Starity

David Tennant 2

101 oldal 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 28. 14:25 #1441
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 14:08)
Előzőleg nem válaszoltam egy kérdésedre. Re David projektjei semmi új. Vannak dolgok láthatáron, de arról úgy sem tudunk egy darabig. 
Áprilisban United & KAFKA (BBC Radio 4), Június UK Decoy Bride premier, Májustól MAAN Szeptemberig. Ennyi biztos  smileeee.gif 
Happy Monday bitchpost!!! biggrin.gif 
Young David csak mert
újfent nem tudom miért de tetszik nagyon  thumbsup.gif 
Természetes David means no make up, fresh face, no fésű lol
Hair ruffle Bónusz Andrew Garfield a háttérben  wink.gif 
Természetes David 2
A tekintet, azok a szemek wub2.gif



Oké, ismét megállapítást nyert, hogy a te Brendan babyd naagyon király! biggrin.gif blush.gif
A természetes Davidet pedig nagyon szeressem. Mindig természetesnek kellene lennie, nekem bejön. Amúgy is amolyan "remek humorú jófej szomszédsrác" benyomást kelt, smink meg minden nélkül még inkább. blush.gif thumbsup.gif
2011. március 28. 14:38 #1442
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.28. 14:25)
Oké, ismét megállapítást nyert, hogy a te Brendan babyd naagyon király!  biggrin.gif  blush.gif


Did someone say Brendan? http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png
http://img839.imageshack.us/img839/430/dtss.gif
Of course my Brendan baby is king.gif
No, really. Most tényleg, mondtam, hogy David nem az eseted, de úgy látom Brendan neked is tetszik -egy kicsit- talán rohog.gif Vagy tévedek? Mire gondolsz mikor látod ezt az animációt? Most már érdekel ..

Idézet (Grace Benning @ 2011.03.28. 14:25)
A természetes Davidet pedig nagyon szeressem. Mindig természetesnek kellene lennie, nekem bejön. Amúgy is amolyan "remek humorú jófej szomszédsrác" benyomást kelt, smink meg minden nélkül még inkább.  blush.gif  thumbsup.gif


Szerintem a természetes David sokkal jobb mint a filmes Davidek együtt, összevetve. Bár csak lenne még olyan szerepe, mint pl a Single Fatherben vagy a Secret Smileban, hogy beviheti a stúdióba a ruháit és ne fodrász mondja meg neki, hogy milyen haja legyen, hanem csak ő próbálja meg belőni a haját vagy jobbat mondok, csak túrjon bele aztán jó lesz az, ahogy esik úgy puffan drool.gif wub2.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 28. 14:45 #1443
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 14:38)
Did someone say Brendan? http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png
http://img839.imageshack.us/img839/430/dtss.gif
Of course my Brendan baby is king.gif 
No, really. Most tényleg, mondtam, hogy David nem az eseted, de úgy látom Brendan neked is tetszik -egy kicsit- talán  rohog.gif Vagy tévedek? Mire gondolsz mikor látod ezt az animációt? Most már érdekel ..
Szerintem a természetes David sokkal jobb mint a filmes Davidek együtt, összevetve. Bár csak lenne még olyan szerepe, mint pl a Single Fatherben vagy a Secret Smileban, hogy beviheti a stúdióba a ruháit és ne fodrász mondja meg neki, hogy milyen haja legyen, hanem csak ő próbálja meg belőni a haját vagy jobbat mondok, csak túrjon bele aztán jó lesz az, ahogy esik úgy puffan drool.gif wub2.gif


Mi jut eszembe erről az animációról? rohog.gif Konkrétan semmi szexista, de az igen, hogy mekkorát lehetne ezzel a pasival flörtölni. Nem akarnék tőle konkrétan semmit, de olyan szócsatát tudnék vele levágni! _nevet.gif Valahogy az anim alapján olyan fickónak látszik, akivel büntetlenül lehet egy kicsit incselkedni, de persze mivel láttam a filmet, tudom hogy nem, de akkor is tetszik. pardon.gif
Egyébként tényleg az a jó, ha Davidet nem lövik be mindenféle stylistok. A természetes David a legjobb, a haja meg úgy jó, ahogy az Isten megadta. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 28. 15:20 #1444
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.28. 14:45)
Mi jut eszembe erről az animációról?  rohog.gif Konkrétan semmi szexista, de az igen, hogy mekkorát lehetne ezzel a pasival flörtölni. Nem akarnék tőle konkrétan semmit, de olyan szócsatát tudnék vele levágni!  _nevet.gif Valahogy az anim alapján olyan fickónak látszik, akivel büntetlenül lehet egy kicsit incselkedni, de persze mivel láttam a filmet, tudom hogy nem, de akkor is tetszik. pardon.gif
Egyébként tényleg az a jó, ha Davidet nem lövik be mindenféle stylistok. A természetes David a legjobb, a haja meg úgy jó, ahogy az Isten megadta.  rohog.gif


Nos, Grace, ilyen egy jó rajongó. Flörtölésen kívül nekem sem jut eszembe semmi más és ez így van rendjén smileeee.gif Az már következő fokozat, ha valakinek másmilyen gondolatai vannak egy ilyen hülyével, mint Brendan. No comment mellow.gif

Akkor bitchfest post monday part 2:

csak mert

mosolygós

szeplős tetszetős

királyos (ezt a poént nem lehet kihagyni rohog.gif )

és az új kedvencem itt biggrin.gif (bónusz Andrew Garfield a háttérben)

No de ne csak én posztoljak, Grace, te is keress ha van időd, olyan képet Davidről ami neked tetszik vagy amin szerinted jól néz ki biggrin.gif
2011. március 28. 15:52 #1445
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 15:20)
Nos, Grace, ilyen egy jó rajongó. Flörtölésen kívül nekem sem jut eszembe semmi más és ez így van rendjén  smileeee.gif Az már következő fokozat, ha valakinek másmilyen gondolatai vannak egy ilyen hülyével, mint Brendan. No comment  mellow.gif 
Akkor bitchfest post monday part 2:
csak mert
mosolygós
szeplős tetszetős
királyos (ezt a poént nem lehet kihagyni  rohog.gif )
és az új kedvencem itt  biggrin.gif (bónusz Andrew Garfield a háttérben) 
No de ne csak én posztoljak, Grace, te is keress ha van időd, olyan képet Davidről ami neked tetszik vagy amin szerinted jól néz ki  biggrin.gif


Az első és az utolsó kép nagyon tetszik!
Ez tetszik, meg ez, de a legjobban ezt szeretem! blush.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 28. 16:19 #1446
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.28. 15:52)
Az első és az utolsó kép nagyon tetszik!
Ez tetszik, meg ez, de a legjobban ezt szeretem!  blush.gif


Érdekes, valakit megkérek hogy szúrjon be Davidről pár képet, ami tetszik neki, 1 vagy 2 Dokis kép mindig van a beszúrtak között rohog.gif
Jó képek thumbsup.gif

Nos, úgy tűnik, hogy valaki felettébb fontosnak találja, hogy twitteren megossza mindenkivel amit most látott. Davidéknél gyerek lesz nemsokára vagy csak valami nagyobb összehúzódás GM-nél de DT idegesen ül a szülészet folyosóján, a csaj tweetelt, retweetelte egy DT spam bot. A csaj azóta nagyon megbánta és törölte amit írt de már késő, mindenki retweetelte, aki akarta. DT kicsit sem mérges, hogy kiderült, twitteren már mindenki tud róla ... rolleyes.gif
2011. március 28. 16:24 #1447
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 16:19)
Érdekes, valakit megkérek hogy szúrjon be Davidről pár képet, ami tetszik neki, 1 vagy 2 Dokis kép mindig van a beszúrtak között  rohog.gif 
Jó képek  thumbsup.gif


Nekem az utolsó a kedvencem. Ott igazán helyesnek találom. Talán a borosta teszi. pardon.gif A szép szeme biztosan. wink.gif

Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 16:19)
Nos, úgy tűnik, hogy valaki felettébb fontosnak találja, hogy twitteren megossza mindenkivel amit most látott. Davidéknél gyerek lesz nemsokára vagy csak valami nagyobb összehúzódás GM-nél de DT idegesen ül a szülészet folyosóján, a csaj tweetelt, retweetelte egy DT spam bot. A csaj azóta nagyon megbánta és törölte amit írt de már késő, mindenki retweetelte, aki akarta. DT kicsit sem mérges, hogy kiderült, twitteren már mindenki tud róla ...  rolleyes.gif


Aú.. blink.gif És amúgy honnan tudja David, hogy a twitteren már mindenki tudja, ha a szülészet folyosóján csücsül?
Egyébként nem volt szép dolog a csajtól! Igazán befoghatta volna a csőrét! Tudhatnák az emberek, hogy barátunk nem szereti az ilyesmit és néha kicsit illene tiszteletben tartani. Végtére is a gyermekéről van szó, és bármennyire is szeretjük őt, a magánéletéhez semmi közünk. Egyszerűen nem akarja megosztani a rajongóival és ezt el kell fogadni. sad.gif
2011. március 28. 16:25 #1448
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.28. 16:24)

 
Aú.. blink.gif És amúgy honnan tudja David, hogy a twitteren már mindenki tudja, ha a szülészet folyosóján csücsül?


Valaki telefonált neki, hogy a barátnője olvasta twitteren. Pffttt rolleyes.gif mellow.gif Állítólag.
2011. március 28. 16:31 #1449
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 16:25)
Valaki telefonált neki, hogy a barátnője olvasta twitteren. Pffttt  rolleyes.gif  mellow.gif Állítólag.


Aha, szóval ez még csak olyan állítólag story. Amúgy már valóban ideje lenne, hogy megszülessen a baba, de azt is el tudom képzelni Davidről, hogy amilyen paranoiás, csinálnak egy álriadót, ami mindenkit összezavar. Az is lehet, hogy a gyerek már rég megvan, csak jól titkolják. rolleyes.gif
2011. március 28. 16:43 #1450
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.28. 16:31)
Aha, szóval ez még csak olyan állítólag story. Amúgy már valóban ideje lenne, hogy megszülessen a baba, de azt is el tudom képzelni Davidről, hogy amilyen paranoiás, csinálnak egy álriadót, ami mindenkit összezavar. Az is lehet, hogy a gyerek már rég megvan, csak jól titkolják.  rolleyes.gif


Nekem azt súgja valami, hogy a csajnak igaza van, akár szülés vagy valamilyen összehúzódásról van szó. A továbbiakban nem kívánom kommentálni az eseményeket minden percben, ha van valami égbekiáltó, arról szólok de gondolom titeket sem érdekel, hogy David mikor ment le a büfébe kristályvizet venni vagy hogy GM hol tart már. mellow.gif

Ma végzek a Blackpool fordítással. De volna egy kérdésem. Van itt köztünk olyan, akinek van otthon Bibliája vagy járt hittanra? unsure.gif
2011. március 28. 16:46 #1451
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 16:43)
Nekem azt súgja valami, hogy a csajnak igaza van, akár szülés vagy valamilyen összehúzódásról van szó. A továbbiakban nem kívánom kommentálni az eseményeket minden percben, ha van valami égbekiáltó, arról szólok de gondolom titeket sem érdekel, hogy David mikor ment le a büfébe kristályvizet venni vagy hogy GM hol tart már.  mellow.gif 
Ma végzek a Blackpool fordítással. De volna egy kérdésem. Van itt köztünk olyan, akinek van otthon Bibliája vagy járt hittanra?  unsure.gif


A többiek nevében nem beszélhetek, de engem már csak a végeredmény érdekel. David büfézési szokásai annyira nem, de azért gondolok rá, biztos nem lehet könnyű kint várakozni és idegeskedni. Mégiscsak az első gyermeke jön éppen világra! w00t.gif
A Bibliám azt hiszem otthon van anyáéknál, azt most nem tudom előkaparni. Hittanra meg általános elsőben jártam. blink.gif Szóval nem biztos, hogy tudok segíteni. sad.gif
2011. március 28. 16:50 #1452
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.28. 16:46)

A Bibliám azt hiszem otthon van anyáéknál, azt most nem tudom előkaparni. Hittanra meg általános elsőben jártam.  blink.gif Szóval nem biztos, hogy tudok segíteni.  sad.gif


Van benne 2 Bibliai rész, az egyiket sikerült kigooglezni, de a másikat nem találom sehol. Most mit csináljak? rolleyes.gif
2011. március 28. 18:11 #1453
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 16:50)
Van benne 2 Bibliai rész, az egyiket sikerült kigooglezni, de a másikat nem találom sehol. Most mit csináljak?  rolleyes.gif


Szúrd be és kitaláljuk! wink.gif
2011. március 28. 18:13 #1454
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.28. 18:11)
Szúrd be és kitaláljuk! wink.gif


"To all those that have,

more will be given

and they shall have an abundance."
2011. március 28. 18:14 #1455
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 16:43)
A továbbiakban nem kívánom kommentálni az eseményeket minden percben, ha van valami égbekiáltó, arról szólok de gondolom titeket sem érdekel, hogy David mikor ment le a büfébe kristályvizet venni vagy hogy GM hol tart már. mellow.gif


Kristályvizet? És hol marad az Irn Bru? rohog.gif
Egyébként én sem vagyok túl kíváncsi, engem csak az érdekel, hogy lesz-e baba végre (de van egy olyan érzésem, hogy igen, nemsokára megszületik a pici David) és hogy minden oké-e. Mert ha ez a két infó okés, akkor David boldog. És nekem ez pont elég. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 28. 18:26 #1456
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 18:13)
"To all those that have,
more will be given
and they shall have an abundance."


Én sem találom. cray.gif
Lehet, hogy nem szó szerinti idézet, vagy ilyesmi, mert találtam egy kétnyelvű Bibliát, de ott sincs..? unsure.gif Bár gondolom te is ott találtad meg a másik idézetet...
2011. március 28. 18:30 #1457
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.28. 18:26)
Én sem találom. cray.gif
Lehet, hogy nem szó szerinti idézet, vagy ilyesmi, mert találtam egy kétnyelvű Bibliát, de ott sincs..? unsure.gif Bár gondolom te is ott találtad meg a másik idézetet...


Igen, kétnyelvű Bibliában kerestem, de pedig Ripley ezt mondja benne, meghallgattam kétszer is. Először olyat írt ki, hogy Matthew 25:29 de elmentem az oldalra aztán meg semmi rolleyes.gif
2011. március 28. 20:32 #1458
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 18:13)
"To all those that have,
more will be given
and they shall have an abundance."


Megnéztem a Bibliában csak neked biggrin.gif

"Mert mindenkinek, akinek van, adatik, és megszaporíttatik..."
de ez több helyen is benne van. Máshol így szerepel:
"Mert akinek van, adatik, és bővölködik..."

Válaszd ki azt, amelyik tetszik laugh.gif Nekem ez tetszik wink.gif És remélem egészséges kisbabája lesz, ha nem kamuhír smileeee.gif
2011. március 28. 20:34 #1459
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.03.28. 20:32)
Megnéztem a Bibliában csak neked  biggrin.gif 
"Mert mindenkinek, akinek van, adatik, és megszaporíttatik..." 
de ez több helyen is benne van. Máshol így szerepel:
"Mert akinek van, adatik, és bővölködik..." 
Válaszd ki azt, amelyik tetszik  laugh.gif  És remélem egészséges kisbabája lesz, ha nem kamuhír  smileeee.gif


meghajolo.gif meghajolo.gif
Esküszöm, hogy a felirat végére odabiggyesztem a neveteket mint 'special thansk to' rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Erosz, Sally Sparrow
2011. március 28. 20:52 #1460
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 20:34)
meghajolo.gif  meghajolo.gif 
Esküszöm, hogy a felirat végére odabiggyesztem a neveteket mint 'special thansk to'  rohog.gif


Ha szeretnéd, segíthetek majd, mert tudom, milyen nehéz a feliratgyártás, főleg, ha olyan maximalista vagy, hogy mindent tökéletesen szeretnél fordítani. Tapasztalat smileeee.gif

És mivel én kimaradtam a szórásból, bepótolom
Bitchfest
COOKIEZ
crossover
csakmertazért
101 oldal 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok