Starity

David Tennant 2

101 oldal 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 01. 20:55 #1001
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.01. 19:11)
Ohh, really? mellow.gif Hát ezt szomorúan hallom. Akkor a csekély esélyem még csekélyebb lesz. mellow.gif Valahogy nem akar ez nekem összejönni. Se Season Greetings, se próba... Tényleg marad nekem a DW ekszibisön. unsure.gif Kár, hogy az elsősorban Matt lesz. cray.gif De sebaj, majd felvidít egy weeping angel... Vagy egy dalek... Vagy egy cyberman... rolleyes.gif Bár utóbbitól nagyon be vagyok sz*rva, nem tudom, miért... unsure.gif Nekem ők a legijesztőbbek talán az egész sorozatban. Ha szembe jönne velem az utcán mondjuk egy dalek, esküszöm nem lennék olyan rémült, mintha egy cyberman menetelne felém... blink.gif laugh.gif
Davidnek nincs ilyen "alienje" a sorozatból, akitől fél(ne)?  laugh.gif A Waters of Marsról nem olvastál valami érdekeset valamelyik guideban, Kate?  biggrin.gif


Sajnálom Sally. sad.gif Igazából én azon is csodálkozom, hogy David hogy csinálja meg a live Comic Relief napot ha egyszer GM akkor tájt fog szülni. Remélem ott kíván lenni a gyerek születésénél. blink.gif
Ha én lennék GM és nem jön be, se a szülésre, se utána, mondanám neki, hogy fogd a DW-s utazótáskádat, Tom Baker sáladat, DW cuccaidat, ruháidat és mars innen elfelé. Ja, DW filmgyűjtemény marad of course rohog.gif

Attól még Londonban összetalálkozhatsz vele. Fel a fejjel, hátha, próba cseresznye rohog.gif

Úgy tudom David kicsi korában a Dalekektől félt nagyon. Neked cyberman? Really? Nem is dalek? Én a Reaper-t tartom a legfélelmetesebbnek és a Mutants-ot (Classic DW)
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 02. 08:46 #1002
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.01. 20:55)
Sajnálom Sally.  sad.gif Igazából én azon is csodálkozom, hogy David hogy csinálja meg a live Comic Relief napot ha egyszer GM akkor tájt fog szülni. Remélem ott kíván lenni a gyerek születésénél.  blink.gif 
Ha én lennék GM és nem jön be, se a szülésre, se  utána, mondanám neki, hogy fogd a DW-s utazótáskádat, Tom Baker sáladat, DW cuccaidat, ruháidat és mars innen elfelé. Ja, DW filmgyűjtemény marad of course  rohog.gif 
Attól még Londonban összetalálkozhatsz vele. Fel a fejjel, hátha, próba cseresznye  rohog.gif 
Úgy tudom David kicsi korában a Dalekektől félt nagyon. Neked cyberman? Really? Nem is dalek? Én a Reaper-t tartom a legfélelmetesebbnek és a Mutants-ot (Classic DW)


Egyetértek. Én is ezért mondtam azt, hogy ezt biztos nem DT találta ki, hanem úgy kérték meg rá, mert nem tudom elképzelni, hogy bármelyik pillanatban megszülethet a baba és hogy ő önszántából ilyenre vállalkozik ilyenkor... blink.gif

Köszi, hát remélem is, hogy Davidnek arra felé lesz dolga, amerre nekem, hogy odatereli utamba a sors... Nekem az is tökéletes lenne, ha bevásárlás közben láthatnám, például az egyik Tesco Expressben vagy Marks & Spencerben... rohog.gif

Igen, cyberman. Nem tudom nagyon elmagyarázni, hogy miért... Pedig emlékszem, mikor először láttam őket (new who), még nevettem is, milyen kis "gagyik", aztán tessék... Talán mert a cybermanek korábban emberek voltak és hogy így átalakították őket... Abszolút érzelemmentesek és ahogy menetelnek... Nem is beszélve arról, ahogyan mondják, hogy "Delete!"... unsure.gif A dalek nekem "vicces". laugh.gif Valahogy szerintem egy dalek jobban tárgyalóképes lenne, mint egy cyberman... Előttük meg tudnám adni magam simán és nem akarnának belőlem vécépumpás exterminálógépet csinálni... _nevet.gif Én dalek-fan vagyok. rohog.gif

A classic who-t sajnos nem láttam, de néztem képet arról a Mutants-ról, ejj. blink.gif Tényleg elég rémisztően fest és még gusztustalan is. laugh.gif A Reaper (emmár newwho) szerintem annyira nem vészes, bár vele sem szeretnék összetalálkozni. laugh.gif A Reaper egyébként gyermekkori kedvenc számítógépes játékom (Heart of Darkness) gonoszaira emlékeztet, ezért is gondolok talán rájuk "jó szívvel"... _nevet.gif
2011. március 02. 09:34 #1003
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.02. 08:46)
Egyetértek. Én is ezért mondtam azt, hogy ezt biztos nem DT találta ki, hanem úgy kérték meg rá, mert nem tudom elképzelni, hogy bármelyik pillanatban megszülethet a baba és hogy ő önszántából ilyenre vállalkozik ilyenkor...  blink.gif 
Köszi, hát remélem is, hogy Davidnek arra felé lesz dolga, amerre nekem, hogy odatereli utamba a sors... Nekem az is tökéletes lenne, ha bevásárlás közben láthatnám, például az egyik Tesco Expressben vagy Marks & Spencerben... rohog.gif
Igen, cyberman. Nem tudom nagyon elmagyarázni, hogy miért... Pedig emlékszem, mikor először láttam őket (new who), még nevettem is, milyen kis "gagyik", aztán tessék... Talán mert a cybermanek korábban emberek voltak és hogy így átalakították őket... Abszolút érzelemmentesek és ahogy menetelnek... Nem is beszélve arról, ahogyan mondják, hogy "Delete!"... unsure.gif A dalek nekem "vicces".  laugh.gif Valahogy szerintem egy dalek jobban tárgyalóképes lenne, mint egy cyberman... Előttük meg tudnám adni magam simán és nem akarnának belőlem vécépumpás exterminálógépet csinálni...  _nevet.gif Én dalek-fan vagyok. rohog.gif
A classic who-t sajnos nem láttam, de néztem képet arról a Mutants-ról, ejj.  blink.gif Tényleg elég rémisztően fest és még gusztustalan is. laugh.gif A Reaper (emmár newwho) szerintem annyira nem vészes, bár vele sem szeretnék összetalálkozni.  laugh.gif A Reaper egyébként gyermekkori kedvenc számítógépes játékom (Heart of Darkness) gonoszaira emlékeztet, ezért is gondolok talán rájuk "jó szívvel"... _nevet.gif


Ha szembetalálkoznék egy DW szörnnyel, nekem már mindegy lenne, úgy gondolom, már imádkoznék az Istenhez hogy ne legyen fájdalmas a halál és a Mennybe menjek, ha már lehet ??? választani unsure.gif
2011. március 02. 09:37 #1004
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.02. 09:34)
Ha szembetalálkoznék egy DW szörnnyel, nekem már mindegy lenne, úgy gondolom, már imádkoznék az Istenhez hogy ne legyen fájdalmas a halál és a Mennybe menjek, ha már lehet ??? választani  unsure.gif


B verzió: Imádkozol, hogy jöjjön a Doktor... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. március 02. 09:38 #1005
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.02. 09:37)
B verzió: Imádkozol, hogy jöjjön a Doktor... rohog.gif


Nem akarok beleszólni, de nekem ez a megoldás tetszik a legjobban... rohog.gif

http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. március 02. 10:15 #1006
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.02. 09:38)
Nem akarok beleszólni, de nekem ez a megoldás tetszik a legjobban... rohog.gif
http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif


Nekem az tetszene jobban, ha jönne 10 és 10.2 is http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/angel.gif http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 02. 10:16 #1007
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.02. 10:15)
Nekem az tetszene jobban, ha jönne 10 és 10.2 is http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/angel.gif http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png


Erre már csak azt tudom mondani, hogy telhetetlen vagy! rolleyes.gif wink.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 02. 11:07 #1008
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.02. 10:16)
Erre már csak azt tudom mondani, hogy telhetetlen vagy!  rolleyes.gif  wink.gif


Ugyan már, 2 Doki jobb mint 1, nem? biggrin.gif _nevet.gif

Ok, elég volt a hülyéskedésből. Davidéknél áll a bál otthon. Állítólag. GM álnévvel beregisztrált arra a helyre, ahonnan a mindenféle infókat szerzem Davidről, visszaolvasta a topikokat és nincs lenyűgözve. Na ez most nagyon kellett neki, pont most. http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif
2011. március 02. 11:11 #1009
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.02. 11:07)
Ugyan már, 2 Doki jobb mint 1, nem?  biggrin.gif  _nevet.gif 
Ok, elég volt a hülyéskedésből. Davidéknél áll a bál otthon. Állítólag. GM álnévvel beregisztrált arra a helyre, ahonnan a mindenféle infókat szerzem Davidről, visszaolvasta a topikokat és nincs lenyűgözve. Na ez most nagyon kellett neki, pont most. http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif


Ó, de miért ilyen butus? Az ostoba tini-fanok hozzáállásán úgy sem tud változtatni, akkor meg minek idegesíti magát ilyesmivel? Már eléggé előrehaladott a terhessége, nem kellene feleslegesen felizgatni magát ilyen dolgokon. Elhiszem és megértem, hogy nem esik neki jól, de végül is kit érdekel, hogy mit mondanak azok az eszementek? Mondjuk ha még mindig mondanak olyan aggasztóakat, mint hogy hogyan fogják megölni GM-et meg a babát, akkor még jobban megértem, hogy kiborult.. dry.gif
2011. március 02. 11:24 #1010
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.02. 11:11)
Ó, de miért ilyen butus? Az ostoba tini-fanok hozzáállásán úgy sem tud változtatni, akkor meg minek idegesíti magát ilyesmivel? Már eléggé előrehaladott a terhessége, nem kellene feleslegesen felizgatni magát ilyen dolgokon. Elhiszem és megértem, hogy nem esik neki jól, de végül is kit érdekel, hogy mit mondanak azok az eszementek? Mondjuk ha még mindig mondanak olyan aggasztóakat, mint hogy hogyan fogják megölni GM-et meg a babát, akkor még jobban megértem, hogy kiborult..  dry.gif


Szerintem itt egy olyan dologról van szó, amit úgy hívunk, hogy UNALOM vagy KÍVÁNCSISÁG. Szerintem nagy hülyeség volt a részéről pedig állítólag nem is oda indult, hanem a saját nevével ellátott topikot olvasgatta, kíváncsi volt hogyan vélekednek róla és a munkájáról az emberek, mivel többször azt állították, hogy nem jó színésznő (nem fanok, kritikusok, szakértők stb). Lényegében, az oldalon senki nem írt rosszat, csak a twitteren olvasottakat beszélik meg. De persze lehet, hogy a nagyon fangörlös kommentek sem voltak az ínyére.
2011. március 02. 11:35 #1011
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.02. 11:24)
Szerintem itt egy olyan dologról van szó, amit úgy hívunk, hogy UNALOM vagy KÍVÁNCSISÁG. Szerintem nagy hülyeség volt a részéről pedig állítólag nem is oda indult, hanem a saját nevével ellátott topikot olvasgatta, kíváncsi volt hogyan vélekednek róla és a munkájáról az emberek, mivel többször azt állították, hogy nem jó színésznő (nem fanok, kritikusok, szakértők stb). Lényegében, az oldalon senki nem írt rosszat, csak a twitteren olvasottakat beszélik meg. De persze lehet, hogy a nagyon fangörlös kommentek sem voltak az ínyére.


A nagyon fangörlös kommentek ellen sajnos tényleg nem tud mit tenni. Ezt le kell nyelni, ez van. Még annak is vannak ilyen gondolatai, aki nem írja le őket. A párja egy híres színész, akit imádnak a nők. El kell fogadnia.
2011. március 02. 11:39 #1012
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.02. 11:35)
A nagyon fangörlös kommentek ellen sajnos tényleg nem tud mit tenni. Ezt le kell nyelni, ez van. Még annak is vannak ilyen gondolatai, aki nem írja le őket. A párja egy híres színész, akit imádnak a nők. El kell fogadnia.


Én azt hittem, hogy tudja ezt. Persze, hogyne fogadja el, én is ezt mondom. És sokan áhítoznak milyen jó lenne a barátnőjének lenni. Hát tessék, kinek kellene ilyen pasi és vele együtt járó 'fame'? És a nagy amerikai áttörtés még meg sem történt, és már most a halálukat kívánják. Sajnálom ezt a nőt (is).
2011. március 02. 11:46 #1013
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.02. 11:39)
Én azt hittem, hogy tudja ezt. Persze, hogyne fogadja el, én is ezt mondom. És sokan áhítoznak milyen jó lenne a barátnőjének lenni. Hát tessék, kinek kellene ilyen pasi és vele együtt járó 'fame'? És a nagy amerikai áttörtés még meg sem történt, és már most a halálukat kívánják. Sajnálom ezt a nőt (is).


Erre szokták a bölcsek azt mondani, hogy: "vigyázz, mit kívánsz, mert a végén még valóra válik". Nem irigylem, és nem lennék a helyében sem. Én csak abban reménykedem, hogy a kapcsolatuk elég erős ahhoz, hogy ezen is túltegyék magukat. Nem kell ilyesmikkel foglalkozni, csak próbáljanak meg boldog családnak lenni. Az így is, úgy is nehéz, ha az apa ilyen elfoglalt és munkamániás. Ha valami rosszul sül el, annak úgyis a kisbaba látja kárát, annak meg ki örül? Normális, épeszű ember biztos nem.
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 02. 11:54 #1014
- törölt felhasználó -    
Igazából ennél jobban én sem fejezhettem volna ki magam, kedves Grace meghajolo.gif meghajolo.gif

Apropó gyerek. Emlékszünk Nathanre, az Absolute Radios gyerekre?

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lh1cnutww11qzywlpo1_500.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow, Erosz
2011. március 02. 11:56 #1015
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.02. 11:54)
Igazából ennél jobban én sem fejezhettem volna ki magam, kedves Grace  meghajolo.gif  meghajolo.gif 
Apropó gyerek. Emlékszünk Nathanre, az Absolute Radios gyerekre?
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lh1cnutww11qzywlpo1_500.gif


Ez mi is volt pontosan? blush.gif
2011. március 02. 12:05 #1016
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.02. 11:54)
Apropó gyerek. Emlékszünk Nathanre, az Absolute Radios gyerekre?
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lh1cnutww11qzywlpo1_500.gif


yes.gif Olyan aranyos(ak) volt(ak)... blush.gif Köszi az animációt! thumbsup.gif
2011. március 02. 21:18 #1017
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.02. 11:54)
Igazából ennél jobban én sem fejezhettem volna ki magam, kedves Grace  meghajolo.gif  meghajolo.gif 
Apropó gyerek. Emlékszünk Nathanre, az Absolute Radios gyerekre?
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lh1cnutww11qzywlpo1_500.gif


Ó, ezt én is láttam, és nagyon tetszett smileeee.gif Remélem tényleg ő lesz a 14. Doktor biggrin.gif
De akkor én már biztos öreg néni leszek unokákkal, akik ugyanolyan DW függők lesznek mint én rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 03. 08:21 #1018
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Good morning everybody! biggrin.gif

http://blogger.rocket-island.de/pics/tennantgifhello.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. március 03. 08:25 #1019
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.03. 08:21)
Good morning everybody!  biggrin.gif 
http://blogger.rocket-island.de/pics/tennantgifhello.gif


Ó, ez nagyon édes! Jó reggelt nektek is! Legyen szép napotok!
BTW, valamilyen info arról, hogy van a mi Davidünk?
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 03. 08:27 #1020
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.02. 11:56)
Ez mi is volt pontosan?  blush.gif


A 11 éves Nathan betelefonált COC műsorába, hogy kérdezzen Davidtől (csak 14 éven aluliak kérdezhettek). Nathan azt mondta Davidnek, hogy a DW-beli alakítása vette őt rá arra, hogy ő is színész legyen, sőt, mitöbb, Doktor szeretne lenni és David a világon a legjobb Doktor. Totally aww wub.gif
Úgy gondolom ez egy tökéletes videó lett az érzelmek kimutatásáról. Látod a videóban az arcát, ahogyan nem akarja elhinni, hogy ezt mondták neki, a lelkem egyem meg a kis szivét. Igazából nem tudom, hogy büszkeség vagy szimpla meghatódottság, de tényleg nagyon aww wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
101 oldal 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok