Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 23. 19:59 #18061
- törölt felhasználó -    
Sziasztok,üdv mindenkinek! hi.gif Gondoltam megnézem a topikot ha már fölléptem az oldalra.Most jöttem haza eddig a barátnőmmel sétálgattam és beszélgettem egy kicsit utána viszont jött még egy csajszi így vele is beszélgettem egy kicsit és nagyon sok közös van bennünk.Ma nagyon megijdtem filmnézés közben mivel valami Motel 2-őt néztünk meg,nem akartam mert félelmetesnek tűnt,de hát a többiek akarták.Nem néztem meg még a felét sem,mert a párnám a fejemen volt szinte az egész film alatt annyira szőrnyű volt számomra.Elég brutálisan végezték ki benne az embereket és én az ilyeneket nem bírom,inkább vígjáték vagy a romantikus filmek híve vagyok!

Idézet (WhiteAngel @ 2011.08.23. 19:50)
Nah sziasztokSiettem ahogy tudtam csak nem győzök itt válaszolni a sok szülinapi üzenetre,meg most családom is megköszöntött és kaptam rudit,bounty-t,tik takot és raffaello-t.Ha esetleg kér valaki,most jelezze.Meg majd megyek face-re is,azthiszem ott is válaszolgathatok majd.Délután meg voltam barátnőmmel,tőle is kaptam ajándékot.Nehéz lenne körülírni,lényeg hogy saját munka aminek nagyon örültem.És veletek mi a helyzet? laugh.gif


Szia-szia Vanda!Boldog születésnapot kívánok megegyszer,mert már megtettem! laugh.gif Nos akkor te aztán kaptál sok édességet,sajnos nem szeretem az édességeket maximum havonta eszek meg egy szelet milkivayt (sajnos nem tudom,hogyan kell írni) eszek meg és azt is nagy nehezen.
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. augusztus 23. 20:01 #18062
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.08.23. 19:50)
Nah sziasztok
Siettem ahogy tudtam csak nem győzök itt válaszolni a sok szülinapi üzenetre,meg most családom is megköszöntött és kaptam rudit,bounty-t,tik takot és raffaello-t.Ha esetleg kér valaki,most jelezze.Meg majd megyek face-re is,azthiszem ott is válaszolgathatok majd.Délután meg voltam barátnőmmel,tőle is kaptam ajándékot.Nehéz lenne körülírni,lényeg hogy saját munka aminek nagyon örültem.És veletek mi a helyzet? laugh.gif

Szia Vanda!
Már vártalak téged is! Egyre több régi lesz. Nem tudom, de harmadjára is Boldog Születésnapot kívánok. Szégyellem is magam, hogy nem csináltam semmilyen képet neked, de megígérem neked, hogy majd holnap készítek neked. blush.gif Ne számíts nagy dologra, csak amatőr képeket tudok szerkeszteni..
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, SelenaGirl
2011. augusztus 23. 20:03 #18063
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.23. 20:01)
Szia Vanda! 
Már vártalak téged is! Egyre több régi lesz. Nem tudom, de harmadjára is Boldog Születésnapot kívánok. Szégyellem is magam, hogy nem csináltam semmilyen képet neked, de megígérem neked, hogy majd holnap készítek neke képet.  blush.gif  Ne számíts nagy dologra, csak amatőr képeket tudok szerkeszteni..

Én bárminek örülök és jól esik hogy ilyen sokan gondoltak rám biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird
2011. augusztus 23. 20:11 #18064
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Hát igen! A régi, jól összeszokott nagy család. Nagyon szeretlek titeket! wub3.gif
Mi újság veletek!?
Itt minden rendben van éppen most értem haza a Balatonról. Különben is nagyon kreol bőrű vagyok (anyukámat mindig 'brazilnak' nézik) de most még barnább lettem. yes.gif rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird, DisneyFans, Rap4ever8
2011. augusztus 23. 20:13 #18065
- törölt felhasználó -    
Szép estét!
Visszajöttem a korizásból. Huh, jól leizzadtam. mellow.gif Annyit mondhatok, hogy legközelebb ez már csak suliban tesiórán fog előferdülni. biggrin.gif
Most pedig olvasgathatok vissza. rolleyes.gif

Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.23. 20:11)
Hát igen! A régi, jól összeszokott nagy család. Nagyon szeretlek titeket! wub3.gif
Mi újság veletek!? 
Itt minden rendben van éppen most értem haza a Balatonról. Különben is nagyon kreol bőrű vagyok (anyukámat mindig 'brazilnak' nézik) de most még barnább lettem. yes.gif rohog.gif

Hát igen, eddig is elég Barna voltál. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: LittleVampire, olsenfan.., Rap4ever8
2011. augusztus 23. 20:15 #18066
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.23. 20:13)
Szép estét! 
Visszajöttem a korizásból. Huh, jól leizzadtam. mellow.gif Annyit mondhatok, hogy legközelebb ez már csak suliban tesiórán fog előferdülni. biggrin.gif
Most pedig olvasgathatok vissza. rolleyes.gif



Koriztál Dancsy? w00t.gif
Egyem a szívedet. Én is minden télen szombatonként ki szoktam menni közkorira a haverokkal. Mindig vagyunk a koripályán vagy 200-an. Nagyon szeretem! heart.gif
Mostanában meg görkorizni szoktam. azt is nagyon szeretem. Jó fárasztó de megéri! yess.gif

Dancsy ez nem volt vicces. beee.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 23. 20:17 #18067
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.23. 20:15)
Koriztál Dancsy?  w00t.gif 
Egyem a szívedet. Én is minden télen szombatonként ki szoktam menni közkorira a haverokkal. Mindig vagyunk a koripályán vagy 200-an. Nagyon szeretem! heart.gif
Mostanában meg görkorizni szoktam. azt is nagyon szeretem. Jó fárasztó de megéri! yess.gif

Görkoriztam. rolleyes.gif Utálom a jégkorit. Csúszós, veszélyes... Semmi kedvem csontot törni ilyen hülyeség miatt..

Szerintem vicces volt. _nevet.gif
2011. augusztus 23. 20:18 #18068
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.23. 20:15)

Dancsy ez nem volt vicces. beee.gif

Barna...barna festék? smileeee.gif _nevet.gif
Én meg kapom itt folyamatosan az üzeneteket mindenhonnan és közben aknakeresőzöm barátnőmmel.Már azt se tudom hol áll a fejem. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 23. 20:20 #18069
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.08.23. 20:18)
Barna...barna festék? smileeee.gif  _nevet.gif 
Én meg kapom itt folyamatosan az üzeneteket mindenhonnan és közben aknakeresőzöm barátnőmmel.Már azt se tudom hol áll a fejem. laugh.gif

Tapogatózz a nyakadnál, és csak megtalálod. biggrin.gif

Szerk.: Ne most fagyjunk már le! mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. augusztus 23. 20:26 #18070
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.23. 20:20)
Tapogatózz a nyakadnál, és csak megtalálod. biggrin.gif
Szerk.: Ne most fagyjunk már le! mellow.gif

Várjál,mindjárt megcsinálom.Áh,már meg is van rohog.gif
Én egyébként továbbra is figyelek csak kivittem a maradék csokit a hűtőbe hogy ne olvadjon el.Holnap találkozom Timi-vel és az egyikből neki is viszek biggrin.gif
2011. augusztus 23. 20:33 #18071
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.08.23. 20:26)
Várjál,mindjárt megcsinálom.Áh,már meg is van rohog.gif 
Én egyébként továbbra is figyelek csak kivittem a maradék csokit a hűtőbe hogy ne olvadjon el.Holnap találkozom Timi-vel és az egyikből neki is viszek biggrin.gif



Timi+Vanda!? w00t.gif
Aztán csináljatok ám közös képet és jöhet ide fel. rohog.gif
Ne aggódj Dancsy. Nincs itt semmiféle fagyás! cool.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 23. 20:33 #18072
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.08.22. 15:01)
Hun láttál, mikor alig voltam kin? unsure.gif  blink.gif 
Nem, mert ez egy felmérőlapos dolog, és sajnos nem leshetünk bele. secret.gif Elsőnek amúgy pont a matek könyvek akadtak a kezembe. rohog.gif


Nekünk kiosztják a matekot és az irodalmat is ( secret.gif). A matekot be kell adni év elején, az irodalom, meg a munkafüzet végén van. De mindegy, mert úgysem jelenti be, ha abból írunk, a tz-t meg ő csinálja.

Amúgy sziasztok. happy.gif

Aki még nem ismerne, a nevem Erika, 13 éves vagyok. Mostanában Mostanáig nem jártam rendszeresen, de kb. egy hónapja írtam először ide. smileeee.gif

Én is nagyon szeretek (gör)korcsolyázni, szoktam is, de most nagyon meleg van mindenhez. Viszont ma voltunk plázában, kaptam pár ruhát így suli előtt. smileeee.gif Most éppen tv-t nézek, na meg persze Starity-zok. Egyébként hétvégén voltam az unokatestvéremnél, nagyon jól szórakoztunk, még fürdeni is mentünk.
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, SelenaGirl
2011. augusztus 23. 20:37 #18073
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.23. 20:11)
Hát igen! A régi, jól összeszokott nagy család. Nagyon szeretlek titeket! wub3.gif
Mi újság veletek!? 
Itt minden rendben van éppen most értem haza a Balatonról. Különben is nagyon kreol bőrű vagyok (anyukámat mindig 'brazilnak' nézik) de most még barnább lettem. yes.gif rohog.gif

Bizony, a Barnáknak barnának kell lenniük. wink.gif Élménybeszámolót kaphatunk? Kíváncsi vagyok, mi történt veled. Ugyanitt megjegyezném, hogy én irigylem a kreolbőrűeket, mert én hófehér vagyok. Reggel elmentem futni, 8 óra környékén már megkapott egy kicsit a nap sugara. Azóta naptejjel indulok futni, de mindig leizzad rólam. Így érdekes "illatom" van, általában amikor hazaérek, szóval megcélzom a zuhanyzót. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, olsenfan.., Erika120
2011. augusztus 23. 20:40 #18074
- törölt felhasználó -    
Hát, ennek a beszélgetésnek részemről (megint) vége, filmnézés miatt. sad.gif A halott menyasszonyt fogom látni. Nagyon tetszik így előre is, mert belekukkantottam. Szép a képi világa. smileeee.gif

További szép estét! hi.gif
(Tíz után már folyamatosan leszek.)
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Erika120
2011. augusztus 23. 20:43 #18075
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.23. 20:37)
Bizony, a Barnáknak barnának kell lenniük.  wink.gif Élménybeszámolót kaphatunk? Kíváncsi vagyok, mi történt veled. Ugyanitt megjegyezném, hogy én irigylem a kreolbőrűeket, mert én hófehér vagyok. Reggel elmentem futni, 8 óra környékén már megkapott egy kicsit a nap sugara. Azóta naptejjel indulok futni, de mindig leizzad rólam. Így érdekes "illatom" van, általában amikor hazaérek, szóval megcélzom a zuhanyzót.  smileeee.gif



Illatod!? nevet2.gif
Igen. A fehér bőrüek is nagyon gyönyörűek főleg (nagy kedvencem) Rose McGowan.nek nagyon jól áll. Bár én nem vagyok olyan barna mint anyum de ha így folytatom őt is leelőzöm. Pedig anya eddig életében nagyon kevésszer volt szoliba. nem is nagyon szereti. secret.gif rohog.gif

Jól van Dancsy. Ezt megjegyeztük. acute.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 23. 20:52 #18076
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erika120 @ 2011.08.23. 20:33)
Amúgy sziasztok. happy.gif
Aki még nem ismerne, a nevem Erika, 13 éves vagyok. Mostanában Mostanáig nem jártam rendszeresen, de kb. egy hónapja írtam először ide. smileeee.gif 
Én is nagyon szeretek (gör)korcsolyázni, szoktam is, de most nagyon meleg van mindenhez. Viszont ma voltunk plázában, kaptam pár ruhát így suli előtt. smileeee.gif Most éppen tv-t nézek, na meg persze Starity-zok. Egyébként hétvégén voltam az unokatestvéremnél, nagyon jól szórakoztunk, még fürdeni is mentünk.


Szia Erika nagyon régen beszéltünk már,örülök hogy itt vagy!Én is imádok görkorcsolyázni sőt még jégkorcsolyázni is.Mivel apukám jégkorongozik így amikor kisebb voltam az edzésein tanítot egy kicsit mindig,mondtanra már nagyon jól megy.Görkorcsolyázni viszont egyedül tanultam meg,hirtelen rámjött,hogy én görkorizni szeretnék és apummal vetettem egyet így mindennap lementem és tanultam órákon így sikerült 3 nap alatt nagyon jól megtanulnom görkorizni.Juj nekünk is kéne menni vásárolni,mivel nyáron kb. 5 cm nőttem és a félruhatáram odaveszet így mehetek vásárolni 2 napon keresztül,hogy újra tömve legyen a szekrényem.Oké nincs ellenemre a vásárlás sőt imádom csinálni csak olyan rossz ruhákat probálgatni folyamatosan. laugh.gif

Mondjuk aki nem ismer annak bemutatkozom egy kis szöveggel.Nos a becsültes nevem Szorina,de jobban szeretem,hogy ha becézgetnek Szotyínak,Törpicurnak,de attól még elviselem,hogy ha Szorináznak.13 éves vagyok 7. osztályos tanuló..Kb olyan Júniusban vagy májusban csatlakoztam a topikhoz amit nem bántam meg. cool.gif Szeretek barátkozni és utálom a mocskos és illetlen viselkedést melesleg a szleng beszédet.Kézilabdázom lassan 1 éve amit imádok csinálni,de soha nem lenne az a foglalkozásom számomra ez egy hobbi semmi más.
2 felhasználónak tetszik: Erika120, DisneyFans
2011. augusztus 23. 20:57 #18077
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.08.23. 20:52)
Szia Erika nagyon régen beszéltünk már,örülök hogy itt vagy!Én is imádok görkorcsolyázni sőt még jégkorcsolyázni is.Mivel apukám jégkorongozik így amikor kisebb voltam az edzésein tanítot egy kicsit mindig,mondtanra már nagyon jól megy.Görkorcsolyázni viszont egyedül tanultam meg,hirtelen rámjött,hogy én görkorizni szeretnék és apummal vetettem egyet így mindennap lementem és tanultam órákon így sikerült 3 nap alatt nagyon jól megtanulnom görkorizni.Juj nekünk is kéne menni vásárolni,mivel nyáron kb. 5 cm nőttem és a félruhatáram odaveszet így mehetek vásárolni 2 napon keresztül,hogy újra tömve legyen a szekrényem.Oké nincs ellenemre a vásárlás sőt imádom csinálni csak olyan rossz ruhákat probálgatni folyamatosan. laugh.gif


Szia! w00t.gif Én jégkorizni tanárral, görkorizni egyedül tanultam. Velem is ez van, a lábam is, én is nőttem. A próbálgatós részt én is utálom, egyszerűbb lenne kiválasztani a stílust, és kész. smileeee.gif Egy vacak pólóbol vagy 5-öt felpróbáltam, mert rossz volt a méretezése. Már csak cipőt fogunk venni, aztán bezár a nagybevásárlás. Ma arra nem volt idő, mert csak délután mentünk. De a cipővásárlás a legnehezebb. unsure.gif Sajnos mostmár nem nagyon leszek, mert másnak kell a gép. De további jó beszélgetést mindenkinek! laugh.gif És jó éjszakát! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. augusztus 23. 20:58 #18078
- törölt felhasználó -    
Egyébként gondoltam most hogy így többen vagyunk,belinkelném esetleg az új,saját videómat.Korábban is sokat csináltam de egy időre leálltam,most azonban újra belelendültem.Mind animés témájú volt és ez is az mert őszintén szólva ebből van a legtöbb anyagom de remélem van olyan akit érdekel és esetleg tetszik majd neki.A korábbi profilom ez,a jelenlegi pedig látható a videónál.

Szerk: na most ez a csönd vagy azt jelenti hogy nagyon rossz vagy nem tudom... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, LittleVampire
2011. augusztus 23. 21:05 #18079
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.08.23. 20:58)
Egyébként gondoltam most hogy így többen vagyunk,belinkelném esetleg az új,saját videómat.Korábban is sokat csináltam de egy időre leálltam,most azonban újra belelendültem.Mind animés témájú volt és ez is az mert őszintén szólva ebből van a legtöbb anyagom de remélem van olyan akit érdekel és esetleg tetszik majd neki.A korábbi profilom ez,a jelenlegi pedig látható a videónál.
Szerk: na most ez a csönd vagy azt jelenti hogy nagyon rossz vagy nem tudom... rohog.gif


Nekem nagyon tetszik a videó,szép és kreatív munka.Nagyon jó a téma körre is,mondjuk lehet,hogy azért mondom ezt mert szeretem az animéket. wub.gif Nekem tényleg nagyon tetszik és csodálatos munka is,a másik videó is nagyon tetszik nekem sőt a második jobban is tetszik!Remélem csinálasz majd még ilyen videókat,mert szívesen nézem őket..
2011. augusztus 23. 22:06 #18080
- törölt felhasználó -    
Van még valaki? unsure.gif

Sajnálom, hogy itt kellett hagynom titeket, de ma filmnézős napot tartottam. laugh.gif A kettő teljesen más volt (ha valakit érdekel, melyikek voltak, meglesheti a filmes topikban), de jól szórakoztam mindkettőn. Na jó, talán az első jobb volt. blush.gif

Vanda: Jó lett a videód, gyönyörűek a betűtípusok, és profin vágsz. meghajolo.gif A számválasztás is jó, csak egy bajom van vele. Utánanézhettél volna a dalszövegnek, mert van benne pár veszélyes spelling hiba. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
961 oldal 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!