Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 01. 22:21 #15281
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok! Korábban hazaértem, mint gondoltam. Barátnőmnek már 10-re haza kellett mennie, mivel holnap indulnak Svájcba. Mázlista. Nagyon jó volt végre egy laza kis este. smileeee.gif Kár, hogy ilyen gyorsan vége lett. sad.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.01. 18:56)

Szandi, kellemes estét Neked! Érezd jól magad! wink.gif 
És, majd írd meg, melyik volt a kedvenc koktélod!http://www.sg.hu/kep/faces/pias.gif


Idézet (Christo @ 2011.07.01. 18:59)
Meg is jöttem. smileeee.gif 
Jó szórakozást wink.gif  Nekem a mohiito és a pinyá koládá a kedvencem wub.gif  biggrin.gif


Köszi mindkettőtöknek. biggrin.gif Nekem is az a két kedvencem. Ma a Pina Colada, a Zombie és a Long Island volt terítéken. biggrin.gif A Zombie koktélt barátnőmnek köszönhetően próbáltuk ki pár hónapja, mivel ez a beceneve és a koktél is finom, így azóta rendszeres lett. biggrin.gif

Idézet (Christo @ 2011.07.01. 19:38)
Neem, nem, akkor kivételesen józan voltam, viszont nagyon korán volt.


_nevet.gif Úgy látom nálad sem ritkaság a bulizás. biggrin.gif Nincs is annál jobb, ha jó a társaság. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Christo
2011. július 01. 23:23 #15282
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Sziasztok. smileeee.gif Mi újság erre? Egylátalán valaki még itt van? rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. július 01. 23:35 #15283
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2011.07.01. 23:23)
Sziasztok. smileeee.gif Mi újság erre? Egylátalán valaki még itt van? rohog.gif


Szia! Én vagyok és még leszek is egy darabig. Éjszakai bagoly vagyok. Ilyenkor vagyok igazán elememben. A reggel pedig dél és 1 közé esik nálam. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2011. július 01. 23:40 #15284
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.01. 23:35)
Szia! Én vagyok és még leszek is egy darabig. Éjszakai bagoly vagyok. Ilyenkor vagyok igazán elememben. A reggel pedig dél és 1 közé esik nálam. rohog.gif

De jó, veled még úgy sem nagyon beszélgettem. Hát itt az alkalom, voálá! w00t.gif rohog.gif rohog.gif Én is, most egyik percben nagyon pöröghetnékem van, másikban meg sírhatnékom. De egyiket sem tehetem meg, mert felkeltem anyukámat és a bátyámat. nevet2.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. július 01. 23:45 #15285
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2011.07.01. 23:40)
De jó, veled még úgy sem nagyon beszélgettem. Hát itt az alkalom, voálá! w00t.gif  rohog.gif  rohog.gif Én is, most egyik percben nagyon pöröghetnékem van, másikban meg sírhatnékom. De egyiket sem tehetem meg, mert felkeltem anyukámat és a bátyámat. nevet2.gif


Valahogy nem egy időben voltunk eddig itt, de legalább rólad tudom, hogy a normálisak közé tartozol. smileeee.gif Engem ez a veszély nem fenyeget. Szerintem anyám arra se ébredne fel, ha ágyút durrogtatnának a fejénél. rohog.gif Megkérdezhetem miért van sírhatnékod?
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2011. július 01. 23:50 #15286
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.01. 23:45)
Valahogy nem egy időben voltunk eddig itt, de legalább rólad tudom, hogy a normálisak közé tartozol. smileeee.gif Engem ez a veszély nem fenyeget. Szerintem anyám arra se ébredne fel, ha ágyút durrogtatnának a fejénél.  rohog.gif Megkérdezhetem miért van sírhatnékod?

Köszi, hogy nem könyveltél el zöldinek. biggrin.gif Mondjuk most anyu se kelne fel, mert fáradt, de a tesóm feje felett zúg a gép és a billentyű. rohog.gif Hát, ha visszaolvastál akkor láthattad, hogy írtam, hogy van egy-két problémám mostanában. De azért próbálok egyben maradni, a barátnőm azt mondta, hogy erős vagyok, szóval... biggrin.gif De ne beszéljünk rólam, mesélj, van valami terved a nyárra?
2011. július 01. 23:55 #15287
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2011.07.01. 23:50)
Köszi, hogy nem könyveltél el zöldinek. biggrin.gif Mondjuk most anyu se kelne fel, mert fáradt, de a tesóm feje felett zúg a gép és a billentyű. rohog.gif Hát, ha visszaolvastál akkor láthattad, hogy írtam, hogy van egy-két problémám mostanában. De azért próbálok egyben maradni, a barátnőm azt mondta, hogy erős vagyok, szóval... biggrin.gif De ne beszéljünk rólam, mesélj, van valami terved a nyárra?


Ja igen rémlik, hogy olvastam csak már nem emlékeztem, hogy ki írta. Sajnálom. sad.gif

Eddig ami biztos az a veszprémi Utcazene fesztivál július 13-16. A balassagyarmati sörfesztivál 12-én kezdődik Dumaszínházzal azon szintén ott lesze és az utolsó napján, 17-én is, amikor Vastag Csaba, Nikolas és Király L Norbi lesznek (és sajnos SP is bad.gif de arra nem megyünk be és talán füldugót is viszek h véletlenül se halljam se őt se a sikítozó tinilányokat rohog.gif ). Ami még nem biztos az a Sziget augusztusban. Ha összejön akkor 3 napot ott dogoznánk 6 fős baráti társasággal. biggrin.gif Miskolc és Eger is esélyesek 1-1 napra, de az még messze van sok minden közbe jöhet. Neked mik a terveid? smileeee.gif
2011. július 02. 00:04 #15288
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.01. 23:55)
Ja igen rémlik, hogy olvastam csak már nem emlékeztem, hogy ki írta. Sajnálom. sad.gif
Eddig ami biztos az a veszprémi Utcazene fesztivál július 13-16. A balassagyarmati sörfesztivál 12-én kezdődik Dumaszínházzal azon szintén ott lesze és az utolsó napján, 17-én is, amikor Vastag Csaba, Nikolas és Király L Norbi lesznek (és sajnos SP is bad.gif de arra nem megyünk be és talán füldugót is viszek h véletlenül se halljam se őt se a sikítozó tinilányokat rohog.gif ). Ami még nem biztos az a Sziget augusztusban. Ha összejön akkor 3 napot ott dogoznánk 6 fős baráti társasággal. biggrin.gif Miskolc és Eger is esélyesek 1-1 napra, de az még messze van sok minden közbe jöhet. Neked mik a terveid? smileeee.gif

Jóég, mennyire irigyellek. Ezért az egészért. Meg azért, hogy van néhány terved. Nekem csak egy van, az, hogy megyek egy 5 napos református táborba. fear.gif rohog.gif Azt mondják, hogy nem nagyon rossz, de oda is csak azért megyek, hogy ne legyek itthon. rohog.gif Amúgy meg lenne még egy nagyon jó tábor, kapnák kedvezményes jegyet is meg mindent, csak az Oroszországban van, és nincs vízumom. dry.gif De talán nem is baj, hogy nem megyek ilyen extra helyekre, én jól érzem magam itthon is, az én kicsi városkámban. Sokszor mondtam, hogy úgy utálom, mert ilyen kicsi, és nincs se McDonalds sem ilyesmi dolgok, de most belegondoltam, hogy szeretem. smileeee.gif Van egy bandám, azokkal ismerjük az összes eldugott helyet ahova elrejtőzhetünk a világ elől, van a központ, ahova este 8 körül járnak az emberek, szóval... Szóval megint eltértem a témátó, bocsi. unsure.gif laugh.gif
2011. július 02. 00:13 #15289
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2011.07.02. 00:04)
Jóég, mennyire irigyellek. Ezért az egészért. Meg azért, hogy van néhány terved. Nekem csak egy van, az, hogy megyek egy 5 napos református táborba. fear.gif rohog.gif Azt mondják, hogy nem nagyon rossz, de oda is csak azért megyek, hogy ne legyek itthon. rohog.gif Amúgy meg lenne még egy nagyon jó tábor, kapnák kedvezményes jegyet is meg mindent, csak az Oroszországban van, és nincs vízumom. dry.gif De talán nem is baj, hogy nem megyek ilyen extra helyekre, én jól érzem magam itthon is, az én kicsi városkámban. Sokszor mondtam, hogy úgy utálom, mert ilyen kicsi, és nincs se McDonalds sem ilyesmi dolgok, de most belegondoltam, hogy szeretem. smileeee.gif Van egy bandám, azokkal ismerjük az összes eldugott helyet ahova elrejtőzhetünk a világ elől, van a központ, ahova este 8 körül járnak az emberek, szóval... Szóval megint eltértem a témátó, bocsi. unsure.gif  laugh.gif


Hát ha olyan ez a református tábor, mint az olvasó tábor, amin egyik volt osztálytársam vesz rész minden évben akkor tuti jó lesz. Megtévesztő lehet a név. rohog.gif Egyébként szerintem nincs baj a kis városokkal. Balassagyarmat se nagy, de Pásztót még jobban szeretem pedig sokkal kisebb, de ott vannak azok az emberek, akiket szeretek. Bármilyen kis hely jó lehet és sok örömet nyújthat, ha a társaság jó. smileeee.gif A Meki pedig nekem egyáltalán nem hiányzik. Nem szeretem az ottani kaját + ha lenne akkor kerülném, mivel vegetáriánus vagyok és salátát máshol is ehetek. A kínálatuk nem nekem való. smileeee.gif
2011. július 02. 00:18 #15290
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.02. 00:13)
Hát ha olyan ez a református tábor, mint az olvasó tábor, amin egyik volt osztálytársam vesz rész minden évben akkor tuti jó lesz. Megtévesztő lehet a név. rohog.gif Egyébként szerintem nincs baj a kis városokkal. Balassagyarmat se nagy, de Pásztót még jobban szeretem pedig sokkal kisebb, de ott vannak azok az emberek, akiket szeretek. Bármilyen kis hely jó lehet és sok örömet nyújthat, ha a társaság jó. smileeee.gif A Meki pedig nekem egyáltalán nem hiányzik. Nem szeretem az ottani kaját + ha lenne akkor kerülném, mivel vegetáriánus vagyok és salátát máshol is ehetek. A kínálatuk nem nekem való. smileeee.gif

Nálunk is vannak olyan személyek, akit... egyhe szóval élve utálok smileeee.gif Hát majd meglátjuk milyen lesz.. Én azért vágyok a nagyobb városokba, de nekem még elég ez is. Anyu azt mondja, menjek nyugodtan Amerikába élni, de gyereket szülni jöjjek vissza. Mondom köszi. _nevet.gif De ez még nagyon nagyon nagyon korai. fear.gif És hogy bírod? De tényleg.. Én most elvileg diétázok, meg már voltam is egy hétre vegetáriánus, de.. kibírhatatlan volt.. tényleg... Számomra a hús.. kihagyhatatlan.. _nevet.gif
2011. július 02. 00:30 #15291
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2011.07.02. 00:18)
Nálunk is vannak olyan személyek, akit... egyhe szóval élve utálok smileeee.gif

Ilyenek mindenhol vannak, de velük nem kell foglalkozni. Nézd őket levegőnek, beválik. smileeee.gif

Idézet (Karina197 @ 2011.07.02. 00:18)
Hát majd meglátjuk milyen lesz.. Én azért vágyok a nagyobb városokba, de nekem még elég ez is. Anyu azt mondja, menjek nyugodtan Amerikába élni, de gyereket szülni jöjjek vissza. Mondom köszi. _nevet.gif De ez még nagyon nagyon nagyon korai. fear.gif

_nevet.gif Miért nem viszed magaddal anyudat is Amerikába. Akkor nem kell hazamenned szülni. rohog.gif

Egyébként én sem itt óhajtom leélni az életemet, de itt is boldog vagyok csak az álmaim megvalósításához kicsi az ország is nem csak a város. Az egyetem után Hawaii-ra készülök. Ott él keresztanyum és felajánlotta, hogy eleinte lakhatok nála és mindenben segít, így csak a repülőjegyre kell a pénz. Ott megalapozom az anyagi biztonságot, mert könnyebb lesz mint itthon aztán megyek Franciaországba. Párizs is gyönyörű, de álmaim városa Marseille. Ott szeretném leélni az életemet.

Idézet (Karina197 @ 2011.07.02. 00:18)
És hogy bírod? De tényleg.. Én most elvileg diétázok, meg már voltam is egy hétre vegetáriánus, de.. kibírhatatlan volt.. tényleg... Számomra a hús.. kihagyhatatlan.. _nevet.gif

Én hússal nem tudom elképzelni az életemet. Soha nem szerettem, de közel 10 éve egyáltalán nem eszem meg semmilyen formában. Ezalatt az idő alatt 2x próbáltam visszatérni a húsevő életmódhoz, mert vashiányos vagyok, de mind a két alkalommal kihánytam az egészet, így maradnak a vastabletták. Boltban is lettem már rosszul a hús látványától. Ki kellett rohannom, a kosarat a földön hagytam. Nem tudom ez mitől van, e elképzelhetetlen, hogy húst egyek.

(hű ez kicsit hosszú lett. Bocsi.)
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. július 02. 00:37 #15292
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.02. 00:30)
Ilyenek mindenhol vannak, de velük nem kell foglalkozni. Nézd őket levegőnek, beválik. smileeee.gif
_nevet.gif Miért nem viszed magaddal anyudat is Amerikába. Akkor nem kell hazamenned szülni. rohog.gif 
Egyébként én sem itt óhajtom leélni az életemet, de itt is boldog vagyok csak az álmaim megvalósításához kicsi az ország is nem csak a város. Az egyetem után Hawaii-ra készülök. Ott él keresztanyum és felajánlotta, hogy eleinte lakhatok nála és mindenben segít, így csak a repülőjegyre kell a pénz. Ott megalapozom az anyagi biztonságot, mert könnyebb lesz mint itthon aztán megyek Franciaországba. Párizs is gyönyörű, de álmaim városa Marseille. Ott szeretném leélni az életemet. 
Én hússal nem tudom elképzelni az életemet. Soha nem szerettem, de közel 10 éve egyáltalán nem eszem meg semmilyen formában. Ezalatt az idő alatt 2x próbáltam visszatérni a húsevő életmódhoz, mert vashiányos vagyok, de mind a két alkalommal kihánytam az egészet, így maradnak a vastabletták. Boltban is lettem már rosszul a hús látványától. Ki kellett rohannom, a kosarat a földön hagytam. Nem tudom ez mitől van, e elképzelhetetlen, hogy húst egyek.
(hű ez kicsit hosszú lett. Bocsi.)

Nem is foglalkozok velük. Hadd vergődjenek. smileeee.gif Én is gondoltam Hawaii-ra, nem is egyszer. De hát.. túl kevés vagyok én ahhoz, hogy oda menjek. Sem anyagi hátterem nincs hozzá, se semmim. Szóval ez is kilőve. Bírnám, én most itt álmodozok a nagy városokról, 20 év múlva pedig még mindig itt fogok rohadni.. rohog.gif Bocsi, nagyon pesszimista vagyok. Vagyis mások azt mondják. Pedig én csak két lábbal állok a földön. smileeee.gif De tényleg, nagyon nem szeretnék Ukrajnában élni... Oké, vannak itt nagyon nagyon jó sulik, meg az ország annyira nem is kicsi, Kijev tényleg elég nagy város, de rühellem az ukránokat. Az oroszokat szeretem, de ha valahol beljebb Ukrajnában érvényesülnék, muszáj lenne ukránul beszélnem. fear.gif rohog.gif Szóval én már nem is tervezgetek. Csak megpróbálom túlélni a napokat. smileeee.gif
2011. július 02. 00:44 #15293
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2011.07.02. 00:37)
Nem is foglalkozok velük. Hadd vergődjenek. smileeee.gif Én is gondoltam Hawaii-ra, nem is egyszer. De hát.. túl kevés vagyok én ahhoz, hogy oda menjek. Sem anyagi hátterem nincs hozzá, se semmim. Szóval ez is kilőve. Bírnám, én most itt álmodozok a nagy városokról, 20 év múlva pedig még mindig itt fogok rohadni.. rohog.gif Bocsi, nagyon pesszimista vagyok. Vagyis mások azt mondják. Pedig én csak két lábbal állok a földön. smileeee.gif De tényleg, nagyon nem szeretnék Ukrajnában élni... Oké, vannak itt nagyon nagyon jó sulik, meg az ország annyira nem is kicsi, Kijev tényleg elég nagy város, de rühellem az ukránokat. Az oroszokat szeretem, de ha valahol beljebb Ukrajnában érvényesülnék, muszály lenne ukránul beszélnem. fear.gif rohog.gif Szóval én már nem is tervezgetek. Csak megpróbálom túlélni a napokat. smileeee.gif


Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de hidd el, hogy beválik. Ha valamit eltervezel, hogy megvalósul, hiszel benne és még a csak nem is gondolsz arra a lehetőségre, hogy nem jön össze akkor megvalósul, mert bevonzod a jót, de ha pesszimistán állsz hozzá akkor szinte biztos, hogy nem éred el az álmaidat, mert a rosszat vonzod magadhoz. Én pl 15 éves koromban elhatároztam, hogy amint betöltöm a 18-at elköltözök anyámtól bármi történjen. Akkor még esély sem volt rá, de ez a cél lebegett a szemem előtt és 18 évesen tényleg vettem egy saját lakást. Nem könnyű és a nyarat + minden hosszabb szünetet anyumnál töltök, mert olcsóbb, de ott a tudat és a biztonság, hogy van hova mennem, ha megint összeveszünk. Azóta a kapcsolatunk is. jobb lett. smileeee.gif

Ne haragudj a következő miatt, de ezt pedig muszáJ volt kijavítanom.
2 felhasználónak tetszik: Karina197, thunderbird
2011. július 02. 00:51 #15294
- törölt felhasználó -    
JÉZUSOM!
én szeptemberben kezdem az egyetemet, de utána azon agyalok majd miből tartom el magam meg a beteg anyukámat, ti meg már... ti meg már kaptatok helyet, ahová mehettek élni, jó életet. hát ez szép, gratula mindkettőtöknej. Hawaii szép hely lehet
őhm... karina ha kérdezhetem miért pont oroszország vagy ukrajna?
2011. július 02. 00:56 #15295
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.02. 00:44)
Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de hidd el, hogy beválik. Ha valamit eltervezel, hogy megvalósul, hiszel benne és még a csak nem is gondolsz arra a lehetőségre, hogy nem jön össze akkor megvalósul, mert bevonzod a jót, de ha pesszimistán állsz hozzá akkor szinte biztos, hogy nem éred el az álmaidat, mert a rosszat vonzod magadhoz. Én pl 15 éves koromban elhatároztam, hogy amint betöltöm a 18-at elköltözök anyámtól bármi történjen. Akkor még esély sem volt rá, de ez a cél lebegett a szemem előtt és 18 évesen tényleg vettem egy saját lakást. Nem könnyű és a nyarat + minden hosszabb szünetet anyumnál töltök, mert olcsóbb, de ott a tudat és a biztonság, hogy van hova mennem, ha megint összeveszünk. Azóta a kapcsolatunk is. jobb lett. smileeee.gif
Ne haragudj a következő miatt, de ezt pedig muszáJ volt kijavítanom.

Hát, nem tudom, én (lehet, hogy korán kezdem), de kezdem elveszteni a hitemet.. rohog.gif A kijavítást köszi, egyébként én is tudtam, nem értem minek írtam úgy. biggrin.gif
Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 00:51)
JÉZUSOM!
én szeptemberben kezdem az egyetemet, de utána azon agyalok majd miből tartom el magam meg a beteg anyukámat, ti meg már... ti meg már kaptatok helyet, ahová mehettek élni, jó életet. hát ez szép, gratula mindkettőtöknej. Hawaii szép hely lehet
őhm... karina ha kérdezhetem miért pont oroszország vagy ukrajna?

Nem értelek, minek akadtál ki. Ahogy látod, Rap4ever8 már elmúlt 18 éves, van egy saját lakása és próbálja eltartani magát. Ukrajna azért, mert én ott lakok. Oroszországról meg csak annyit mondtam, hogy lenne lehetőségem oda táborba menni, de sajnos nem mehetek. Nagyon nagyon sajnos...
2011. július 02. 00:59 #15296
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.02. 00:44)
Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de hidd el, hogy beválik. Ha valamit eltervezel, hogy megvalósul, hiszel benne és még a csak nem is gondolsz arra a lehetőségre, hogy nem jön össze akkor megvalósul, mert bevonzod a jót, de ha pesszimistán állsz hozzá akkor szinte biztos, hogy nem éred el az álmaidat, mert a rosszat vonzod magadhoz. Én pl 15 éves koromban elhatároztam, hogy amint betöltöm a 18-at elköltözök anyámtól bármi történjen. Akkor még esély sem volt rá, de ez a cél lebegett a szemem előtt és 18 évesen tényleg vettem egy saját lakást. Nem könnyű és a nyarat + minden hosszabb szünetet anyumnál töltök, mert olcsóbb, de ott a tudat és a biztonság, hogy van hova mennem, ha megint összeveszünk. Azóta a kapcsolatunk is. jobb lett. smileeee.gif
Ne haragudj a következő miatt, de ezt pedig muszáJ volt kijavítanom.

bocs, de ez a higgy magadban duma elég gyenge. ezzel a driving oktatóm oltott: bízz magadban, meg tudod csinálni a forgalmi vizsgát! jah valóban jó sofőr vagyok, de harmadszorra mentem át mégis, pedig tudtam, hogy kitűnő vagyok.
amúgy a te esetedben sem ez a duma vált be, hanem a szerencse és a pénz.
ha rosszul látom szólj!
2011. július 02. 01:02 #15297
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 00:51)
JÉZUSOM!
én szeptemberben kezdem az egyetemet, de utána azon agyalok majd miből tartom el magam meg a beteg anyukámat, ti meg már... ti meg már kaptatok helyet, ahová mehettek élni, jó életet. hát ez szép, gratula mindkettőtöknej. Hawaii szép hely lehet
őhm... karina ha kérdezhetem miért pont oroszország vagy ukrajna?


Azért nem olyan szép és jó minden, ahogy ez így első olvasatra tűnik. Saját lakást azért tudtam venni, mert apum meghalt és az örökségemet 2 éven belül el kellett költenem, mivel máskülönben az állam elvette volna a 40%-át. Ezzel ugye az is ugrott, hogy bankba tegyem és kamatoztassam, hogy külföldön vehessek később lakást. Az pedig csak mázli, hogy kersztanyum Hawaii-n él és befogad, de ha az állam nem szól közbe ezt a lépcsőfokot kihagyhattam volna és egyenesen mehetnék Franciaországba lakni. A lakásomat fenntartani sem egyszerű. Havi 60ezerből élek, amiből minden hónapban minimum 40 elmegy számlákra. Ha anyum és mamám nem segíteni már rég elbuktam volna az önálló életet.
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2011. július 02. 01:10 #15298
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.02. 01:02)
Azért nem olyan szép és jó minden, ahogy ez így első olvasatra tűnik. Saját lakást azért tudtam venni, mert apum meghalt és az örökségemet 2 éven belül el kellett költenem, mivel máskülönben az állam elvette volna a 40%-át. Ezzel ugye az is ugrott, hogy bankba tegyem és kamatoztassam, hogy külföldön vehessek később lakást. Az pedig csak mázli, hogy kersztanyum Hawaii-n él és befogad, de ha az állam nem szól közbe ezt a lépcsőfokot kihagyhattam volna és egyenesen mehetnék Franciaországba lakni. A lakásomat fenntartani sem egyszerű. Havi 60ezerből élek, amiből minden hónapban minimum 40 elmegy számlákra. Ha anyum és mamám nem segíteni már rég elbuktam volna az önálló életet.

Ó, részvétem apukád miatt.
de ha ez nincs valljuk be, nem lehetne még magadtól saját lakásod!
2011. július 02. 01:14 #15299
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 01:10)
Ó, részvétem apukád miatt.
de ha ez nincs valljuk be, nem lehetne még magadtól saját lakásod!

Most miért vagy ilyen? Komolyan. Nekem az unokatesóm 24 éves, nincs saját lakása, most fél évet itthon volt, az anyukájával és testvérével lakik, de szeptembertől megy Debrecenbe tanulni, és ott kollégiumban lakik. Mégis boldog. És az ő anyukája is beteg.
2011. július 02. 01:18 #15300
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 01:10)
Ó, részvétem apukád miatt.
de ha ez nincs valljuk be, nem lehetne még magadtól saját lakásod!

Valószínűleg így van, de nem biztos. Szüleim születésemkor nyitottak nekem számlát, amire minden hónapban került pénz. Ezt megkaphattam volna 18 évesen és abból is megvehettem volna a lakást, de így meghosszabbította anyum 21 éves koromig, így jövőre megkaphatom azt a pénzt is, de nem veszem ki. Hagyom kamatozni, mert gondolok a jövőmre.

Hidd el, ha nem is az optimizmus jelent mindent, de nagyon sokat segít, ha pozitívan állsz a világhoz. Sokszor tűnt már kilátástalannak a helyzet, de csak egyszer jutottam annyira mély pontra, hogy már minden erőm elszállt. Ha akkor barátnőm nem tart ki mellettem és nem segít, hogy újra pozitívan álljak a világhoz akkor már feladtam volna és visszaköltöztem volna anyámhoz. Egy időben elhatalmasodott rajtam a hülyeség és több, mint 100ezres számlatartozást halmoztam fel, mert anyum is nehéz anyagi helyzetbe került és a segítsége nélkül nem ment a megélhetés, így a számlákat nem minden hónapban tudtam kifizetni, de valami csoda folytán mindig jól alakulnak végül a dolgok.

Szerk.: Egyébként anyum 3 éve rokkant nyugdíjas és nem dolgozik. Neki sincs sok pénze. Nagyon sokat köszönhetünk mamámnak.
3 felhasználónak tetszik: Karina197, Christo, thunderbird
961 oldal 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!