Starity

David Tennant 2

101 oldal 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. február 10. 12:33 #741
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.10. 12:26)
Ha ha! A mai nap feladata, hozzuk vissza Grace kedvét. Ne menjen el tőle a kedved, kalóz öbölből free és elég hamar lejön. biggrin.gif 
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/jr4eisjpg.gif


Ne rohanj úgy, a dögrovásom miatt még a Single Fatherig se jutottam el! A héten esténként az alvás volt a társam, nem a filmek... sad.gif Egyébként a kalóz öbölbe engedéllyel lehet csak bejutni nem? wink.gif
2011. február 10. 12:35 #742
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.10. 12:33)
Ne rohanj úgy, a dögrovásom miatt még a Single Fatherig se jutottam el! A héten esténként az alvás volt a társam, nem a filmek...  sad.gif Egyébként a kalóz öbölbe engedéllyel lehet csak bejutni nem?  wink.gif


Kalózöböl mindenkinek frí, azt hiszem a dobozzal kevered biggrin.gif
A single fatherrel nem kell sietni, nyomasztó hangulata van és dráma, na. Nézz inkébb DW-t mert az jobb ( a maga kategóriájában)
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 10. 12:44 #743
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.10. 12:35)
Kalózöböl mindenkinek frí, azt hiszem a dobozzal kevered  biggrin.gif 
A single fatherrel nem kell sietni, nyomasztó hangulata van és dráma, na. Nézz inkébb DW-t mert az jobb ( a maga kategóriájában)


OFF Tényleg valami vidámra volna szükségem, jelenleg még az evésbe is lefáradok, hörög a tüdőm és fáj a mellkasom... sad.gif ON
Jut eszembe, te melyik filmből ismerted meg DT-t?
2011. február 10. 13:23 #744
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.10. 12:44)
OFF Tényleg valami vidámra volna szükségem, jelenleg még az evésbe is lefáradok, hörög a tüdőm és fáj a mellkasom... sad.gif ON
Jut eszembe, te melyik filmből ismerted meg DT-t?


Először a Harry Potterben láttam, de sajnos nem figyeltem fel rá. Nem volt benne sokat és akkor is csak a nyelve látszott rohog.gif Több figyelmet fordítottam Jason 'Lucius' Isaacs-re, Rupert Grintre és az ikrekre, mint kellett volna http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/angel.gif Ha volt két ember a filmben, akit ÚGY GONDOLTAM hogy bárcsak kihagytak volna a filmből, az Csillagtök volt és David. Csillagtök feje már akkor sem tetszett, Davidet még nem ismertem de FELESLEGESNEK tartottam, pedig a könyv szerint fontos. biggrin.gif
Utána jött a Doctor Who, ahol először fel sem ismertem, csak felismertem Roset és ragadtam a képernyőre mert láttam milyen helyes az 'Új Doki'. biggrin.gif
Utána láttam a Secret Smilet és David volt az első, aki képes volt úgy eljátszani egy rosszfiút, hogy aznap este rosszat is álmodtam. Akkor már tudtam, ebből lesz még valami. rohog.gif
Thanks for the nightmares, David biggrin.gif Ha nem álmodok rosszat, talán más filmjét sem nézem meg biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 10. 14:13 #745
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.10. 13:23)
Először a Harry Potterben láttam, de sajnos nem figyeltem fel rá. Nem volt benne sokat és akkor is csak a nyelve látszott  rohog.gif Több figyelmet fordítottam Jason 'Lucius' Isaacs-re, Rupert Grintre és az ikrekre, mint kellett volna http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/angel.gif Ha volt két ember a filmben, akit ÚGY GONDOLTAM hogy bárcsak kihagytak volna a filmből, az Csillagtök volt és David. Csillagtök feje már akkor sem tetszett, Davidet még nem ismertem de FELESLEGESNEK tartottam, pedig a könyv szerint fontos.  biggrin.gif 
Utána jött a Doctor Who, ahol először fel sem ismertem, csak felismertem Roset és ragadtam a képernyőre mert láttam milyen helyes az 'Új Doki'.  biggrin.gif 
Utána láttam a Secret Smilet és David volt az első, aki képes volt úgy eljátszani egy rosszfiút, hogy aznap este rosszat is álmodtam. Akkor már tudtam, ebből lesz még valami.  rohog.gif 
Thanks for the nightmares, David  biggrin.gif Ha nem álmodok rosszat, talán más filmjét sem nézem meg  biggrin.gif


De jó! Azt tudtam, hogy igazából a Secret Smile miatt kedvelted meg nagyon, de a teljes sztorit nem ismertem eddig. w00t.gif Szeretek ilyen történeteket hallgatni. Hogy valakit mi fogott meg egy színészben/filmben, milyen hatással volt rá, ilyenek. Ilyenekről olyan ritkán beszél az ember, főleg azért mert normál esetben gyagyásnak tartják érte... unsure.gif
2011. február 10. 14:24 #746
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.10. 14:13)
De jó! Azt tudtam, hogy igazából a Secret Smile miatt kedvelted meg nagyon, de a teljes sztorit nem ismertem eddig.  w00t.gif Szeretek ilyen történeteket hallgatni. Hogy valakit mi fogott meg egy színészben/filmben, milyen hatással volt rá, ilyenek. Ilyenekről olyan ritkán beszél az ember, főleg azért mert normál esetben gyagyásnak tartják érte... unsure.gif


Nálam a Secret Smile volt az első, minden szempontból. Nem rossz kezdésnek. _nevet.gif rohog.gif Engem egyszer azért hülyéztek le, mert azt mondtam, hogy ez egy jó film. Értsem meg, hogy David magáévá tette Mirandát, miközben Miranda ezt nem akarta és ez a Doktortól nem szép dolog omg.gif GOndoltam, ilyenekkel nem állok le vitázni. A film igen is jó (nekem tetszik) alakítása szuper, nem tudom miért kell leugatni azt, akinek nem a Blackpool vagy a Casanova jön be állandóan ..
Rám hatással volt a film, de nem tudom miért. Annyi szerepben láttam már Jason Isaacset pl és soha de soha nem álmodtam vele rosszat. Nem tudom pardon.gif Erre mondják odakint, hogy 'It was meant to be' .
Azt sem tagadom, hogy rosszat álmodtam tőle (a filmtől teljesen eltérő sztorival, csak Brendan és Kerry volt benne ugyanaz), még sem sírtam, nem paráztam mint egyes fanok, akik nem tudják és nem is akarják megnézni. Bár, az utóbbi időben megindult az élet a Secret Smile topikban is, hogy mennyi szeméttel van teli az is reklamalo.gif reklamalo.gif

Ha valaki szeretne Miranda helyében lenni, az húzzon el a fenébe, ne akarja teleszemetelni a topikot a hülyeségeivel. Már az a topik sem a régi reklamalo.gif reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 10. 15:27 #747
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.10. 14:24)
Nálam a Secret Smile volt az első, minden szempontból. Nem rossz kezdésnek.  _nevet.gif  rohog.gif Engem egyszer azért hülyéztek le, mert azt mondtam, hogy ez egy jó film. Értsem meg, hogy David magáévá tette Mirandát, miközben Miranda ezt nem akarta és ez a Doktortól nem szép dolog omg.gif GOndoltam, ilyenekkel nem állok le vitázni. A film igen is jó (nekem tetszik) alakítása szuper, nem tudom miért kell leugatni azt, akinek nem a Blackpool vagy a Casanova jön be állandóan ..
Rám hatással volt a film, de nem tudom miért. Annyi szerepben láttam már Jason Isaacset pl és soha de soha nem álmodtam  vele rosszat. Nem tudom pardon.gif Erre mondják odakint, hogy 'It was meant to be' .
Azt sem tagadom, hogy rosszat álmodtam tőle (a filmtől teljesen eltérő sztorival, csak Brendan és Kerry volt benne ugyanaz), még sem sírtam, nem paráztam mint egyes fanok, akik nem tudják és nem is akarják megnézni. Bár, az utóbbi időben megindult az élet a Secret Smile topikban is, hogy mennyi szeméttel van teli az is  reklamalo.gif  reklamalo.gif 
Ha valaki szeretne Miranda helyében lenni, az húzzon el a fenébe, ne akarja teleszemetelni a topikot a hülyeségeivel. Már az a topik sem a régi  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Na igen, a Secret Smile az egy jó film. Nem is akármennyire. Jó, nekem itt-ott voltak vele fenntartásaim, amiket közöltem is a film topikjában, de tulajdonképpen nagyon tetszett. David meg különösen jó volt benne, de azért Miranda helyében nem akarnék lenni. blink.gif
Egyébként megértelek a rajongói fórumokkal kapcsolatban. Én sem érzem jól magam már egyik ilyen fórumon se. sad.gif Túl sok a hülye... sad.gif
2011. február 10. 15:45 #748
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.10. 15:27)
Na igen, a Secret Smile az egy jó film. Nem is akármennyire. Jó, nekem itt-ott voltak vele fenntartásaim, amiket közöltem is a film topikjában, de tulajdonképpen nagyon tetszett. David meg különösen jó volt benne, de azért Miranda helyében nem akarnék lenni.  blink.gif 
Egyébként megértelek a rajongói fórumokkal kapcsolatban. Én sem érzem jól magam már egyik ilyen fórumon se.  sad.gif Túl sok a hülye... sad.gif


David is szeret sokszor elbújni a hülye fanok elől rohog.gif

Ha már itt tartunk. Ki milyen játékot jatszana szívesen a Dokival? biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. február 10. 15:48 #749
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.10. 15:45)
David is szeret sokszor elbújni a hülye fanok elől  rohog.gif 
Ha már itt tartunk. Ki milyen játékot jatszana szívesen a Dokival?  biggrin.gif


A Dokival? Ó, a Dokival én Activityzni szeretnék! Halálra röhögném magam rajta, az tuti! _nevet.gif Amúgy cuki ez a kép! Kicsit mintha ijedtnek látszana, amiért rátaláltál... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 10. 15:52 #750
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.10. 15:48)
A Dokival? Ó, a Dokival én Activityzni szeretnék! Halálra röhögném magam rajta, az tuti!  _nevet.gif Amúgy cuki ez a kép! Kicsit mintha ijedtnek látszana, amiért rátaláltál... biggrin.gif


Az biztosan jó lenne. 10 nem tud rajzolni, de fejeket tud vágni. Jó lenne a mutogatós részben _nevet.gif Fogócska egyértelműen kilőve ahogyan a bújócska is, hiszen gyors, magas és jól is lát (ha csak nem azt akarod, hogy elkapjon/megtaláljon rohog.gif ). Azért arra is kíváncsi lennék milyen lenne vele malmozni vagy monopolyzni _nevet.gif

Pedig nem akarom bántani a drágát és szerintem ilyen rosszul sem nézek ki. Én nem bántanám a kis aranyost biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. február 10. 16:07 #751
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.10. 15:52)
Az biztosan jó lenne. 10 nem tud rajzolni, de fejeket tud vágni. Jó lenne a mutogatós részben  _nevet.gif Fogócska egyértelműen kilőve ahogyan a bújócska is, hiszen gyors, magas és jól is lát (ha csak nem azt akarod, hogy elkapjon/megtaláljon  rohog.gif ). Azért arra is kíváncsi lennék milyen lenne vele malmozni vagy monopolyzni  _nevet.gif 
Pedig nem akarom bántani a drágát és szerintem ilyen rosszul sem nézek ki. Én nem bántanám a kis aranyost  biggrin.gif


Oké, mivel a fogócska/bújocska reménytelen eset, így azt meghagyom neked, te nem elleneznéd, ha veszítenél. biggrin.gif
Nem, biztosan nem nézel ki rosszul, de most képzeld el! Szegénykém nem tudhatja, hogy te most jó fan vagy, vagy rossz fan vagy. pardon.gif Első pillantásra biztosan megijedt tőled. rohog.gif

Activity a köbön! Kitalálom, kitalálom! Jókedvű kotlós!
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. február 10. 16:30 #752
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.10. 16:07)
Oké, mivel a fogócska/bújocska reménytelen eset, így azt meghagyom neked, te nem elleneznéd, ha veszítenél.  biggrin.gif


Jól mondod. Nem ellenezném. http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/angel.gif
Amúgy is, könnyű lenne megtalálnom utána, mert magas emberke. rohog.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.02.10. 16:07)
Activity a köbön! Kitalálom, kitalálom! Jókedvű kotlós!


Ez a kép mindig megnevettet. Kíváncsi lennék tényleg hová és miért vágott ilyen fejet.. biggrin.gif
2011. február 10. 16:43 #753
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.10. 16:30)
Jól mondod. Nem ellenezném. http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/angel.gif
Amúgy is, könnyű lenne megtalálnom utána, mert magas emberke.  rohog.gif 
Ez a kép mindig megnevettet. Kíváncsi lennék tényleg hová és miért vágott ilyen fejet..  biggrin.gif


Na, pedig azt hittem, hogy te most el fogod nekem mesélni ezen kép történetét. Koppantam. blink.gif Sebaj, attól még élvezetes ez a látvány! Nekem kicsit olyan, mintha egy nőt figurázna ki viccesen.
2011. február 10. 16:45 #754
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.10. 16:43)
Na, pedig azt hittem, hogy te most el fogod nekem mesélni ezen kép történetét. Koppantam.  blink.gif Sebaj, attól még élvezetes ez a látvány! Nekem kicsit olyan, mintha egy nőt figurázna ki viccesen.


Rossz repedt sarkú pláza cica lenne belőle biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. február 11. 07:49 #755
- törölt felhasználó -    
Szedem lefelé a Terri McIntyre sitcomot. biggrin.gif Úgy tűnik David benne volt az első évadban, ami 6 rész lett. Meg van a hétvégi program cool.gif
2011. február 11. 08:14 #756
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.11. 07:49)
Szedem lefelé a Terri McIntyre sitcomot.  biggrin.gif Úgy tűnik David benne volt az első évadban, ami 6 rész lett. Meg van a hétvégi program  cool.gif


Ez azt jelenti, hogy jövő hét elejére ledoktorálsz? biggrin.gif

http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. február 11. 08:21 #757
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.11. 08:14)
Ez azt jelenti, hogy jövő hét elejére ledoktorálsz?  biggrin.gif
http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif


Reméljük cool.gif

Nagyon úgy tűnik, hogy kénytelenek vagyunk feloldozni téged az avatarposztolás feladata alól. Tegnap Hobbit konferencia volt Új Zélandon, sem a képeken, sem a videóban nem látható David ergo nincs ott. blink.gif A hetedik Doki is csak a második filmben lesz benne és ő ott van, David nincs.

Hogy dönt a tanács? Függesszük fel az ítéletet? Lehet hogy 2012-ig kell várnunk bizonyítékra, ha addig David nem erősíti meg. Lehet, hogy befaragtunk csajok, tényleg nem lesz benne blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 11. 08:29 #758
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.11. 08:21)
Reméljük  cool.gif 
Nagyon úgy tűnik, hogy kénytelenek vagyunk feloldozni téged az avatarposztolás feladata alól. Tegnap Hobbit konferencia volt Új Zélandon, sem a képeken, sem a videóban nem látható David ergo nincs ott.  blink.gif A hetedik Doki is csak a második filmben lesz benne és ő ott van, David nincs. 
Hogy dönt a tanács? Függesszük fel az ítéletet? Lehet hogy 2012-ig kell várnunk bizonyítékra, ha addig David nem erősíti meg. Lehet, hogy befaragtunk csajok, tényleg nem lesz benne  blink.gif


Ó, ne izéljetek ki velem, lányok! Élveztem veszíteni. biggrin.gif Tényleg, jó ez a postolás. Persze, ha valaki mindenáron át akarja venni tőlem a stafétát, átadom, hiszen ti mindannyian nagyobb és régebbi tisztelői vagytok Davidnek. Vagy ha unjátok az avatart, akkor persze nem rakom fel többet. Szóval döntsetek sorsomról. meghajolo.gif
Egyébként nem lehet, hogy azért nincs ott, mert nem túl fontos a szerep? Ráadásul a barátnője terhes, csak nem fog most Új-Zélandon press conference-ezni! unsure.gif
2011. február 11. 08:40 #759
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.11. 08:29)
Ó, ne izéljetek ki velem, lányok! Élveztem veszíteni.  biggrin.gif Tényleg, jó ez a postolás. Persze, ha valaki mindenáron át akarja venni tőlem a stafétát, átadom, hiszen ti mindannyian nagyobb és régebbi tisztelői vagytok Davidnek. Vagy ha unjátok az avatart, akkor persze nem rakom fel többet. Szóval döntsetek sorsomról.  meghajolo.gif 
Egyébként nem lehet, hogy azért nincs ott, mert nem túl fontos a szerep? Ráadásul a barátnője terhes, csak nem fog most Új-Zélandon press conference-ezni!  unsure.gif


Szerintem Peter Jacksont nem érdekli, hogy x y, aki 5 percig lesz a filmben, nem ér rá. Ha nem ér rá akkor válaszatanak helyette másikat. Arról persze nem is beszélve, hogy tudjuk, milyen David. Márciusban kezdődik a forgatás, talán nem kíván ott lenni gyereke születésénél vagy lehet, hogy Áprilisra van kiírva. Mikor David anyja meghalt, akkor is csak egy napot vett ki, a temetésre. Felajánlottak neki még 1 napot, de nem élt vele blink.gif

Nekem jó ez az avatar. Tök poén biggrin.gif
2011. február 11. 08:43 #760
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.11. 08:40)
Szerintem Peter Jacksont nem érdekli, hogy x y, aki 5 percig lesz a filmben, nem ér rá. Ha nem ér rá akkor válaszatanak helyette másikat. Arról persze nem is beszélve, hogy tudjuk, milyen David. Márciusban kezdődik a forgatás, talán nem kíván ott lenni gyereke születésénél vagy lehet, hogy Áprilisra van kiírva. Mikor David anyja meghalt, akkor is csak egy napot vett ki, a temetésre. Felajánlottak neki még 1 napot, de nem élt vele  blink.gif


Én úgy tudom, hogy az ilyen konferenciákon nem szokott ott lenni az összes szereplő, csak akik tényleg nagyon fontosak a történet szempontjából, vagy híresebbek. Nem citálnak oda minden egyes szereplőt, főleg nem azt, aki 5 percig van a filmben.
101 oldal 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok