Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 28. 17:46 #18301
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.08.28. 17:45)
Jövőre én is újra el szeretném kezdeni a spanyolt. biggrin.gif Elvileg a francia után könnyű. Tényleg nem tűnt nehéznek, bár korábban csak heti 1 órában tanultam 2 hónapig, de abbahagytam, mert így sem fért bele az időmbe. Jó lesz újra belevágni. biggrin.gif

Hát hogy én heti hány órában tanulom majd azt nem tudom,sok mindenről nem vagyok tájékoztatva de érdekes lesz,egyszerre várom és félek is tőle hogy mi lesz még ebből.De nem bánom a választást,már 8.ban elterveztem hogy ezt választom majd.Franciát sosem akartam,németet se,oroszt végképp,az olasz pedig végül el sem indult úgyhogy annak mindegy volt. laugh.gif
2011. augusztus 28. 17:47 #18302
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.08.28. 17:45)
Jövőre én is újra el szeretném kezdeni a spanyolt. biggrin.gif Elvileg a francia után könnyű. Tényleg nem tűnt nehéznek, bár korábban csak heti 1 órában tanultam 2 hónapig, de abbahagytam, mert így sem fért bele az időmbe. Jó lesz újra belevágni. biggrin.gif

Nálunk sajnos csak németet, franciát, oroszt és latint lehet 2. nyelvnek tanulni. sad.gif Pedig ha lenne olasz vagy spanyol, biztosan ezek között gondolkodtam volna.
2011. augusztus 28. 17:50 #18303
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.28. 17:47)
Nálunk sajnos csak németet, franciát, oroszt és latint lehet 2. nyelvnek tanulni. sad.gif Pedig ha lenne olasz vagy spanyol, biztosan ezek között gondolkodtam volna.

Az említettek közül a latin érdekel leginkább,az szerintem érdekes lehet biggrin.gif
Apropó,gondoltam téged mint Vampire Knight rajongót kérdezlek hogy érdemes megnézni az animét egyébként?Mert tervezem ezt is.
2011. augusztus 28. 17:52 #18304
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.08.28. 17:46)
Hát hogy én heti hány órában tanulom majd azt nem tudom,sok mindenről nem vagyok tájékoztatva de érdekes lesz,egyszerre várom és félek is tőle hogy mi lesz még ebből.De nem bánom a választást,már 8.ban elterveztem hogy ezt választom majd.Franciát sosem akartam,németet se,oroszt végképp,az olasz pedig végül el sem indult úgyhogy annak mindegy volt. laugh.gif


Nekem 5 éves koromtól biztos volt, hogy franciát fogok tanulni. Sajnos általánosban nem volt rá lehetőség, így az angolt választottam. Középsuliban jött végre a francia kéttannyelvű és bár ez volt az álmom mégis utáltam a sulit. Egyáltalán nem olyan jó és színvonalas, mint amilyennek beállítják. Régebben tuti az volt, sőt még az első évben is, mikor odakerültem, de folyamatosan romlik. A jó tanárok elmennek és helyettük gyorsan kell újat találni, ezért sok tárgyat olyanok tanítanak már, akiknek köze nincs hozzá, mert a lényeg, hogy franciául tanítsák, így csak azt tartják szem előtt, hogy a nyelvet beszélje az új tanár.

A spanyol is évek óta vonz, így mikor elindult a szakkör azonnal jelentkeztem, de sok volt már a 3 nyelv párhuzamosan, mert az angolt is tanultam tovább a francia mellett, így a spanyolról lemondtam átmenetileg. smileeee.gif

Szerk.: Nálunk is volt latin is, amit pont ofőm tartott, de nem vonzott.
2011. augusztus 28. 17:55 #18305
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.08.28. 17:50)
Az említettek közül a latin érdekel leginkább,az szerintem érdekes lehet biggrin.gif 
Apropó,gondoltam téged mint Vampire Knight rajongót kérdezlek hogy érdemes megnézni az animét egyébként?Mert tervezem ezt is.

Ja, nagyon érdekes, csak a világon semmire se jó. rolleyes.gif Akkor már olyan nyelvet tanulok, amit lehet beszélni, és amivel érek is valamit.
Erre csak annyit mondok, hogy nem lennék fanatikus, ha sz*r lenne. rohog.gif Naná, hogy érdemes megnézni. Zero egy szemétláda, amit a végén majd te is meglátsz. rolleyes.gif
2011. augusztus 28. 18:00 #18306
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Üdvözletem mindenkinek!
Utolsó hétvége, így hát pénteken elindultunk Cserkeszőlőre egy kicsit pihenni. Nagyon jól éreztem magam, vízi csúszda, wellness. Gyorsan eltelt ez a hétvége, de sajnos holnap ismételten be az iskolába. Nagyszerű. Amúgy ma ittam citromos sört. Olyan jól esett a tűző napon. blush.gif

Idézet
Jövőre én is újra el szeretném kezdeni a spanyolt.  Elvileg a francia után könnyű. Tényleg nem tűnt nehéznek, bár korábban csak heti 1 órában tanultam 2 hónapig, de abbahagytam, mert így sem fért bele az időmbe. Jó lesz újra belevágni.

Szia Szandi, Vanda, Dancsy!! rolleyes.gif
Ha már itt a nyelvekről van szó, akkor én sem maradhatok ki. Egyik ismerősünk kint volt Olaszországban, és megismerkedett egy ízig-vérig olasz macsóval. Telefonon beszéltek, és annyira jó volt hallgatni. Teljesen beleszerettem a nyelvbe! blush.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, Boscorelli, Rap4ever8
2011. augusztus 28. 18:06 #18307
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.28. 18:00)
Üdvözletem mindenkinek!

Szia megint! laugh.gif
Nagyon jó eddig a fanficed, ott tartok, hogy találkoztak velünk. rohog.gif Csak az az egy kivetnivalóm van, hogy szerintem azt sem tudják, van-e olyan, hogy Magyarország, nemhogy még az akcentust is felismerjék. rofl.gif Szerintem amúgy nekem egész jó akcentusom van, hallani, hogy nem ez az anyanyelvem, de ha valaki magyarosnak mondja, az már régen rossz. laugh.gif

Szerk.: "[...]kérdezte a gyönyörű lány, aki a thunderbird nevet viselte baseball sapkáján." nevet2.gif nevet2.gif
Itt vigyorgok zavaromban, ugye, ezt nem gondoltad komolyan? laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 28. 18:12 #18308
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.28. 18:06)
Szia megint! laugh.gif 
Nagyon jó eddig a fanficed, ott tartok, hogy találkoztak velünk. rohog.gif Csak az az egy kivetnivalóm van, hogy szerintem azt sem tudják, van-e olyan, hogy Magyarország, nemhogy még az akcentust is felismerjék. rofl.gif Szerintem amúgy nekem egész jó akcentusom van, hallani, hogy nem ez az anyanyelvem, de ha valaki magyarosnak mondja, az már régen rossz. laugh.gif
Szerk.: "[...]kérdezte a gyönyörű lány, aki a thunderbird nevet viselte baseball sapkáján." nevet2.gif nevet2.gif

Na, azért ne legyenek már tudatlan p*rasztok, hogy azt sem tudják, hogy hol van Magyarország. rohog.gif Annyi tiszteletet adjunk már meg nekik, hogy művelteknek tüntessük már fel őket (még akkor is, ha nem azok). rohog.gif Örülök, hogy viccesre sikeredett. biggrin.gif Nem akartam olyan sablonos szutykot írni, amit csak elolvas az ember. Legalább meg tudtalak nevettetni. Miának is tetszett. Ez a rész főleg. laugh.gif
Nem engedi, hogy elküldjem a p*rasztok szót.. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 28. 18:18 #18309
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.28. 18:12)
Na, azért ne legyenek már tudatlan p*rasztok, hogy azt sem tudják, hogy hol van Magyarország.  rohog.gif Annyi tiszteletet adjunk már meg nekik, hogy művelteknek tüntessük már fel őket (még akkor is, ha nem azok).  rohog.gif Örülök, hogy viccesre sikeredett.  biggrin.gif Nem akartam olyan sablonos szutykot írni, amit csak elolvas az ember. Legalább meg tudtalak nevettetni. Miának is tetszett. Ez a rész főleg.  laugh.gif
Nem engedi, hogy elküldjem a p*rasztok szót.. dry.gif

Pedig nem is csúnya szó. Azt jelenti, hogy földművesek, ennyi. rohog.gif
Nekem is ez a rész tetszett a legjobban, meg, hogy felhasználtál olyan dolgokat, amikről beszélgettetek. Azért mondom így, mert nem nagyon szoktam veletek ilyenekről társalogni.
Ha lesznek olyan részek, amik az én szemszögemből történnek, azokat megírhatom én? blush.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 28. 18:27 #18310
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.28. 18:18)
Pedig nem is csúnya szó. Azt jelenti, hogy földművesek, ennyi. rohog.gif
Nekem is ez a rész tetszett a legjobban, meg, hogy felhasználtál olyan dolgokat, amikről beszélgettetek. Azért mondom így, mert nem nagyon szoktam veletek ilyenekről társalogni.
Ha lesznek olyan részek, amik az én szemszögemből történnek, azokat megírhatom én? blush.gif

Végül is lehet róla szó. wink.gif Nekikezdtem a 2. fejezetnek, majd gépelés közben kapom az ihletet, és ha majd szeretnék neked szerepet, akkor azonnal írni fogok. blush.gif Valószínűsítem, hogy sor fog rá kerülni, mert több szálon szeretném végig vinni a történetet.
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 28. 18:28 #18311
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.28. 18:27)
Végül is lehet róla szó.  wink.gif Nekikezdtem a 2. fejezetnek, majd gépelés közben kapom az ihletet, és ha majd szeretnék neked szerepet, akkor azonnal írni fogok.  blush.gif Valószínűsítem, hogy sor fog rá kerülni, mert több szálon szeretném végig vinni a történetet.

Oké, köszönöm. blush.gif Na és mi lesz a valódi nevünk? Én lehetek Skyler? smileeee.gif
És mi lesz azzal a másik csajjal, aki szereti Nasht? mellow.gif Érdekes lesz, lesz itt még bunyó. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 28. 19:10 #18312
- törölt felhasználó -    
Nos Szebusztok! hi.gif
Remélem senkit nem zavarok ismét.Nos aki nem ismer annak szeretnék bemutatkozni Karina vagyok,de aki szeretne Karinak is hívhat,mert ne zavar.Nem rég csatlakoztam a topikhoz szóval még nem igazán beszéltem sok emberrel kábé olyan 2-3 emberrel,de többet is megszeretnék ismerni majdan.
2 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, SelenaGirl
2011. augusztus 28. 19:12 #18313
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Hello hi.gif
Gondolom jövök szórakoztatni a társaságot úgyis csönd lett. rohog.gif
Elmentünk ma délután vásárolni már a sulira,nagyon jó volt,mint írtam mindig is szerettem iskolára bevásárolni és sajna már csütörtökön el is kezdődik.Ebbe az évbe sokkal szorgosabb tanuló leszek,mint tavaly.
Holnap meg megyünk a kórházba ja és még ruhákat is fogunk vásárolni,mióta 3cm-ert nőttem nem jönnek rám a ruháim. blink.gif Anyu meg még a tiramisut sajna nem csinálta!
Amúgy ha már a nyelvekről van szó,akkor én az angolért vagyok teljesen oda és azt is tanulok. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. augusztus 28. 19:22 #18314
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! heart.gif
Idézet (WhiteRosee @ 2011.08.28. 19:12)
Hello hi.gif
Gondolom jövök szórakoztatni a társaságot úgyis csönd lett. rohog.gif 
Elmentünk ma délután vásárolni már a sulira,nagyon jó volt,mint írtam mindig is szerettem iskolára bevásárolni és sajna már csütörtökön el is kezdődik.Ebbe az évbe sokkal szorgosabb tanuló leszek,mint tavaly.
Holnap meg megyünk a kórházba ja és még ruhákat is fogunk vásárolni,mióta 3cm-ert nőttem nem jönnek rám a ruháim. blink.gif Anyu meg még a tiramisut sajna nem csinálta!
Amúgy ha már a nyelvekről van szó,akkor én az angolért vagyok teljesen oda és azt is tanulok. blush.gif


Szia-szia Nojmi! heart.gif
Nos én már augusztusban megvettem a suli cuccokat és tényleg az a legjobb dolog a sulis résznél a füzetvásárlás stb.Nos igen csütörtökön sajno kezdődik a suli amit nem igazán várok,de hát ez van.Nos én is megfogadtam,hogy szorgosabb leszek,mivel már 7. osztály meg minden és tavaly nem igazán teljesítettem jól,pedig általában 5-ös vagyok szinte mindenből és a tavalyi évben még 3-as is volt évvégére. blink.gif Igen én is nagyon sokat nőttem és a féruhatárom már nincs meg így mennünk kell majfan vásárolni,amúgy most csak cipőt voltunk venni,de még majd veszünk két darabot,mivel kell kézilabdára és a másik meg utcára,mert amit most vettünk az csak egy ünneplő cipő és most egy kicsit kényelmetlen.Nekem meg a gyrosért kell könyörögnöm neki,de ha nem ért a szóból bósszút állok. rohog.gif (ez a bosszúállás kb azt jelenti,hogy egy olyan 10 percig piszkálom anyut)..Én is szeretem az angolt csak tavaly utálta mert a tanárunk egy hárpia volt viszont engem még érdekel a Japán,Korei és az Orosz nyelv.

Viszon most mennem kell!Sziasztok,és jó éjszakát mindenkinek,na meg további jó beszélgetést kívánok! happy.gif
2 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, DisneyFans
2011. augusztus 29. 12:51 #18315
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!!! yahoo.gif Miújság? smileeee.gif Rég voltam itt, meséljtek. smileeee.gif biggrin.gif rohog.gif Jó az avim? spiteful.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, DisneyFans, SelenaGirl
2011. augusztus 29. 14:58 #18316
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Sziastok! hi.gif Nem rég jöttünk haza,Békéscsabáról,ott két órán át vártuk kint anyut,hogy jöjjön ki a vizsgálatból.Elmentünk sulira vásárolni ruhákat és cipőt,majd a tescoba mentünk,ahol az egész épület átrendezés alatt áll.
Azután egyből indultunk haza,nagyon ki vagyok fáradva,de még csak most jön a java.Rendet kell raknom az asztalomon fear.gif Lehet renddel jobban is fogom szeretni rohog.gif
Épp perpill most ebédelek,krumpli salit meg rántott husit,de ezelőtt egy fánkot ettem. laugh.gif
Ági heart.gif jó újra látni,a volt felhasználom Riri,Avrilfan volt. w00t.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, SelenaGirl
2011. augusztus 29. 15:15 #18317
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteRosee @ 2011.08.29. 14:58)
Sziastok! hi.gif Nem rég jöttünk haza,Békéscsabáról,ott két órán át vártuk kint anyut,hogy jöjjön ki a vizsgálatból.Elmentünk sulira vásárolni ruhákat és cipőt,majd a tescoba mentünk,ahol az egész épület átrendezés alatt áll.
Azután egyből indultunk haza,nagyon ki vagyok fáradva,de még csak most jön a java.Rendet kell raknom az asztalomon fear.gif Lehet renddel jobban is fogom szeretni rohog.gif 
Épp perpill most ebédelek,krumpli salit meg rántott husit,de ezelőtt egy fánkot ettem. laugh.gif 
Ági heart.gif jó újra látni,a volt felhasználom Riri,Avrilfan volt. w00t.gif

Szia w00t.gif Hogy-hogy új a profilod? Miért váltottál? smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, SelenaGirl
2011. augusztus 29. 18:52 #18318
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Idézet (agii7 @ 2011.08.29. 15:15)
Szia w00t.gif Hogy-hogy új a profilod? Miért váltottál? smileeee.gif

Nagyon rossznak találtam a régi felhasználó nevemet és régi rossz gondok. wink.gif
De most nagyon magam alatt vagyok,az életkedvem is elment.Hiába hallgatok nagyon jó pörgős zenéket nem tud nekem segíteni,rühelem önmagam ugyanúgy és nem is vagyok magammal megelégedve szörnyen rusnyának tartom magam,a világ legrondább szörnyetegének.
Mindegy is,nem akarom elvenni a kedveteket heló hi.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, SelenaGirl
2011. augusztus 29. 18:55 #18319
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteRosee @ 2011.08.29. 18:52)
Nagyon rossznak találtam a régi felhasználó nevemet és régi rossz gondok. wink.gif 
De most nagyon magam alatt vagyok,az életkedvem is elment.Hiába hallgatok nagyon jó pörgős zenéket nem tud nekem segíteni,rühelem önmagam ugyanúgy és nem is vagyok magammal megelégedve szörnyen rusnyának tartom magam,a világ legrondább szörnyetegének.
Mindegy is,nem akarom elvenni a kedveteket heló hi.gif

Háát,hidd el nekem is elég rossz most a kedvem. Egy olyan lány lesz az osztálytársam, aki a legelviselhetetlenebb volt az egész iskolában. cray.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. augusztus 29. 19:57 #18320
- törölt felhasználó -    
Ágiii! ohmy.gif yahoo.gif
Olyan rég voltál! w00t.gif Mesélj, mi újság? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
961 oldal 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!