Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 08. 18:30 #12801
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.08. 18:27)
Ízlések és pofonok. pardon.gif Lehet egy idő után majd megunom, de nem vagyok ilyen fajta. Az előző telefonom Sony Ericsson K510i volt. A "rajongásom" iránta töretlen volt. Amúgy most egy kicsit hiányzik, de már öreg volt. Távoznia kellett. 
De én nem értem, az embereknek mindig új kell. Például én nekem is. Nem tudom miért, semmi baja nem volt a sonynak, de kellett egy új. Hogy miért? Nem tudom. Ez olyan kényszer volt.


Ez már csak így működik, ez a természet rendje: a nagyobb felfalja a kisebbet, hogy életben maradjon. biggrin.gif Márpedig akkor marad életben, ha az öreg távozik, és megveszik őt. rohog.gif
Szerintem ez a mai fejlődő világban így normális.

Laptopból is kéne már egy új, de több okból sem akarok megválni tőle. Egyrészt pénzügyi okokból, másrészt meg azért, mert sok fontos cuccom a gépen van, és nem tudom őket hova tenni. Ha ez a két probléma nem állna fenn, már rég másik laptop ücsörögne az ölemben.
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 08. 18:34 #12802
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.08. 18:28)
Ünneprontó! laugh.gif De azért jóban vagyunk, igaz? wink.gif 
Bár nem tőlem kérdezted, de szépnek szép, csak kevésbé izgalmas beer.gif Kb a különbség akkora, mint mondjuk egy Ferrari és egy Suzuki Swift között laugh.gif


Hé, ne szidd a kocsinkat! mad.gif rohog.gif Nekem akkor sem kéne egy Ferrari, ha a kezembe nyomnák a slusszkulcsot, és bele akarnának rángatni. Nem akarok én egy sportkocsit, amikor egy átlagos szépség is megteszi. pardon.gif

De látom, csak nekem van ilyen kislábon-élek-felfogásom. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 08. 18:39 #12803
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet
De, persze jó ez, ha az embernek nyugira van szüksége, nekem kb. havonta egyszer van ilyen, ekkor általában elmegyek ide.

Én nekem általában mindig nyugira van szükségem. A nyüzsgést nem bírja a fejem. Budapestre is fejfájás csillapítóval kell elindulnom. Komolyan, egy zajosabb városban a kórházban fogok kikötni. Én is a kisvárosokat részesítem előnyben. A nagyvárosokkal sincs bajom.
Viszont ez minden pénzt megér. Csend és nyugalom.
KÉP
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 08. 18:45 #12804
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.08. 18:39)
Én nekem általában mindig nyugira van szükségem. A nyüzsgést nem bírja a fejem. Budapestre is fejfájás csillapítóval kell elindulnom. Komolyan, egy zajosabb városban a kórházban fogok kikötni. Én is a kisvárosokat részesítem előnyben. A nagyvárosokkal sincs bajom. 
Viszont ez minden pénzt megér. Csen és nyugalom. 
KÉP


Egyetértek. meghajolo.gif Végre van valaki, aki úgy gondolkodik, mint én. Legalább már nem érzem magam olyan különcnek. rohog.gif
Amúgy tényleg szép ez a hely, csak mondjuk nem télen. biggrin.gif

Nem tudom, miért, de én belezúgtam Burkittsville-be (ez egy kisváros az USÁ-ban). Átlagos kisváros, mégis van benne valami, ami megfogott. think.gif
kép1 kép2 kép3
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 08. 18:50 #12805
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 18:30)
Ez már csak így működik, ez a természet rendje: a nagyobb felfalja a kisebbet, hogy életben maradjon. biggrin.gif Márpedig akkor marad életben, ha az öreg távozik, és megveszik őt. rohog.gif 
Szerintem ez a mai fejlődő világban így normális. 
Laptopból is kéne már egy új, de több okból sem akarok megválni tőle. Egyrészt pénzügyi okokból, másrészt meg azért, mert sok fontos cuccom a gépen van, és nem tudom őket hova tenni. Ha ez a két probléma nem állna fenn, már rég másik laptop ücsörögne az ölemben.

De olyan felháborító, hogy a sztároknak annyi pénzük van. Minden elektronikai kütyüt megtudnak venni. Viszont nekik semmi szükségük nincsen rá. Talán van, de biztos nem a tanuláshoz. Nekünk, mi kis emberkéknek pedig hónapokat (vagy akár éveket is) kell spórolnunk akár egy laptopra. Én is a heti 1200 forintommal semmire sem megyek. Nekem több, mint 100 hétig kellene spórolnom. Addig is érjem be apukám laptopjával, persze, ha nem dolgozik vele. Ami sokszor megtörténik, ugyanis tanár. Nem is egy helyen tanít. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 08. 18:52 #12806
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 18:34)
Hé, ne szidd a kocsinkat! mad.gif rohog.gif Nekem akkor sem kéne egy Ferrari, ha a kezembe nyomnák a slusszkulcsot, és bele akarnának rángatni. Nem akarok én egy sportkocsit, amikor egy átlagos szépség is megteszi. pardon.gif


Éreztem, hogy Trabantot kellett volna írnom rohog.gif Jajj, ne haragudj, nem akartalak ám megbántani, csak egy hasonlatnak használtam, semmi bajom a Suzukival. beer.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 18:34)
De látom, csak nekem van ilyen kislábon-élek-felfogásom.  _nevet.gif


Én nem állítottam, hogy mindenáron nagy-lábon akarok élni, de, hát, ez ellen már nem tehetek semmit se, 46-os lábam van rohog.gif
Nem, de most tényleg, én sem vagyok ám az a fickó, akinek csak a pénz számít, minden áron sportkocsit ide nekem. Egyszerű srác vagyok én, komolyan. Csak ugyanaz érdekel, ami a férfiak többségét wink.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.06.08. 18:39)
Viszont ez minden pénzt megér. Csend és nyugalom.


És nem hiányozna a nyüsgés, az izgalom? Nem mondom, hogy ez nem jobb, ha családod van, és nyugodtan szeretnél élni, de így fiatal fejjel, gyerekek nélkül, az élettel teli nagyvárosra szavazok. Ahol persze, nem minden fenékig tejfel, ezt így alá is írom, és elfogadom. smileeee.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 18:45)
Nem tudom, miért, de én belezúgtam Burkittsville-be (ez egy kisváros az USÁ-ban). Átlagos kisváros, mégis van benne valami, ami megfogott. think.gif


Hosszú távon nekem is céljaim között szerepel Budapestről való távozás, egy kisebb, de nyugodtabb városba, de egyenlőre még úgy vagyok vele, hogy nem eszik azt olyan forrón, szóval ráér még, mert még csak épphogy elmúltam 24 wink.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird
2011. június 08. 18:55 #12807
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 18:45)
Egyetértek. meghajolo.gif Végre van valaki, aki úgy gondolkodik, mint én. Legalább már nem érzem magam olyan különcnek. rohog.gif 
Amúgy tényleg szép ez a hely, csak mondjuk nem télen. biggrin.gif 
Nem tudom, miért, de én belezúgtam Burkittsville-be (ez egy kisváros az USÁ-ban). Átlagos kisváros, mégis van benne valami, ami megfogott. think.gif
kép1  kép2  kép3

Nagyon bájos kis városka. Van valami elragadó benne. Lehetséges, hogy a templom miatt tűnik olyannak. Elképzelni azt a képet, amikor vasárnap minden család összegyűlik ott. Mindenki ismeri egymást. Olyan lehet, mint egy nagy család. Szívesen élnék ilyen körülmények között. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 08. 18:58 #12808
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.08. 18:50)
De olyan felháborító, hogy a sztároknak annyi pénzük van. Minden elektronikai kütyüt megtudnak venni. Viszont nekik semmi szükségük nincsen rá. Talán van, de biztos nem a tanuláshoz. Nekünk, mi kis emberkéknek pedig hónapokat (vagy akár éveket is) kell spórolnunk akár egy laptopra. Én is a heti 1200 forintommal semmire sem megyek.  Nekem több, mint 100 hétig kellene spórolnom. Addig is érjem be apukám laptopjával, persze, ha nem dolgozik vele. Ami sokszor megtörténik, ugyanis tanár. Nem is egy helyen tanít.  dry.gif


És én akkor mit szóljak, aki egyáltalán nem kap zsebpénzt? mellow.gif Nemhogy hetente, még havonta sem. Oké, van ezer valamennyi forintom, de az is csak azért, mert hazahoztam a kirándulásra adott költőpénzem, és "nálam maradt". rohog.gif Szóval én úgy évente egyszer megengedhetek magamnak egy nagyobb ajándékot kb. 10 ezer forint értékben, év közben meg kapok csokit, meg ilyesmit egy héten többször.

Valóban felháborító, hogy a hírességeknek mindenre telik. Régebben néztem az MTV-n azt a műsort, amelyikben sztárok mutatták be a házaikat. Hupsz, házat mondtam volna? A palotáikat. Van bennük minden, jacuzzitól, medencétől kezdve a hatalmas plazma tévéig. Lefogadom, hogy hazajön az emberke a "munkából", lehuppan a méregdrága kanapéra, bekapcsolja a tévét, és lefekvésig bámulja a képernyőt. Mert a nagyja szerintem mást nem csinál egész nap. Esetleg néha-néha rendez egy bulit, és akkor talán kihasználja a ház luxusfelszereltségének a többi részét is. dry.gif
Komolyan mondom, ha a kezembe nyomnának egy millió dollárt, még azt sem éreznék meg. Sőt, nálam szerintem jobb helyen lenne. Kihúzna a bajból egy átlagos családot ahelyett, hogy venne belőle az adott sztár még két sportkocsit a másik tíz mellé.

Ennyi a véleményem az egészről.
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 08. 18:59 #12809
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet
És nem hiányozna a nyüsgés, az izgalom? Nem mondom, hogy ez nem jobb, ha családod van, és nyugodtan szeretnél élni, de így fiatal fejjel, gyerekek nélkül, az élettel teli nagyvárosra szavazok. Ahol persze, nem minden fenékig tejfel, ezt így alá is írom, és elfogadom. 

Tipikus férfi gondolkodás. laugh.gif Komolyra fordítva a szót, szerintem amikor a legjobb barátokkal például kint vagy a mezőn, az felbecsülhetetlen élmény. Nem kell nekem nagyváros, csak jól érezzem magam, azokkal akiket szeretek. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 08. 19:01 #12810
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.08. 18:59)
Tipikus férfi gondolkodás.  laugh.gif Komolyra fordítva a szót, szerintem amikor a legjobb barátokkal például kint vagy a mezőn, az felbecsülhetetlen élmény. Nem kell nekem nagyváros, csak jól érezzem magam, azokkal akiket szeretek.  blush.gif


Erre csak ennyit reagálok: meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 08. 19:05 #12811
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 18:58)
És én akkor mit szóljak, aki egyáltalán nem kap zsebpénzt? mellow.gif Nemhogy hetente, még havonta sem. Oké, van ezer valamennyi forintom, de az is csak azért, mert hazahoztam a kirándulásra adott költőpénzem, és "nálam maradt". rohog.gif Szóval én úgy évente egyszer megengedhetek magamnak egy nagyobb ajándékot kb. 10 ezer forint értékben, év közben meg kapok csokit, meg ilyesmit egy héten többször.
Valóban felháborító, hogy a hírességeknek mindenre telik. Régebben néztem az MTV-n azt a műsort, amelyikben sztárok mutatták be a házaikat. Hupsz, házat mondtam volna? A palotáikat. Van bennük minden, jacuzzitól, medencétől kezdve a hatalmas plazma tévéig. Lefogadom, hogy hazajön az emberke a "munkából", lehuppan a méregdrága kanapéra, bekapcsolja a tévét, és lefekvésig bámulja a képernyőt. Mert a nagyja szerintem mást nem csinál egész nap. Esetleg néha-néha rendez egy bulit, és akkor talán kihasználja a ház luxusfelszereltségének a többi részét is. dry.gif 
Komolyan mondom, ha a kezembe nyomnának egy millió dollárt, még azt sem éreznék meg. Sőt, nálam szerintem jobb helyen lenne. Kihúzna a bajból egy átlagos családot ahelyett, hogy venne belőle az adott sztár még két sportkocsit a másik tíz mellé.
Ennyi a véleményem az egészről.

Sokan úgy gondolják, hogy a pénz a minden. Egy idő után fogják észrevenni, hogy mennyire nincs igazuk. Mindenük megvan, csak igaz barátaik nincsenek. A "barátaik" nagy része csak a pénzük miatt jópofiznak velük.. Az én családom is darabokban hever. Nem részletezem az okait, gondolom érted mire gondolok. Erről még annyit; sokat fognak még csalódni az élet során.
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 08. 19:05 #12812
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.08. 18:06)

Sziasztok.
Ja igen, dave találtam még pár napja egy képet gondoltam, hátha tetszeni fog meghajolo.gif 
Bár, lehet benne egy kis photoshop, de azért megtetszett elsőre, úgyhogy most ez a hátterem, csak gondoltam, belinkelem ide, mert úgy emlékeztem te szereted a Big Apple-t. Hát, van egyfajta különlegessége, ez nem is kérdés beer.gif


Mikor legutóljára Manhattan-ben jártam, nem egészen így nézett ki... rohog.gif (kíváncsi vagyok érti-e valaki ezt?)

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.08. 18:28)

Bár nem tőlem kérdezted, de szépnek szép, csak kevésbé izgalmas beer.gif Kb a különbség akkora, mint mondjuk egy Ferrari és egy Suzuki Swift között laugh.gif 


Ne tessék kritizálni az autómat... reklamalo.gif
... bár ha azt mondod, hogy egy Ferrari-t tudsz nekem biztosítan, nagy duzzogva lecserélném a Suzuki-t. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, thunderbird
2011. június 08. 19:08 #12813
- törölt felhasználó -    
Hy,everbody
Ma túlestem az írásbelin angolból. Nem volt egyszerű,ez tény. A szavaknál például olyan angol szavak is előkerültek amiket nem is ismertem. A Reading feladatnál pedig nem éppen könnyű szövegeket kaptam amit nehezített hogy nem értettem meg mindent belőle.Az igeidő kitalálása...hát,az nem volt semmi.Előszőr mindenfélét használtam,utána vettem észre hogy a felét nem is lehet,és kezdhettem újra.És amivel még sokat vacakoltam az az a feladat volt ahol ki kellett találni a hiányzó szót. De legalább a fogalmazás rész az még viszonylag jól ment,ott használtam a kreativitásom amennyire tudtam.Nem érzem azt hogy fényes lett,de átmenni azért átmegyek.Pénteken pedig jön a szóbeli,amin ráadásul én kezdek.Nem lesz nyugodt hetem. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird
2011. június 08. 19:08 #12814
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2011.06.08. 19:05)

Ne tessék kritizálni az autómat...  reklamalo.gif


Látom, van itt még oly' szerencsés ember rajtam kívül, akit az a megtiszteltetés ért, hogy Swiftje lehet. laugh.gif
Én is szóltam ám, hogy ne kritizálja az én édesem. rohog.gif

Amúgy szia. hi.gif
1 felhasználónak tetszik: joe_r
2011. június 08. 19:11 #12815
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.06.08. 19:08)
Hy,everbody
Ma túlestem az írásbelin angolból. Nem volt egyszerű,ez tény. A szavaknál például olyan angol szavak is előkerültek amiket nem is ismertem. A Reading feladatnál pedig nem éppen könnyű szövegeket kaptam amit nehezített hogy nem értettem meg mindent belőle.Az igeidő kitalálása...hát,az nem volt semmi.Előszőr mindenfélét használtam,utána vettem észre hogy a felét nem is lehet,és kezdhettem újra.És amivel még sokat vacakoltam az az a feladat volt ahol ki kellett találni a hiányzó szót. De legalább a fogalmazás rész az még viszonylag jól ment,ott használtam a kreativitásom amennyire tudtam.Nem érzem azt hogy fényes lett,de átmenni azért átmegyek.Pénteken pedig jön a szóbeli,amin ráadásul én kezdek.Nem lesz nyugodt hetem. rohog.gif


Szia! hi.gif
Mi ez most? Nyelv vizsgázol, vagy mi? laugh.gif
Egyébként drukkolunk, hogy jól sikerüljön. smileeee.gif
2011. június 08. 19:13 #12816
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.06.08. 19:08)
Hy,everbody
Ma túlestem az írásbelin angolból. Nem volt egyszerű,ez tény. A szavaknál például olyan angol szavak is előkerültek amiket nem is ismertem. A Reading feladatnál pedig nem éppen könnyű szövegeket kaptam amit nehezített hogy nem értettem meg mindent belőle.Az igeidő kitalálása...hát,az nem volt semmi.Előszőr mindenfélét használtam,utána vettem észre hogy a felét nem is lehet,és kezdhettem újra.És amivel még sokat vacakoltam az az a feladat volt ahol ki kellett találni a hiányzó szót. De legalább a fogalmazás rész az még viszonylag jól ment,ott használtam a kreativitásom amennyire tudtam.Nem érzem azt hogy fényes lett,de átmenni azért átmegyek.Pénteken pedig jön a szóbeli,amin ráadásul én kezdek.Nem lesz nyugodt hetem. rohog.gif

Szia! Jó újra téged itt látni. Elhiszem, hogy nem lesz könnyű heted. De majd pozitív energiákat küldünk neked. És persze szorítunk. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 08. 19:13 #12817
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 19:11)
Szia! hi.gif
Mi ez most? Nyelv vizsgázol, vagy mi? laugh.gif 
Egyébként drukkolunk, hogy jól sikerüljön. smileeee.gif

Nem éppen,sima vizsga amit a nyelvi előkészítősök és a kéttannyelvűsek tesznek le azthiszem. Nem tudom mire jó,de mindenesetre ez mindenképp eldönti hogy kezdő vagy haladó csoportba megyek jövőre.
Egyébként borítékolom hogy a kezdőbe,de nekem jó is,mert egy haladóban nem tudnám tartani azt a gyors tempót ami lesz.
Köszönöm amúgy beer.gif
Idézet
Szia! Jó újra téged itt látni. Elhiszem, hogy nem lesz könnyű heted. De majd pozitív energiákat küldünk neked. És persze szorítunk.

Köszönöm neked is,igyekszem.
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire
2011. június 08. 19:15 #12818
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.08. 19:13)
Szia! Jó újra téged itt látni. Elhiszem, hogy nem lesz könnyű heted. De majd pozitív energiákat küldünk neked. És persze szorítunk.  wink.gif


Majd együtt meditálunk. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 08. 19:15 #12819
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 19:08)

Látom, van itt még oly' szerencsés ember rajtam kívül, akit az a megtiszteltetés ért, hogy Swiftje lehet. laugh.gif 


Hét éve van egy Suzuki Swift Sedan 1.3 GLX-em. Nekem tökéletesen megfelel, pont oda jutok ezzel is, mint bármilyen másik autóval. Most lehet itt jönni ilyenekkel, hogy milyen autó a Suzuki, de engem még egyszer sem hagyott cserben, és leszámítva a Suzuki-ra 7-8 évesen jellemző kipufogóhibát, nem nagyon költöttem rá. Akkumulátor, téli gumi, és alap dolgok.

Viszont van benne két légzsák, négy elektromos ablak, elektromos külső tükrök, szóval egy szavam se lehet, bár ilyenkor nyáron egy klíma után nagyon tudok sírni, de ez van...
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 08. 19:18 #12820
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 19:15)
Majd együtt meditálunk. biggrin.gif

Én jógázni szoktam. Azt nem lehetne? wink.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
961 oldal 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!