Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 23. 18:04 #14801
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.23. 18:01)
Én is szeretnék megkapni egy adatlapot. Nincs szerkesztője neki, az adatai hiányosak. Derek Hough nevezetű profi táncosról van szó. A vicc az egészben, hogy a celebek adatlapjai mindig olyan szépen vannak szerkesztve, sok igazi tehetséges embernek meg el van hanyagolva.


Szomorú, de ez az oldal már inkább celebfórum. Az igazi tehetségek nagyon háttérbe szorultak. Már rég elveszett a régi színvonal... sad.gif
2 felhasználónak tetszik: dave095, Boscorelli
2011. június 23. 18:10 #14802
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.23. 18:04)
Szomorú, de ez az oldal már inkább celebfórum. Az igazi tehetségek nagyon háttérbe szorultak. Már rég elveszett a régi színvonal... sad.gif

Annak idején, úgy 2007 és 2008 környékén még nem is volt megcsinálva Selena Gomez, Miley Cyrus és egyéb dizni "tehetségek" adatlapja. Akkor Jessica Alba volt az 3. helyen. Nem tudom pontosan, de a Top 5-ben benne volt.

Idézet
És mi tart vissza?  Csak írj egy modinak. Amúgy persze, hogy elvannak hanyagolva, hisz mindegyiknek csak az számít, hogy milyen híres az illető, meg hányadik helyen áll a toplistán.

Hogy mi tart vissza? Mindig valami mással vagyok elfoglalva. Húzom-halasztom, de már nagyon szeretném szerkeszteni az adatlapot. De most jött el a pont, amikor írok a topikba.
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. június 23. 18:15 #14803
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.23. 18:10)
Annak idején, úgy 2007 és 2008 környékén még nem is volt megcsinálva Selena Gomez, Miley Cyrus és egyéb dizni "tehetségek" adatlapja. Akkor Jessica Alba volt az 3. helyen. Nem tudom pontosan, de a Top 5-ben benne volt.


Most pedig ott tartunk, hogy a 2Pac-es cikkem után egy 11 éves Disney-imádó kisgyerek PM-ben utasított, hogy ne írjak ilyen "senkikről, mert a kedvenceitől veszi el a helyet a főoldalon". blink.gif Majdnem lefordultam a székről mikor elolvastam a levelet.
4 felhasználónak tetszik: dave095, Boscorelli, LittleVampire, Heetella
2011. június 23. 18:17 #14804
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Sziasztok skacok! smileeee.gif

Idézet (dave095 @ 2011.06.23. 17:10)
Most olyan boldog vagyok. biggrin.gif Megkaptam Kate, Anne és Maria Bello lapját.  w00t.gif Végre valami jó ebben a napban.  cool.gif


Ennek örülök, hogy Maria Bello is hozzád került beer.gif Észrevettem, hogy valami furcsa módon, még nem kedvencem, úgyhogy gyorsan hozzá is adtam. Bár anyukám lehetne, de valahogy mégis, olyan aranyos, kedves, szeretem a filmjeit blush.gif

Azt hiszem egyszer nagyon régen még láttam abban a Sakáltanyában, ha jól emlékszem think.gif Jane Austen könyvklub című filmjét viszont nagyon kedvelem blush.gif Nagyon szerethető a karaktere, szóval, ott kedveltem meg igazán.

Good luck for editing, dave! beer.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.06.23. 18:01)
Én is szeretnék megkapni egy adatlapot. Nincs szerkesztője neki, az adatai hiányosak. Derek Hough nevezetű profi táncosról van szó. A vicc az egészben, hogy a celebek adatlapjai mindig olyan szépen vannak szerkesztve, sok igazi tehetséges embernek meg el van hanyagolva.


Igen, ezt én is furcsállom. Vannak tényleg olyan tehetségek, akik rettenetesen el vannak hanyagolva, de olyan celebek, mint a VV sztárok pedig fullosra vannak frissítve. Ki érti ezt?
Egyáltalán, én már azon is meglepődök, mindig amikor látom, hogy ezek a VV celebek milyen elől vannak a rangsorban. Megelőzik például Kate Winsletet, és Anna Kendriket is. Nagyot néztem ohmy.gif

Mondjuk például fura, mert Katenek és Annának is több rajongója van, mint VV Évának, mégis Éva van legelőrébb hármuk közül. Miért? Számít az is, hogy hányan véleményezték őket? blush.gif

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.23. 17:55)
Ez az ember egy zseni. Fantasztikus tehetség, és ha már elkértem minél előbb szeretnék neki összehozni egy rendes lapot. smileeee.gif


Szerintem is. Space Jam zenéjét nagyon kedvelem még ma is. I believe I can fly, zseniális szám blush.gif wink.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.06.23. 17:51)
De bírom vannak olyan fórumozók akik naponta megnézik, hogy rendesen van-e frissítve a sztár adatlapja. Ha letelt a 6 hónap (ha jól emlékszem) akár egy nappal is, egyből mennek szólni a moderátornak, hogy nekik kell az-az adatlap, mert nincs rendesen frissítve. 
Persze vannak olyan adatlap tulajdonosok, akik csak rámennek a "szerkesztem" gombra, majd semmi változás után elmentik. Így úgy tűnik, mintha rendesen lenne frissítve..


Ja igen. Ők a "kedvenc" fórumozóim. Komolyan nem értem őket. Minek olyan adatlap nekik, amit úgysem fognak szerkeszteni? Megnéztem. Van olyan, aki néhány hónapja nagyon bizonygatta, hogy kell neki az-az adatlap, és miután megkapta, egyszer nyomott egy frissítést, de pl. április óta nem csinált semmit, akkor most? Minek kellett neki? És például vannak durvábbak is, akik még régebb óta nem szerkesztettek, de igaz a "gyöngyszemek" (ne haragudjatok, hogy így fogalmazok), mégiscsak azok, akik megkapják, és másnap már le is adják...
4 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, dave095, thunderbird, Heetella
2011. június 23. 18:20 #14805
- törölt felhasználó -    
Sziasztok, megjöttem én is a sorozatnézésből. biggrin.gif

Mizújs veletek? smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: dave095, LittleVampire, Rap4ever8, Boscorelli, DisneyFans
2011. június 23. 18:22 #14806
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.23. 18:17)

Egyáltalán, én már azon is meglepődök, mindig amikor látom, hogy ezek a VV celebek milyen elől vannak a rangsorban. Megelőzik például Kate Winsletet, és Anna Kendriket is. Nagyot néztem ohmy.gif 
Mondjuk például fura, mert  Katenek és Annának is több rajongója van, mint VV Évának, mégis Éva van legelőrébb hármuk közül. Miért? Számít az is, hogy hányan véleményezték őket? blush.gif


Az illetőről nyitott topikok száma számít a legjobban a rangsorolásban, legalábbis én így hallottam. think.gif
4 felhasználónak tetszik: dave095, Boscorelli, Rap4ever8, LittleVampire
2011. június 23. 18:30 #14807
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.23. 18:22)
Az illetőről nyitott topikok száma számít a legjobban a rangsorolásban, legalábbis én így hallottam. think.gif

Így van. Valamint az is sokban befolyásolja, hogy mennyi képet töltünk fel. Volt, amikor Kate-hez egy nap feltöltöttem vagy 3-4 ezer képet, le is ment a 168. helyről a 152-re. Néhány nap elteltével pedig ismét visszament 160 fölé. dry.gif Tehát érthető, hogy az ilyen Májli Szájrúzsok miért állnak legelöl. sad.gif
3 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird, Heetella
2011. június 23. 18:33 #14808
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.23. 18:20)
Sziasztok, megjöttem én is a sorozatnézésből. biggrin.gif 
Mizújs veletek? smileeee.gif

Van egy sejtsem melyik sorozatot nézted meg.
Erre semmi különös. Jelenleg nagyon boldog vagyok. dance.gif
3 felhasználónak tetszik: dave095, thunderbird, Boscorelli
2011. június 23. 18:37 #14809
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.23. 18:33)
Van egy sejtsem melyik sorozatot nézted meg. 
Erre semmi különös. Jelenleg nagyon boldog vagyok. dance.gif


Én is! Lesz mivel eltölteni az időt az Odaátig! yahoo.gif biggrin.gif
Imádom ezt a sorozatot, úristen. blush.gif

Szerk.: Láttad, amit a topikjában írtam? A második rész elején olyan jó szám ment, csak nem tudom a címét... sad.gif
(Már megoldva. meghajolo.gif)
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 23. 19:02 #14810
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.23. 18:37)
Én is! Lesz mivel eltölteni az időt az Odaátig! yahoo.gif biggrin.gif 
Imádom ezt a sorozatot, úristen. blush.gif
Szerk.: Láttad, amit a topikjában írtam? A második rész elején olyan jó szám ment, csak nem tudom a címét... sad.gif
(Már megoldva. meghajolo.gif)

Láttam, hogy odaírtál. De ha megnézed már meg is érkezett a soundtrack. wink.gif Onnan majd kiválasztod, hogy melyiket kerested.
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 23. 19:12 #14811
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.23. 18:15)
Most pedig ott tartunk, hogy a 2Pac-es cikkem után egy 11 éves Disney-imádó kisgyerek PM-ben utasított, hogy ne írjak ilyen "senkikről, mert a kedvenceitől veszi el a helyet a főoldalon". blink.gif Majdnem lefordultam a székről mikor elolvastam a levelet.


Komolyan? ohmy.gif Hát most nagyon meglepődtem. Léteznek ilyenek? És mit írtál neki vissza Szandi? Persze, csak, ha lehetek ennyire kíváncsi blush.gif

Idézet (dave095 @ 2011.06.23. 18:30)
Így van. Valamint az is sokban befolyásolja, hogy mennyi képet töltünk fel. Volt, amikor Kate-hez egy nap feltöltöttem vagy 3-4 ezer képet, le is ment a 168. helyről a 152-re. Néhány nap elteltével pedig ismét visszament 160 fölé.  dry.gif Tehát érthető, hogy az ilyen Májli Szájrúzsok miért állnak legelöl.  sad.gif



3-4 ezer egy nap? Az igen beer.gif
Hát dave, azt hiszem, veled nehéz versenyezni képek terén, nem tudom honnan hozod őket, de múltkor láttam egy 380 képből álló (kb.) Kate Winsletes photoshoot sorozatot, néztem is nagyot, az biztos, szép sorozat volt, be kell vallanom férfiasan blush.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.06.23. 18:22)
Az illetőről nyitott topikok száma számít a legjobban a rangsorolásban, legalábbis én így hallottam. think.gif


Köszi. wink.gif Akkor itt az ideje, hogy neki álljak én is topikokat nyitogatni a kedvenceimnél biggrin.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.06.23. 18:20)
Sziasztok, megjöttem én is a sorozatnézésből. biggrin.gif 
Mizújs veletek? smileeee.gif


Szia! Semmi különös, mai nap is ugyanolyan volt, mint a tegnapi, bár, most voltam fogdokinál, úgyhogy, legalább addig míg elmentem, meg visszajöttem, arra az időre megszabadultam a tételektől beer.gif

Veled mi újság kedves Dancsy? smileeee.gif

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.23. 18:04)
Szomorú, de ez az oldal már inkább celebfórum. Az igazi tehetségek nagyon háttérbe szorultak. Már rég elveszett a régi színvonal... sad.gif


Nos igen. Talán. Jó is volt a régi HQP-s éra, bár én akkor nem fórumoztam, csak képekért jártam fel, és olvasgattam, de valamiért nem írtam, csak ilyen "köszi" jellegűeket. Erről jut eszembe, egy nappal előtted regisztráltam ám wink.gif Persze semmi jelentősége biggrin.gif Csak úgy pont észrevettem most, és gondoltam leírom, tudod wink.gif

Elnézve az első 20-at meglepő a lista, főleg, hogy csupa énekesnő/színésznő van benne. Egy-két kivételtől eltekintve. Az első 10-nél még durvább ez-az arány. Szóval, úgy látszik, ez jön be a népnek.

Nekem a top10-ből senki nem kedvenc blush.gif Az első kedvencem az elejéből, Jessica Alba, a 13. helyen beer.gif
4 felhasználónak tetszik: dave095, LittleVampire, thunderbird, Heetella
2011. június 23. 19:12 #14812
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.23. 19:02)
Láttam, hogy odaírtál. De ha megnézed már meg is érkezett a soundtrack. wink.gif Onnan majd kiválasztod, hogy melyiket kerested.


Már mindegy, mert kisegítettek korábban. laugh.gif

De most már beszélhetnénk másról is, hogy a többiek is hozzá tudjanak szólni. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 23. 19:17 #14813
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.23. 19:12)
3-4 ezer egy nap? Az igen beer.gif 
Hát dave, azt hiszem, veled nehéz versenyezni képek terén, nem tudom honnan hozod őket, de múltkor láttam egy 380 képből álló (kb.) Kate Winsletes photoshoot sorozatot, néztem is nagyot, az biztos, szép sorozat volt, be kell vallanom férfiasan :blush

Igen. biggrin.gif Van mikor kicsit túlzásokba esek képek terén, de hát ez van. Elvileg (!!) miattuk lett ez a fórum. rolleyes.gif
Azokat egyébként Kate hivatalos rajongó oldaláról húztam le, de nem probléma, már jó ideje jóba vagyok a szerkesztőjével. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, Boscorelli
2011. június 23. 19:26 #14814
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.23. 19:12)
Komolyan? ohmy.gif Hát most nagyon meglepődtem. Léteznek ilyenek? És mit írtál neki vissza Szandi? Persze, csak, ha lehetek ennyire kíváncsi blush.gif


Csak annyit írtam neki, hogy olvassa el az életrajzát és akkor majd rájön kit titulált senkinek, valamint, hogy én sem reklamálok a Disney-sztárocskákról szóló cikkek miatt pedig ők fele annyit sem tettek le az asztalra, mint 2Pac, így őket nevezhetném senkinek.

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.23. 19:12)
Nos igen. Talán. Jó is volt a régi HQP-s éra, bár én akkor nem fórumoztam, csak képekért jártam fel, és olvasgattam, de valamiért nem írtam, csak ilyen "köszi" jellegűeket. Erről jut eszembe, egy nappal előtted regisztráltam ám wink.gif Persze semmi jelentősége biggrin.gif Csak úgy pont észrevettem most, és gondoltam leírom, tudod wink.gif


Én a kezdeti időszakomra nagyon nem vagyok büszke. Szívesen eltüntetném a regisztrációm utáni pár napban keletkezett hsz-eimet. Szégyenlem, de végigfloodoltam az oldalt. Megláttam, hogy James Marsters lapjának nincs szerkesztője és azonnal bevetettem magam, hogy összegyűljön az 50 hsz és szerkeszthessen. Abból a szempontból nem bánom, hogy így sikerült megszereznem és azóta is ő áll az első helyen a kedvenceimnél azok közül, akiket én szerkesztek, viszont ha visszacsinálhatnám normális hsz-ekből gyűjteném össze az 50-et, de ez már sajnos így marad.
4 felhasználónak tetszik: thunderbird, dave095, Boscorelli, Heetella
2011. június 23. 21:12 #14815
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.23. 18:15)

Most pedig ott tartunk, hogy a 2Pac-es cikkem után egy 11 éves Disney-imádó kisgyerek PM-ben utasított, hogy ne írjak ilyen "senkikről, mert a kedvenceitől veszi el a helyet a főoldalon". blink.gif Majdnem lefordultam a székről mikor elolvastam a levelet.


És akkor miért nem írtál nekem egy privit azzal a lendülettel?
Nem fogok rosszul aludni, csak azért, mert valakit előtte helyre kellett tennem.

Mellesleg a lapokhoz kapcsolódva, azért ToTo intéz i ezeket, mert ő állt rá az adatlapokra. És sok szempontot vesz figyelembe. Ha az a tag, aki az adott sztárl lapját szerkeszti, de pár napja lejárt a hat hónapos határideje, de a többi lapja úgy egyébként rendben van, és baj sincs vele, akkor kap egy privit ToTo-tól, hogy frissítse.

Viszont, ha a többi lapja sincs rendben, és magatartásilag is gondok vannak vele, akkor azonnal elveszi a lapot.
5 felhasználónak tetszik: dave095, Boscorelli, Rap4ever8, Heetella, LittleVampire
2011. június 23. 21:18 #14816
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Sziasztok!Most értem haza,és csak benéztem.Holnap többet leszek. smileeee.gif Jó éjt smileeee.gif
2011. június 23. 21:27 #14817
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.06.23. 21:12)
És akkor miért nem írtál nekem egy privit azzal a lendülettel?
Nem fogok rosszul aludni, csak azért, mert valakit előtte helyre kellett tennem.
Mellesleg a lapokhoz kapcsolódva, azért ToTo intéz i ezeket, mert ő állt rá az adatlapokra. És sok szempontot vesz figyelembe. Ha az a tag, aki az adott sztárl lapját szerkeszti, de pár napja lejárt a hat hónapos határideje, de a többi lapja úgy egyébként rendben van, és baj sincs vele, akkor kap egy privit ToTo-tól, hogy frissítse.
Viszont, ha a többi lapja sincs rendben, és magatartásilag is gondok vannak vele, akkor azonnal elveszi a lapot.


Nem ügy. Nem szokásom problémát csinálni a kisgyerekek hülyeségeiből. smileeee.gif

Egyébként mégis elkezdtem ma megírni R. Kelly életrajzát, mivel láttam, hogy már jelentkeztek rá mióta nálam van. Piócák... dry.gif Az alapadatokat már javítottam, kiegészítettem hamarosan kész lesz az életrajz is. smileeee.gif

Most pedig nagyon örülök, mert megkaptam CanDee-től Goran Visnjic lapját. wub.gif Hétvégén lesz mit csinálnom, mert itt teljes szerkesztés lesz + néhány lapomnál hamarosan lejár a 6 hónap, így azokat is frissítenem kell majd.

Attól nem félek, hogy ToTo szó nélkül elveszi a lapjaimat, de azért szeretem rendben tartani őket, ha már vállalkoztam a szerkesztésre. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: dave095, Boscorelli
2011. június 23. 21:28 #14818
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Sziasztok!
Kihalltunk? blink.gif
Egyébként mi újság?
Nekem TVD mániám lett! ♥♥
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, dave095
2011. június 23. 21:40 #14819
- törölt felhasználó -    
Tegnap óta eléggé zavarosan írok ide, de nagyon gáz volt a net, vagyis még ha lett volna, de hol elment és hol visszajött.

Viszont most hozzá tudok több dologhoz is szólni, úgyhogy előre is bocsi a kisregényért. beer.gif

Kezdeném azzal, hogy amikor regisztráltam nekem is szörnyű hozzászólásaim/ véleményeim voltak. Csak arra mentem, hogy meglegyen legalább a fehér csillagom. Én is kitörölném az első időszakom, de nem lehet. Végül is a lényeg, hogy most normális vagyok, már amennyire pardon.gif

Az adatlap szerkesztésről: Mondjunk a legnagyobb sztároknál tényleg ez a baj, hogy a tulaj védi őket, lehet, hogy csak kattintgat a szerkesztem gombra és nem frissít.Viszont azt is nagy bajnak tartom ha valaki becsületesen szerkeszti, ki van minden szépen töltve és elveszik tőle. Nekem nincsenek annyira nagy sztárjaim, de igyekszem mindent kideríteni azokról akik nálam vannak.

A sztárok sorrendjéről meg nem is akarok mondani semmit. Szörnyű, miért nem lehet az IGAZI tehetséget értékelni, ahelyett, hogy azt néznék hogy ki a menő most.
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, Boscorelli
2011. június 23. 23:35 #14820
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2011.06.23. 21:28)
Sziasztok!
Kihalltunk?  blink.gif 
Egyébként mi újság? 
Nekem TVD mániám lett! ♥♥


Szia! Nagyon belassult az élet és kezdek unatkozni. Velem semmi különös. Túl nagy a semmittevés. Ki kéne már találni valami tartalmas programot, mert nem lesz ez így jó. A mai nap felét gép előtt töltöttem. blink.gif Holnap este nem leszek. Tételégetés lesz, mint azt már korábban említettem. thumbsup.gif Nem csodálom, hogy rákattantál a TVD-re. Annyira jó. w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
961 oldal 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!