Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 22. 10:25 #18021
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif
Tegnap ment haza az egyik barimőn Pestre!Hiányozni fog!Ma pedig az uncsim átjön hozzánk,remélem ezt a profilomat nem törli! mellow.gif
Egyébként,tök fáradt vagyok! mellow.gif Meg nagyon meleg is van!
2011. augusztus 22. 11:06 #18022
- törölt felhasználó -    
Sziasztok.Végre-végre haza jöttem Balatonról életem legrosszabb Balcsis útja volt.Azokkal akikkel voltam szánalmasak volt mindengyik csak ivott és piált folyamatosan az egyik lány 16 évesen olyan részeg volt már kiakkadtam rajta,melesleg az egész egy átverés volt.Mindent megígértek és semmi nem volt megtartva ráadásul most a társaság fiatalabb része ahova én is tartozom hisztisek és bunkók voltak ráadásul végig pofákat vágtak mondjuk ezt az egészet az egyik lány csinálta,mert a barátja berágott ráhogy ne szórja már el azt a kis pénzt amit kaptak nos összevesztek és elmentek a strandra miközben mi a kalandparkaba voltunk és ők is oda akartak menni utánuk mentük és akkor is a kiscsaj már pofákat vágott.Elegem van és többet nem megyek ilyenekre nem érdekel és hagyjon békén az a társaság. reklamalo.gif Ti,hogy vagytok.Melesleg megnéztem a True Blood legeslegelső részét és nagyon tetszett!
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, adry1415
2011. augusztus 22. 11:11 #18023
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Sziasztok hi.gif
Úgy volt,hogy ezen a héten találkozom a barátnőmmel,és ez már a második alkalom,hogy egy héttel arrébb rakja a találkozás időpontját,mert még mindig nyaralnak. sad.gif Meg tegnap rám ír az osztálytáram,és a végé mondja,hogy megy olvasni a kötelezőt,mert már úgy elhaladt.(közben meg csak a 28. oldalon tart) És ti hogy vagytok? smileeee.gif

Idézet (SelenaGirl @ 2011.08.22. 11:06)
Sziasztok.Végre-végre haza jöttem Balatonról életem legrosszabb Balcsis útja volt.Azokkal akikkel voltam szánalmasak volt mindengyik csak ivott és piált folyamatosan az egyik lány 16 évesen olyan részeg volt már kiakkadtam rajta,melesleg az egész egy átverés volt.Mindent megígértek és semmi nem volt megtartva ráadásul most a társaság fiatalabb része ahova én is tartozom hisztisek és bunkók voltak ráadásul végig pofákat vágtak mondjuk ezt az egészet az egyik lány csinálta,mert a barátja berágott ráhogy ne szórja már el azt a kis pénzt amit kaptak nos összevesztek és elmentek a strandra miközben mi a kalandparkaba voltunk és ők is oda akartak menni utánuk mentük és akkor is a kiscsaj már pofákat vágott.Elegem van és többet nem megyek ilyenekre nem érdekel és hagyjon békén az a társaság. reklamalo.gif Ti,hogy vagytok.Melesleg megnéztem a True Blood legeslegelső részét és nagyon tetszett!


Szorina w00t.gif De ez ilyen nyaralás féle volt,vagy ilyen táboros féle? blush.gif (kicsit lemaradtam)Én is belenéztem az első részbe,de nem nagyon tetszett.Hogy vagy? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. augusztus 22. 11:42 #18024
- törölt felhasználó -    
Idézet (DisneyFans @ 2011.08.22. 11:11)
Szorina w00t.gif De ez ilyen nyaralás féle volt,vagy ilyen táboros féle? blush.gif (kicsit lemaradtam)Én is belenéztem az első részbe,de nem nagyon tetszett.Hogy vagy? smileeee.gif


Szia-szia Kata heart.gif Nos nyaralás volt 10-en voltunk 4 felnőtt és 6 fiatal (abban a 6-ben benne vagyok én is),de hát én nem igazán éreztem jól magamat.Nos köszönöm meg vagyok éppen a körmömet festegetem és szépítgetem.Ne és te??
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. augusztus 22. 12:13 #18025
- törölt felhasználó -    
Sziasztok hi.gif
Képzeljétek,ma a barátnőm vizsgázott,és én mint jó barátnő,vártam rá három órát,a suliban...Aztán megjegyeztem neki,hogy lóg egy filmmel..biggrin.gif Pénteken könyvosztás,el sem hiszem,hogy mindjárt itt a suli.. cool.gif
2 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, DisneyFans
2011. augusztus 22. 14:47 #18026
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif
Nem tudom, ki látott, ki nem, de tegnap írtam ide, gondoltam ma is írok. A mai napon szinte csak lustálkodtam, megkaptam az iskolai könyveket, semmi erőfeszítésem nélkül (mert most osztották volna a 3-4-esek könyveit, azonban holnap az 5-6-osokét nincs ki kiossza, így el lehetett vinni, csak én nem mentem apumékkal, tehát nem kellett cipelnem a könyveim. rohog.gif ), és rájöttem, hogy nagyon kevés van, mivel 15 db lenne, de egy a tanárnál van. cool.gif
4 felhasználónak tetszik: adry1415, DisneyFans, MileyCyrus40, SelenaGirl
2011. augusztus 22. 14:56 #18027
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Idézet (SelenaGirl @ 2011.08.22. 11:42)
Szia-szia Kata heart.gif Nos nyaralás volt 10-en voltunk 4 felnőtt és 6 fiatal (abban a 6-ben benne vagyok én is),de hát én nem igazán éreztem jól magamat.Nos köszönöm meg vagyok éppen a körmömet festegetem és szépítgetem.Ne és te??


Köszönöm,én is megvagyok,de nagyon meleg van.Betti mondta,hogy jöjjek,úgy hogy gondoltam benézek.Hogy telik a napotok? smileeee.gif Majd máskor biztos jobban fogod magad érezni. smileeee.gif

Idézet (Lucille @ 2011.08.22. 14:47)
Sziasztok! hi.gif
Nem tudom, ki látott, ki nem, de tegnap írtam ide, gondoltam ma is írok. A mai napon szinte csak lustálkodtam, megkaptam az iskolai könyveket, semmi erőfeszítésem nélkül (mert most osztották volna a 3-4-esek könyveit, azonban holnap az 5-6-osokét nincs ki kiossza, így el lehetett vinni, csak én nem mentem apumékkal, tehát nem kellett cipelnem a könyveim. rohog.gif ), és rájöttem, hogy nagyon kevés van, mivel 15 db lenne, de egy a tanárnál van. cool.gif

Én se nagyon akarom elhozni a könyveket,sőt a sulit se nagyon várom.
2011. augusztus 22. 14:58 #18028
- törölt felhasználó -    
Idézet (DisneyFans @ 2011.08.22. 14:56)
Köszönöm,én is megvagyok,de nagyon meleg van.Betti mondta,hogy jöjjek,úgy hogy gondoltam benézek.Hogy telik a napotok? smileeee.gif Majd máskor biztos jobban fogod magad érezni. smileeee.gif
Én se nagyon akarom elhozni a könyveket,sőt a sulit se nagyon várom.

Hát igen, ha engem már fenyegettek, hogyha nem jövök, én miért ne csinálhatnám enyhébben? rohog.gif Itt olyan meleg van.. vagyis jó, árnyékban még csak hűvös, viszont ha kimegyek az ablak elé lesülök. blink.gif
Én sem várom, de, hogy megkaptam a könyveket egész nyugodt lettem.
Ma álmomban Bridget Marquardt voltam. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. augusztus 22. 14:59 #18029
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.08.22. 14:47)
Sziasztok! hi.gif
Nem tudom, ki látott, ki nem, de tegnap írtam ide, gondoltam ma is írok. A mai napon szinte csak lustálkodtam, megkaptam az iskolai könyveket, semmi erőfeszítésem nélkül (mert most osztották volna a 3-4-esek könyveit, azonban holnap az 5-6-osokét nincs ki kiossza, így el lehetett vinni, csak én nem mentem apumékkal, tehát nem kellett cipelnem a könyveim. rohog.gif ), és rájöttem, hogy nagyon kevés van, mivel 15 db lenne, de egy a tanárnál van. cool.gif

lustálkodás felsőfokon! cool.gif
Én láttalak a tegnap! cool.gif
Lehet azért van a tanárnál,mert az a könyv az tele van okosággal,azért nem adta oda,mert ha nyáron elolvassátok akkor okosak lesztek és a tanár nem tud veletek ordibálni. yes.gif cool.gif
2011. augusztus 22. 15:01 #18030
- törölt felhasználó -    
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.22. 14:59)
lustálkodás felsőfokon! cool.gif 
Én láttalak a tegnap! cool.gif 
Lehet azért van a tanárnál,mert az a könyv az tele van okosággal,azért nem adta oda,mert ha nyáron elolvassátok akkor okosak lesztek és a tanár nem tud veletek ordibálni. yes.gif  cool.gif

Hun láttál, mikor alig voltam kin? unsure.gif blink.gif
Nem, mert ez egy felmérőlapos dolog, és sajnos nem leshetünk bele. secret.gif Elsőnek amúgy pont a matek könyvek akadtak a kezembe. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40
2011. augusztus 22. 15:03 #18031
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.08.22. 15:01)
Hun láttál, mikor alig voltam kin? unsure.gif  blink.gif 
Nem, mert ez egy felmérőlapos dolog, és sajnos nem leshetünk bele. secret.gif Elsőnek amúgy pont a matek könyvek akadtak a kezembe. rohog.gif

én mindent látok cool.gif
pont a matek!én azt utálom a legjobban!nekem az a szenvedés biggrin.gif
2011. augusztus 22. 15:05 #18032
- törölt felhasználó -    
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.22. 15:03)
én mindent látok cool.gif 
pont a matek!én azt utálom a legjobban!nekem az a szenvedés biggrin.gif

Én nem tartom annyira nehéznek, csak sok gondolkodás, és semmi lustálkodás, ami nekem nem nagyon megy. biggrin.gif Mondjuk sikerült összehozni egy dolgozatot, ami ötös lett, mert csak egy pontot veszítettem. cool.gif A legjobban a bemagolós tantárgyakat utálom, azok nagy részét sem magolom be, inkább "megtanulom", eddigi legnagyobb ellenségem a földrajz. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40
2011. augusztus 22. 15:11 #18033
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.08.22. 15:05)
Én nem tartom annyira nehéznek, csak sok gondolkodás, és semmi lustálkodás, ami nekem nem nagyon megy. biggrin.gif Mondjuk sikerült összehozni egy dolgozatot, ami ötös lett, mert csak egy pontot veszítettem. cool.gif A legjobban a bemagolós tantárgyakat utálom, azok nagy részét sem magolom be, inkább "megtanulom", eddigi legnagyobb ellenségem a földrajz. rolleyes.gif

utálom a sulit! biggrin.gif
nekem a legnagyobb ellenségem nem más mint az egész suli rohog.gif
2011. augusztus 22. 15:15 #18034
- törölt felhasználó -    
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.22. 15:11)
utálom a sulit! biggrin.gif 
nekem a legnagyobb ellenségem nem más mint az egész suli rohog.gif

Én sajnos arra a szintre jutottam, hogy egészen megszerettem. rohog.gif Mondjuk jó, még mindig utálom a 6 órakor kelést, az október akárhányadikáigi nyári időszámítást (az az, ugye?) meg az órákat, a dogákat, de... valahol el kell tölteni az időt. Van kedvenc órád/órátok? cool.gif
1 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40
2011. augusztus 22. 15:17 #18035
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.08.22. 15:15)
Én sajnos arra a szintre jutottam, hogy egészen megszerettem. rohog.gif Mondjuk jó, még mindig utálom a 6 órakor kelést, az október akárhányadikáigi nyári időszámítást (az az, ugye?) meg az órákat, a dogákat, de... valahol el kell tölteni az időt. Van kedvenc órád/órátok? cool.gif

én csak a környezetet szeretem,meg egy kicsit a nyelvtant rolleyes.gif
2011. augusztus 22. 15:19 #18036
- törölt felhasználó -    
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.22. 15:17)
én csak a környezetet szeretem,meg egy kicsit a nyelvtant rolleyes.gif

Fú, a környezetet csak akkor szeretem, amikor állatokról meg ilyenekről van szó. cool.gif Mármint a földrajzi részét utálom az egészben, megjegyezhetetlen, hogy ez és ez így alakult ki. A földrajzi részben a kedvencem a vulkánok voltak, azok megjegyezhetőbbek. cool.gif A nyelvtan? Hát, amennyit mi tanultunk, de ezeket a hangokat meg ilyeneket sose értettem. fear.gif
1 felhasználónak tetszik: adry1415
2011. augusztus 22. 15:20 #18037
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.08.22. 15:19)
Fú, a környezetet csak akkor szeretem, amikor állatokról meg ilyenekről van szó. cool.gif Mármint a földrajzi részét utálom az egészben, megjegyezhetetlen, hogy ez és ez így alakult ki. A földrajzi részben a kedvencem a vulkánok voltak, azok megjegyezhetőbbek. cool.gif A nyelvtan? Hát, amennyit mi tanultunk, de ezeket a hangokat meg ilyeneket sose értettem. fear.gif


Én mindig jó voltam bioszból is. cool.gif
2011. augusztus 22. 15:22 #18038
- törölt felhasználó -    
Idézet (adry1415 @ 2011.08.22. 15:20)
Én mindig jó voltam bioszból is. cool.gif

Ha az ilyen állatosdira meg ilyesmikre gondolsz, akkor azokban én mindig jobb voltam, mint földrajzból. Számomra megjegyezhetetlenek, de mindig szerencsém van és a tanár vagy elnéz valamit és jobb jegyet add - persze ilyenkor nem szokásom szólni - vagy épp jobban teljesítek, mint gondoltam. cool.gif
2011. augusztus 22. 15:37 #18039
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.08.22. 15:19)
Fú, a környezetet csak akkor szeretem, amikor állatokról meg ilyenekről van szó. cool.gif Mármint a földrajzi részét utálom az egészben, megjegyezhetetlen, hogy ez és ez így alakult ki. A földrajzi részben a kedvencem a vulkánok voltak, azok megjegyezhetőbbek. cool.gif A nyelvtan? Hát, amennyit mi tanultunk, de ezeket a hangokat meg ilyeneket sose értettem. fear.gif

Én is csak az állot részt szeretem!
nem vagy egyedül
2011. augusztus 22. 19:08 #18040
- törölt felhasználó -    
Szervusztok hi.gif Nos megint itt volt a barátnőm,kihintáztuk a belünket de amúgy jó volt rohog.gif Azután nálunk voltam,beszélgettünk egy nagyot(amit mindig szoktunk) és hirtelen elkezd vérezni a lába,de erre kiderült megvakarta.Öccse meg autómániás így bátyóm autógyüjteményére rá volt kattanva. rohog.gif
Szorina,á,de jó látni ^^
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, SelenaGirl
961 oldal 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!