Starity

David Tennant 2

101 oldal 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 25. 12:03 #1381
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.25. 11:50)
Nem tudom, szerintem a legtöbb fan már annyira elborult elmével rendelkezik, hogy nem nagyon osztana és szorozna, hogy David fent lenne a neten vagy sem... blink.gif
Ezek a rajongók az utcán is odamennek hozzá, rángatják, taperolják, követik, mint az árnyék... blink.gif


Egyet értek.

Idézet (Grace Benning @ 2011.03.25. 11:37)
Wow! Ez nagyon jó kép!  w00t.gif  thumbsup.gif


Nekem is tetszik. Szeretek ilyen képeket nézni Davidről, szeretem amikor sikerül 'közelről' elkapniuk vagy olyan kép, ami mondjuk akkor készül, mikor nem forgat, csak mondjuk ott van a helyszínen. smileeee.gif Mint pl ez rohog.gif
Comic Relief 2007 Mr Logan/Lauren Cooper, DT ül/guggol az asztalnál és rajzol/szinez _nevet.gif nevet2.gif rofl.gif (Fórumra került fel a kép még tegnap és ott írta valaki, hogy David a forgatási szünetekben papírokra rajzolt, szinezett és Shakespeare könyveket olvasott biggrin.gif )
Ez pedig ráadásnak, mert ilyen is kell _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 25. 12:06 #1382
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Az én kedvenceim egy részének is van Twitterje, de bevallom őszintén, nem olvasom őket. Nem is foglalkoztat, hogy tudjak róla, hogy most éppen eszik egy szendvicset vagy hogy ezt vagy azt csinál. A munkásságáról úgyis hírt ad a média is, onnan is lehet értesülni, ami meg bulvár hír, tehát a hírértéke megkérdőjelezhető, az meg nem igazán érdekel. pardon.gif

Szerk: A saját Twitteremre ezer éve be sem jelentkeztem már például... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: LaDiabla
2011. március 25. 12:08 #1383
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.25. 12:03)
Ez pedig ráadásnak, mert ilyen is kell  _nevet.gif  _nevet.gif


Ez nagyon jó! thumbsup.gif Itt bátrabb, mint én. Sosem szerettem ezt akkor sem, amikor kötelező volt. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. március 25. 12:36 #1384
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.25. 12:06)
Az én kedvenceim egy részének is van Twitterje, de bevallom őszintén, nem olvasom őket. Nem is foglalkoztat, hogy tudjak róla, hogy most éppen eszik egy szendvicset vagy hogy ezt vagy azt csinál. A munkásságáról úgyis hírt ad a média is, onnan is lehet értesülni, ami meg bulvár hír, tehát a hírértéke megkérdőjelezhető, az meg nem igazán érdekel. pardon.gif
Szerk: A saját Twitteremre ezer éve be sem jelentkeztem már például... unsure.gif


Hát...jó ideje már én sem voltam fenn, de az engem sem érdekel, hogy mikor eszik szendvicset a kedvencem. _nevet.gif Inkább ebben az esetben a közös "játék" volt a vonzó. Kinek a cipője van a képen és hasonlók. _nevet.gif Meg lehetett kérni, hogy legközelebb milyen képet postoljon a forgatásról, meg ilyenek. Ezek a dolgok gyerekesek, de viccesek is tudnak lenni ugyanakkor. blush.gif
És hogy ne legyek nagyon off:
COOKIES!!
2 felhasználónak tetszik: LaDiabla, kateblock
2011. március 25. 12:42 #1385
- törölt felhasználó -    
Az én véleményem pedig a következő. Én örülnék, ha David fent lenne twitteren és követném is, de meg tudom érteni, hogy miért kerüli ezt a helyet. Többször mondta, hogy az internet veszélyes is tud lenni, mert pl Facebookon bejelölnek a régen nem látott ismerősök, akikről kiderül, hogy nem is azok, akik, vagy pl tudja, hogy emberek az ő nevét használják különböző portálokon, és ettől a falra tudna mászni. Twitterről azt nyilatkozta, hogy úgy sem érdekel senkit sem, hogy 'teázom' vagy 'DW-t nézek', mert az ő élete -IDÉZEK- UNALMAS. Ha pedig úgy gondolja, hogy semmi közünk ahhoz, hogy mit mivel eszik, iszik, akkor inkább ne is menjen twitterre. David egy nagyon 'el vagyok magamban' nagy gyerek LMAO aki tényleg senkivel nem szeretne az életéről (néha a munkásságáról sem) beszélni, mert ő ilyen. Ezzel magyarázza azt is, hogy miért nem csinál szívesen írásos interjúkat, mert azt meg lehet módosítani, ezért inkább élőben, rádióban válaszolgat a kérdésekre. Amikor DT & CT a BBC Breakfast Showban bejelentették hogy együtt adják elő a MAAN-t, egy kis beszélgetés megütötte a fülemet.

Riporternő: You're going to do stage together, is this true?
Catherine & David: We're going to do Much Ado About Nothing.
Catherine: I'm going to play Beatrice
David: Don't give away that much, Catherine.

Ezt én sem értem egyébként, mintha nem lenne ésszerű, hogy ki kit játszik a darabban rolleyes.gif de David ilyen. Senkinek semmit, ha nem muszáj, ilyen ember pedig ne legyen fent sem twitteren, sem facebookon pardon.gif
2011. március 25. 12:47 #1386
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.25. 12:06)
Az én kedvenceim egy részének is van Twitterje, de bevallom őszintén, nem olvasom őket. Nem is foglalkoztat, hogy tudjak róla, hogy most éppen eszik egy szendvicset vagy hogy ezt vagy azt csinál. A munkásságáról úgyis hírt ad a média is, onnan is lehet értesülni, ami meg bulvár hír, tehát a hírértéke megkérdőjelezhető, az meg nem igazán érdekel. pardon.gif
Szerk: A saját Twitteremre ezer éve be sem jelentkeztem már például... unsure.gif


OFF: Én minden nap a twitteren lógok, különösen F1/WRC/Indycar szezonban. Követek egy rakás versenyzőt, újságírót, csapatfőnököt stb. (némelyik már hiányol ha nem vagyok fent egy ideig tongue.gif ), mert onnan napokkal korábban meg lehet tudni információkat, mint a sajtóban megjelenik. Ráadásul tényleg elsőkézből.

ON:

http://i53.tinypic.com/wjvocz.jpg
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. március 25. 12:49 #1387
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.25. 12:42)
Az én véleményem pedig a következő. Én örülnék, ha David fent lenne twitteren és követném is, de meg tudom érteni, hogy miért kerüli ezt a helyet. Többször mondta, hogy az internet veszélyes is tud lenni, mert pl Facebookon bejelölnek a régen nem látott ismerősök, akikről kiderül, hogy nem is azok, akik, vagy pl tudja, hogy emberek az ő nevét használják különböző portálokon, és ettől a falra tudna mászni. Twitterről azt nyilatkozta, hogy úgy sem érdekel senkit sem, hogy 'teázom' vagy 'DW-t nézek', mert az ő élete -IDÉZEK- UNALMAS. Ha pedig úgy gondolja, hogy semmi közünk ahhoz, hogy mit mivel eszik, iszik, akkor inkább ne is menjen twitterre. David egy nagyon 'el vagyok magamban' nagy gyerek LMAO aki tényleg senkivel nem szeretne az életéről (néha a munkásságáról sem) beszélni, mert ő ilyen. Ezzel magyarázza azt is, hogy miért nem csinál szívesen írásos interjúkat, mert azt meg lehet módosítani, ezért inkább élőben, rádióban válaszolgat a kérdésekre. Amikor DT & CT a BBC Breakfast Showban bejelentették hogy együtt adják elő a MAAN-t, egy kis beszélgetés megütötte a fülemet.
Riporternő: You're going to do stage together, is this true?
Catherine & David: We're going to do Much Ado About Nothing.
Catherine: I'm going to play Beatrice 
David: Don't give away that much, Catherine.
Ezt én sem értem egyébként, mintha nem lenne ésszerű, hogy ki kit játszik a darabban  rolleyes.gif de David ilyen. Senkinek semmit, ha nem muszáj, ilyen ember pedig ne legyen fent sem twitteren, sem facebookon pardon.gif


Igen, az ilyesmihez kell egy alkat, egy természet, egy hajlandóság arra, hogy képes legyen megosztani dolgokat, netalántán játszani a rajongókkal. Ő egyszerűen nem ez a fajta. Tényleg azt látom rajta, hogy a gyerekekkel nagyszerűen kijön, de a felnőtteket sokszor nem tudja megfelelően kezelni. Néha még az is megfordul a fejemben, hogy David igazából mizantróp típus. Ő szeretné csinálni, amit szeret, de amúgy hagyja békén mindenki. rohog.gif Néha a kettőt valóban nem lehet összeegyeztetni. Vagy megszokik, vagy megszökik.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 25. 12:54 #1388
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (LaDiabla @ 2011.03.25. 12:47)
mert onnan napokkal korábban meg lehet tudni információkat, mint a sajtóban megjelenik. Ráadásul tényleg elsőkézből.


A legtöbb esetben nekem nem sürgős, 1-2 napot kibírok. laugh.gif
2011. március 25. 13:01 #1389
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.25. 12:36)
Meg lehetett kérni, hogy legközelebb milyen képet postoljon a forgatásról, meg ilyenek. Ezek a dolgok gyerekesek, de viccesek is tudnak lenni ugyanakkor. blush.gif


Sok híresség annyi tweetet kap, hogy találomra elolvasgat belőle, mindet nem. A válaszokkal pedig ugyanez a helyzet egy hírességet rengetegen követnek, rengetegen írogatnak nekik, aztán 1-re 1-re reagál, a többinek meg nem. Szóval ezzel én nem közelebb érezném magamat az adott hírességhez, hanem tudat alatt még "meg is sértődnék", hogy másnak válaszol, nekem miért nem? Értelmes ember pedig pontosan tudja a választ, hogy miért nem válaszol, és a legtöbb követő emiatt nem is ír, hogy minek, úgysem kapok választ, ahhoz nagy szerencse kellene...

Én csak 1-2 személyt követek, mégis képtelen vagyok végigolvasni azt a rengeteg üzenetet, ami meg szokott jelenni. Nem is szoktam. unsure.gif
2011. március 25. 13:06 #1390
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.25. 12:54)
A legtöbb esetben nekem nem sürgős, 1-2 napot kibírok. laugh.gif


OFF: Más a sport és más a showbiz. smileeee.gif Néha kicsit vicces, hogy a sajtóban olyan hír jelenik meg mondjuk egy futam előtt, aminek létjogosultsága már előző nap megingott.
2011. március 25. 13:23 #1391
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.03.25. 12:47)

http://i53.tinypic.com/wjvocz.jpg


Muhahaha rofl.gif

Szerintem a mai napot nevezzük ki Random DT napnak rohog.gif Jöhet minden teljesen random kép, animáció, cookiez, lolcatz, bármi biggrin.gif

NTA-s majdnem elesős

Ping Pong Tootah lol

forgatáson majdnem elbukós

egyem meg a kis szivedet, David rohog.gif _nevet.gif
2011. március 25. 13:59 #1392
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.25. 13:23)
Muhahaha rofl.gif
Szerintem a mai napot nevezzük ki Random DT napnak  rohog.gif Jöhet minden teljesen random kép, animáció, cookiez, lolcatz, bármi  biggrin.gif 
NTA-s majdnem elesős
Ping Pong Tootah lol
forgatáson majdnem elbukós
egyem meg a kis szivedet, David  rohog.gif  _nevet.gif


Ó máj! A majdnem elesősek nagyon tetszenek, főleg mert ebben a helyzetben nagyon emlékeztet engem egy volt osztálytársamra, és azon a srácon mindig nagyot tudtam borulni. _nevet.gif _nevet.gif Nagyon jók! Méééég!!! thumbsup.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 25. 14:16 #1393
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.25. 13:59)
Ó máj! _nevet.gif  _nevet.gif Nagyon jók! Méééég!!!  thumbsup.gif  biggrin.gif


DW has a new Doctor coz DT was too expensive for the BBC

Gyere és húzd meg a hajam lol

biggrin.gif _nevet.gif

Ez meg csak, mert cukee heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. március 25. 14:20 #1394
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Bocsi, nem akartam leragadni a témánál, esküszöm animated giftekre kerestem rá, és ezt hozta fel! biggrin.gif thumbsup.gif

Egy sütit? rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Erosz
2011. március 25. 15:26 #1395
- törölt felhasználó -    
Ezt nézzétek meg. DT look alike kerestetik Amerikában, esküvőt celebrálni. De komoly. rohog.gif biggrin.gif rofl.gif Az adatokból megítélve biztosra mennek. 172 cm, 69 kg, barna szemszín, Amerikában legyen és UK skót akcentusa legyen. biggrin.gif David ezt meglátná, a világból is kiszaladna biggrin.gif laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: LadyMusiC, Sally Sparrow
2011. március 26. 19:07 #1396
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nem semmi. Én is akarok ilyet majd az esküvőmre. rohog.gif Csak az a gáz, hogy én a világ legegyszerűbb és leggyorsabb esküvőjét szeretném... De "DT" nekem is kell. rohog.gif

Egyébként szép estét mindenkinek. Elnézést, hogy csak most jöttem - de mindjárt állok is tovább - mert 4:15-kor keltem ma és utaztam meg ilyenek, nem voltam netközelben. Most meg már álmos vagyok és lassan szerintem be is fogok aludni... Ami nem akkora baj, tekintve, hogy holnap ilyenkor egy órával már több lesz. blink.gif

Mindenkinek szép álmokat is kívánok, kellemeseket. Még a bad boy-jal is. rohog.gif
http://i727.photobucket.com/albums/ww274/develish1/David%20Tennant/book2.jpg
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 27. 09:24 #1397
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt kívánok mindenkinek biggrin.gif
Hamlet bad boy? Szerintem Hamlet zavart elméjű és bolond, de nem bad boy. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 27. 11:26 #1398
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.27. 09:24)
Jó reggelt kívánok mindenkinek  biggrin.gif 
Hamlet bad boy? Szerintem Hamlet zavart elméjű és bolond, de nem bad boy.  rohog.gif


Nem, a Hamletes illusztráció a könyv miatt kellett, miszerint "esti mese". rohog.gif Tehettem volna be Bedtime story-s képet is, de megláttam ezt és "beleszerettem". Szerintem nagyon jó ez a kép. Tetszik benne, hogy szerepel rajta egy könyv. Hogy pont DT előtt van a könyv. Hogy Hamlet. Hogy hasal. Hogy mezítláb van. Szóval így teljességében... wub.gif

"I'm NOT crazy, okay? I'm just an unfortunate victim. And it's annoying."

http://media.tumblr.com/tumblr_lgpkm7C9dv1qzfydh.gif

Bad boy alatt természetesen Brendan babyt értettem. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 27. 12:57 #1399
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.27. 11:26)
Nem, a Hamletes illusztráció a könyv miatt kellett, miszerint "esti mese".  rohog.gif Tehettem volna be Bedtime story-s képet is, de megláttam ezt és "beleszerettem". Szerintem nagyon jó ez a kép. Tetszik benne, hogy szerepel rajta egy könyv. Hogy pont DT előtt van a könyv. Hogy Hamlet. Hogy hasal. Hogy mezítláb van. Szóval így teljességében... wub.gif
"I'm NOT crazy, okay? I'm just an unfortunate victim. And it's annoying."
http://media.tumblr.com/tumblr_lgpkm7C9dv1qzfydh.gif
Bad boy alatt természetesen Brendan babyt értettem. biggrin.gif


Here we go again lol Bad boyz. This begs for another picsspam rohog.gif Bad boy picspam FTW biggrin.gif

Barty Kupor

Sir Lord Pomfrey

Bad boyz are smexy, just coz cool.gif

http://img839.imageshack.us/img839/430/dtss.gif

http://img403.imageshack.us/img403/5440/dtss3.gif

Ezeket nem hagyhattam ki rohog.gif biggrin.gif Egy ideig a második animáció volt a kedvencem de az első lett. Csak mert. cool.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 27. 12:58 #1400
klaudia15
klaudia15
Black Veil Brides Army<3<3
 
StátuszBlack Veil Brides<3<3<3<3my heros
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.21.
Hozzászólás: 1512
Csatolások: 28
Azonosító: 141249
Offline offline
imádom davidet!! nagyon szeretem!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif blush.gif blush.gif blush.gif blush.gif blush.gif blush.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
101 oldal 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok