Starity

David Tennant 2

101 oldal 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 31. 12:21 #1561
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Azt egyébként nem kottyintották el Twitteren, hogy miképpen hívják a csöppséget? Azért kíváncsi lennék a névválasztásra... rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. március 31. 13:01 #1562
- törölt felhasználó -    
A mostani picspamben a skót filmjeit vettem górcső alá és azokból képek

Ear tug David 2003-as kiadás, mint Greig Miller (Borzasztó főnök, de én nem utasítanék vissza egy ilyen főnököt, nem bizony. http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png)

A főnökről még egy csak mert cool.gif

Dave Tiler nem Tyler, mint ahogyan tévesen gondoltuk rohog.gif

Nyuszis Dave rohog.gif

James Aubrey avagy a Decoy Bride-ból csak ez a kép van vagy a másik, amin pokrócot visel asztalterítővel, tehát marad ez biggrin.gif

L.A. without map a la Aki másnak sírt ás ( ! ) Richard (ez amerikai, finn, skót film de attól még idesorolom)

Campbell Takin' Over The Asylum

Tales of para handy nevet2.gif rofl.gif

Az utolsó képre csak az kattintson, aki elég bátor és merész _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 31. 13:36 #1563
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.31. 12:18)
Pont most nézték meg az egyik óra keretein belül az egyik osztály tagjai Steinbeck Egerek és emberek-jét filmben.
Mindenki le volt döbbenve a végén, mindenki a happy endet várta. A tanárnő meg mondta, hogy szívesen nézetne az osztállyal még ilyen filmeket, amiket úgysem néznének meg maguktól (hozzátette, hogy egyébként ő sem blink.gif )... És ez szerintem nem jó. Igenis, ha nem is egyfolytában, de olykor időt kell szánni az ilyen filmekre is. Mert ezek tényleg az életről szólnak. Az élet nem fenékig tejfel... És mennyivel több érzelem és empátia ragadhatna az emberekre, ha nem azt látnák egyfolytában, hogy minden happy, hogy minden vicces, hogy összefeküdni bárkivel jó dolog, stb. mellow.gif


Egy olyan világban, ahol a média ekkora befolyással bír, nem valószínű, hogy az emberek néznének drámákat. Voltam már depressziós, beteg, letörve és én is filmet nézek, de a film nem kellene, hogy teljesen 'eluralkodjon' az ember felett. Nyilván szomorúak vagyunk, nincs kedvünk drámához, de néha azt is lehetne nézni. Az pedig csak egy sablon duma, hogy a dráma mindig szomorú, mert nem. A dráma keveri az élet igazi dolgait. A dolog fordítva is elsülhet. Szomorú vagy, amerikai filmet nézel, happy end, attól érezheted magad rosszabbul is, hiszen a filmben szereplő személy alacsony volt, 'kövér' és 'csúnya' , még is átalakult a bankettre, az iskola leghelyesebb pasija meg áhítozik utána. Nem mindenkinek jön le pozitívan, egyénfüggő. A dolog kulcsa amúgy szerintem nem is maga a film, hanem maga a szokás, ha engem kérdezel. Te miért nézel egy filmet? Azért hogy elüsd az időt? Unatkozol? Hiányzik a kedvenc színészed? VAGY NETÁN SZERETNÉL VALAMI ÉRDEMLEGESET NÉZNI (tegyük fel van időd és kedved valamit nézni a tévében). Sajnos most már ott tartunk, hogy elég ránézni arra hol és mikor készült a film, vagy a műsorújságban ('de helyes csóka, de jó csaj') vagy megszokásból/divatból. Ez sok idejüket elveszi és abszolút nem segít nekik áttérni a 'van tovább az amerikai filmeken túl is' ösvényre.

Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.31. 12:18)
Egyébként fenntartom az ötletet, miszerint nagyon kellene egy DW mozi. Ha nem is nálunk, de legalább Londonban. Ki nem hagynám, az biztos... thumbsup.gif


Támogatnám. De úgy látom, hogy pénz gondokkal küszködnek, talán nem érné meg nekik, hosszú távon. Cardiffban bezárt a DW Kiállítás. Cardiffban. Cardiffban. Megáll az ember esze, Cardiffban, mikor az a DW/TW/BBC Drama központja, ott forgatják a legtöbb jelenetet, oda kötődik a DW/TW. Milyen dolog ez kérem szépen? mad.gif reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 31. 14:13 #1564
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.31. 13:01)
A mostani picspamben a skót filmjeit vettem górcső alá és azokból képek 
Ear tug David 2003-as kiadás, mint Greig Miller (Borzasztó főnök, de én nem utasítanék vissza egy ilyen főnököt, nem bizony. http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png)
A főnökről még egy csak mert  cool.gif 
Dave Tiler nem Tyler, mint ahogyan tévesen gondoltuk  rohog.gif 
Nyuszis Dave  rohog.gif 
James Aubrey avagy a Decoy Bride-ból csak ez a kép van vagy a másik, amin pokrócot visel asztalterítővel, tehát marad ez  biggrin.gif 
L.A. without map a la Aki másnak sírt ás ( ! ) Richard (ez amerikai, finn, skót film de attól még idesorolom) 
Campbell Takin' Over The Asylum 
Tales of para handy nevet2.gif rofl.gif
Az utolsó képre csak az kattintson, aki elég bátor és merész  _nevet.gif


Oké, az utolsót megnéztem a figyelmeztetés ellenére is. blink.gif Most próbálom leküzdeni a sokkot! nevet2.gif
A főnökösök tetszenek, meg a harmadik is. Viszont megállapítottam, hogy David lenyalt hajjal nem bejövős.. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 31. 14:23 #1565
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.31. 14:13)
Oké, az utolsót megnéztem a figyelmeztetés ellenére is.  blink.gif Most próbálom leküzdeni a sokkot! nevet2.gif
A főnökösök tetszenek, meg a harmadik is. Viszont megállapítottam, hogy David lenyalt hajjal nem bejövős..  unsure.gif


Persze, hogy nem. David with perfect hair looks like this:

Kócos:
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/hairruffle/comic2-1.jpg

Zselézett:
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/hairruffle/PDVD_286.jpg

Természetes:
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/hairruffle/330wlli.jpg

rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 31. 14:32 #1566
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Jupijjé, azért az a kék rózsás ing nem sámli! biggrin.gif
A második kép nagyon bejön! w00t.gif De akkor is az első a kedvencem. blush.gif beer.gif
2011. március 31. 22:32 #1567
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.31. 14:32)
Jupijjé, azért az a kék rózsás ing nem sámli!  biggrin.gif 
A második kép nagyon bejön!  w00t.gif De akkor is az első a kedvencem.  blush.gif  beer.gif


Mondtam neked hogy néha érdekesen öltözködik pardon.gif
A Daily Star nevű brit magazin lelötte a poént, kíváncsi vagyok mennyi időbe tart amíg felkerül a daily failre és a the sunra ...
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 01. 07:41 #1568
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt mindenkinek!

Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.31. 12:21)
Azt egyébként nem kottyintották el Twitteren, hogy miképpen hívják a csöppséget? Azért kíváncsi lennék a névválasztásra... rolleyes.gif


Olivia.
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. április 01. 08:09 #1569
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Jó reggelt mindenkinek! thumbsup.gif (Péntek van! w00t.gif )

Szóval Olivia. Ez már biztos? Egész helyes kis név. Olivia Tennant... smileeee.gif
2011. április 01. 08:15 #1570
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.01. 08:09)
Jó reggelt mindenkinek!  thumbsup.gif (Péntek van!  w00t.gif )
Szóval Olivia. Ez már biztos? Egész helyes kis név. Olivia Tennant...  smileeee.gif


Nos, minden oldal szerint Olivia, egyedül a Daily Fail állítja, hogy Olive, tehát Olivia _nevet.gif
Igen, igaz. GM családja meglehetősen nagyszájű, ők szólták el magukat twitteren. Nem is értem David miért nem balhézott már náluk egy sort, hogy minden infót kiszivárogtat, amiről ő nem szeretné hogy kiszivárogjon. Szeretném hinni, hogy apa - apósa jóban vannak, de -ÉS MOST KEGYETLENÜL ŐSZINTE LEESZEK- David Peter közelségében olyan, mint egy 'csivava'. Annyira görcsösen meg akar felelni az apósának mindenben, hogy elnézi neki az ilyen hülye dolgait, de lelke mélyén biztos megjegyzi hogy miért nem tudják befogni a szájukat.
2011. április 01. 08:17 #1571
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.01. 08:15)
Nos, minden oldal szerint Olivia, egyedül a Daily Fail állítja, hogy Olive, tehát Olivia  _nevet.gif 
Igen, igaz. GM családja meglehetősen nagyszájű, ők szólták el magukat twitteren. Nem is értem David miért nem balhézott már náluk egy sort, hogy minden infót kiszivárogtat, amiről ő nem szeretné hogy kiszivárogjon. Szeretném hinni, hogy apa - apósa jóban vannak, de -ÉS MOST KEGYETLENÜL ŐSZINTE LEESZEK- David Peter közelségében olyan, mint egy 'csivava'. Annyira görcsösen meg akar felelni az apósának mindenben, hogy elnézi neki az ilyen hülye dolgait, de lelke mélyén biztos megjegyzi hogy miért nem tudják befogni a szájukat.


Azért mert az apósa is Doctor volt egyszer? (Ha jól emlékszem, ezt mondtátok, ha tévedek, bocsesz.)
2011. április 01. 08:32 #1572
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.01. 08:17)
Azért mert az apósa is Doctor volt egyszer? (Ha jól emlékszem, ezt mondtátok, ha tévedek, bocsesz.)


Nos, Davidnél akkor elég nagy a baj, ha azért viselkedik így, mert Peter Doctor volt és úgy néz rá, mintha ő lenne az Atyaúristen. A DWM-ban azt olvastam, hogy mikor DT először találkozott vele, alig alig szólt hozzá, és forgatás után írt neki SMS-t hogy bocsássa meg amiért nem beszélgetett vele de tudatalatt nem tudta elhinni hogy vele forgat.
Volt a neten olyan videó, hogy Peter színházi darabját nézték meg, kimentek az épületből, Peter és GM úgymond kimenekültek, David pedig nekiállt autogrammot osztogatni de a háttérben hallatszódik, hogy Peter egyre türelmetlenül kiabál, hogy 'David', aki osztogatta tovább az autogrammokat. Közben otthagyták a járdán, elmentek volna nélküle. blink.gif DT megköszönte mindenkinek, hogy elment és vártak rá odakint, bocsánatot kért amiért tovább kellett mennie, és gyors léptekkel ment a hang irányába, sötét volt és nem találta őket (nagyon elveszettnek tűnt rolleyes.gif blink.gif ) és átszaladt az utcán, azok meg mentek előre blink.gif De persze David elég gyorsan tud futni szóval nagysokára beérte őket. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. április 01. 08:37 #1573
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.01. 08:32)
Nos, Davidnél akkor elég nagy a baj, ha azért viselkedik így, mert Peter Doctor volt és úgy néz rá, mintha ő lenne az Atyaúristen. A DWM-ban azt olvastam, hogy mikor DT először találkozott vele, alig alig szólt hozzá, és forgatás után írt neki SMS-t hogy bocsássa meg amiért nem beszélgetett vele de tudatalatt nem tudta elhinni hogy vele forgat. 
Volt a neten olyan videó, hogy Peter színházi darabját nézték meg, kimentek az épületből, Peter és GM úgymond kimenekültek, David pedig nekiállt autogrammot osztogatni de a háttérben hallatszódik, hogy Peter egyre türelmetlenül kiabál, hogy 'David', aki osztogatta tovább az autogrammokat. Közben otthagyták a járdán, elmentek volna nélküle.  blink.gif DT megköszönte mindenkinek, hogy elment és vártak rá odakint, bocsánatot kért amiért tovább kellett mennie, és gyors léptekkel ment a hang irányába, sötét volt és nem találta őket (nagyon elveszettnek tűnt  rolleyes.gif  blink.gif ) és átszaladt az utcán, azok meg mentek előre  blink.gif De persze David elég gyorsan tud futni szóval nagysokára beérte őket.  mellow.gif


Gosh, ez elég durva sztori. blink.gif Nem tudom miért alázkodik meg ennyire. Neki sem kellemes, hogy folyton-folyvást mindenütt letámadják a rajongók. Nem lehet, hogy az öregnek az volt a baja, hogy Davidet támadták le, és nem őt? Egy színész ezt könnyen sértésnek veszi. Persze mind tudjuk, hogy nem az, de azt is mind tudjuk, hogy a színész egy külön állatfaj. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 01. 08:43 #1574
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.01. 08:37)
Gosh, ez elég durva sztori.  blink.gif Nem tudom miért alázkodik meg ennyire. Neki sem kellemes, hogy folyton-folyvást mindenütt letámadják a rajongók. Nem lehet, hogy az öregnek az volt a baja, hogy Davidet támadták le, és nem őt? Egy színész ezt könnyen sértésnek veszi. Persze mind tudjuk, hogy nem az, de azt is mind tudjuk, hogy a színész egy külön állatfaj. pardon.gif


Nem tudom, talán. Akkor viszont ott még később bajok lesznek, mert ha az egész család ilyen, mindenki haragszik a másikra mert az híresebb mint a másik? Ez gyerekes. GM családjában mindenki színész, még a mostoha anyák és apák is. Peter büszke ember, valószínűleg ezért képtelen befogni a száját. Többször 'égette' már davidet rádióban, mikor együtt rádióztak, hogy a vasárnapi ebédet odaégeti és hogy a 7 éves unokája is elveri Davidet Wii-ben, sőt, mindenki.
Szerintem barátunk ezt nem díjazza lelke legmélyén és gondolom, hogy nem zavarja a leégetés része, inkább az, hogy olyan dolgokról beszél, amiről ő nem szeretne. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 01. 08:44 #1575
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.01. 07:41)
Jó reggelt mindenkinek!
Olivia.


Reggelt! smileeee.gif

Olivia? Hmm, szép név... rolleyes.gif És David melyik nevét kapta? Azt lehet tudni..? rolleyes.gif (Szóval hogy McDonald lett vagy Tennant?)
2011. április 01. 08:48 #1576
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.01. 08:32)
Volt a neten olyan videó, hogy Peter színházi darabját nézték meg, kimentek az épületből, Peter és GM úgymond kimenekültek, David pedig nekiállt autogrammot osztogatni de a háttérben hallatszódik, hogy Peter egyre türelmetlenül kiabál, hogy 'David', aki osztogatta tovább az autogrammokat. Közben otthagyták a járdán, elmentek volna nélküle.  blink.gif DT megköszönte mindenkinek, hogy elment és vártak rá odakint, bocsánatot kért amiért tovább kellett mennie, és gyors léptekkel ment a hang irányába, sötét volt és nem találta őket (nagyon elveszettnek tűnt  rolleyes.gif  blink.gif ) és átszaladt az utcán, azok meg mentek előre  blink.gif De persze David elég gyorsan tud futni szóval nagysokára beérte őket.  mellow.gif


blink.gif Ez nagyon durva. Csak nem értem, nekik miért kellett menekülniük? Peter szerintem annyira nem népszerű, Georgia pedig szintén nem, őt sokszor fel sem ismerik az utcán. David meg, a manóba is, minden idők egyik legnépszerűbb Dokija TB óta, és miért ne tehetné meg, hogy leáll 10-15 percre még, hogy megköszönje a rajongók kedvességét, egy-egy aláfirkantással? Én sem értem, hogy Davidünk miért nem mer kicsit jobban kiállni saját magáért... Sokszor azok alapján, amiket Kate elmesél, Dave tényleg úgy jön le nekem, mintha egy "marionettbaba" lenne, akit lehet mozgatni... sad.gif
2011. április 01. 09:06 #1577
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.01. 08:44)
Reggelt! smileeee.gif
Olivia? Hmm, szép név... rolleyes.gif És David melyik nevét kapta? Azt lehet tudni..? rolleyes.gif (Szóval hogy McDonald lett vagy Tennant?)


A Tennant csak művésznév wink.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.01. 08:48)
blink.gif Ez nagyon durva. Csak nem értem, nekik miért kellett menekülniük? Peter szerintem annyira nem népszerű, Georgia pedig szintén nem, őt sokszor fel sem ismerik az utcán. David meg, a manóba is, minden idők egyik legnépszerűbb Dokija TB óta, és miért ne tehetné meg, hogy leáll 10-15 percre még, hogy megköszönje a rajongók kedvességét, egy-egy aláfirkantással? Én sem értem, hogy Davidünk miért nem mer kicsit jobban kiállni saját magáért... Sokszor azok alapján, amiket Kate elmesél, Dave tényleg úgy jön le nekem, mintha egy "marionettbaba" lenne, akit lehet mozgatni... sad.gif


Én ehhez nem értek, de szerintem David a hibás -igazából-. Tudjuk, hogy 16 évesen lelécelt otthonról és teljesen önállóan próbált boldogulni amellett, hogy addig is sokat dolgozott. Most, hogy van valaki, aki az élete része, nehezen tudja összeegyeztetni a két dolgot. Eddig is mondtam azt az abszolút nem tetsző véleményem, de most is elmondom, hogy DT nem önmaga a Davison családban. Úgy tűnik, hogy a család képtelen elfogadni, hogy DT teljes titoktartásnak örülne a legjobban és beszélnek kettejükről. Azt is mondtam, de elismétlem, hogy David nem tűnik/TŰNT OLYAN boldognak GM mellett, a Davison családban. Remélem a gyerek úgymond megoldja a problémát pedig lehet, hogy mégsem mert Peter szeretné ha az unokái is színészek lennének, Ty-t be is tuszkolta néhány reklámba, Davidnek pedig -ÁLLÍTÓLAG- nem fekszik, hogy az apósa akar dönteni a gyerek sorsa felett és hogy hollywoodi karriert akar GM-nek. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 01. 09:14 #1578
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.01. 09:06)
A Tennant csak művésznév  wink.gif


Na, most ástam el magam a hátsó kertben! ohmy.gif Többször is megnéztem David adatlapját, mégse tűnt fel soha, hogy nem Tennant az igazi neve... blink.gif sad.gif Mea culpa. Lehet tudni, honnan, hogyan jött ez a művésznév?
Idézet (kateblock @ 2011.04.01. 09:06)
Én ehhez nem értek, de szerintem David a hibás -igazából-. Tudjuk, hogy 16 évesen lelécelt otthonról és teljesen önállóan próbált boldogulni amellett, hogy addig is sokat dolgozott. Most, hogy van valaki, aki az élete része, nehezen tudja összeegyeztetni a két dolgot. Eddig is mondtam azt az abszolút nem tetsző véleményem, de most is elmondom, hogy DT nem önmaga a Davison családban. Úgy tűnik, hogy a család képtelen elfogadni, hogy DT teljes titoktartásnak örülne a legjobban és beszélnek kettejükről. Azt is mondtam, de elismétlem, hogy David nem tűnik/TŰNT OLYAN boldognak GM mellett, a Davison családban. Remélem a gyerek úgymond megoldja a problémát pedig lehet, hogy mégsem mert Peter szeretné ha az unokái is színészek lennének, Ty-t be is tuszkolta néhány reklámba, Davidnek pedig -ÁLLÍTÓLAG- nem fekszik, hogy az apósa akar dönteni a gyerek sorsa felett és hogy hollywoodi karriert akar GM-nek.  mellow.gif


Nem lehet, hogy Davidnek az a baja, hogy túl sokat várnak el tőle? Úgy értem, hogy sokan várnak el tőle túl sokféle mindent, amit egyszerre képtelenség teljesíteni és ettől olyan szerencsétlennek érzi magát. Nem tudom, nem látok bele, még feleannyira sem, mint ti, de nekem néha úgy tűnik, mintha azért vállalna ennyi melót. A munkába is bele lehet menekülni bizonyos gondok elől.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 01. 09:17 #1579
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.01. 09:06)
A Tennant csak művésznév  wink.gif 
Én ehhez nem értek, de szerintem David a hibás -igazából-. Tudjuk, hogy 16 évesen lelécelt otthonról és teljesen önállóan próbált boldogulni amellett, hogy addig is sokat dolgozott. Most, hogy van valaki, aki az élete része, nehezen tudja összeegyeztetni a két dolgot. Eddig is mondtam azt az abszolút nem tetsző véleményem, de most is elmondom, hogy DT nem önmaga a Davison családban. Úgy tűnik, hogy a család képtelen elfogadni, hogy DT teljes titoktartásnak örülne a legjobban és beszélnek kettejükről. Azt is mondtam, de elismétlem, hogy David nem tűnik/TŰNT OLYAN boldognak GM mellett, a Davison családban. Remélem a gyerek úgymond megoldja a problémát pedig lehet, hogy mégsem mert Peter szeretné ha az unokái is színészek lennének, Ty-t be is tuszkolta néhány reklámba, Davidnek pedig -ÁLLÍTÓLAG- nem fekszik, hogy az apósa akar dönteni a gyerek sorsa felett és hogy hollywoodi karriert akar GM-nek.  mellow.gif


Akkor jól sejtettem, hogy McDonald lett. Csak egy pillanatra összezavart Grace mondata... laugh.gif

Peter komolyan színészt akar csinálni a kicsikből is? Mégis mire fel? Miért nem döntheti el a szegény lurkó, hogy akarja-e egyáltalán ezt, vagy tudom is én, inkább szeretne orvos lenni vagy valami teljesen más? Ezt a felfogást sosem értettema szülők részéről. Miért kell erőltetni bármit is? Majd ha elég nagy lesz a gyerek, akkor majd eldönti ő, mihez van kedve. A szülőnek / nagyszülőnek csak annyi beleszólása lehet, hogy próbál minél több mindent bemutatni neki, hogy legyen miből válogatni, hogy az illető tisztában legyen a dolgokkal, hogy xy foglalkozás mégis mit takar pontosan.
És GM-nek minek akar hollywoodi karriert? Szerintem ha össze is jönne ez, csak tönkretenné. Georgiát is, a gyerekeket is, meg az egész családot is. De ne legyen igazam... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 01. 11:06 #1580
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.01. 09:14)
Na, most ástam el magam a hátsó kertben!  ohmy.gif Többször is megnéztem David adatlapját, mégse tűnt fel soha, hogy nem Tennant az igazi neve...  blink.gif  sad.gif Mea culpa. Lehet tudni, honnan, hogyan jött ez a művésznév?
Nem lehet, hogy Davidnek az a baja, hogy túl sokat várnak el tőle? Úgy értem, hogy sokan várnak el tőle túl sokféle mindent, amit egyszerre képtelenség teljesíteni és ettől olyan szerencsétlennek érzi magát. Nem tudom, nem látok bele, még feleannyira sem, mint ti, de nekem néha úgy tűnik, mintha azért vállalna ennyi melót. A munkába is bele lehet menekülni bizonyos gondok elől.


Davidnek kellett egy művésznév. Eredeti nevét akarta, de az a név már foglalt volt, úgyhogy felütötte a Smash magazint, és a Pet Shop Boyz oldalnál nyílt ki az újság, rábökött Neil Tennant nevére és ennyi. Ezért is poénos ez a 2009-es BBC (!) összeállítás

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/ac/hmm2.jpg

laugh.gif _nevet.gif

Én nem tudom miért vállal ennyi melót, világ életében jellemző volt rá, fiatal srácként is. Munkamánia ide vagy oda, én arra fogom. Peter megpróbálja biztos jó útra téríteni vagy legalább is szabadabbnak a világ felé de ez szerintem rosszul teszi. Mintha át akarná formálni Davidet. Nagyon büszke papika, valószínűleg szívesen pózolna az unokával és az egész családdal különböző címlapokon, ami Davidnek nem kóser.
Sallyvel pedig egyet értek, nem biztos, hogy a lurkók mind színészek akarnak lenni. Ty már úgymond benne van a dolgokban és nem tudom mennyire fegyelmezheti GM első gyerekét, irányíthatja életét, de remélem hogy David a saját lábára áll végre, ha más nem a gyereke kedvéért. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
101 oldal 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok