Starity

David Tennant 2

101 oldal 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 01. 11:27 #1581
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.01. 11:06)
Davidnek kellett egy művésznév. Eredeti nevét akarta, de az a név már foglalt volt, úgyhogy felütötte a Smash magazint, és a Pet Shop Boyz oldalnál nyílt ki az újság, rábökött Neil Tennant nevére és ennyi. Ezért is poénos ez a 2009-es BBC (!) összeállítás
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/ac/hmm2.jpg
laugh.gif  _nevet.gif


Okés, úgy látszik ma a "tudjunk meg valami meglepőt Davidről" péntek van. wink.gif Köszönöm a felvilágosítást. meghajolo.gif
Szóval a baba apuci anyakönyvi nevét kapta. Valószínűleg így könnyebb is lesz neki később, hiszen gondolom rajtam kívül még sokan vannak úgy, hogy egy McDonaldot nem azonosítanának automatikusan David Tennant porontyaként. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 01. 11:32 #1582
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.01. 11:06)
Nagyon büszke papika


Paprikának olvastam... _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 01. 11:48 #1583
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.01. 11:27)
Okés, úgy látszik ma a "tudjunk meg valami meglepőt Davidről" péntek van.  wink.gif


Sokan azt sem tudják, hogy Davidnek mi az igazi neve. rohog.gif
Egy haverom tumblr oldalon kiírta még régebben, hogy 'Éljen David McDonald'. Konkrétan 67 ember rebloggolta amit írt és 43-an ( ! ) kérdezték meg hogy az kicsoda, micsoda. Pedig majdnem mind 'igaz' DT fannak mondta magát. rohog.gif biggrin.gif

Áh, most hasamat fogom a röhögéstől pedig lehet, hogy nem kellene. Valaki elindította a lavinát az egyik fórumon, miszerint nem hiszi el, hogy gyerek lett, mert Április 1-én jelentek meg a hírek blink.gif
Jobban átgondolva, én kinézem, hogy David 'tervelte ki így'. Este megjelent egy kis pletykalapban, ma pedig mindenhol máshol. Nekem furcsa is volt, hogy a Daily Star csak 2 sort írt erről, ami nem jellemző a médiára. lol Tudatos hír kiszivárogtatás -ezt mondják a fórumon- Nem is tudom ..

Nem is érdekel már. Azt várom mikor lesz már megint egy Daily Fail Peter interjú. Peter előszeretettel nyilatkozik nekik Davidről, aki köztudottan utálja a Daily Failt. Jó kis családba került szegény ember, mindenki kiszivárogtat mindenféle infót. Gossip family. rohog.gif

David does not approve lol
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lg0fyuwTgx1qe7u8t.gif

biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. április 01. 11:53 #1584
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hát igen, April fool's... De majd koppannak, amikor később is jelenik meg ilyen hír, esetleg kép is, hogy de Olivia tényleg létezik, David az apja, és nagyon cuki a kiscsaj. biggrin.gif

Peter tényleg ilyen Daily Fail's friend? OMG ohmy.gif
Ebben 1000%, hogy Mr. McDonald véleményével értek maximálisan egyet... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 01. 12:45 #1585
- törölt felhasználó -    
Szóval 90%, hogy van babóc! Mikor először olvastam Twitteren én is azt hittem, hogy csak vicc, de kiszámolva tényleg most lenne itt az ideje a pici érkezésének, bár ha már tréfáról is beszélünk akkor én inkább arra fogadnék, hogy már pár napja megvan, de csak mostanra "jelentették be", szóval nem a kicsi létezése, hanem születésének időpontja "sántít". Egyébként számomra teljesen mindegy, a lényeg, hogy David lányos apuka (juhéé!!), Georgia is jól van, mindenki nagy valószínűséggel happy smileeee.gif Az Olivia gyönyörű név, bár egy statisztika szerint a mostani legdivatosabb név Angliában, s mint köztudott én a nyájszellem legnagyobb elítélője vagyok, akkor sem adnám a gyerekemnek azt a nevet, amit minden ötödik visel, ha fülig bele lennék zúgva a hangzásába - privát vélemény.
Szumma szummárum, biztos gyönyörű lehet a kiscsaj, hiszem ilyen jóképű papának és ilyen szép mamának csak imádnivalóan édes gyermeke lehet. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. április 01. 12:56 #1586
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.01. 11:53)
Hát igen, April fool's... De majd koppannak, amikor később is jelenik meg ilyen hír, esetleg kép is, hogy de Olivia tényleg létezik, David az apja, és nagyon cuki a kiscsaj. biggrin.gif 
Peter tényleg ilyen Daily Fail's friend? OMG ohmy.gif
Ebben 1000%, hogy Mr. McDonald véleményével értek maximálisan egyet... rolleyes.gif


Igen. David utálja őket, GM csukva tartja a száját, de a kedves szülők és mostoha szülők képtelenek erre. Érdekes hogy mennyire képtelen valamelyik fél alkalmazkodni a másikhoz. No de mindegy.

Gondolom NEM lesz a válasz a következő kérdésemre, de azért megkérdem. Szoktátok nézni DT hivatalos oldalát? Nincs értelme, hiszen itt jobb, csak kérdem. Konkrétan Január 26-a óta nem frissítettek sem az oldalon, fórumon, facebookon, twitteren. Ma valaki rákérdezett a fórumon és egy admin azt írta, hogy a fórum és oldal tulajdonos kérésére az adminok nem mondhatnak semmit sem, de amint kapnak engedélyt ( ! ), akkor mindenkivel tudatják, hogy mi történik az oldalakkal. Valami ötlet? unsure.gif
2011. április 01. 13:02 #1587
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.04.01. 12:56)
Igen. David utálja őket, GM csukva tartja a száját, de a kedves szülők és mostoha szülők képtelenek erre. Érdekes hogy mennyire képtelen valamelyik fél alkalmazkodni a másikhoz. No de mindegy.
Gondolom NEM lesz a válasz a következő kérdésemre, de azért megkérdem. Szoktátok nézni DT hivatalos oldalát? Nincs értelme, hiszen itt jobb, csak kérdem. Konkrétan Január 26-a óta nem frissítettek sem az oldalon, fórumon, facebookon, twitteren. Ma valaki rákérdezett a fórumon és egy admin azt írta, hogy a fórum és oldal tulajdonos kérésére az adminok nem mondhatnak semmit sem, de amint kapnak engedélyt ( ! ), akkor mindenkivel tudatják, hogy mi történik az oldalakkal. Valami ötlet?  unsure.gif


Semmi racionális magyarázatot nem tudok kiötleni erre. Mondhatnám azt, hogy David saját kérése volt, mert tele lett a hócipője a magukat rajongónak nevező elmebeteg tyúkokkal és azok kirohanásaival párja és születendő gyermeke irányában, de ez nem indokolja azt, hogy a szakmai életével se foglalkozzon egy fikarcnyit sem a hivatalos elektronikus hátországa. Sokan vannak, akik csak az ilyen oldalaknak hisznek, s fenntartással kezelik az egyéb médiumokban megjelenő híreket. Így most azokkal lett leginkább kicseszve. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 01. 13:13 #1588
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.04.01. 13:02)
Semmi racionális magyarázatot nem tudok kiötleni erre. Mondhatnám azt, hogy David saját kérése volt, mert tele lett a hócipője a magukat rajongónak nevező elmebeteg tyúkokkal és azok kirohanásaival párja és születendő gyermeke irányában, de ez nem indokolja azt, hogy a szakmai életével se foglalkozzon egy fikarcnyit sem a hivatalos elektronikus hátországa. Sokan vannak, akik csak az ilyen oldalaknak hisznek, s fenntartással kezelik az egyéb médiumokban megjelenő híreket. Így most azokkal lett leginkább kicseszve.  mellow.gif


Talán. Én egyébként soha nem szerettem a weboldalt, mindig csak azért jártam fel, hogy David írt-e valamit meg a scannelt interjúkért. Szerintem szánalmas ami a háttérben zajlik.
2011. április 01. 13:26 #1589
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.01. 12:56)
Igen. David utálja őket, GM csukva tartja a száját, de a kedves szülők és mostoha szülők képtelenek erre. Érdekes hogy mennyire képtelen valamelyik fél alkalmazkodni a másikhoz. No de mindegy.
Gondolom NEM lesz a válasz a következő kérdésemre, de azért megkérdem. Szoktátok nézni DT hivatalos oldalát? Nincs értelme, hiszen itt jobb, csak kérdem. Konkrétan Január 26-a óta nem frissítettek sem az oldalon, fórumon, facebookon, twitteren. Ma valaki rákérdezett a fórumon és egy admin azt írta, hogy a fórum és oldal tulajdonos kérésére az adminok nem mondhatnak semmit sem, de amint kapnak engedélyt ( ! ), akkor mindenkivel tudatják, hogy mi történik az oldalakkal. Valami ötlet?  unsure.gif


Nincs válasz a kérdésedre. Viszont ez azért így rohadt nevetséges. David mégiscsak egy közéletei személyiség, egy népszerű színész. Legalább a munkásságáról közölnének valamit, ha már van hivatalos oldala. Én nagyon is megértem őt, de most már ami körülötte folyik az konkrétan közröhej és abszurd. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 01. 13:27 #1590
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.01. 12:56)
Gondolom NEM lesz a válasz a következő kérdésemre, de azért megkérdem. Szoktátok nézni DT hivatalos oldalát?


Jelentem szoktam és én is láttam, hogy már nagyon régóta nem frissült. sad.gif Szerintem dizájnváltás lesz, vagy valami ilyesmi... pardon.gif
2011. április 01. 13:31 #1591
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (LaDiabla @ 2011.04.01. 12:45)
Az Olivia gyönyörű név, bár egy statisztika szerint a mostani legdivatosabb név Angliában, s mint köztudott én a nyájszellem legnagyobb elítélője vagyok, akkor sem adnám a gyerekemnek azt a nevet, amit minden ötödik visel, ha fülig bele lennék zúgva a hangzásába - privát vélemény.


Tényleg? Ezt nem is tudtam. Akkor ott az Olivia kb. olyan név, mint nálunk az Anna. blink.gif
Amúgy én sem adnék "tucatnevet" a gyerekemnek. Persze extrémet sem. Hanem egy szép, tisztességes, normális nevet, ami nem divat.

OFF Nekem a női nevek közül ezek tetszenek a legjobban: Szilvia, Kamilla, Olga. Ha rajtam múlna, így nevezném el a lányomat, de mivel a párom ragaszkodik a Dórához, ezért ha egyszer lányunk lesz, Dóra lesz. Ha viszont fiú, akkor miattam Ádám. biggrin.gif ON
2011. április 01. 13:37 #1592
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.01. 13:31)
Tényleg? Ezt nem is tudtam. Akkor ott az Olivia kb. olyan név, mint nálunk az Anna. blink.gif 
Amúgy én sem adnék "tucatnevet" a gyerekemnek. Persze extrémet sem. Hanem egy szép, tisztességes, normális nevet, ami nem divat.
OFF Nekem a női nevek közül ezek tetszenek a legjobban: Szilvia, Kamilla, Olga. Ha rajtam múlna, így nevezném el a lányomat, de mivel a párom ragaszkodik a Dórához, ezért ha egyszer lányunk lesz, Dóra lesz. Ha viszont fiú, akkor miattam Ádám. biggrin.gif ON


OFF: Itt országokra lebontva lehet megnézni, hogy hol, mely neveket adták leggyakrabban az újszülötteknek az utóbbi kb. egy évben.
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. április 01. 13:41 #1593
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (LaDiabla @ 2011.04.01. 13:37)
OFF: Itt országokra lebontva lehet megnézni, hogy hol, mely neveket adták leggyakrabban az újszülötteknek az utóbbi kb. egy évben.


Köszi. Megnéztem, és egyik-másikon bevallom "férfiasan", hogy igencsak elcsodálkoztam. blink.gif Biztos, hogy ez hivatalos statisztika? unsure.gif
2011. április 01. 13:47 #1594
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.01. 13:41)
Köszi. Megnéztem, és egyik-másikon bevallom "férfiasan", hogy igencsak elcsodálkoztam. blink.gif Biztos, hogy ez hivatalos statisztika? unsure.gif


Elvileg igen, mert a fórumon, ahol találtam többen is megerősítették hivatalos forrásokra hivatkozva. Például nálunk is tényleg az elmúlt félév két leggyakoribb neve a Jázmin és a Bence. (a Bence elmegy, de a Jázminról mindig az Aladdin jut eszembe biggrin.gif Ha lányom lesz akkor Noa lesz, ha fiam...Dániel vagy Bálint smileeee.gif )
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. április 01. 14:29 #1595
- törölt felhasználó -    
Nekem a Henrietta és Milán név tetszik, ettől függetlenül a gyerekemnek olyan neve lesz, amit angolul is jól ki lehet ejteni. Remélhetőleg az anyja angol és irodalomtudását örökli, az apja remek informatika és matek tudásával együtt, nyitott lesz az idegen nyelv és a Linux felé tehát Henrietta vagy Mark. biggrin.gif

10 doesn't need his hand anymore

Jaj, ez de fáj rohog.gif biggrin.gif rofl.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. április 01. 14:42 #1596
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.01. 14:29)
Nekem a Henrietta és Milán név tetszik, ettől függetlenül a gyerekemnek olyan neve lesz, amit angolul is jól ki lehet ejteni. Remélhetőleg az anyja angol és irodalomtudását örökli, az apja remek informatika és matek tudásával együtt, nyitott lesz az idegen nyelv és a Linux felé tehát Henrietta vagy Mark.  biggrin.gif 
10 doesn't need his hand anymore
Jaj, ez de fáj  rohog.gif  biggrin.gif rofl.gif


Jujj, ez nagyon agybeteg! _nevet.gif (Baj, ha szeretem az ilyen agybeteg baromságokat?) unsure.gif
OFF Ha már mindenki elmondta, én is közlöm leendő porontyaim nevét. A kislány Emma lesz, a kisfiú pedig szívem szerint Lénárd lenne, de úgyis az apja nevét kapja, mert párom ragaszkodik ehhez a hagyományos megoldáshoz. OFF vége
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 01. 14:57 #1597
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.01. 14:42)
Jujj, ez nagyon agybeteg!  _nevet.gif (Baj, ha szeretem az ilyen agybeteg baromságokat?)  unsure.gif 
OFF Ha már mindenki elmondta, én is közlöm leendő porontyaim nevét. A kislány Emma lesz, a kisfiú pedig szívem szerint Lénárd lenne, de úgyis az apja nevét kapja, mert párom ragaszkodik ehhez a hagyományos megoldáshoz. OFF vége


Szerintem nem baj. Nagy poén biggrin.gif _nevet.gif És érdekes, hogy Davidnek semmi baja nincs a manipulált DW képekkel de a DW +18 fanfictiöket rühelli blink.gif

Emma az nagyon szép név smileeee.gif
2011. április 01. 15:35 #1598
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.01. 14:57)
Szerintem nem baj. Nagy poén  biggrin.gif  _nevet.gif És érdekes, hogy Davidnek semmi baja nincs a manipulált DW képekkel de a DW +18 fanfictiöket rühelli  blink.gif 
Emma az nagyon szép név  smileeee.gif


Na, azon ne csodálkozz!! Az ilyen vicces rajzok, képek meg tudnak nevettetni, de a +18 fanfictionök nálam is kiverik a biztosítékot! mad.gif Legalább is a slash típusúak biztosan.

(Köszi! És itthon nem is olyan gyakori. Amúgy a Jóbarátokból szedtem még gimis koromban. rohog.gif Pedig nem is voltam Friends fan )
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 01. 15:44 #1599
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.01. 15:35)
Na, azon ne csodálkozz!! Az ilyen vicces rajzok, képek meg tudnak nevettetni, de a +18 fanfictionök nálam is kiverik a biztosítékot!  mad.gif Legalább is a slash típusúak biztosan. 
(Köszi! És itthon nem is olyan gyakori. Amúgy a Jóbarátokból szedtem még gimis koromban.  rohog.gif Pedig nem is voltam Friends fan )


Sajnos belefutottam már néhány DW fan manip képbe, gondolom David még nem, ezért nem merült fel benne, hogy ilyen is létezik. Hiába, hogy a képek többsége 10/Rose manip, gyakran csinálnak még mindig DT/BP manipokat, amin éppen .. nos, hagyjuk mit csinálnak. A fangörl fantázia a csillagos eget súrolja, nem tudom mit szólna egy olyan képhez, amin 10 együtt csinálja 10.2-vel. Néha Rose és Jack is 'besegít'. Nem is tudom mit szólna hozzá. Talán rosszabul érintené, mint a 10/Jenny fanfictönök biggrin.gif
2011. április 01. 15:50 #1600
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.01. 15:44)
Sajnos belefutottam már néhány DW fan manip képbe, gondolom David még nem, ezért nem merült fel benne, hogy ilyen is létezik. Hiába, hogy a képek többsége 10/Rose manip, gyakran csinálnak még mindig DT/BP manipokat, amin éppen .. nos, hagyjuk mit csinálnak. A fangörl fantázia a csillagos eget súrolja, nem tudom mit szólna egy olyan képhez, amin 10 együtt csinálja 10.2-vel. Néha Rose és Jack is 'besegít'. Nem is tudom mit szólna hozzá. Talán rosszabul érintené, mint a 10/Jenny fanfictönök  biggrin.gif


Én a fanfictionökkel úgy vagyok, hogy amíg van élvezhető sztorija, nem zavar egy kis heteroszexuális eksön. Vesd rám a követ, tényleg nem zavar. De amikor egy ff csak az eksönről szól méghozzá jó szaftosan, vagy slash elemekkel van agyon tűzdelve, attól már nekem is forog a gyomrom. Biztos vagyok benne, hogy Davidnek még nem sikerült beleakadni olyan manipokba, és hála az égnek ez még nekem se jött össze. Valószínűleg egy időre elmenne a kedvem a DT képek keresésétől. dry.gif Komolyan, ilyenkor sajnálom a népszerű pasikat... blink.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
101 oldal 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok