Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 21. 14:25 #17941
- törölt felhasználó -    
[/b]
Idézet (Twilight6 @ 2011.08.21. 14:22)
Sziasztok. 
Elég rég voltam itt, gondoltam benézek, remélem nem baj  blush.gif 
Hogy vagytok? Én ma egész nap pakoltam, mert olyan 5 óra körül megyünk el nyaralni.  laugh.gif

[b]Sziasztok. smileeee.gif Én is bejöttem..Hova mentek? cool.gif
2011. augusztus 21. 14:32 #17942
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Idézet (adry1415 @ 2011.08.21. 14:25)

Sziasztok. smileeee.gif Én is bejöttem..Hova mentek? cool.gif

Szia.
Görög ország-ba. Már nagyon várom, de egy kicsit izgulok is. blush.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: adry1415
2011. augusztus 21. 14:35 #17943
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Hello hi.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.08.20. 22:32)
Amúgy azon kicsit felháborodtam, hogy elment mellettünk egy osztálytársam bicajjal, direkt nagy lassan, a szeme is kiugrott, úgy nézett, de nemhogy köszönt volna. dry.gif


Hát Dancsy, szerintem olyan szép voltál, hogy meg sem bírt szólalni. wink.gif

Nem tudom, meséltem-e már, de remélem még nem. think.gif Velem egyszer előfordult még bőven kicsi gimis voltam, hogy megyek-megyek, de közben balra nézek (ott volt a lány, aki engem érdekelt blush.gif), s nem előre, és addig csináltam ezt a kombinációt, míg nekimentem az ajtónak. Nagyon ciki volt laugh.gif És én sem köszöntem, nem volt arra időm, túlságosan lefoglalt, hogy egy pillanatra se veszítsem szem elől smileeee.gif Majd jött az ajtó, szegény kobakom bánta, hát igen, megérdemeltem. smileeee.gif

Idézet (Twilight6 @ 2011.08.21. 14:22)
Sziasztok. 
Elég rég voltam itt, gondoltam benézek, remélem nem baj  blush.gif 
Hogy vagytok? Én ma egész nap pakoltam, mert olyan 5 óra körül megyünk el nyaralni.  laugh.gif


Szia Julcsi! Egyáltalán nem baj. Én is nagyon rég voltam már ebben a topikban, de gondoltam most írok, mert ismerősöket fedeztem fel. Szeretnék Neked jó nyaralást kívánni wink.gif beer.gif
Hova mentek? smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Twilight6
2011. augusztus 21. 14:39 #17944
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.08.21. 14:35)
Hello hi.gif

Szia Julcsi! Egyáltalán nem baj. Én is nagyon rég voltam már ebben a topikban, de gondoltam most írok, mert ismerősöket fedeztem fel. Szeretnék Neked jó nyaralást kívánni wink.gif  beer.gif 
Hova mentek? smileeee.gif

Köszi smileeee.gif
Görög országba megyünk smileeee.gif

Amúgy nem tudjátok mi van Barnával? unsure.gif Olyan rég láttam.
1 felhasználónak tetszik: adry1415
2011. augusztus 21. 14:39 #17945
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.08.21. 14:35)
Hello hi.gif
Hát Dancsy, szerintem olyan szép voltál, hogy meg sem bírt szólalni. wink.gif

Szia, Bosco! smileeee.gif
Nem hinném. mellow.gif 1.: nem vagyok szép, 2.: az egy nagy barom, és azóta utál, amióta visszautasítottam. rohog.gif Eddig sose köszönt, nem is számítottam rá, hogy most is fog... De direkt azt várta, hogy én köszönjek először, mikor egy fiúnak szokás először köszönni. rolleyes.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.08.21. 14:35)
Nem tudom, meséltem-e már, de remélem még nem. think.gif Velem egyszer előfordult még bőven kicsi gimis voltam, hogy megyek-megyek, de közben balra nézek (ott volt a lány, aki engem érdekelt blush.gif), s nem előre, és addig csináltam ezt a kombinációt, míg nekimentem az ajtónak. Nagyon ciki volt laugh.gif És én sem köszöntem, nem volt arra időm, túlságosan lefoglalt, hogy egy pillanatra se veszítsem szem elől smileeee.gif Majd jött az ajtó, szegény kobakom bánta, hát igen, megérdemeltem. smileeee.gif


Megnéztem volna ezt a jelenetet. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. augusztus 21. 14:59 #17946
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.21. 14:39)
Szia, Bosco! smileeee.gif


Sziasztok! friends.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.08.21. 14:39)
Nem hinném. mellow.gif 1.: nem vagyok szép


Engedelmeddel, de nem értek egyet wink.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.08.21. 14:39)
2.: az egy nagy barom, és azóta utál, amióta visszautasítottam. rohog.gif Eddig sose köszönt, nem is számítottam rá, hogy most is fog... De direkt azt várta, hogy én köszönjek először, mikor egy fiúnak szokás először köszönni. rolleyes.gif


Áhá, akkor értem. Szerintem még mindig tetszel neki egyébként. Mondjuk az igaz, nem így kéne viselkednie, egyetértek Dancsy! smileeee.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.08.21. 14:39)
Megnéztem volna ezt a jelenetet. rohog.gif


Kinevettél volna, az biztos. wink.gif Pár haverom is ott volt, ők jót nevettek rajtam, mondták, hogy h*lye vagyok, mert az a lány, aki nekem tetszett ritka bunkó volt egyébként. De velem nem, és Ő is nézett Rám, én meg figyeltem is az ajtót, tudod, kit érdekelt? rohog.gif
Aztán Ő is kinevetett. Régi szép idők, lehettem olyan 14-5 körül. smileeee.gif

Olyan is volt, hogy ugyanez a lány köszönt rám először, én csak bambultam akkor is rohog.gif És, Ő meg mosolygott, és mondta, hogy "Szia! Mi az?" mire én, ja igen, szia-szia laugh.gif
Utolsó két évre nagyon megváltozott, sok luxus bulikban vett részt, úgymond. Emiatt sokan meg is utálták, mert, hogy is mondjam, nagyon anyagias lett. De mi végig jóban voltunk, míg el nem ballagtunk. Azóta nem igazán beszélgettünk, csak talán 2x. think.gif Ő is más merre ment, és én is, de elfelejteni sosem fogom, tudod. wink.gif

Idézet (Twilight6 @ 2011.08.21. 14:39)
Köszi smileeee.gif
Görög országba megyünk smileeee.gif


Jó utat! Érezd jól magad! wink.gif

Idézet (Twilight6 @ 2011.08.21. 14:39)
Amúgy nem tudjátok mi van Barnával?  unsure.gif Olyan rég láttam.


Én sajnos nem tudok róla manapság sokat, mert msn-en eddig csak egyszer futottunk össze, és ebbe a topikba, ha jól látom, már egyiken se járunk sűrűn.


Oh igen, Dancsy, olvastam, amit írtál a Le a Disney topikba. És teljes mértékben egyetértek Veled, igazad van. meghajolo.gif Én is hasonlóképpen látom. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Twilight6
2011. augusztus 21. 15:12 #17947
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.08.21. 14:59)
Sziasztok! friends.gif
Engedelmeddel, de nem értek egyet wink.gif

Hát, mindenki másképp látja. smileeee.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.08.21. 14:59)
Áhá, akkor értem. Szerintem még mindig tetszel neki egyébként. Mondjuk az igaz, nem így kéne viselkednie, egyetértek Dancsy! smileeee.gif

Ha tetszem neki, köszönjön, legalább időnként... Meg állandóan belém köt, ki nem állhatom. Várhatja, hogy először köszönjek rá.

Idézet (Boscorelli @ 2011.08.21. 14:59)
Kinevettél volna, az biztos. wink.gif Pár haverom is ott volt, ők jót nevettek rajtam, mondták, hogy h*lye vagyok, mert az a lány, aki nekem tetszett ritka bunkó volt egyébként. De velem nem, és Ő is nézett Rám, én meg figyeltem is az ajtót, tudod, kit érdekelt? rohog.gif
Aztán Ő is kinevetett. Régi szép idők, lehettem olyan 14-5 körül. smileeee.gif 
Olyan is volt, hogy ugyanez a lány köszönt rám először, én csak bambultam akkor is rohog.gif És, Ő meg mosolygott, és mondta, hogy "Szia! Mi az?" mire én, ja igen, szia-szia laugh.gif 
Utolsó két évre nagyon megváltozott, sok luxus bulikban vett részt, úgymond. Emiatt sokan meg is utálták, mert, hogy is mondjam, nagyon anyagias lett. De mi végig jóban voltunk, míg el nem ballagtunk. Azóta nem igazán beszélgettünk, csak talán 2x. think.gif Ő is más merre ment, és én is, de elfelejteni sosem fogom, tudod. wink.gif

Én az összes sráccal így vagyok, aki valaha tetszett. Mármint egyiket sem fogom elfelejteni. Az első még oviban volt, és még rá is tisztán emlékszem. Volt, akiben csalódtam, mert kiderült, hogy nagyképű vagy bunkó, de sosem bántam meg az érzéseimet. Szerintem az a lány tuti, hogy ugyanúgy érzett irántad. smileeee.gif Ha rád mosolygott, és volt, hogy először köszönt, akkor biztos. Miért nem jártál vele? (bocsi, ha túl sokat kérdezek, végül is magánügy... blush.gif)

Idézet (Boscorelli @ 2011.08.21. 14:59)
Oh igen, Dancsy, olvastam, amit írtál a Le a Disney topikba. És teljes mértékben egyetértek Veled, igazad van. meghajolo.gif  Én is hasonlóképpen látom. wink.gif

Igen, én is olvastam itt még valamikor, hogy hasonló véleménnyel vagy arról a topikról. Szánalmas, hogy azért nyitnak egy topikot, hogy kibeszéljék, hogy ők mennyire utálják a Disney-sztárokat. Nagy tahóság szerintem. Nekem is, és biztos sok más embernek is elege van a mai Disney-ből, de az ócsárolása semmin sem változtat. Ez van, meg kell szokni. Vagy pedig menjenek el innen, ha ennyire zavarja őket. Én tuti, hogy kitartok emellett az oldal mellett. Hatalmas színvonalcsökkenésnek kell bekövetkeznie ahhoz, hogy elmenjek. Röviden: tőlem nem szabadultok egykönnyen. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, LittleVampire
2011. augusztus 21. 15:25 #17948
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Végre régi arcok! Gondoltam akkor én is írok. Meg nem tudnám mondani, mikor voltam legutoljára. blush.gif
Idézet
Oh igen, Dancsy, olvastam, amit írtál a Le a Disney topikba. És teljes mértékben egyetértek Veled, igazad van.  Én is hasonlóképpen látom.

Én nem írok oda többet. Egyszer-kétszer leírtam oda a véleményemet, de ami ott megy az már kész katasztrófa. Semmi bajom nincs az oda járó fórumozókkal, de amit írnak, az már határozottan sértő. Sok sztárt pedig alaptalanul bántanak. Inkább kimaradok ebből. A téma pedig sokszor átmegy Justin Bieber, Rihanna topikká. Szóval köszönöm, nem kérek előle. blush.gif

Idézet
Amúgy nem tudjátok mi van Barnával?  Olyan rég láttam.

Sajnos fogalmam sincs. Sem Facebook-on, sem MSN-en nem láttam. Gondolom már ő sem ír ide, ő sem ismeri az új tagokat. Nem is olyan rég beszéltem Rolanddal, és azt beszéltük, jó lenne összehozni a régi csapatot. wink.gif

Idézet
Nem hinném.  1.: nem vagyok szép, 2.: az egy nagy barom, és azóta utál, amióta visszautasítottam.  Eddig sose köszönt, nem is számítottam rá, hogy most is fog... De direkt azt várta, hogy én köszönjek először, mikor egy fiúnak szokás először köszönni. 

Nem vagy szép? Na ez vicces. Szerintem gyönyörű vagy, főleg azon a képen, amit mutattál nekem MSN-en. Abban a ruhában csodálatos voltál. Dancsy, még nem érkezett meg hozzám az a "kínai" ruha. unsure.gif biggrin.gif Várom, várom.

Idézet
Igen, én is olvastam itt még valamikor, hogy hasonló véleménnyel vagy arról a topikról. Szánalmas, hogy azért nyitnak egy topikot, hogy kibeszéljék, hogy ők mennyire utálják a Disney-sztárokat. Nagy tahóság szerintem. Nekem is, és biztos sok más embernek is elege van a mai Disney-ből, de az ócsárolása semmin sem változtat. Ez van, meg kell szokni. Vagy pedig menjenek el innen, ha ennyire zavarja őket. Én tuti, hogy kitartok emellett az oldal mellett. Hatalmas színvonalcsökkenésnek kell bekövetkeznie ahhoz, hogy elmenjek. Röviden: tőlem nem szabadultok egykönnyen.

Ez mind igaz, ezért is nem írok már abba a topikba. Én úgy gondolom, ha valaki párszor leírja értelmesen a véleményét, abból semmi baj nem lesz. Viszont, hogy valaki azzal kezdje a napját, hogy valamit rosszalló megjegyzést írjon a sztárról, az már egy kicsit primitív dolog. Sőt, ami a legdurvább, hogy páran nagyon elszálltak maguktól, és hatalmas nagy uraknak tartják magukat. Szóval nem is minősíteném azt a topikot, örülök, hogy nem írok oda. beer.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Boscorelli
2011. augusztus 21. 15:30 #17949
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.21. 15:25)
Végre régi arcok! Gondoltam akkor én is írok. Meg nem tudnám mondani, mikor voltam legutoljára.  blush.gif

Sziaa! w00t.gif Tudtam, hogy előbb-utóbb te is írni fogsz. biggrin.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.08.21. 15:25)
Nem vagy szép? Na ez vicces. Szerintem gyönyörű vagy, főleg azon a képen, amit mutattál nekem MSN-en. Abban a ruhában csodálatos voltál. Dancsy, még nem érkezett meg hozzám az a "kínai" ruha.  unsure.gif  biggrin.gif Várom, várom.

Óh, hát te hízelgésben verhetetlen vagy. biggrin.gif Köszönöm! wub.gif Ha ti nem lennétek, már rég zacskóval a fejemen járkálnék. rohog.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.08.21. 15:25)
Ez mind igaz, ezért is nem írok már abba a topikba. Én úgy gondolom, ha valaki párszor leírja értelmesen a véleményét, abból semmi baj nem lesz. Viszont, hogy valaki azzal kezdje a napját, hogy valamit rosszalló megjegyzést írjon a sztárról, az már egy kicsit primitív dolog. Sőt, ami a legdurvább, hogy páran nagyon elszálltak maguktól, és hatalmas nagy uraknak tartják magukat. Szóval nem is minősíteném azt a topikot, örülök, hogy nem írok oda.  beer.gif


Teljesen egyetértek! meghajolo.gif

Szerk.: Nagyon kéne már ide egy olyan nap, mikor az egész régi csapat itt van. Betti, Ági, Dave, én, te, Bosco, Szandi, Roland... Olyan jó volt órákat beszélgetni, meg néha hülyülni esténként... sad.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 21. 15:46 #17950
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.21. 15:12)
Hát, mindenki másképp látja. smileeee.gif


De én jól látom, nekem elhiheted wink.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.08.21. 15:12)
Ha tetszem neki, köszönjön, legalább időnként... Meg állandóan belém köt, ki nem állhatom. Várhatja, hogy először köszönjek rá.


Jogos. Bár szerintem pont azért csinálja ezeket, mert kosarat kapott Tőled. Ha így van, akkor Ő még ovis, és jól is döntöttél. wink.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.08.21. 15:12)
Én az összes sráccal így vagyok, aki valaha tetszett. Mármint egyiket sem fogom elfelejteni. Az első még oviban volt, és még rá is tisztán emlékszem. Volt, akiben csalódtam, mert kiderült, hogy nagyképű vagy bunkó, de sosem bántam meg az érzéseimet.


Ja igen, megértem. Én oviban igazi Casanova voltam, mert mindegyik lány tetszett laugh.gif Vagyis, nem úgy, hogy is mondjam, várj csak. Szóval úgy értem, hogy mindegyiküknek szerettem puszit adni. blush.gif
Igazán úgy egyik lányba sem voltam szerelmes, vagy ehhez hasonló, de, aki leginkább tetszett Őt Ildikónak hívták. Vagyis, hívják még ma is, mert még tartjuk a kapcsolatot. smileeee.gif
Első szerelmemet, általános suliban ismertem meg, mindjárt elsőben elvarázsolt, egy Márti nevű lány. Évekig hajtottam, hogy a barátnőm legyen blush.gif De aztán felvettek gimibe, és eljöttem, és összejött az egyik haverommal. Hát ez van.

Idézet (thunderbird @ 2011.08.21. 15:12)
Szerintem az a lány tuti, hogy ugyanúgy érzett irántad. smileeee.gif Ha rád mosolygott, és volt, hogy először köszönt, akkor biztos. Miért nem jártál vele? (bocsi, ha túl sokat kérdezek, végül is magánügy... blush.gif)


Ez kicsit bonyolult história. Úgynevezett "momentumaink" voltak, de gimi elején neki volt egy hosszú kapcsolata, utána nem sokkal meg jött a luxus életvitel, amihez nekem nem voltak meg a kapacitásaim. Úgymond. Volt, hogy 17 éves fejjel, 20 évvel idősebb pasija volt. Azért, ilyen fiatalon ez a korkülönbség, még nem egészséges, szerintem.
De én sosem tudtam utálni Őt, vagy nem kedvelni. Velem mindig aranyos, és kedves volt. Bár, volt, hogy összevesztünk, és akkor előfordult, hogy Ő az utca egyik oldaláról kiabált nekem, én meg a másikról neki laugh.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.08.21. 15:12)
Igen, én is olvastam itt még valamikor, hogy hasonló véleménnyel vagy arról a topikról. Szánalmas, hogy azért nyitnak egy topikot, hogy kibeszéljék, hogy ők mennyire utálják a Disney-sztárokat. Nagy tahóság szerintem. Nekem is, és biztos sok más embernek is elege van a mai Disney-ből, de az ócsárolása semmin sem változtat. Ez van, meg kell szokni. Vagy pedig menjenek el innen, ha ennyire zavarja őket. Én tuti, hogy kitartok emellett az oldal mellett. Hatalmas színvonalcsökkenésnek kell bekövetkeznie ahhoz, hogy elmenjek. Röviden: tőlem nem szabadultok egykönnyen. rohog.gif


Abszolúte. Most ennek tényleg semmi teteje. Tételezzük fel, minden második hír, valami fociról/forma 1-ről vagy egyéb sportról szólna, akkor meg jönne az olyan topik, hogy "le a sporttal, ez egy sztár fórum". Vagy hasonló. Semmi értelme az ilyen törekvéseknek, mert hosszútávon úgyis csak magukat ismétlik, és, ahogy te is írtad, egy dumatopik lesz belőle. Most nem azért, ismerek egy srácot, 7 éve tagja a fórumnak, és idősebb tőlem. És történetesen Selena Gomez a kedvence. Kíváncsi vagyok, hogy neki mit mondanának, hogy nem lehet a kedvence? Vagy lenézik, mert Ő az első számú kedvence? Ezek annyira gyerekes dolgok. Már bocsánat. Én sem szeretem a Díznit. De megállom, hogy ne írjam, és reklámozzam ezt mindenhol. Plusz, ha rákkantintok egy cikkre véletlen, oké, elolvasom, nem tetszik ami benne van, nem is írok semmit, mert akkor minek? Nem igaz? wink.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire
2011. augusztus 21. 16:30 #17951
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.21. 15:30)
Sziaa! w00t.gif Tudtam, hogy előbb-utóbb te is írni fogsz. biggrin.gif


Részemről is szia ismét Hajni, nagyon rég nem beszélgettünk. Örülök ám Neked wink.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.08.21. 15:30)
Ha ti nem lennétek, már rég zacskóval a fejemen járkálnék. rohog.gif 
Teljesen egyetértek! meghajolo.gif


Mi? Na azért ilyet ne, te bizony tényleg nagyon csodás vagy Dancsy, nem is értem, miért fordulnak meg ilyenek a buksidban wink.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.08.21. 15:30)
Nagyon kéne már ide egy olyan nap, mikor az egész régi csapat itt van. Betti, Ági, Dave, én, te, Bosco, Szandi, Roland... Olyan jó volt órákat beszélgetni, meg néha hülyülni esténként... sad.gif


Ja igen, szerintem is. A "szomszédok este" mindig eszembe fogj jutni, ha erről van szó, de jót nevettem, jaj, azért hiányzik, kénytelen vagyok bevallani wink.gif Tényleg jó kis team volt, be kell vallanom. Roland hozzászólásaival szoktam találkozni némelyik fényképes topikban, legutóbb is olyat nevettem az egyiken, remek poén volt. Szóval, biztosan nem változtunk, de már nem járunk ide sajnos sad.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.08.21. 15:25)
Végre régi arcok! Gondoltam akkor én is írok.


Ez egy nagyon jó ötlet volt.

Idézet (LittleVampire @ 2011.08.21. 15:25)
Nem is olyan rég beszéltem Rolanddal, és azt beszéltük, jó lenne összehozni a régi csapatot.  wink.gif 


Remek ötlet, szerintem is. Bár én már csak msn-en szoktalak látni titeket. Vandus-t, Rolandot, és Szandit. Többiek nincsenek felvéve nálam. Sajnos a ti címetek lányok, nekem nincs meg. sad.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.08.21. 15:25)
Nem vagy szép? Na ez vicces. Szerintem gyönyörű vagy, főleg azon a képen, amit mutattál nekem MSN-en. Abban a ruhában csodálatos voltál. Dancsy, még nem érkezett meg hozzám az a "kínai" ruha.  unsure.gif  biggrin.gif


És mi? Mi nem is láthatjuk azt a képet? sad.gif sad.gif sad.gif
Szerintem is gyönyörű vagy Dancsy, ismételten nem is értem, miért gondolod az ellenkezőjét wink.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.08.21. 15:25)
Ez mind igaz, ezért is nem írok már abba a topikba. Én úgy gondolom, ha valaki párszor leírja értelmesen a véleményét, abból semmi baj nem lesz. Viszont, hogy valaki azzal kezdje a napját, hogy valamit rosszalló megjegyzést írjon a sztárról, az már egy kicsit primitív dolog. Sőt, ami a legdurvább, hogy páran nagyon elszálltak maguktól, és hatalmas nagy uraknak tartják magukat. Szóval nem is minősíteném azt a topikot, örülök, hogy nem írok oda.  beer.gif


Nem csodálom. Bár, most hirtelen kíváncsi lettem, kik azok az illetők, de ha egyszer sok időm lesz, lehet átböngészem majd ezt a "topikot". Ahelyett, hogy inkább beszélgetnének a saját kedvenceikről, a megfelelő topikokban, ellentéteket szítanak. Mondjuk, ez volt mindig is a könnyebb út, ha őszinte akarok lenni.

Idézet (LittleVampire @ 2011.08.21. 15:25)
Én nem írok oda többet. Egyszer-kétszer leírtam oda a véleményemet, de ami ott megy az már kész katasztrófa. Semmi bajom nincs az oda járó fórumozókkal, de amit írnak, az már határozottan sértő. Sok sztárt pedig alaptalanul bántanak. Inkább kimaradok ebből. A téma pedig sokszor átmegy Justin Bieber, Rihanna topikká. Szóval köszönöm, nem kérek előle.  blush.gif


Értem. Hát akkor lehet mégse nézek be oda, mert nagy valószínűséggel nem tetszene, amit olvasnék.

Szerk:

Jé, floodoltam. Elnézést, de már szerkesztés nem volt elérhető, mint opció. smileeee.gif Megjavult a rendszer, jönnek a képek, szerencsére, bár itten netemmel nem igazán tudok most feltölteni, de a számomra két legfontosabbat magam akartam felrakni, úgyhogy bocsi, ezért írtam megkésve. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire
2011. augusztus 21. 17:29 #17952
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet
Ja igen, megértem. Én oviban igazi Casanova voltam, mert mindegyik lány tetszett  Vagyis, nem úgy, hogy is mondjam, várj csak. Szóval úgy értem, hogy mindegyiküknek szerettem puszit adni. 
Igazán úgy egyik lányba sem voltam szerelmes, vagy ehhez hasonló, de, aki leginkább tetszett Őt Ildikónak hívták. Vagyis, hívják még ma is, mert még tartjuk a kapcsolatot. 
Első szerelmemet, általános suliban ismertem meg, mindjárt elsőben elvarázsolt, egy Márti nevű lány. Évekig hajtottam, hogy a barátnőm legyen  De aztán felvettek gimibe, és eljöttem, és összejött az egyik haverommal. Hát ez van.

Ezt úgy érzem meg kell osztanom veletek, mert szerintem nagyon aranyos kis történet. Barátnőm kisöccse belém zúgott, de úgy Isten igazából. 4 éves a kiskrapek, de már igazi kis Don Juan. Ott aludtam barátnőméknél, és az öccse, Bence mindig kitépett az udvarból egy valamilyen nevenincs gyomnövényt, és azt adta nekem ajándékba. Aludni meg velem akart, de természetesen nemet mondtam neki. Nem lett volna olyan nagy dolog, hogy mellett alszik el, de akkor is, úgy láttam helyesnek, ha ez nem történik meg. Mondjuk, én kiskölyök koromban nem voltam még szerelmes, csak inkább rajongtam valaki után. A kék szemeivel kinyírt. blush.gif

Idézet
Jogos. Bár szerintem pont azért csinálja ezeket, mert kosarat kapott Tőled. Ha így van, akkor Ő még ovis, és jól is döntöttél.

Ezek a mostani 15-16 éves srácok annyira meg vannak bolondulva. Osztálytársam kidobta a fiúját. Erre meg a pasi az egész iskola előtt megszégyenítette a lányt. Minden undorító szóval megillette. Ez számomra érthetetlen, miért nem lehet elfogadni, hogy ha nincs tovább. Tovább kell lépni, nem itt sárral megdobálni a másikat. Szerintem ez nektek is egyértelmű, nem értem, hogy másnak miért kell cirkuszolni. think.gif

Idézet
Részemről is szia ismét Hajni, nagyon rég nem beszélgettünk. Örülök ám Neked

Ennek örülök, mert én is. Elolvastam a bemutatkozásod, és nagyon tetszik. Ezek mellett szeretném megköszönni, hogy kiírtál. air_kiss.gif

Idézet
Ja igen, szerintem is. A "szomszédok este" mindig eszembe fogj jutni, ha erről van szó, de jót nevettem, jaj, azért hiányzik, kénytelen vagyok bevallani  Tényleg jó kis team volt, be kell vallanom. Roland hozzászólásaival szoktam találkozni némelyik fényképes topikban, legutóbb is olyat nevettem az egyiken, remek poén volt. Szóval, biztosan nem változtunk, de már nem járunk ide sajnos 

Én próbálok alkalmazkodni. Egyszer meg is próbáltam az újakhoz beilleszkedni, de tojtak a fejemre, így gondoltam nem is írok többet. Viszont, amikor megláttam, hogy Te és Dancsy itt vagytok, majd' öröm táncot jártam. Én Dancsyval, Szandival, Rolanddal szoktam még úgy tartani a kapcsolatot. Néha Dévci tanárúrcival. Minket is csak Kate Winslet köt össze. blush.gif

Idézet
Remek ötlet, szerintem is. Bár én már csak msn-en szoktalak látni titeket. Vandus-t, Rolandot, és Szandit. Többiek nincsenek felvéve nálam. Sajnos a ti címetek lányok, nekem nincs meg. 

Ha gondolod én privátban megadom neked, és valamelyik este tarthatnák MSN egy összeröffenést a régi csapattal. Viszont, mostanság én is már csak akkor megyek fel MSN-re, ha már nagyon unatkozok. Próbálok a nyári szünet utolsó napjait kihasználni. Strand, barátok, város. wink.gif

Idézet
Jé, floodoltam. Elnézést, de már szerkesztés nem volt elérhető, mint opció.  Megjavult a rendszer, jönnek a képek, szerencsére, bár itten netemmel nem igazán tudok most feltölteni, de a számomra két legfontosabbat magam akartam felrakni, úgyhogy bocsi, ezért írtam megkésve.

Végre! Akkor én kezdek is neki a képfeltöltésnek. Bepótolom a lemaradást. beer.gif

Most jut eszembe. Holnap nekem már iskola van. Bekerültem a töri verseny csapatba. Holnap kapom meg a tételeket, amit meg kell nagyon gyorsan tanulni. Bár nem hiszem, hogy menni fog. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, thunderbird
2011. augusztus 21. 17:34 #17953
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Sziasztok!

Azta, de rég írtam már... biggrin.gif Itt meg mi történt, hogy még nincs DMT 2.? blink.gif Azt hittem mára már annak is a 100. oldalát járjátok. rolleyes.gif Jól van, akkor ennek örülök. De ne haragudjatok, nem hiszem, hogy visszaolvasok bármit is. _nevet.gif És veletek mi újság? Gondolom próbáljátok kiélvezni a nyár utolsó napjait is, mielőtt kezdődik a suli. Vagy nem, és egész nap csak kockultok. acute.gif Most én sem maradok sokáig, mindjárt megyek egyik barátom születésnapi bulijára, amiből asszem utca buli lesz. Érdekes lesz az is... nevet2.gif
3 felhasználónak tetszik: adry1415, MileyCyrus40, thunderbird
2011. augusztus 21. 17:37 #17954
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2011.08.21. 17:34)
Sziasztok!
Azta, de rég írtam már... biggrin.gif Itt meg mi történt, hogy még nincs DMT 2.?  blink.gif Azt hittem mára már annak is a 100. oldalát járjátok.  rolleyes.gif Jól van, akkor ennek örülök. De ne haragudjatok, nem hiszem, hogy visszaolvasok bármit is.  _nevet.gif  És veletek mi újság? Gondolom próbáljátok kiélvezni a nyár utolsó napjait is, mielőtt kezdődik a suli. Vagy nem, és egész nap csak kockultok. acute.gif Most én sem maradok sokáig, mindjárt megyek egyik barátom születésnapi bulijára, amiből asszem utca buli lesz. Érdekes lesz az is... nevet2.gif


Én már várom a sulit..Nem is tudom ,hogy lehet ez.. _nevet.gif
Egyébként buliba mész? Jó szórakozást. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: dave095
2011. augusztus 21. 17:40 #17955
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (adry1415 @ 2011.08.21. 17:37)
Én már várom a sulit..Nem is tudom ,hogy lehet ez.. _nevet.gif 
Egyébként buliba mész? Jó szórakozást. rolleyes.gif

Én is várom már, mert már megőrülök. Hiányzik a sok sulis marha, meg az ökörködések. biggrin.gif

Köszi, csak azt nem tudom hogy oldom meg a könyvosztást, mert az meg holnap reggel lesz. _nevet.gif Szép lesz az is. Bekászálódok hót' másnapos fejjel. nevet2.gif Na jó, azért nem. Mindent csak mértékkel. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: adry1415
2011. augusztus 21. 17:43 #17956
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2011.08.21. 17:40)
Én is várom már, mert már megőrülök. Hiányzik a sok sulis marha, meg az ökörködések. biggrin.gif
Köszi, csak azt nem tudom hogy oldom meg a könyvosztást, mert az meg holnap reggel lesz. _nevet.gif Szép lesz az is. Bekászálódok hót' másnapos fejjel. nevet2.gif Na jó, azért nem. Mindent csak mértékkel. biggrin.gif


Igen.Végül is én még azt sem tudom mikor lesz a könyvosztás _nevet.gif Holnap reggel a barátnőm megy vizsgázni és elkísérem,aztán benézünk a leendő sulimba.. cool.gif
Másnaposan? biggrin.gif Igaz,csak mértékkel.. cool.gif
1 felhasználónak tetszik: dave095
2011. augusztus 21. 19:07 #17957
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif

Most lett vége az Oroszlánkirálynak. Szégyen, nem szégyen, még nem láttam ezelőtt. unsure.gif Nagyon jó volt. heart.gif

Dave: tök jó, hogy végre te is írtál. smileeee.gif Lehet, hogy már el is mentél, de azért üzenem, hogy ne ess túlzásokba. rohog.gif
2011. augusztus 21. 19:22 #17958
- törölt felhasználó -    
Mindenki agyát megette egy zombi? unsure.gif
2011. augusztus 21. 19:43 #17959
- törölt felhasználó -    
Szia/sziasztok. smileeee.gif
Rég írtam. rolleyes.gif Nem tudom kinek van ellenére - elvileg ilyen üzeneteket, hogy jöhetek-e vagy sem nem lehet hagyni, vagy mi think.gif -, viszont thunderbird megfenyegetett, hogyha nem jövök nem ír vissza ( _nevet.gif ). Tehát itt vagyok. biggrin.gif
Rólam egy kicsi: A nevem Erzsébet, szólíts nyugodtan Bettinek vagy Bebének, nekem mindegy. Budapesten születtem, június 20-án, valamely kilencvenes évben. Jelenleg Magyarországon élek, nagyim, anyum, apum, Roland [tesó] társaságában. Hajam se nem hosszú sem rövid, barnásszőke, szeme pedig zöldesbarna. Magasságom 168 cm, hidd' sok, én utálok akár ilyen magas is lenni.
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, DisneyFans
2011. augusztus 21. 19:45 #17960
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.08.21. 19:43)
Szia/sziasztok. smileeee.gif
Rég írtam. rolleyes.gif Nem tudom kinek van ellenére - elvileg ilyen üzeneteket, hogy jöhetek-e vagy sem nem lehet hagyni, vagy mi think.gif -, viszont thunderbird megfenyegetett, hogyha nem jövök nem ír vissza ( _nevet.gif ). Tehát itt vagyok. biggrin.gif 
Rólam egy kicsi: A nevem Erzsébet, szólíts nyugodtan Bettinek vagy Bebének, nekem mindegy. Budapesten születtem, június 20-án, valamely kilencvenes évben. Jelenleg Magyarországon élek, nagyim, anyum, apum, Roland [tesó] társaságában. Hajam se nem hosszú sem rövid, barnásszőke, szeme pedig zöldesbarna. Magasságom 168 cm, hidd' sok, én utálok akár ilyen magas is lenni.


Na végre! Szia megint. laugh.gif Muszáj volt keményebb eszközökhöz folyamodnom, különben nem mered idetolni a képed. rohog.gif Nyugi, bírni fognak.

Kettesben vagyunk. rohog.gif Miről beszéljünk?

Szerk.: Hívhatsz Dancsynak. smileeee.gif
961 oldal 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!