Starity

David Tennant 2

101 oldal 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. február 16. 10:32 #821
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.16. 08:52)
Jajj!  blink.gif Azt javaslom, és most nagyon gonosz leszek, de menekülj! Volt már "találkám" hasonló elmékkel. Sajnos innen a távolból nem igazán tudsz neki segíteni. Ha van rá időd, kedved, persze foglalkozhatsz vele, de nálam az ilyesmi még sose sült el jól.  sad.gif Azért most belegondoltam, szegény kisfiú milyen pokoli magányos lehet, ha 10 ilyen sokat jelent neki... sad.gif


Ha tudnád hogy hány ehhez hasonló levelet kapok még rolleyes.gif
Sajnos nem jótékonysági egylet vagyok és még nem is segélyvonal, csupán van két oldalam. Az egyiken Magyarországon található TW/DW/SJA termékekről/újságcikkekről írok és szúrok be képet, a másik pedig egy emlékoldal 10 részére. Mindkét helyen meg van adva a mail címem, szinte soha senki nem küld semmit, de kb havonta kapok 10 sírató leveleket, még mindig. blink.gif
David már egy éve és majdnem 2 hónapja elment de még mindig 'sírnak utána' blink.gif

Andriska amúgy nem tudom mennyi idős, de kifejezetten nem meghalni akar. Szerinte a Doktorral utazni veszélyes, ő csak azt akarja tudni, hogy 10 jó helyre került-e és mit csinál.
Azt hiszem sikerült lezárni a témát. Most átvertem egy kicsit, majd talán később megbocsát érte unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 16. 10:35 #822
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.16. 10:32)
Ha tudnád hogy hány ehhez hasonló levelet kapok még  rolleyes.gif 
Sajnos nem jótékonysági egylet vagyok és még nem is segélyvonal, csupán van két oldalam. Az egyiken Magyarországon található TW/DW/SJA termékekről/újságcikkekről írok és szúrok be képet, a másik pedig egy emlékoldal 10 részére. Mindkét helyen meg van adva a mail címem, szinte soha senki nem küld semmit, de kb havonta kapok 10 sírató leveleket, még mindig.  blink.gif 
David már egy éve és majdnem 2 hónapja elment de még mindig 'sírnak utána'  blink.gif 
Andriska amúgy nem tudom mennyi idős, de kifejezetten nem meghalni akar. Szerinte a Doktorral utazni veszélyes, ő csak azt akarja tudni, hogy 10 jó helyre került-e és mit csinál.
Azt hiszem sikerült lezárni a témát. Most átvertem egy kicsit, majd talán később megbocsát érte  unsure.gif


Mit írtál Andriskának? Olyan szépen szólítod. smileeee.gif
2011. február 16. 11:22 #823
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.16. 10:35)
Mit írtál Andriskának? Olyan szépen szólítod.  smileeee.gif


Ő mondta, hogy Andriskának hívják. Azzal nyitott, mikor először írt, hogy Andriska a neve és szereti a Ki vagy Dokit, beleértve 10-et, de őt nagyon, kedvence Rose, a Dokival együtt nagyon aranyosak. Kedvenc része a 'rajzolós' rész volt stb .. Utána közölte, hogy pár barátjával együtt nézik a sorit, de úgy hallották, hogy 10 szenved, mielőtt 'meghal'.
A következőt csináltam. Beszúrtam ezt:



Ezt még nem látta, biztosan nem. Csak azt nézi, ami az AXN Sci-fin ment. Féltem, hogy azt mondja ez 10.2, a ruhája miatt, de nem. Elhitte, hogy a regeneráció óta történt a kisfilm. Sőt, nem is olyan hülye ez a gyerek, meg kérdezte azt is, hogy miért nem érti a szöveget, ha egyszer a TARDIS minden nyelvet képes fordítani rolleyes.gif Ebből szinkronizált verzió nincs, csak feliratos, arra is kitaláltam valamit és meg van nyugodva thumbsup.gif Azt írta, hogy akkor rászánja magát, barátaival együtt megnézi valahogy. Köszöni szépen, majd ír, hogy mit gondol ..
Tényleg úgy jött le, hogy megnyugodott. Megnézte feliratosan és azt mondta, ezért sem lehet és nem szabad csokit lopni. Mert a Doktor mérges lesz rád biggrin.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. február 16. 11:29 #824
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.16. 11:22)
Ő mondta, hogy Andriskának hívják. Azzal nyitott, mikor először írt, hogy Andriska a neve és szereti a Ki vagy Dokit, beleértve 10-et, de őt nagyon, kedvence Rose, a Dokival együtt nagyon aranyosak. Kedvenc része a 'rajzolós' rész volt stb .. Utána közölte, hogy pár barátjával együtt nézik a sorit, de úgy hallották, hogy 10 szenved, mielőtt 'meghal'.
A következőt csináltam. Beszúrtam ezt: 

Ezt még nem látta, biztosan nem. Csak azt nézi, ami az AXN Sci-fin ment. Féltem, hogy azt mondja ez 10.2, a ruhája miatt, de nem. Elhitte, hogy a regeneráció óta történt a kisfilm. Sőt, nem is olyan hülye ez a gyerek, meg kérdezte azt is, hogy miért nem érti a szöveget, ha egyszer a TARDIS minden nyelvet képes fordítani  rolleyes.gif Ebből szinkronizált verzió nincs, csak feliratos, arra is kitaláltam valamit és meg van nyugodva  thumbsup.gif Azt írta, hogy akkor rászánja magát, barátaival együtt megnézi valahogy. Köszöni szépen, majd ír, hogy mit gondol .. 
Tényleg úgy jött le, hogy megnyugodott. Megnézte feliratosan és azt mondta, ezért sem lehet és nem szabad csokit lopni. Mert a Doktor mérges lesz rád  biggrin.gif  _nevet.gif


Ez nagyon édes... smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. február 16. 11:50 #825
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.16. 11:22)
Ő mondta, hogy Andriskának hívják. Azzal nyitott, mikor először írt, hogy Andriska a neve és szereti a Ki vagy Dokit, beleértve 10-et, de őt nagyon, kedvence Rose, a Dokival együtt nagyon aranyosak. Kedvenc része a 'rajzolós' rész volt stb .. Utána közölte, hogy pár barátjával együtt nézik a sorit, de úgy hallották, hogy 10 szenved, mielőtt 'meghal'.
A következőt csináltam. Beszúrtam ezt: 

Ezt még nem látta, biztosan nem. Csak azt nézi, ami az AXN Sci-fin ment. Féltem, hogy azt mondja ez 10.2, a ruhája miatt, de nem. Elhitte, hogy a regeneráció óta történt a kisfilm. Sőt, nem is olyan hülye ez a gyerek, meg kérdezte azt is, hogy miért nem érti a szöveget, ha egyszer a TARDIS minden nyelvet képes fordítani  rolleyes.gif Ebből szinkronizált verzió nincs, csak feliratos, arra is kitaláltam valamit és meg van nyugodva  thumbsup.gif Azt írta, hogy akkor rászánja magát, barátaival együtt megnézi valahogy. Köszöni szépen, majd ír, hogy mit gondol .. 
Tényleg úgy jött le, hogy megnyugodott. Megnézte feliratosan és azt mondta, ezért sem lehet és nem szabad csokit lopni. Mert a Doktor mérges lesz rád  biggrin.gif  _nevet.gif


Azt kell mondjam, hogy te pont olyan aranyos vagy a DW rajongó kisgyerekekkel, mint maga David. meghajolo.gif blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. február 16. 11:58 #826
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.02.16. 11:22)
Ő mondta, hogy Andriskának hívják. Azzal nyitott, mikor először írt, hogy Andriska a neve és szereti a Ki vagy Dokit, beleértve 10-et, de őt nagyon, kedvence Rose, a Dokival együtt nagyon aranyosak. Kedvenc része a 'rajzolós' rész volt stb .. Utána közölte, hogy pár barátjával együtt nézik a sorit, de úgy hallották, hogy 10 szenved, mielőtt 'meghal'.
A következőt csináltam. Beszúrtam ezt: 

Ezt még nem látta, biztosan nem. Csak azt nézi, ami az AXN Sci-fin ment. Féltem, hogy azt mondja ez 10.2, a ruhája miatt, de nem. Elhitte, hogy a regeneráció óta történt a kisfilm. Sőt, nem is olyan hülye ez a gyerek, meg kérdezte azt is, hogy miért nem érti a szöveget, ha egyszer a TARDIS minden nyelvet képes fordítani  rolleyes.gif Ebből szinkronizált verzió nincs, csak feliratos, arra is kitaláltam valamit és meg van nyugodva  thumbsup.gif Azt írta, hogy akkor rászánja magát, barátaival együtt megnézi valahogy. Köszöni szépen, majd ír, hogy mit gondol .. 
Tényleg úgy jött le, hogy megnyugodott. Megnézte feliratosan és azt mondta, ezért sem lehet és nem szabad csokit lopni. Mert a Doktor mérges lesz rád  biggrin.gif  _nevet.gif


Ez nagyon kedves volt tőled. smileeee.gif Nem törted össze szegény kisfiú lelkivilágát, néhány éven belül úgyis belé mar az idő kíméletlen vasfoga és tovatűnik az általunk olyannyira irigyelt gyermeki ártatlanság, amivel rácsodálkozik a mesékre.
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning, kateblock
2011. február 16. 12:38 #827
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.02.16. 11:58)
Ez nagyon kedves volt tőled. smileeee.gif Nem törted össze szegény kisfiú lelkivilágát, néhány éven belül úgyis belé mar az idő kíméletlen vasfoga és tovatűnik az általunk olyannyira irigyelt gyermeki ártatlanság, amivel rácsodálkozik a mesékre.


Én 21 voltam, mikor 10 regenerálódott és én is megkönnyeztem az átalakulást. Sok levelet kapok, főleg fiúktól, rendesen példaképnek tekintik 10-et, gondolom annyira még nincsenek tisztában a fogalmakkal. Ha engem kérdeztek, sokan nem értik a lényeget pedig nem világos előttem, hogy mit nem lehet ezen y évesen megérteni. Regen után még a Doki ugyanaz, csak máshogy néz ki és mások a tulajdonságai, de attól még ugyanarról a személyről beszélünk. Nincs reinkarnáció, a Doki pl 10 lelke nem szállt el hiszen a Doki még él.

Eddig mindenkit azzal nyugtatgattam, hogy David szereti a DW-t, majd visszajön később, meg hogy ő akart elmenni. Inkább ne tudják, hogy ez nem igaz. Inkább simán 10 fannak tűnnek, nem DT fannak. Nem tudom, nekem más nem jutott eszembe, én biztosan nem mondom meg neki az igazat. Tök gáz egyébként, hogy nem tudja kivel megbeszélni a dolgot és online help kell. Végre egy gyerek, aki nem a Dizni csatornán lóg, nem Hannah Montana a példaképe és nem tudja kivel megbeszélni mert a családban mindenki ferde szemmel néz rá. Ismerős szitu, itthon is ez a helyzet. Nem tudják elképzelni hogy miért nézem.
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. február 16. 12:56 #828
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.16. 12:38)
Végre egy gyerek, aki nem a Dizni csatornán lóg, nem Hannah Montana a példaképe és nem tudja kivel megbeszélni mert a családban mindenki ferde szemmel néz rá. Ismerős szitu, itthon is ez a helyzet. Nem tudják elképzelni hogy miért nézem.


Teljesen egyetértek. Egyébként ha ti nem lennétek, és nem az lenne a párom, aki, akkor én sem tudnék senkivel beszélni a DW-ról, mert 'senki nem ismeri'. blink.gif Most már mondjuk tudok egy barátosnémmel is, mert rákapott (hála nekem biggrin.gif ), de ő amúgy is ilyen sci-fib*zi. (jó értelemben smileeee.gif )
A DW egyébként szerintem alapból inkább egy "fiús sorozat", ezért is fura, hogy inkább lányok áradoznak róla, srácok pedig csak alig. Vagyis hogy értem az okát, a csajok többsége inkább a pasi(k) - történetesen a Doki - miatt nézik és olvadoznak tőle... Pedig azért ennél jóval több a mondanivalója a sztorinak... (bár ahogy elnézzük a DW 6. évadát, meg amit terveznek... blink.gif ) Jelenleg ez a XXI. század, ez "ezzel jár". És bizony nincs ez így jól, de most mit tudunk tenni..? sad.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. február 16. 13:25 #829
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.16. 12:56)
Teljesen egyetértek. Egyébként ha ti nem lennétek, és nem az lenne a párom, aki, akkor én sem tudnék senkivel beszélni a DW-ról, mert 'senki nem ismeri'. blink.gif Most már mondjuk tudok egy barátosnémmel is, mert rákapott (hála nekem  biggrin.gif ), de ő amúgy is ilyen sci-fib*zi. (jó értelemben smileeee.gif )
A DW egyébként szerintem alapból inkább egy "fiús sorozat", ezért is fura, hogy inkább lányok áradoznak róla, srácok pedig csak alig. Vagyis hogy értem az okát, a csajok többsége inkább a pasi(k) - történetesen a Doki - miatt nézik és olvadoznak tőle... Pedig azért ennél jóval több a mondanivalója a sztorinak... (bár ahogy elnézzük a DW 6. évadát, meg amit terveznek...  blink.gif ) Jelenleg ez a XXI. század, ez "ezzel jár". És bizony nincs ez így jól, de most mit tudunk tenni..? sad.gif


Hogy hová halad a sorozat? No komment. Ez nem tetszik az új Doki kalandjaival kapcsolatban. Amerikában már két híresebb ember is azt mondta, hogy a DW rossz hatással van a gyerekekre, hiszen mit látnak benne? Amy állandóan miniszoknyában, Amy hol Roryval, hol a Doktorral smárol. Pont ez az, amit Mariska és Józsika csinál pénteken este a városban. mellow.gif
Ahogyan a HP-nek és a Twilightnak, úgy a DW-nak is van hatása az emberekre. Volt pl a Lodger, amiben 11 lefejelte James Cordent. Rá egy napra, két gyerek egy iskolában megsérült, mert úgy gondolták, így lehet megoldani a konfliktust. Ha úgy viselkedünk, ahogyan a Doktor. A 2010, január 1-ei regeneráció utáni órákról pedig ne is beszéljünk. Biztos forrásból tudom, hogy a BBC-hez kb 2000 panasz érkezett, hogy ha eltűntetik a 'best doctor ever'-t, legalább gondoskodjanak valami kárpótlásról. Az is biztos, hogy több gyerek telefonált, segély vonalakra hogy na most mi lesz. Ott nincsenek a szülők, hogy megnyugtassák a gyereket?
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 16. 13:37 #830
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.16. 13:25)
Hogy hová halad a sorozat? No komment. Ez nem tetszik az új Doki kalandjaival kapcsolatban. Amerikában már két híresebb ember is azt mondta, hogy a DW rossz hatással van a gyerekekre, hiszen mit látnak benne? Amy állandóan miniszoknyában, Amy hol Roryval, hol a Doktorral smárol. Pont ez az, amit Mariska és Józsika csinál pénteken este a városban.  mellow.gif 
Ahogyan a HP-nek és a Twilightnak, úgy a DW-nak is van hatása az emberekre. Volt pl a Lodger, amiben 11 lefejelte James Cordent. Rá egy napra, két gyerek egy iskolában megsérült, mert úgy gondolták, így lehet megoldani a konfliktust. Ha úgy viselkedünk, ahogyan a Doktor. A 2010, január 1-ei regeneráció utáni órákról pedig ne is beszéljünk. Biztos forrásból tudom, hogy a BBC-hez kb 2000 panasz érkezett, hogy ha eltűntetik a 'best doctor ever'-t, legalább gondoskodjanak valami kárpótlásról. Az is biztos, hogy több gyerek telefonált, segély vonalakra hogy na most mi lesz. Ott nincsenek a szülők, hogy megnyugtassák a gyereket?


Jézusom! ohmy.gif Ez engem mindig megdöbbent. Mármint az, hogy a szülők ennyire nem foglalkoznak a gyerekekkel. Emlékszem, még nagyon kicsi voltam és én is néztem az anyukámmal a Dallast, amikor az öreg bácsi - az apuka - meghalt benne, nagyon sírtam, de az anyukám leült mellém és elmagyarázta a dolgokat. Elmondta, hogy a bácsi igazából nem halt meg, ami utólag kiderült, hogy nem volt igaz, de mindegy. A lényeg az, hogy az anyukám törődött velem. A mai szülőknek tényleg ennyi idejük sincs a gyerekükre? Semmilyen sorozat nem lehet rossz hatással a gyerekre, ha a szülei foglalkoznak vele. dry.gif
2011. február 16. 14:02 #831
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.16. 13:37)
Jézusom!  ohmy.gif Ez engem mindig megdöbbent. Mármint az, hogy a szülők ennyire nem foglalkoznak a gyerekekkel. Emlékszem, még nagyon kicsi voltam és én is néztem az anyukámmal a Dallast, amikor az öreg bácsi - az apuka - meghalt benne, nagyon sírtam, de az anyukám leült mellém és elmagyarázta a dolgokat. Elmondta, hogy a bácsi igazából nem halt meg, ami utólag kiderült, hogy nem volt igaz, de mindegy. A lényeg az, hogy az anyukám törődött velem. A mai szülőknek tényleg ennyi idejük sincs a gyerekükre? Semmilyen sorozat nem lehet rossz hatással a gyerekre, ha a szülei foglalkoznak vele.  dry.gif


A fél életem arra ment rá, hogy Jockey Ewingot lestem. dry.gif Teljesen kiborultam, mikor a Lucynek öltözött valaki elütötte Bobbyt, később meg Samantha látta Bobbyt, tusolni a tusolóban. rolleyes.gif blink.gif
Én MacGaywerbe voltam belezúgva és néha sírtam, mert féltem, hogy na most meg fog halni. De a szüleim ott voltak és megmondták, hogy nem lesz semmi baj. Egy gyerek igen is érdeklődik bizonyos dolgok iránt és ha látja, hogy a szüleit nem érdekli/nem mutatnak érdeklődést, valószínűleg mástól kérdez rá, vagy még rosszabb, magában tartja a kérdést.
Egy szülőnek igen is legyen annyi ideje a gyerekre, hogy kérdezze meg mit nézett a tv-ben, milyen filmet/mesét szeret. Nem muszáj a DW-t szeretni, de kb 2 percbe tellene kigooglezni, hogy miről szól, így ha a gyerek rákérdez, tudnának neki válaszolni. mellow.gif
2011. február 16. 14:47 #832
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hát nem tudom, nekem semmi ilyen nem rémlik gyerekkoromból... Nem éltem magam bele így soha semmibe, tudtam, hogy amit nézek, az egy film... unsure.gif Pedig lelkes Dallas néző voltam én is.

Grace, az öreg Jockra gondolsz, ugye? Arra én is emlékszem. De én tudtam előre, hogy a színész nagyon beteg és kiírták. Olvastuk újságban, beszéltünk róla, stb. Azt is tudtam, hogy azért játssza később egy másik színész, mert meghalt az elődje. unsure.gif

Arról is tudtam, hogy Bobby nem halt meg, mert ezt is 'olvastam'. Szóval nem stresszeltem túl magam ilyeneken. rolleyes.gif
2011. február 16. 14:50 #833
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Sőt, amikor anno ment az Esmeralda, azt is lelkesen néztem (első telenovella-élmény rohog.gif ), de ott sem stresszeltem túl magam a sztorin, mert néztem egy másik (külföldi) csatornán is, ahol jóval előrébb haladt már a történet és tudtam, mi lesz benne! laugh.gif Akkor még hol volt nekem internetem.?! laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. február 16. 14:56 #834
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.16. 14:47)

Grace, az öreg Jockra gondolsz, ugye? Arra én is emlékszem. De én tudtam előre, hogy a színész nagyon beteg és kiírták. Olvastuk újságban, beszéltünk róla, stb. Azt is tudtam, hogy azért játssza később egy másik színész, mert meghalt az elődje.  unsure.gif 
Arról is tudtam, hogy Bobby nem halt meg, mert ezt is 'olvastam'. Szóval nem stresszeltem túl magam ilyeneken.  rolleyes.gif


Igen, az öreg Jockra gondoltam. blush.gif Nagyon "kedveltem" a bácsit, mert emlékeztetett a nagypapámra. rohog.gif A szüleim ilyesmivel sose foglalkoztak, mármint sose olvastak utána, hogy egy sorozatban valójában mi miért történik. De annyira legalább felnyitották a szemem, hogy az csak egy film és nem a valóság.
Én a mai napig képes vagyok bőgni bármilyen megható dolgon. Ha kiírják a kedvenc szereplőmet, bőgök mint az albán szamár, pedig már jócskán tudom miről van szó. Én ilyen vagyok. OFF vége, ON biggrin.gif

http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 16. 17:19 #835
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.16. 14:47)
Hát nem tudom, nekem semmi ilyen nem rémlik gyerekkoromból... Nem éltem magam bele így soha semmibe, tudtam, hogy amit nézek, az egy film... unsure.gif Pedig lelkes Dallas néző voltam én is.
Grace, az öreg Jockra gondolsz, ugye? Arra én is emlékszem. De én tudtam előre, hogy a színész nagyon beteg és kiírták. Olvastuk újságban, beszéltünk róla, stb. Azt is tudtam, hogy azért játssza később egy másik színész, mert meghalt az elődje.  unsure.gif 
Arról is tudtam, hogy Bobby nem halt meg, mert ezt is 'olvastam'. Szóval nem stresszeltem túl magam ilyeneken.  rolleyes.gif


Ez a jó hozzáállás. De a mai fiatalság már nem ilyen .. Látod, élő példa a fórum. X Y vonaglik a tévében és kiállnak a sztár mellett mert ő szent és jó, minden jó, amit csinál. rolleyes.gif

Egyébként, én szerettem a Dallast, de már alig vártam, hogy vége legyen. Utána megint kezdték előröl, úgy már nem igazán volt érdekes pedig nem derült ki, hogy ki ölte meg Jockot ...

Hogy témánál is maradjunk, Zsuzsának üzenem, hogy holnap megyek a postára, feladok egy szép levelet. Szégyen vagy nem, néhány DT ..-t annyira nem figyelek, hogy azt sem tudtam hol volt és bizony jobbnak láttam megkaparintani, mint megkeresni. Sokkal gyorsabb így. biggrin.gif

Nekem csak azt mondja meg valaki, hogy 9-et miért nem szeretik az emberek? Mikor DT hírek után koslattam a neten, pl a sorozatjunkien, minden DW bejegyzéshez be írja valaki, hogy DT iz dá beszt. Az még csak hagyján, hogy azt írják, 9-ből nehéz volt váltani 10-be (Mintha ez váltás kérdése lenne) de alig sikerül ráállni 11-re. Sokak szerint 11 jó. Miért tekinti mindenki DT-t alapnak, ha egyszer nem David az alap? Miért van az, hogy sokan szeretik 10-et és 11-et, akkor mi a gond 9-cel? sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 16. 18:57 #836
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.16. 17:19)
Hogy témánál is maradjunk, Zsuzsának üzenem, hogy holnap megyek a postára, feladok egy szép levelet. Szégyen vagy nem, néhány DT ..-t annyira nem figyelek, hogy azt sem tudtam hol volt és bizony jobbnak láttam megkaparintani, mint megkeresni. Sokkal gyorsabb így.  biggrin.gif


meghajolo.gif Köszönöm!!! Cserébe pedig a föld alól is, de lesz little Adipose for Kate... thumbsup.gif

Idézet (kateblock @ 2011.02.16. 17:19)
Nekem csak azt mondja meg valaki, hogy 9-et miért nem szeretik az emberek? Mikor DT hírek után koslattam a neten, pl a sorozatjunkien, minden DW bejegyzéshez be írja valaki, hogy DT iz dá beszt. Az még csak hagyján, hogy azt írják, 9-ből nehéz volt váltani 10-be (Mintha ez váltás kérdése lenne) de alig sikerül ráállni 11-re. Sokak szerint 11 jó. Miért tekinti mindenki DT-t alapnak, ha egyszer nem David az alap? Miért van az, hogy sokan szeretik 10-et és 11-et, akkor mi a gond 9-cel?  sad.gif


Hát ez jó kérdés. Nekem 9 a kedvenc, ezt te tudod is... blush.gif Egy magyarázat jut eszembe: vagyis 1,5. Először is, amivel sokan jönnek: 1 évad iszonyú kevés volt, mondhatni felejtős a többségnek. sad.gif Kettő: Chris nem egy túlságosan jóképű csóka (de nekem attól még teccik laugh.gif wub.gif ), illetve nem az a tipikus "jópasi". David inkább ez a kategória. Mattet meg szerintem már csak divatból is csípik. Ő sem egy macsó, de fiatal és kölyökképű, kicsit olyan emós is... Ami szintén divat. Passzolnám a kérdést... pardon.gif
2011. február 16. 19:09 #837
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.16. 18:57)
meghajolo.gif Köszönöm!!! Cserébe pedig a föld alól is, de lesz little Adipose for Kate...  thumbsup.gif 
Hát ez jó kérdés. Nekem 9 a kedvenc, ezt te tudod is...  blush.gif Egy magyarázat jut eszembe: vagyis 1,5. Először is, amivel sokan jönnek: 1 évad iszonyú kevés volt, mondhatni felejtős a többségnek. sad.gif Kettő: Chris nem egy túlságosan jóképű csóka (de nekem attól még teccik  laugh.gif  wub.gif ), illetve nem az a tipikus "jópasi". David inkább ez a kategória. Mattet meg szerintem már csak divatból is csípik. Ő sem egy macsó, de fiatal és kölyökképű, kicsit olyan emós is... Ami szintén divat. Passzolnám a kérdést... pardon.gif


Ha erről van szó, éppenséggel sem DT, sem SM nem egy Brad Pitt. Matt inkább cuki, de biztos vagyok abban, hogy sokaknak tetszik CE is. Én ahhoz képest furállom a véleményeket, hogy sokan esélyt adnak 11-nek és DT-hez mérik. Aztán írogatnak, hogy nehezen ment az átállás 9-10-re. Ha 10-ről ment 11-re és mondják, hogy 11 is cool, akkor miért nem csippantják 9-et? Lehet, hogy nem néz ki, úgy mint DT, így páran persze kiesnek a sorból, de mi v an azokkal, akiket nem érdekel vagy kevésbé befolyásol a kinézet? 9 is ugyanolyan jó Doktornak, mint 10. 10 már inkább a nap hősének lett beállítva, 9 teljesen higgadt és hero, 11 pedig a szerencsétlen hero, akkor meg??
2011. február 16. 19:36 #838
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.16. 19:09)
Ha erről van szó, éppenséggel sem DT, sem SM nem egy Brad Pitt. Matt inkább cuki, de biztos vagyok abban, hogy sokaknak tetszik CE is. Én ahhoz képest furállom a véleményeket, hogy sokan esélyt adnak 11-nek és DT-hez mérik. Aztán írogatnak, hogy nehezen ment az átállás 9-10-re. Ha 10-ről ment 11-re és mondják, hogy 11 is cool, akkor miért nem csippantják 9-et? Lehet, hogy nem néz ki, úgy mint DT, így páran persze kiesnek a sorból, de mi v an azokkal, akiket nem érdekel vagy kevésbé befolyásol a kinézet? 9 is ugyanolyan jó Doktornak, mint 10. 10 már inkább a nap hősének lett beállítva, 9 teljesen higgadt és hero, 11 pedig a szerencsétlen hero, akkor meg??


Akkor talán pont a személyiségük miatt. Jobban bejövős nekik a nap hőse meg a szerencsétlen hős, mint egy higgadt hős. Az túl snassz. Az egyik szuperhősnek lett beállítva (10), a másik meg (11) olyan karakter, akivel egy átlagember jobban tud azonosulni, vagy jobban be tudja helyettesíteni egy személyes ismerősnek, hogy jé, az xy is pont ilyen balf@sz. laugh.gif 9 pedig, ahogy írtad is, egy higgadt hős. Különösebben semmi extra. Viszont 'buncow'. Én például többektől hallottam vissza - vagyis hogy olvastam - hogy 9 azért nem olyan szimpi nekik, mert elég 'buncow' a stílusa... (nekem mindenesetre bejön az is laugh.gif )
2011. február 16. 19:44 #839
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Én ezen pityeregtem anno... Na jó, az túlzás, de eléggé le voltam törve, mint a bili füle... rolleyes.gif

Szegény 9... cray.gif De szeressük 10-et is. blush.gif

1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 16. 19:46 #840
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.16. 19:36)
Akkor talán pont a személyiségük miatt. Jobban bejövős nekik a nap hőse meg a szerencsétlen hős, mint egy higgadt hős. Az túl snassz. Az egyik szuperhősnek lett beállítva (10), a másik meg (11) olyan karakter, akivel egy átlagember jobban tud azonosulni, vagy jobban be tudja helyettesíteni egy személyes ismerősnek, hogy jé, az xy is pont ilyen balf@sz.  laugh.gif 9 pedig, ahogy írtad is, egy higgadt hős. Különösebben semmi extra. Viszont 'buncow'. Én például többektől hallottam vissza - vagyis hogy olvastam - hogy 9 azért nem olyan szimpi nekik, mert elég 'buncow' a stílusa... (nekem mindenesetre bejön az is  laugh.gif )


Tudod én úgy vagyok vele, ha valaki nem erről a bolygóról jött, ne azonosoljun az emberekkel, legyen érdekes stílusa és lehetőleg ne bántson, ne egyen meg. A 9-ik Doki a ruhájával szerintem pont jó volt, valamiért ránéztem nem gondoltam egyből arra, hogy ember lenne. A higgadt hőssel meg nem tudom mi a bajuk, mert ő is megmenti a világot, csak higgadtan. 10 vinnyogott és sikongatott hozzá, 11 a kezével hadonászik, 9 pedig cool. Nem értem sad.gif

(9 külsőre nekem sem jön be de szerintem jó Doktor, ő volt az én első Doktorom wub.gif nála szerettem meg a sorozatot)

Arról beszélhetnénk, hogy ki a bunkó. Azért 10 szájából is lehetett néha hallani, hogy 'humans' és 'shallow people', ő nem csak úgy mondta, úgy is gondolta. Néha még teljesen random helyeken is mondja, hogy még is mit gondol az emberekről. A Christmas Invasionben úgy beszél a földről mintha csak egy kis darabka valami lenne mi pedig bolhák ...
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
101 oldal 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok