Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 08. 19:19 #12821
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2011.06.08. 19:15)
Hét éve van egy Suzuki Swift Sedan 1.3 GLX-em. Nekem tökéletesen megfelel, pont oda jutok ezzel is, mint bármilyen másik autóval. Most lehet itt jönni ilyenekkel, hogy milyen autó a Suzuki, de engem még egyszer sem hagyott cserben, és leszámítva a Suzuki-ra 7-8 évesen jellemző kipufogóhibát, nem nagyon költöttem rá. Akkumulátor, téli gumi, és alap dolgok.
Viszont van benne két légzsák, négy elektromos ablak, elektromos külső tükrök, szóval egy szavam se lehet, bár ilyenkor nyáron egy klíma után nagyon tudok sírni, de ez van...


Nekünk ugyanilyen kocsink volt ezelőtt, körülbelül öt éve. Most egy újabb "verziónk" van, azt hiszem, Swift 2 a pontos neve. Ilyen, csak sötétebb szürkében. Én nem annyira értek a kocsikhoz, mert nem is nagyon érdekel, de annyit még tudok, hogy irtó kényelmes, és van benne klíma. tongue.gif

Szerk.: fú, az utolsó mondat úgy hangzott, mint egy tévéreklám. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 08. 19:20 #12822
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 19:19)
Nekünk ugyanilyen kocsink volt ezelőtt, körülbelül öt éve. Most egy újabb "verziónk" van, azt hiszem, Swift 2 a pontos neve. Ilyen, csak sötétebb szürkében. Én nem annyira értek a kocsikhoz, mert nem is nagyon érdekel, de annyit még tudok, hogy irtó kényelmes, és van benne klíma. tongue.gif

Nekünk csak ilyen munkahelyi kocsink van,ami hol van hol nincs.Nem tudom milyen márka,de mivel van benne légkondi és rádió,nekem megfelel. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 08. 19:22 #12823
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.06.08. 19:20)
Nekünk csak ilyen munkahelyi kocsink van,ami hol van hol nincs.Nem tudom milyen márka,de mivel van benne légkondi és rádió,nekem megfelel. rohog.gif


Suzuki biggrin.gif
2011. június 08. 19:22 #12824
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.08. 18:59)
Tipikus férfi gondolkodás.  laugh.gif


Hát, erre most mit írjak? Köszönöm? laugh.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.06.08. 18:59)
Komolyra fordítva a szót, szerintem amikor a legjobb barátokkal például kint vagy a mezőn, az felbecsülhetetlen élmény. Nem kell nekem nagyváros, csak jól érezzem magam, azokkal akiket szeretek.  blush.gif


Persze, de én nem mondtam, hogy ott nem lenne jó. Mezőn is lehet jókat sörözni (és dumálni) például beer.gif biggrin.gif
Szóval, egyetértek Veled wink.gif


Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 19:08)
Én is szóltam ám, hogy ne kritizálja az én édesem. rohog.gif


De elnézést is kértem wink.gif Oh, akkor most haragszol rám? blush.gif

Idézet (joe_r @ 2011.06.08. 19:05)
Mikor legutóljára Manhattan-ben jártam, nem egészen így nézett ki...  rohog.gif  (kíváncsi vagyok érti-e valaki ezt?)


Sosem jártam még ott (sajnos). Félek a repüléstől, és USA túl messze van unsure.gif
De tudom mire gondolsz, illetve van egy tippem beer.gif
2 felhasználónak tetszik: joe_r, LittleVampire
2011. június 08. 19:25 #12825
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 19:19)

Szerk.: fú, az utolsó mondat úgy hangzott, mint egy tévéreklám. laugh.gif


Most a saját, vagy az én utolsó mondatomra gondolsz?

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.08. 19:22)

Sosem jártam még ott (sajnos). Félek a repüléstől, és USA túl messze van unsure.gif 


Én sem. És tekintve, hogy még soha nem repültem, nem tudom, hogy félek-e a repüléstől. Különben is, egy repülő sem maradt örökre az égben... rohog.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.08. 19:22)

De tudom mire gondolsz, illetve van egy tippem beer.gif


Nosza.
2011. június 08. 19:26 #12826
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.08. 19:22)
 
De elnézést is kértem wink.gif Oh, akkor most haragszol rám? blush.gif


Nem, dehogy is. laugh.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.08. 19:22)
Sosem jártam még ott (sajnos). Félek a repüléstől, és USA túl messze van unsure.gif 
De tudom mire gondolsz, illetve van egy tippem beer.gif


Félsz a repüléstől? Jézusom, ezt nem mondhatod komolyan. rohog.gif Köztudott tény, hogy autóval közlekedni veszélyesebb, mint repülni. Az égben ugyanis nem nagyon tudsz másik repülőbe ütközni, meg karambolozni...

Én úgy kipróbálnám a repülést. Tök felszabadító érzés lehet.


Idézet (joe_r @ 2011.06.08. 19:25)
Most a saját, vagy az én utolsó mondatomra gondolsz?


A sajátomra.
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 08. 19:30 #12827
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 19:26)
Nem, dehogy is. laugh.gif 
Félsz a repüléstől? Jézusom, ezt nem mondhatod komolyan. rohog.gif  Köztudott tény, hogy autóval közlekedni veszélyesebb, mint repülni. Az égben ugyanis nem nagyon tudsz másik repülőbe ütközni, meg karambolozni...
Én úgy kipróbálnám a repülést. Tök felszabadító érzés lehet.
A sajátomra.

Csatlakoznom kell hozzá ugyanis én is félek a repüléstől. Egyáltalán nem merek repülőre ülni és legszívesebben egész életemben elkerülném ezt a lehetőséget hacsak nem lenne muszáj. Az igaz hogy az égen nem lehet karambol,viszont ha egyszer egy gép lezuhan,azt szinte lehetetlen hogy túlélje az ember. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Boscorelli
2011. június 08. 19:31 #12828
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.06.08. 19:30)
Csatlakoznom kell hozzá ugyanis én is félek a repüléstől. Egyáltalán nem merek repülőre ülni és legszívesebben egész életemben elkerülném ezt a lehetőséget hacsak nem lenne muszáj. Az igaz hogy az égen nem lehet karambol,viszont ha egyszer egy gép lezuhan,azt szinte lehetetlen hogy túlélje az ember. unsure.gif


De tudod, mennyi erre az esély? 1 a kétezerhez, talán. Csak abban az egy esetben szenvedsz balesetet, ha a gép valami miatt meghibásodik, de akkor sem biztos, hogy lezuhan, ha nem komoly a probléma.
2011. június 08. 19:34 #12829
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 19:31)
De tudod, mennyi erre az esély? 1 a kétezerhez, talán. Csak abban az egy esetben szenvedsz balesetet, ha a gép valami miatt meghibásodik, de akkor sem biztos, hogy lezuhan, ha nem komoly a probléma.

Hát nem tudom,talán csak túl sok kataszrófa filmet láttam,de a félelem bennem van és azt nem tudom egyhamar leküzdeni. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 08. 19:36 #12830
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.06.08. 19:34)
Hát nem tudom,talán csak túl sok kataszrófa filmet láttam,de a félelem bennem van és azt nem tudom egyhamar leküzdeni. laugh.gif


Hú, de gyűlölöm a katasztrófa filmeket. Csak arra jók, hogy ijesztgessék az embereket, aztán meg szerencsétlenek nem mernek repülőre ülni (vagy egyéb dolgokat csinálni). rolleyes.gif

Bár azért a Végső állomás első része nem volt rossz. blush.gif Engem még az sem rettentett el. biggrin.gif
2011. június 08. 19:37 #12831
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 19:36)
Hú, de gyűlölöm a katasztrófa filmeket. Csak arra jók, hogy ijesztgessék az embereket, aztán meg szerencsétlenek nem mernek repülőre ülni (vagy egyéb dolgokat csinálni). rolleyes.gif 
Bár azért a Végső állomás első része nem volt rossz. blush.gif Engem még az sem rettentett el. biggrin.gif

Konrkét filmre mondjuk nem gondoltam. Én inkább sorozatot láttam sokat légi katasztrófákról. Anyám gyakran nézte,én meg beültem néha. Azt nem tudom ez-e az oka a félelmemnek,de talán közrejátszik.
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 08. 19:45 #12832
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.06.08. 19:37)
Konrkét filmre mondjuk nem gondoltam. Én inkább sorozatot láttam sokat légi katasztrófákról. Anyám gyakran nézte,én meg beültem néha. Azt nem tudom ez-e az oka a félelmemnek,de talán közrejátszik.


Nekem ilyen fóbiát film sose okozott, még közre sem játszott benne. A pókoktól is magamtól rettegek. rohog.gif Én a tényeket próbálom szem előtt tartani.
2011. június 08. 19:46 #12833
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.06.08. 19:15)
Hét éve van egy Suzuki Swift Sedan 1.3 GLX-em. Nekem tökéletesen megfelel, pont oda jutok ezzel is, mint bármilyen másik autóval. Most lehet itt jönni ilyenekkel, hogy milyen autó a Suzuki, de engem még egyszer sem hagyott cserben, és leszámítva a Suzuki-ra 7-8 évesen jellemző kipufogóhibát, nem nagyon költöttem rá. Akkumulátor, téli gumi, és alap dolgok.
Viszont van benne két légzsák, négy elektromos ablak, elektromos külső tükrök, szóval egy szavam se lehet, bár ilyenkor nyáron egy klíma után nagyon tudok sírni, de ez van...


Hát nézd, távol álljon tőlem tényleg, hogy kritizáljam a kocsidat, abszolút nem volt ám ilyen célom. Én is úgy vagyok vele, hogy, ha valami jó, és meg vagy vele elégedve, akkor az-az igazi. Nekünk pl 2001-óta van egy Daewoo-nk. Családé, de sokszor használom én is, és be kell valljam, tényleg kedvelem. Ugyanazokért, amiket te is írtál, illetve, tényleg az, hogy megbízható, ja, meg nem utolsó sorban árban is kedvező. Csak hát a klíma itt is hibádzik, és így nyáron, nahát, kéne, nem mondom.

Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 19:19)
Most egy újabb "verziónk" van, azt hiszem, Swift 2 a pontos neve.


Ez király kocsi. laugh.gif Az egyik haveromnak is ilyenje van, olyan helyeken fordul meg, ahol én soha az enyémmel. Plusz, egész jól megy ez a kisautó.

Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 19:26)
Nem, dehogy is. laugh.gif


Rendicsek wink.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 19:26)
Félsz a repüléstől? Jézusom, ezt nem mondhatod komolyan. rohog.gif


Hajjaj, mint a tűztől kb. Alapvetően sem szeretem a túl nagy magasságokat, úgyhogy szerintem egy nagy felhőkarcoló tetején is halálfélelmem lenne. Nem, valahogy kibírnám azt, de kicsit szoronganék, az biztos.

Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 19:26)
Köztudott tény, hogy autóval közlekedni veszélyesebb, mint repülni. Az égben ugyanis nem nagyon tudsz másik repülőbe ütközni, meg karambolozni...
Én úgy kipróbálnám a repülést. Tök felszabadító érzés lehet.


Csak az autónál megvan az az előnyöd, hogy te irányítasz. A balesetek nagy többsége emberi hiba, kisebb százalék műszaki probléma. Pl, sok az ittas vezető, a hülye aki ónos esőben hajt 210-el az autópályán, és lehet még sorolni.
Én a kocsiban nagyobb biztonságban érzem magam, bevallom Neked őszintén kedves kisasszony. smileeee.gif

Nem nagyon tudsz karambolozni? Hát, számomra is hihetetlen, de annyi ilyen baleset volt már, hogy két gép összeütközött, és olyan apró hibákból. Maga a repülés nagyon érdekel, minden téren, repülőgépektől kezdve, technológián át, egészen addig, hogy miért vannak a balesetek. Szóval szoktam nézni ilyen úgynevezett "air crash investigation" dokumentum filmeket. Megrémiszt. Kétlem, hogy én valaha is gépre ülök wink.gif

Idézet (WhiteAngel @ 2011.06.08. 19:30)
Csatlakoznom kell hozzá ugyanis én is félek a repüléstől.


Szia beer.gif

Idézet (WhiteAngel @ 2011.06.08. 19:30)
Egyáltalán nem merek repülőre ülni és legszívesebben egész életemben elkerülném ezt a lehetőséget hacsak nem lenne muszáj.


Én már fontolgatom a lehetőségét, hogy inkább hajóval mennék majd az USA-ba. Kint él a fél családom, és velük azért szeretnék legalább egyszer találkozni, de úgy vagyok vele, hogy inkább hajó, mint repülő blush.gif

Idézet (WhiteAngel @ 2011.06.08. 19:30)
Az igaz hogy az égen nem lehet karambol,viszont ha egyszer egy gép lezuhan,azt szinte lehetetlen hogy túlélje az ember. unsure.gif


Ez bár igaz lenne kedves Wanda. Iszonyú sokan meghaltak már sajnos, pusztán azért, mert két gép ütközött a levegőben. sad.gif

Idézet (joe_r @ 2011.06.08. 19:25)
Nosza.


Nos, én arra gondoltam, hogy amikor ez a kép készült, akkor még álltak az Ikertornyok, és a kép annak valamely emeletéről készült, ha jól emlékszem, szép kilátás nyílt a World Trade Centerből az Empire State Buildingre.
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, joe_r
2011. június 08. 19:50 #12834
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.08. 19:46)

Hajjaj, mint a tűztől kb. Alapvetően sem szeretem a túl nagy magasságokat, úgyhogy szerintem egy nagy felhőkarcoló tetején is halálfélelmem lenne. Nem, valahogy kibírnám azt, de kicsit szoronganék, az biztos.

Csak az elejét vettem ki mert elég hosszú volt. Egyébként én is félek már alapjában is a magasban,elég erős tériszonyom van.És egyetértek azokkal az állításokkal amiket mondtál.Amúgy ha én egyszer is ki akarnék menni Japánba vagy épp az USA-ba,szerintem én is a hajót választanám. Nem valószínű hogy gépre akarnék ülni.

Idézet
Nekem ilyen fóbiát film sose okozott, még közre sem játszott benne. A pókoktól is magamtól rettegek.  Én a tényeket próbálom szem előtt tartani.

Én sem tudom hogy van-e szerepe benne,csak felvetettem. De ez a félelmem egyáltalán nem múlik így mellőzném a dolgot.
2011. június 08. 19:51 #12835
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.08. 19:46)

Én már fontolgatom a lehetőségét, hogy inkább hajóval mennék majd az USA-ba. Kint él a fél családom, és velük azért szeretnék legalább egyszer találkozni, de úgy vagyok vele, hogy inkább hajó, mint repülő blush.gif


Akkor sem szállnék hajóra, ha a fejemhez nyomnának egy gépfegyvert. fear.gif Nem tudok úszni, és nagyon félek a mély víztől. És nem hiába, pár éve kis híján megfulladtam.

Hát igen, mindenkinek megvan a maga félelme. Neked inkább víz, nekem meg levegő. rohog.gif
2011. június 08. 19:52 #12836
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 19:51)
Akkor sem szállnék hajóra, ha a fejemhez nyomnának egy gépfegyvert. fear.gif Nem tudok úszni, és nagyon félek a mély víztől. És nem hiába, pár éve kis híján megfulladtam.
Hát igen, mindenkinek megvan a maga félelme. Neked inkább víz, nekem meg levegő. rohog.gif

Én sem tudok úszni,viszont ez nem tart vissza a hajótól,egyszer már ültem is egyen. biggrin.gif
2011. június 08. 19:54 #12837
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.06.08. 19:52)
Én sem tudok úszni,viszont ez nem tart vissza a hajótól,egyszer már ültem is egyen. biggrin.gif


Ha a hajó elsüllyed, ugyanúgy meghalsz, mint ha a repülő lezuhanna.
2011. június 08. 19:56 #12838
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 19:54)
Ha a hajó elsüllyed, ugyanúgy meghalsz, mint ha a repülő lezuhanna.

Hát,én hajóbalesetről kevesebbet hallok...meg nem tudom...a hajón valahogy egyáltalán nem félek,ellenben ha repülő kerül szóba,ez azonnal előjön. Bennem van és ez nem szűnik meg,ebben biztos vagyok.
Szerk: Nameg ha az ember tud úszni,van esélye a túlélésre. Nekem mondjuk ebből a szempontból nem sok van,de mindegy. rohog.gif
2011. június 08. 19:58 #12839
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.08. 19:51)
Neked inkább víz, nekem meg levegő. rohog.gif


Fordítva kedves wink.gif

Idézet (WhiteAngel @ 2011.06.08. 19:50)
Csak az elejét vettem ki mert elég hosszú volt. Egyébként én is félek már alapjában is a magasban,elég erős tériszonyom van.És egyetértek azokkal az állításokkal amiket mondtál.Amúgy ha én egyszer is ki akarnék menni Japánba vagy épp az USA-ba,szerintem én is a hajót választanám. Nem valószínű hogy gépre akarnék ülni.
Én sem tudom hogy van-e szerepe benne,csak felvetettem. De ez a félelmem egyáltalán nem múlik így mellőzném a dolgot.


Nahát, teljesen ugyanúgy gondolkodunk ilyen téren beer.gif
Az-az igazság, hogy persze, a gépek a legbiztonságosabbak, de, én már túl sokat láttam, ami azt illeti. Most, ha az veszem, egy apró alkatrészt rosszul cseréltek ki, és meghalt 520 ember. De, a legdurvább mégse ez. És ez a szörnyű. Annak az esetnek be sem merem linkelni a videóját, mert bár rekonstrució, mégis borzalmas. Néha-néha rákattintok youtube-on, lehet még táplálom is saját félelmeimet, de egye fene, akkor se gépen akarom végezni.
2011. június 08. 20:00 #12840
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.08. 19:58)
Fordítva kedves wink.gif


Úgy értem, te inkább vízen utazol, én meg levegőben.
1 felhasználónak tetszik: Heetella
961 oldal 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!