Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 18. 19:51 #14001
- törölt felhasználó -    
Idézet (agii7 @ 2011.06.18. 19:49)
Utána rajzolsz nekem? blush.gif


Ha akarod. laugh.gif bár nem vagyok valami profi...
2011. június 18. 19:52 #14002
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.18. 19:48)
Wow. Le vagyok nyűgözve wink.gif Én ezt nem is tudtam Rólad, hm. Megleptél, pozitív értelemben, minden elismerésem kedves Ági meghajolo.gif  wink.gif
És ezt ismered? Nagyon aranyos a lengyel  lány wub.gif (aki egyébként ausztrál biggrin.gif nemzetiségét tekintve)

Köszönöm. smileeee.gif Nem ismertem eddig. smileeee.gif Te láttad ezt? smileeee.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Heetella
2011. június 18. 19:53 #14003
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.18. 19:50)
Sziasztok!
Bocsi, tudom már nem ez a téma, de most jöttem és ezt láttam meg elsőként. Tök jó lehet. biggrin.gif Gondolom akkor tökéletesen beszélsz lengyelül. smileeee.gif Jártál is már Lengyelországban? Esetleg ott is születtél és később költöztetek ide? 
Nekem tavaly nőtt nagyon a szívemhez az ország, amikor ott voltunk osztálykirándulásom. Csak három nap volt, de csodálatos élményekkel gazdagodtam. A tanárok mondjuk kicsit túlzásba vitték a kultúra ránk erőszakolását, mindent látni akartak azalatt a pár nap alatt, amiből egész napos rohangálás lett, de így is nagyon jó emlék. Főleg az esték miatt. A Hard Rock Caféban töltöttük az első estét, és nagyszerű volt a hangulat. (Igen élveztem, még úgy is, hogy a rapet részesítem előnyben.) Mindenki nagyon közvetlen és aranyos volt. Az egyik felszolgáló csajt egész estére kisajátítottuk. Miután megtudta, hogy magyarok vagyunk szinte el sem mozdult az asztalunktól. Nagyon aranyos, kedves és vicces volt, de ez a többiekre is igaz. biggrin.gif A második este is benéztünk kicsit, de utána átmentünk egy hiphop klubba, ami szenzációs volt. biggrin.gif Egyébként Krakkóban volt a szállásunk. biggrin.gif

Anyira nem tökéletes a nyelvtudásom, mivel nem ott élek. rolleyes.gif Itt születtem, de többször voltam Lengyelországban. smileeee.gif


Betti, te profi vagy. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, Heetella
2011. június 18. 19:54 #14004
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.18. 19:38)

Amúgy igen, több nyelvet tudni, folyékonyan, tényleg jó lenne, persze, ez még így sincs kizárva, hogy leszármazás alapján teljesen magyar vagy wink.gif Nekem a célom, az angol és a német elsajátítása anyanyelvi szinten, azt jó lenne elérni, de ezt idehaza, majdnem lehetetlen.


Én azért akarok megtanulni angolul annyira jól, amennyire csak lehet, mert tanulmányaim elvégzése után Londonban akarok élni. Tudom-tudom, így kicsit furán hangzik, mert mindenkinek vannak álmai. De nálam ez nem csak álom, tényleg meg akarom valósítani. Annyira nem nagy ügy, hogy lehetetlen lenne, mint például a repülés. rohog.gif
Már első osztálytól tanulom az angolt (most leszek 9-edikes), és már annyira tudok, hogy el tudjak beszélgetni egy olyan emberrel, aki nem tud magyarul. Múltkor egy hónapig minden csütörtökön egy bolgár lány jött be hozzánk angolórára, és nagyon beijedtem. De aztán jobban sült el, mint gondoltam...
4 felhasználónak tetszik: Heetella, Rap4ever8, dave095, Boscorelli
2011. június 18. 19:59 #14005
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.18. 19:54)
Én azért akarok megtanulni angolul annyira jól, amennyire csak lehet, mert tanulmányaim elvégzése után Londonban akarok élni. Tudom-tudom, így kicsit furán hangzik, mert mindenkinek vannak álmai. De nálam ez nem csak álom, tényleg meg akarom valósítani. Annyira nem nagy ügy, hogy lehetetlen lenne, mint például a repülés. rohog.gif 
Már első osztálytól tanulom az angolt (most leszek 9-edikes), és már annyira tudok, hogy el tudjak beszélgetni egy olyan emberrel, aki nem tud magyarul. Múltkor egy hónapig minden csütörtökön egy bolgár lány jött be hozzánk angolórára, és nagyon beijedtem. De aztán jobban sült el, mint gondoltam...


Szerintem tök jó, hogy ilyen határozott elképzeléseid vannak. biggrin.gif Én sem itt szeretnék megöregedni. Az eredeti tervem az volt, hogy már a középiskola befejezése után költözök Hawaii-ra, mivel keresztanyum ott él, és felajánlotta, hogy kezdetben lakhatok nála és mindenben segít. A terv annyiban módosult, hogy inkább itt fejezném be a tanulmányaimat, mert tartok tőle, hogy ott kicsit nehezen kerülnék be egyetemre. Szóval 3-5 év múlva életbe is lép a terv. Attól függ, hogy mesterképzésre is elmegyek e. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, dave095, Boscorelli
2011. június 18. 20:03 #14006
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.18. 19:59)
Szerintem tök jó, hogy ilyen határozott elképzeléseid vannak. biggrin.gif Én sem itt szeretnék megöregedni. Az eredeti tervem az volt, hogy már a középiskola befejezése után költözök Hawaii-ra, mivel keresztanyum ott él, és felajánlotta, hogy kezdetben lakhatok nála és mindenben segít. A terv annyiban módosult, hogy inkább itt fejezném be a tanulmányaimat, mert tartok tőle, hogy ott kicsit nehezen kerülnék be egyetemre. Szóval 3-5 év múlva életbe is lép a terv. Attól függ, hogy mesterképzésre is elmegyek e. biggrin.gif


Azta, ez tök jó! w00t.gif Hawaii-ra én is elmennék, de maximum nyaralásra. Szerintem pár év alatt megunnám a tengert meg, hogy olyan meleg van. laugh.gif Ez a mediterrán hangulat nem nekem való.
Hát, sok sikert kívánok a jövőre nézve. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Heetella, Rap4ever8
2011. június 18. 20:07 #14007
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (agii7 @ 2011.06.18. 19:52)
Köszönöm. smileeee.gif  Nem ismertem eddig. smileeee.gif Te láttad ezt? smileeee.gif  smileeee.gif


Nem, még nem ismertem. Ha jól vettem ki, Paul Wesley anyai ágon lengyel származású, részben. smileeee.gif

Idézet (agii7 @ 2011.06.18. 19:41)
Amúgy a Péter lengyelül Piotr. wink.gif


Óh, pedig, azt hittem csak oroszul. Direkt lefordíttattam googli fordítóval a nevem, de akkor átvert a mihaszna rohog.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.06.18. 19:54)
Én azért akarok megtanulni angolul annyira jól, amennyire csak lehet, mert tanulmányaim elvégzése után Londonban akarok élni. Tudom-tudom, így kicsit furán hangzik, mert mindenkinek vannak álmai. De nálam ez nem csak álom, tényleg meg akarom valósítani. Annyira nem nagy ügy, hogy lehetetlen lenne, mint például a repülés. rohog.gif 
Már első osztálytól tanulom az angolt (most leszek 9-edikes), és már annyira tudok, hogy el tudjak beszélgetni egy olyan emberrel, aki nem tud magyarul. Múltkor egy hónapig minden csütörtökön egy bolgár lány jött be hozzánk angolórára, és nagyon beijedtem. De aztán jobban sült el, mint gondoltam...


No, it's alright. You exactly know what you want. That's fine. Hope, you will get your dreams, well, my advice, never give up wink.gif I never wanted to live in Britain, they travelling on the wrong side rohog.gif For me, it's impossible to learn. laugh.gif And yep, the units, so I mean they thinking about mph, and yard, or something like that, which is uncomfortable for me blush.gif
The british lifestyle is mostly eccentric. But it's just my opinion. And Germany is better wink.gif laugh.gif

Hát most ennyi jutott eszembe, nem használom napi szinten manapság az angolt, úgyhogy, ha hibáztam, akkor sorry pardon.gif
4 felhasználónak tetszik: Heetella, Rap4ever8, thunderbird, joe_r
2011. június 18. 20:13 #14008
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.18. 20:07)
Nem, még nem ismertem. Ha jól vettem ki, Paul Wesley anyai ágon lengyel származású, részben. smileeee.gif
Óh, pedig, azt hittem csak oroszul. Direkt lefordíttattam googli fordítóval a nevem, de akkor átvert a mihaszna rohog.gif
No, it's alright. You exactly know what you want. That's fine. Hope, you will get your dreams, well, my advice, never give up wink.gif I never wanted to live in Britain, they travelling on the wrong side rohog.gif For me, it's impossible to learn. laugh.gif And yep, the units, so I mean they thinking about mph, and yard, or something like that, which is uncomfortable for me  blush.gif 
The british lifestyle is mostly eccentric. But it just my opinion. And Germany is better wink.gif laugh.gif 
Hát most ennyi jutott eszembe, nem használom napi szinten manapság az angolt, úgyhogy, ha hibáztam, akkor sorry pardon.gif


You didn't make many mistakes, I could understand you. biggrin.gif
I don't care if they travel on the other side of the road, it's not the biggest problem. I think I will be able to learn it, and also all the things that British people do in a different way.

I won't use English too many times in the summer holiday, but I listen to songs in English, and that's enough for me. If I study words and grammar, I will never forget them.
4 felhasználónak tetszik: Heetella, Rap4ever8, Boscorelli, dave095
2011. június 18. 20:16 #14009
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.18. 20:03)
Azta, ez tök jó! w00t.gif Hawaii-ra én is elmennék, de maximum nyaralásra. Szerintem pár év alatt megunnám a tengert meg, hogy olyan meleg van. laugh.gif Ez a mediterrán hangulat nem nekem való. 
Hát, sok sikert kívánok a jövőre nézve. smileeee.gif


Köszi. smileeee.gif Én is sok sikert kívánok neked. Én sem rajongok a túlzott melegért, de egy ilyen lehetőséget hülye lennék kihagyni. Azt hiszem jól fogom érezni magam. Régebben már voltam ott egyszer, de nagyon kicsi voltam és alig emlékszem valamire. Franciaország is a terveim közt szerepel, hogy legalább hasznát vegyem a nyelvtudásomnak, de ott mindent a 0-ról kezdenék. Azt hiszem Hawaii-n megpróbálom megalapozni az anyagi szükségleteimet, hogy utána Franciaországban élhessek, de ezek még csak tervek. Lehet végül Hawaii lesz a végállomás. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Boscorelli
2011. június 18. 20:19 #14010
- törölt felhasználó -    
Áh, tök jó volt angolul írni. rohog.gif Ezt még csak a másik fórumon próbáltam, ahol régen voltam tag. biggrin.gif Ha már a többség úgyis érti, akkor többször fogok ilyet csinálni. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, Heetella
2011. június 18. 20:20 #14011
- törölt felhasználó -    
Nagyon jól teszitek, hogy vannak céljaitok. Emlékszem, hogy 4 éves koromban eldöntöttem, hogy állatorvos leszek és azóta annak készülök, már senki nem tudna lebeszélni róla. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird
2011. június 18. 20:23 #14012
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Idézet (Heetella @ 2011.06.18. 20:20)
Nagyon jól teszitek, hogy vannak céljaitok. Emlékszem, hogy 4 éves koromban eldöntöttem, hogy állatorvos leszek és azóta annak készülök, már senki nem tudna lebeszélni róla. smileeee.gif

Igen, ez valóban jó dolog. Én egy jó ideje író akarok lenni smileeee.gif Engem erről nem tudnak lebeszélni. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Rap4ever8
2011. június 18. 20:24 #14013
- törölt felhasználó -    
Idézet (hana001 @ 2011.06.18. 20:23)
Igen, ez valóban jó dolog. Én egy jó ideje író akarok lenni smileeee.gif Engem erről nem tudnak lebeszélni. biggrin.gif

Mióta írsz ide? Én még nem láttalak. unsure.gif
2011. június 18. 20:25 #14014
- törölt felhasználó -    
Idézet (Heetella @ 2011.06.18. 20:20)
Nagyon jól teszitek, hogy vannak céljaitok. Emlékszem, hogy 4 éves koromban eldöntöttem, hogy állatorvos leszek és azóta annak készülök, már senki nem tudna lebeszélni róla. smileeee.gif


Emlékszem, én is akartam kiskoromban állatorvos lenni, de aztán valamelyik ismeretterjesztő csatornán azt láttam, hogy az állatorvos egy kutya hátsójában turkált. _nevet.gif bad.gif Na, azóta senki nem tudna rávenni erre a munkára, még akkor sem, ha gépfegyvert nyom a fejemhez. rohog.gif
Meg aztán, azok a tárgyak kellenek hozzá, amelyeket ki nem állhatok. Biosz, kémia, stb... mad.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, Heetella
2011. június 18. 20:26 #14015
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (hana001 @ 2011.06.18. 20:23)
Igen, ez valóban jó dolog. Én egy jó ideje író akarok lenni smileeee.gif Engem erről nem tudnak lebeszélni. biggrin.gif


Szia! biggrin.gif Jó téged is itt látni. smileeee.gif Írtál már valami hosszabb terjedelmű novellát? Esetleg regényt? Vagy most még csak a terveid között szerepel és minden megpróbálsz megtenni ezért? smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Heetella, hana001
2011. június 18. 20:27 #14016
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.18. 20:26)
Szia!  biggrin.gif Jó téged is itt látni. smileeee.gif Írtál már valami hosszabb terjedelmű novellát? Esetleg regényt? Vagy most még csak a terveid között szerepel és minden megpróbálsz megtenni ezért? smileeee.gif


Jelenleg nekem is ugyanez az (egyik) álmom, de a regényemet is mióta nem folytattam... unsure.gif Egyszerűen nincs kedvem hozzá.
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. június 18. 20:28 #14017
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.18. 20:13)
You didn't make many mistakes


Danke _nevet.gif
Az a bajom, hogy ez ugyanígy, némettel nem menne sad.gif már. Bosszant, nem kissé. Pedig ezt a szöveget, kb 1 perc alatt írtam le, nem tudom mennyire volt jó ám, de megpróbáltam mindent, utólag még belejavítottam most, amit észrevettem, hibát laugh.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.06.18. 20:19)
Áh, tök jó volt angolul írni. rohog.gif Ezt még csak a másik fórumon próbáltam, ahol régen voltam tag. biggrin.gif Ha már a többség úgyis érti, akkor többször fogok ilyet csinálni. blush.gif


Amúgy én is szeretek angolul kommunikálni. Youtube-ot használom erre, többnyire. Rengeteg emberrel megismerkedtem már biggrin.gif Brazíliából, USA-ból, Németországból, sok helyről vannak ismerőseim, akikkel levelezgetek, bár, most felhalmoztam, egy kis lemaradást pardon.gif

Hát, mást igazából nem tudok, ja igen, és még fent vagyok, néhány külföldi Forma 1-es és egyéb fórumon smileeee.gif De ott nem vagyok túl aktív, az-az igazság.

Idézet (hana001 @ 2011.06.18. 20:23)
Igen, ez valóban jó dolog. Én egy jó ideje író akarok lenni smileeee.gif Engem erről nem tudnak lebeszélni. biggrin.gif


Richard Castle biggrin.gif Bocsi pardon.gif Egyébként szép terv, sok sikert kívánok hozzá wink.gif


Idézet (Heetella @ 2011.06.18. 20:20)
Nagyon jól teszitek, hogy vannak céljaitok. Emlékszem, hogy 4 éves koromban eldöntöttem, hogy állatorvos leszek és azóta annak készülök, már senki nem tudna lebeszélni róla. smileeee.gif



Állatorvos is van a családunkban, múltkor épp jártam a rendelőjében, megmutatta nekünk, amikor ott voltunk vendégségben.
4 felhasználónak tetszik: Heetella, thunderbird, Rap4ever8, dave095
2011. június 18. 20:28 #14018
- törölt felhasználó -    
laugh.gif Ismerős valakinek? blush.gif
4 felhasználónak tetszik: thunderbird, Boscorelli, dave095, DisneyFans
2011. június 18. 20:30 #14019
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Idézet (agii7 @ 2011.06.18. 20:24)
Mióta írsz ide? Én még nem láttalak. unsure.gif

Most írtam először. blush.gif Sajnos a köszönésem az előző hozzászólásomban lemaradt, szóval akkor most üdvözölnék mindenkit laugh.gif remélem szívesen láttok majd itt smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Heetella, thunderbird, Rap4ever8
2011. június 18. 20:31 #14020
- törölt felhasználó -    
Idézet (Heetella @ 2011.06.18. 20:28)
laugh.gif  Ismerős valakinek? blush.gif


Jézus, ez én lennék? nevet2.gif
Nem rossz, köszönöm. blush.gif heart.gif
Viszont kicsit hosszabb fejem van, és a szemöldököm is teljesen más. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Heetella
961 oldal 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!