Starity

David Tennant 2

101 oldal 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 16. 09:05 #1141
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.16. 08:59)
Isten hozott idehaza, Sally!  thumbsup.gif  beer.gif Köszönjük a vidám élménybeszámolót! Azt sajnálom, hogy nem mindent tudtál venni, amit szerettél volna, de hátha majd legközelebb! Nem utoljára jártál Londonban, ebben biztos vagyok!  biggrin.gif Amúgy azért az eredeti Secret Smile DVD-ért kicsit irigyellek...  blush.gif Vannak rajta extrák, vagy ilyesmi?


Szervusz Grace! Köszönöm szépen! smileeee.gif Jövőre is jó lenne menni, de nem tudom, hogy és mikor lehetne. Egyrészt ugye pénz kérdése. Megint spórolni kell rá. Illetve jövőre lesz az olimpia és akkor nem akarok menni, amikor ott ilyen szempontból "csúcsidő" van. (Már most minden tele van vele, olimpia így, olimpia úgy. Kajákon ott a logó, meg már a bagekre is rányomják... unsure.gif ) A DVD-ken sajnos semmilyen extra nincs. sad.gif A SS DVD-n én speciel meglepődtem, mert elég egyszerű az egész borítója, meg minden. Pedig kereskedelmi tévé adta ki, nem is a BBC... Vagy pont ezért olyan, amilyen? unsure.gif smileeee.gif
2011. március 16. 09:15 #1142
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Véletlenül küldtem el egy hsz-t, bocsánat. laugh.gif
2011. március 16. 09:16 #1143
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.16. 09:05)
Szervusz Grace! Köszönöm szépen! smileeee.gif Jövőre is jó lenne menni, de nem tudom, hogy és mikor lehetne. Egyrészt ugye pénz kérdése. Megint spórolni kell rá. Illetve jövőre lesz az olimpia és akkor nem akarok menni, amikor ott ilyen szempontból "csúcsidő" van. (Már most minden tele van vele, olimpia így, olimpia úgy. Kajákon ott a logó, meg már a bagekre is rányomják...  unsure.gif ) A DVD-ken sajnos semmilyen extra nincs. sad.gif A SS DVD-n én speciel meglepődtem, mert elég egyszerű az egész borítója, meg minden. Pedig kereskedelmi tévé adta ki, nem is a BBC... Vagy pont ezért olyan, amilyen?  unsure.gif  smileeee.gif


Nem is tudom, ez miért van, de nálunk is lehet potom pénzekért tök jó DVD-ket kapni. Egyszerű a borító, meg extrák ugyan nincsenek, de a film össz-vissz 700 Ft-ért a tiéd. Én még ennek is nagyon tudok örülni, mert amúgy eredeti DVD-re nem igazán van pénzem. Kinek van? blink.gif
Azért az a DW múzeum nagyon nagy buli lehetett! Akár írhatnál róla egy cikket, hiszen most már bennfentesnek számítasz ilyen téren. Hátha még többen kapnának az alkalmon és meglátogatnák. Sokan vannak itt az oldalon, akik kint élnek, vagy szoktak kiutazgatni és azért a DW pont ugyanannyira hozzátartozik Anglia kultúrájához, mint a királynő, vagy a Big Ben. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. március 16. 09:20 #1144
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.16. 09:16)
Nem is tudom, ez miért van, de nálunk is lehet potom pénzekért tök jó DVD-ket kapni. Egyszerű a borító, meg extrák ugyan nincsenek, de a film össz-vissz 700 Ft-ért a tiéd. Én még ennek is nagyon tudok örülni, mert amúgy eredeti DVD-re nem igazán van pénzem. Kinek van?  blink.gif 
Azért az a DW múzeum nagyon nagy buli lehetett! Akár írhatnál róla egy cikket, hiszen most már bennfentesnek számítasz ilyen téren. Hátha még többen kapnának az alkalmon és meglátogatnák. Sokan vannak itt az oldalon, akik kint élnek, vagy szoktak kiutazgatni és azért a DW pont ugyanannyira hozzátartozik Anglia kultúrájához, mint a királynő, vagy a Big Ben.  rohog.gif


Igen, sajnos elég drágák a DVD-k, így ha van valahol olcsóbb, akciós, akkor én is lecsapok rá. Bár a SS és a Blackpool sem volt itthoni viszonyokhoz képest olcsó. Vagy hát ahogy vesszük. De érdekes, mert például a The Blackpool Collection box (3 lemezes) olcsóbb volt, mint a Secret Smile szimpla DVD... mellow.gif
Írjak róla? Hát nem tudom. Megint jönnének azzal, hogy csak dicsekszem. dry.gif Esetleg lehetne nyitni neki egy külön topikot és ott lehetne róla beszélgetni, vagy ilyesmi. De cikket írni róla nem hiszem, hogy jó ötlet lenne... unsure.gif Vagy ti máshogy látjátok?
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 16. 10:13 #1145
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.16. 09:20)
Igen, sajnos elég drágák a DVD-k, így ha van valahol olcsóbb, akciós, akkor én is lecsapok rá. Bár a SS és a Blackpool sem volt itthoni viszonyokhoz képest olcsó. Vagy hát ahogy vesszük. De érdekes, mert például a The Blackpool Collection box (3 lemezes) olcsóbb volt, mint a Secret Smile szimpla DVD... mellow.gif
Írjak róla? Hát nem tudom. Megint jönnének azzal, hogy csak dicsekszem.  dry.gif Esetleg lehetne nyitni neki egy külön topikot és ott lehetne róla beszélgetni, vagy ilyesmi. De cikket írni róla nem hiszem, hogy jó ötlet lenne...  unsure.gif Vagy ti máshogy látjátok?


Én biztos szívesen olvasnám. Egyébként meg az a tag, aki nehezményezte a múltkori cikkedet, ha jól tudom már törölte magát. blink.gif Nem volt szép tőle, egyébként. Az irigység nem szép dolog. dry.gif
2011. március 16. 10:27 #1146
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.16. 10:13)
Egyébként meg az a tag, aki nehezményezte a múltkori cikkedet, ha jól tudom már törölte magát.  blink.gif Nem volt szép tőle, egyébként. Az irigység nem szép dolog.  dry.gif


Az nem jelent semmit. Volt más is, aki törölte magát, aztán más néven újra regisztrált. És ugyanúgy itt van/volt tovább. Nem tart semeddig. Akiről azt hittem, hogy elment innen - mert azt mondta - nem is ment, csak törölte a profilját és regelt más nicken. És egyszer csak megjelent és kötözködni kezdett egy teljesen ártatlan hozzászólásom miatt - privátban. Mivel nem kívánok ilyen hülyeségekkel foglalkozni, le is tiltottam, ne zaklassanak engem hülyeségekkel. Pláne, hogy nem írtam semmi csúnyát, semmi bántót vagy sértőt. dry.gif

A cikk írásán pedig még gondolkozom, de nem igazán tudom, hogy lehetne erről beszámolni. Spoilermentesen biztosan nem. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. március 16. 10:30 #1147
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Mennyivel szebben néznének ki azok a bankjegyek így... rohog.gif

http://www.shadowlocked.com/images/stories/features/2011/001_January/24/doctor_who_currency/david_tennant_ten_pound_note_currency.jpg

He's our king, oh yeah. thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. március 16. 10:33 #1148
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.16. 10:30)
Mennyivel szebben néznének ki azok a bankjegyek így...  rohog.gif 
http://www.shadowlocked.com/images/stories/features/2011/001_January/24/doctor_who_currency/david_tennant_ten_pound_note_currency.jpg
He's our king, oh yeah.  thumbsup.gif


Wow! Már csak a fejéről hiányzik a korona! Jut eszembe, én támogatom Kate ötletét, hogy a Hamletből kéne új avatart készíteni. Korona a fejen. rohog.gif
Köszi ezt a képet! Nagyon tetszik, otthon le is fogom menteni! thumbsup.gif blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. március 16. 10:34 #1149
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Erosz @ 2011.03.09. 21:07)
Ha már kérdezgetésnél tartottunk, kíváncsi vagyok, ki honnan ismerte meg DT-t / melyik volt az első DW rész, amit láttatok?


DT-t én a DW-ban láttam először, amikor Chris regenerálódott... rolleyes.gif
2011. március 16. 11:04 #1150
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.12. 07:42)
A legújabb DWM-ban van egy Benjamin Cook interjú DT-vel a Comic Reliefről, MAAN, bélyegekről, Stephen Fry és 11 ÍZŰ chipsekről.  rohog.gif  _nevet.gif Kéri valaki a linket?


11 ízű? Én csak Stephen Fry-ízűt láttam. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 16. 11:07 #1151
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.16. 11:04)
11 ízű? Én csak Stephen Fry-ízűt láttam.  rohog.gif


Azért ez erősen ledöbbentett! Én szeretem a chipset, és szeretem Stephen Fryt is piszkosul, de hogy a kettőt nem szeretném összehozni, az is biztos. blink.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. március 16. 11:10 #1152
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.16. 11:07)
Azért ez erősen ledöbbentett! Én szeretem a chipset, és szeretem Stephen Fryt is piszkosul, de hogy a kettőt nem szeretném összehozni, az is biztos.  blink.gif  _nevet.gif


rohog.gif Az igazság az, hogy nem csak SF-os chipset láttam, voltak mások is a csomagoláson, de őket nem tudtam hová tenni. 11-eset viszont tényleg nem láttam. laugh.gif mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. március 16. 11:41 #1153
- törölt felhasználó -    
Jó napot mindenkinek biggrin.gif

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_li2q77h57V1qa5yvio1_500.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 16. 11:48 #1154
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.16. 11:41)
Jó napot mindenkinek  biggrin.gif 
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_li2q77h57V1qa5yvio1_500.gif


Szép jó napot neked is! thumbsup.gif
http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 16. 12:04 #1155
- törölt felhasználó -    
Valamelyikőtök kérdezte mi újság Daviddel. Tegnap elment az RTS díjátadóra (egyelőre sajnos nincsenek képek) és vesztett Jimmel szemben. Maga a jelölés is nagy szó, talán lelkünk legmélyén tudhattuk, hogy David győzelme kétséges de sebaj egy olyan ellenfél, mint Jim, nem is csoda, hogy nem nyert. Én azt mondom, Broadbent ellen veszteni nem nagy égés, különben is csippantja Jimet, felállva tapsolt neki wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 16. 12:08 #1156
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.16. 12:04)
Valamelyikőtök kérdezte mi újság Daviddel. Tegnap elment az RTS díjátadóra (egyelőre sajnos nincsenek képek) és vesztett Jimmel szemben. Maga a jelölés is nagy szó, talán lelkünk legmélyén tudhattuk, hogy David győzelme kétséges de sebaj egy olyan ellenfél, mint Jim, nem is csoda, hogy nem nyert. Én azt mondom, Broadbent ellen veszteni nem nagy égés, különben is csippantja Jimet, felállva tapsolt neki  wub.gif


Szóval nem kapta meg a díjat. Azért nem gáz, mert mint beszéltük, már a jelölés is nagy dolog, azon kívül meg van amikor lehet akármilyen jó, ha a másik film népszerűbb és a színészt jobban értékelik. Én azt mondom igazán jó ellenféltől nem szégyen kikapni. smileeee.gif Nagyon várom a képeket, és örülök, hogy egyáltalán jelölték Davidet, mert megérdemelte! Szerinted köbö mikorra lesznek képek, esetleg videók?
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 16. 12:26 #1157
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.16. 12:08)
Szóval nem kapta meg a díjat. Azért nem gáz, mert mint beszéltük, már a jelölés is nagy dolog, azon kívül meg van amikor lehet akármilyen jó, ha a másik film népszerűbb és a színészt jobban értékelik. Én azt mondom igazán jó ellenféltől nem szégyen kikapni.  smileeee.gif Nagyon várom a képeket, és örülök, hogy egyáltalán jelölték Davidet, mert megérdemelte! Szerinted köbö mikorra lesznek képek, esetleg videók?


Sajnos nem tudom. Nagyon zárt körű esemény volt, nyakkendős, ha így jobban tetszik, a közönség száma is korlátozott volt, csak valamilyen tagok vehettek részt a műsoron. Egy két fan fotó és/vagy a főoldalon egy két kép az elkövetkezendő egy két napban. Szerintem. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. március 16. 13:31 #1158
- törölt felhasználó -    
Blankety Blank avatarokat kerestem és közben találtam néhány új képet. Itt nézhetitek meg (nem Comic Relief, vegyes képek)

Már a múltkor is felhívtam erre a figyelmet, az E & E képen nem úgy tűnik, mintha Andy Serkiesnek (Einstein) 6 újja lenne? blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 16. 13:40 #1159
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.16. 13:31)
Blankety Blank avatarokat kerestem és közben találtam néhány új képet. Itt nézhetitek meg (nem Comic Relief, vegyes képek)
Már a múltkor is felhívtam erre a figyelmet, az E & E képen nem úgy tűnik, mintha Andy Serkiesnek (Einstein) 6 újja lenne?  blink.gif


Szerintem nincs hat ujja, David két kézzel fogja a kezét... unsure.gif
2011. március 16. 13:42 #1160
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.16. 13:40)
Szerintem nincs hat ujja, David két kézzel fogja a kezét...  unsure.gif


Én is tudom, hogy nincs 6, csak úgy tűnik rohog.gif
A CT-DT kép hatalmas, igazi photoshop kép -ha értitek mire gondolok- Betenni a fejed CT feje helyére. _nevet.gif Nem, that would be weird unsure.gif De az a tekintet wub2.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
101 oldal 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok