Starity

Camelot(2011)

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 13. 21:37 #81
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Oh, olyan jó, hogy ti itt vagytok. biggrin.gif Tegnap este megnéztem, ma akartam leírni, hogy ez mennyivel jobban tetszett, kezd kialakulni a sorozat. Csak elfelejtettem. laugh.gif Szóval, jó, hogy írtok ide biggrin.gif
Morgan még mindig kedvenc, Merlin is kezd feljebb kúszni a ranglétrámon. Amikor Morgan kiütötte, nem értettem, hogy miért tudja ilyen könnyen, hiszem ő Merlin, de aztán kicsit erőre kapott, és az nagyon bejött. Tetszik, amit látok. Arthur és Guinevere jól nyomták biggrin.gif A véres megoldás nagyon kézenfekvő volt, de miért nem mászott rá arra a pacára, azt nem tudom...így 20 centivel arrébb vérezte össze a lepedőt, ahol nem is feküdt laugh.gif
Kay-ról még mindig nem tudtunk meg sokkal többet és ez annyira irritáááál shout.gif Viszont az új lovag szimpi eddig. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: funny18
2011. április 13. 21:55 #82
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12073
Csatolások: 195802
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.04.13. 21:37)
Oh, olyan jó, hogy ti itt vagytok. biggrin.gif Tegnap este megnéztem, ma akartam leírni, hogy ez mennyivel jobban tetszett, kezd kialakulni a sorozat. Csak elfelejtettem. laugh.gif Szóval, jó, hogy írtok ide biggrin.gif
Morgan még mindig kedvenc, Merlin is kezd feljebb kúszni a ranglétrámon. Amikor Morgan kiütötte, nem értettem, hogy miért tudja ilyen könnyen, hiszem ő Merlin, de aztán kicsit erőre kapott, és az nagyon bejött. Tetszik, amit látok. Arthur és Guinevere jól nyomták biggrin.gif A véres megoldás nagyon kézenfekvő volt, de miért nem mászott rá arra a pacára, azt nem tudom...így  20 centivel arrébb vérezte össze a lepedőt, ahol nem is feküdt laugh.gif
Kay-ról még mindig nem tudtunk meg sokkal többet és ez annyira irritáááál shout.gif Viszont az új lovag szimpi eddig. biggrin.gif

Mi mindig itt vagyunk és leszünk biggrin.gif Elég érdekes jelenség azért Morgan. Nagyon jó gonosz figura, de néha nem tudom, hogy mit miért csinál. Miért volt jó neki Merlinnel ujjat húzni. Azért milyen szépen összeesett már Merlin. Látszott rajta, hogy küzd a szerrel rendesen, de az erősebbnek bizonyult. A véres dolgot én se nagyon értettem, de ha Leontes nem gondolt bele akkor egye fene. Látszik Guineveren hogy valamit érez Arthur iránt. Az esküvőn ahogy figyelte Arthur reakcióját ott nagyon látszódott. Az új lovagról vajmi keveset tudunk még így nem tudom eldönteni, hogy szimpatizáljak vele vagy sem. Oh, Kay! Még mindig szimpi és aranyos, és remélem meg is tartja ezt a szokását. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2011. április 13. 21:56 #83
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Igen valóban gyarapodtunk egy új harcossal! Ami Kay-t illeti az első részben szimpatikusabb volt mint Arthur aztán valahogy nem is tudom. Guinevere-nél én is néztem hogy csöppet arrébb locsolta vért a kelleténél de Leontes bevette szóval minden jó ha vége jó wink.gif .
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2011. április 13. 22:15 #84
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (DaveChris @ 2011.04.13. 21:56)
Igen valóban gyarapodtunk egy új harcossal! Ami Kay-t illeti az első részben szimpatikusabb volt mint Arthur aztán valahogy nem is tudom.  Guinevere-nél én is néztem hogy csöppet arrébb locsolta vért a kelleténél de Leontes bevette  szóval minden jó ha vége jó wink.gif .

Le merem fogadni, hogy az a jó nem tart sokáig tongue.gif
Jaja, Guinevere tuti érez valamit, már csak el kell tüntetni a zavaró tényezőket biggrin.gif Leontest is csípem, de na. rolleyes.gif

Felteszem olyan nagyon misztikus alak, mint a Tó Hölgye nem lesz benne sose? unsure.gif
2011. április 13. 22:22 #85
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12073
Csatolások: 195802
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.04.13. 22:15)
Le merem fogadni, hogy az a jó nem tart sokáig tongue.gif 
Jaja, Guinevere tuti érez valamit, már csak el kell tüntetni a zavaró tényezőket biggrin.gif Leontest is csípem, de na. rolleyes.gif 
Felteszem olyan nagyon misztikus alak, mint a Tó Hölgye nem lesz benne sose? unsure.gif

Nem vennék rá mérget. Lehet, hogy valamilyen formában benne lesz. Nekem ez is olyan sorozat, hogy nem tudni mi lesz még itt. Messze még a vége cool.gif Talán egyszer majd Lancelot is feltűnik a színen. biggrin.gif
2011. április 13. 22:41 #86
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Nos a következő rész címe a Tó hölgye biggrin.gif , és szerintem Lancelot is feltűnik idővel a színen!
2 felhasználónak tetszik: funny18, Domcicc
2011. április 14. 08:45 #87
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
omg.gif Megnézhettem volna a részcímeket, leírásokat biggrin.gif beer.gif
Lancelotot már én is várom, nemsokára biztos megjelenik. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: funny18
2011. április 20. 17:56 #88
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Na megnéztem a 4. részt is hát érdekesen értelmezték az excalibur legendáját, de nem volt rossz sőt, ami Morgan illet basszus milyen kolostorban nevelkedett hogy apácáktól tanulta a mágiát?
2011. április 21. 18:49 #89
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12073
Csatolások: 195802
Azonosító: 107508
Offline offline
Tegnap este én is megnéztem végre és szinte szóhoz se jutottam. Tisztára ledöbbentem. ohmy.gif Mikre nem derült fény. Érdekes volt a Tó hölgyének felbukkanása tökre nem erre számítottam. Merlin tette legendává a kis Excaluburt. Hát érdekes. Kay nagyon aranyos volt mikor megvédte Arthurt. A harcos jelenetek nagyon jók voltak. Már majdnem azt hittem, hogy megöli Leontest, hogy ővé legyen Guinevere. Ezek után még mindig tartom az állításom ahhoz, hogy elküldi harcolni, hogy halljon meg tongue.gif Merlin nagyon nem tetszett, hogy halállal érte el a célját dry.gif Morgan szála is elég jól sikerült. Ki hitte volna, hogy az apácák is varázsolnak! Pedig ez nem Istent szolgálja. Amúgy még mindig szimpi Morgan, de már csak azt kéne tudni, hogy miért vette fel Lady Igraine alakját, bár ahogy ismerjük a sorozatot biztos minél hamarabb választ kapunk wink.gif
2011. április 21. 18:59 #90
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Hát igen Merlin megmutatta a sötétebb oldalát is nem volt túl szimpatikus de legalább nem egysíkú a figurája ami Morgant illeti szerintem véletlenül változott át mintha elvesztette volna az uralmát az ereje fölött és igen tényleg az új harcos kissé felkavarta az állóvizet rohog.gif de szerintem ez már rá fért a harcosokra. rohog.gif
2011. április 21. 19:10 #91
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12073
Csatolások: 195802
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (DaveChris @ 2011.04.21. 18:59)
Hát igen Merlin megmutatta a sötétebb oldalát is nem volt túl szimpatikus de legalább nem egysíkú a figurája  ami Morgant illeti szerintem véletlenül változott át mintha elvesztette volna az uralmát az ereje fölött és igen tényleg az új harcos kissé felkavarta az állóvizet rohog.gif de szerintem ez már rá fért a harcosokra. rohog.gif

Igen Gawain (azt hiszem így hívják) annyira nekem nem szimpatikus, de nem is utálom. Valahogy jó, hogy kavarja a szálakat mert kell, azt is valakinek, de inkább fitogtassa az erejét egy harcban és ne a tanítványait szekálja. dry.gif Érdekesen alakulnak az események és valahogy mindig meglepnek. Szerintem valami célja csak volt vagy lesz Morgan átváltozásának. Nem fogja itt abbahagyni és ezért bírom még mindig. Merlinről még csak annyit, hogy jó, hogy ilyet is tud csak inkább Arthuron segítsen és ne öldököljön azért mert jól esik neki dry.gif
2011. április 21. 19:18 #92
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Igen Morgannak megvannak a tervei az biztos ami Merlint illeti szerintem ő mindent megtesz azért Arthurból nagy és igazságos király legyen amilyet még nem látott Brittania és ezért a nemes célért mindent megtesz ha kell még öl is.
1 felhasználónak tetszik: funny18
2011. április 21. 19:34 #93
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12073
Csatolások: 195802
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (DaveChris @ 2011.04.21. 19:18)
Igen Morgannak megvannak a tervei az biztos ami Merlint illeti szerintem ő mindent megtesz azért Arthurból nagy és igazságos király legyen amilyet még nem látott Brittania és ezért a nemes célért mindent megtesz ha kell még öl is.

Ezzel teljesen egyetértek. Merlin a biztos pont Arthur életében. Jó tudom, ott van még Kay is, de mi van ha őt netalántán megölik. (Amiért harapnék mad.gif ) Akkor tényleg csak ő marad aki segíthet neki jó Királynak lennie. Most, hogy megkapta az Excaliburt remélem hamarosan használni is fogja. Már várok valamilyen kisebb csatát amin diadalmaskodhat a Király. thumbsup.gif
Amúgy nem tudod véletlenül, hogy hogy teljesít nézettségileg a sorozat?
2011. április 21. 19:44 #94
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Igen és várok már egy kis csatát és egy kis háborút de ahogy néztem a promoképeket lesz harc is nem kell aggódni ami nézettséget illeti azt olvastam hogy növekszik múlt pénteki rész 988 ezren látták ami nem rossz hiszen fizetős csatornán megy amiből az Usában nagyobb a kínálat mint nálunk.
2011. április 21. 19:48 #95
- törölt felhasználó -    
heeehhe Sir Gawain!
Az Arthur mondakör akármelyik feldolgozásáról legyen szó. Gawain mindig az egyik legellenszenvesebb szereplő vagy mondhatnám úgy is hogy nehéz a karakterrel mit kezdeni a nézőknek! smileeee.gif
ez azért is érdekes mert ő lesz az egyetlen lovag aki szembeszáll Arthur-al amikor az meg akarja égetni a feleségét a királynőt a Lancelottal folytatott viszonya miatt és párbajra hívja Lancelottot is. a legenda szerint elsőnek indul majd a szent Grál kutatására a kerekasztal lovagjai közül és az egyik legbátrabb lovag a grál kutatása közben. igaz hogy Sir Percival lesz az aki megtalálja a Grál-t! smileeee.gif de ez nem von le semmit Gawain érdemeiből! biggrin.gif
Az egyik legjobb Gawain a filmtörténelemben a Liam Neeson által alakított lovag az Excalibur című filmben Neeson nagyszerűen alakítja a híres lovagot.
A Camelotból egyébként még egy részt sem láttam majd ha le megy a teljes évad akkor egyszerre bedarálom!
de hozzászólásaitokból ítélve jó kis sorozat ez! smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: funny18, DaveChris, Domcicc
2011. április 21. 20:04 #96
DaveChris
DaveChris
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.11.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 202
Azonosító: 136208
Offline offline
Igen nekem tetszik a sorozat wink.gif bár én kedvelem ezt a műfajt és Arthur történetét is szóval emiatt lehet kissé elfogult vagyok emiatt de... ez van rohog.gif.
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, funny18
2011. április 21. 20:11 #97
- törölt felhasználó -    
csak annyi érdekelne most kapásból a sorozattal kapcsolatban hogy, mennyire van jelen a mágia a történetben?
elrugaszkodik a földtől ez a feldolgozás vagy inkább realisztikusabban ábrázolja a legendát?

remélem nem olyan mint ez a Merlin sorozat ami nagyon ostoba és gyenge feldolgozás! rolleyes.gif
2011. április 21. 20:14 #98
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12073
Csatolások: 195802
Azonosító: 107508
Offline offline
Mindenképpen megéri megnézni. Örülök, hogy jól teljesít a sorozat akkor van értelme folytatniuk. thumbsup.gif
Pár promo taggal beer.gif
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, DaveChris, Domcicc
2011. április 21. 20:19 #99
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12073
Csatolások: 195802
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.04.21. 20:11)
csak annyi érdekelne most kapásból a sorozattal kapcsolatban hogy, mennyire van jelen a mágia a történetben?
elrugaszkodik a földtől ez a feldolgozás vagy inkább realisztikusabban ábrázolja a legendát?
remélem nem olyan mint ez a Merlin sorozat ami nagyon ostoba és gyenge feldolgozás! rolleyes.gif

Ebben nem olyan erős mint a Merlinben. Morgan varázsolt eddig elég intenzíven, de ez is csak az alakváltoztatás és kisebb varázslatban tetézik. Merlin is csak az elmúlt részben mutatott egy kis tűzvarázst. Most még annyira nem ezen van a hangsúly.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. április 21. 20:24 #100
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2011.04.21. 20:19)
Ebben nem olyan erős mint a Merlinben. Morgan varázsolt eddig elég intenzíven, de ez is csak az alakváltoztatás és kisebb varázslatban tetézik. Merlin is csak az elmúlt részben mutatott egy kis tűzvarázst. Most még annyira nem ezen van a hangsúly.


köszi!
hmm akkor asszem ez a sorozat meg fog felelni az igényeimnek! meghajolo.gif
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Eva Green Eva Green 1159.