Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 30. 16:06 #15141
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.06.30. 16:04)
Én,de muszály.Volt egy olyan időszak,hogy nem voltam 3 hétig edzésen és 2kg szedtem föl...Áh nem fog maximum a villám csap belém. rohog.gif Mos tannyira leszeretnék menni görkorcsolyázni az esőben és akkor betegecske leszek. xP Nyár azt közben olyan,mint ha ősz lenne még jó,hogy nem kell menni suliba. omg.gif



Én vékony vagyok nem nagyon hízok, pedig annyit eszek mint egy bálna. Ja ilyen hűvös a nyár :/ Mondjuk jövő héten már jó idő lesz..
Már úgy úszkálnék a medencébe rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, DisneyFans
2011. június 30. 16:07 #15142
- törölt felhasználó -    
Nos én most viszont távozzok köreitekből.Sziasztok majd szerintem leszek este! cool.gif
2 felhasználónak tetszik: tinkerbell798, DisneyFans
2011. június 30. 16:09 #15143
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.06.30. 16:07)
Nos én most viszont távozzok köreitekből.Sziasztok majd szerintem leszek este! cool.gif

Szia! Majd még beszélünk

Egyedül maradtam? sad.gif
2011. június 30. 16:12 #15144
Clairy
Clairy
AsianGlampire™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.28.
Hozzászólás: 1908
Csatolások: 136
Azonosító: 97193
Offline offline
Idézet (tinkerbell798 @ 2011.06.30. 16:09)
Szia! Majd még beszélünk
Egyedül maradtam? sad.gif


Én itt vagyok, csak éppen videót vágok szóval lassan reagálok... Mesélj valamit, mi jö történt veled eddig a nyáriszünetben? laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: tinkerbell798
2011. június 30. 16:14 #15145
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clairy @ 2011.06.30. 16:12)
Én itt vagyok, csak éppen videót vágok szóval lassan reagálok... Mesélj valamit, mi jö történt veled eddig a nyáriszünetben?  laugh.gif

A legérdekesebb az volt, hogy betömték tegnap a fogam rohog.gif
és veled?
2011. június 30. 16:14 #15146
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clairy @ 2011.06.30. 16:05)
Sziasztok!
Jó régen jártam már erre, ezen a héten barátnőm volt itt az az előttin meg én voltam náluk úgyhogy nemigen voltunk gépközelben. Egy fél órája indult haza úgyhogy most visszatérek közétek, pihenek itt egy kicsit közben összevágom a versenyvideónkat. Megnyerni úgysem fogjuk, dehát próba szerencse, hátha kiválasztanak...
Amúgy nálunk most nagyon szépen süt a nap, reggel esett de már kezd felszáradni minden.  laugh.gif


Szia! hi.gif
És milyen versenyen indultok? Mesélj. smileeee.gif
Amúgy nálunk is szép idő van, most épp süt a nap.
1 felhasználónak tetszik: tinkerbell798
2011. június 30. 16:23 #15147
Clairy
Clairy
AsianGlampire™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.28.
Hozzászólás: 1908
Csatolások: 136
Azonosító: 97193
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.30. 16:14)
Szia! hi.gif
És milyen versenyen indultok? Mesélj. smileeee.gif
Amúgy nálunk is szép idő van, most épp süt a nap.


Hát ugye barátnőmmel nagy ázsia mániások vagyunk. És az egyik koreai együttes (névszerint a Super Junior), most kiírt egy ilyen táncverseny szerűséget, hogy az egyik számuk japán verziójának a refrénjére eltáncolod a táncot, feltöltöd youtubera és 'asszem minden tag választ egy videót ami neki a legjobban tetszik (10en vannak) és azok különböző nyereményeket kapnak. A "fődíj" ha lehet így mondani egy kétszemélyes utazás, hozzájuk Koreába, a többi díj meg ilyen dedikált cuccok. De a miénk elég nyomin sikerült mert ma tudtuk meg ezt a dolgot, és olyan 30 perc alatt tanultuk meg a koreográfiát mert már több időnk nem volt mert mennie kellett... Dehát próba szerencse alapon megpróbáljuk a dolgot. wink.gif Amúgy a tánc ez, 1:03tól 1:32ig kb.

Szerk: Bakker most vettem észre, hogy a fényképező mp4re volt állítva és ezt nem veszi be a Windows Movie Maker... omg.gif Nem vagyok egy nagy gépzseni szóval azzal akartam összevágni, de nem engedi... Úgyhogy holnap majd szépen mehetek barátnőmhöz és újravesszük. Remek... omg.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, Rap4ever8, dave095
2011. június 30. 16:33 #15148
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clairy @ 2011.06.30. 16:23)
Hát ugye barátnőmmel nagy ázsia mániások vagyunk. És az egyik koreai együttes (névszerint a Super Junior), most kiírt egy ilyen táncverseny szerűséget, hogy az egyik számuk japán verziójának a refrénjére eltáncolod a táncot, feltöltöd youtubera és 'asszem minden tag választ egy videót ami neki a legjobban tetszik (10en vannak) és azok különböző nyereményeket kapnak. A "fődíj" ha lehet így mondani egy kétszemélyes utazás, hozzájuk Koreába, a többi díj meg ilyen dedikált cuccok. De a miénk elég nyomin sikerült mert ma tudtuk meg ezt a dolgot, és olyan 30 perc alatt tanultuk meg a koreográfiát mert már több időnk nem volt mert mennie kellett... Dehát próba szerencse alapon megpróbáljuk a dolgot.  wink.gif Amúgy a tánc ez, 1:03tól 1:32ig kb.
Szerk: Bakker most vettem észre, hogy a fényképező mp4re volt állítva és ezt nem veszi be a Windows Movie Maker... omg.gif Nem vagyok egy nagy gépzseni szóval azzal akartam összevágni, de nem engedi... Úgyhogy holnap majd szépen mehetek barátnőmhöz és újravesszük. Remek... omg.gif


Most felháborítóan lassú a netem, úgyhogy nem akar betölteni a videó... De sok szerencsét kívánok nektek. smileeee.gif

Movie Maker? _nevet.gif Na mindegy, nem szóltam. rohog.gif
Nem kell nagy gépzseninek lenni ahhoz, hogy átkonvertáld. Írd be a gugliba, hogy video converter, tölts le egy programot, a programban nyisd meg a videót, állítsd be, hogy .wmv-re konvertálja, és OK. wink.gif
2011. június 30. 16:35 #15149
Clairy
Clairy
AsianGlampire™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.28.
Hozzászólás: 1908
Csatolások: 136
Azonosító: 97193
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.30. 16:33)
Most felháborítóan lassú a netem, úgyhogy nem akar betölteni a videó... De sok szerencsét kívánok nektek. smileeee.gif
Movie Maker? _nevet.gif Na mindegy, nem szóltam. rohog.gif 
Nem kell nagy gépzseninek lenni ahhoz, hogy átkonvertáld. Írd be a gugliba, hogy video converter, tölts le egy programot, a programban nyisd meg a videót, állítsd be, hogy .wmv-re konvertálja, és OK. wink.gif


Konvertáltam ez a poén, ennyi még nekem is megy. Konvertáltam, de így meg azt írja, hogy valami kodek kihányzik szóval mind1, felvesszük holnap, így legalább beáll az öccse is, ő tényleg jól táncol szóval így több esélyünk lesz. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 30. 16:39 #15150
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clairy @ 2011.06.30. 16:35)
Konvertáltam ez a poén, ennyi még nekem is megy. Konvertáltam, de így meg azt írja, hogy valami kodek kihányzik szóval mind1, felvesszük holnap, így legalább beáll az öccse is, ő tényleg jól táncol szóval így több esélyünk lesz.  rohog.gif


Amúgy, ha akarod, összevágom én. blush.gif Imádok vágni, csak egy ideje nincs mit, mert barátnőm nyaral, és nincs kivel videókat csinálni. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 30. 16:40 #15151
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Kellemes napot mindenkinek!
Idézet
Szerk: Bakker most vettem észre, hogy a fényképező mp4re volt állítva és ezt nem veszi be a Windows Movie Maker...  Nem vagyok egy nagy gépzseni szóval azzal akartam összevágni, de nem engedi... Úgyhogy holnap majd szépen mehetek barátnőmhöz és újravesszük. Remek...

Ha ez megnyugtat, én sem vagyok valami hatalmas technikai zseni. Most épp sorozatokhoz csinálok magyar feliratot, és az időzítés nagyon döcögősen megy. Valakinek 4-5 óra egy felírat megcsinálása. Nekem csupán 7-8. Viszont már megszoktam, hogy ilyen buta vagyok a számítógépek területén.

thunderbird Jöttem segíteni. spiteful.gif

Idézet
Én vékony vagyok nem nagyon hízok, pedig annyit eszek mint egy bálna. Ja ilyen hűvös a nyár :/ Mondjuk jövő héten már jó idő lesz.. 
Már úgy úszkálnék a medencébe 

Itt is hűvös a nyár. Minden nap szakadó eső. Most is hatalmas vihar söpört végig Kiskunfélegyházán.
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 30. 16:43 #15152
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.30. 16:40)
Kellemes napot mindenkinek! 
Ha ez megnyugtat, én sem vagyok valami hatalmas technikai zseni. Most épp sorozatokhoz csinálok magyar feliratot, és az időzítés nagyon döcögősen megy. Valakinek 4-5 óra egy felírat megcsinálása. Nekem csupán 7-8. Viszont már megszoktam, hogy ilyen buta vagyok a számítógépek területén.


Figyelj, nem kell időzítésre pazarolnod az időt. Tölts le egy angol feliratot, nyisd meg Word Paddel, és azt fordítsd le. Ennyi az egész. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Christo
2011. június 30. 16:45 #15153
Clairy
Clairy
AsianGlampire™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.28.
Hozzászólás: 1908
Csatolások: 136
Azonosító: 97193
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.30. 16:39)
Amúgy, ha akarod, összevágom én. blush.gif Imádok vágni, csak egy ideje nincs mit, mert barátnőm nyaral, és nincs kivel videókat csinálni. rolleyes.gif


Hát már lebeszéltem velük, hogy megyek holnap és újravesszük szóval nem szükséges, de azért köszi a felajánlást. blush.gif

LittleVampire: A felíratozáshoz, én értek, viszonylag gyorsan megy bár én csak rövid max 10 perces videókat felíratoztam eddig. Milyen sorozathoz csinálsz felíratot?

Szerk: thunderbirdnek amúgy igaza van sorozatoknál keresni kell angol sima felíratot, és azt fordítani csak sajnos én ezt nem tudom megcsinálni mert amiket én fordítok (videoklippek stb) azokon átlagban égetett felírat van..
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 30. 16:55 #15154
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.30. 16:43)
Figyelj, nem kell időzítésre pazarolnod az időt. Tölts le egy angol feliratot, nyisd meg Word Paddel, és azt fordítsd le. Ennyi az egész. smileeee.gif

Amikor elkezdem a feliratot csinálni, akkor még nem teszi föl senki az angol feliratot. Amikor már a felét megcsinálom, csak akkor teszik föl. Így hamarabb elkészül a felírat. Tegnap is nézegettem felteszi-e valaki a feliratot, de csak későn tették meg. Addigra már a felirat készítő programmal félig megcsináltam az időzítést, fordítást. Majd volt egy kis elintéznivalóm, utána hajnalba hozzákezdtem újra. Mára készen lett. Amúgy tényleg jó ötlet, sőt ha valaki nagyon korán feltenné az angol feliratot, akkor meg is csinálnám. beer.gif
SZERK;
Idézet
LittleVampire: A felíratozáshoz, én értek, viszonylag gyorsan megy bár én csak rövid max 10 perces videókat felíratoztam eddig. Milyen sorozathoz csinálsz felíratot?

The Nine Lives Of Chloe King.
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 30. 17:08 #15155
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.30. 16:55)
Amikor elkezdem a feliratot csinálni, akkor még nem teszi föl senki az angol feliratot. Amikor már a felét megcsinálom, csak akkor teszik föl. Így hamarabb elkészül a felírat. Tegnap is nézegettem felteszi-e valaki a feliratot, de csak későn tették meg. Addigra már a felirat készítő programmal félig megcsináltam az időzítést, fordítást. Majd volt egy kis elintéznivalóm, utána hajnalba hozzákezdtem újra. Mára készen lett. Amúgy tényleg jó ötlet, sőt ha valaki nagyon korán feltenné az angol feliratot, akkor meg is csinálnám. beer.gif


Szerintem lehet, hogy csak nem keresed elég jól. Amikor látom, hogy fent van a rész, azonnal töltöm le, és nézem angol felirattal. unsure.gif Legközelebb szólj, amikor el akarod kezdeni fordítani, és utánanézek, hogy találok-e. smileeee.gif

Na de most megyek játszani a gépen. biggrin.gif További jó beszélgetést. hi.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 30. 19:10 #15156
- törölt felhasználó -    
Jó estét. hi.gif Itt vagytok? smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, DisneyFans
2011. június 30. 20:04 #15157
- törölt felhasználó -    
Idézet (agii7 @ 2011.06.30. 19:10)
Jó estét. hi.gif Itt vagytok? smileeee.gif


Mindnekinek Üdv! hi.gif
Én itt vagyok vagyis most érkeztem.Hogy vagy? laugh.gif
2011. június 30. 20:05 #15158
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.06.30. 20:04)
Mindnekinek Üdv! hi.gif
Én itt vagyok vagyis most érkeztem.Hogy vagy?  laugh.gif

Köszi, jól. smileeee.gif Két pasi meg egy kicsit nézek. laugh.gif Veled miújság? Van itt még valaki? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. június 30. 20:07 #15159
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Idézet (agii7 @ 2011.06.30. 20:05)
Köszi, jól. smileeee.gif  Két pasi meg egy kicsit nézek. laugh.gif Veled miújság? Van itt még valaki? biggrin.gif


Én is itt vagyok smileeee.gif

Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.06.30. 20:09)
Sziasztok. smileeee.gif  Pf..kivagyok.:/


Mi a baj?

Idézet (SelenaGirl @ 2011.06.30. 20:10)
Szia..Tök jó,hogy itt vagy! blush.gif Amúgy te hogyvagy?♥

jól,és te?
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. június 30. 20:10 #15160
- törölt felhasználó -    
Idézet (DisneyFans @ 2011.06.30. 20:07)
Én is itt vagyok smileeee.gif
Szia..Tök jó,hogy itt vagy! blush.gif Amúgy te hogyvagy?♥
Idézet (agii7 @ 2011.06.30. 20:05)
Köszi, jól. smileeee.gif  Két pasi meg egy kicsit nézek. laugh.gif Veled miújság? Van itt még valaki? biggrin.gif
Jaaj én isazt nézem! w00t.gif Semmi különös holnap edzés,de nem várom. dry.gif Viszont holnap lesz az utolsó edzésem és akkor jövő héttől mehetek végre napozni! beach.gif
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.06.30. 20:09)
Sziasztok. smileeee.gif  Pf..kivagyok.:/
Szia Ririm. heart.gif Mi a probléma?!
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
961 oldal 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!