Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 27. 19:46 #14961
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Hali srácok hi.gif

Én is ott voltam, de csak úgy kicsit ritkábban, viszont láttam mi folyik itt ismét, és nem volt kedvem írni semmit se... illetve senkit se megbántani, így ezért inkább a ne írj ujjam nem fáj fejem elvet alkalmaztam. Oké, most találtam ki, igazatok van rohog.gif

Sorozatok terén is igazatok van, de valamikor kedvenc színészeinknek is pihenni kell wink.gif Gondolom ezért a nyári szünet beer.gif Kereskedelmi csatornák megoldásai már inkább idegesítőek (szerintem), mert például megvan nekik a teljes évad már, erre megszakítják a felénél, egész nyáron semmi, és, akkor majd szeptembertől folytatják... Persze logikus, nyáron kevesebben ülnek a tv előtt, talán? Bár fene se tudja, én azért a House részeket megnézném, most hetente egy este lenne rá egy szabad órám, nem vesz el semmit az életemből, pláne, hogy még érdekel is... Hát ez van, nem lehet tenni semmit wink.gif

Egyébként kijött egy rakat új film, persze ezek is mindig vizsgaidőszakban reklamalo.gif rohog.gif
Itt volt három hónap szorgalmi időszak, és tiszta uborka szezon volt, alig volt egy-két új film, erre most egyszerre jött vagy 10, ha összeszámolnám, lehet lenne annyi, mert ezt most csak saccra mondtam wink.gif

Azon filóztam egyébként, hogy tényleg kár, hogy nincs meg a duma/dumcsi/dumáljunk topik trió, mert, akkor ez legalább (talán) megmaradna olyannak, amilyennek mi szeretjük. (persze, semmi se garantálja ezt, ez igaz) Csak az a baj, hogy a sok tizenéves képes lenne azon összeveszni, hogy Miley Cyrus bekötötte-e a cipőfűzőjét, vagy sem. Meg aztán napi 50 oldalt tuti írnának, de, ahogy itt elnéztem, a hozzászólásokat, lehet 100 is meglenne az, úgyhogy megértem, hogy a moderátoroknak ehhez nincs kedvük.

Sorry srácok, szokásos voltam ismét pardon.gif
4 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird, LittleVampire, Christo
2011. június 27. 19:50 #14962
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.27. 19:37)
Én is sajnálni fogom, de nekem azért nem a kedvencem. Csak a 3., úgyhogy ki fogom bírni, ha eltűnik. laugh.gif 
Akárhányszor néztem bele, mindig ugyanaz voltam a véleményem a TVD-ről: tucat. Nekem ez nem kell.
Én tudom, legyen dévcike. rohog.gif Elmés, mi? biggrin.gif


Nekem a legelső megjelenése után nagyon hamar a kedvencem lett, így borzasztóan sajnálom, hogy ritkán (vagy soha? think.gif) láthatom majd a folytatásban. Az 1. epizódban biztosan tudom, hogy szerepel majd, de utána fogalmam sincs. Én azért nagyon örülnék, ha nem tűnne el teljesen.

Lehet, hogy a TVD sokak szerint tucat, de én nagyon szeretem. Én egyáltalán nem tartom tucatnak. Szerintem magasan kiemelkedik a többi vámpíros film/sorozat közül. Maga a vámpír téma eléggé elcsépelt, de mégis egyedi történet lett belőle, ami azon ritka kivételek közé tartozik, ami túlszárnyalja a könyvet.

Vagy legyen dévcsi. (Na ezt pesze nem komolyan gondoltam. Ez már szerintem is eléggé gusztustalanul hangzik, és leírva sem néz ki jobban. bad.gif A dévci még tetszett.sad.gif)
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, thunderbird, Christo
2011. június 27. 20:07 #14963
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Végre régi arcok. Komolyan mondom ennél jobban nem is hiányoztatok még. Nem is olyan régen, a mi Dave-ünknek öntöttem ki a szívemet, aki volt olyan türelmes, és végig hallgatott. Elmondtam neki, mennyire bánt ami most a topikban megy. Mennyire rossz idejönni, látni, hogy több oldal tele van flood-olva stb. Pár fórumozónak a viselkedése is irritál, nem mondok neveket, de nem veszik észre magukat. Annyira nem tudok érvényesülni a mostani topikban, hogy kár bejönni ide. Én anno még azért jöttem ebbe a topikba, mert értelmes emberekkel akartam egy kicsit elbeszélgetni. Ez úgy tökéletesen ment, mindaddig, amíg meg nem szűnt a két beszélgetős, hozzászólás gyűjtő topik. Itt nagyon szeretem olvasni az olyan hozzászólásokat, amiket pl. Boscorelli, Rap4ever8 és más régi tagok írnak. Úgy gondolom, hogyha továbbra is folytatódik ez a zűrzavar, akkor elhagyom ezt a topikot. Egy másik régi taggal is beszéltem, aki az ilyen események miatt nem akar idejönni. Mindenkinek a fantáziájára bízom kiről van szó. Röviden (nem is olyan röviden) ennyit akartam csak.
Amúgy Sziasztok! hi.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, Rap4ever8, Boscorelli
2011. június 27. 20:11 #14964
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.27. 20:07)
Végre régi arcok. Komolyan mondom ennél jobban nem is hiányoztatok még. Nem is olyan régen, a mi Dave-ünknek öntöttem ki a szívemet, aki volt olyan türelmes, és végig hallgatott. Elmondtam neki, mennyire bánt ami most a topikban megy. Mennyire rossz idejönni, látni, hogy több oldal tele van flood-olva stb. Pár fórumozónak a viselkedése is irritál, nem mondok neveket, de nem veszik észre magukat. Annyira nem tudok érvényesülni a mostani topikban, hogy kár bejönni ide. Én anno még azért jöttem ebbe a topikba, mert értelmes emberekkel akartam egy kicsit elbeszélgetni. Ez úgy tökéletesen ment, mindaddig, amíg meg nem szűnt a két beszélgetős, hozzászólás gyűjtő topik. Itt nagyon szeretem olvasni az olyan hozzászólásokat, amiket pl. Boscorelli, Rap4ever8 és más régi tagok írnak. Úgy gondolom, hogyha továbbra is folytatódik ez a zűrzavar, akkor elhagyom ezt a topikot. Egy másik régi taggal is beszéltem, aki az ilyen események miatt nem akar idejönni. Mindenkinek a fantáziájára bízom kiről van szó. Röviden (nem is olyan röviden) ennyit akartam csak. 
Amúgy Sziasztok! hi.gif


Szia!
Ugye nem Betti az? unsure.gif Akárki is az, szerintem nyugodtan jöhet ide, amikor itt vagyunk, nincs floodolás...
2011. június 27. 20:11 #14965
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.27. 20:07)
Végre régi arcok. Komolyan mondom ennél jobban nem is hiányoztatok még. Nem is olyan régen, a mi Dave-ünknek öntöttem ki a szívemet, aki volt olyan türelmes, és végig hallgatott. Elmondtam neki, mennyire bánt ami most a topikban megy. Mennyire rossz idejönni, látni, hogy több oldal tele van flood-olva stb. Pár fórumozónak a viselkedése is irritál, nem mondok neveket, de nem veszik észre magukat. Annyira nem tudok érvényesülni a mostani topikban, hogy kár bejönni ide. Én anno még azért jöttem ebbe a topikba, mert értelmes emberekkel akartam egy kicsit elbeszélgetni. Ez úgy tökéletesen ment, mindaddig, amíg meg nem szűnt a két beszélgetős, hozzászólás gyűjtő topik. Itt nagyon szeretem olvasni az olyan hozzászólásokat, amiket pl. Boscorelli, Rap4ever8 és más régi tagok írnak. Úgy gondolom, hogyha továbbra is folytatódik ez a zűrzavar, akkor elhagyom ezt a topikot. Egy másik régi taggal is beszéltem, aki az ilyen események miatt nem akar idejönni. Mindenkinek a fantáziájára bízom kiről van szó. Röviden (nem is olyan röviden) ennyit akartam csak. 
Amúgy Sziasztok! hi.gif

Szia. Ne menj el. wink.gif Amúgy WhiteAngel-re gondoltál? spiteful.gif

Dancsy: nem a Betti az, megkérdeztem. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 27. 20:15 #14966
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.27. 20:07)
Végre régi arcok. Komolyan mondom ennél jobban nem is hiányoztatok még. Nem is olyan régen, a mi Dave-ünknek öntöttem ki a szívemet, aki volt olyan türelmes, és végig hallgatott. Elmondtam neki, mennyire bánt ami most a topikban megy. Mennyire rossz idejönni, látni, hogy több oldal tele van flood-olva stb. Pár fórumozónak a viselkedése is irritál, nem mondok neveket, de nem veszik észre magukat. Annyira nem tudok érvényesülni a mostani topikban, hogy kár bejönni ide. Én anno még azért jöttem ebbe a topikba, mert értelmes emberekkel akartam egy kicsit elbeszélgetni. Ez úgy tökéletesen ment, mindaddig, amíg meg nem szűnt a két beszélgetős, hozzászólás gyűjtő topik. Itt nagyon szeretem olvasni az olyan hozzászólásokat, amiket pl. Boscorelli, Rap4ever8 és más régi tagok írnak. Úgy gondolom, hogyha továbbra is folytatódik ez a zűrzavar, akkor elhagyom ezt a topikot. Egy másik régi taggal is beszéltem, aki az ilyen események miatt nem akar idejönni. Mindenkinek a fantáziájára bízom kiről van szó. Röviden (nem is olyan röviden) ennyit akartam csak. 
Amúgy Sziasztok! hi.gif


Dave-vel én is beszéltem erről priviben , mivel itt óvoda nyílt és nem lehetett normálisan kommunikálni. Elkeserítő, hogy egyre gyakrabban lepik el a topicot a kicsik, és már nem is egyesével jönnek, hanem egyre nagyobb csoportokban. blink.gif Lassan tényleg az lesz, hogy mi leszünk innen kitúrva, mert egyszerűen lehetetlenné teszik a beszélgetést számunkra és mindenki számára, akit nem vonz az offolás. Egy ideje már én sem szívesen jövök, mert túl gyakran fogad ismeretlenek offolása, de mindig örülök, ha meglátok valakit a régi arcok közül. Jó lenne valamit csinálni az újakat, mert így a lényegét veszíti el a topic és lassan felbomlik a társaság. Azért remélem még kitartasz kicsit, bár egyre ritkábban tudunk beszélni, de azért még bízom a változásban, ha nem is sok esély van rá. sad.gif Aztán előbb-utóbb én is feladom...
5 felhasználónak tetszik: LittleVampire, DisneyFans, thunderbird, Boscorelli, dave095
2011. június 27. 20:15 #14967
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (agii7 @ 2011.06.27. 20:11)
Szia. Ne menj el. wink.gif Amúgy WhiteAngel-re gondoltál? spiteful.gif

Nem rá gondoltam. Ő vele nem beszéltem erről. De nem is akarok neveket mondani. Szerintem sokaknak már leesett, hogy kire gondolok. Ha nem, az sem baj. wink.gif
2011. június 27. 20:15 #14968
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Sziasztok! smileeee.gif

Látom, a TVD a téma. Igazából én nem vagyok fanatikus, megvárom míg lemegy az évad, aztán nézem meg, ha kedvem támad hozzá. Sajnos Nina iszonyat idegesítő nekem Elenaként, Katherine-ként sokkal jobban bírom, őt jobban hozza. Stefan meg nagyon papucs, Damon jobb arc és helyesebb is (szerintem rolleyes.gif ).
Egyébként tényleg a 6. rész körül kezdett beindulni, addig csak egy limonádé volt. Vannak benne ötletes dolgok, a Buffy óta az egyetlen vámpíros sorozat, amit befogad a gyomrom. smileeee.gif

Én nemsokára egy Supnat 6. évad darát tervezek, aztán Castle-t biggrin.gif Kezdenek előjönni az elvonási tüneteim, bár most találtam egy új sorit, amit nézhetek. Igaz, csak hetente. sad.gif

Más: holnap utazunk Erdélybe és én már most kivagyok. Kocsival megyünk, kábé 15 órát egyhuzamban és mindig az utolsó 5 órában kezdek klausztrofóbiás lenni. Ma éjszaka próbáltam nem aludni olyan sokat és ugrabugráltam össze-vissza a lakásban, hogy jó fáradt legyek és átaludjam az út nagy részét. Remélhetőleg bejön. rohog.gif
Mondjátok, hogy szar idő lesz holnap... Nem akarok még főni is a kánikulában a kocsi hátsó ülésén. fear.gif

Szerk.: Az hétszentség, hogy innen senki sem fog kitúrni senkit, főleg nem régi tagot. Ilyenkor jöhet nekem a privi is, ha esetleg nem néznék be a topikba. Ne fogjátok vissza magatokat. beer.gif
6 felhasználónak tetszik: LittleVampire, DisneyFans, thunderbird, Rap4ever8, Boscorelli, dave095
2011. június 27. 20:18 #14969
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.27. 20:15)
Nem rá gondoltam. Ő vele nem beszéltem erről. De nem is akarok neveket mondani. Szerintem sokaknak már leesett, hogy kire gondolok. Ha nem, az sem baj.  wink.gif

Nem rólam van szó,habár a személyleírás illene rám mivel egyetértek mindennel amit eddig itt leírtatok. laugh.gif
Ami a TVD-t illeti,én egyenlőre nézem szinkronnal a TV-ben mivel így legalább péntekenként van mit néznem. Szeretem habár szerintem a TB-nél nincs jobb sorozat biggrin.gif
Egyébként sziasztok beer.gif
6 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, DisneyFans, thunderbird, cintia8597, LittleVampire, Rap4ever8
2011. június 27. 20:22 #14970
cintia8597
cintia8597
bundáskenyér♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.03.
Hozzászólás: 2784
Csatolások: 71
Azonosító: 128749
Offline offline
Na sziasztok bocsi csak elmentem hajatmosni! biggrin.gif
Szia WhiteAngel!!
2011. június 27. 20:24 #14971
- törölt felhasználó -    
Akkor ki az? blink.gif Úristen, kíváncsi vagyok, árulja már el valaki. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 27. 20:25 #14972
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.06.27. 20:15)
Sziasztok! smileeee.gif 
Látom, a TVD a téma. Igazából én nem vagyok fanatikus, megvárom míg lemegy az évad, aztán nézem meg, ha kedvem támad hozzá. Sajnos Nina iszonyat idegesítő nekem Elenaként, Katherine-ként sokkal jobban bírom, őt jobban hozza. Stefan meg nagyon papucs, Damon jobb arc és helyesebb is (szerintem rolleyes.gif ).
Egyébként tényleg a 6. rész körül kezdett beindulni, addig csak egy limonádé volt. Vannak benne ötletes dolgok, a Buffy óta az egyetlen vámpíros sorozat, amit befogad a gyomrom. smileeee.gif 
Én nemsokára egy Supnat 6. évad darát tervezek, aztán Castle-t biggrin.gif  Kezdenek előjönni az elvonási tüneteim, bár most találtam egy új sorit, amit nézhetek. Igaz, csak hetente. sad.gif 
Más: holnap utazunk Erdélybe és én már most kivagyok. Kocsival megyünk, kábé 15 órát egyhuzamban és mindig az utolsó 5 órában kezdek klausztrofóbiás lenni. Ma éjszaka próbáltam nem aludni olyan sokat és ugrabugráltam össze-vissza a lakásban, hogy jó fáradt legyek és átaludjam az út nagy részét. Remélhetőleg bejön. rohog.gif 
Mondjátok, hogy szar idő lesz holnap... Nem akarok még főni is a kánikulában a kocsi hátsó ülésén. fear.gif


Szia! Ezzel én is valahogy így vagyok, bár nálam a Buffyt még soha semmi nem tudta túlszárnyalni s valószínűleg nem is fogja. Szerintem minden idők legjobb sorozata volt. Én Ninát mindkét szerepben bírom, de tény, hogy Katherine karakterében sokkal többet mutat a színészi tehetségéből. Stefan karaktere szerintem borzasztó unalmas. A tipikus nyálas jófiú. Damon sokkal izgalmasabb, érdekesebb (az pedig számomra is egyértelmű, hogy helyesebb wub.gif ). A 6. részig nem igazán kedvelte, de azóta imádom, ő az abszolút kedvenc. Ő visz színt a sorozatba (és persze Katherine). Nélkülük unalmas lenne.

A Castle-ből még csak néhány részt láttam, így arról nem igazán tudok nyilatkozni, de az a pár rész nagyon tetszett. Tervben van, hogy elkezdem az elejéről és pár nap alatt ledarálom az egészet. biggrin.gif

Jó utat. Remélem azért jobb lesz, mint amilyennek előre érzed. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 27. 20:30 #14973
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.06.27. 20:15)
Sziasztok! smileeee.gif 
Látom, a TVD a téma. Igazából én nem vagyok fanatikus, megvárom míg lemegy az évad, aztán nézem meg, ha kedvem támad hozzá. Sajnos Nina iszonyat idegesítő nekem Elenaként, Katherine-ként sokkal jobban bírom, őt jobban hozza. Stefan meg nagyon papucs, Damon jobb arc és helyesebb is (szerintem rolleyes.gif ).
Egyébként tényleg a 6. rész körül kezdett beindulni, addig csak egy limonádé volt. Vannak benne ötletes dolgok, a Buffy óta az egyetlen vámpíros sorozat, amit befogad a gyomrom. smileeee.gif 
Én nemsokára egy Supnat 6. évad darát tervezek, aztán Castle-t biggrin.gif  Kezdenek előjönni az elvonási tüneteim, bár most találtam egy új sorit, amit nézhetek. Igaz, csak hetente. sad.gif 
Más: holnap utazunk Erdélybe és én már most kivagyok. Kocsival megyünk, kábé 15 órát egyhuzamban és mindig az utolsó 5 órában kezdek klausztrofóbiás lenni. Ma éjszaka próbáltam nem aludni olyan sokat és ugrabugráltam össze-vissza a lakásban, hogy jó fáradt legyek és átaludjam az út nagy részét. Remélhetőleg bejön. rohog.gif 
Mondjátok, hogy szar idő lesz holnap... Nem akarok még főni is a kánikulában a kocsi hátsó ülésén. fear.gif

Nem tudom te hogy vagy vele, de én akárhányszor megnézem az évadzárót, mindig kiakadok rajta. Képesek voltak ilyen finálét csinálni. Most egész nyáron várhatok a folytatásra. dry.gif

Idézet
remélem még kitartasz kicsit, bár egyre ritkábban tudunk beszélni, de azért még bízom a változásban, ha nem is sok esély van rá.

Én most már csak joe_r segítségében bízok. Remélem rendet fog itt teremteni.
5 felhasználónak tetszik: thunderbird, Rap4ever8, Christo, dave095, Boscorelli
2011. június 27. 20:34 #14974
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.27. 20:30)
Nem tudom te hogy vagy vele, de én akárhányszor megnézem az évadzárót, mindig kiakadok rajta. Képesek voltak ilyen finálét csinálni. Most egész nyáron várhatok a folytatásra.  dry.gif 
Én most már csak joe_r segítségében bízok. Remélem rendet fog itt teremteni.


Szerintem szívesen takarít nekünk. laugh.gif Végül is nem lehet több pár kattintásnál... Meg itt van nekünk Christo is, szóval semmi probléma. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, dave095, Boscorelli, LittleVampire
2011. június 27. 20:40 #14975
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.27. 20:25)
Szia! Ezzel én is valahogy így vagyok, bár nálam a Buffyt még soha semmi nem tudta túlszárnyalni s valószínűleg nem is fogja. Szerintem minden idők legjobb sorozata volt.


Nálam nem az viszi a pálmát, de a top10-ben benne van. Témájában pedig nálam első helyen áll. thumbsup.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.06.27. 20:30)
Nem tudom te hogy vagy vele, de én akárhányszor megnézem az évadzárót, mindig kiakadok rajta. Képesek voltak ilyen finálét csinálni. Most egész nyáron várhatok a folytatásra.  dry.gif


Jaja, nagyon kegyetlenek voltak, hogy rohadjanak meg az írók. ohmy.gif biggrin.gif (Ugyanez igaz a Castle 3. évadzáróra...)
4 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird, Boscorelli, Rap4ever8
2011. június 27. 20:41 #14976
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Na látjátok, mennyivel jobb így mindenkinek, tartalmas hozzászólások, és nem arról van szó, hogy minden második percben válaszolunk mindenkinek. Távolról se.

Amondó vagyok, hogy ezt a témát én nem is folytatnám, mert szerintem itt mindannyian egy véleményen vagyunk, úgyhogy a többit, hogy ki zavar a floodokkal, és stb. úgyis kitaláljátok, mert, hát, tényleg, ha azt veszem, nem sok emberről van ám szó, de, azt kell mondjam, pont elegen voltak, ma is.

Egy utolsó megjegyzést, kedvencem a mai nap során az volt, amikor meg lett jegyezve, hogy ide alig írnak... Akkor kedvelem lett volna beleszólni, de, valahogy az utolsó pillanatokban mindig lestoppolom magam, mondván, minek vitatkozzak én egy fele annyi idős lánnyal, mint én, úgysem fog semmit se megfogadni abból, amit írok neki, szóval, teljesen esélytelen.

Mina, jó utat Neked! beer.gif
Akkor még ma gyorsan írok egy választ, a többi Paramore dalokról wink.gif Mennyi időre mész egyébként? smileeee.gif

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.27. 20:25)
A Castle-ből még csak néhány részt láttam, így arról nem igazán tudok nyilatkozni, de az a pár rész nagyon tetszett. Tervben van, hogy elkezdem az elejéről és pár nap alatt ledarálom az egészet.  biggrin.gif


Én is lenni Castle fanatikus blush.gif beer.gif (ez a karakter a második kedvencem, az összes sorozatot tekintve, Boscorelli után rohog.gif) Egyszerűen zseniális, Nathan Fillion nagyon jól alakítja.

Abban biztos vagyok, pár emberről hallottam, akinek nem tetszett, értetlenül álltam előtte (bocsi Dancsy wink.gif) de hát igaz, nem lehetünk egyformák, meg aztán, én elfogadom, ha másnak nem tetszik, ami nekem igen.



Hajni:
Szerintem nem éri meg elmenni a topikból, én is azt szeretném, ha maradnál wink.gif Gondolkoztam már én is egyébként ezen, de semmi kedvem itt hagyni ezt a topikot, mert, a régiekkel jókat lehet beszélgetni. Frankón. Amikor meg átmegyünk óvodába, akkor pedig majd szólok anyukámnak, mert Ő óvónéni rohog.gif wink.gif
4 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire, dave095, Rap4ever8
2011. június 27. 20:44 #14977
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.27. 20:41)

Abban biztos vagyok, pár emberről hallottam, akinek nem tetszett, értetlenül álltam előtte (bocsi Dancsy wink.gif) de hát igaz, nem lehetünk egyformák, meg aztán, én elfogadom, ha másnak nem tetszik, ami nekem igen.


Az, hogy nem tetszik, nagyon enyhe kifejezés. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 27. 20:47 #14978
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.06.27. 20:44)
Az, hogy nem tetszik, nagyon enyhe kifejezés. rohog.gif

Nem tudom ez megnyugtat-e,de nekem se tetszik rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 27. 20:48 #14979
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Némmá' rövidebb lett a topik... rohog.gif biggrin.gif

Egyébként kézcsókom a hölgyeknek, kézrázás az uraknak.
6 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird, Boscorelli, Christo, Rap4ever8, dave095
2011. június 27. 20:50 #14980
- törölt felhasználó -    
Boscorelli, neked több névnapod is van, ugye? laugh.gif Mikor tartod? smileeee.gif Amúgy hogy szólíthatlak? smileeee.gif
961 oldal 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!