Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 01. 18:12 #12581
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2011.06.01. 18:02)
Igen. Pl. Angol kommunikációból, amit az ofőnk tanít. omg.gif Nem igazán szeretem azt a nőt, mert van olyan napja, amikor bejön, és ha valaki megszólal, mindenkinek beír egy egyest.  mellow.gif Így már sikerült 4 karót begyűjtenem. Tuti, hogy csak 3-mas leszek emiatt.  dry.gif Imádkozom, hogy jövőre nem őt kapjuk ismét ofőnek és angol tanárnak, mert akkor tuti sulit váltok.  rohog.gif Meg amúgy is. Angolul sem tud normálisan a szerencsétlen. Jó néhány oldallal ezelőtt már írtam róla. Pl. a lunch szót ő löncsnek ejti. Mindig ezzel szoktuk cukkolni.  _nevet.gif


Sajnálom ezt a storyt dave, pláne, ha fontos neked a tárgy. De régi szép időket is ébreszt bennem, eszembe jutott nálunk, az ofő milyen volt, ha nem csináltunk házit. Ma már nevetek az egészen, de akkor ott, nem volt ennyire vicces rohog.gif
Mindegy, hát annyi a lényeg, hogy volt, hogy rossz napja volt, és akkor a házi feladatból feleltetett, aki megtudja csinálni, az rendben, aki nem (táblánál persze) az 1-es. És volt egy osztálytársam, akit vagy 4x is kihívott a táblához, persze, egyszer se tudta megcsinálni. Én azt hiszem megúsztam egy egyszeri kihívás/nem tudom kombinációval beer.gif

Hát igen, akkor úgy voltam vele, hogy mégis csak le kellett volna másolni a szünetben azt a matek házit. laugh.gif
Mai fejjel már mindegy, nevetek az egészen, régi szép idők wink.gif
1 felhasználónak tetszik: dave095
2011. június 01. 18:14 #12582
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.01. 17:54)

Ma jártam két jó kis topikban is. Egyrészt benéztem az offosokhoz. Hát, nem nekem való, az tuti smileeee.gif Én nem tudom, kb. 3-4 csajszit lehet látni manapság ott, akik sokat beszélgetnek. Persze, nekem mindegy is.  beer.gif 


Az sem pörög már úgy mióta szétcsaptam a topikban... laugh.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.01. 17:54)

És a modi topikban is láttam ezt-az érdekes újrekk (bocsi, hogy így hívom, más fórumokról ragadt rám, így hívtuk mindig azokat az újregeket, akik 10 hozzászólás után máris észt osztottak) csajszit, hogy veszekedett egy twilight nevű másik csajszival. 


És ilyenkor jövünk mi, de én mindenképpen, és kiosztunk pár nap pihit. Így ebben a nagy melegben el lehet menni a banamákra is... Neki például öt napra.

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.01. 17:54)

... épp most Castle részeket nézek. Nálatok mi újság srácok? beer.gif Jó napotok volt?


Négy nap alatt néztem meg az S01-et, és az S02-t.

Boscorelli, egyébként javítottam az időmön, most már 1:13:428 rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Boscorelli, dave095, Christo
2011. június 01. 18:16 #12583
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.01. 18:12)
Sajnálom ezt a storyt dave, pláne, ha fontos neked a tárgy. De régi szép időket is ébreszt bennem, eszembe jutott nálunk, az ofő milyen volt, ha nem csináltunk házit. Ma már nevetek az egészen, de akkor ott, nem volt ennyire vicces rohog.gif 
Mindegy, hát annyi a lényeg, hogy volt, hogy rossz napja volt, és akkor a házi feladatból feleltetett, aki megtudja csinálni, az rendben, aki nem (táblánál persze) az 1-es. És volt egy osztálytársam, akit vagy 4x is kihívott a táblához, persze, egyszer se tudta megcsinálni. Én azt hiszem megúsztam egy egyszeri kihívás/nem tudom kombinációval  beer.gif 
Hát igen, akkor úgy voltam vele, hogy mégis csak le kellett volna másolni a szünetben azt a matek házit. laugh.gif 
Mai fejjel már mindegy, nevetek az egészen, régi szép idők wink.gif

Az én matektanárom is kiköpött ilyen. Szerencsére engem még sosem hívott ki a táblához, mert mindig kész van a házim. Állandóan azon röhögnek a tanárok, amikor a lépcsőn ülünk, ők meg mennek fel, hogy írjuk a házit. Mindig megkérdezik, hogy matek jön? rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Boscorelli
2011. június 01. 18:31 #12584
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2011.06.01. 18:16)
Az én matektanárom is kiköpött ilyen. Szerencsére engem még sosem hívott ki a táblához, mert mindig kész van a házim. Állandóan azon röhögnek a tanárok, amikor a lépcsőn ülünk, ők meg mennek fel, hogy írjuk a házit. Mindig megkérdezik, hogy matek jön?  rohog.gif


Jah, hogy ti így lazán nyomjátok és lépcsőn írjátok a leckét? Nálunk annyira összetartóak voltak a tanárok, hogy ha egy meglátott leckét írni, ment máris beköpni a kollegának... rolleyes.gif

Basszus, milyen égzengés van itt nálunk... blink.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 01. 18:38 #12585
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.06.01. 18:31)

Basszus, milyen égzengés van itt nálunk... blink.gif


Nálunk már egy órája dörög, de nem lesz ebből se semmi.
Tegnap este is villámlott lelkesen, a fél eget bevilágította egy-egy villám, és mi lett a végeredménye, hogy hajnali egykor abbamarasdt az egész. omg.gif

Eldönthetné már, hogy akkor most esik, vagy sem. Legalább addig se fájna tompán a fejem. dry.gif
2011. június 01. 18:40 #12586
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.06.01. 18:31)
Jah, hogy ti így lazán nyomjátok és lépcsőn írjátok a leckét? Nálunk annyira összetartóak voltak a tanárok, hogy ha egy meglátott leckét írni, ment máris beköpni a kollegának... rolleyes.gif


Hát igen, ez ismerős. Főleg az ének tanárok voltak a Bőrfestőben olyanok (ha jól emlékszem), hogy tipikus besúgók. Várjunk, hogy is hívták őket? laugh.gif Adorján Zsuzsa, meg volt még valaki. Mondjuk a Zsuzsa néni egy fokkal jobb volt, őt jobban kedveltem, mint a tudjuk kit. biggrin.gif Tényleg, nem jut eszembe a neve, pedig itt van előttem az arca, idegesítő dolgok ezek rolleyes.gif

Tényleg kisasszony, te kinek az osztályaiba jártál? Hátha ismerem azokat a tanárokat smileeee.gif (Még nem is kérdeztem, amilyen okos vagyok, pedig érdekel wink.gif)


Idézet (Christo @ 2011.06.01. 18:31)
Basszus, milyen égzengés van itt nálunk... blink.gif


Kiskoromban nagymamám mindig azt mondta, hogy ilyenkor az ördög veri a feleségét (vagy veszekszik vele, már nem is tudom). blush.gif blush.gif
2011. június 01. 18:41 #12587
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2011.06.01. 18:16)
Az én matektanárom is kiköpött ilyen. Szerencsére engem még sosem hívott ki a táblához, mert mindig kész van a házim. Állandóan azon röhögnek a tanárok, amikor a lépcsőn ülünk, ők meg mennek fel, hogy írjuk a házit. Mindig megkérdezik, hogy matek jön?  rohog.gif


A mi tanáraink olyan szemetek, hogy ilyenkor mindig beköpnek minket annak, akivel óránk lesz, és akkor az egész osztály kollektíven megszívja... rolleyes.gif

Amúgy sziasztok. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: dave095
2011. június 01. 19:47 #12588
- törölt felhasználó -    
Sziasztok.Hogy vagytok? laugh.gif
2011. június 01. 20:33 #12589
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Na, ennyit a viharról, meg a hozzá tartozó esőről. Ma sem esett semmi, de lassan egy hete minden nap eljátsza az idő ezt a villámlik és/vagy dörög játékot, a végeredmény pedig semmi. blink.gif unsure.gif
2011. június 01. 21:44 #12590
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.06.01. 20:33)
Na, ennyit a viharról, meg a hozzá tartozó esőről. Ma sem esett semmi, de lassan egy hete minden nap eljátsza az idő ezt a villámlik és/vagy dörög játékot, a végeredmény pedig semmi.  blink.gif  unsure.gif


Itt olyan vihar volt.. Kinyitottam az erkélyajtót, egyet léptem, máris majdnem eláztam beer.gif

De, persze, nem mindenhol ugyanaz az időjárás. Akkor ti jól jártatok. Megúsztátok az esőt. Bár, lehet hülyeséget mondok, és kinevettek, de én szeretem az eső utáni levegőt, olyan, friss blush.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: joe_r
2011. június 01. 21:49 #12591
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.01. 21:44)

De, persze, nem mindenhol ugyanaz az időjárás. Akkor ti jól jártatok. Megúsztátok az esőt. Bár, lehet hülyeséget mondok, és kinevettek, de én szeretem az eső utáni levegőt, olyan, friss blush.gif  laugh.gif


Őszintén szólva, jobban szeretném, ha esne már egy kis eső. Sőt, ha kérhtem, legyen most rögtön tél... biggrin.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. június 01. 21:51 #12592
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.06.01. 21:49)
...sőt, ha kérhtem, legyen most rögtön tél...  biggrin.gif  rohog.gif


Azt azért mégse. _nevet.gif A nyarat szeretem. Füllesztő meleg, napozás, lányok bikiniben, a sör meg hideg, strand, és még lehet sorolni, a lista hosszú. beer.gif

Nekem izgalmasabb, mint a tél blush.gif wink.gif
2011. június 01. 22:59 #12593
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Itt újból kezdődik a buli, ami a kinti viszonyokat illeti. smileeee.gif

Idézet (joe_r @ 2011.06.01. 18:14)
Az sem pörög már úgy mióta szétcsaptam a topikban...  laugh.gif


Rosszat csináltak? laugh.gif Amikor én benéztem, sűrűn beszélgettek a Jelentem gombról. smileeee.gif Nem tudom, hogy tudnak egy gombról oldalakat írni, de biztos csak az én képzelőerőm gyér laugh.gif

Idézet (joe_r @ 2011.06.01. 18:14)
Négy nap alatt néztem meg az S01-et, és az S02-t.


meghajolo.gif Nekem az már nem jön össze, de megértem, hogy sikerült, valóban remek, még mára nekem is maradt egy epizódom beer.gif vagy kettő biggrin.gif

Idézet (joe_r @ 2011.06.01. 18:14)
Boscorelli


Ne haragudj, még be sem mutatkoztam. Szóval eredeti, polgári nevem szerint Péter vagyok, ha gondolod, szólíts nyugodtan bármelyik formájára hallgatok. Vagy akár Bosconak, ahogy jól esik, végül is, a Boscorelli is jó, csak gondoltam illendő bemutatkoznom beer.gif

Idézet (joe_r @ 2011.06.01. 18:14)
egyébként javítottam az időmön, most már 1:13:428  rohog.gif


Melyik kanyart vágtad le? rohog.gif Nekem elmondhatod nyugodtan, azt majd lenyesem én is laugh.gif


Végül egy link Neked, joe, volt pár új képem Jessicáról, aztán gondoltam, hátha nem nagyon nézel arra a filmes részleg felé, így belinkeltem így ide. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: joe_r
2011. június 02. 00:59 #12594
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.01. 21:51)

Azt azért mégse. _nevet.gif  A nyarat szeretem. Füllesztő meleg, napozás, lányok bikiniben, a sör meg hideg, strand, és még lehet sorolni, a lista hosszú.  beer.gif 


Na, ebből a listából én a lányok bikiniben résszel értek egyet. A meleget gyűlölöm, a strandot se nagyon komálom, és nemhogy sört, de semmilyen alkoholt soha, semmilyen körülmények között sem.

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.01. 22:59)

Itt újból kezdődik a buli, ami a kinti viszonyokat illeti.  smileeee.gif 


Itt továbbra is semmi.

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.01. 22:59)

Rosszat csináltak? laugh.gif  Amikor én benéztem, sűrűn beszélgettek a Jelentem gombról. smileeee.gif Nem tudom, hogy tudnak egy gombról oldalakat írni, de biztos csak az én képzelőerőm gyér laugh.gif 


Nem kicsit. az Off csak azért maradt meg, hogy ne sipákoljanak, mert nem tudnak beszélgetni. De volt olyan, mikor kb. 4 hét alatt írtak 1000 oldalt. fear.gif
Mondjuk ilyen szia-szia-hogy-vagy-jól-köszi-és-te hozzászólásokkal könnyű is.

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.01. 22:59)

meghajolo.gif Nekem az már nem jön össze, de megértem, hogy sikerült, valóban remek, még mára nekem is maradt egy epizódom beer.gif  vagy kettő biggrin.gif
Ne haragudj, még be sem mutatkoztam. Szóval eredeti, 


Először nem érdekelt, majd láttam egy fél részt magyarul a retekklubon, és még aznap este elkezdtem letö... khm... szóval beszerezni az akkor már elérhető S01-et, és S02-t. Persze szigorúan feliratosan, a magyar szinkrontól, és szinkronhangoktól általában idegrángást kapok.

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.01. 22:59)

Melyik kanyart vágtad le?  rohog.gif Nekem elmondhatod nyugodtan, azt majd lenyesem én is laugh.gif


Ami azt illeti, fogalmam sincs. Az biztos, hogy az uszodánál a sikánba majdnem egyenesen estem be, a Rascasse előtt hamarabb fékeztem, így a kanyarba, és a célgörbe ráfordító kanyarra is motorfékkel estem be, így kisebb lett az ív. De ha mégegyszer teljesítenem kellene, állítom a közelébe sem lennék.
2011. június 02. 15:36 #12595
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif Jöttem untatni itt mindenkit.. laugh.gif
2011. június 02. 18:03 #12596
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.06.02. 00:59)
Na, ebből a listából én a lányok bikiniben résszel értek egyet. A meleget gyűlölöm, a strandot se nagyon komálom, és nemhogy sört, de semmilyen alkoholt soha, semmilyen körülmények között sem.


Hm, kicsit megleptél. Persze, ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez rossz lenne így, vagy valami hasonló. Én sem vagyok ám valami alkesz, csak nyáron a nagy melegben néha jól esik egy jó hideg sör. Mondjuk, ez a része nekem általában ugrik, mert vezetni jobban szeretek.

És igaz, a kettő nem fér meg együtt. Legalábbis nálam. Sose. smileeee.gif

Idézet (joe_r @ 2011.06.02. 00:59)
Na, ebből a listából én a lányok bikiniben résszel értek egyet.


Hát igen, szép látvány, az egyszer biztos. beer.gif

Idézet (joe_r @ 2011.06.02. 00:59)
Nem kicsit. az Off csak azért maradt meg, hogy ne sipákoljanak, mert nem tudnak beszélgetni. De volt olyan, mikor kb. 4 hét alatt írtak 1000 oldalt. fear.gif
Mondjuk ilyen szia-szia-hogy-vagy-jól-köszi-és-te hozzászólásokkal könnyű is.


ohmy.gif Az azért nem gyenge, 1000 oldal, ki olvassak ezeket vissza? Na mindegy is, én nem is akarok nagyon beleszólni, mert, igaz moderátor nem vagyok, aztán lehet ez így jó nekik, hogy valami hasonló rövid hozzászólásokkal kommunikálnak, igazából, nem tudom. De végül is, semmi bajom ám velük, mi is lenne? Csak úgy furcsálltam, és kicsit kíváncsi voltam, miért kapták amit smileeee.gif

Idézet (joe_r @ 2011.06.02. 00:59)
és még aznap este elkezdtem letö... khm... szóval beszerezni az akkor már elérhető S01-et, és S02-t.


Oda se neki, én is letöl.., akarom mondani, megvásároltam az üzletben, a dvd-ket laugh.gif

Idézet (joe_r @ 2011.06.02. 00:59)
Persze szigorúan feliratosan, a magyar szinkrontól, és szinkronhangoktól általában idegrángást kapok.


Szerintem, itt, annyira nem vészes a dolog. Szóval, elmegy, nekem tetszik a főhősnő magyar hangja blush.gif De megértem, amit mondasz, hallottam/láttam már én is katasztrofálisan szörnyű szinkronizálást. Elméleted, semmiképp sem alaptalan.

Idézet (joe_r @ 2011.06.02. 00:59)
Ami azt illeti, fogalmam sincs. Az biztos, hogy az uszodánál a sikánba majdnem egyenesen estem be, a Rascasse előtt hamarabb fékeztem, így a kanyarba, és a célgörbe ráfordító kanyarra is motorfékkel estem be, így kisebb lett az ív. De ha mégegyszer teljesítenem kellene, állítom a közelébe sem lennék.


meghajolo.gif
Mióta szereted az F1-et joe? Úgy értem, hogy nagyjából mióta követed figyelemmel? smileeee.gif

Idézet (Heetella @ 2011.06.02. 15:36)
Sziasztok! hi.gif Jöttem untatni itt mindenkit..  laugh.gif


Akkor egy klasszikust: "Helló-szia-szevasz, van nálatok terasz?" wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Heetella
2011. június 02. 18:07 #12597
- törölt felhasználó -    
Akár meglepő akár nem van teraszunk.. nálatok? rohog.gif Szokásomhoz híven ismét lassúak a reakcióim. Jóbarátokat nézek és most újranézve sokkal több poént érte, mint annak idejét amikor még a tv-ben adták.. Rengeteg utalás van benne Stephen King könyveiből készült filmekre think.gif Akkor ezeket még nem értettem, de mostmár igen..( mondtam, hogy jövök untatni.. _nevet.gif )
1 felhasználónak tetszik: Christo
2011. június 02. 18:16 #12598
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Üdvözlet mindenkinek, aki itt van.

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.02. 18:03)

Hm, kicsit megleptél. Persze, ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez rossz lenne így, vagy valami hasonló. Én sem vagyok ám valami alkesz, csak nyáron a nagy melegben néha jól esik egy jó hideg sör. Mondjuk, ez a része nekem általában ugrik, mert vezetni jobban szeretek.
És igaz, a kettő nem fér meg együtt. Legalábbis nálam. Sose. smileeee.gif


beer.gif

Nekem könnyű, nem kell választanom. Vezetek, és pont.

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.02. 18:03)

Hát igen, szép látvány, az egyszer biztos. beer.gif 


beer.gif meghajolo.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.02. 18:03)

ohmy.gif Az azért nem gyenge, 1000 oldal, ki olvassak ezeket vissza? Na mindegy is, én nem is akarok nagyon beleszólni, mert, igaz moderátor nem vagyok, aztán lehet ez így jó nekik, hogy valami hasonló rövid hozzászólásokkal kommunikálnak, igazából, nem tudom. De végül is, semmi bajom ám velük, mi is lenne? Csak úgy furcsálltam, és kicsit kíváncsi voltam, miért kapták amit  smileeee.gif 


Alapvetően követhetetlen. Még itt is, mikor többen itt vannak, és mondjuk egy óra alatt születik 2-3 oldal. Mire azt visszaolvassa valaki...
Ott meg egy óra alatt nem ritka a 20-25 oldal... omg.gif fear.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.02. 18:03)

Oda se neki, én is letöl.., akarom mondani, megvásároltam az üzletben, a dvd-ket laugh.gif 
Szerintem, itt, annyira nem vészes a dolog. Szóval, elmegy, nekem tetszik a főhősnő magyar hangja blush.gif De megértem, amit mondasz, hallottam/láttam már én is katasztrofálisan szörnyű szinkronizálást. Elméleted, semmiképp sem alaptalan.
meghajolo.gif 


Két, vagy három sorozat van, amit magyarul nézek, a többit nem bírom megnézni. Ezek a House, a Bones, és a Criminal Minds. Ja, négy, a Californiacation-t (Kaliforgia) is magyarul nézem, mert zseniális a szinkronja. Hangok, és élvezhetőség tekintetében is.

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.02. 18:03)

Mióta szereted az F1-et joe? Úgy értem, hogy nagyjából mióta követed figyelemmel? smileeee.gif


Mióta járni tudok. De minimum 25 éve... ohmy.gif w00t.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.02. 18:03)

Akkor egy klasszikust: "Helló-szia-szevasz, van nálatok terasz?"  wink.gif


Van, három is... rohog.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: dave095, Boscorelli
2011. június 02. 18:16 #12599
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Sziasztok!

Látom megemlítettétek az OFF-topikot. No comment az is. omg.gif Ha azt nézzük ahonnan indult, teli normális emberekkel... 110.gif Egyébként hosszas gondolkodás után dűlőre jutottam: egy HTC Wildfire S okostelefont fogok venni. thumbsup.gif A másik Sony Xperia x10 mini pro lett volna, de annak az operációs rendszere elavult a HTC-hez képest. Pl. A flash alapú weblapokat nem tudja betölteni. dry.gif És veletek mi újság? laugh.gif

Szerk.: Pont egyszerre, joe_r _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: joe_r, Heetella
2011. június 02. 18:38 #12600
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.06.02. 18:16)
Nekem könnyű, nem kell választanom. Vezetek, és pont.


Az esetek 99%-ban nálam is hasonló a történet. Vezetni jó. Én nagyon kedvelem. 2.helyen áll nálam. Bár olykor-olykor vívódok, hogy vezetni jobb-e vagy aludni? smileeee.gif Többnyire arra lyukadok ki, az előbbi, azért mégiscsak jobb.

Idézet (joe_r @ 2011.06.02. 18:16)
Alapvetően követhetetlen. Még itt is, mikor többen itt vannak, és mondjuk egy óra alatt születik 2-3 oldal. Mire azt visszaolvassa valaki...


Nem tudom, de az sg fórumot ismered? smileeee.gif Én onnan jöttem végül is ide, az volt az első fórumom, ahol megtanultam végül is, ezt a "szakmát". Na hát, és a jól menő topikokban, mint, pl. a miénk is volt (egy ilyen offtopik féle volt, mint itt is), 4-en, 5-en írtunk oda. Apropója, hogy elmentem nyaralni, nem is tudom, talán 2007-ben, és mire hazajöttem, azt látom, 1100 új üzenet van. beer.gif De nem ilyen 3 szavasok, hanem szép hosszúak, átlagosak. Hát tudod, haverokkal így megbeszélünk/tünk ott majdnem mindent, aztán én is visszaolvastam, mert érdekelt is, meg azért, nem hülyeségekről volt szó beer.gif

Idézet (joe_r @ 2011.06.02. 18:16)
Ott meg egy óra alatt nem ritka a 20-25 oldal... omg.gif  fear.gif


ohmy.gif

Idézet (joe_r @ 2011.06.02. 18:16)
Két, vagy három sorozat van, amit magyarul nézek, a többit nem bírom megnézni. Ezek a House, a Bones, és a Criminal Minds. Ja, négy, a Californiacation-t (Kaliforgia) is magyarul nézem, mert zseniális a szinkronja. Hangok, és élvezhetőség tekintetében is.


A House az zseniális. Még a Kulkával is, bár a Szakácsi nagyon feladta a leckét (nyugodjék békében), de azt kell mondanom, Kulka megfelel ennek. Nem akarok túlozni, de, nagyon messze nem fogok állni a valóságtól, miszerint a szinkron, jobb, mint az eredeti.

Idézet (joe_r @ 2011.06.02. 18:16)
Mióta járni tudok. 
De minimum 25 éve...  ohmy.gif  w00t.gif


meghajolo.gif
Én csak 95-től nézem rendszeresen, azelőtt szinte nem is hallottam róla. 87-ben születtem, úgyhogy 8 éves korom óta. Hát, nagyon sokáig versenyezni akartam én is, főleg kiskoromban, az volt a legnagyobb álmom, hogy autóversenyző leszek rolleyes.gif De gondolom, ezzel nem voltam egyedül biggrin.gif

Idézet (joe_r @ 2011.06.02. 18:16)
Van, három is...  rohog.gif  _nevet.gif


meghajolo.gif


Idézet (dave095 @ 2011.06.02. 18:16)
Egyébként hosszas gondolkodás után dűlőre jutottam: egy HTC Wildfire S okostelefont fogok venni.  thumbsup.gif


Én is most töröm a fejem, hogy milyenre érdemes beruházni. Te mire esküszöl dave? Android, Symbian, vagy win7? smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: dave095, joe_r
961 oldal 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!