Starity

David Tennant 2

101 oldal 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 16. 19:55 #1161
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.16. 13:42)
A CT-DT kép hatalmas, igazi photoshop kép -ha értitek mire gondolok- Betenni a fejed CT feje helyére.  _nevet.gif Nem, that would be weird  unsure.gif De az a tekintet wub2.gif


laugh.gif Lehetne több kép is nyilvános ebből a shootból, plusz nagyobb méretű... Nagyon jó kis páros. Egyébként tényleg nagyon photoshop-barát a pikcsör. rohog.gif És az a borosta... blush.gif

Egyébként érdekes, amikor voltam a Globe Színházban, akkor a shopban nem volt DT-féle Hamlet... unsure.gif Pedig volt vagy 20 fajta Shakespeare DVD-jük, de az nem. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 16. 21:44 #1162
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.16. 19:55)

Egyébként érdekes, amikor voltam a Globe Színházban, akkor a shopban nem volt DT-féle Hamlet... unsure.gif Pedig volt vagy 20 fajta Shakespeare DVD-jük, de az nem. dry.gif


Hiánycikk? unsure.gif
2011. március 17. 08:10 #1163
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.16. 21:44)
Hiánycikk?  unsure.gif


Úgy tűnt, hogy igen. A HMV-kben sem láttam belőle egyet sem, de hogy pont a Globe Színházban ne legyen belőle egy sem.?! Pedig annyi féle Shakespeare filmjük és darabjuk volt ott DVD-n... unsure.gif
2011. március 17. 10:15 #1164
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Davidben gazdag, szép reggelt (illetve napot) mindenkinek egyébként! thumbsup.gif

http://news.bbcimg.co.uk/media/images/48379000/jpg/_48379944_000935182-1.jpg
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. március 17. 10:50 #1165
- törölt felhasználó -    
Jó napot mindenkinek biggrin.gif
Kicsit lapos a topik, arra gondoltam amíg nincsen miről beszélgetni, talán érdekelne titeket David színházi karrierje is (nagyon nagy vonalakban). Kérettetik lájkolni a hozzászólást ha érdekeltek lennétek a dologban. Van egy kifejezetten erre épült weboldal, kitárgyalunk valamit, adok hozzá linket, megnézitek a képeket, lájkoljátok (vagy nem biggrin.gif ) ha van hozzáfűznivalóm, elmondom, ha meg nincs, akkor haladunk tovább.

Úgy gondoltam, hogy a mai napon vicces David napot tartunk (ha nektek is megfelel). Vicces képek, animációk, beszólások. Mindenki leírhatja mi a kedvenc vicces beszólása, megmutathatja kedvenc vicces képét, animációját, videóját aztán majd lesz abból szép beszélgetés rohog.gif

Kezdjük mindjárt ezzel biggrin.gif

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lh987fv22X1qacqyoo1_250.gif

Mint egy 7 éves kisgyerek, David _nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 17. 13:25 #1166
- törölt felhasználó -    
Közben egy kis hír. United jövő hónapban, a BBC 2-n és a híres neves Daily Fail Colin Farrell cikke http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif ami végül is nem lett publikálva. A Daily Fail egyik szerkesztője hozzájutott a FrEight Night press pack-hoz, amit nem tehetnek ki, mert az egyik színész visszatartatja az infókat. Állítólag Davidnek nem tetszett a trailer, ezért újra megvágják. Istenem. http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. március 17. 13:27 #1167
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.17. 13:25)
Közben egy kis hír. United jövő hónapban, a BBC 2-n és a híres neves Daily Fail Colin Farrell cikke http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif ami végül is nem lett publikálva. A Daily Fail egyik szerkesztője hozzájutott a FrEight Night press pack-hoz, amit nem tehetnek ki, mert az egyik színész visszatartatja az infókat. Állítólag Davidnek nem tetszett a trailer, ezért újra megvágják. Istenem. http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif


Mit össze nem bonyolítják a dolgokat! dry.gif blink.gif Nem értem én ezt néha... blink.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 17. 13:27 #1168
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.17. 13:25)
Állítólag Davidnek nem tetszett a trailer, ezért újra megvágják. Istenem. http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif


Vajon miért nem? Az arca helyett inkább deréktól lefelé mutogatták benne?! blink.gif (simán el tudom képzelni a ** amcsikról dry.gif )
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 17. 13:33 #1169
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.17. 13:27)
Vajon miért nem? Az arca helyett inkább deréktól lefelé mutogatták benne?! blink.gif (simán el tudom képzelni a ** amcsikról dry.gif )


Ez nem igaz. El tudjátok képzelni, hogy majd David áll neki rinyálni, hogy nem tetszik neki a trailer? Egy nyavalyás youtube videót nem tud elindítani mellow.gif
Kíváncsi leszek a trailerben benne lesz-e, mert a film hivatalos sztorijában meg sem említik http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif, csak kisebb oldalakon.

Idézet (Grace Benning @ 2011.03.17. 13:27)
Mit össze nem bonyolítják a dolgokat!  dry.gif  blink.gif Nem értem én ezt néha... blink.gif


Én azt nem értem, hogy olyan ember miért dolgozik a Daily Failnél, aki mindig azt írja, hogy FrEight Night és hogy miért írja mindig azt, hogy elkezdik forgatni a FrEight Night filmet, mikor az már tavaly elkészült http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 18. 07:53 #1170
- törölt felhasználó -    
Este valamiért álmodtam Brendannel egy rémeset blink.gif
Legalább 3 hónapja nem láttam a filmet. Vajon Brendan akart jelezni tudalatt, hogy újra meg kellene néznem a filmet? _nevet.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. március 18. 08:06 #1171
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.18. 07:53)
Este valamiért álmodtam Brendannel egy rémeset  blink.gif 
Legalább 3 hónapja nem láttam a filmet. Vajon Brendan akart jelezni tudalatt, hogy újra meg kellene néznem a filmet?  _nevet.gif  biggrin.gif


Jaj. Az nem (?) jó. És publikus az álom tartalma..? blush.gif
Lehet, hogy Brendan tényleg jelezni akart, hogy ideje lenne újra megtekinteni. Három hónap?! Nem csodálom, ha BB kiakadt... Ezt mégis hogy gondoltad? Ennyit hanyagolni? Ejnye! laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 18. 08:19 #1172
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.18. 08:06)
Jaj. Az nem (?) jó. És publikus az álom tartalma..? blush.gif
Lehet, hogy Brendan tényleg jelezni akart, hogy ideje lenne újra megtekinteni. Három hónap?! Nem csodálom, ha BB kiakadt... Ezt mégis hogy gondoltad? Ennyit hanyagolni? Ejnye! laugh.gif


_nevet.gif _nevet.gif
Én sem tudom hogy gondoltam és mit képzelek magamról biggrin.gif Néha kellenek dtfree pillanatok lol Azt sem tudom megmondani, hogy a Blankety Blanket előtt mikor néztem bármiféle DT filmet és mi volt az laugh.gif biggrin.gif
Tartalom publikus. Bevásároltam a boltban és állandóan jött utánam, szinte felperzselt a szemeivel annyira bámult (Mérgesen) és szaladtam a sorok között, de mindkét sor végén ott volt. A sorok nagyon hosszúnak tűntek, sokkal hosszabbnak, mint maguk a polcok, ezért kellett legalább 3 perc míg elfutottam egyik végétől a másikig, a pénztárban is ő ült és nem mertem fizetni sem. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 18. 08:31 #1173
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.18. 08:19)
_nevet.gif  _nevet.gif 
Én sem tudom hogy gondoltam és mit képzelek magamról  biggrin.gif Néha kellenek dtfree pillanatok lol Azt sem tudom megmondani, hogy a Blankety Blanket előtt mikor néztem bármiféle DT filmet és mi volt az  laugh.gif  biggrin.gif
Tartalom publikus. Bevásároltam a boltban és állandóan jött utánam, szinte felperzselt a szemeivel annyira bámult (Mérgesen) és szaladtam a sorok között, de mindkét sor végén ott volt. A sorok nagyon hosszúnak tűntek, sokkal hosszabbnak, mint maguk a polcok, ezért kellett legalább 3 perc míg elfutottam egyik végétől a másikig, a pénztárban is ő ült és nem mertem fizetni sem.  mellow.gif


Jujj. Ez egyáltalán nem fincsi álom. Egyébként egyetértek, lehet, hogy most azért volt ilyen ijesztő és gonosz veled, mert már régen nem foglalkoztál vele. biggrin.gif Mindenesetre akkor sem volt szép tőle, hogy így megijesztett.
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. március 18. 08:35 #1174
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.18. 08:19)
_nevet.gif  _nevet.gif 
Én sem tudom hogy gondoltam és mit képzelek magamról  biggrin.gif Néha kellenek dtfree pillanatok lol Azt sem tudom megmondani, hogy a Blankety Blanket előtt mikor néztem bármiféle DT filmet és mi volt az  laugh.gif  biggrin.gif
Tartalom publikus. Bevásároltam a boltban és állandóan jött utánam, szinte felperzselt a szemeivel annyira bámult (Mérgesen) és szaladtam a sorok között, de mindkét sor végén ott volt. A sorok nagyon hosszúnak tűntek, sokkal hosszabbnak, mint maguk a polcok, ezért kellett legalább 3 perc míg elfutottam egyik végétől a másikig, a pénztárban is ő ült és nem mertem fizetni sem.  mellow.gif


Hát ez tényleg rémes lehetett... unsure.gif Bár én meg már ezer éve nem álmodtam semmi DT-set... cray.gif Néha még egy ilyen ijesztő dolognak is örülnék, csak legyen valami... rolleyes.gif De egyébként most még jobban kedvet csináltál nekem a SS-hoz, úgyhogy most már biztos vagyok benne, hogy a hétvégén ezzel a DVD-vel kezdem... laugh.gif
2011. március 18. 08:47 #1175
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.18. 08:35)
Hát ez tényleg rémes lehetett... unsure.gif Bár én meg már ezer éve nem álmodtam semmi DT-set... cray.gif Néha még egy ilyen ijesztő dolognak is örülnék, csak legyen valami... rolleyes.gif De egyébként most még jobban kedvet csináltál nekem a SS-hoz, úgyhogy most már biztos vagyok benne, hogy a hétvégén ezzel a DVD-vel kezdem... laugh.gif


Vigyázz mit kívánsz. Hiába várod hogy álmodhass a hotie-val, általában nem jön be. Nem tudom nálatok ez hogy megy, de nálam a rémálmok annyira rémesek ??? hogy szinte érzem, ahogyan az álombéli önmagam szíve hevesen ver, mintha a torkomban érezném a heves szívdobbanást. Hot Scot ide vagy oda, az álmomban sokkal ijesztőbb volt, mint a filmben. Odajött hozzám, kiabált és rámnézett a szép barna szemeivel, kibuggyasztotta azokat és úgy nézett rám, hogy na majd most fogsz meghalni, vagy megkapod a magadét. Nem kívánom egyikőtöknek sem mellow.gif
Örülök ha sikerült meghozni a kedved, remélem felirattal teljesen érthető a sztori. biggrin.gif A Blackpool első rész nyersfordítás már kész amúgy csak mostanában nem jutok el odáig, hogy tökéletesítsem, de észben van, nem felejtettem el. Eddig Ripley 25x káromkodott az első részben és ez még csak nyersfordítás. Szép teljesítmény, Ripley thumbsup.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. március 18. 09:10 #1176
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.18. 08:47)
Vigyázz mit kívánsz. Hiába várod hogy álmodhass a hotie-val, általában nem jön be. Nem tudom nálatok ez hogy megy, de nálam a rémálmok annyira rémesek ??? hogy szinte érzem, ahogyan az álombéli önmagam szíve hevesen ver, mintha a torkomban érezném a heves szívdobbanást. Hot Scot ide vagy oda, az álmomban sokkal ijesztőbb volt, mint a filmben. Odajött hozzám, kiabált és rámnézett a szép barna szemeivel, kibuggyasztotta azokat és úgy nézett rám, hogy na majd most fogsz meghalni, vagy megkapod a magadét. Nem kívánom egyikőtöknek sem  mellow.gif 
Örülök ha sikerült meghozni a kedved, remélem felirattal teljesen érthető a sztori.  biggrin.gif A Blackpool első rész nyersfordítás már kész amúgy csak mostanában nem jutok el odáig, hogy tökéletesítsem, de észben van, nem felejtettem el. Eddig Ripley 25x káromkodott az első részben és ez még csak nyersfordítás. Szép teljesítmény, Ripley  thumbsup.gif  biggrin.gif


Ha ez vigasztal, ezzel nem vagy egyedül. A rémálmok nálam is ilyen rémesek és valósághűek. Én sem tudom már, mikor álmodtam utoljára a csacsi öreg medvémmel, de amire emlékszem, az az egyik legszebb álmom volt. wub.gif
A Blackpoolt egyébként én is szívesen újranézném felirattal, biztos lemaradtam egy-két poénról, és a káromkodásokkal se mindig vagyok tisztában! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 18. 10:02 #1177
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.18. 09:10)
Ha ez vigasztal, ezzel nem vagy egyedül. A rémálmok nálam is ilyen rémesek és valósághűek. Én sem tudom már, mikor álmodtam utoljára a csacsi öreg medvémmel, de amire emlékszem, az az egyik legszebb álmom volt.  wub.gif 
A Blackpoolt egyébként én is szívesen újranézném felirattal, biztos lemaradtam egy-két poénról, és a káromkodásokkal se mindig vagyok tisztában!  rohog.gif


Éppen a múltkor kaptam egy siettető emailt (nevet nem mondok) hogy siessek a Blackpool felirattal. Az ilyet nem tudom hová tenni, bevallom őszintén, a jó munkához idő kell, és csak azért, mert nem dolgozom, még nem lógatom otthon a lábam. Ha valamit csinálok, azt csináljam jól, az én kezem alól túl rossz fordítás ne kerüljön ki, ezért minden egyes dolognak utánajárok amit nem értek. Felirattal tényleg jobb a film, abból látszik csak igazán, hogy sok minden, amit mondtak, mit is jelent önmagában, ki mire mit ért. Tükörfordítást nem csinálok, de a csúnya szavaknál sincs ilyen baj, mert ott sem így működik a dolog. Fordítani nem könnyű és nagyon pepecselős munka, de ez van.
Úgy őszintén, annak ellenére, hogy Ripley olyan amilyen, szerintem az ő karaktere van a legjobban kidolgozva unsure.gif Nem tudom miért, nagyon komplexnek és egésznek tűnik a karakter, szerintem zseniális thumbsup.gif

Készen álltok az
The Resistible Rise of Arturo Ui-ra? David írt feljegyzést élete első színházi fellépése előtt. Szeretnétek elolvasni?
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 18. 10:05 #1178
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
[quote=kateblock,2011.03.18. 10:02~1792877
Úgy őszintén, annak ellenére, hogy Ripley olyan amilyen, szerintem az ő karaktere van a legjobban kidolgozva unsure.gif Nem tudom miért, nagyon komplexnek és egésznek tűnik a karakter, szerintem zseniális thumbsup.gif [/quote]

Ebben nagyon egyetértünk! thumbsup.gif

[quote=kateblock,2011.03.18. 10:02~1792877Készen álltok az
The Resistible Rise of Arturo Ui-ra? David írt feljegyzést élete első színházi fellépése előtt. Szeretnétek elolvasni?[/quote]

Igen, igen, igen!!! w00t.gif
2011. március 18. 10:34 #1179
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.18. 10:05)
Igen, igen, igen!!!  w00t.gif


Akkor kezdjük. A weboldal készítője sokat szenved az oldal készítésével, tudjátok milyen nehéz bármiféle DT múltbéli képhez/videóhoz jutni, ezért tiszteletben tartom kéréset és nem linkelgetek össze vissza, mintha én találtam volna.

David élete első fellépése 1991 Október 4-én volt, The Resistible Rise Of Arturo Ui címet viselte. Végre megtudjuk honnan is ered a zöld színű hajas kép biggrin.gif Olvasván, hogy David mit írt, nekem csak egy valami furdaljam az oldalam. Esküszöm ha csak egy kérdésem lenne Davidhez, ezt kérdezném tőle. Magabiztos vagy nem ..
Nekem csak most esett le, hogy Davidnek volt The Brown Man nevű 1993-as pilotja ohmy.gif Így soha nem fogok ledoktorálni _nevet.gif _nevet.gif

És ne felejtsük, ez volt élete első darabja, amit a kritikusok úgy lehúztak (és az ő játékát is), hogy David sírt otthon ..
2011. március 18. 11:16 #1180
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.18. 10:34)
Akkor kezdjük. A weboldal készítője sokat szenved az oldal készítésével, tudjátok milyen nehéz bármiféle DT múltbéli képhez/videóhoz jutni, ezért tiszteletben tartom kéréset és nem linkelgetek össze vissza, mintha én találtam volna. 
David élete első fellépése 1991 Október 4-én volt, The Resistible Rise Of Arturo Ui címet viselte. Végre megtudjuk honnan is ered a zöld színű hajas kép  biggrin.gif Olvasván, hogy David mit írt, nekem csak egy valami furdaljam az oldalam. Esküszöm ha csak egy kérdésem lenne Davidhez, ezt kérdezném tőle. Magabiztos vagy nem .. 
Nekem csak most esett le, hogy Davidnek volt The Brown Man nevű 1993-as pilotja  ohmy.gif Így soha nem fogok ledoktorálni  _nevet.gif  _nevet.gif 
És ne felejtsük, ez volt élete első darabja, amit a kritikusok úgy lehúztak (és az ő játékát is), hogy David sírt otthon ..


Szegény, lehúzták a kritikusok? sad.gif Van olyan helyzet, amikor egy színész lehet bármilyen jó, nem tud kiragyogni, mert körülötte minden nagyon gáz és azt, hogy ő esetleg jó, már senkinek sincs kedve felfedezni. Megesik. Azért egyébként szívesen megnézném élete első fellépését. blush.gif Még akkor is, ha gagyi volt. Jó tudni, honnan indult valaki és hová jutott. smileeee.gif Köszi szépen, hogy megosztottad velünk, Kate!
Látom, most már neked is van olyan kérdésed, amit feltétlenül meg akarsz kérdezni a kedvencedtől, ha egyszer összehoz vele a sors. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
101 oldal 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok