Starity

Camelot(2011)

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. január 26. 12:13 #21
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Idézet
Jamie C. Bower mint Arthur? Hát, nálam ez nem egy jó választás, egész máshogy képzelem el Arthur-t, de majd meglátjuk, hogy mit hoz ki belőle.


Hát igen először én is meglepődtem ezen a választáson, de szerintem meg fog birkózni a kihívassál biggrin.gif, egyébként sokan kritizáltak az alkotókat, hogy Joseph Fiennest választották Merlin szerepére, pedig szerintem nem rossz színész.
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, dreamscometrue, Fannukah94
2011. január 26. 14:20 #22
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (DaveChris @ 2011.01.26. 12:13)
Hát igen először én is meglepődtem ezen a választáson, de szerintem meg fog birkózni a kihívassál  biggrin.gif, egyébként sokan kritizáltak az alkotókat, hogy Joseph Fiennest választották Merlin szerepére, pedig szerintem nem rossz színész.


Csak irritáló feje van, és az se segít, ha megszólal. biggrin.gif Jó, én speciel szerintem el fogom tudni viselni. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. január 26. 15:45 #23
dreamscometrue
dreamscometrue
visszatérő vendég
 
StátuszThe night is dark and full of terrors.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.16.
Hozzászólás: 498
Csatolások: 226
Azonosító: 122968
Offline offline
Idézet (DaveChris @ 2011.01.26. 12:13)
Hát igen először én is meglepődtem ezen a választáson, de szerintem meg fog birkózni a kihívassál  biggrin.gif, egyébként sokan kritizáltak az alkotókat, hogy Joseph Fiennest választották Merlin szerepére, pedig szerintem nem rossz színész.


Még nem láttam egy filmben sem, de tény, hogy ha azt mondják nekem, hogy Merlin, nem egy ilyen típusú ember fog beugrani. Azért kíváncsi leszek a sorozatra, nagyon szeretem az Arthur-mondakört.
Mellesleg meg hozzá vagyok szokva a Merlin c. sorozat ábrázolásmódjához, szóval furcsa lesz egy másik szemszögből látni a témát.
2011. január 26. 16:58 #24
- törölt felhasználó -    
uhh nekem az a Merlines cucc ami jelenleg is fut nagyon nem nyerte el a tetszésemet... rolleyes.gif
Attól a Camelot csak fényévekkel jobb lehet legalábbis bízom benne! smileeee.gif
2011. január 26. 17:22 #25
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Idézet
uhh nekem az a Merlines cucc ami jelenleg is fut nagyon nem nyerte el a tetszésemet... 
Attól a Camelot csak fényévekkel jobb lehet legalábbis bízom benne!



Biztos hogy más lesz két sorozat, szerintem nem érdemes összehasonlítani a kettőt, Merlin sorozat a fiatalabb generációnak készült "családi sorozat", még a Camelot egy fizetős csatornán fog menni egyértelműen a felnőtt közönségnek szánva, tele erőszakkal, vérrel és szexszel legalábbis remélem biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Domcicc
2011. január 26. 17:25 #26
- törölt felhasználó -    
Idézet (DaveChris @ 2011.01.26. 17:22)
Biztos hogy más lesz két sorozat, szerintem nem érdemes összehasonlítani a kettőt, Merlin sorozat a fiatalabb generációnak készült "családi sorozat", még  a Camelot egy fizetős csatornán fog menni egyértelműen a felnőtt közönségnek szánva, tele erőszakkal, vérrel és szexszel  legalábbis remélem biggrin.gif


eza beszéd! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: DaveChris
2011. január 27. 19:18 #27
dreamscometrue
dreamscometrue
visszatérő vendég
 
StátuszThe night is dark and full of terrors.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.16.
Hozzászólás: 498
Csatolások: 226
Azonosító: 122968
Offline offline
Idézet (DaveChris @ 2011.01.26. 17:22)
Biztos hogy más lesz két sorozat, szerintem nem érdemes összehasonlítani a kettőt, Merlin sorozat a fiatalabb generációnak készült "családi sorozat", még  a Camelot egy fizetős csatornán fog menni egyértelműen a felnőtt közönségnek szánva, tele erőszakkal, vérrel és szexszel  legalábbis remélem biggrin.gif

Igaz, de én azt is szeretem biggrin.gif Viszont remélem nem azon lesz a hangsúly, hogy minél több erőszak és szex legyen benne, mert annak úgy már nincs értelme. De ha normálisan csempészik bele, és nem minden 2. jelenet erről fog szólni, azzal csak nyerhetnek biggrin.gif
2011. január 27. 19:38 #28
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Idézet
Igaz, de én azt is szeretem  Viszont remélem nem azon lesz a hangsúly, hogy minél több erőszak és szex legyen benne, mert annak úgy már nincs értelme. De ha normálisan csempészik bele, és nem minden 2. jelenet erről fog szólni, azzal csak nyerhetnek 


Jó oké nem azt mondom, hogy egy hardcore Camelot sorozatot kapunk a Starz alkotóitól, csupán arra céloztam hogy a Starz egy mozicsatorna (mint HBO, külön elő kell rá fizetni), és az ilyen csatornák az amerikai média törvények szerint több mindent megengedhetnek maguknak (már ami a szex és erőszak ábrázolásmódját illeti) mint szimpla kereskedelmi csatornák ( pl: ABC, CW).
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. január 27. 22:14 #29
- törölt felhasználó -    
hááá engedjék is meg a nyíltabb és leplezetlen történet mesélést! az élet sem habos torta ha nem a sexről akkor a háborúról szól ha nem a háborúról akkor a sexről ha egyikről sem akkor a hatalomról vagyis a pénzről, ha egyszer ilyen a valóság miért lenne ez más egy középkori fantasy sorozatban! smileeee.gif
Az angol Excalibur film sem a romantikájáról volt híres hanem a sötét és komor vad ábrázolás módjától lett igazán jó fantasy klasszikus! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: DaveChris
2011. január 27. 23:03 #30
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Idézet
hááá engedjék is meg a nyíltabb és leplezetlen történet mesélést! az élet sem habos torta ha nem a sexről akkor a háborúról szól ha nem a háborúról akkor a sexről ha egyikről sem akkor a hatalomról vagyis a pénzről, ha egyszer ilyen a valóság miért lenne ez más egy középkori fantasy sorozatban! 
Az angol Excalibur film sem a romantikájáról volt híres hanem a sötét és komor vad ábrázolás módjától lett igazán jó fantasy klasszikus!


Hát igen egyetértek és azért Arthur király sem túl "vidám" korszakban élt (feltéve ha élt egyáltalán) az V.-VI. századi Britanniában káosz uralkodott, rómaiak kivonultak, nyugatról az írek, északról a piktek , keletről pedig az angolok és szászok támadták a szigetet, ráadásul a helyi britonok pedig egymással hadakoztak. Nagyon is véres és erőszakos korszak volt!
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. január 27. 23:33 #31
- törölt felhasználó -    
Idézet (DaveChris @ 2011.01.27. 23:03)
Hát igen egyetértek és azért Arthur  király sem túl "vidám" korszakban élt (feltéve ha élt egyáltalán) az V.-VI. századi Britanniában káosz uralkodott,  rómaiak kivonultak, nyugatról az írek, északról  a piktek , keletről pedig az angolok és szászok támadták a szigetet, ráadásul a helyi britonok pedig egymással hadakoztak. Nagyon is véres és erőszakos korszak volt!


az én tudomásom szerint még csak tárgyi bizonyítékot sem találtak arról hogy létezett volna Arthur vagy a kerekasztal lovagjai.
Camelot-ot is több középkori várral illetve kastéllyal is beazonosították már de szintén nem bizonyított hogy létezett volna gyakorlatilag spekuláció az egész.
valószínűleg ókori krónikákból és kelta regékből származik a történet,ugyan olyan mitikus az egész mint Avalon szigete amiről szintén nem bizonyított hogy létező hely lenne.
A századok során pedig addig csavarták a történetet hogy bele csúsztatták a szent grál legendáját is és a grál lovagokat akiket valószínű a templomosokkal lehet beazonosítani.de ez is csak spekuláció.
feltehetően csak egy mítosz az egész monda-kör.
de annyi romantikus és magával ragadó történet készült már belőle hogy az ember nem tud neki ellen állni,és hinni akarja hogy létezett Arthur, Merlin,Lancelot,Guineverea, lovagok és a grál. smileeee.gif
én nagyon szeretem! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: DaveChris
2011. január 27. 23:47 #32
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Igen az Arthur mondakör valamikor a XII. században keletkezett (azt hiszem) és évszázadok során tovább bővült, mára már igazából már senki sem tudja/tudhatja hogy van-e valami valóság alapja mítosznak vagy sem, de nem is ez lényeg hanem az hogy a jó történetek örök érvényűek, és több száz év után képesek elbűvölni az embereket. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. január 27. 23:49 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (DaveChris @ 2011.01.27. 23:47)
Igen az Arthur mondakör valamikor a XII. században keletkezett (azt hiszem) és évszázadok során tovább bővült, mára már igazából már senki sem tudja/tudhatja hogy van-e valami valóság alapja mítosznak vagy sem, de  nem  is ez lényeg hanem  az hogy a jó történetek örök érvényűek, és több száz év után képesek elbűvölni az embereket. thumbsup.gif


így van! wink.gif
és ha ez az elbűvölő történet egy kicsit sexi és erőszakos lesz most az még jobb! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: DaveChris
2011. január 27. 23:57 #34
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Idézet
így van! 
és ha ez az elbűvölő történet egy kicsit sexi és erőszakos lesz most az még jobb!


Így igaz thumbsup.gif végül is Joseph Fiennes is megmondta az egyik interjúban "Camelot nem egy musical" biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. január 28. 00:31 #35
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Egy videó a Yuotube-ról nézzétek amíg nem tiltja a Starz!
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, Domcicc, dreamscometrue
2011. január 28. 00:33 #36
- törölt felhasználó -    
a zenéje sem tűnik rossznak!!
1 felhasználónak tetszik: DaveChris
2011. január 28. 00:40 #37
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Idézet
a zenéje sem tűnik rossznak!!


Music: Merchant Prince - Two Steps from Hell

Jah nem rossz de azt hiszem egy fanvideo nem pedig egy hivatalos trailer



http://about-camelot.com/news/2011/01 egy rajongói oldal azt hiszem

http://about-camelot.com/news/2011-01-25-34 ez pedig Eva Green interjú smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. január 29. 22:58 #38
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Pár kép innen-onnan biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, Domcicc, funny18
2011. január 29. 23:18 #39
- törölt felhasználó -    
Idézet (DaveChris @ 2011.01.28. 00:40)

http://about-camelot.com/news/2011-01-25-34 ez pedig Eva Green interjú  smileeee.gif


háá én is meg interjúvolnám! biggrin.gif
a képek nagyon jók! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: DaveChris
2011. február 09. 17:31 #40
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Újabb promoképek thumbsup.gif
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, Domcicc, funny18
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Eva Green Eva Green 1159.