Starity

David Tennant 2

101 oldal 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. február 17. 12:54 #861
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.17. 12:38)
Richard Ayoade ( Moss - IT Crowd)


Hurray! yahoo.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 17. 12:57 #862
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.17. 12:53)
Én azt hallottam, hogy ezek az adakozások csak kacsák és csupán "legendák", de egyébként nem történtek meg, csak ezzel áltatták a népet... unsure.gif pardon.gif


Azt nem tudom, hogy mennyi embert sikerült bepalizni, mert ezek állítólag csalások voltak. Annyit tudok, hogy az akkoriban a szomszédunkban lakó idős házaspár is utalt át pénzt az erre a célra nyitott számlaszámra, sőt, az egyik osztálytársam szülei is. 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. február 17. 13:04 #863
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.17. 11:28)
Már megint a 43-ik oldalon vagyunk  biggrin.gif  rohog.gif Nemsokára Sally nyithatja a következő topikot.  biggrin.gif David Tennant - 3  biggrin.gif


Oh, yeah. yes.gif So be it. rolleyes.gif

Idézet (kateblock @ 2011.02.17. 11:28)
'Do you talk about me through 143 pages?'
http://img43.imageshack.us/img43/4629/tumblrlg0plmwvwb1qcfuj8.gif


"Really David, about you... And about your projects... We love you, you are our king." blush.gif

http://img3.photographersdirect.com/img/262/wm/pd2773902.jpg

meghajolo.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. február 17. 13:04 #864
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (LaDiabla @ 2011.02.17. 12:57)
Azt nem tudom, hogy mennyi embert sikerült bepalizni, mert ezek állítólag csalások voltak. Annyit tudok, hogy az akkoriban a szomszédunkban lakó idős házaspár is utalt át pénzt az erre a célra nyitott számlaszámra, sőt, az egyik osztálytársam szülei is.  110.gif


ohmy.gif w00t.gif 110.gif Durva... blink.gif
2011. február 17. 13:05 #865
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.17. 12:53)
Na, pedig ez az első jó dolog a mai napomban!  w00t.gif Úgy látszik akkor mindent a jó oldaláról kell nézni. David és Stephen együtt csak jó lehet!  wub.gif Lehet tudni valamit a sorozatról? Milyen témájú lesz, stb?


Az a probléma, hogy Webbnek több sorozata is van. Rendező is, magának rendezi a showkat és szerepel is benne. Erre az évre több terve is van. Szám szerint 3, mindhárom comedy sorozat, abból csak egyről hallottam, az pedig inkább olyan lesz, mint a QI. Panelgame. A másik két sorozatról csak annyit, hogy mindkettőnek tavaly készült pilotja és szerintem nektek is beírtam, vagy nem??? hogy David forgatott egy pilotot együtt több nagy comedy fejjel, még tavaly. De a showból nem lett semmi. Talán az új pilot lenne a sorozatnak vagy a harmadik sorozat, amiről nem tudok, vagy a panel show. Valamelyik a 3 közül ..
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. február 18. 08:08 #866
- törölt felhasználó -    
Space lesz a sorozat címe és panelgame, hasonló lesz mint a QI biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. február 21. 09:06 #867
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Jó reggelt! Ez a kép némileg tükrözi ma reggeli hangulatomat és különben is ez David! thumbsup.gif w00t.gif

http://kephost.hu/image-6B7E_4D62199C.jpg
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. február 21. 09:21 #868
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.21. 09:06)
Jó reggelt! Ez a kép némileg tükrözi ma reggeli hangulatomat és különben is ez David!  thumbsup.gif  w00t.gif 
http://kephost.hu/image-6B7E_4D62199C.jpg


Reggelt!!!
thumbsup.gif thumbsup.gif
Remek választás biggrin.gif biggrin.gif

Annyi DT hírem van nektek hogy azt sem tudom hol kezdjem rohog.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 21. 09:23 #869
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.21. 09:21)
Reggelt!!!
thumbsup.gif  thumbsup.gif 
Remek választás  biggrin.gif  biggrin.gif 
Annyi DT hírem van nektek hogy azt sem tudom hol kezdjem  rohog.gif  _nevet.gif


Azért csak bátran vágj bele! thumbsup.gif biggrin.gif
2011. február 21. 09:43 #870
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.21. 09:23)
Azért csak bátran vágj bele!  thumbsup.gif  biggrin.gif


Akkor kezdjük a médiával, később jönnek a videók és képek. Rögtön egy olyan, nagy port kavart Single Father kritika, amit nem tudok hová tenni. blink.gif
Skócia egyik legnevesebb kritikusa a következőket nyilatkozta: DT már nem DW ( dry.gif ) és alakítása elgondolkodtató. David képes a szemével bárkit manipulálni ha már az arcjátéka nem megfelelő. Túljátszotta, a szemöldök felemeléstől még nem lesz kérdő tekintete. Ezzel valamennyire egyet értek, az viszont kicsit elgondolkodtató, hogy egy olyan témába is belekötött, amibe nem tudom miért és mi alapon köt bele. Szerinte a filmen keresztül DT azt sugallja, hogy egy tüzes pasassal össze szűrheted a levet mert úgy is 'bedől' egy idő után.
Másodsorban pedig, az illető szerint David csókjai túl műre sikerednek, semmi romantika nincs benne, csak a 'tüzes' Dave.
Alakításáról még annyi, hogy fel volt háborodva a harmadik rész szerelmi jelentén, mert szerinte David túlzásba vitte a .. hogy is mondjam, romantikát és beleélést. Látta valaki a harmadik részt? laugh.gif biggrin.gif
2011. február 21. 09:58 #871
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.21. 09:43)
Akkor kezdjük a médiával, később jönnek a videók és képek. Rögtön egy olyan, nagy port kavart Single Father kritika, amit nem tudok hová tenni.  blink.gif 
Skócia egyik legnevesebb kritikusa a következőket nyilatkozta: DT már nem DW (  dry.gif ) és alakítása elgondolkodtató. David képes a szemével bárkit manipulálni ha már az arcjátéka nem megfelelő. Túljátszotta, a szemöldök felemeléstől még nem lesz kérdő tekintete. Ezzel valamennyire egyet értek, az viszont kicsit elgondolkodtató, hogy egy olyan témába is belekötött, amibe nem tudom miért és mi alapon köt bele. Szerinte a filmen keresztül DT azt sugallja, hogy egy tüzes pasassal össze szűrheted a levet mert úgy is 'bedől' egy idő után. 
Másodsorban pedig, az illető szerint David csókjai túl műre sikerednek, semmi romantika nincs benne, csak a 'tüzes' Dave.
Alakításáról még annyi, hogy fel volt háborodva a harmadik rész szerelmi jelentén, mert szerinte David túlzásba vitte a .. hogy is mondjam, romantikát és beleélést. Látta valaki a harmadik részt?  laugh.gif  biggrin.gif


Sajnos még ez ügyben nyilatkozni nem tudok, de végre eljutok odáig, hogy megnézzem, majd figyelni fogok ezekre a dolgokra. David sűrűn kap negatív kritikát?
2011. február 21. 10:47 #872
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.21. 09:58)
Sajnos még ez ügyben nyilatkozni nem tudok, de végre eljutok odáig, hogy megnézzem, majd figyelni fogok ezekre a dolgokra. David sűrűn kap negatív kritikát?


Őszinte leszek hozzád. Fogalmam sincs, olvasok jót és rosszat is, valamiért a jó kritika kevésbé ragad meg bennem (Hál Istennek abból sok van), de a rossz megmarad. Nem tudnám most azt megmondani neked, hogy melyikből kapja a többet, kap mindig hideget meleget. A DW előtti korból alig van mit kritizálni, úgy utólag kritizálják a filmeit és nagyjából mindenhol azt látom, csupán egy nagy bajuk van Daviddel. Vagy távol áll a karakter tőle, ezért nem tud azonosulni vele vagy közel áll hozzá és túl 'eggyé' válik vele ergo semmi különöset nem alkot csak önmagát játssza. Bevallom őszintén, én ehhez nem értek, talán van benne valami igazuk. Anny biztos, hogy részemről a Doctor és Dave karaktere közel állt hozzá. Ismétlem SZERINTEM. De nem tudom pontosan megindokolni hogy miért blink.gif
A másik dolog amit kritizálnak, az arcjátéka. Ezt viszont nem tudom hovátenni. Szerintük hülye pofákat vág néha (szerintem is) de egy színésznél szerintem kifejezetten előnyös, ha ki meri mutatna az érzéseit, ami által igen, néha fura fejeket vág és amúgy is fura feje van szóval az összhatás tényleg nem a legszebb de én ebben látom az érzelmet. Ilyenkor arra gondolok, inkább vágjon pofákat és nézzen ki 'rosszul' sem mint Hannah Montana féle 'Apa aki nem ad nekem pénzt mond micsoda' fejet? Ha neki a természetes WTF arca olyan, hogy felemeli a szemöldökét és kigubbasztja a szemeit akkor csinálja azt. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 21. 11:42 #873
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.21. 10:47)
Őszinte leszek hozzád. Fogalmam sincs, olvasok jót és rosszat is, valamiért a jó kritika kevésbé ragad meg bennem (Hál Istennek abból sok van), de a rossz megmarad. Nem tudnám most azt megmondani neked, hogy melyikből kapja a többet, kap mindig hideget meleget. A DW előtti korból alig van mit kritizálni, úgy utólag kritizálják a filmeit és nagyjából mindenhol azt látom, csupán egy nagy bajuk van Daviddel. Vagy távol áll a karakter tőle, ezért nem tud azonosulni vele vagy közel áll hozzá és túl 'eggyé' válik vele ergo semmi különöset nem alkot csak önmagát játssza. Bevallom őszintén, én ehhez nem értek, talán van benne valami igazuk. Anny biztos, hogy részemről a Doctor és Dave karaktere közel állt hozzá. Ismétlem SZERINTEM. De nem tudom pontosan megindokolni hogy miért  blink.gif 
A másik dolog amit kritizálnak, az arcjátéka. Ezt viszont nem tudom hovátenni. Szerintük hülye pofákat vág néha (szerintem is) de egy színésznél szerintem kifejezetten előnyös, ha ki meri mutatna az érzéseit, ami által igen, néha fura fejeket vág és amúgy is fura feje van szóval az összhatás tényleg nem a legszebb de én ebben látom az érzelmet. Ilyenkor arra gondolok, inkább vágjon pofákat és nézzen ki 'rosszul' sem mint Hannah Montana féle 'Apa aki nem ad nekem pénzt mond micsoda' fejet? Ha neki a természetes WTF arca olyan, hogy felemeli a szemöldökét és kigubbasztja a szemeit akkor csinálja azt.  mellow.gif


Biztos vagyok abban, hogy neki is vannak gyengébb, illetve erősebb alakításai. Csak úgy, mint minden színésznek. Sem a filmek minősége, sem az alakítás hitelessége nem lehet mindig azonos szinten. Akkor unalmas lenne a dolog. Nekem tetszett, amit eddig láttam DT-től. Természetes, emberi, olyan, mint te vagy én, vagy a harmadik. Nem támad a kinézetétől kisebbségi érzésem és nem érzem hiteltelennek, mert emiatt könnyen azonosulok vele. Még akkor is, ha ő egy férfi. Hamarabb megértem az indítékait, mint mondjuk egy Bradpinty féle szépfiúnak. Ezzel nem azt mondom, hogy egy szép ember nem lehet, jó és hiteles színész, de én jobb szeretem az ilyen figurákat.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 21. 12:46 #874
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.21. 11:42)
Biztos vagyok abban, hogy neki is vannak gyengébb, illetve erősebb alakításai. Csak úgy, mint minden színésznek. Sem a filmek minősége, sem az alakítás hitelessége nem lehet mindig azonos szinten. Akkor unalmas lenne a dolog. Nekem tetszett, amit eddig láttam DT-től. Természetes, emberi, olyan, mint te vagy én, vagy a harmadik. Nem támad a kinézetétől kisebbségi érzésem és nem érzem hiteltelennek, mert emiatt könnyen azonosulok vele. Még akkor is, ha ő egy férfi. Hamarabb megértem az indítékait, mint mondjuk egy Bradpinty féle szépfiúnak. Ezzel nem azt mondom, hogy egy szép ember nem lehet, jó és hiteles színész, de én jobb szeretem az ilyen figurákat.


Tegnap annyira untakoztam (igen, ágynak dőltem) hogy kínomban már googlezgattam csak úgy, random. Kíváncsi voltam kinek mennyire tetszett a Single Father és úgy összességében több jót olvastam róluk, mint rosszat, bár mondjuk valakinek az a beszólása, hogy ' David színészi játéka a béka s*gge alatt van, rosszabb mint a Jóban Rosszban szereplőinek alakítása' az WTF moment volt blink.gif
2011. február 21. 13:00 #875
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.21. 12:46)
Tegnap annyira untakoztam (igen, ágynak dőltem) hogy kínomban már googlezgattam csak úgy, random. Kíváncsi voltam kinek mennyire tetszett a Single Father és úgy összességében több jót olvastam róluk, mint rosszat, bár mondjuk valakinek az a beszólása, hogy ' David színészi játéka a béka s*gge alatt van, rosszabb mint a Jóban Rosszban szereplőinek alakítása' az WTF moment volt  blink.gif


Én azt mondom, mindig lesznek olyanok, akik nem fogják szeretni. Az én csacsi öreg medvémre is mondtak már olyat, hogy unalmas, vontatott a tájszólása. Sőt, ma reggel olvastam egy véleményt, miszerint Sean annyira gány színész, hogy nem érti, hogy kerülhetett be a szakmába. Ilyen is van. Davidet se szereti mindenki, de azért az ilyesmi mögött mindig a szimpátia hiánya áll. Szerintem legalábbis. Nekem is van, aki nem szimpatikus és csak nagyon nehezen tudom beismerni, ha valami jót csinál. Az emberek többsége meg olyan, hogy a színészeket elkönyvelik ennek-annak és ettől a képtől eltérni nemigen szeretnek.
Egyébként én is szeretek ilyen véleményeket olvasni. Szeretem tudni mások mit gondolnak a kedvenceimről. biggrin.gif
2011. február 21. 13:11 #876
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.21. 13:00)
Én azt mondom, mindig lesznek olyanok, akik nem fogják szeretni. Az én csacsi öreg medvémre is mondtak már olyat, hogy unalmas, vontatott a tájszólása. Sőt, ma reggel olvastam egy véleményt, miszerint Sean annyira gány színész, hogy nem érti, hogy kerülhetett be a szakmába. Ilyen is van. Davidet se szereti mindenki, de azért az ilyesmi mögött mindig a szimpátia hiánya áll. Szerintem legalábbis. Nekem is van, aki nem szimpatikus és csak nagyon nehezen tudom beismerni, ha valami jót csinál. Az emberek többsége meg olyan, hogy a színészeket elkönyvelik ennek-annak és ettől a képtől eltérni nemigen szeretnek. 
Egyébként én is szeretek ilyen véleményeket olvasni. Szeretem tudni mások mit gondolnak a kedvenceimről.  biggrin.gif


Én megértem amit írnak, nem muszáj Davidet szeretni, de a Jóban Rosszban része az övön aluli volt. Elmondta mindennek, nem is érdekel, de azért ne hasonlítgassuk már Damu Rolandhoz mellow.gif

Meglepően sok jó véleményt találtam, úgy látom egyre több fan van. Mindenki a DW-ból ismeri és magával ragadta őket 10. Egy lány bejegyzéseit olvasom blogspoton, aki a legnagyobb magyar DT fannak mondja magát mert állítólag mindent látott. Írta is, hogy érettségi után majd beszámolót tart, kíváncsi vagyok mit ír a filmekről. Úgy tűnik, hogy nála is szerelem első látásra, skót szoknyástól, akcentusostól belezúgott szegényke biggrin.gif A többi az csak fangörl, az a fajta amelyikkel David soha nem szeretne szembe menni de ez a lány másnak tűnik, persze nem minden arany ami fénylik lol
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 21. 13:12 #877
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.21. 13:11)
Egy lány bejegyzéseit olvasom blogspoton, aki a legnagyobb magyar DT fannak mondja magát mert állítólag mindent látott.


De csak mert nem ismer téged. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. február 21. 13:19 #878
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.21. 13:12)
De csak mert nem ismer téged.  rohog.gif


Hajlandó vagyok osztozkodni a címen ha akad még valaki aki tényleg ennyire belemélyül a dolgokba rohog.gif biggrin.gif
Amolyan rendesebb csajnak tűnik a bejegyzésein keresztül, végre valaki a sok hülye blogolós után aki nem csak azért szimpatizál vele mert jól néz ki vagy cuki, hanem azért is mert tehetséges.
Mondjuk, arra a részre inkább nem lettem volna kíváncsi, hogy mit tett volna Freema helyében Daviddel, mikor bezárták őket a Lazarus masinába, de sebaj, legalább nem beszélt csúnyán, annyira nem szedte darabokra és nem is nagyon használt *-okat a mondanivalójában. biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 21. 13:27 #879
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.21. 13:19)
Hajlandó vagyok osztozkodni a címen ha akad még valaki aki tényleg ennyire belemélyül a dolgokba  rohog.gif  biggrin.gif
Amolyan rendesebb csajnak tűnik a bejegyzésein keresztül, végre valaki a sok hülye blogolós után aki nem csak azért szimpatizál vele mert jól néz ki vagy cuki, hanem azért is mert tehetséges.
Mondjuk, arra a részre inkább nem lettem volna kíváncsi, hogy mit tett volna Freema helyében Daviddel, mikor bezárták őket a Lazarus masinába, de sebaj, legalább nem beszélt csúnyán, annyira nem szedte darabokra és nem is nagyon használt *-okat a mondanivalójában.  biggrin.gif  biggrin.gif


Egy kis huncutság meg belefér. biggrin.gif Olyat én is szoktam. blush.gif

http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. február 21. 13:32 #880
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.21. 13:27)
Egy kis huncutság meg belefér.  biggrin.gif Olyat én is szoktam.  blush.gif


Ki nem? http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/angel.gif

Ha már itt tartunk, már úgy is tudja ország - világ, köszönhetően a nagyszájú LA DW fanoknak, hogy mit mondott Peter Davison, GM apja a hétvégi LA Gallifrey One találkozón. GM-nek már csak egy hónapja van vagy annyi sem a szülésig. Kötve hiszem hogy ennek tudatában David elmenne a Comic Reliefre ..

Peter egy videót is készített és David is benne van. Érdekel valakit?
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
101 oldal 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok