Starity

David Tennant 2

101 oldal 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 25. 09:00 #1361
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.25. 08:52)
 
És nem csak a nők. Egy gay pasas, aki szintén látta a filmet, azt nyilatkozta, hogy eddig mindig arról álmodozott, hogy Colinnal csinálja... látta a filmet és most már Daviddel akarja.. No komment.  mellow.gif


Uram atyám!!! ohmy.gif De jó neki... blink.gif Nem értem, egyébként. Mint ahogy te is mondtad, Davidnek nem a külseje az erőssége. Nincs észbontóan szabályos, "cuki" pofija, nincsenek szépen kidolgozott, dagadó izmai. Bájos, helyes, kedves, vicces, de hol szexisten ő?? Ez már beteges. Látni kellene a teljes valóját. Azt, hogy nagyon jó színész, azt, hogy mindig mindent igazán belead egy szerepbe. Hogy sokoldalú, hogy ugyanolyan erős drámai alkat, mint amilyen jó a nevettetésben. Ritka az ilyen színész. Ha a tehetségétől lennének így elszállva, még megérteném, de hogy egy szűk nadrág, meg egy legendás, de még sose látott 10 inch így megőrjítse a jónépet, az már beteges! reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. március 25. 09:39 #1362
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.25. 09:00)
Uram atyám!!!  ohmy.gif De jó neki... blink.gif Nem értem, egyébként. Mint ahogy te is mondtad, Davidnek nem a külseje az erőssége. Nincs észbontóan szabályos, "cuki" pofija, nincsenek szépen kidolgozott, dagadó izmai. Bájos, helyes, kedves, vicces, de hol szexisten ő?? Ez már beteges. Látni kellene a teljes valóját. Azt, hogy nagyon jó színész, azt, hogy mindig mindent igazán belead egy szerepbe. Hogy sokoldalú, hogy ugyanolyan erős drámai alkat, mint amilyen jó a nevettetésben. Ritka az ilyen színész. Ha a tehetségétől lennének így elszállva, még megérteném, de hogy egy szűk nadrág, meg egy legendás, de még sose látott 10 inch így megőrjítse a jónépet, az már beteges!  reklamalo.gif


Hidd el, hogy lehet fokozni a betegességet. Végig szenvedtem magam a hozzászólások között, hátha akad egy egy normális komment, de ez volt a 'legnormálisabb' amit találtam:
'Peter's character is very complex, awesome but wicked XD'
Whoever you are and wrote it, thanks for the spoilers, girl dry.gif Mintha eddig nem tudtuk volna, hogy Peter laza és cool rolleyes.gif Az még csak, hogy szűk nadrág és 10inch, esküszöm nekem az 'fáj' a legjobban, hogy anno hány embernek sírt a szája, hogy David egy amerikai filmben te jó ég, mi lesz most, meg sok hülye kis fanja lesz stb, most meg kis híján 'az elméjükben összerakott képtől összenyálazták a billentyűzetet', átvitt értelemben of course. Már nem is fáj, esküszöm hogy milyen nevet adtak ??? David 10inchének ??, az én hasam akkor fordult fel, mikor olvasgattam, hogy ők miket írtak, ezért ideiglenesen kerülöm a szóban forgó topikot, még kb .. két hétig. mellow.gif

Eddig is sok kedvem volt ehhez az Isten verte filmhez, ki nem állhatom a vámpírokat és Collint is de most már elvették a kedvem tőle. Attól függetlenül elszenvedem, de ha nálunk lesz is 3D-ben, biztosan nem úgy nézem, mert nekem annyit nem ér az egész. Hülye barmok, már elnézést, ha valaki 'arra kíváncsi' akkor googlezza ki és tegye ki azt a bizonyos képet (amin barátunk meztelen) háttérképnek és fogja be a mocskos fangörl száját. Én szégyenlem magam David helyében is, hogy fanoknak mondják magukat és úgy mond 'ő is egy a fanok közül'. Undorító.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 25. 09:51 #1363
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Kate, maximálisan megértelek és osztom a véleményed. Ez már tényleg gyomorforgató. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. március 25. 09:52 #1364
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.25. 09:39)
Hidd el, hogy lehet fokozni a betegességet. Végig szenvedtem magam a hozzászólások között, hátha akad egy egy normális komment, de ez volt a 'legnormálisabb' amit találtam:
'Peter's character is very complex, awesome but wicked XD'
Whoever you are and wrote it, thanks for the spoilers, girl  dry.gif Mintha eddig nem tudtuk volna, hogy Peter laza és cool  rolleyes.gif Az még csak, hogy szűk nadrág és 10inch, esküszöm nekem az 'fáj' a legjobban, hogy anno hány embernek sírt a szája, hogy David egy amerikai filmben te jó ég, mi lesz most, meg sok hülye kis fanja lesz stb, most meg kis híján 'az elméjükben összerakott képtől összenyálazták a billentyűzetet', átvitt értelemben of course. Már nem is fáj, esküszöm hogy milyen nevet adtak ??? David 10inchének ??, az én hasam akkor fordult fel, mikor olvasgattam, hogy ők miket írtak, ezért ideiglenesen kerülöm a szóban forgó topikot, még kb .. két hétig.  mellow.gif 
Eddig is sok kedvem volt ehhez az Isten verte filmhez, ki nem állhatom a vámpírokat és Collint is de most már elvették a kedvem tőle. Attól függetlenül elszenvedem, de ha nálunk lesz is 3D-ben, biztosan nem úgy nézem, mert nekem annyit nem ér az egész. Hülye barmok, már elnézést, ha valaki 'arra kíváncsi' akkor googlezza ki és tegye ki azt a bizonyos képet (amin barátunk meztelen) háttérképnek és fogja be a mocskos fangörl száját. Én szégyenlem magam David helyében is, hogy fanoknak mondják magukat és úgy mond 'ő is egy a fanok közül'. Undorító.


Ó, jajj. Tényleg nagy a baj. Ha az eddig "normális" rajongói is elfajulnak, lesz nemulass. David amúgy is nehezen viseli az ilyesmit. Tudjuk, hogy nem gondolja magát szexistennek, még csak jóképűnek sem. Ő egyszerűen csak szereti a munkáját és jól akarja csinálni; ennyi. Szerintem egy ilyen hűhó nem tesz jó az amúgy is érzékeny lelkivilágának. Nem tudom mennyire bújja a netet, de ha őt nem is, valamelyik barátját biztosan érdekli, hogy milyen volt a film fogadtatása. Úgy is lesz egy jóakaró, aki elmeséli neki, mit mondogatnak róla, hiszen eddig is minden ilyesmi a fülébe jutott valahogyan.
A többire meg már nem is mondok semmit, mert csak ismételném magamat, meg téged is. A lényeg, hogy ezek az emberek betegek, de nem kevéssé. (A meztelen képről meg eszembe jutott egy sztori, ha gondolod priviben előadom, mert nem akarok itt offolni) dry.gif sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 25. 09:52 #1365
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ezt most találtam, nem is tudtam, hogy ezzel a SIMS-szel ilyen dolgokat is lehet művelni. Mondjuk sosem játszottam még vele, úgyhogy nem csoda, hogy tudatlan vagyok... rolleyes.gif

1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 25. 10:05 #1366
- törölt felhasználó -    
Akkor oldjuk a feszültséget egy kicsit rohog.gif

http://roflrazzi.files.wordpress.com/2010/11/8bd8efea-bdc2-40cc-82e7-ce3c04b0a03f.jpg

biggrin.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Erosz
2011. március 25. 10:07 #1367
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.25. 10:05)
Akkor oldjuk a feszültséget egy kicsit  rohog.gif 
biggrin.gif  biggrin.gif


Ez ultra édes!! nevet2.gif Az a pofa a végén, hát behalok! _nevet.gif Ki tud kitalálni ilyeneket? Én is úgy szeretnék, de ebben baromi béna vagyok... sad.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 25. 10:11 #1368
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.25. 10:07)
Ez ultra édes!! nevet2.gif Az a pofa a végén, hát behalok!  _nevet.gif Ki tud kitalálni ilyeneket? Én is úgy szeretnék, de ebben baromi béna vagyok...  sad.gif


Nem tudom, de imádom ezeket a képeket, főleg azok viccesek, amin a cookiez-ra hajt vagy amin kocsognek és beképzeltnek állítják be. Szakadok a képeken, komolyan. nevet2.gif
2011. március 25. 10:17 #1369
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.25. 10:11)
Nem tudom, de imádom ezeket a képeket, főleg azok viccesek, amin a cookiez-ra hajt vagy amin kocsognek és beképzeltnek állítják be. Szakadok a képeken, komolyan. nevet2.gif


Erre gondolsz? _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
I
want
my
cookies.
_nevet.gif
2011. március 25. 10:32 #1370
- törölt felhasználó -    
Halihó!

Azért gyerekek ne sajnáljuk már ennyire Davidet. Ezt a pályát választotta, pláne amikor elvállalta a Doctor szerepét előre tudhatta mi vár rá a hirtelen jött óriási népszerűséggel, mik annak hátulütői. A hírnév velejárói közé tartoznak az arctalan megmondóemberek, akiknek ha fejen áll sem tud megfelelni és az ominózus fangörlök is. Mióta fénysebességgel elterjedt az internet alapjában véve változott meg a rajongói magatartás is, egy avatar és egy hangzatos nick mögé bújva az emberek olyat is megengedhetnek maguknak, amit korábban felvállalva önmagukat nem. A közösségi oldalakon, fórumokon ezek közönséget, biztató szavakat kapnak és ezen felbátorodván egyre lejjebb süllyednek, már ami a színvonalat illeti. Ez egy jelenség, minden felkapott sztárnak szembe kell néznie ezzel, meg kell tanulni kezelni őket (amiben Davidnek van még hová fejlődnie), s ügyes fondorlatos módon ki kell használni őket, mert bizony belőlük (is) él. Nem jó megoldás begubózni, elbujdokolni, olyannyira, hogy lassan már Tapsi Hapsi módján alagutat ásva fog cikázni a földrészek közt, pedig az sem lenne veszélytelen, mert bármikor jöhet egy vakondok, aki magánlaksértést vélelmez és jól a f**, izé fülébe harap.
Próbálja meg kezelni a helyzetet értelmes ember módjára, vagy hagyja a francba az egészet és menjen vissza poros kis színházbakba játszani, melyek olyannyira fangörl-mentes övezetek, hogy még a Google Maps sem jegyzi őket. A showbusiness és vele együtt fangörlök gyorsan felejtenek.
2011. március 25. 10:41 #1371
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (LaDiabla @ 2011.03.25. 10:32)
menjen vissza poros kis színházbakba játszani, melyek olyannyira fangörl-mentes övezetek, hogy még a Google Maps sem jegyzi őket. A showbusiness és vele együtt fangörlök gyorsan felejtenek.


Hát erről nem lennék így meggyőződve, azt hiszem... rolleyes.gif
2011. március 25. 10:43 #1372
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (LaDiabla @ 2011.03.25. 10:32)


Megint igazad van, persze, Davidet se kellene sajnálni, csak tudod szerintem mi azt tudjuk nehezen felfogni, hogy miként terjedhet ilyen gyorsan és influenza-szerűen az ostobaság és a felszínesség. Nem az van, hogy David egy törékeny valami, amit óvni kell, hanem az, hogy emberi lény, akit illene úgy is kezelni. Tudom azt is, hogy nehéz valakit élő emberi lényként kezelni, ha még soha nem találkoztál vele, csak a médiákból ismered. Azzal is tisztában vagyok, hogy manapság a rajongás már inkább egy bizonyos lelki betegségnek, szeretethiánynak a kivetülése, de nem tudom elfogadni. Mégpedig azért nem, mert én például tudok normálisan rajongani. mellow.gif
2011. március 25. 11:04 #1373
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.25. 10:17)
Erre gondolsz?  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif 
I
want
my
cookies.
_nevet.gif


LOL A második nagyon tetszik biggrin.gif

Idézet (LaDiabla @ 2011.03.25. 10:32)
A showbusiness és vele együtt fangörlök gyorsan felejtenek.


David már kinőtt ebből. Sőt, kezdem érteni, hogy miért mondják, kezdi kinőni az UK-t is, hiába a sokféle szerep, van különbség angol és amerikai film/sorozat között plusz manapság nem árt több lábon állni. Egy amerikai ügynök nem a világ vége és ez a film sem lesz az, de ilyen áron ne legyen odakint híres. Nem hinném, hogy az akar lenni. David megmondta, hogy felsőbb utasításra ment ki és soha nem koncentrált amerikai pályára. Most már nem teheti meg, hogy visszalép, vagy sodródik az árral és lesz ami lesz vagy dönt, hogy egyik vagy másik irány, de a semmibe nem tűnhet el. Ő ahhoz már túl nagy. Persze David is tisztában volt ezzel, mikor aláírta a FN szerződést is, csak szegénykém olyan hiszékeny és ez itt a probléma. Ugornék most a TARDIS-szal előre 5 évet, hogy megnézzem Davidünk melyik irányba tart unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. március 25. 11:14 #1374
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.25. 10:43)
Idézet (LaDiabla @ 2011.03.25. 10:32)


Megint igazad van, persze, Davidet se kellene sajnálni, csak tudod szerintem mi azt tudjuk nehezen felfogni, hogy miként terjedhet ilyen gyorsan és influenza-szerűen az ostobaság és a felszínesség. Nem az van, hogy David egy törékeny valami, amit óvni kell, hanem az, hogy emberi lény, akit illene úgy is kezelni. Tudom azt is, hogy nehéz valakit élő emberi lényként kezelni, ha még soha nem találkoztál vele, csak a médiákból ismered. Azzal is tisztában vagyok, hogy manapság a rajongás már inkább egy bizonyos lelki betegségnek, szeretethiánynak a kivetülése, de nem tudom elfogadni. Mégpedig azért nem, mert én például tudok normálisan rajongani. mellow.gif


Én a pszichológiai oldaláról közelítem meg általában a fangörl jelenséget, s a megoldást is ezen az úton haladva keresem. Megfékezni nem lehet őket, de kordában tartani igen. Ezért is kötöm az ebet a karóhoz, hogy David a legnagyobb hibát ott követi el, hogy távol tartja magát az internetes közösségektől. Nem hiszem, hogy sokba fájna neki, ha hetente 3-4 rövid bejegyzést közzétenne twitteren, vagy néha-néha beírna valamit a hivatalos fórumára. A fanpitchák ellen a saját terepükön kell fellépni, hogy tudják imádatuk tárgya ott van, létezik, tényleg emberből van, s az értelmesebbje talán még el is szégyelli magát amiatt amit művelt. David sehol sincs jelen, tehát az emberkék azt hiszik büntetlenül ténykedhetnek tovább teret engedve már beteges gondolataiknak. Amennyibe elterjedne egy olyan infó mondjuk a hivatalos fórumon, hogy DT szokta olvasni a bejegyzéseket (az sem baj ha nem, úgyse tudná meg senki), nagy valószínűséggel megcsappanna az idétlenkedés. A twitter pedig jó találmány annak ellenére, hogy sokan támadják. Vannak olyanok, akik azt mondják egy sztár ne legyen fent, mert akkor pont az elérhetetlenség mítosza válik köddé, de a többség szerint a rajongókkal való folyamatos kapcsolattartás eredményeképpen a fanok inkább már netes barátként tekintenek kedvencükre, s mint olyannak meg is adják a tiszteletet.
Ez egy nagyon érdekes téma, tudnám folytatni napestig.

Ha már süti:
Candyman

Haj-jajj:
Hairstyle chapter 21365987455
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. március 25. 11:19 #1375
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.03.25. 11:14)

Ha már süti:
Candyman


rofl.gif rofl.gif

Ezt most találtam. Random, csak bedobom ide a 'közösbe' rohog.gif A második Hamletes előadás után. Tisztán, közelről látszik az arca smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow, Erosz
2011. március 25. 11:37 #1376
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.25. 11:19)
rofl.gif  rofl.gif
Ezt most találtam. Random, csak bedobom ide a 'közösbe'  rohog.gif A második Hamletes előadás után. Tisztán, közelről látszik az arca  smileeee.gif


Wow! Ez nagyon jó kép! w00t.gif thumbsup.gif
2011. március 25. 11:44 #1377
- törölt felhasználó -    
Nem süti, nem haj, de vicces

Tényleg irtóan hasonlítanak, még akkor is, ha min. 20 centi magasságkülönbség van köztük. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. március 25. 11:48 #1378
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.25. 11:19)
Ezt most találtam. Random, csak bedobom ide a 'közösbe'  rohog.gif A második Hamletes előadás után. Tisztán, közelről látszik az arca  smileeee.gif


wub2.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 25. 11:50 #1379
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nem tudom, szerintem a legtöbb fan már annyira elborult elmével rendelkezik, hogy nem nagyon osztana és szorozna, hogy David fent lenne a neten vagy sem... blink.gif

Ezek a rajongók az utcán is odamennek hozzá, rángatják, taperolják, követik, mint az árnyék... blink.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 25. 12:03 #1380
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Most kicsit off leszek, de valamennyire egyetértek Diablával. Mióta Thomson és Ms K fenn vannak Twitteren, kicsit közelebb érezzük őket magunkhoz. Mármint mi, rajongók. Talán valóban megszűnt a varázs, hiszen kiderült, hogy ők is csak emberek, de nagyon kedves, jó fej, humoros emberek, akiket tisztelni és szeretni tudunk. Pont ezért tisztelettel bánunk velük és nagyon elenyésző az olyan üzenetek száma, amik nem tűrnek nyomdafestéket. Kialakult egy kis csapat, Thomson, Ms K meg mi egy csapat vagyunk és kész. Úgy vélem ha David venné a fáradságot és megcsinálná ugyanezt, talán vele kapcsolatban is megváltozna egy-két dolog a fanok fejében. pardon.gif
101 oldal 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok