Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 26. 22:11 #9761
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.04.26. 22:01)
ohmy.gif Én meg is halnék hajvasaló nélkül...
Egyébként arra gondoltam, hogy nyáron valamelyik nap szervezni kéne egy fórumtalálkozót valahol Pesten. Lehet, hogy hülyeség. Csak egy kósza ötlet volt. Mit gondoltok?

Állítólag el lett kezdve a szervezés tavaly ősszel, de hát nem is lett belőle semmi. Valószínűleg ezt csak ilyen "maszek" lehet megoldani, lehet szemét vagyok, de én "ismeretlenekkel" nem is akarnék találkozni, mert persze lehet kedvesek meg aranyosak, de szeretek mindenkiről tudni valamennyit, mielőtt személyes találkozóra kerül sor smileeee.gif

A hajvasalós ügy meg annyi, hogy kb másfél éve nem vasalom a hajam, mert festve van, és a vasalás miatt még jobban töredezne, ezért álltam le vele. Perpill nem azt a kva vasalót sajnálom jobban (mert holnap osztálytársam hoz egy 100 fokosat, ami ugye elvileg jó a hajamnak mert nem olyan meleg, meg nekem nem hiperszuper kell) hanem a cipőmet, azt keresztanyámtól kaptam Kanadából mad.gif
2011. április 26. 22:28 #9762
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Clairy @ 2011.04.26. 22:05)
Hát nem is tudom...  blush.gif Lehet, hogy benne lennék csak ha találkozunk is akkor mit csinálnánk? Meg nem is biztos, hogy rá fogok érni, elég sok programom lesz a nyáron... unsure.gif


Csak egy kósza ötlet volt. Semmi konkrétra nem gondoltam. Csak azért jutott eszembe, mert nyáron úgyis rengeteget leszek Pesten is és ha lett volna egy ilyen biztos beugranék kicsit. smileeee.gif Egyébként az én nyaram is nagyon zsúfolt már. AC tábor Balatonalmádin, Utcazene Feszt Veszprémben + rengeteg koncert stb. Az augusztusom még teljesen szabad. biggrin.gif

Cynthia: Nem tudtam róla, hogy volt már ilyenről szó. Egyébként nem fura, hogy nem akarsz "ismeretlenekkel" talizni. Lehet tényleg furcsa lenne + sokan lennénk és nem is nagyon tudnánk ki kicsoda. A hajam nekem is festett és sajnos töredezik is a hajvasalótól, de nagyon rosszul érzem magam ha nincs kivasalva. Kivétel mikor rendesen be van szárítva. Akkor nem zavar, hogy nincs kivasalva.
2011. április 26. 22:45 #9763
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.04.26. 22:01)
ohmy.gif Én meg is halnék hajvasaló nélkül...
Egyébként arra gondoltam, hogy nyáron valamelyik nap szervezni kéne egy fórumtalálkozót valahol Pesten. Lehet, hogy hülyeség. Csak egy kósza ötlet volt. Mit gondoltok?

Én támogatnám ezt a kósza ötletet biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. április 26. 22:46 #9764
Clairy
Clairy
AsianGlampire™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.28.
Hozzászólás: 1908
Csatolások: 136
Azonosító: 97193
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.04.26. 22:28)
Csak egy kósza ötlet volt. Semmi konkrétra nem gondoltam. Csak azért jutott eszembe, mert nyáron úgyis rengeteget leszek Pesten is és ha lett volna egy ilyen biztos beugranék kicsit. smileeee.gif Egyébként az én nyaram is nagyon zsúfolt már. AC tábor Balatonalmádin, Utcazene Feszt Veszprémben + rengeteg koncert stb. Az augusztusom még teljesen szabad. biggrin.gif
Cynthia: Nem tudtam róla, hogy volt már ilyenről szó. Egyébként nem fura, hogy nem akarsz "ismeretlenekkel" talizni. Lehet tényleg furcsa lenne + sokan lennénk és nem is nagyon tudnánk ki kicsoda. A hajam nekem is festett és sajnos töredezik is a hajvasalótól, de nagyon rosszul érzem magam ha nincs kivasalva. Kivétel mikor rendesen be van szárítva. Akkor nem zavar, hogy nincs kivasalva.


Én vagyok az egyetlen akinek jobban tetszik a göndörkés haj? wub.gif Amúgy ha az egyenes jobban tetszene én akkor se tudnám kivasalva hordani mert kivasalom 200on, és 1-2 óra múlva visszaáll göndörre pedig márkás hajvasalóm van... Hajlakkozni meg nem szeretek...
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. április 26. 22:53 #9765
- törölt felhasználó -    
bocs hogy közbeszólók.
de mi régebben a zene.net-nél a fórumtalálkozókat mindig úgy oldottuk meg hogy valami eseményhez vagy koncerthez időzítettük a dolgot.és akkor azzal ott mindenki jól járt az is aki nehezebben oldódik fel ismeretlenek között és az is aki rugalmasabb.előfordult amikor 10-en 15-en is összejöttünk és kb.senki sem ismert senkit! biggrin.gif nahhh az elég érdekes volt hogy ki kivel kezdeményezőbb ki kinek szimpatikus élőben! biggrin.gif de csak az első alkalom ilyen úgy mond görcsös utána már lazábban ment a dolog. biggrin.gif és volt úgy is amikor csak 4-en 5-en találkoztunk.
mondjuk régebben könnyebb volt talán ilyet szervezni ott volt a Summer jam ami ingyenes volt vagy a kultiplex ami akkor még üzemelt.
2 felhasználónak tetszik: dave095, Rap4ever8
2011. április 26. 23:04 #9766
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.04.26. 22:53)
bocs hogy közbeszólók.
de mi régebben a zene.net-nél a fórumtalálkozókat mindig úgy oldottuk meg hogy valami eseményhez vagy koncerthez időzítettük a dolgot.és akkor azzal ott mindenki jól járt az is aki nehezebben oldódik fel ismeretlenek között és az is aki rugalmasabb.előfordult  amikor 10-en 15-en is összejöttünk és kb.senki sem ismert senkit! biggrin.gif nahhh az elég érdekes volt hogy ki kivel kezdeményezőbb ki kinek szimpatikus élőben! biggrin.gif de csak az első alkalom ilyen úgy mond görcsös utána már lazábban ment a dolog. biggrin.gif és volt úgy is amikor csak 4-en 5-en találkoztunk.
mondjuk régebben könnyebb volt talán ilyet szervezni ott volt a Summer jam ami ingyenes volt vagy a kultiplex ami akkor még üzemelt.


Ez nagyon jól hangzik, de sajnos nem hiszem, hogy tudnánk találni olyan fesztivált vagy koncertet, amit mindenki szeret és szívesen vesz rá jegyet. Ingyenes programok pedig mostanában szinte már egyáltalán nincsenek. Legalábbis nekem most egy se jut eszembe. De a tipp nagyon jó éps lehet, hogy meg lehet oldani.
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, dave095, Clairy
2011. április 26. 23:15 #9767
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.04.26. 23:04)
Ez nagyon jól hangzik, de sajnos nem hiszem, hogy tudnánk találni olyan fesztivált vagy koncertet, amit mindenki szeret és szívesen vesz rá jegyet. Ingyenes programok pedig mostanában szinte már egyáltalán nincsenek. Legalábbis nekem most egy se jut eszembe. De a tipp nagyon jó éps lehet, hogy meg lehet oldani.


igen így van elég mások jelenleg az állapotok mint 7-8-évvel ezelőtt! sad.gif
2003-as és a 2004-es Summer Jam-is ingyenes volt plusz még az OSG-is akkor indult ami nagyon nem ilyen volt 6-7 évvel ezelőtt mint most egy EMO találkozó vált belőle tele rossz ízlésű divatmajmokkal! sad.gif szóval remekül össze lehetett hangolni a programmal egy fórumtalálkozót úgy hogy anyagilag ne sérüljön senki! smileeee.gif egyszer pl. volt olyan amikor Gokart pályán szerveztek egy találkozó a Budapesti tagok és míg néhányan köröztek a pályán addig a többi dumálgatott! biggrin.gif
de valóban abban is igazad van hogy a zenei ízlést is nehéz lenne összhangba terelni egy koncerttel! smileeee.gif mi könnyebb helyzetben voltunk mindenki Hip-Hop és Rap zenét hallgatott mivel a zene.net-en a Hip-hop fórumra írogattunk pár évig. biggrin.gif szóval a zenei ízlés nem jelentett problémát ha koncertről volt szó.
de mondom csak bele olvastam a topicba és láttam hogy ti is gondolkoztok ilyesmin és meg akartam osztani veletek hogy mi hogyan csináltuk pár évvel ezelőtt! smileeee.gif
2011. április 26. 23:34 #9768
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.04.26. 23:15)
igen így van elég mások jelenleg az állapotok mint 7-8-évvel ezelőtt!  sad.gif 
2003-as és a 2004-es Summer Jam-is ingyenes volt plusz még az OSG-is akkor indult ami nagyon nem ilyen volt 6-7 évvel ezelőtt mint most egy EMO találkozó vált belőle tele rossz ízlésű divatmajmokkal! sad.gif  szóval remekül össze lehetett hangolni a programmal egy fórumtalálkozót úgy hogy anyagilag ne sérüljön senki! smileeee.gif  egyszer pl. volt olyan amikor Gokart pályán szerveztek egy találkozó a Budapesti tagok és míg néhányan köröztek a pályán addig a többi dumálgatott! biggrin.gif 
de valóban abban is igazad van hogy a zenei ízlést is nehéz lenne összhangba terelni egy koncerttel! smileeee.gif mi könnyebb helyzetben voltunk mindenki Hip-Hop és Rap zenét hallgatott mivel a zene.net-en a Hip-hop fórumra írogattunk pár évig. biggrin.gif szóval a zenei ízlés nem jelentett problémát ha koncertről volt szó.
de mondom csak bele olvastam a topicba és láttam hogy ti is gondolkoztok ilyesmin és meg akartam osztani veletek hogy mi hogyan csináltuk pár évvel ezelőtt! smileeee.gif


Azért én az OSG-t most is nagyon szeretem. biggrin.gif Bár tény, hogy nem tudom milyen volt 7-8 évvel ezelőtt. Eddig csak 2x voltam, de imádtam és idén is tervben van. smileeee.gif Persze a Hősök miatt elfogult is vagyok. Hozzájuk kapcsolódik a számomra legkedvesebb OSG-himnusz is, amit azóta is minden koncerten előadnak. biggrin.gif

Na én lassan lépek aludni. Még bepakolok holnapra aztán 1x még visszanézek ide és alszok.

Szerk.: Most megyek aludni. Sziasztok! Jó éjt mindenkinek!
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. április 26. 23:53 #9769
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.04.26. 23:34)
Azért én az OSG-t most is nagyon szeretem. biggrin.gif Bár tény, hogy nem tudom milyen volt 7-8 évvel ezelőtt. Eddig csak 2x voltam, de imádtam és idén is tervben van. smileeee.gif Persze a Hősök miatt elfogult is vagyok. Hozzájuk kapcsolódik a számomra legkedvesebb OSG-himnusz is, amit azóta is minden koncerten előadnak. biggrin.gif
Na én lassan lépek aludni. Még bepakolok holnapra aztán 1x még visszanézek ide és alszok.


2008-ban voltam utoljára OSG-én de komolyan úgy éreztem magam mintha egy idegen bolygóra kerültem volna.. w00t.gif
az OSG az egy baromi jó dolognak indult EXTREME SPORTOK minden mennyiségben underground előadók és hip-hop zene egész nap.nagyon tetszett az első 4, de aztán kinőtte a Westend tetőteraszát és elárasztotta csupa olyan egyén akik még előtte sehol sem voltak. az OSG valóban a deszkások a korisok és a bringások gyülekező helye volt és természetesen ideális kikapcsolódást nyújtott a fekete zene kedvelőinek. de aztán átlépett valami olyan határt hogy mindenféle emberkét beengedtek már ami már túl ment a jó ízlés határán és elég illúzió romboló volt 2003-2004-2005 után nem csak nekem hanem sokaknak. smileeee.gif
én gyanítom hogy te nem ebbe csoportba tartozol hanem azok közé akik egy délután jól szeretnék érezni magukat a kedvenc Hip-Hop előadóikat hallgatva élőben de a jó ízlés határain belül. smileeee.gif
szóval engem nem zavar ha te szereted az OSG-ét sőt örülök neki! biggrin.gif
de nekem van egy kialakult véleményem róla és van viszonyítási alapom hogy milyen is volt az OSG régebben. smileeee.gif
nagyon nem ilyen mint most! smileeee.gif
2011. április 27. 14:24 #9770
- törölt felhasználó -    
Sziasztoook, van itt valaki? smileeee.gif unsure.gif
2011. április 27. 17:08 #9771
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (agii7 @ 2011.04.27. 14:24)
Sziasztoook, van itt valaki?  smileeee.gif  unsure.gif

Nincs, mert elrabolták őket a földönkívüliek. rohog.gif Egyedül csak engem nem vittek el, mert az a feladatom, hogy figyelmeztessek mindenkit. secret.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird
2011. április 27. 17:26 #9772
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.04.26. 23:53)
2008-ban voltam utoljára OSG-én de komolyan úgy éreztem magam mintha egy idegen bolygóra kerültem volna.. w00t.gif 
az OSG az egy baromi jó dolognak indult EXTREME SPORTOK minden mennyiségben underground előadók és hip-hop zene egész nap.nagyon tetszett az első 4, de aztán kinőtte a Westend tetőteraszát és elárasztotta csupa olyan egyén akik még előtte sehol sem voltak. az OSG valóban a deszkások a korisok és a bringások gyülekező helye volt és természetesen ideális kikapcsolódást nyújtott a fekete zene kedvelőinek. de aztán átlépett valami olyan határt hogy mindenféle emberkét beengedtek már ami már túl ment a jó ízlés határán és elég illúzió romboló volt 2003-2004-2005 után nem csak nekem hanem sokaknak. smileeee.gif 
én gyanítom hogy te nem ebbe csoportba tartozol hanem azok közé akik egy délután jól szeretnék érezni magukat a kedvenc Hip-Hop előadóikat hallgatva élőben de a jó ízlés határain belül.  smileeee.gif 
szóval engem nem zavar ha te szereted az OSG-ét sőt örülök neki! biggrin.gif 
de nekem van egy kialakult véleményem róla és van viszonyítási alapom hogy milyen is volt az OSG régebben. smileeee.gif 
nagyon nem ilyen mint most! smileeee.gif


Sajnos igaz, hogy akad ott már elég sok emós és hasonló elcseszett lény, de engem nem érdekel, mert nem azért megyek, hogy velük foglalkozzak. Nálam az elsődleges ok a zene és az egésznek a hangulata. Nem tudom elképzelni milyen lehetett régen, mert sajnos azokon nem voltam, így nincs viszonyítási alapom. Valószínűleg én is azt mondanám, amit te, ha azokon ott lehettem volna, de nekem így is az OSG az egyik legkiemelkedőbb rendezvény. Senkinek nem sikerült még felülmúlni azt a hangulatot, ami ott van. smileeee.gif

Szerk.: Én is itt vagyok. Sziasztok! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: dave095, LittleVampire
2011. április 27. 17:33 #9773
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Ezen most jót röhögtem. xD

1. Menj fel a google fordítóra és írd be hogy "Will Justin Bieber ever hit puberty" (lesz-e felnőtt justin bieber valaha). 2. Angolról vietnámira fordítsd! 3. Utána a vietnámi szöveget másold be a fordító részbe. 4. Fordítsd le újra, csak most vietnámiról angolra. 5. Nevess! biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: dave095, LittleVampire, thunderbird
2011. április 27. 17:37 #9774
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Kellemes késő délutánt mindenkinek !
A fórumtalálkozókról annyit ; Életem során kettő találkozón vettem részt. Az egyiket Kecskeméten, a másikat Budapesten rendezték. A kecskeméti találkozó kudarcba fulladt, 12/5 jött el. A budapesti viszont fenomenális volt. 16/10 jött el. Megvoltam elégedve a nappal. Beszélgettünk, majd elmentünk egy fagyizóba. Ellátogattunk a "Bodies" kiállításra. (Persze, mi marhák nem foglaltunk le előre időpontot, ezért a jegy pont a duplájába került. 110.gif ) beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, dave095
2011. április 27. 18:14 #9775
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Egy kis délutáni muzsika, nektek rohog.gif

LINK
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, LittleVampire
2011. április 27. 18:22 #9776
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2011.04.27. 18:14)
Egy kis délutáni muzsika, nektek  rohog.gif 
LINK


Jujj bele se kezdtem. Pár hónapja már belefutottam facebookon. Nem akarok újra sokkolódni. Ez valami borzalom. xD A zenei társadalom legalja. Legalábbis remélem, hogy ennél már nincs lejjebb.
3 felhasználónak tetszik: dave095, LittleVampire, thunderbird
2011. április 27. 18:23 #9777
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2011.04.27. 18:14)
Egy kis délutáni muzsika, nektek  rohog.gif 
LINK

Csak erre volt most szükségem. omg.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: dave095, thunderbird
2011. április 27. 18:29 #9778
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.04.27. 18:22)
Jujj bele se kezdtem. Pár hónapja már belefutottam facebookon. Nem akarok újra sokkolódni. Ez valami borzalom. xD A zenei társadalom legalja. Legalábbis remélem, hogy ennél már nincs lejjebb.

Ne reménykedj. Hamarosan megérkezik VV Zsófi "rágógumi" című klipje. Az is ezt a szintet fogja megütni, ha nem rosszabbat. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. április 27. 18:34 #9779
Clairy
Clairy
AsianGlampire™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.28.
Hozzászólás: 1908
Csatolások: 136
Azonosító: 97193
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.04.27. 18:22)
Jujj bele se kezdtem. Pár hónapja már belefutottam facebookon. Nem akarok újra sokkolódni. Ez valami borzalom. xD A zenei társadalom legalja. Legalábbis remélem, hogy ennél már nincs lejjebb.


Ez még az én koreai "szennypoppomat" is alulmúlja. rohog.gif

Amúgy sziasztok. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire
2011. április 27. 18:36 #9780
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2011.04.27. 18:14)
Egy kis délutáni muzsika, nektek  rohog.gif 
LINK


Áhh, ez olyan szar, hogy nem lehet szavakkal kifejezni. omg.gif Pont jó, hogy most eszek. rohog.gif
Amúgy sziasztok. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
961 oldal 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!