Starity

David Tennant 2

101 oldal 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 29. 11:09 #1501
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.29. 11:04)
yes.gif


Hmm nem tudom, hogy te hol látod pontosan vagy mi is ez (trailer vagy behind the scenes videó) de nemrég lehet fent, arról tudnánk, twitteren biztos írták volna. A film 2009-ben készült, ha erre gondolsz. Még élek nem felejtem el, hogy DT bejelentette, tovább áll a DW-tól, 2-3 óra múlva pedig fent volt a hír a BBC oldalán, hogy ismét együtt fog dolgozni Bill Nighyval biggrin.gif
2011. március 29. 11:14 #1502
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.29. 11:09)
Hmm nem tudom, hogy te hol látod pontosan vagy mi is ez (trailer vagy behind the scenes videó) de nemrég lehet fent, arról tudnánk, twitteren biztos írták volna. A film 2009-ben készült, ha erre gondolsz. Még élek nem felejtem el, hogy DT bejelentette, tovább áll a DW-tól, 2-3 óra múlva pedig fent volt a hír a BBC oldalán, hogy ismét együtt fog dolgozni Bill Nighyval  biggrin.gif


A videóhoz az van írva, hogy 2011. március 25. unsure.gif
Azért érdeklődtem, mert én is úgy tudtam, hogy a film korábbi, de akkor..? Ez amúgy vörös szőnyeges videó.
2011. március 29. 11:23 #1503
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.29. 11:14)
A videóhoz az van írva, hogy 2011. március 25. unsure.gif
Azért érdeklődtem, mert én is úgy tudtam, hogy a film korábbi, de akkor..? Ez amúgy vörös szőnyeges videó.


Akkor biztos a premier videó, a BFI preview screening. Ha az az, amire én gondolok, akkor abban benne vannak az úgynevezett 'fanok', akik kifújolták Davidet, mikor az átment a másik kordonhoz interjút adni. És beszéltem valakivel, aki ott járt, a permieren, azt mondta, hogy autogramm vadászok voltak, és néhány perccel az egész hajcihő előtt estek be, szabályosan törtettek befelé a tömegbe, hogy kapjanak egy DT autogrammot, keresztül kasul a fanokon, a látszat kedvéért még sikongattak is.
Van fent a youtubeon valahol egy videó, valaki telóval készítette, egy ilyen 'fan' is belekerült a képbe, David ment autogrammokat osztogatni, és majdnem odament hozzá, akkor bocsánatot kért, hogy el kell mennie és megköszönte, hogy elmentek oda ('I appreciate') de tovább kell mennie, akkor átment a másik oldalra interjúkat adni, a 'fan' pedig azt mondta, hogy 'f@ck you, Scottish bastard'. A 'fanok' pedig fújjoltak tovább. blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. március 29. 11:33 #1504
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.29. 11:23)
bocsánatot kért, hogy el kell mennie és megköszönte, hogy elmentek oda ('I appreciate') de tovább kell mennie, akkor átment a másik oldalra interjúkat adni, a 'fan' pedig azt mondta, hogy 'f@ck you, Scottish bastard'. A 'fanok' pedig fújjoltak tovább.  blink.gif


Jesszusom. blink.gif Ez annyira idegesítő! reklamalo.gif Az ilyenek miért nem tudnak otthon maradni a seggükön?! (költői a kérdés) Az ilyet én úgy pofán csaptam volna, hogy biztos kiköpi néhány fogát... mad.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. március 29. 11:35 #1505
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.29. 11:02)
Úgy érted, hogy David ment rinyálni? Nem hinném. Max puffogott magában és kész. A gond ott van, hogy a DT spam bot retweetelte amit írt, ergo látszódik a felhasználói neve, az account már nem létezik, de ha kigooglezza az ember, a nevére kidobja a twitter régi accountját és a csaj félig kínai, látszik a szemén, így nem lesz nehéz beazonosítani ki lehetett az illető. Igen, vigyázni kell, ki mit ír mert twitter account törléssel csak maga az account törlődik de hála a twitter szuper elszúrt beállításainak, bármilyen keresővel vissza lehet olvasni a már meg nem lévő ?? tweeteket és visszanézni a profilokat. Ez szívás.
Glorious 39? Vagy mire gondolsz?


Nem hiszem, hogy konkrétan David ment rinyálni. Szerintem ha valóban beindult a szülés, volt ennél jobb dolga is. Ám gondolom a menedzsmentje tisztában van a dolgokkal. Mindig ez történik. Valaki pletykál valamit, az David fülébe jut és végül szankciók következnek. Nem tudom, Davidnek mennyire van ebben benne a keze és nem is érdekel, mert szíve joga, de szerintem már az ilyesmit másokra bízza. Nem hiszem, hogy ezzel pocsékolni kívánja az idejét. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 29. 11:41 #1506
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.29. 11:33)
Jesszusom. blink.gif Ez annyira idegesítő! reklamalo.gif Az ilyenek miért nem tudnak otthon maradni a seggükön?! (költői a kérdés) Az ilyet én úgy pofán csaptam volna, hogy biztos kiköpi néhány fogát... mad.gif


Nekem az cseszteti a csőröm leginkább, hogy ilyeneknek bezzeg megadatik a lehetőség. Nagyon el vannak ők ott kényelmesedve, bekpacsolják a tévét vagy elmennek valami premierre és David ott van. Autogramm vadászok, igen is sokat keresnek az ebayen és amazonon azzal, hogy sok pénzért eladják olyanoknak, akik eredeti DT autogrammot akarnak. De akkor is. Néha már fájdalmas hallgatni az ottani fanjait is. A falra tudnék mászni mikor olyanokat írnak, hogy 'nem mentem suliba, vártam rá 1 órát az Absolute Radio előtt és közös képem nem lett vele, csak aláírta a DW-s füzetemet'. Az ilyentől tudnék hátast dobni dry.gif Az élet nagy problémái, nem készült közös kép, csak ott állt előtte és aláírta a füzetét (nem mintha nem menne mindig David után és nem lenne már legalább 3 közös képe vele, de sebaj).
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 29. 11:44 #1507
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.29. 11:41)
Nekem az cseszteti a csőröm leginkább, hogy ilyeneknek bezzeg megadatik a lehetőség. Nagyon el vannak ők ott kényelmesedve, bekpacsolják a tévét vagy elmennek valami premierre és David ott van. Autogramm vadászok, igen is sokat keresnek az ebayen és amazonon azzal, hogy sok pénzért eladják olyanoknak, akik eredeti DT autogrammot akarnak. De akkor is. Néha már fájdalmas hallgatni az ottani fanjait is. A falra tudnék mászni mikor olyanokat írnak, hogy 'nem mentem suliba, vártam rá 1 órát az Absolute Radio előtt és közös képem nem lett vele, csak aláírta a DW-s füzetemet'. Az ilyentől tudnék hátast dobni  dry.gif Az élet nagy problémái, nem készült közös kép, csak ott állt előtte és aláírta a füzetét (nem mintha nem menne mindig David után és nem lenne már legalább 3 közös képe vele, de sebaj).


Megértelek. Ez engem is idegesít. Ezeknek már szinte holt természetes, hogy Davidet követik. Neked egy rövidke alkalom is pont megfelelne és értékelnéd mindennél jobban, ha két szót váltana veled, még akkor is ha nem készülne közös kép, ezek meg itt hisztiznek meg szitkozódnak. mad.gif Tényleg nem igazságos... sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 29. 12:10 #1508
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.29. 11:44)
Megértelek. Ez engem is idegesít. Ezeknek már szinte holt természetes, hogy Davidet követik. Neked egy rövidke alkalom is pont megfelelne és értékelnéd mindennél jobban, ha két szót váltana veled, még akkor is ha nem készülne közös kép, ezek meg itt hisztiznek meg szitkozódnak.  mad.gif Tényleg nem igazságos... sad.gif


Igen, az élet nem igazságos. Igazából, nemrég olvastam, hogy az ITV Magyarországon akarja forgatni a 4 részes Titanicot, és bár David kiesik a MAAN miatt, egy kis szerepben reménykedem. És ha kiderül, hogy jön ide forgatni, tervezek odamenni de Isten mentsen hozzászólni. Soha de soha nem éreztem semmilyen késztetést, hogy leálljak a kedvencemmel dumálni, kínos pillanatok lennének azok, mert ismerem magam és tudom, hogy nem tudnék helyesen beszélni vagy tuti nem sikerülne egy közös, nem elmosódott képet csinálni. Mivel nekem már 2 névreszóló autogrammom is van, az életem már akkor teljes lenne, hát látnám elsétálni előttem, farmerben, sapiban, szemüvegben, lesifotósok nélkül. smileeee.gif

Azért mi sem vagyunk semmik, csajok. biggrin.gif Bitchfest volt a hétvégén és a 'legtökösebb' DT moment kimaradt az életünkből lol



Nekem sem volt észben, csak youtubeon zenét hallgattam és ajánlóba kiadta a videót és akkor esett le hogy ez a KLASSZIKUS kimaradt. KÖTELEZŐ BEPÓTOLNI rohog.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. március 29. 12:14 #1509
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.29. 12:10)

Azért mi sem vagyunk semmik, csajok.  biggrin.gif Bitchfest volt a hétvégén és a 'legtökösebb' DT moment kimaradt az életünkből lol

Nekem sem volt észben, csak youtubeon zenét hallgattam és ajánlóba kiadta a videót és akkor esett le hogy ez a KLASSZIKUS kimaradt. KÖTELEZŐ BEPÓTOLNI  rohog.gif  biggrin.gif


Az atyaúristenre esküszöm, hogy megnéztem legalább 6x a videót, de nem tudok rájönni, mit csinál! Azt látom, hogy babrál valamivel. Ott. De mit csinál??? rohog.gif
2011. március 29. 12:37 #1510
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.29. 12:14)
Az atyaúristenre esküszöm, hogy megnéztem legalább 6x a videót, de nem tudok rájönni, mit csinál! Azt látom, hogy babrál valamivel. Ott. De mit csinál???  rohog.gif


David egyik idióta félreérthető poénja. A The Next Doctor Confidentialből van. David Morriseyvel együtt egy falra másznak fel (egymás után) és biztosító felszerelés van rájuk téve. Egy kis hurok vagy mi ha jól láttam és mikor közelít felé a kamera, azt mondja, hogy: 'Look at that. Sexay.' Poénkodik, úgy tesz, mintha az ott neki az ő khm hogy is mondjam, 10inch lenne. biggrin.gif rohog.gif _nevet.gif

Naughty David http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/devil.gif, ejnye bejnye acute.gif
2011. március 29. 12:43 #1511
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.29. 12:37)
David egyik idióta félreérthető poénja. A The Next Doctor Confidentialből van. David Morriseyvel együtt egy falra másznak fel (egymás után) és biztosító felszerelés van rájuk téve. Egy kis hurok vagy mi ha jól láttam és mikor  közelít felé a kamera, azt mondja, hogy: 'Look at that. Sexay.' Poénkodik, úgy tesz, mintha az ott neki az ő khm hogy is mondjam, 10inch lenne.  biggrin.gif  rohog.gif  _nevet.gif 
Naughty David http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/devil.gif, ejnye bejnye acute.gif


Igen, annyit én is láttam, hogy talán az ott egy hurok és hogy David elég naughty. De hogy milyen hurok, vagy hogy egyáltalán jól látok-e és hogy tulajdonképpen barátunk mit csinál, arra nem jöttem rá. rohog.gif
Bizonyos helyzetekben bejönnek az ilyen poénok, elszólások. Egy férfi életéből nem maradhat ki az ilyesmi sem. pardon.gif Végtére is azért férfi! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 29. 13:00 #1512
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.29. 12:43)

Bizonyos helyzetekben bejönnek az ilyen poénok, elszólások. Egy férfi életéből nem maradhat ki az ilyesmi sem. pardon.gif Végtére is azért férfi!  smileeee.gif


Az én életem nem lett tőle jobb, csak röhögni tudok ezen is, olvasgattam régebben a youtube-os hozzászólásokat, messze nem közelítem meg a fangörlök 'szintjét' hála Istennek biggrin.gif

Ezt a két videót most találtam. Az elsőt minden Benny Hill fannak ajánlom, a másodikat pedig mindenkinek rohog.gif





Az utolsó az komoly, üt nagyon, hang nélkül is nézhető, hát behalok, komolyan mondom. nevet2.gif rofl.gif nevet2.gif rofl.gif
2011. március 29. 13:07 #1513
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.29. 13:00)
Az én életem nem lett tőle jobb, csak röhögni tudok ezen is, olvasgattam régebben a youtube-os hozzászólásokat, messze nem közelítem meg a fangörlök 'szintjét' hála Istennek biggrin.gif


El tudom képzelni azokat a hozzászólásokat! blink.gif Olyan gondolataim nekem sem támadtak tőle, de jót tudok nevetni az ilyesmin. Esetleg még élcelődök is, ha egy haver csinálja, de semmiképp nem támadnak az ilyen poénoktól forró gondolataim. laugh.gif

Idézet (kateblock @ 2011.03.29. 13:00)
Ezt a két videót most találtam. Az elsőt minden Benny Hill fannak ajánlom, a másodikat pedig mindenkinek  rohog.gif 
Az utolsó az komoly, üt nagyon, hang nélkül is nézhető, hát behalok, komolyan mondom. nevet2.gif rofl.gif nevet2.gif rofl.gif


Megnéztem a második videót. Sírok. A röhögéstől. nevet2.gif Ez haláli, de komolyan! "They are everywhere." rohog.gif That's priceless.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 30. 08:25 #1514
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt mindenkinek!
GM-nek kislánya született, valaki lelőtte a poént a twitteren. Nyakamat teszem rá, hogy a lesifotósok már úton vannak. A twitterező plusz infókat ígért és a tweetjei sem rejtettek. mellow.gif
2011. március 30. 08:30 #1515
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.30. 08:25)
Jó reggelt mindenkinek!
GM-nek kislánya született, valaki lelőtte a poént a twitteren. Nyakamat teszem rá, hogy a lesifotósok  már úton vannak. A twitterező plusz infókat ígért és a tweetjei sem rejtettek.  mellow.gif


Wow! Ez tényleg jó hír így kora reggel. Úgy értem nekik biztosan. smileeee.gif Én szívből gratulálok a csöppséghez, remélem, hogy egészséges, és remélem, hogy egy darabig békén hagyják őket. A picinek, meg az anyukának is most egy kis nyugi kellene.
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 30. 08:37 #1516
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.30. 08:30)
Wow! Ez tényleg jó hír így kora reggel. Úgy értem nekik biztosan.  smileeee.gif Én szívből gratulálok a csöppséghez, remélem, hogy egészséges, és remélem, hogy egy darabig békén hagyják őket. A picinek, meg az anyukának is most egy kis nyugi kellene.


Gratula nekik smileeee.gif
Igen, nyugalom kellene, de David mellett... GM-nek és a kislánynak sem lesz könnyű, még mindig azt mondom, hogy munkamániás szülőkkel/szülővel nehéz lesz.

Meg is születtek az első, Doctor's daughter's daughter viccek a neten. mellow.gif

Anyway. A Metro magazin azt állítja, hogy David rábólinott a The Hobbitra. _nevet.gif
Los Angelesben most MovieCon van, és megnézhették a Fright Night első 8 percét, 3D-ben, valamint nyílt vetítés volt a filmből (nem 3D-ben), limitált rendezvény. A nézők tapsoltak a film végén. blink.gif
2011. március 30. 08:44 #1517
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.30. 08:25)
Jó reggelt mindenkinek!
GM-nek kislánya született, valaki lelőtte a poént a twitteren. Nyakamat teszem rá, hogy a lesifotósok  már úton vannak. A twitterező plusz infókat ígért és a tweetjei sem rejtettek.  mellow.gif


Kislány? Gratulálok nekik! biggrin.gif
Azért remélem Davidnek egyszer lesz egy kisfia is... blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. március 30. 08:53 #1518
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.30. 08:37)

Meg is születtek az első, Doctor's daughter's daughter viccek a neten.  mellow.gif


Erre csak annyit tudok mondani, hogy ízléstelen! dry.gif

Idézet (kateblock @ 2011.03.30. 08:37)
Anyway. A Metro magazin azt állítja, hogy David rábólinott a The Hobbitra.  _nevet.gif 
Los Angelesben most MovieCon van, és megnézhették a Fright Night első 8 percét, 3D-ben, valamint nyílt vetítés volt a filmből (nem 3D-ben), limitált rendezvény. A nézők tapsoltak a film végén.  blink.gif


A Hobbitról most már csak annyit, hogy hiszem, ha látom! mad.gif
Az állva tapsolás pedig...hmm...egészségükre. Bár tudnám minek tapsoltak ennyire. Lenyűgöző az első nyolc perc? Mutatnak valami érdekeset? Vagy egyszerűen csak ez a szokás? (Moziban nem tapsolunk dry.gif )
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 30. 08:56 #1519
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.30. 08:53)
(Moziban nem tapsolunk  dry.gif )


Attól függ. Ha ott van valaki a készítők / szereplők közül, akkor szoktak tapsolni.
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. március 30. 08:59 #1520
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.30. 08:56)
Attól függ. Ha ott van valaki a készítők / szereplők közül, akkor szoktak tapsolni.


Ez igaz. meghajolo.gif Voltam már filmfesztiválon, és ott a nyertes filmet is megtapsoltuk, hiszen jelen voltak a készítők. Itt lehet tudni, hogy jelen volt-e valaki a stábból?
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
101 oldal 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok