Starity

A britek megszállják Amerikát

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. január 09. 15:36 #41
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, hogy mennyire lesz esélyük, tudván, hogy eszméletlen nehéz egy britnek Amerikában befutnia.
Talán a legtöbb esélye Cheryl Cole-nak van, de csak akkor, ha keveset jár majd interjúkra. Azzal a nagyon erős akcentussal ami neki van pici darabokra fogják szedni.
Ugyanezt gondolom Cher Lloydról is. Angol akcentussal rappelni?
Még Robbie Williams-nek sem sikerült befutni Amerikában, miközben Európában hatalmas sztár.

Kevés esélyt látok egy olyan országban, ahol még a könyveket is újraírják, mert pár szó nem "amerikaias". (pl favourite, colour..)
Ha belegondoltok, azok a brit színészek tudtak csak befutni Amerikában, akik képesek voltak megtanulni az amerikai akcentust.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 09. 15:44 #42
- törölt felhasználó -    
Idézet (csipkefa @ 2011.01.09. 15:36)
Nem tudom, hogy mennyire lesz esélyük, tudván, hogy eszméletlen nehéz egy britnek Amerikában befutnia. 
Talán a legtöbb esélye Cheryl Cole-nak van, de csak akkor, ha keveset jár majd interjúkra. Azzal a nagyon erős akcentussal ami neki van pici darabokra fogják szedni. 
Ugyanezt gondolom Cher Lloydról is. Angol akcentussal rappelni?
Kevés esélyt látok egy olyan országban, ahol még a könyveket is újraírják, mert pár szó nem "amerikaias". (pl favourite, colour..)
Ha belegondoltok, azok a brit színészek tudtak csak befutni Amerikában, akik képesek voltak megtanulni az amerikai akcentust.


Ha Cheryl kisasszony be akar futni, kövesse Hugh példáját. Neki egész elviselhető az akcentusa és többé kevésbé szeretik is. Vagy fejlessze az akcentusát vagy ne fejlessze és maradjon a fenekén mert darabokra fogják szedni szegényt, és nem csak az akcentusa miatt. Aki híres akar lenni amerikában, beszéljen jól különben teljesen mindegy milyen tehetséges, nem foglalkoznak majd vele. (Nem mintha ott nagyon a tehetségre mennének rá biggrin.gif ) Szabály #1, menjen az amerikai akcentus, az már fél siker.
2011. január 09. 16:19 #43
Hencsó.h
Hencsó.h
 
Státusz세게 떨어질수록 더 높이 튕겨 올라간다.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.25.
Hozzászólás: 547
Csatolások: 34
Azonosító: 131907
Offline offline
Van pár magyar is smileeee.gif pl. Varga Viktor
2011. január 09. 16:46 #44
Cheryl Cole fan
Cheryl Cole fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.15.
Hozzászólás: 1128
Csatolások: 522
Azonosító: 129312
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.09. 15:44)
Ha Cheryl kisasszony be akar futni, kövesse Hugh példáját. Neki egész elviselhető az akcentusa és többé kevésbé szeretik is. Vagy fejlessze az akcentusát vagy ne fejlessze és maradjon a fenekén mert darabokra fogják szedni szegényt, és nem csak az akcentusa miatt. Aki híres akar lenni amerikában, beszéljen jól különben teljesen mindegy milyen tehetséges, nem foglalkoznak majd vele. (Nem mintha ott nagyon a tehetségre mennének rá  biggrin.gif ) Szabály #1, menjen az amerikai akcentus, az már fél siker.

Cheryl kisasszony be akar futni amerikában, de Cheryl kisasszony azt is elmondta, hogy nem szeretne megváltozni amerika kedvéért. És ha az amcsik olyan hülyék, hogy ezért nem kell nekik Cheryl kisasszony akkor, nem tudják mit veszítenek. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 09. 16:55 #45
- törölt felhasználó -    
Cheryl itt a legnagyobb kedvencem smileeee.gif de a többiek is nagyonjók
2011. január 09. 17:01 #46
- törölt felhasználó -    
Alexandra Burke ♥
2011. január 09. 17:05 #47
csakpp
csakpp
Little Monster & Carrie Bear
 
StátuszNyár! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.18.
Hozzászólás: 1365
Csatolások: 0
Azonosító: 123111
Offline offline
Szorítok mindenkinnek, h sikerüljön.smileeee.gif
2011. január 09. 18:13 #48
- törölt felhasználó -    
Cher Lloyd ♥
Mondjuk Robert Patinson is onnan jön!
2011. január 09. 18:24 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cheryl Cole fan @ 2011.01.09. 16:46)
Cheryl kisasszony be akar futni amerikában, de Cheryl kisasszony azt is elmondta, hogy nem szeretne megváltozni amerika kedvéért. És ha az amcsik olyan hülyék, hogy ezért nem kell nekik Cheryl kisasszony akkor, nem tudják mit veszítenek.  dry.gif


Pedig elhiszed, hogy olyan bolondok? rolleyes.gif Nem mintha sajnálnám őket rohog.gif , hallgassanak csak akkor Justin Biebert ha nekik az jobban megfelel rohog.gif
A gond csak az, ha megbukik odakint, egy örök életre leírják. Nem egy sztár járt már így. Nincs szegénynek elég baja, bőven többször van a napi lapokban mint kellene, Isten ments hogy minden nap mindenhonnan azt hallja vissza, hogy ő egy örök lúzer (mert nincs így)
2011. január 09. 18:54 #50
Bubii
Bubii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.04.
Hozzászólás: 551
Csatolások: 1
Azonosító: 137888
Offline offline
na innen látszik hogy a nagy, példaképnek tekinthető, igazán tehetséges sztárok honnan származnak:) (tisztelet a kivételnek)
2011. január 09. 19:01 #51
Cheryl Cole fan
Cheryl Cole fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.15.
Hozzászólás: 1128
Csatolások: 522
Azonosító: 129312
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.09. 18:24)
Pedig elhiszed, hogy olyan bolondok?  rolleyes.gif Nem mintha sajnálnám őket  rohog.gif , hallgassanak csak akkor Justin Biebert ha nekik az jobban megfelel  rohog.gif 
A gond csak az, ha megbukik odakint, egy örök életre leírják. Nem egy sztár járt már így. Nincs szegénynek elég baja, bőven többször van a napi lapokban mint kellene, Isten ments hogy minden nap mindenhonnan azt hallja vissza, hogy ő egy örök lúzer (mert nincs így)

Na ez az minden nap minden lapba benne van, már tisztára kikészít. Nagyon örülnék ha nem csalódna... unsure.gif
2011. január 09. 19:34 #52
- törölt felhasználó -    
Cheryl és Pixie Lott a kedvenceim. az ő számaikat hallgatom néha. : D
2011. január 09. 20:05 #53
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Az angol zene igényesebb, mint az amerikai. Az általában (tisztelet a kivételnek) mostani divatot követve fenékrázós hang-eltorzított dobgépes szám. A fent említettek közül szerintem mind jó zenét csinál, csak ne 'jenkisedjenek' el.
3 felhasználónak tetszik: kateblock, funny18, Dancsy
2011. január 09. 20:07 #54
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cheryl Cole fan @ 2011.01.09. 19:01)
Na ez az minden nap minden lapba benne van, már tisztára kikészít. Nagyon örülnék ha nem csalódna...  unsure.gif


Sok sikErt kívánunk neki. smileeee.gif Ha még sem érezné magát kint jól, akkor mindig van egy hely, ahová mehet: HAZA! rohog.gif
2011. január 09. 21:55 #55
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
"A britek megszállják Amerikát" <-- Helyes!
1 felhasználónak tetszik: prézli
2011. január 10. 18:10 #56
Cheryl Cole fan
Cheryl Cole fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.15.
Hozzászólás: 1128
Csatolások: 522
Azonosító: 129312
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.09. 20:07)
Sok sikErt kívánunk neki.  smileeee.gif Ha még sem érezné magát kint jól, akkor mindig van egy hely, ahová mehet: HAZA! rohog.gif

Ez egy kicsit, hogy is mondjam nem volt túl kedves beszólás... blink.gif
2011. január 10. 18:11 #57
- törölt felhasználó -    
Én nem vágynék Amerikába, ha brit híresség lennék, de ha ők így akarják, akkor drukkolok nekik. smileeee.gif
2011. január 10. 18:28 #58
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cheryl Cole fan @ 2011.01.10. 18:10)
Ez egy kicsit, hogy is mondjam nem volt túl kedves beszólás... blink.gif


Tényleg? Én úgy gondolom, hogy a hazájában szeretik (hogy a sajtó nem, az engem nem érdekel) és ha nem jönne neki össze odakint (volt már erre példa) akkor haza biztosan mehet, ott még valamennyire értékelik a művészetet és megbecsülik azt, akit meg kell rolleyes.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Dancsy
2011. január 10. 18:52 #59
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8039
Csatolások: 25762
Azonosító: 107627
Offline offline
Én akár mennyire is Pixie Lott rajongó vagyok, Pixie-t a skót akcentusa miatt darabokra fogják szedni... Bár mondjuk szerintem azt jól csinálta, hogy Jason Derüloval és Joe Jonasszal is készített dalt, hiszen mindketten sikeresek a szakmájukban... Viszont van egy angol, akinek sikerült a világhír, az pedig Taio Cruz. De azért már rajta is érződik az amerikaiság, mert szerintem senki nem mondaná meg róla, hogy angol...

A másik meg az, hogy éppen azon tűnődtem, hogy az angoloknak annyiból szerencséjük van, hogy angolul beszélnek... Ezt úgy értem, hogy ha nem lenne Európában olyan ország, ahol nem beszélnék ezt a nyelvet, akkor a nagy világsztárok b_sznának (bocsi a kifejezésért) idejönni Európába dry.gif
2011. január 10. 21:15 #60
- törölt felhasználó -    
Idézet (prézli @ 2011.01.10. 18:52)
Én akár mennyire is Pixie Lott rajongó vagyok, Pixie-t a skót akcentusa miatt darabokra fogják szedni... Bár mondjuk szerintem azt jól csinálta, hogy Jason Derüloval és Joe Jonasszal is készített dalt, hiszen mindketten sikeresek a szakmájukban... Viszont van egy angol, akinek sikerült a világhír, az pedig Taio Cruz. De azért már rajta is érződik az amerikaiság, mert szerintem senki nem mondaná meg róla, hogy angol...



Taonak azért megy, mert amit csinál, azt komálják az amerikaiak, amolyan rap, ami náluk bejön. És ahogyan mondtad, amerikaiaság érződik rajta, sokszor van pletyka újságok címlapján. Egy olyan ember, aki rappel??? és azt írja ki a twitterére, hogy öngyilkos lesz mert elege van mindenből, ott már rég gond van. Amerikának ez kell, sebezhető és saját ízlésükre szabadon formálható előadó. Aki nem hajlandó a nekik tetsző módon viselkedni, azt egyszerűen nem ismerik el. mellow.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Cheryl Cheryl 145.