Starity

David Tennant 2

101 oldal 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 07. 19:25 #1721
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.07. 16:46)
David erre pedig: 'We're doing wrestling, little P.E. you know. I'm gonna win so I'll be up on your mother'  _nevet.gif (Secret Smilera értettem)


rofl.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 07. 19:32 #1722
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.07. 14:34)
A mai napon játszani fogunk, because I said so  rohog.gif . Biztosan találkoztunk már mindannyian a 'Marry, snog, avoid/miss/forget' játékkal. Most ilyet játszunk, mindenki legyen szíves 3 DT karaktert írni. Amelyik karakterhez szeretnél hozzámenni, amelyiket szeretnéd lesmárolni, amelyiket szeretnéd lepattintani, elfelejteni, elkerülni. Lásd egy nagyon jó példa a fórumról (tegnap estéről)


Kate drága, lehetetlent kérsz! laugh.gif De azért próbálkozom. biggrin.gif

Marry: Klóndoki
Snog: Hamlet
Avoid: Barty

Indoklás: Maga a Doki nem kellene férjnek, mert előbb-utóbb regenerálódik, s bár belül ugyan az marad, de ne legyen már emós feje... _nevet.gif Szóval ezért a Klóndoki. biggrin.gif
Azért esett a választásom Hamletre, mert kipróbálnám egyszer, milyen egy ilyen crazy pasival. rohog.gif Bartyt meg gondolom nem kell magyaráznom... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 07. 19:35 #1723
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Csak én csapódtam be, amikor megláttam a nap sztárját? Azt hittem hirtelen, hogy valaki már csinált Georgiának is adatlapot... laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. április 07. 19:43 #1724
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.07. 19:32)
Kate drága, lehetetlent kérsz! laugh.gif De azért próbálkozom. biggrin.gif
Marry: Klóndoki
Snog: Hamlet
Avoid: Barty
Indoklás: Maga a Doki nem kellene férjnek, mert előbb-utóbb regenerálódik, s bár belül ugyan az marad, de ne legyen már emós feje... _nevet.gif Szóval ezért a Klóndoki. biggrin.gif 
Azért esett a választásom Hamletre, mert kipróbálnám egyszer, milyen egy ilyen crazy pasival. rohog.gif Bartyt meg gondolom nem kell magyaráznom... rohog.gif


Megy ez neked szivi. Bár most megleptél, mivel arra számítottam, hogy Peterhez akarsz hozzámenni rohog.gif lol Nincs is ezzel semmi gond, az én listámon meg Brendan nincs, szóval ... rohog.gif 10.2.. hmmm... Mrs Smith? Ha feleségül mész hozzá, adj már neki normális nevet is biggrin.gif

Smárolnád Hamletet, mi? rohog.gif Érdekes választás, de érthető. Jó pasi koronával a fején. Jó ízlésed van neked is Sally rohog.gif biggrin.gif

Szóval te Bartyt kerülnéd el, megértem ezt is. Kiváncsi vagyok lesz-e más rajtam kívül, aki nem Brendant vagy Bartyt írja ide, erre a helyre. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 07. 19:47 #1725
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.07. 19:43)
Megy ez neked szivi. Bár most megleptél, mivel arra számítottam, hogy Peterhez akarsz hozzámenni  rohog.gif lol Nincs is ezzel semmi gond, az én listámon meg Brendan nincs, szóval ...  rohog.gif 10.2.. hmmm... Mrs Smith? Ha feleségül mész hozzá, adj már neki normális nevet is  biggrin.gif 
Smárolnád Hamletet, mi?  rohog.gif Érdekes választás, de érthető. Jó pasi koronával a fején. Jó ízlésed van neked is Sally  rohog.gif  biggrin.gif 
Szóval te Bartyt kerülnéd el, megértem ezt is. Kiváncsi vagyok lesz-e más rajtam kívül, aki nem Brendant vagy Bartyt írja ide, erre a helyre.  rolleyes.gif


Hozzámennék Peterhez is, de jól átgondoltam és inkább 10.2, mert Peter mellett olykor kicsit megijednék, hogy mi van, ha a saját felesége egyszer nem lesz neki megfelelő. Különben is egyszer már elvált... rolleyes.gif A Klóndoki viszont teljesen megbízható és okos (nem mintha DI nem lenne... rolleyes.gif ). A kerülendőknél Barty és Giacomo ugrott be egyébként, de Barty felé billent inkább a mérleg. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 07. 20:24 #1726
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.07. 19:47)
Hozzámennék Peterhez is, de jól átgondoltam és inkább 10.2, mert Peter mellett olykor kicsit megijednék, hogy mi van, ha a saját felesége egyszer nem lesz neki megfelelő. Különben is egyszer már elvált... rolleyes.gif A Klóndoki viszont teljesen megbízható és okos (nem mintha DI nem lenne...  rolleyes.gif ). A kerülendőknél Barty és Giacomo ugrott be egyébként, de Barty felé billent inkább a mérleg. smileeee.gif


Ez jó, de van itt egy kis bibi. Úgy hívják, hogy Rose biggrin.gif rohog.gif
2011. április 07. 21:24 #1727
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.04.07. 14:34)

A mai napon játszani fogunk, because I said so  biggrin.gif


Yes, Ma'am! meghajolo.gif

Szóval, nehogy már kimaradjak a buliból:

Marry: 10.2 - Okos, csinos és nem fog regenerálódni, hanem szép csendben megöregszik ahogy kell.
Snog: Brendan - I HEART bad boys. smileeee.gif)
Avoid: Hamlet - Ezt nem kell azt hiszem megmagyarázni.
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. április 07. 21:38 #1728
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.04.07. 21:24)
Yes, Ma'am!  meghajolo.gif 
Szóval, nehogy már kimaradjak a buliból:
Marry: 10.2 - Okos, csinos és nem fog regenerálódni, hanem szép csendben megöregszik ahogy kell.
Snog: Brendan - I HEART bad boys. smileeee.gif)
Avoid: Hamlet - Ezt nem kell azt hiszem megmagyarázni.


10.2-nek még egy feleség? biggrin.gif Osztoztok majd Sallyvel? rohog.gif
Snog Brendan? Szintén jó ízlésre utal biggrin.gif
Itt minden DT fannak jó ízlése van (tekintettel arra is, hogy az én kinézett férjemet úgy látom senki nem akarja elvenni tőlem _nevet.gif )
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow
2011. április 07. 22:54 #1729
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Köszi kate, hogy szóltál! biggrin.gif Na akkor én se maradok ki a jóból. rohog.gif

Marry: 10.2 (lassan háremet nyithatunk neki. Több oka van, hogy őt írtam be. Többiek nagyjából leírták a lényeget. Egyébként imádom azt az okos, mindentudó, energiadús fejét. rohog.gif )
Snog: vacilálok Dave és Brenan között rolleyes.gif
Avoid: Barty. Köszönöm, de nem kérek a halálos átkokból. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. április 07. 23:02 #1730
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.04.07. 22:54)
Köszi kate, hogy szóltál! biggrin.gif Na akkor én se maradok ki a jóból. rohog.gif 
Marry: 10.2 (lassan háremet nyithatunk neki. Több oka van, hogy őt írtam be. Többiek nagyjából leírták a lényeget. Egyébként imádom azt az okos, mindentudó, energiadús fejét. rohog.gif )
Snog: vacilálok Dave és Brenan között rolleyes.gif 
Avoid: Barty. Köszönöm, de nem kérek a halálos átkokból. rohog.gif


Nincs mit. biggrin.gif
Úgy tűnik Gallifreyn engedélyezett a többnejűség (series 6 spoilers rohog.gif ) szóval 10.2-vel megoldható a dolog. _nevet.gif
Snoggingolni Dave-vel? Miért pont Dave? unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow
2011. április 07. 23:12 #1731
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.07. 23:02)
Nincs mit.  biggrin.gif 
Úgy tűnik Gallifreyn engedélyezett a többnejűség (series 6 spoilers  rohog.gif ) szóval 10.2-vel megoldható a dolog.  _nevet.gif 
Snoggingolni Dave-vel? Miért pont Dave?  unsure.gif

Nemcsak a rosszfiúkat csípem, de azokat is, akiknek sokat jelent a család. biggrin.gif Dave-et pedig szívesen megvigasztalnám. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 08. 07:58 #1732
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt! biggrin.gif

Idézet (Bessie @ 2011.04.07. 23:12)
Nemcsak a rosszfiúkat csípem, de azokat is, akiknek sokat jelent a család. biggrin.gif Dave-et pedig szívesen megvigasztalnám. biggrin.gif


Érthető. Dave szeretetéhes és szenvedélyes ember. Sokra becsülne egy jó házasságot biggrin.gif

Tegnap megjelent a United Press Pack a BBC oldalán egy fél oldalas DT interjúval. Mamma mia, David jól elásott a gyökerekig a karakter minnél élethűbb megformálása érdekében. Van benne kis rizsa rész de a nagyját pár mondatban el tudom mondani nektek.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 08. 08:08 #1733
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.08. 07:58)
 
Tegnap megjelent a United Press Pack a BBC oldalán egy fél oldalas DT interjúval. Mamma mia, David jól elásott a gyökerekig a karakter minnél élethűbb megformálása érdekében. Van benne kis rizsa rész de a nagyját pár mondatban el tudom mondani nektek.


Jó reggelt Mindenkinek! smileeee.gif
Halljuk, halljuk! meghajolo.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 08. 08:21 #1734
- törölt felhasználó -    
Gyerekek, ma annyi hír van, azt se tudom hol kezdjem. blink.gif Nem szúrom be a linket, akit érdekel keressen rá a daily mailen. 'Olivia's debut'. Debut, te jó ég debut fear.gif Filmre, zenére és színházi darabra mondjuk, hogy debutja van, nem emberre. Ezt a gyereket már most egy szelet húsnak tekintik. mellow.gif A képen egyébként GM anyja és GM ??? látható, amint tolják a babakocsit, de magát a gyereket nem látod. Egyébként ez a szőke hajú nő engem abszolút nem emlékeztet GM-re. Jó persze, ha szül az ember, utána marad rajta felesleg de akkor is, az arca is teljesen más. Én megkockáztatom, hogy ez nem is GM, mondjuk könnyebb lenne, ha nem lenne rajta napszemüveg. No mindegy is.

Poll: DW DT should be prime minister.

So, Doctor number 10 should be the man in number 10. You probably think we fiddled the figures just so we could do that gag, but no! You’d like to see the man who brought down two governments during his time as the Doctor (Harriet Jones’s and Harold Saxon’s) put his own stamp on running the country. rofl.gif rofl.gif nevet2.gif nevet2.gif

És! Első FN fotók (David nincs rajta egyiken sem).
2011. április 08. 08:41 #1735
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.08. 08:21)
Gyerekek, ma annyi hír van, azt se tudom hol kezdjem.  blink.gif Nem szúrom be a linket, akit érdekel keressen rá a daily mailen. 'Olivia's debut'. Debut, te jó ég debut fear.gif Filmre, zenére és színházi darabra mondjuk, hogy debutja van, nem emberre. Ezt a gyereket már most egy szelet húsnak tekintik.  mellow.gif  A képen egyébként GM anyja és GM ??? látható, amint tolják a babakocsit, de magát a gyereket nem látod. Egyébként ez a szőke hajú nő engem abszolút nem emlékeztet GM-re. Jó persze, ha szül az ember, utána marad rajta felesleg de akkor is, az arca is teljesen más. Én megkockáztatom, hogy ez nem is GM, mondjuk könnyebb lenne, ha nem lenne rajta napszemüveg.  No mindegy is.
Poll: DW DT should be prime minister.
So, Doctor number 10 should be the man in number 10. You probably think we fiddled the figures just so we could do that gag, but no! You’d like to see the man who brought down two governments during his time as the Doctor (Harriet Jones’s and Harold Saxon’s) put his own stamp on running the country.  rofl.gif rofl.gif nevet2.gif nevet2.gif
És! Első FN fotók (David nincs rajta egyiken sem).


Hát, inkább nem nézném meg a lesifotót egy babakocsiról. Komolyan el tudnak adni ilyesmit az újságok?? Egy kép egy babakocsiról? Egyébként fura nekem ez a dolog, de nem ártom bele magam, nem az én dolgom. A büszke apuka nem sokat sündörög a gyerek körül... blink.gif
DT/DW as a prime minister! It's gonna be Children's Land, after all. biggrin.gif
Az FN fotókból az elsőt megnéztem, de nem jött be, úgyhogy nem is folytattam a dolgot. Colin Farell mint vámpír... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 08. 09:06 #1736
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.08. 08:41)

DT/DW as a prime minister! It's gonna be Children's Land, after all.  biggrin.gif 


DT egyszer már játszott prime ministert. Láttuk a videót? Tony Blair regenerálódott DT-be. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2011. április 08. 09:09 #1737
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.08. 09:06)
DT egyszer már játszott prime ministert. Láttuk a videót? Tony Blair regenerálódott DT-be.  biggrin.gif


Nem, nem láttuk a videót. Can we? rohog.gif Upsz, ez egy kicsit skizofrén megnyilvánulás volt! Nem vagyok többen a kelleténél. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. április 08. 09:30 #1738
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.08. 09:09)
Nem, nem láttuk a videót. Can we? rohog.gif Upsz, ez egy kicsit skizofrén megnyilvánulás volt! Nem vagyok többen a kelleténél.  rohog.gif


Yep, sure you can rohog.gif



Nézhető hang nélkül is biggrin.gif Hülyeségeket mond csak, semmi fontos ...
2011. április 08. 10:23 #1739
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.08. 09:30)
Yep, sure you can  rohog.gif 

Nézhető hang nélkül is  biggrin.gif Hülyeségeket mond csak, semmi fontos ...


Khömm...azért elég ijesztő a feje ezzel a bizarr politikus mosollyal az arcán. blink.gif rohog.gif
Aye? And what about this?
http://kephost.hu/image-68F7_4D9EC370.jpg
2011. április 08. 10:32 #1740
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.08. 10:23)
Khömm...azért elég ijesztő a feje ezzel a bizarr politikus mosollyal az arcán.  blink.gif  rohog.gif 
Aye? And what about this?


Simán bolond vagy csak 'megjátszotta' magát az amerikaiak előtt. dry.gif Gondolom, hogy a DT/JB szájrapuszi is ezért volt dry.gif mellow.gif
101 oldal 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok