Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 24. 07:34 #18101
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kiraac @ 2011.08.24. 07:28)
Sziasztok!
Már régen szemeztem a topikkal, Off-ba már nem is szoktam benézni, de mindenképp akartam valahol beszélgetni. És ahogy kihámoztam, az a lényeg, hogy ide normális emberek jöjjenek, szóval az nem számít, hogy én 13 éves vagyok, csak ne legyek hülyébb, mint egy 15 éves. biggrin.gif Megkérdeztem erről WitheAngel-t, és azt mondta, hogy nyugodtan jöhetek. Úgyhogy remélem nem fogok zavarni, de semmibe sem fogtok venni... Ha rólam akartok megtudni pár dolgot, akkor a profilomra menjetek, mert rossz vagyok a bemutatkozásban, azt is csak nagy nyűggel csináltam meg...
Úgyhogy akkor remélem "befogadtok".. XD


Szia smileeee.gif
Persze ide bárki jöhet.Nyugi itt is vannak 13-14 évesek.smileeee.gif Amúgy kínszenvedés lesz kivárni a TVD 3. évadját.Figyeld ezt a vidit.Még is csak a Delena páros a legjobb ,nem? biggrin.gif
2011. augusztus 24. 07:39 #18102
Kiraac
Kiraac
ƒℓєυя яєвєℓℓє™
 
Státuszilyen szar nap nincs még egy :(((((
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.12.
Hozzászólás: 2355
Csatolások: 320
Azonosító: 126961
Offline offline
Idézet (adry1415 @ 2011.08.24. 07:34)
Szia smileeee.gif 
Persze ide bárki jöhet.Nyugi itt is vannak 13-14 évesek.smileeee.gif Amúgy kínszenvedés lesz kivárni a TVD 3. évadját.Figyeld ezt a vidit.Még is csak a Delena páros a legjobb ,nem? biggrin.gif

Jáj, ne is mondd fear.gif Már alig várom. A könyvekkel ütöm el az időt, de nem sokat érek vele, mert teljesen más XD
És a Delenára: Ábszolútde rohog.gif Én nem tudom megérteni a Stelena fanokat xD Osztályban 3 Stelena fan van, és rajtam kívül még egy Delenás, de az pedig abbahagyta a sorit.. Csak tudnám miért blink.gif
Szerk.: Amúgy én direkt nem szoktam előzeteseket nézni, mert azt akarom, hogy minden meglepetéskén érjen biggrin.gif
Közben rájöttem, hogy 3-an vannak mad.gif
1 felhasználónak tetszik: adry1415
2011. augusztus 24. 07:49 #18103
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.08.23. 13:42)
Szia Nojmi! heart.gif Nos  én sem vagyok nagyon magas 164 cm körül lehetek 13 évesen,mondjuk az igazság az,hogy növök én is elég sokáig.Ráadásul igen hirtelen nőttem meg,mert még 6. osztályban vagyis tavaly 155 cm magas voltam és az osztály törtéje barátnőmmel együtt.Legalábbis azért tartom még magamat kicsnek mert vannak olyan osztálytársaim akik több,mint 170 cm és azokhoz képest azért tényleg kicsi vagyok.Általában a testnevelő tanárom mndig azzal nyugtat,hogy kicsi vagyok,de nagyon-nagyon fürge és tehetséges gyerek vagyok erre azért néha rávágnám persze,hogy gyors vagyok és bírok szinte mindent,mert kézilabdázom lassan 1 éve!Igen-igen lassan itt van a suli,olvastam facetyúkon,ó mit írt ki az osztálytársam erre,de ha gondolod Nojmi és érdekel elküldöm neked privátban.Én nem szeretem a az olyan tantárgyakat amik a természettel foglalkoznak én a testnevelés és a történelem híve vagyok,na meg a fizika-kémia.Lehet,hogy azért szerettem meg már az első órámon a fizika-kémiát,mert a tanárunk kedves és aranyos melesleg nagyon viccesek az órái és mindig úgy jövünk ki róla,hogy óristen milyen jó volt.Akár témazárótírtunk akár feletünk vagy csak írtunk a füzetünkbe,meg az is lehet,hogy azért szeretem a fizika-kémiát,mert imádok kisérlezetni!Hát matekból nem voltam soha jó mindig 4-es vagy 3-as voltam,magyarnyelv és irodalom melesleg az ének,az osztáyfőnököm tanítja őt meg nem szeretem és az órája azzal telik el,hogy nem haladunk az anyaggal hanem kiabál,hisztizik és még a semmiről is képes dolgozatot íratni,még énekből is írat dolgozatot.Nem normális!


Én elég magas vagyok! 12 évesen 167!!! de mondjuk nem csodálom ilyen családból származom,sajnos sad.gif
2011. augusztus 24. 07:54 #18104
Kiraac
Kiraac
ƒℓєυя яєвєℓℓє™
 
Státuszilyen szar nap nincs még egy :(((((
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.12.
Hozzászólás: 2355
Csatolások: 320
Azonosító: 126961
Offline offline
Idézet (Stellena @ 2011.08.24. 07:49)
Én elég magas vagyok! 12 évesen 167!!! de mondjuk nem csodálom ilyen családból származom,sajnos sad.gif

Én átlagos vagyok, a 162 centimmel...
2011. augusztus 24. 07:56 #18105
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kiraac @ 2011.08.24. 07:39)
Jáj, ne is mondd fear.gif Már alig várom. A könyvekkel ütöm el az időt, de nem sokat érek vele, mert teljesen más XD
És a Delenára: Ábszolútde  rohog.gif  Én nem tudom megérteni a Stelena fanokat xD Osztályban 3 Stelena fan van, és rajtam kívül még egy Delenás, de az pedig abbahagyta a sorit.. Csak tudnám miért  blink.gif
Szerk.: Amúgy én direkt nem szoktam előzeteseket nézni, mert azt akarom, hogy minden meglepetéskén érjen biggrin.gif
Közben rájöttem, hogy 3-an vannak  mad.gif


Igen,ez az.A könyv annyira más...xD Amikor a 'tombolást' olvastam ( 3. évad ),akkor abban a részben tudta meg Bonnie,hogy Stefanék vámpírok..xD
2011. augusztus 24. 08:05 #18106
Kiraac
Kiraac
ƒℓєυя яєвєℓℓє™
 
Státuszilyen szar nap nincs még egy :(((((
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.12.
Hozzászólás: 2355
Csatolások: 320
Azonosító: 126961
Offline offline
Idézet (adry1415 @ 2011.08.24. 07:56)
Igen,ez az.A könyv annyira más...xD Amikor a 'tombolást' olvastam ( 3. évad ),akkor abban a részben tudta meg Bonnie,hogy Stefanék vámpírok..xD

Na ja. Egyébként én az első részt szarnak találtam, de utána rájöttem, hogy nem úgy kell szemlélni, mintha ez a sorozat lenne. Más világ...
2011. augusztus 24. 08:11 #18107
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kiraac @ 2011.08.24. 08:05)
Na ja. Egyébként én az első részt szarnak találtam, de utána rájöttem, hogy nem úgy kell szemlélni, mintha ez a sorozat lenne. Más világ...


Igen,de annyira érdekes volt..Akkor is! Például Elenának a könyvben nem is öccse van,ha nem húga és,amikor olvastam a könyvet,mindig vártam,hogy "jajj mikor írnak már Jeremyről is benne?!" _nevet.gif
Egyébként nagyon lebilincselő a könyv én fél nap alatt kiolvastam smileeee.gif
2011. augusztus 24. 08:15 #18108
Kiraac
Kiraac
ƒℓєυя яєвєℓℓє™
 
Státuszilyen szar nap nincs még egy :(((((
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.12.
Hozzászólás: 2355
Csatolások: 320
Azonosító: 126961
Offline offline
Idézet (adry1415 @ 2011.08.24. 08:11)
Igen,de annyira érdekes volt..Akkor is! Például Elenának a könyvben nem is öccse van,ha nem húga és,amikor olvastam a könyvet,mindig vártam,hogy "jajj mikor írnak már Jeremyről is benne?!"  _nevet.gif 
Egyébként nagyon lebilincselő a könyv én fél nap alatt kiolvastam smileeee.gif

Én nekem csak azért húzodnak el a könyveim kiolvasása, mert nem tudok olvasni napközben, mert a kistesóm elviselhetetlen, a nagyobbik pedig, ha felmegyek a szobámba folyton zenét hallgat. És én csak síri csöndben tudok olvasni, mert úgy teljesen átérzem a dolgokat.
2011. augusztus 24. 09:25 #18109
Dancsyy97
Dancsyy97
ha u clown
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 196
Azonosító: 143272
Offline offline
Sziasztok. hi.gif
Még mindig az ágyban kell feküdnöm,mert tüdőgyulladásom van,és már nem tudom megszámolni,hogy hány antibiotikumot és egyéb gyógyszert kell szednem. De lényegesen jobban vagyok. Mentünk volna Horvátországba,de ez így természetesen elmarad. dry.gif
Tegnap apa megvette a könyveket,majdnem 30 ezer forint volt. Szerintem elég durva. blink.gif
Kiraac - Üdv. hi.gif Nyugodtan szólíts Dancsynak.smileeee.gif
2011. augusztus 24. 09:43 #18110
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dancsyy97 @ 2011.08.24. 09:25)
Sziasztok. hi.gif
Még mindig az ágyban kell feküdnöm,mert tüdőgyulladásom van,és már nem tudom megszámolni,hogy hány antibiotikumot és egyéb gyógyszert kell szednem. De lényegesen jobban vagyok. Mentünk volna Horvátországba,de ez így természetesen elmarad. dry.gif
Tegnap apa megvette a könyveket,majdnem 30 ezer forint volt. Szerintem elég durva. blink.gif 
Kiraac - Üdv. hi.gif Nyugodtan szólíts Dancsynak.smileeee.gif


Sya
Jobbulást!!
2011. augusztus 24. 10:02 #18111
- törölt felhasználó -    
Sziasztok hi.gif
A tegnapi nap tele volt unalommal!Remélem ez a mai nap már jobb lesz!Most egyedül vagyok itthon,mert anyum dolgozni ment!
Most pedig jöttem számítógépezni,mert előtte megcsináltam a reggelimet! wink.gif
Dancsyy97:Jajj az nem jó!Jobbulást!
2011. augusztus 24. 12:16 #18112
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt!

Igen reggelt. biggrin.gif Éjszaka kicsit sokáig voltam fenn.Nem tudom mitől voltam ilyen éber. blink.gif rohog.gif

Van valaki?
1 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40
2011. augusztus 24. 12:19 #18113
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szösziii @ 2011.08.24. 12:16)
Jó reggelt!
Igen reggelt. biggrin.gif Éjszaka kicsit sokáig voltam fenn.Nem tudom mitől voltam ilyen éber. blink.gif  rohog.gif 
Van valaki?

Szia!
Az furi,én általába ha későn alszom el akkor reggel mindig félálomba maradok biggrin.gif
Én vagyok! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Szösziii
2011. augusztus 24. 12:23 #18114
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!Na a mai napom is ugyanolyan átlagosan telt,mint a többi,csak érdekesen eléggé korán keltem reggel 8-kor.Gondoltam írok egy új regényt,de még sem ellustultam de nagyon.Most a napozást határoztam el,mivel a lábam,hasam és hátam hófehér és sajna a kezem is kezdett kifehéredni,így hát majd csütörtöktől indul a barnulás.Ma meg jön a barátnőm vagyis azt mondták elhozzák,mivel holnap mennek haza és reménykedem benne,hogy tényleg elhozzák,mert jól jönne egy utolsó hülyülés az őszi szünetig. happy.gif
Kedves Stellena,nem akarok neked parancsolni és neked szabályokat adni,de a hozzászólásodnak legyen lényege,ne csak két szó egymás után.(neveddsértésnek) :S
Szöszke.: Neked meg szép jó reggelt. hi.gif rohog.gif
De amúgy tegnap óta jó sok oldalt írtunk és el is felejtettem mondani,új profilt írtam soha sem vagyok megelégedve egyikkel sem. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Szösziii, MileyCyrus40
2011. augusztus 24. 12:25 #18115
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.24. 12:23)
Sziasztok!Na a mai napom is ugyanolyan átlagosan telt,mint a többi,csak érdekesen eléggé korán keltem reggel 8-kor.Gondoltam írok egy új regényt,de még sem ellustultam de nagyon.Most a napozást határoztam el,mivel a lábam,hasam és hátam hófehér és sajna a kezem is kezdett kifehéredni,így hát majd csütörtöktől indul a barnulás.Ma meg jön a barátnőm vagyis azt mondták elhozzák,mivel holnap mennek haza és reménykedem benne,hogy tényleg elhozzák,mert jól jönne egy utolsó hülyülés az őszi szünetig. happy.gif
Kedves Stellena,nem akarok neked parancsolni és neked szabályokat adni,de a hozzászólásodnak legyen lényege,ne csak két szó egymás után.(neveddsértésnek) :S
Szöszke.: Neked meg szép jó reggelt. hi.gif rohog.gif 
De amúgy tegnap óta jó sok oldalt írtunk és el is felejtettem mondani,új profilt írtam soha sem vagyok megelégedve egyikkel sem. rohog.gif

Szia! w00t.gif
Ezzel én is igy vagyok!
Én a mostani profilommal se vagyok megelégedve! unsure.gif
Ha már a profil a téme,neked gyönyörü profilod van! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
2011. augusztus 24. 12:28 #18116
- törölt felhasználó -    
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.24. 12:25)
Szia! w00t.gif 
Ezzel én is igy vagyok!
Én a mostani profilommal se vagyok megelégedve! unsure.gif 
Ha már a profil a téme,neked gyönyörü profilod van! wink.gif

Nos köszönöm,de nem tudok veled nagyon egyet érteni. rohog.gif A te profilod nem rossz,csak nem az én stílusom wink.gif De ha már így beszélgetünk,fel vagyok pörögve és a hintán akarok pörögni,akármennyire is meleg van én kint akarok lenni,lehetséges napszúrást kaptam. rohog.gif És várom a barátnőm,de nem biztos,hogy jön,pedig még meg is igérték,bár volt egy *elő* búcsú,de imádkozom elhozzák,legalább hagy élvezzem a mai napot vele,úgy se találkozunk jó hosszú ideig.De nem akarlak titeket untatni evvel. blush.gif Meséljetek ti,veletek mivan?!
2011. augusztus 24. 12:31 #18117
- törölt felhasználó -    
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.24. 12:25)
Szia! w00t.gif 
Ezzel én is igy vagyok!
Én a mostani profilommal se vagyok megelégedve! unsure.gif 
Ha már a profil a téme,neked gyönyörü profilod van! wink.gif

Nekem végre sikerült összehozni,egy értelmes bemutatkozást.És ezt is este 10-kor írtam,úgyhogy úgy látom ha legközelebb szerkesztem akkor is este kell.De egy darabig biztos ez marad. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, MileyCyrus40
2011. augusztus 24. 12:32 #18118
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.24. 12:28)
Nos köszönöm,de nem tudok veled nagyon egyet érteni. rohog.gif A te profilod nem rossz,csak nem az én stílusom wink.gif De ha már így beszélgetünk,fel vagyok pörögve és a hintán akarok pörögni,akármennyire is meleg van én kint akarok lenni,lehetséges napszúrást kaptam. rohog.gif És várom a barátnőm,de nem biztos,hogy jön,pedig még meg is igérték,bár volt egy *elő* búcsú,de imádkozom elhozzák,legalább hagy élvezzem a mai napot vele,úgy se találkozunk jó hosszú ideig.De nem akarlak titeket untatni evvel. blush.gif Meséljetek ti,veletek mivan?!

Az én barátnőm vasárnap ment haza Pestre!
Ide szokott jönni minden nyáron a mamájához aki a szomszádunk!
Ma pedig az uncsim jön hozzám,aki törölte a mileyandselena profilomat! biggrin.gif
Szösziii:Nagyon jó profil lett meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
2011. augusztus 24. 12:35 #18119
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szösziii @ 2011.08.24. 12:31)
Nekem végre sikerült összehozni,egy értelmes bemutatkozást.És ezt is este 10-kor írtam,úgyhogy úgy látom ha legközelebb szerkesztem akkor is este kell.De egy darabig biztos ez marad. rohog.gif

Lényegébe tetszik a profilod,jóra sikerült összehoznod,grat. meghajolo.gif
Most nekem nagyon nagy tánc lázam van,talán olyan zenéket hallgatok amikre igazán el lehet táncolni,úgyis nagy zene mániákus vagyok.
Most tisztára rá vagyok kattanra JLo-Into You számára heart.gif
Amúgy láttátok azt a cikket,hogy Brenda Song terhes Trace Cyrushtól? ohmy.gif Majdnem a székkel estem hátra mikor barátnőm belinkelte a cikket.Elolvastam,szerintem egyikőjük sem kész a szülőségre,de az is lehet egy pletyka az.Nem lehet hinni már ilyenekben a mai világba. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40
2011. augusztus 24. 12:37 #18120
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.24. 12:35)
Lényegébe tetszik a profilod,jóra sikerült összehoznod,grat. meghajolo.gif 
Most nekem nagyon nagy tánc lázam van,talán olyan zenéket hallgatok amikre igazán el lehet táncolni,úgyis nagy zene mániákus vagyok.
Most tisztára rá vagyok kattanra JLo-Into You számára heart.gif
Amúgy láttátok azt a cikket,hogy Brenda Song terhes Trace Cyrushtól? ohmy.gif Majdnem a székkel estem hátra mikor barátnőm belinkelte a cikket.Elolvastam,szerintem egyikőjük sem kész a szülőségre,de az is lehet egy pletyka az.Nem lehet hinni már ilyenekben a mai világba. laugh.gif

én is láttam azt a cikket!
Nagyon meglepődtem! ohmy.gif
De szerintem csak pletyka! unsure.gif
961 oldal 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!