Starity

David Tennant 2

101 oldal 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 21. 08:55 #1941
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.21. 08:45)
Aha! Szóval akkor számíthatunk pár új interjúra. Szuper!  thumbsup.gif 
Nem tudom, miért nem kérdezik az új Dokit. Talán azért, mert az ilyesmit még mindig Daviddel lehet eladni a legjobban. Tudod mekkora David mániában szenved egész Anglia! Egyébként Matt dolgozott együtt Elisabeth-tel? Mert ha ismerte, akkor tényleg megkérdezhetnék azért őt is.  unsure.gif


Ismerte, forgattak is együtt. Matt szerepelt az egyik Sarah Jane Adventures részben. A BBC-n és a rádiókban, de még az újságokban is szinte minden cikkben 10/SJ van megemlítve, néha esetleg beszúrva egy-két 11/SJ kép, de a videók, audiók, cikkek egytől egyig arról szólnak, hogy 10-el milyen csodálatos kalandjaik voltak. Elisabeth neve kedd este óta trending topic twitteren, ami elképesztő dolog, még 10 regenerációja sem volt elég ahhoz, hogy DT nevét trending topicnak tartják 3 napon keresztül. blink.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.04.21. 08:45)
_nevet.gif Ez aranyos. Micsoda hacuka.  rohog.gif


Bújócskáztak Freema Agyemannal a forgatáson és láss csodát, Freema megtalálta Johnt rohog.gif _nevet.gif

Ezzel kicsit le vagyok maradva, de nekem akkor is tetszik ez a kép. Yay for the DW/HP crossover lol

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/nsb/tumblr_ljvalhsk1p1qfk6bfo1_500.png

És ez egy másik kedvenc. Hatalmas _nevet.gif David és Jesse Eisenberg holla mamma mia. Excuse me while I faint wub2.gif

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/nsb/tumblr_ljwwgnq5Tn1qfppfso1_500.jpg

biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. április 21. 09:07 #1942
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Ezek nagyon jók! _nevet.gif Van még? rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 21. 11:27 #1943
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.21. 09:07)
Ezek nagyon jók!  _nevet.gif Van még?  rolleyes.gif


Sajnos nincs sad.gif
Lement a Breakfast interjú. David szomorú volt, de nagyon sad.gif
2011. április 21. 11:54 #1944
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.21. 11:27)
Sajnos nincs  sad.gif 
Lement a Breakfast interjú. David szomorú volt, de nagyon  sad.gif


Szegénykém. Biztos nagyon megviseli. sad.gif Még jó, hogy nincs egyedül és van, aki megvigasztalja némiképp.
2011. április 21. 12:16 #1945
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.21. 11:54)
Szegénykém. Biztos nagyon megviseli.  sad.gif Még jó, hogy nincs egyedül és van, aki megvigasztalja némiképp.






David nagyon smexy volt ma. rohog.gif wub2.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 21. 12:22 #1946
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.21. 12:16)

David nagyon smexy volt ma.  rohog.gif wub2.gif



Csak beletekertem mindkettőbe, mert hang nélkül nem az igazi, de otthon meg fogom nézni. Nagyon látszik Daviden, hogy megrendült. Tényleg szomorú. Viszont valóban jól néz ki. wink.gif
2011. április 21. 13:04 #1947
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.21. 12:22)
Csak beletekertem mindkettőbe, mert hang nélkül nem az igazi, de otthon meg fogom nézni. Nagyon látszik Daviden, hogy megrendült. Tényleg szomorú. Viszont valóban jól néz ki.  wink.gif


És milyen érdekes... 8 percre szólt a szerződése, de tíz percet még ült a háttérben, mert szeretett volna beszélni Elisabethről, ha már ez a két pojáca nem tette. Megáll az eszem. A jelenlegi DW sorozat főszereplői (kivétel Matt) meg lettek interjúvolva és bár a kép ott volt a kivetítőn, nem mondtak semmit. Akár fanok voltak, akár nem, tőlük elvárná az ember, hogy beszéljenek az érzéseikről, ha már ennyien beszéltek Sarah-ről és Elisabethről. És David úgy gondolta, hogy kivárja inkább azt a 10 percet és majd ő beszél. A tribute csak másfél perc volt és látszott, hogy David olyan szomorú volt de mikor ránézett a képre, mosolygott. Oh. Viszont azt megtudtuk Karenről, hogy imádja Rebecca Black Friday című számát és hogy Matt régen pókokat evett. Ez aztán tényleg fontos közlemény a szombati DW-val kapcsolatban. Elisabeth meghalt, ezek meg azzal vannak elfoglalva, hogy Karennek mekkora zenei ízlés ficama van, jómagam pedig tudtam volna élni anélkül is, hogy tudom, Matt régen pókokat evett. Bleh blink.gif

Back on topic! Smexy David

http://i175.photobucket.com/albums/w140/visionthing64/bbc03.jpg

Megáll az FM, én mondom. Ez az ember soha nem néz ki 40-nek blink.gif
A blúzról pedig csak annyit, hogy a szomszéd 10 éves fiúnak is van, csak pólóban, sötét kék színben. Múlt héten kérdeztem éppen, hogy mi van a pólóján, és http://stores.secretsquirrelenterprises.com/images/GrandOpening/storelogo/Secret_Squirrel.gif (secret squirrel), csak oldal nézetből. Azt mondta, a Tescoban vette 1700Ft-ért lol

http://i294.photobucket.com/albums/mm99/mrsockmonkey/KMP-DVD00200209-29-25.png

A szomszéd 10 éves kisfiúnak majdnem olyan pólója van, mint Davidnek. rofl.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 21. 13:25 #1948
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.21. 13:04)

Back on topic! Smexy David 
http://i175.photobucket.com/albums/w140/visionthing64/bbc03.jpg
Megáll az FM, én mondom. Ez az ember soha nem néz ki 40-nek  blink.gif 
A blúzról pedig csak annyit, hogy a szomszéd 10 éves fiúnak is van, csak pólóban, sötét kék színben. Múlt héten kérdeztem éppen, hogy mi van a pólóján, és http://stores.secretsquirrelenterprises.com/images/GrandOpening/storelogo/Secret_Squirrel.gif (secret squirrel), csak oldal nézetből. Azt mondta, a Tescoban vette 1700Ft-ért lol
http://i294.photobucket.com/albums/mm99/mrsockmonkey/KMP-DVD00200209-29-25.png
A szomszéd 10 éves kisfiúnak majdnem olyan pólója van, mint Davidnek. rofl.gif


Szerintem ez olyan Davides! biggrin.gif Szeretem őt is, meg a pulcsiját is! blush.gif (ups...don't say a word to my silly old bear about that! blush.gif )
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 21. 13:36 #1949
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.21. 13:25)
Szerintem ez olyan Davides!  biggrin.gif Szeretem őt is, meg a pulcsiját is!  blush.gif (ups...don't say a word to my silly old bear about that! blush.gif )


Honnan szedi ezeket a pólókat? Nem igaz már rohog.gif Én azt hittem Rupert Grint az egyetlen, akinek ekkora 'póló' gyűjteménye van mindenféle gyerekes mintázatú felsőkből, de tévedtem biggrin.gif Bolond vagy David, semmi kétség nem fér hozzá _nevet.gif

A Unitedról semmi újat nem tudtunk meg (én mondjuk nem is reménykedtem benne. Ezek a BBC Breakfast interjúk csak fangörlködni jók, semmi értelmeset nem tudunk meg belőle soha sem. Jó látni, hogy ilyen sokat és ekkora lelkesedéssel beszél valamiről, amiről eddig még semmit sem tudott. Ez a mi Davidünk smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 21. 13:55 #1950
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.21. 13:36)
Honnan szedi ezeket a pólókat? Nem igaz már  rohog.gif Én azt hittem Rupert Grint az egyetlen, akinek ekkora 'póló' gyűjteménye van mindenféle gyerekes mintázatú felsőkből, de tévedtem  biggrin.gif Bolond vagy David, semmi kétség nem fér hozzá  _nevet.gif 
A Unitedról semmi újat nem tudtunk meg (én mondjuk nem is reménykedtem benne. Ezek a BBC Breakfast interjúk csak fangörlködni jók, semmi értelmeset nem tudunk meg belőle soha sem. Jó látni, hogy ilyen sokat és ekkora lelkesedéssel beszél valamiről, amiről eddig még semmit sem tudott. Ez a mi Davidünk  smileeee.gif


Davidünk bolond, igaz, de ezért is szeretjük. biggrin.gif
United most vasárnap lesz, nem? rolleyes.gif
2011. április 21. 14:07 #1951
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.21. 13:55)
Davidünk bolond, igaz, de ezért is szeretjük.  biggrin.gif 
United most vasárnap lesz, nem?  rolleyes.gif


Igen, vasárnap este a BBC 1-on. biggrin.gif United hírek: A film írója szerint újra megbeszélések folynak más országokkal, de ha nem jön össze, akkor egy DVD az UK-n belül, kimaradt jelenetekkel együtt BIZTOSAN lesz biggrin.gif
A Q&A-n egy kedves anyuka odament az íróhoz, aki azt mesélte, hogy a kisfia a forgatáson odament Davidhez és megkérdezte tőle, hogy 'How on earth a 6"2 Scotman plays a 5"7 Welsh man?' Mire barátunk csak annyit felelt: 'I'm a bloody good actor.' rohog.gif Sure you are, man. rolleyes.gif biggrin.gif

Ha már Matt iszonyatos étkezési szokásainál tartunk (pókok, fish custard) egy idevágó kérdés mindenki számára.
Hölgyek, mi a helyzet a Detox Dokival az Agatha Christie-s részben. Megtenni vagy nem tenni, ezt a kérdés, válasszatok. Does anyone fancy to help out a bit of detox 10th Doctor? rolleyes.gif biggrin.gif

Grace kedvéért egy videó (nincs jobb)

2011. április 21. 15:27 #1952
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.21. 14:07)
Igen, vasárnap este a BBC 1-on.  biggrin.gif United hírek: A film írója szerint újra megbeszélések folynak más országokkal, de ha nem jön össze, akkor egy DVD az UK-n belül, kimaradt jelenetekkel együtt BIZTOSAN lesz  biggrin.gif


Szuper!

Idézet (kateblock @ 2011.04.21. 14:07)
 
Hölgyek, mi a helyzet a Detox Dokival az Agatha Christie-s részben. Megtenni vagy nem tenni, ezt a kérdés, válasszatok. Does anyone fancy to help out a bit of detox 10th Doctor?  rolleyes.gif  biggrin.gif 
Grace kedvéért egy videó (nincs jobb)


Aha, most már így értem a kérdést. That was the helping out Grace. rohog.gif
Nos, nem hallottam, hogy mi történik, mivel hang nélkül voltam kénytelen nézni a videót. Annyit szűrtem le, hogy valamitől meg kellett szabadítani a Dokit és azt csak egy csókkal lehetett elérni. Nos, ha egy jó barátom életét csak ezzel tudnám megmenteni, hát egye fene. Ebben a csókban én nem láttam semmi erotikusat. blush.gif Mármint nem annak szánták, szerintem.
2011. április 21. 15:43 #1953
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.21. 15:27)
Szuper! 
Aha, most már így értem a kérdést. That was the helping out Grace.  rohog.gif 
Nos, nem hallottam, hogy mi történik, mivel hang nélkül voltam kénytelen nézni a videót. Annyit szűrtem le, hogy valamitől meg kellett szabadítani a Dokit és azt csak egy csókkal lehetett elérni. Nos, ha egy jó barátom életét csak ezzel tudnám megmenteni, hát egye fene. Ebben a csókban én nem láttam semmi erotikusat.  blush.gif Mármint nem annak szánták, szerintem.


David a forgatáson halat, sót, cukrot és zsemlemorzsát evett _nevet.gif Volt még más is az üvegekben, de nem emlékszem pontosan mi még _nevet.gif
Felvették vagy 3szor ezt a jelenetet rohog.gif

A Doktort megmérgezi a háznál dolgozó egyik ember (akit DT édesapja alakít _nevet.gif ) és azt akarja mutogatni, hogy sokk kell neki a detoxhoz, vagyis hogy kijöjjön belőle a méreg, a fekete felhő, amit kilehelt a csók végén. Előtte mondott valami mást de azt is meg is kapta Agatha Christietől. biggrin.gif
Házi feladat ezt a videót megnézned, nagyon vicces, az egyik legviccesebb a 4-ik évadban _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 21. 15:54 #1954
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.21. 15:43)
David a forgatáson halat, sót, cukrot és zsemlemorzsát evett  _nevet.gif Volt még más is az üvegekben, de nem emlékszem pontosan mi még  _nevet.gif 
Felvették vagy 3szor ezt a jelenetet  rohog.gif 
A Doktort megmérgezi a háznál dolgozó egyik ember (akit DT édesapja alakít  _nevet.gif ) és azt akarja mutogatni, hogy sokk kell neki a detoxhoz, vagyis hogy kijöjjön belőle a méreg, a fekete felhő, amit kilehelt a csók végén. Előtte mondott valami mást de azt is meg is kapta Agatha Christietől.  biggrin.gif 
Házi feladat ezt a videót megnézned, nagyon vicces, az egyik legviccesebb a 4-ik évadban  _nevet.gif


És az sokk neki, hogy egy nő megcsókolja? biggrin.gif _nevet.gif Ezt a jelenetet tényleg meg kell néznem hanggal!!! w00t.gif
2011. április 21. 17:45 #1955
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.21. 15:54)
És az sokk neki, hogy egy nő megcsókolja?  biggrin.gif  _nevet.gif Ezt a jelenetet tényleg meg kell néznem hanggal!!!  w00t.gif


A Doktor egy alapból beképzelt ember (néha úgy beszél az emberekről, mintha kártévő csótányok lennének pedig valójában a Doki azért ölte meg az összes Time Lordot Gallifreyn mert el akarták pusztítani az embereket is). Alapból nem tartja magát csúnyának de számára meglepő ha ilyen történik. A Doktor aszexuális (elméletileg) és bár néha szerelembe esik, nem érzi különösen hogy szüksége lenne csókokra. Néha poénkodik, hogy helyes meg jóképű, de valójában nem gondolja komolyan. biggrin.gif

Most nemrég botlottam bele ebbe az aranyat érő mondatba:

“The funny stuff is all down to Catherine Tate, I’m just her bitch.”

David Tennant

rofl.gif rofl.gif

In this case, I also want to have A bitch like "him" around. How cool it would sound? "Hey, I have a bitch, called Davey T". XD
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 22. 10:57 #1956
- törölt felhasználó -    
Jó napot mindenkinek! biggrin.gif

Végre, it is rohog.gif lol
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 22. 11:00 #1957
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.22. 10:57)
Jó napot mindenkinek!  biggrin.gif
Végre, it is rohog.gif lol


Ó ne!!! Ezt nem hiszem el!!! _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif Ezt a zoknit! _nevet.gif _nevet.gif
Amúgy jelentem, kötelező jelleggel megnéztem azt a DW videót. Kora reggel tömény röhögés. Bár a hang elég torz volt, nem sok mindent értettem, de azok a fejek! _nevet.gif
2011. április 22. 11:26 #1958
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.22. 11:00)
Ó ne!!! Ezt nem hiszem el!!!  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif Ezt a zoknit! _nevet.gif  _nevet.gif 
Amúgy jelentem, kötelező jelleggel megnéztem azt a DW videót. Kora reggel tömény röhögés. Bár a hang elég torz volt, nem sok mindent értettem, de azok a fejek!  _nevet.gif


Barátunk megelégelte a fekete zoknik szétválogatását ezért napok nevét tartalmazó fekete zoknikat vett, színes talppal. Rafkós nagyon rafkós, mert Csütörtökön vették fel a műsort és Pénteken ment adásba. A fanok azóta kiszagolták, hogy a Mark & Spencerben lehet kapni 13 Ł-ért egy hétre való ilyen zoknit biggrin.gif

Never mind the fezes black socks are cool cool.gif biggrin.gif

Szerintem ez volt az egyik legviccesebb jelenet, a Shakespeare idézetes és a legőrültebb fanos.

“I was once asked for my autograph in the shower on one of my rare visits to the gym. I was washing my hair, facing the wall, when I was tapped on the shoulder so already it's quite inappropriate,'

'I turned round and there was another naked man standing there with a piece of paper.

'And I think "if you can't see how inappropriate this is I am just going to have to play along" so I took the paper, which is slowly becoming mulch, and carved my name in it.'

_nevet.gif _nevet.gif
2011. április 22. 11:32 #1959
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.22. 11:26)

“I was once asked for my autograph in the shower on one of my rare visits to the gym. I was washing my hair, facing the wall, when I was tapped on the shoulder so already it's quite inappropriate,' 
'I turned round and there was another naked man standing there with a piece of paper.
'And I think "if you can't see how inappropriate this is I am just going to have to play along" so I took the paper, which is slowly becoming mulch, and carved my name in it.'
_nevet.gif  _nevet.gif


Ez most komoly? ohmy.gif
2011. április 22. 11:38 #1960
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.22. 11:32)
Ez most komoly?  ohmy.gif


Ezt mondta a műsorban, akkor gondolom így van. Én azt hittem, valami másik esetet hoz fel, sikítozó lányokkal vagy egy bolond nővel de tévedtem. Azt mondta meg volt ijedve, hogy mit akar tőle ott a csóka, és mondta neki utána, hogy 'I'm naked in the shower, no touching.' rohog.gif _nevet.gif

Jobban elgondolkodva talán még jobb is, hogy nem nő volt ott. Egy ráérős hülye liba már kitweetelte volna, hogy 'semi naked DT in x y street @ gym, come as fast as u can' biggrin.gif
101 oldal 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok