg lesznek cybermanek is, amik mozognak, meg minden. Igaz, hogy én azoktól vagyok betojva, de ha már... rolleyes.gif
Igen, 9 kabátja nagyon megviselt volt, már már barna. Mintha valaki meghempergette volna egy homokozóban, és hiába mossák, nem jön ki... unsure.gif Billie és Freema pedig pici és törékeny csajszi, ezt megállapítottam a ruháikból. rohog.gif Catherine viszont elég magas... smileeee.gif Harkness kapitány is... Mekkora hacukája volt/van, jaj... laugh.gif
Igen, tényleg mondtad, én meg nem hittem el... Nagyon durva. Tényleg minden Mattről és Karenről szólt... Meg a RÉGI WHO-król. Ledöbbentem. S5 minden mennyiségben, ami nem, az pedig 95%-ban a régi Doktorok, illetve a régi sorozat. De 1-től 4-ig szinte SEMMI nem volt. 1-2 bábu akadt csak, meg ugye DVD-k és ennyi. blink.gif
Az is durva volt, hogy például a Chris évadot 55 fontért adták, de egy sima mezei HMV-ben 20 fontba kerül... Nagyon brutális árak voltak. Annyira akartam venni valami kis hülyeséget, hogyha már eljöttünk, meg minden, de annyira nem az én tárcámhoz volt szabva... sad.gif Amúgy még Dalekes elektromos fogkefe is volt... _nevet.gif
A DVD-kbe még nem néztem bele, de a hétvégén szeretnék. Szerencsém volt, 2 HMV-ben sikerült mindent beszerezni, amit akartam. De nem volt egyébként sem Jude, sem Casanova, sem Hamlet, sem CT: Nan's Christmas Carol... Azokat is néztem. Ellenben volt Secret diary of a call girl, de azt nem vettem... laugh.gif House MD-t is nézegettem, de nagyon brutális pénzeket kértek érte. A 7. évad például 70 font volt... blink.gif De az első is 50-60, már nem emlékszem pontosan.
HMV-ben a Series 5 (DW) 55 font volt, annyi, amennyi az első évad a kiállítás shopjában...
A DW-s üzletben, ahová mentünk később, ott is csomó S5-ös cucc volt, korábbiakból szinte semmi, detto, mint a kiállításon. Pedig azt hinné az ember, hogy legalább egy speckó DW üzletben vannak korábbi dolgok is. Hát nem nagyon... dry.gif Hosszan nézegettem egy Ten féle sonic screwdrivert, de nem volt rá annyi pénzem... mellow.gif Helyette döntöttünk úgy a párommal, hogy veszünk egy dedikált borítékot bélyeggel. Mondanom sem kell, hogy már Sally Sparrow is nuku... Jackie volt még érdekes, meg Martha, és Martha mellett döntöttünk. Az vicces volt, hogy egyszerre tévedtünk be egy leányzóval a shopba, aki észre sem vette, hogy vannak aláírt dolgok és mikor meglátta (fizetés után), hogy mit fogok a pénztárban, kicsit ideges lett a feje... _nevet.gif Visszaszaladt, megnézte, de már nem vett semmit. rohog.gif Amúgy ahogy elnéztem, ő már Matt és Karen fan lehetett... unsure.gif (Lenyúlta az egy szem weeping angel figurát. rolleyes.gif )
101 oldal 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok