Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 25. 14:09 #9181
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Sziasztok ! Csatlakozhatnék ?
Elöljáróban írok magamról egy kis bemutatkozást.
Tulajdonképen egy 14 éves lány vagyok. A stílusom rendkívül különbözik a mostani tinilányokétól. Nem szeretem a mostani tömeg, igénytelen zenéket. Amíg a barátnőim kedvenc zenéi Lady Gagától származnak, addig nekem a jó öreg Frank Sinatra a kedvencem. Rühellem az olyan sztárokat, akiknek semmi hangjuk nincsen, mégis sztárok ; példaként említeném Justin Bieber nevezetű fiúcskát. Utálom a celebeket. Női énekesek közül is csak a tehetségeseket kedvelem. Sorozatok közül nem vagyok ilyen "válogatós". Mondhatni sorozatfüggő vagyok ; The Vampire Diaries, Glee, Supernatural, Heroes, Lost Girl, Psych, Breaking in. Filmek közül leginkább a romantikus filmeket és a vígjátékokat szeretem. Ha választanom kellene könyvek közül, akkor a krimik mellett döntenék. Kedvenc íróim közé tartozik ; Robin Cook és Martha Tailor. Igazság szerint nem ez az első profilom. Annak idején különböző Topikokban voltam (nevet nem írok, mert sértődés lenne). Ott mindenki Selena Gomez és Justin Bieber rajongó volt. Mindenki csak a Hannah Montana című sorozatot nézte, csak én voltam az aki gyűlölte. Nem találtam meg velük a közös témát. A legjobbat kihagytam ; Mindenki csak azért írt oda, mert a hozzászólásaik számát akarta növelni. Én szégyelltem magam helyettük.
Tudom, hogy hosszú bemutatkozást írtam. Remélem lesz kedvetek elolvasni. beer.gif
4 felhasználónak tetszik: dave095, Christo, Rap4ever8, joe_r
2011. április 25. 14:15 #9182
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.04.25. 14:09)
Sziasztok ! Csatlakozhatnék ?
Elöljáróban írok magamról egy kis bemutatkozást. 
Tulajdonképen egy 14 éves lány vagyok. A stílusom rendkívül különbözik a mostani tinilányokétól. Nem szeretem a mostani tömeg, igénytelen zenéket. Amíg a barátnőim kedvenc zenéi Lady Gagától származnak, addig nekem a jó öreg Frank Sinatra a kedvencem. Rühellem az olyan sztárokat, akiknek semmi hangjuk nincsen, mégis sztárok ; példaként említeném Justin Bieber nevezetű fiúcskát. Utálom a celebeket. Női énekesek közül is csak a tehetségeseket kedvelem. Sorozatok közül nem vagyok ilyen "válogatós". Mondhatni sorozatfüggő vagyok ; The Vampire Diaries, Glee, Supernatural, Heroes, Lost Girl, Psych, Breaking in. Filmek közül leginkább a romantikus filmeket és a vígjátékokat szeretem. Ha választanom kellene könyvek közül, akkor a krimik mellett döntenék. Kedvenc íróim közé tartozik ; Robin Cook és Martha Tailor. Igazság szerint nem ez az első profilom. Annak idején különböző Topikokban voltam (nevet nem írok, mert sértődés lenne). Ott mindenki Selena Gomez és Justin Bieber rajongó volt. Mindenki csak a Hannah Montana című sorozatot nézte, csak én voltam az aki gyűlölte. Nem találtam meg velük a közös témát. A legjobbat kihagytam ; Mindenki csak azért írt oda, mert a hozzászólásaik számát akarta növelni. Én szégyelltem magam helyettük. 
Tudom, hogy hosszú bemutatkozást írtam. Remélem lesz kedvetek elolvasni.  beer.gif

Én mindig mindenkiét végigolvasom. A bemutatkozásod alapján nagyon szimpatikusnak tűnsz,főleg mert te sem rajongsz az olyan tucatsztárokért mint Justin Bieber akinél egyetértek,tényleg nincs hangja. Engem konkrétan már maga a gyerek is idegesít.Látom a vámpíros sorozatok is érdekelnek.Ezen téma kapcsán ajánlanám a figyelmedbe a True Blood című sorozatot.Én nagyon szeretem,talán neked is megtetszene. wink.gif
Jah és csak utólag annyit hogy ki nem állhatom a Hannah Montanat szóval nem vagy egyedül rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. április 25. 14:19 #9183
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Üdv köztünk LittleVampire! beer.gif Ahogy elnézem te is szereted Kate-et. w00t.gif Nálam ez már plusz pont. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. április 25. 14:19 #9184
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.04.25. 14:09)
Sziasztok ! Csatlakozhatnék ?
Elöljáróban írok magamról egy kis bemutatkozást. 
Tulajdonképen egy 14 éves lány vagyok. A stílusom rendkívül különbözik a mostani tinilányokétól. Nem szeretem a mostani tömeg, igénytelen zenéket. Amíg a barátnőim kedvenc zenéi Lady Gagától származnak, addig nekem a jó öreg Frank Sinatra a kedvencem. Rühellem az olyan sztárokat, akiknek semmi hangjuk nincsen, mégis sztárok ; példaként említeném Justin Bieber nevezetű fiúcskát. Utálom a celebeket. Női énekesek közül is csak a tehetségeseket kedvelem. Sorozatok közül nem vagyok ilyen "válogatós". Mondhatni sorozatfüggő vagyok ; The Vampire Diaries, Glee, Supernatural, Heroes, Lost Girl, Psych, Breaking in. Filmek közül leginkább a romantikus filmeket és a vígjátékokat szeretem. Ha választanom kellene könyvek közül, akkor a krimik mellett döntenék. Kedvenc íróim közé tartozik ; Robin Cook és Martha Tailor. Igazság szerint nem ez az első profilom. Annak idején különböző Topikokban voltam (nevet nem írok, mert sértődés lenne). Ott mindenki Selena Gomez és Justin Bieber rajongó volt. Mindenki csak a Hannah Montana című sorozatot nézte, csak én voltam az aki gyűlölte. Nem találtam meg velük a közös témát. A legjobbat kihagytam ; Mindenki csak azért írt oda, mert a hozzászólásaik számát akarta növelni. Én szégyelltem magam helyettük. 
Tudom, hogy hosszú bemutatkozást írtam. Remélem lesz kedvetek elolvasni.  beer.gif


Hali! smileeee.gif

Aki szereti a Supnatot, rossz ember nem lehet beer.gif

Amúgy üdv az újaknak smileeee.gif
Én most éppen avatarokat is gifeket csinálgatok. laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: dave095, LittleVampire, Fire_Work, Rap4ever8
2011. április 25. 14:21 #9185
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2011.04.25. 14:19)
Üdv köztünk LittleVampire!  beer.gif Ahogy elnézem te is szereted Kate-et.  w00t.gif Nálam ez már plusz pont.  wink.gif

Diannát is szereti úgyhogy nincs okom panaszra laugh.gif
Idézet
Én most éppen avatarokat is gifeket csinálgatok.

Nem tudom itt lehet-e kérni de ha esetleg lenne időd nem tudnál Dianna Agron-ról is csinálni?Meg esetleg a sorozatbéli karakteréről Quinn-ről...mert a te munkáid nagyon tetszenek és gondoltam talán megkérlek.
3 felhasználónak tetszik: dave095, LittleVampire, Christo
2011. április 25. 14:23 #9186
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.04.25. 14:15)
Én mindig mindenkiét végigolvasom. A bemutatkozásod alapján nagyon szimpatikusnak tűnsz,főleg mert te sem rajongsz az olyan tucatsztárokért mint Justin Bieber akinél egyetértek,tényleg nincs hangja. Engem konkrétan már maga a gyerek is idegesít.Látom a vámpíros sorozatok is érdekelnek.Ezen téma kapcsán ajánlanám a figyelmedbe a True Blood című sorozatot.Én nagyon szeretem,talán neked is megtetszene. wink.gif

Az ismerőseim szerint a True Blood az egyetlen értelmes vámpíros sorozat. A kritikusok nagyon sok jót mondanak róla. Ma talán ráérek megnézni a bevezető részt. Attól függ, hogy a jönnek-e a rokonok.
2011. április 25. 14:24 #9187
Fire_Work
Fire_Work
új tag
 
StátuszMary-Kate Olsen óriási fanatikja^^:D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.25.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 149961
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.04.25. 14:19)
Hali! smileeee.gif 
Aki szereti a Supnatot, rossz ember nem lehet beer.gif 
Amúgy üdv az újaknak smileeee.gif 
Én most éppen avatarokat is gifeket csinálgatok. laugh.gif

Miről? w00t.gif
2011. április 25. 14:25 #9188
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.04.25. 14:23)
Az ismerőseim szerint a True Blood az egyetlen értelmes vámpíros sorozat. A kritikusok nagyon sok jót mondanak róla. Ma talán ráérek megnézni a bevezető részt. Attól függ, hogy a jönnek-e a rokonok.

Engem az első résztől fogva teljesen megfogott és nem is igazán tudtam leállni vele. A története kidolgozott,érdekes,a szereplők pedig szinte mind mondhatni külön egyéniségek. Én amúgy a könyvet is olvasom belőle.
2011. április 25. 14:29 #9189
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2011.04.25. 14:19)
Üdv köztünk LittleVampire!  beer.gif Ahogy elnézem te is szereted Kate-et.  w00t.gif Nálam ez már plusz pont.  wink.gif

Igen. Én a Finding Neverland című filmben láttam. Ott varázsolt el. Sírtam-nevettem. Ettől függetlenül nagy kedvencemmé vált a film. wink.gif

Idézet
Hali! 

Aki szereti a Supnatot, rossz ember nem lehet 

Amúgy üdv az újaknak 
Én most éppen avatarokat is gifeket csinálgatok.

Kíváncsian várom az eredményt. rolleyes.gif
2011. április 25. 14:30 #9190
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.04.25. 14:21)

Nem tudom itt lehet-e kérni de ha esetleg lenne időd nem tudnál Dianna Agron-ról is csinálni?Meg esetleg a sorozatbéli karakteréről Quinn-ről...mert a te munkáid nagyon tetszenek és gondoltam talán megkérlek.


Persze, szívesen smileeee.gif

Idézet (Fire_Work @ 2011.04.25. 14:24)
Miről? w00t.gif


Katie Cassidyről (most éppen a Harper's Island-es karakteréről, Trishről) smileeee.gif

A True Bloodhoz, csak annyi szólnék hozzá, hogy azért mondják nagyon jó vámpíros sorozatnak, mert nem nagyon vannak benne tabuk, nincs cukormázzal körítve. Van benne rendesen brutalitás és szex. Abban a sorozatban aztán nem csillognak a vámpírok... rohog.gif
(Mivel nekem az ilyesmi nem nagyon jön be, így szerintem a legjobb vámpíros sorozat az a Buffy volt, meg most a TVD)
2 felhasználónak tetszik: Fire_Work, Rap4ever8
2011. április 25. 14:32 #9191
Fire_Work
Fire_Work
új tag
 
StátuszMary-Kate Olsen óriási fanatikja^^:D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.25.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 149961
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.04.25. 14:30)
Persze, szívesen smileeee.gif 
Katie Cassidyről (most éppen a Harper's Island-es karakteréről, Trishről) smileeee.gif 
A True Bloodhoz, csak annyi szólnék hozzá, hogy azért mondják nagyon jó vámpíros sorozatnak, mert nem nagyon vannak benne tabuk, nincs cukormázzal körítve. Van benne rendesen brutalitás és szex. Abban a sorozatban aztán nem csillognak a vámpírok... rohog.gif 
(Mivel nekem az ilyesmi nem nagyon jön be, így szerintem a legjobb vámpíros sorozat az a Buffy volt, meg most a TVD)

Barátnőm szerint a TVD az egy nyálas tini sorozat rolleyes.gif
Sajnos neki nem jó az ízlése így nem tudja mi a jó..
2011. április 25. 14:36 #9192
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Fire_Work @ 2011.04.25. 14:32)
Barátnőm szerint a TVD az egy nyálas tini sorozat rolleyes.gif 
Sajnos neki nem jó az ízlése így nem tudja mi a jó..


Hát, ha a TVD nyálas, akkor a Twilightot hogy definiálja? laugh.gif

WhiteAngel: Az 1. évadból legyenek, vagy inkább a 2-ból? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Fire_Work
2011. április 25. 14:36 #9193
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2011.04.25. 14:30)

A True Bloodhoz, csak annyi szólnék hozzá, hogy azért mondják nagyon jó vámpíros sorozatnak, mert nem nagyon vannak benne tabuk, nincs cukormázzal körítve.

Nekem pontosan ezt tetszik benne. Valahogy sokkal jobban bejön az ha a vámpírokat nem valami aranyos "háziállat" szintre csökkentik rohog.gif
Az tény hogy nincsenek benne tabuk,de persze nem is feltétlen a fiatal,tizenéves korosztály számára készült(tisztelet a kivételnek).
Idézet
WhiteAngel: Az 1. évadból legyenek, vagy inkább a 2-ból?

Igazából mindkettőből szeretnék,de főleg a másodikból.
Meg akkor esetleg a színésznőről is egy keveset.Nagyon szépen köszönöm beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Christo
2011. április 25. 14:38 #9194
csenge8
csenge8
új tag
 
StátuszHali ˇˇ No music no life <3 " kicsi vagyok székre állok b********** így se látok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 137432
Offline offline
cool.gif cool.gif hellló !! Jöhetek ebbe a topikba ??? a nevem Liza rohog.gif
2011. április 25. 14:38 #9195
Fire_Work
Fire_Work
új tag
 
StátuszMary-Kate Olsen óriási fanatikja^^:D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.25.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 149961
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.04.25. 14:36)
Hát, ha a TVD nyálas, akkor a Twilightot hogy definiálja? laugh.gif 
WhiteAngel: Az 1. évadból legyenek, vagy inkább a 2-ból? smileeee.gif

A Twilightot szereti mellow.gif Amikor voltunk a Tescoba pont ott nézte a könyveket hátha van ott Twilightos rohog.gif
2011. április 25. 14:40 #9196
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.04.25. 14:29)
Igen. Én a Finding Neverland című filmben láttam. Ott varázsolt el. Sírtam-nevettem. Ettől függetlenül nagy kedvencemmé vált a film.  wink.gif

Egyre szimpatikusabb vagy nekem. laugh.gif Egyébként nekem is abban a filmben nőtte ki magát a legnagyobb kedvencemmé. Igaz, hogy a Titanic-ban láttam először, és ott is csodásan alakított, de annyira nem fogott meg, mint az Én, Pán Péterben. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Christo
2011. április 25. 14:41 #9197
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.04.25. 14:30)
Persze, szívesen smileeee.gif 
Katie Cassidyről (most éppen a Harper's Island-es karakteréről, Trishről) smileeee.gif 
A True Bloodhoz, csak annyi szólnék hozzá, hogy azért mondják nagyon jó vámpíros sorozatnak, mert nem nagyon vannak benne tabuk, nincs cukormázzal körítve. Van benne rendesen brutalitás és szex. Abban a sorozatban aztán nem csillognak a vámpírok... rohog.gif 
(Mivel nekem az ilyesmi nem nagyon jön be, így szerintem a legjobb vámpíros sorozat az a Buffy volt, meg most a TVD)


Valószínűleg a Twilight is azért nem jön be, mert túl "szelíd". Nincs benne erőszak. A mai világban egy filmből/sorozatból elengedhetetlen a közösülés. A Twilight című filmben, ha jól tudom a 4. részig nincsen szex. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Fire_Work
2011. április 25. 14:43 #9198
csenge8
csenge8
új tag
 
StátuszHali ˇˇ No music no life <3 " kicsi vagyok székre állok b********** így se látok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 137432
Offline offline
hahó jöhetek ???,
2011. április 25. 14:43 #9199
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Fire_Work @ 2011.04.25. 14:38)
A Twilightot szereti mellow.gif Amikor voltunk a Tescoba pont ott nézte a könyveket hátha van ott Twilightos rohog.gif


No comment biggrin.gif

Idézet (dave095 @ 2011.04.25. 14:40)
Egyre szimpatikusabb vagy nekem.  laugh.gif Egyébként nekem is abban a filmben nőtte ki magát a legnagyobb kedvencemmé. Igaz, hogy a Titanic-ban láttam először, és ott is csodásan alakított, de annyira nem fogott meg, mint az Én, Pán Péterben.  smileeee.gif


Ez a film engem is megbőgetett. Gyönyörű volt.
1 felhasználónak tetszik: dave095
2011. április 25. 14:43 #9200
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2011.04.25. 14:40)
Egyre szimpatikusabb vagy nekem.  laugh.gif Egyébként nekem is abban a filmben nőtte ki magát a legnagyobb kedvencemmé. Igaz, hogy a Titanic-ban láttam először, és ott is csodásan alakított, de annyira nem fogott meg, mint az Én, Pán Péterben.  smileeee.gif

A Titanic bevallom egyáltalán nem tetszett. Csak Kate miatt néztem meg. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: dave095
961 oldal 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!