Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 02. 02:41 #15321
- törölt felhasználó -    
Idézet (Karina197 @ 2011.07.02. 02:31)
Én régen nem szerettem a meséket, vagyis nagyon kicsiként nem. Úgy 10 évesen kezdtem nézni Disney-meséket(meg minden más félét), mára meg már Micimackó és Hupikék Törpikék-fanatikus lettem rolleyes.gif  blush.gif  _nevet.gif  _nevet.gif Amúgy én sem nagyon bírom a dizni sztárokat, de nekem olyan majdnem 2 disney sztár a kedvencem laugh.gif

Engem nem zavar ha valaki rajong valamiért, de mindennek van határa. van egy jó pár ismerősöm aki nem vallja be hogy fanatikus, pedig ugyanúgy mozog, úgy öltözik, csak azzal van kiplakátolva a szobája, éjjel nappal róla olvas, lerajzolja, dühös ha a kis kedvence párt talál stb. és azt mondja, hogy ő nem fanatikus.
de ilyennel már mindenki találkozott gondolom.
amúgy hogyhogy nem néztél mesét kiskorodban? jó én is jobb szerettem volna a horrort :)quote]
Engem nem zavar ha valaki rajong valamiért, de mindennek van határa. van egy jó pár ismerősöm aki nem vallja be hogy fanatikus, pedig ugyanúgy mozog, úgy öltözik, csak azzal van kiplakátolva a szobája, éjjel nappal róla olvas, lerajzolja, dühös ha a kis kedvence párt talál stb. és azt mondja, hogy ő nem fanatikus.
de ilyennel már mindenki találkozott gondolom.
amúgy hogyhogy nem néztél mesét kiskorodban? jó én is jobb szerettem volna a horrort smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2011. július 02. 02:44 #15322
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 02:41)
Engem nem zavar ha valaki rajong valamiért, de mindennek van határa. van egy jó pár ismerősöm aki nem vallja be hogy fanatikus, pedig ugyanúgy mozog, úgy öltözik, csak azzal van kiplakátolva a szobája, éjjel nappal róla olvas, lerajzolja, dühös ha a kis kedvence párt talál stb. és azt mondja, hogy ő nem fanatikus.
de ilyennel már mindenki találkozott gondolom.
amúgy hogyhogy nem néztél mesét kiskorodban? jó én is jobb szerettem volna a horrort :)quote]
Engem nem zavar ha valaki rajong valamiért, de mindennek van határa. van egy jó pár ismerősöm aki nem vallja be hogy fanatikus, pedig ugyanúgy mozog, úgy öltözik, csak azzal van kiplakátolva a szobája, éjjel nappal róla olvas, lerajzolja, dühös ha a kis kedvence párt talál stb. és azt mondja, hogy ő nem fanatikus.
de ilyennel már mindenki találkozott gondolom.
amúgy hogyhogy nem néztél mesét kiskorodban? jó én is jobb szerettem volna a horrort smileeee.gif

Igen, tényleg, én akkor jobban szerettem a horrort... De most... Horror nélkül is eleget gondolok szörnyekre, bogarakra meg gyilkosokra, főleg alvás előtt. Rettegek a horror filmektől. Már nagyon. rohog.gif De a meséket megszerettem biggrin.gif Szóval nekem most minden megcserélődött rohog.gif Magyarul mondva egy beszari alak lettem _nevet.gif
2011. július 02. 02:46 #15323
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.02. 02:34)
Régen nagy meserajongó voltam, de a normális meséket szerettem. Ma már semmi ilyet nem nézek pedig nem rosszak csak nem kötnek le. A Disney-csatornát pedig messziről kerülöm.
Alapvetően én senkit nem ítélek el, mert mást szeret, mint én. Mindenkinek van saját stílusa, egyénisége és így normális és jó, hogy mások vagyunk. Azt viszont nekem senki ne mondja, hogy létezik olyan lény, aki ezt a kislány kinézetű Bieber-gyereket komolyan a hangja és a tehetsége miatt szereti. Max. a 7-12 éves korosztály rajong érte, de ők is csak azért, mert ez a kislány számukra a férfiideál. _nevet.gif

EZ JÓ _nevet.gif
képzeld én már hallottam bieber számot üvöltve szólni egy 26 éves fiú kocsijából.
Szerintetek fluornak nem bieber az altatódala?
2 felhasználónak tetszik: Karina197, Rap4ever8
2011. július 02. 02:48 #15324
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2011.07.02. 02:44)
Igen, tényleg, én akkor jobban szerettem a horrort... De most... Horror nélkül is eleget gondolok szörnyekre, bogarakra meg gyilkosokra, főleg alvás előtt. Rettegek a horror filmektől. Már nagyon. rohog.gif De a meséket megszerettem biggrin.gif Szóval nekem most minden megcserélődött rohog.gif Magyarul mondva egy beszari alak lettem _nevet.gif


Én most vagyok igazán horror-fanatikus. Ki vagyok éhezve a borzongásra, de már annyi horrort láttam, hogy immunis lettem rá. Nem tudnak megijeszteni pedig imádok parázni. Lehet, hogy beteges, de én már csak ilyen elcseszett lélek vagyok. Annyira szeretném már, ha végre valami igazán újat, váratlant találnának ki, amivel meg tudnak ijeszteni, de már szinte mindent ellőttek és semmi újat nem tudnak kitalálni csak a meglévő dolgokat variálják át és építik bele új történetbe. Uncsi.

Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 02:46)
EZ JÓ _nevet.gif
képzeld én már hallottam bieber számot üvöltve szólni egy 26 éves fiú kocsijából.
Szerintetek fluornak nem bieber az altatódala?

Az szép. _nevet.gif Én nem tudom mi van az emberekkel. Fluort meg hagyjuk is. Mindig elborul az agyam, ha szóba jön. Olyan rohadt tehetséges rapper volt és mi lett belőle? bad.gif Egy semmitmondó tömegszemetet-gyártó VIVA-kompatibilis celeb.
2 felhasználónak tetszik: Karina197, Heetella
2011. július 02. 02:48 #15325
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 02:46)
EZ JÓ _nevet.gif
képzeld én már hallottam bieber számot üvöltve szólni egy 26 éves fiú kocsijából.
Szerintetek fluornak nem bieber az altatódala?

Igen, szerintem igen, és mindig azon a részen alszik el, hogy bébi bébi bébi úúú wub.gif Olyan kis cukika lehet wub.gif nevet2.gif
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.02. 02:48)
Én most vagyok igazán horror-fanatikus. Ki vagyok éhezve a borzongásra, de már annyi horrort láttam, hogy immunis lettem rá. Nem tudnak megijeszteni pedig imádok parázni. Lehet, hogy beteges, de én már csak ilyen elcseszett lélek vagyok. Annyira szeretném már, ha végre valami igazán újat, váratlant találnának ki, amivel meg tudnak ijeszteni, de már szinte mindent ellőttek és semmi újat nem tudnak kitalálni csak a meglévő dolgokat variálják át és építik bele új történetbe. Uncsi.

Nem vagy semmi. Mondjuk én is kibírom a horrort, ha muszály, de mondjuk az ilyen bélcsorgatós agyszétlövős filmtől rosszul leszek, a lelki terrorostól meg ott helyben (bocsánat a kifejezésért) beszarok. _nevet.gif Szerintem én a sok kiskori horror miatt lettem ilyen beszari unsure.gif rohog.gif rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, Christo, thunderbird
2011. július 02. 02:57 #15326
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2011.07.02. 02:48)

Nem vagy semmi. Mondjuk én is kibírom a horrort, ha muszály, de mondjuk az ilyen bélcsorgatós agyszétlövős filmtől rosszul leszek, a lelki terrorostól meg ott helyben (bocsánat a kifejezésért) beszarok. _nevet.gif Szerintem én a sok kiskori horror miatt lettem ilyen beszari unsure.gif  rohog.gif  rohog.gif


Én sem a véres horrorfilmeket szeretem. Abban nincs semmi ijesztő, a többsége csak arra hajt, hogy minél több legyen a vér és a mészárlás. Totál semmitmondó, uncsi filmek és csak az undorral próbálnak hatni a nézőre. Sokkal inkább thriller párti vagyok. A "lelki terror" hatásos lehetne, ha nem ugyanúgy adnák elő állandóan. Valami izgalmat kéne bele vinniük végre. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Karina197, Christo, thunderbird
2011. július 02. 03:00 #15327
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.02. 02:57)
Én sem a véres horrorfilmeket szeretem. Abban nincs semmi ijesztő, a többsége csak arra hajt, hogy minél több legyen a vér és a mészárlás. Totál semmitmondó, uncsi filmek és csak az undorral próbálnak hatni a nézőre. Sokkal inkább thriller párti vagyok. A "lelki terror" hatásos lehetne, ha nem ugyanúgy adnák elő állandóan. Valami izgalmat kéne bele vinniük végre. biggrin.gif

Boccs, én ehhez nem értek. De amúgy vagánynak érzem magam, mert én alig féltem a Pokolba Taszívta című filmtől, a 17 éves unokatesóm és a 18 éves tesóm pedig visítottak _nevet.gif _nevet.gif Pedig ők nagyon bírják a horror filmeket. Ettől meg bekakáltak. Én meg nem. cool.gif Jó, tudom, hogy az nem valami nagy horror, de akkor is na. _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, Christo
2011. július 02. 03:02 #15328
- törölt felhasználó -    
Idézet (Karina197 @ 2011.07.02. 02:48)
Igen, szerintem igen, és mindig azon a részen alszik el, hogy bébi bébi bébi úúú wub.gif Olyan kis cukika lehet wub.gif nevet2.gif
Nem vagy semmi. Mondjuk én is kibírom a horrort, ha muszály, de mondjuk az ilyen bélcsorgatós agyszétlövős filmtől rosszul leszek, a lelki terrorostól meg ott helyben (bocsánat a kifejezésért) beszarok. _nevet.gif Szerintem én a sok kiskori horror miatt lettem ilyen beszari unsure.gif  rohog.gif  rohog.gif

én meg azért bírom a horrort, mert anyu kiskoromban azt mondta: ne félj babám, ez nem igazi.
különben nincs ma már jó horror, mert ezeken az állítólagos horrorokon nem félni lehet hanem hányni, de azt nagyon. pl: egy texasi láncfűrészes vagy freddy krüger hol ilyesztő? aki látta a rémálom az elm utcában mind a 8 részét, akkor az tudhatja, hogy az a film gáz.
2011. július 02. 03:08 #15329
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 03:02)
én meg azért bírom a horrort, mert anyu kiskoromban azt mondta: ne félj babám, ez nem igazi. 
különben nincs ma már jó horror, mert ezeken az állítólagos horrorokon nem félni lehet hanem hányni, de azt nagyon. pl: egy texasi láncfűrészes vagy freddy krüger hol ilyesztő? aki látta a rémálom az elm utcában mind a 8 részét, akkor az tudhatja, hogy az a film gáz.

Nekem is ezt mondta mindig anyu. Amikor vele aludtam, sokszor volt, ő nézte a horrort én meg kukucskáltam a háta mögül. Gyengém: nem tudom hogy hívják azt a filmet, de valami óriás pókos, és az emberek hasából is jöttek ki, mert belepetézett az anya. Na... az a film... Gyermekkorom egyik rémálma... Úgy 6-7 lehettem, amikor először láttam. És... Azóta félek tőle. fear.gif Ezt most komoly. _nevet.gif
2011. július 02. 03:09 #15330
- törölt felhasználó -    
Én mostanában a vámpíros filmeket hajtom, de némelyik elég gagyi. eddig a Van Helsing a kedvencem, a Penge meg úgyahogy. Viszont Leslie Nilsen Dracula halott és élvezi vígjátékát imádom. A Twilight meg egyenesen nulla nálam.
2011. július 02. 03:11 #15331
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Csak én nem vagyok álmos? unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. július 02. 03:11 #15332
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2011.07.02. 03:00)
Boccs, én ehhez nem értek. De amúgy vagánynak érzem magam, mert én alig féltem a Pokolba Taszívta című filmtől, a 17 éves unokatesóm és a 18 éves tesóm pedig visítottak _nevet.gif  _nevet.gif Pedig ők nagyon bírják a horror filmeket. Ettől meg bekakáltak. Én meg nem. cool.gif Jó, tudom, hogy az nem valami nagy horror, de akkor is na. _nevet.gif

Pokolba taszítva? _nevet.gif Az a film egy vicc. El se hiszem, hogy féltek rajta. Egy tök gusztustalan fogatlan öregasszonytól? xD Az a film is egy újabb filmtörténeti baklövés. Sokkal inkább egy paródiára hasonlított, mint horrorfilmre.

Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 03:02)
én meg azért bírom a horrort, mert anyu kiskoromban azt mondta: ne félj babám, ez nem igazi. 
különben nincs ma már jó horror, mert ezeken az állítólagos horrorokon nem félni lehet hanem hányni, de azt nagyon. pl: egy texasi láncfűrészes vagy freddy krüger hol ilyesztő? aki látta a rémálom az elm utcában mind a 8 részét, akkor az tudhatja, hogy az a film gáz.

Én a Rémálom az Elm utcában-t nagyon szerettem, de az a 2010-es borzalom komolyan röhejes volt. eleve gagyi a történet és tele volt idióta bakikkal. blink.gif Szánalmasra sikerült. Igazából mi végigröhögtük, de már csak kínunkban.

Idézet (Karina197 @ 2011.07.02. 03:11)
Csak én nem vagyok álmos? unsure.gif

Én sem. biggrin.gif Majd lefekszünk reggel. Annyit alszunk, mint a többiek csak épp máskor. biggrin.gif Hagyunk itt olvasnivalót bőven. Kisregényt írunk egy éjszaka alatt. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Karina197, Christo, thunderbird
2011. július 02. 03:13 #15333
- törölt felhasználó -    
Idézet (Karina197 @ 2011.07.02. 03:08)
Nekem is ezt mondta mindig anyu. Amikor vele aludtam, sokszor volt, ő nézte a horrort én meg kukucskáltam a háta mögül. Gyengém: nem tudom hogy hívják azt a filmet, de valami óriás pókos, és az emberek hasából is jöttek ki, mert belepetézett az anya. Na... az a film... Gyermekkorom egyik rémálma... Úgy 6-7 lehettem, amikor először láttam. És... Azóta félek tőle. fear.gif Ezt most komoly. _nevet.gif

annak a címe az hogy Óriáspókok. azt én azért utálom mert mindig is rühelltem a pókokat, ha meglátok egyet, akkor annak ott kicsengettek.
2011. július 02. 03:13 #15334
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.02. 03:11)
Pokolba taszítva? _nevet.gif Az a film egy vicc. El se hiszem, hogy féltek rajta. Egy tök gusztustalan fogatlan öregasszonytól? xD Az a film is egy újabb filmtörténeti baklövés. Sokkal inkább egy paródiára hasonlított, mint horrorfilmre. 
Én a Rémálom az Elm utcában-t nagyon szerettem, de az a 2010-es borzalom komolyan röhejes volt. eleve gagyi a történet és tele volt idióta bakikkal.  blink.gif Szánalmasra sikerült. Igazából mi végigröhögtük, de már csak kínunkban.

Én személy szerint nem féltem, egyszer ijedtem meg amikor az asszony ott termett a kocsiban. _nevet.gif Mondom a tesóm meg mindig megilyedt. _nevet.gif Szóval én vagány vagyok cool.gif
Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 03:13)
annak a címe az hogy Óriáspókok. azt én azért utálom mert mindig is rühelltem a pókokat, ha meglátok egyet, akkor annak ott kicsengettek.

Én minden bogártól irtózok, akár mozog akár nem... rohog.gif Ezt nem hiszem el, ennyire beszari csak én lehetek, komolyan sad.gif
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.02. 03:11)
Én sem. biggrin.gif Majd lefekszünk reggel. Annyit alszunk, mint a többiek csak épp máskor. biggrin.gif Hagyunk itt olvasnivalót bőven. Kisregényt írunk egy éjszaka alatt. laugh.gif

Szerintem többet írtunk ide, mint nappal. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. július 02. 03:17 #15335
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 03:13)
annak a címe az hogy Óriáspókok. azt én azért utálom mert mindig is rühelltem a pókokat, ha meglátok egyet, akkor annak ott kicsengettek.


Na igen nekem is egy halálom van a bogarak, pókok és a többi hasonló gusztustalan lény. Iszonyatos bogárfóbiám van. Számomra egy bogarakról szóló dokumentumfilm vagy ismeretterjesztő film (nem mintha láttam volna egyet is) félelmetesebb, mint az összes horror együtt. Vagyis nem is félelmetes csak undorító. Gyűlölöm. Az ilyeneket meg se nézem, mert nem szívesen bámulok gusztustalan rovarokat. Mondjuk ezt pont láttam én is, de utáltam.

Idézet (Karina197 @ 2011.07.02. 03:13)

Szerintem többet írtunk ide, mint nappal. _nevet.gif

Megeshet, mivel nappal túl sokszor ellepik a kistölcsérek és olyankor én inkább felszívódok. Már nem esik jól leállni velük. Feladtam.
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2011. július 02. 03:20 #15336
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Amikor net előtt vagyok szinte két szám megy: Joe Jonas - See No More és Jesse McCartney - Bleeding Love. Nem tudom miért... Pedig kb. egy hete úgy nyomattam az orosz rappet, hogy az nem igaz, most meg... rohog.gif

Jaaj, orosz rap... Inkább nem is hoztam volna szóba... Teljesen odáig meg vissza vagyok érte. *-* Annyit hallgattam úgy 1-2 hete. Már hiányzik. Meg régen egy fiú a neten küldözgette a jobbnál jobb számokat... Már le vagyok maradva.. rohog.gif Befejeztem. biggrin.gif
2011. július 02. 03:22 #15337
- törölt felhasználó -    
én sok horrort láttam, de nem tudnám megmondani. melyik ijesztő... úgy igazán. mondjuk kiskoromban az X-aktákkal kivitték a hajam.
különben a valóságban a bohócoktól irtózok, amiben ez szerepel azt nem nézem meg.
2 felhasználónak tetszik: Karina197, Rap4ever8
2011. július 02. 03:24 #15338
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 03:22)
én sok horrort láttam, de nem tudnám megmondani. melyik ijesztő... úgy igazán. mondjuk kiskoromban az X-aktákkal kivitték a hajam.
különben a valóságban a bohócoktól irtózok, amiben ez szerepel azt nem nézem meg.

Én is utálom a bohócokat. Városnapon egyet el is küldtem melegebb éghajlatra. Értitek, a kis gyerekek így bemutatkoztak meg minden, erre utánam jön, hogy én is. Én meg szépen megmondtam neki, hogy menj csak a p_csába. Szerencsére nem a mikrofonba mondtam. rohog.gif

szerk.: Most nézem, hogy 154 szavazatot kaptam. És ez már nem az első profilom. Ennyire híres lennék? Oké, a barátaim szavaztak, de az is úgy kb. 70... És azért annyira nem sokan zaklattak a szavazataikkal laugh.gif Sztár lettem _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird
2011. július 02. 03:30 #15339
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2011.07.02. 03:20)
Amikor net előtt vagyok szinte két szám megy: Joe Jonas  - See No More és Jesse McCartney - Bleeding Love. Nem tudom miért... Pedig kb. egy hete úgy nyomattam az orosz rappet, hogy az nem igaz, most meg... rohog.gif
Jaaj, orosz rap... Inkább nem is hoztam volna szóba... Teljesen odáig meg vissza vagyok érte. *-* Annyit hallgattam úgy 1-2 hete. Már hiányzik. Meg régen egy fiú a neten küldözgette a jobbnál jobb számokat... Már le vagyok maradva.. rohog.gif Befejeztem. biggrin.gif

Orosz rap? w00t.gif Én a franciára álltam rá nagyon. Oroszból eddig talán 1 vagy 2 számot hallottam, de az tetszett. Mondjuk egy szót se értettem belőle, de a ritmusa és a hangzása jó volt. biggrin.gif

Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 03:22)
én sok horrort láttam, de nem tudnám megmondani. melyik ijesztő... úgy igazán. mondjuk kiskoromban az X-aktákkal kivitték a hajam.
különben a valóságban a bohócoktól irtózok, amiben ez szerepel azt nem nézem meg.


Nekem a bohócokkal nincs bajom. Totál semlegesek. Soha nem kötöttek le, néha tényleg idegesítőek tudnak lenni, de azt nem mondanám, hogy irtózok tőlük. Az X-Aktákat szerettem. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2011. július 02. 03:32 #15340
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.02. 03:30)
Orosz rap? w00t.gif Én a franciára álltam rá nagyon. Oroszból eddig talán 1 vagy 2 számot hallottam, de az tetszett. Mondjuk egy szót se értettem belőle, de a ritmusa és a hangzása jó volt. biggrin.gif

Igen, imádom. *_* Főleg azokat, amelyeket nekem küldtek. Áhh. cray.gif rohog.gif rohog.gif
961 oldal 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!