Starity

David Tennant 2

101 oldal 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 18. 11:28 #1181
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.18. 11:16)
Szegény, lehúzták a kritikusok?  sad.gif Van olyan helyzet, amikor egy színész lehet bármilyen jó, nem tud kiragyogni, mert körülötte minden nagyon gáz és azt, hogy ő esetleg jó, már senkinek sincs kedve felfedezni. Megesik. Azért egyébként szívesen megnézném élete első fellépését.  blush.gif Még akkor is, ha gagyi volt. Jó tudni, honnan indult valaki és hová jutott.  smileeee.gif Köszi szépen, hogy megosztottad velünk, Kate!
Látom, most már neked is van olyan kérdésed, amit feltétlenül meg akarsz kérdezni a kedvencedtől, ha egyszer összehoz vele a sors.  rohog.gif


Nincs mit smileeee.gif
Nekem egy ideje már furdallja ez az oldalam, amióta olvastam a Telegraphos Hamlet interjúját, abban is azt mondta, hogy mindig eldönti magában, nincs több színház mert túl sok az aggodalom és fél a bukástól, és attól, hogy a világon mindenhol azt mondják majd, hogy 'failed'. Gondolom az sem véletlen, hogy 'Skinny Scottish Streak of nothing' jelzővel jellemzi magát. Szerintem David minden, csak nem magabiztos, ha engem kérdeztek.

Az előadásról pedig csak annyit, hogy én elképzelhetőnek tartom, nem sikerült túl rózsásra az alakítása. Igen, DT fan vagyok de így gondolom, olvasván David sorait, elképzelhetőnek tartom, hogy tényleg elszúrta. David sem tökéletes, a Duck Patrol filmben amit alakított, arra inkább szavakat sem használnék .. Őszinte reviewnek tűnik, amit ír. Nem csak az írásának, de a szemeinek is hinni kell. David beszélt már olyan projektekről, ami nem állt a szívéhez közel és ez látszik is a fején, mind láthattuk ezt 2009 december 31-i GMTV interjúban ... mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 18. 12:12 #1182
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.18. 11:28)
Nincs mit  smileeee.gif 
Nekem egy ideje már furdallja ez az oldalam, amióta olvastam a Telegraphos Hamlet interjúját, abban is azt mondta, hogy mindig eldönti magában, nincs több színház mert túl sok az aggodalom és fél a bukástól, és attól, hogy a világon mindenhol azt mondják majd, hogy 'failed'. Gondolom az sem véletlen, hogy 'Skinny Scottish Streak of nothing' jelzővel jellemzi magát. Szerintem David minden, csak nem magabiztos, ha engem kérdeztek.
Az előadásról pedig csak annyit, hogy én elképzelhetőnek tartom, nem sikerült túl rózsásra az alakítása. Igen, DT fan vagyok de így gondolom, olvasván David sorait, elképzelhetőnek tartom, hogy tényleg elszúrta. David sem tökéletes, a Duck Patrol filmben amit alakított, arra inkább szavakat sem használnék .. Őszinte reviewnek tűnik, amit ír. Nem csak az írásának, de a szemeinek is hinni kell. David beszélt már olyan projektekről, ami nem állt a szívéhez közel és ez látszik is a fején, mind láthattuk ezt 2009 december 31-i GMTV interjúban ...  mellow.gif


Egyébként erre már én is gondoltam. Mármint arra, hogy David nem magabiztos. Egy-két kedvencemre jellemző, hogy néha túl viccesen, humorosan viselkedik, egyesek szerint gyerekesen, sőt, a fura öltözék is befigyel olykor. Én sosem gondoltam, hogy ezek a kedvenceim magabiztosak. Sőt, mindig az jutott eszembe, hogy ezt pont azért csinálják, hogy ne derüljön ki róluk, mekkora kisebbségi komplexusuk van. David is kelt ilyen benyomást olykor. Sőt, elég sűrűn.
Színészekre ez jellemző, hogy olykor sem magukkal, sem a társaik teljesítményével nincsenek megelégedve és ezt nem rejtik véka alá. A legjobb színésszel is előfordul, hogy nincs jó passzban. Szerintem David nem lesz attól rossz színész, hogy néha nincs a helyzet magaslatán. Sőt, szerintem pont jó, ha ismeri a saját határait, pozitív és negatív irányban is. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 18. 12:53 #1183
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.18. 12:12)
Egyébként erre már én is gondoltam. Mármint arra, hogy David nem magabiztos. Egy-két kedvencemre jellemző, hogy néha túl viccesen, humorosan viselkedik, egyesek szerint gyerekesen, sőt, a fura öltözék is befigyel olykor. Én sosem gondoltam, hogy ezek a kedvenceim magabiztosak. Sőt, mindig az jutott eszembe, hogy ezt pont azért csinálják, hogy ne derüljön ki róluk, mekkora kisebbségi komplexusuk van. David is kelt ilyen benyomást olykor. Sőt, elég sűrűn. 
Színészekre ez jellemző, hogy olykor sem magukkal, sem a társaik teljesítményével nincsenek megelégedve és ezt nem rejtik véka alá. A legjobb színésszel is előfordul, hogy nincs jó passzban. Szerintem David nem lesz attól rossz színész, hogy néha nincs a helyzet magaslatán. Sőt, szerintem pont jó, ha ismeri a saját határait, pozitív és negatív irányban is.  rolleyes.gif


Szerintem itt az lehetett a baj, hogy elsőre sok volt rajta a nyomás. Élete első színdarabja, 6-an voltak egy darabban és 20 szerepet játszottak. Egy kezdőnek .. 6 emberre 20 szerep, jó persze ő vállalta be, de talán későn jött rá, hogy mire vállalkozott. És a színpadon kellett átöltözniük, igaz, nem volt teljesen meztelen de önbizalom ide vagy oda... tudjuk, hogy csúfolták suliban is a teste miatt unsure.gif

OFF Soha nem találjátok ki mit eszek ebédre rohog.gif

Here's a clue:
http://www.gifsoup.com/webroot/animatedgifs/165044_o.gif

biggrin.gif biggrin.gif

ON
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 18. 13:25 #1184
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.18. 12:53)
Szerintem itt az lehetett a baj, hogy elsőre sok volt rajta a nyomás. Élete első színdarabja, 6-an voltak egy darabban és 20 szerepet játszottak. Egy kezdőnek .. 6 emberre 20 szerep, jó persze ő vállalta be, de talán későn jött rá, hogy mire vállalkozott. És a színpadon kellett átöltözniük, igaz, nem volt teljesen meztelen de önbizalom ide vagy oda... tudjuk, hogy csúfolták suliban is a teste miatt  unsure.gif 
OFF Soha nem találjátok ki mit eszek ebédre  rohog.gif 
Here's a clue:
http://www.gifsoup.com/webroot/animatedgifs/165044_o.gif
biggrin.gif  biggrin.gif 
ON


Az a helyzet, hogy nekem sehogy se működik a link... sad.gif Esélyem sincs kitalálni mit eszel... _nevet.gif
Azért csúfolták mert olyan kis gizda? Tulajdonképpen minden kisfiú gizda, úgyhogy nem értem az összefüggést, de a gyerekek már régebben is mindenfélét ki tudtak találni, amivel egymást lelkét porrá zúzhatták. Egyébként én meg nem szeretem a kigyúrt állatokat. rolleyes.gif Volt kigyúrt állat pasim, szóval tapasztalat mondatja velem a tényállást: a gizda, vagy mackósabb pasik a nyerők, mert gyönyörű lelkük van. Szóval, David, teljesen nyerő vagy! No para! biggrin.gif thumbsup.gif

Szerk: most már látom az animációt, de akkor se tudom mire célzol... _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 18. 13:26 #1185
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.18. 12:53)
OFF Soha nem találjátok ki mit eszek ebédre  rohog.gif 
Here's a clue:
http://www.gifsoup.com/webroot/animatedgifs/165044_o.gif
biggrin.gif  biggrin.gif 
ON


laugh.gif Valahogy éreztem..!

20 szerepet 6-an?! ohmy.gif Jajj... Hát akkor én sem csodálkozom, ha ez neki elsőre sok(k) volt... unsure.gif
2011. március 18. 13:35 #1186
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.18. 13:25)

Azért csúfolták mert olyan kis gizda? Tulajdonképpen minden kisfiú gizda, úgyhogy nem értem az összefüggést, de a gyerekek már régebben is mindenfélét ki tudtak találni, amivel egymást lelkét porrá zúzhatták. Egyébként én meg nem szeretem a kigyúrt állatokat.  rolleyes.gif Volt kigyúrt állat pasim, szóval tapasztalat mondatja velem a tényállást: a gizda, vagy mackósabb pasik a nyerők, mert gyönyörű lelkük van. Szóval, David, teljesen nyerő vagy! No para!  biggrin.gif  thumbsup.gif


Többségében azért, mert vékony volt és 'fura feje', de azért is csesztették, mert az apja lelkészként dolgozott. Meggyőződésük volt, hogy nem tud csajozni és hogy otthon a falon biztosan szent képek vannak mindenhol. DW szerető geek gyerek volt (mikor DT volt gyerek, a DW MÉG nem volt menő) és vallásosnak gondolták. Nem ivott, nem cigizett, nem csajozott, ha meg akart, elutasították a csajok. mellow.gif
2011. március 18. 13:37 #1187
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.18. 13:35)
Többségében azért, mert vékony volt és 'fura feje', de azért is csesztették, mert az apja lelkészként dolgozott. Meggyőződésük volt, hogy nem tud csajozni és hogy otthon a falon biztosan szent képek vannak mindenhol. DW szerető geek gyerek volt (mikor DT volt gyerek, a DW MÉG nem volt menő) és vallásosnak gondolták. Nem ivott, nem cigizett, nem csajozott, ha meg akart, elutasították a csajok.  mellow.gif


Lehet tudni valamit az első szerelméről? Mesélt róla valaha? Hogy ki volt, hány éves volt mikor összejöttek, ilyenek. Tudom, hogy ez nagyon magánélet, de van jó pár híresség aki elmeséli, és olyan kedves kis sztorikat tudnak belőle kerekíteni interjúkban. blush.gif
2011. március 18. 13:39 #1188
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.18. 13:37)
Lehet tudni valamit az első szerelméről? Mesélt róla valaha? Hogy ki volt, hány éves volt mikor összejöttek, ilyenek. Tudom, hogy ez nagyon magánélet, de van jó pár híresség aki elmeséli, és olyan kedves kis sztorikat tudnak belőle kerekíteni interjúkban.  blush.gif


Passz. Soha nem mesélt róla és nem is szeret. pardon.gif
2011. március 18. 13:42 #1189
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.18. 13:39)
Passz. Soha nem mesélt róla és nem is szeret. pardon.gif


Hmm, gondoltam, hogy nem mesélt róla, de azért megpróbáltam. Thomsonnak például olyan bájos kis sztorija van arról, hogy találkozott a feleségével, néha szeretek ilyesmiket hallani/olvasni. Na mindegy.
Más kérdés. Volt-e olyan valaha, amikor David azt mondta, hogy meg van elégedve a színészi teljesítményével? Van-e olyan filmje, amit jobban szeret, mint a többit? Szokott erről nyíltan beszélni?
2011. március 18. 14:01 #1190
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.18. 13:42)
Volt-e olyan valaha, amikor David azt mondta, hogy meg van elégedve a színészi teljesítményével? Van-e olyan filmje, amit jobban szeret, mint a többit? Szokott erről nyíltan beszélni?


Soha de soha nem futottam még bele olyan interjúba ahol azt nyilatkozta, hogy elégedett a színházi teljesítményével. Sőt. Olyat sem, amiben nyíltan kifejezi, hogy melyik filmjét szerette a legjobban. David ilyenkor diplomatikus választ ad, neki minden szerep fontos, csak olyat vállal el ami jó és megfogja őt a sztori bla blah blah. A DW-ról mondta néha, hogy fontos része volt/van/lesz az életében, szóval ha engem kérdezel DW, de nem mernék rá megesküdni. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 18. 14:03 #1191
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.18. 14:01)
szóval ha engem kérdezel DW, de nem mernék rá megesküdni. unsure.gif


Szerintem is...
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 18. 14:06 #1192
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.18. 14:01)
Soha de soha nem futottam még bele olyan interjúba ahol azt nyilatkozta, hogy elégedett a színházi teljesítményével. Sőt. Olyat sem, amiben nyíltan kifejezi, hogy melyik filmjét szerette a legjobban. David ilyenkor diplomatikus választ ad, neki minden szerep fontos, csak olyat vállal el ami jó és megfogja őt a sztori bla blah blah. A DW-ról mondta néha, hogy fontos része volt/van/lesz az életében, szóval ha engem kérdezel DW, de nem mernék rá megesküdni.  unsure.gif


Szóval ő nem mer ilyen nyílt lenni. Vagy tényleg ilyen őszinte, hogy csak azt vállalja el, ami neki tetszik és nem érdekli a pénz. Az jó dolog, de azért nem hiszem el, hogy nincs kedvenc karaktere. Egyébként ha józan ésszel belegondolunk, tényleg valószínűleg a DW a kedvence, hiszen kiskora óta imádja, és ez a sorozat inspirálta őt sok dologra. De azért kíváncsi lennék, hogy a filmjei közül, ő melyiket szereti, tehát hogy mi az, amit igazán szeret csinálni. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 18. 14:20 #1193
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.18. 14:06)
Szóval ő nem mer ilyen nyílt lenni. Vagy tényleg ilyen őszinte, hogy csak azt vállalja el, ami neki tetszik és nem érdekli a pénz. Az jó dolog, de azért nem hiszem el, hogy nincs kedvenc karaktere. Egyébként ha józan ésszel belegondolunk, tényleg valószínűleg a DW a kedvence, hiszen kiskora óta imádja, és ez a sorozat inspirálta őt sok dologra. De azért kíváncsi lennék, hogy a filmjei közül, ő melyiket szereti, tehát hogy mi az, amit igazán szeret csinálni.  unsure.gif


Ez diplomatikus David válasz. Szerintem tudna választani, csak nem akar. A mi Davidünk ilyen, néha semleges infókkal lát el minket de jól csinálja, mert végül is ad választ a kérdésre és nem is bánt meg vele senkit, mi pedig fanok ... elégedjünk meg a többi kérdés válaszaival. Talán a neveltetés teszi, nem tudom. Tavaly megkérdezték tőle, hogy a DW után milyen filmszerepeket ajánlottak neki, amikre nemet mondott és arra is csak azt mondta, hogy nem lenne fair elmondani, mert akkor a mostani szereplők rájönnek, hogy ők csak a rendezők második lehetséges jelöltjei voltak. unsure.gif pardon.gif
2011. március 18. 14:24 #1194
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.18. 14:20)
Ez diplomatikus David válasz. Szerintem tudna választani, csak nem akar. A mi Davidünk ilyen, néha semleges infókkal lát el minket de jól csinálja, mert végül is ad választ a kérdésre és nem is bánt meg vele senkit, mi pedig fanok ... elégedjünk meg a többi kérdés válaszaival. Talán a neveltetés teszi, nem tudom. Tavaly megkérdezték tőle, hogy a DW után milyen filmszerepeket ajánlottak neki, amikre nemet mondott és arra is csak azt mondta, hogy nem lenne fair elmondani, mert akkor a mostani szereplők rájönnek, hogy ők csak a rendezők második lehetséges jelöltjei voltak.  unsure.gif pardon.gif


Ez viszont aranyos gondolat volt tőle. Ez igazán szimpatikus hozzáállás. Persze lehet, hogy azok a színészek így is tisztában vannak vele, hogy csak másodikok, de legalább David nem dörgöli az orruk alá. Ez naaagyon tetszik nekem!! wub.gif Olyan jó, hogy gondol másokra is, nem a saját mellét döngeti.
Egyébként diplomatikus válaszai minden színésznek vannak. Főleg, amikor benne vannak egy projekt kampányában. rohog.gif
Most hülye kérdést fogok feltenni. David szereti a képregényeket? Olyan sokszor mondtátok már, hogy geek, meg DW fan, meg stb. A geekek általában szeretik a képregényeket. Ő is?
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 18. 14:36 #1195
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.18. 14:24)
Ez viszont aranyos gondolat volt tőle. Ez igazán szimpatikus hozzáállás. Persze lehet, hogy azok a színészek így is tisztában vannak vele, hogy csak másodikok, de legalább David nem dörgöli az orruk alá. Ez naaagyon tetszik nekem!!  wub.gif Olyan jó, hogy gondol másokra is, nem a saját mellét döngeti.


Mondtam én, talán a neveltetés teszi. A szülei nem kényszerítették, hogy higyjen Istenben de úgy tűnik rendesen felnevelték. Az apró kis mozdulatokból, amik sajnos alig látszanak, derül ki, hogy mire lett tanítva. Van fent a youtubeon egy videó, DW series 3 finálé forgatás, egy fan készítette. Ráfókuszált David fejére és a szájáról le lehet olvasni, hogy mond egy Thank you-t, mikor a sminkes letörli a koszt a kabátjáról, vagy mikor a fodrász zselézi a haját, hosszú percek óta és azt is megköszöni, pedig nekik ez a dolguk. A hajzselézés amúgy is mindig hosszú folyamat volt neki, állt a forgatás, mert barátunk haja 'elcsúszott', siettek, késésben voltak, mindenki feszülten és idegesen állt a kamerák mögött és David is a háta közepére kívánta a dolgot de azért rámosolygott a nőre és mondott egy Thank you-t. pardon.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.03.18. 14:24)
Most hülye kérdést fogok feltenni. David szereti a képregényeket? Olyan sokszor mondtátok már, hogy geek, meg DW fan, meg stb. A geekek általában szeretik a képregényeket. Ő is?


Igen, voltak neki DW-s képregényei rohog.gif _nevet.gif , amik először sokba kerültek ezért magának rajzolgatott történeteket, kis papírra. biggrin.gif Utána már megtudta venni a boltból.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 18. 14:46 #1196
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.18. 14:36)
Mondtam én, talán a neveltetés teszi. A szülei nem kényszerítették, hogy higyjen Istenben de úgy tűnik rendesen felnevelték. Az apró kis mozdulatokból, amik sajnos alig látszanak, derül ki, hogy mire lett tanítva. Van fent a youtubeon egy videó, DW series 3 finálé forgatás, egy fan készítette. Ráfókuszált David fejére és a szájáról le lehet olvasni, hogy mond egy Thank you-t, mikor a sminkes letörli a koszt a kabátjáról, vagy mikor a fodrász zselézi a haját, hosszú percek óta és azt is megköszöni, pedig nekik ez a dolguk. A hajzselézés amúgy is mindig hosszú folyamat volt neki, állt a forgatás, mert barátunk haja 'elcsúszott', siettek, késésben voltak, mindenki feszülten és idegesen állt a kamerák mögött és David is a háta közepére kívánta a dolgot de azért rámosolygott a nőre és mondott egy Thank you-t.  pardon.gif


Mindenkinek jól esik a kedvesség, még akkor is, ha csak a munkáját végzi. Nagyon jó, hogy ilyen figyelmes. A szülei embert neveltek belőle.

Idézet (kateblock @ 2011.03.18. 14:36)
Igen, voltak neki DW-s képregényei  rohog.gif  _nevet.gif , amik először sokba kerültek ezért magának rajzolgatott történeteket, kis papírra.  biggrin.gif Utána már megtudta venni a boltból.


Ez édes! w00t.gif
Viszont geeksége ellenére, ha jól tudom, nincsen pusziban a számítógépekkel. Nem is baj, ő a művészetekkel van pusziban. Jobb ez így nekünk, mintha a szobájában elbújva számítógépes programokat gyártana. Ne adj isten, DW játékot. _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 18. 15:29 #1197
- törölt felhasználó -    
Már megint a 60-ik oldalon vagyunk _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. március 18. 16:19 #1198
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.18. 15:29)
Már megint a 60-ik oldalon vagyunk  _nevet.gif


Mert egyszerűen jók vagyunk. biggrin.gif thumbsup.gif Majdnem annyira, mint David.
Apropó, a múltkor mondtad, hogy áll a bál DT-ék háza táján, meg hogy DT-nek van twittere. Van erről valami újabb hír, vagy szokásosan nagy a csend?
2011. március 18. 16:40 #1199
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.18. 15:29)
Már megint a 60-ik oldalon vagyunk  _nevet.gif


Lassan eljön az én időm is... :devil:
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. március 18. 17:27 #1200
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.18. 16:40)
Lassan eljön az én időm is... :devil:


El ne feledd kiírni a mottónkat (David is our king) + betenni egy koronás Hamlet képet laugh.gif biggrin.gif rohog.gif _nevet.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.03.18. 16:19)
Mert egyszerűen jók vagyunk.  biggrin.gif  thumbsup.gif Majdnem annyira, mint David. 
Apropó, a múltkor mondtad, hogy áll a bál DT-ék háza táján, meg hogy DT-nek van twittere. Van erről valami újabb hír, vagy szokásosan nagy a csend?


Nem, nem tudok erről semmit. Nem tudom elhinni, hogy twitterezik, viszont azt sem látom, hogy miért hazudna egy BBC-s emberke. Lehet, hogy úgy gondoljátok, a forrásaim tévednek, de szerintem igazat mondanak, a twitterről is tőlük hallottam először, úgy bukkantam rá a BBC-s dolgozó tweetjére, ők lőtték le múlt hónapban, hogy DT-ék elkezdték küldeni az esküvői meghívókat, és láss csodát, COC elszólta magát, hogy kb 1 hónapja kaptak meghívót. Azt esetleg el tudom képzelni, hogy GM segítségével próbál twitterezni.
Én hiszek a forrásoknak, de ha így is van, szerintem soha nem fogja elárulni pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
101 oldal 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok