Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 23. 23:14 #18081
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
sziasztok beer.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.08.23. 22:27)
Bocs a flúdért, később nyugodtan lehet törölni, de VALAKI?? mellow.gif


Flúd! biggrin.gif Már itt is vagyok, csak velem az a baj, hogy nem tudok keveset írni. Bocs, hogy késtem, Supnat képeztem, és vacsoráztam, zuhanyoztam, de most már itt leszek wink.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.08.23. 22:06)
ha valakit érdekel, melyikek voltak, meglesheti a filmes topikban


Mindjárt megyek is oda, mert adós maradtam egy válasszal, plusz, akkor elolvasom, hogyan értékelted a mozikat beer.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.08.23. 20:20)
Szerk.: Ne most fagyjunk már le! mellow.gif


Ha ismereteim helyesek, akkor joe nem szereti ezt a kifejezést, hogy ne fagyjunk. De, ha fagyunk, akkor máris hozom a húst _nevet.gif _nevet.gif

Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.23. 20:11)
Hát igen! A régi, jól összeszokott nagy család.


Szia Barna! beer.gif

Idézet (WhiteAngel @ 2011.08.23. 19:50)
Siettem ahogy tudtam csak nem győzök itt válaszolni a sok szülinapi üzenetre,meg most családom is megköszöntött és kaptam rudit,bounty-t,tik takot és raffaello-t.Ha esetleg kér valaki,most jelezze.Meg majd megyek face-re is,azthiszem ott is válaszolgathatok majd.Délután meg voltam barátnőmmel,tőle is kaptam ajándékot.Nehéz lenne körülírni,lényeg hogy saját munka aminek nagyon örültem.És veletek mi a helyzet? laugh.gif


Látod Vandus? Sokan szeretnek Téged! wink.gif Szülinapos topikodba írtam, facebookon is, de itt még nem, úgyhogy boldog születésnapot! Egyébként jól telt a szülinapod? wink.gif

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.08.23. 18:18)
Ha már a magasság a téma engem mindig zavart, hogy ennyire alacsony vagyok (153 cm).


Komolyan? Én magasabbnak tippeltelek magamban. De persze ez egyáltalán nem baj szerintem, bár általában, akiket én ismerek lányok, kb. ugyanebben a magasságban, nincsenek megelégedve azzal, hogy picik. Pedig, rajtam nem múlott sose, én állandóan dicsérgettem Őket. blush.gif

Idézet (Lucille @ 2011.08.23. 16:41)
Most énekeljem el, hogy "álmomban már láttalak", vagy nincs is ilyen szöveg? rohog.gif


Az egy film volt rohog.gif wink.gif

Idézet (Lucille @ 2011.08.23. 16:41)
A lényeg, hogy nézegettem a profilod, és szőkének tűntél az egyik kép alapján, no meg tiszta VV Jerzey-nek (bocsi, hogy ezt hoztam fel xD) néztelek, álmomban meg Jerzey elkezdett vetkőzni, ráadásul szőke volt. blink.gif


Szőkének? biggrin.gif Amúgy voltam melírozott szőke, de az nagyon rossz elképzelés volt, talán egy évig erőltettem is. rolleyes.gif
Nahát-nahát, micsoda egybeesések. rohog.gif
VV Jerzy-t már mikeyla is mondta nekem, hogy hasonlítunk. És, muszáj vagyok megkérdezni lányok, ez jó, vagy rossz? Mert, az-az igazság, én nem igazán tudom.

Idézet (joe_r @ 2011.08.23. 16:26)
...de azt nézem, veled mi történt Bosco?
Megsütötte a fejed a nap?  rohog.gif


Szia joe! beer.gif Mire gondolsz? Profilkép? Vagy? Sorry, csak tippelni tudok.

Idézet (joe_r @ 2011.08.23. 16:26)
Nekem viszont nincsenek ilyen gondjaim, már ami a magasságot illeti. Soha nem frusztrált, ha tőlem magasabb az illető hölgyemény. Példának okáért van egy kb. 190 cm magas lány ismerősöm, és ha még erre rá tesz egy lapáttal egy 10 centis tűsarokkal, akkor az már ~200 cm, de soha nem zavart még.


Nos, az igen, azért ez így nem semmi. Bár, az-az igazság, hogy ilyen téren, akkor mások vagyunk. Párszor voltam hasonló helyzetben én is, lány magassarkúban volt olyan 1.94-5m körül, én meg kb. 1.81m, alkalmai cipőben, ráadásul úgy álltam, mint, aki karót nyelt. Túlzok kicsit, de azért, olyan sokat nem. Nagyon kényelmetlenül éreztem magam.
Persze a beszélgetéssel, és a társalgással így sem volt hiba, csak tudod, valahogy bennem volt az-az érzés, hogy én vagyok a férfi, de, Ő majdnem egy fejjel magasabb, mint én.
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 23. 23:17 #18082
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.08.23. 23:14)

Látod Vandus? Sokan szeretnek Téged! wink.gif Szülinapos topikodba írtam, facebookon is, de itt még nem, úgyhogy boldog születésnapot! Egyébként jól telt a szülinapod? wink.gif

Igen-igen,látom biggrin.gif
Remekül,barátnőmmel voltam egész nap és kaptam tőle egy aranyos saját készítésű tárgyat amit feltöltöttem facebookon az üzenőfalamra kép formájában.Holnap pedig ahogy említettem a Timivel találkozom,igen Barna,lesznek majd közös képek és tőle is kapok elvileg valamit(meg én is adok mert korábban neki is volt szülinapja csak akkor nem tudtunk találkozni hogy odaadjam). Sokan felköszöntöttek itt is meg face-en is szóval jólesett.És kaptam pár csokit amiből a túró rudi és a bounty első fele el is tűnt. rohog.gif
Szerk: És mennem is kell úgyhogy jóéjt mindenkinek rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, thunderbird
2011. augusztus 23. 23:20 #18083
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.08.23. 23:14)
sziasztok beer.gif 
Flúd! biggrin.gif Már itt is vagyok, csak velem az a baj, hogy nem tudok keveset írni. Bocs, hogy késtem, Supnat képeztem, és vacsoráztam, zuhanyoztam, de most már itt leszek wink.gif
Mindjárt megyek is oda, mert adós maradtam egy válasszal, plusz, akkor elolvasom, hogyan értékelted a mozikat  beer.gif

Szia! hi.gif
Sejtettem, hogy akkor jön valaki, mikor már mennék. rolleyes.gif Ez az én formám. rohog.gif Az előbb Bettit is láttam, tuti, hogy még Hajni is fent van, mégsem ír senki. reklamalo.gif
Amúgy mi újság veled? smileeee.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.08.23. 23:14)
Ha ismereteim helyesek, akkor joe nem szereti ezt a kifejezést, hogy ne fagyjunk. De, ha fagyunk, akkor máris hozom a húst _nevet.gif  _nevet.gif

Sebaj, ez nem szabályellenes, ezért nem bannolhat. rohog.gif
Gondoltam, hogy még emlékszel a húsra. _nevet.gif Ezt nem hagyhattad ki. biggrin.gif

Szerk.: És Dév is itt van, mégsem ír. mad.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. augusztus 23. 23:26 #18084
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!

Magam se hiszem el,de végre sikerül egy normális bemutatkozást összehozni.

Amúgy Vanda,ha itt van mégy egyszer NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok neki. happy.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 23. 23:27 #18085
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szösziii @ 2011.08.23. 23:26)
Sziasztok!
Magam se hiszem el,de végre sikerül egy normális bemutatkozást összehozni.
Amúgy Vanda,ha itt van mégy egyszer NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok neki. happy.gif

Szia!
Tetszik a titulusod. Már össze is házasodtatok Iannel? És mi az, hogy engem nem hívtál meg? reklamalo.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Szösziii
2011. augusztus 23. 23:28 #18086
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.23. 23:27)
Szia!
Tetszik a titulusod. Már össze is házasodtatok Iannel? És mi az, hogy engem nem hívtál meg? reklamalo.gif  biggrin.gif

Áhh sajnos még nem. sad.gif De talán nem sokára. De ha lesz esküvő mindenképp meghívlak. wink.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 23. 23:30 #18087
Lena03
Lena03
új tag
 
StátuszTe vagy a nap. Az én személyes napom. Te oszlattad el a felhőket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.18.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 155734
Offline offline
Sziasztok! Pár napja találtam meg ezt a topikot és gondoltam írok ide.
A mai napom sok tanulással telt,ugyanis holnap vizsgázom!
Izgulok is emiatt nagyon is!Remélem fog sikerülni!
Hát most ennyit írok!holnap is jövök!
2011. augusztus 23. 23:30 #18088
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szösziii @ 2011.08.23. 23:28)
Áhh sajnos még nem. sad.gif De talán nem sokára. De ha lesz esküvő mindenképp meghívlak. wink.gif  rohog.gif


Áh, értem, akkor csak úgy hencegsz vele. laugh.gif Lehetek majd én a koszorúslány? *-* Cserébe te is lehetsz koszorúslány a Follese-esküvőn. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Szösziii, Heetella
2011. augusztus 23. 23:33 #18089
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.23. 23:30)
Áh, értem, akkor csak úgy hencegsz vele. laugh.gif Lehetek majd én a koszorúslány? *-* Cserébe te is lehetsz koszorúslány a Follese-esküvőn. biggrin.gif

Jól van na,hencegni is kell néha.Amúgy,persze hogy lehetsz. wink.gif
Juuuj. wub3.gif Mikor leszel Mrs.Follese? biggrin.gif cool.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 23. 23:34 #18090
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.23. 23:20)
Amúgy mi újság veled? smileeee.gif


Köszi, velem minden okés. Kicsit mozgalmas nyaram volt, de nem volt rossz, sose rosszabbat. Ha minden igaz, még egy utolsó pár napos Balatonozás is belefér, bár ez még képlékeny, nem biztos, hogy összejön.

Idézet (thunderbird @ 2011.08.23. 23:20)
Sejtettem, hogy akkor jön valaki, mikor már mennék. rolleyes.gif Ez az én formám. rohog.gif Az előbb Bettit is láttam, tuti, hogy még Hajni is fent van, mégsem ír senki. reklamalo.gif


Hát igen, szoktam látni, hogy mindig írod, hogy akkor némul el mindenki, amikor te megjössz. Én ezeken mindig mosolyogtam. smileeee.gif De biztos vagyok benne, hogy a kettő között nem áll fenn ok-okozati kapcsolat wink.gif

Ja igen, és dave is itt van ám, épp most láttam, hogy indított egy paparazzi témát, szóval Ő is lebukott. laugh.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.08.23. 23:20)
Sebaj, ez nem szabályellenes, ezért nem bannolhat. rohog.gif 
Gondoltam, hogy még emlékszel a húsra. _nevet.gif Ezt nem hagyhattad ki. biggrin.gif


Naná, hogy nem. _nevet.gif Jajj, jó ég, mennyire vicces ez, most eszembe jutott a jelenet, meg is néztem újból, hát, korszakalkotó, az már biztos. rohog.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.08.23. 23:20)
Szerk.: És Dév is itt van, mégsem ír. mad.gif


Látom te is észrevetted rohog.gif Olyan vagy, mint anyum, Ő is mindent észrevesz, amiről nem tud, az nincs is laugh.gif

Szerk:
Idézet (thunderbird @ 2011.08.23. 23:27)
Tetszik a titulusod. Már össze is házasodtatok Iannel? És mi az, hogy engem nem hívtál meg? reklamalo.gif  biggrin.gif


Véletlen benéztem abba a topikba, és láttam, hogy leosztottátok a pasikat. laugh.gif
Bár, be kell vallanom, nem ismerem őket. blush.gif
3 felhasználónak tetszik: Szösziii, thunderbird, Heetella
2011. augusztus 23. 23:39 #18091
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szösziii @ 2011.08.23. 23:33)
Jól van na,hencegni is kell néha.Amúgy,persze hogy lehetsz. wink.gif 
Juuuj. wub3.gif Mikor leszel Mrs.Follese?  biggrin.gif  cool.gif

Nem tudom, még csak jegyben járunk. biggrin.gif De remélem, minél hamarabb. Addig hencegek egy kicsit én is. rohog.gif

Idézet
Hát igen, szoktam látni, hogy mindig írod, hogy akkor némul el mindenki, amikor te megjössz. Én ezeken mindig mosolyogtam.  De biztos vagyok benne, hogy a kettő között nem áll fenn ok-okozati kapcsolat  wink.gif

Amilyen peches vagyok, simán. rolleyes.gif

Idézet
Látom te is észrevetted  Olyan vagy, mint anyum, Ő is mindent észrevesz, amiről nem tud, az nincs is

Ezen vigyorogtam egyet. rohog.gif Ismerős, az én anyukám is ilyen minden lében kanál. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Heetella
2011. augusztus 23. 23:44 #18092
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.23. 23:39)
Nem tudom, még csak jegyben járunk. biggrin.gif De remélem, minél hamarabb. Addig hencegek egy kicsit én is. rohog.gif 

Látom,épp most válaszoltam a a hsz.-edre a HCR topikban úgyhogy nem írom le még egyszer a gondolataim. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 23. 23:46 #18093
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szösziii @ 2011.08.23. 23:44)
Látom,épp most válaszoltam a a hsz.-edre a HCR topikban úgyhogy nem írom le még egyszer a gondolataim. biggrin.gif

Én is válaszoltam azóta. biggrin.gif (Már ha elküldte...)
Amúgy tök jó az avatarod, a Tonight Tonightból van? Lehet, hogy béna rajongónak tűnök így, de összesen kétszer láttam a klipet... unsure.gif
2011. augusztus 23. 23:47 #18094
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Sziasztok! acute.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.08.23. 23:34)
Ja igen, és dave is itt van ám, épp most láttam, hogy indított egy paparazzi témát, szóval Ő is lebukott. laugh.gif

Szép, mondhatom... Nem vagyok itt, és rólam beszéltek? rolleyes.gif nevet2.gif

Amúgy csak azért néztem be, mert megláttam Dancsy nevét. biggrin.gif Nem hiszem, hogy sokáig maradok, kezdek kicsit fáradt lenni. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 23. 23:50 #18095
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.23. 23:46)
Én is válaszoltam azóta. biggrin.gif (Már ha elküldte...)
Amúgy tök jó az avatarod, a Tonight Tonightból van? Lehet, hogy béna rajongónak tűnök így, de összesen kétszer láttam a klipet... unsure.gif

Igen elküldte,és már válaszoltam is rá,és Miah is.
Egyébként igen abból van. wink.gif

Amúgy:
Szia Dave! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: dave095
2011. augusztus 23. 23:50 #18096
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2011.08.23. 23:47)
Sziasztok! acute.gif
Szép, mondhatom... Nem vagyok itt, és rólam beszéltek?  rolleyes.gif  nevet2.gif 
Amúgy csak azért néztem be, mert megláttam Dancsy nevét. biggrin.gif Nem hiszem, hogy sokáig maradok, kezdek kicsit fáradt lenni.  unsure.gif

Azért beszéltünk rólad, mikor nem vagy itt, mert itt kellett volna lenned. mad.gif
Ó, ez megtisztelő. rolleyes.gif
Én se hiszem, hogy sokáig maradok. Nem vagyok fáradt, csak elterveztem, hogy fokozatosan egyre korábban fekszem le...
1 felhasználónak tetszik: Szösziii
2011. augusztus 23. 23:52 #18097
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.23. 23:50)
Azért beszéltünk rólad, mikor nem vagy itt, mert itt kellett volna lenned. mad.gif

Tudod jól az okát, hogy miért nincs kedvem ide írni. rolleyes.gif Akkor meg?
2011. augusztus 24. 00:03 #18098
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2011.08.23. 23:52)
Tudod jól az okát, hogy miért nincs kedvem ide írni.  rolleyes.gif Akkor meg?

Mi az, hogy nincs kedved ide írni? blink.gif Most csak mi vagyunk! Látszik, mennyire fontos neked a topik. dry.gif

Nem akarok megint flúdolni, úgyhogy szerkesztek. Megyek, jó éjszakát mindenkinek! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Szösziii
2011. augusztus 24. 00:13 #18099
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.24. 00:03)
Mi az, hogy nincs kedved ide írni? blink.gif Most csak mi vagyunk! Látszik, mennyire fontos neked a topik. dry.gif
Nem akarok megint flúdolni, úgyhogy szerkesztek. Megyek, jó éjszakát mindenkinek! smileeee.gif

Jól van. Valszeg a nap minden órájában és percében azt fogom figyelni, hogy éppen ki ír ebben az elkorcsosult topikban. biggrin.gif És igen, igazad van. A topik tényleg nem fontos nekem, inkább az a pár régi tag, akikkel itt anno egész napokat el lehetett beszélgetni. smileeee.gif
2011. augusztus 24. 07:28 #18100
Kiraac
Kiraac
ƒℓєυя яєвєℓℓє™
 
Státuszilyen szar nap nincs még egy :(((((
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.12.
Hozzászólás: 2355
Csatolások: 320
Azonosító: 126961
Offline offline
Sziasztok!
Már régen szemeztem a topikkal, Off-ba már nem is szoktam benézni, de mindenképp akartam valahol beszélgetni. És ahogy kihámoztam, az a lényeg, hogy ide normális emberek jöjjenek, szóval az nem számít, hogy én 13 éves vagyok, csak ne legyek hülyébb, mint egy 15 éves. :D Megkérdeztem erről WitheAngel-t, és azt mondta, hogy nyugodtan jöhetek. Úgyhogy remélem nem fogok zavarni, de semmibe sem fogtok venni... Ha rólam akartok megtudni pár dolgot, akkor a profilomra menjetek, mert rossz vagyok a bemutatkozásban, azt is csak nagy nyűggel csináltam meg...
Úgyhogy akkor remélem "befogadtok".. XD
2 felhasználónak tetszik: adry1415, DisneyFans
961 oldal 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!