Starity

David Tennant 2

101 oldal 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 30. 09:00 #1521
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.30. 08:37)
Gratula nekik  smileeee.gif 
Igen, nyugalom kellene, de David mellett... GM-nek és a kislánynak sem lesz könnyű, még mindig azt mondom, hogy munkamániás szülőkkel/szülővel nehéz lesz.


Remélem én is, hogy kijut nekik egy kis nyugalom. Bár ha jól sejtem, David már próbál (vagy fog hamarosan) a darabban és hát... Az nem kevés idő... unsure.gif

OFF Most fordult meg a fejemben, gondoltam megkérdezlek titeket is. Miszerint "szülő". Anya-apa, ugyebár. De az apa miért? Anya szül, apuka nem... Akkor az apuka miért szülő? biggrin.gif ON
2011. március 30. 09:27 #1522
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.30. 08:59)
Itt lehet tudni, hogy jelen volt-e valaki a stábból?


Nem, bárki megnézhette, aki ki tudta fizetni a borsos belépőjegyet a MovieConra.

Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.30. 09:00)
Remélem én is, hogy kijut nekik egy kis nyugalom. Bár ha jól sejtem, David már próbál (vagy fog hamarosan) a darabban és hát... Az nem kevés idő... unsure.gif


Hál Istennek, ilyen helyzetben még nem jártam így nem tudhatom, de szerintem azért mert egy nő szült egy gyereket, a pasinak attól még dolgoznia kell, az élet megy tovább alapon. Nem tudom kint milyen szabályok vannak erre, vagy vannak-e egyáltalán, hogy esetleg az apa is otthon maradhat, ha nagyon muszáj, nem tudom pardon.gif Viszont Davidnek Április 11-től próba, ergo két hetet sem lesz otthon a gyerekkel. Nem szívesen lennék a gyerek helyében (sem).
Az infó most már tuti biztos, GM mostohaapja lőtte le a poént twitteren és ígért plusz infókat. Megint lesz majd akkor otthon balhé, úgy gondolom rolleyes.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.30. 09:00)
OFF Most fordult meg a fejemben, gondoltam megkérdezlek titeket is. Miszerint "szülő". Anya-apa, ugyebár. De az apa miért? Anya szül, apuka nem... Akkor az apuka miért szülő? biggrin.gif ON


Passz _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 30. 09:39 #1523
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Na igen, az élet nem áll meg. Valakinek pénzt is kell keresni a családban. Ha belegondolunk, ez az átlagcsaládoknál is így van. Apuka dolgozik, anyuka otthon marad a babával. És van, hogy az átlag családban is éjt nappallá téve dolgozik apuka, hogy meglegyen a betevő. Szóval nem olyan fura a felállás, de azért persze az volna jó, ha David minél több időt tudna tölteni a gyermekkel. Hiszen ráadásul az első gyermeke.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 30. 09:44 #1524
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.30. 09:39)
Na igen, az élet nem áll meg. Valakinek pénzt is kell keresni a családban. Ha belegondolunk, ez az átlagcsaládoknál is így van. Apuka dolgozik, anyuka otthon marad a babával. És van, hogy az átlag családban is éjt nappallá téve dolgozik apuka, hogy meglegyen a betevő. Szóval nem olyan fura a felállás, de azért persze az volna jó, ha David minél több időt tudna tölteni a gyermekkel. Hiszen ráadásul az első gyermeke.


Igen, David intézhette volna úgy, hogy többet lehessen otthon. Mondjuk, lehetne rosszabb is. Képzeljétek el akkor mi lett volna, ha a Rexből berendelik az első évadot. A 12 hónapból 9-et Californiában kellett volna dolgoznia, napi 13 órában. Ha GM-ék ki is mentek volna vele, az is szép lett volna, gondolom akkor a gyerek is oda születik stb. Amerikában egy 'senki' nem mondhatja, hogy 'álljunk már le a forgatással, a barátnőm szül' vagy 'hazaugrom meglátogatom a gyerekem és barátnőm' ha még 7 órát még mindig dolgozni kell neki mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. március 30. 10:10 #1525
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Oké, én is tudom, hogy az apának dolgoznia kell, valakinek pénzt is kell keresni, stb. Csak ismerek nem egy színészt és pontosan tudom, hogy egyetlen darab próbái meddig el tudnak húzódni, milyen megterhelő és mennyi időt elvesz. unsure.gif

Bár tény, hogy David munkamániás, úgyhogy gondolom bírni is fogja a gyűrődést, más kérdés, hogy ettől nem lesz egészségesebb, sőt. Plusz emellé még jön a sok stressz, mert olyan sokáig nem lesz nyugtuk sajnos... Attól tartok. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. március 30. 10:31 #1526
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Én is biztos vagyok benne, hogy nem lesz nyugtuk. mad.gif David munkamániás, az egy dolog, a legtöbb színésszel ez van, és a legtöbb színész utólag bánja is meg nem is, hogy nem töltött elég időt a gyerekeivel, mikor még kicsik voltak. Egy kicsit talán visszavehetne, és csak abban részt venni, amiben igazán érdemes. Mert David tényleg mindenben részt vesz, és soha nem pihen.
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. március 30. 10:44 #1527
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.30. 10:31)
Én is biztos vagyok benne, hogy nem lesz nyugtuk.  mad.gif David munkamániás, az egy dolog, a legtöbb színésszel ez van, és a legtöbb színész utólag bánja is meg nem is, hogy nem töltött elég időt a gyerekeivel, mikor még kicsik voltak. Egy kicsit talán visszavehetne, és csak abban részt venni, amiben igazán érdemes. Mert David tényleg mindenben részt vesz, és soha nem pihen.


És akkor itt felmerül a kérdés. David tényleg ennyire úgymond 'nemtörődöm'? Ha ragaszkodunk ahhoz az állásponthoz, hogy David tudott a gyerekről és annak tudatában nyakra főre elfogadott minden ajánlatot, akkor ott már tényleg NAGY baj van Davidnél. Egy gyerek nem csak szeretetet de kellő odafigyelést is igényel. Milyen gyerekkora lesz a kislánynak, ha az apja soha nincs ott vele? Munkamánia. Munkamánia. mellow.gif Már csak az hiányzik hogy menjen Ausztráliába vagy Új Zélandra Hobbitot forgatni 2-3 hónapra a MAAN után (vagy ne adj Isten több) rolleyes.gif
2011. március 30. 10:54 #1528
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.30. 10:44)
És akkor itt felmerül a kérdés. David tényleg ennyire úgymond  'nemtörődöm'? Ha ragaszkodunk ahhoz az állásponthoz, hogy David tudott a gyerekről és annak tudatában nyakra főre elfogadott minden ajánlatot, akkor ott már tényleg NAGY baj van Davidnél. Egy gyerek nem csak szeretetet de kellő odafigyelést is igényel. Milyen gyerekkora lesz a kislánynak, ha az apja soha nincs ott vele? Munkamánia. Munkamánia.  mellow.gif Már csak az hiányzik hogy menjen Ausztráliába vagy Új Zélandra Hobbitot forgatni 2-3 hónapra a MAAN után (vagy ne adj Isten több)  rolleyes.gif


Nos, erre csak azt tudom mondani, hogy Sean is akkor ment el majd egy évre Új-Zélandra GyU-t forgatni, mikor megszületett a harmadik kislánya. Ő azt mondja, néha bánja, hogy lemaradt dolgokról, de akkor, abban a helyzetben mindig úgy érezte, hogy a munkájánál nincs semmi fontosabb. Nem tudom, hogy érezhet így egy apa, és nem is tartom helyesnek, de azt hiszem ők ettől még nem lesznek rossz emberek, vagy nem szeretik kevésbé a gyermekeiket. Legalábbis azt hiszem... unsure.gif
David valószínűleg nem fogja feladni a karrierjét és megpróbálja majd összeegyeztetni ezt a családi életével. Valószínűleg csak utólag fog kiderülni, hogy mennyire is járt ebben sikerrel. Azon kívül csak egy ember lesz, aki ezt majdan megítélheti: a saját lánya.
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. március 30. 11:57 #1529
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.30. 10:54)
Nos, erre csak azt tudom mondani, hogy Sean is akkor ment el majd egy évre Új-Zélandra GyU-t forgatni, mikor megszületett a harmadik kislánya. Ő azt mondja, néha bánja, hogy lemaradt dolgokról, de akkor, abban a helyzetben mindig úgy érezte, hogy a munkájánál nincs semmi fontosabb. Nem tudom, hogy érezhet így egy apa, és nem is tartom helyesnek, de azt hiszem ők ettől még nem lesznek rossz emberek, vagy nem szeretik kevésbé a gyermekeiket. Legalábbis azt hiszem...  unsure.gif 
David valószínűleg nem fogja feladni a karrierjét és megpróbálja majd összeegyeztetni ezt a családi életével. Valószínűleg csak utólag fog kiderülni, hogy mennyire is járt ebben sikerrel. Azon kívül csak egy ember lesz, aki ezt majdan megítélheti: a saját lánya.


David továbbra sem számít rosszembernek a szememben, amúgy is, mi aztán végképpen nem szólhatunk semmit. Gondolom GM is tudta, hogy mibe vágja a fejszéjét, csak nekem nem tűnik ésszerűnek, hogy miért alakította így a dolgokat, HA tudott a gyerekről.

Fangörlök újra munkában, nagyon nem érintette meg őket a dolog, gondolom hivatalos közleményt várnak amire szerintem a világ végéig várhatnának _nevet.gif

Most találtam, új fangörl B kategóriás fankép rohog.gif

http://25.media.tumblr.com/tumblr_liuinylWCu1qdhv85o1_500.png

lol _nevet.gif
2011. március 30. 12:02 #1530
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.30. 11:57)
David továbbra sem számít rosszembernek a szememben, amúgy is, mi aztán végképpen nem szólhatunk semmit. Gondolom GM is tudta, hogy mibe vágja a fejszéjét, csak nekem nem tűnik ésszerűnek, hogy miért alakította így a dolgokat, HA tudott a gyerekről. 
Fangörlök újra munkában, nagyon nem érintette meg őket a dolog, gondolom hivatalos közleményt várnak amire szerintem a világ végéig várhatnának  _nevet.gif 
Most találtam, új fangörl B kategóriás fankép  rohog.gif 
http://25.media.tumblr.com/tumblr_liuinylWCu1qdhv85o1_500.png
lol  _nevet.gif


Nos, a fangörlök ismét nem hazudtolták meg magukat. Csak amit vártunk, ugyebár. pardon.gif
Hivatalos közlemény... rohog.gif Arra valóban várhatnak. Á, éldegéljenek csak a saját kis álomvilágukban és jobb, ha a valódi történésekről tudomást sem vesznek. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 30. 12:38 #1531
- törölt felhasználó -    
Még nem volt alkalmam belenézni abba a mocumentary-ba, (24 people) aminek a hanganyagát David vette fel Új Mexikóban, de a sorozatot máris beperelték. Jobban mondva a sorozatot és készítőket is, plágiummal vádolják őket. Nos, egy ilyen balhé soha nem tesz jót a szereplőknek és a narrátornak, filmforgalmazónak sem.
2011. március 30. 14:13 #1532
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.30. 12:38)
Még nem volt alkalmam belenézni abba a mocumentary-ba, (24 people) aminek a hanganyagát David vette fel Új Mexikóban, de a sorozatot máris beperelték. Jobban mondva a sorozatot és készítőket is, plágiummal vádolják őket. Nos, egy ilyen balhé soha nem tesz jót a szereplőknek és a narrátornak, filmforgalmazónak sem.


Milyen okból vádolják őket plágiummal? blink.gif
2011. március 30. 14:51 #1533
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.30. 14:13)
Milyen okból vádolják őket plágiummal?  blink.gif


Állítólag lenyúltak egy asuztráliai műsort, illetve annak sztoriját. Mint kiderült, a 2012 (előbb elírtam) írói ausztáliaiak és a Games nevű showt vették alapul, de nem lopás -szerintük-. Nos, nem tudom, engem hidegen hagyna, ha nem tűnne fel nagyobb amerikai filmes oldalakon a hír. 110.gif Még csak az kell, hogy valaki megírja a 'DT tündöklése a DW alatt és leálldozás a DW után' cikket, más sem hiányzik, minthogy bukott sztárként érkezzen Amerikába mert azt különösen szeretik odakint. mellow.gif

Oh My Time Lord. Most olvasgatom, hogy a DT fórumon valakik tudni vélik, hogy miért 'Hungary' az első ország, ahol soj film megjelenik, az UK/US megjelenés előtt. Te jó ég, hogy mik vannak 110.gif
Már el is kezdtek csoportokba szerveződni, csoportosan jönnek majd az Aréna Plázába (ahogyan ők fogalmaztak Arena Plazca rohog.gif ) és ott akarják megnézni az első vetítést, ami feliratos lesz, akár 3D-ben, akár nem, ragaszkodnak ahhoz hogy nálunk nézhessék meg először. WTF??? 110.gif
2011. március 30. 16:23 #1534
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.30. 14:51)
Állítólag lenyúltak egy asuztráliai műsort, illetve annak sztoriját. Mint kiderült, a 2012 (előbb elírtam) írói ausztáliaiak és a Games nevű showt vették alapul, de nem lopás -szerintük-. Nos, nem tudom, engem hidegen hagyna, ha nem tűnne fel nagyobb amerikai filmes oldalakon a hír.  110.gif Még csak az kell, hogy valaki megírja a 'DT tündöklése a DW alatt és leálldozás a DW után' cikket, más sem hiányzik, minthogy bukott sztárként érkezzen Amerikába mert azt különösen szeretik odakint.  mellow.gif 


Na, az szép lenne... dry.gif
Idézet (kateblock @ 2011.03.30. 14:51)
Oh My Time Lord.

nevet2.gif Ez nagyon jó!

Idézet (kateblock @ 2011.03.30. 14:51)
Most olvasgatom, hogy a DT fórumon valakik tudni vélik, hogy miért 'Hungary' az első ország, ahol soj film megjelenik, az UK/US megjelenés előtt. Te jó ég, hogy mik vannak  110.gif 
Már el is kezdtek csoportokba szerveződni, csoportosan jönnek majd az Aréna Plázába (ahogyan ők fogalmaztak Arena Plazca  rohog.gif ) és ott akarják megnézni az első vetítést, ami feliratos lesz, akár 3D-ben, akár nem, ragaszkodnak ahhoz hogy nálunk nézhessék meg először. WTF???  110.gif


De jó nekik, hogy ennyi pénzük van és ilyen kevés türelmük! Fene a jó dolgukat! Nem azért, jöjjenek nyugodtan, engem nem zavar, de azért ez gáz, hogy egy film miatt eljönnek ilyen messzire, amit egyébként majd úgyis lejátszanak náluk is... blink.gif
2011. március 30. 16:39 #1535
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.30. 16:23)

nevet2.gif Ez nagyon jó!


Copyright © kateblock rohog.gif biggrin.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.03.30. 16:23)
De jó nekik, hogy ennyi pénzük van és ilyen kevés türelmük! Fene a jó dolgukat! Nem azért, jöjjenek nyugodtan, engem nem zavar, de azért ez gáz, hogy egy film miatt eljönnek ilyen messzire, amit egyébként majd úgyis lejátszanak náluk is...  blink.gif


Ha jól esett le, igen fontos oka van annak, hogy miért itt nézik meg nálunk. Úgy tűnik nagyon keveset tudok a saját országom film, szórakoztató és profitáló iparágairól. Whether it's a shame or not, én nem tudtam, hogy az Aréna Pláza tulajdoni jogai egy UK központú cégé, aminek egy kitelepült kis 'leányvállalata' az Aréna Pláza. A főfejes csóka amerikai of course, de az UK-ban tevékenykedik az alacsony árak miatt, és úgy gondolta, hogy Aréna Pláza (Közép Európa legnagyobb plázája !!) Magyarországra kell hogy épüljön mert sokszor a magyarok kapják meg a filmek első vetítési jogát, azon okból, hogy sokszor az alap, nem megvágott verziót kapjuk, ergo azzal nincs gond, hogy sokat kelljen költeni egy filmvágásra vagy sugárzásra. A szinkron hangokban nyerők vagyunk (tényleg, más országok szinkronhangjai borzasztóbbak, mint a mieink) és ÁLLÍTÓLAG Etyekwoodnak és a többi világszinten ismert stúdiónak köszönhetően mi tudjuk legelőször elkészíteni a filmhez a szinkront.
Tehát ők azért jönnek, mert az USA verzió talán meg lesz vágva, de a magyarnak azt mutatják be, ami meg sincs vágva. Van ám ott náluk ész, hidd csak el Grace rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 30. 16:47 #1536
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.30. 16:39)
Copyright © kateblock  rohog.gif  biggrin.gif 
Ha jól esett le, igen fontos oka van annak, hogy miért itt nézik meg nálunk. Úgy tűnik nagyon keveset tudok a saját országom film, szórakoztató és profitáló iparágairól. Whether it's a shame or not, én nem tudtam, hogy az Aréna Pláza tulajdoni jogai egy UK központú cégé, aminek egy kitelepült kis 'leányvállalata' az Aréna Pláza. A főfejes csóka amerikai of course, de az UK-ban tevékenykedik az alacsony árak miatt, és úgy gondolta, hogy Aréna Pláza (Közép Európa legnagyobb plázája !!) Magyarországra kell hogy épüljön mert sokszor a magyarok kapják meg a filmek első vetítési jogát, azon okból, hogy sokszor az alap, nem megvágott verziót kapjuk, ergo azzal nincs gond, hogy sokat kelljen költeni egy filmvágásra vagy sugárzásra. A szinkron hangokban nyerők vagyunk (tényleg, más országok szinkronhangjai borzasztóbbak, mint a mieink) és ÁLLÍTÓLAG Etyekwoodnak és a többi világszinten ismert stúdiónak köszönhetően mi tudjuk legelőször elkészíteni a filmhez a szinkront.
Tehát ők azért jönnek, mert az USA verzió talán meg lesz vágva, de a magyarnak azt mutatják be, ami meg sincs vágva. Van ám ott náluk ész, hidd csak el Grace  rohog.gif


Aha!!! Szóval a vágatlan verzió izgazgatja a fantáziájukat! rolleyes.gif Erre nem gondoltam, bevallom férfiasan. rohog.gif De azért akkor is fene a jó dolgukat. Én az itteni plázába se tudok elmenni egy filmre, mert drága, ők meg a UK-ből utaznak ide, filmet nézni!! blink.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 30. 17:25 #1537
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.30. 16:47)
Aha!!! Szóval a vágatlan verzió izgazgatja a fantáziájukat!  rolleyes.gif Erre nem gondoltam, bevallom férfiasan.  rohog.gif De azért akkor is fene a jó dolgukat. Én az itteni plázába se tudok elmenni egy filmre, mert drága, ők meg a UK-ből utaznak ide, filmet nézni!!  blink.gif


Engem már régóta érdekelt, hogy miért van az, hogy nálunk sokszor hamar jelenik meg egy film, mint más országban. Én ezt olvastam, igaz vagy nem, én látok benne valamit.
Az ő fantáziájukat az izgatja, hogy esetleg kimarad egy számukra fontos szűk bőrnacis, 10inch vagy egy félmeztelen jelenet. Nem, nem Grace, nem az UK-ból jönnek, ők az USA-ból jönnek. Van persze olyan aki az UK-ból, de többségük a US filmiparban dolgozik és tudják, hogy mi a dörgés a háttérben. Egyemmegaszivüket hogy van pénzük ilyesmire mellow.gif
Igen, a források egy az egyben amerikai emberkék, vannak brit források is, de ők jobban tisztelik Davidet, kevesebb magánéleti infót engednek el, sőt, szinte semmennyit sem. Maguknak begyűjtik az infót de tovább nem terjesztik. Inkább a karrierjével kapcsolatban lehet velük rendesen beszélgetni. Az egyik forrás US filmiparban dolgozik és feladata megnézni az új filmeket és eldönteni, hogy alkalmas-e az amerikai nézőközönség 'tiszteletére'. Tőle tudom, hogy Amerika vacilál még mindig a Decoy Bride-dal kapcsolatban. A film túlságosan átment 'romcom'-ba (romantikus komédia) és túl 'skót' lett (az illető szavaival élve) és így nem biztos, hogy lenne értelme leadni a mozikban. mellow.gif
2011. március 30. 18:27 #1538
- törölt felhasználó -    
Azt a rézfán fütyülős, banán habzsoló Allonsy-s Geronimo Time Lord mindenségit neki blink.gif
Láttuk az új DW trailert? blink.gif ohmy.gif
2011. március 30. 18:30 #1539
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.30. 18:27)
Azt a rézfán fütyülős, banán habzsoló Allonsy-s Geronimo Time Lord mindenségit neki  blink.gif 
Láttuk az új DW trailert?  blink.gif  ohmy.gif


Én láttam egyet, de nem tudom, hogy az-e a legújabb... unsure.gif
2011. március 30. 18:31 #1540
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.30. 18:30)
Én láttam egyet, de nem tudom, hogy az-e a legújabb... unsure.gif


Azt amelyik 10 perce van fent a neten. Láttad?
101 oldal 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok