Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 11. 12:47 #13141
- törölt felhasználó -    
Ne hurrogjatok le, de most nekem is lesz egy rövid hozzászólásom: rohog.gif

VÉGRE ÉRTELEM! meghajolo.gif KÖSZÖNÖM!
2 felhasználónak tetszik: dave095, Boscorelli
2011. június 11. 12:48 #13142
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Heetella @ 2011.06.11. 12:39)
De legalább még olyanokkal írták volna tele amik mindenkit érdekelnek és nem két szavas kommentekkel omg.gif Engem csak az zavar az egészben, hogy volt valaki aki három hsz-t is elküldött egymásután, mert lusta rákkantintani a "szerkesztem" gombra.

Nem csak lusta, hanem ráadásul még h*lye is. Nem fogja föl, hogy sokkal egyszerűbb lenne rákattintani a "szerkesztem" gombra, és kijavítani a hibát, minthogy 2x elküldi a javított hozzászólást. Erre szokás azt mondani, hogy "Ne remélj sokat, és nem ér csalódás". Ez egy régi közmondás, de mindig észben tartom. Nem nagyon szoktam reménykedni. Abból a boltból már megjöttem egyszer-kétszer. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Heetella, dave095
2011. június 11. 12:51 #13143
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.11. 12:48)
Nem csak lusta, hanem ráadásul még h*lye is. Nem fogja föl, hogy sokkal egyszerűbb lenne rákattintani a "szerkesztem" gombra, és kijavítani a hibát, minthogy 2x elküldi a javított hozzászólást. Erre szokás azt mondani, hogy "Ne remélj sokat, és nem ér csalódás". Ez egy régi közmondás, de mindig észben tartom. Nem nagyon szoktam reménykedni. Abból a boltból már megjöttem egyszer-kétszer.  dry.gif


Én sajnos mindenkihez úgy állok hozzá, hogy biztos normális, aztán ha hibázik akkor biztos csak figyelmetlen, úgyhogy elég sokszor megjárom... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 11. 13:01 #13144
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Heetella @ 2011.06.11. 12:51)
Én sajnos mindenkihez úgy állok hozzá, hogy biztos normális, aztán ha hibázik akkor biztos csak figyelmetlen, úgyhogy elég sokszor megjárom... dry.gif

Én már nem lepődöm meg az emberi h*lyeségen. Annyi "értelmessel" találkoztam már, hogy hihetetlen. Egy idő után te is rá fogsz jönni, hogy ebben a világban az értelem nagyon kicsi. A világ odáig süllyedt, hogy a gyerekek verik a tanárokat, már fiatalon alkoholizálnak. A szüleim elmondása szerint akkoriban a tanár háta mögött sem lehetett egy árva rossz szót szólni. Mostanra ez is megváltozott. Régen a gyerekek el tudták fogadni a másikat, a napjaikban pedig kiközösítés zajlik. Én még (lekopogom) a szerencsések közé tartozok, mert velem nem gonoszok a többiek. Velem még aranyosak. De van egy roma származású osztálytársam, akit folyamatosan lecigányoznak. Hát itt tartunk most.
1 felhasználónak tetszik: Heetella
2011. június 11. 13:09 #13145
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.11. 13:01)
Én már nem lepődöm meg az emberi h*lyeségen. .. Hát itt tartunk most.


Sajnos a nagyrészét már megtapasztaltam, de valahogy próbálok mégis kicsit pozitívan hozzáállni, még akkor is ha reménytelen. A kiközösítésben alsóban volt részem, de nagyon aztán felsőre már nem, sőt. Viszont azt nem szeretem amikor néha lestrébereznek amiatt, mert eddig sikerült tartanom az ötös átlagot, vagy, mert tudom a válaszokat. Komolyan néha tisztába lehetnének a szavak jelentésével. Emlékszem kiskoromban ha néztem ezeket az amcsi filmeket nem értettem, hogyan alakulhatnak ki olyan "barbielány" klikkek, hogy képesek így élni. Aztán nálunk is kialakult nem értem miért jó az nekik, hogy mindenkit lenéznek. Az alkoholista, cigis bandára meg nem is mondok semmit nálunk kb. az osztályfele dohányzik. Majd belefulladnak, de csinálják mert "menő". Viszont amin a legnagyobbakat ámulok az az amit néha képesek mondani. Van úgy, hogy én se tanulok és nem akarok felelni. Néha a tanár meg megkérdezi kiakar(olyankor általában többnek nem kell) Aztán meg persze mindenki minket ajánlgat, mert hogy mi biztos megtanultuk, és múltkor is szegény padtársamat hurrogták le, mert nem ment ki németből felelni és hárman kaptak egyest és még van képük ráfogni, hogy az ő hibája. Na jó inkább nem folytatom, így is hosszú lett kicsit. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird
2011. június 11. 13:27 #13146
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Heetella @ 2011.06.11. 13:09)
Sajnos a nagyrészét már megtapasztaltam, de valahogy próbálok mégis kicsit pozitívan hozzáállni, még akkor is ha reménytelen. A kiközösítésben alsóban volt részem, de nagyon aztán felsőre már nem, sőt. Viszont azt nem szeretem amikor néha lestrébereznek amiatt, mert eddig sikerült tartanom az ötös átlagot, vagy, mert tudom a válaszokat. Komolyan néha tisztába lehetnének a szavak jelentésével. Emlékszem kiskoromban ha néztem ezeket az amcsi filmeket nem értettem, hogyan alakulhatnak ki olyan "barbielány" klikkek, hogy képesek így élni. Aztán  nálunk is kialakult nem értem miért jó az nekik, hogy mindenkit lenéznek. Az alkoholista, cigis bandára meg nem is mondok semmit nálunk kb. az osztályfele dohányzik. Majd belefulladnak, de csinálják mert "menő". Viszont amin a legnagyobbakat ámulok az az amit néha képesek mondani. Van úgy, hogy én se tanulok és nem akarok felelni. Néha a tanár meg megkérdezi kiakar(olyankor általában többnek nem kell) Aztán meg persze mindenki minket ajánlgat, mert hogy mi biztos megtanultuk, és múltkor is szegény padtársamat hurrogták le, mert nem ment ki németből felelni és hárman kaptak egyest és még van képük ráfogni, hogy az ő hibája. Na jó inkább nem folytatom, így is hosszú lett kicsit.  rolleyes.gif

Akik a "stréber" szót használják, szerintem csak egyszerűen féltékenyek. Savanyú a szőlő. rolleyes.gif Akármennyire is próbálják elhitetni magukkal, hogy nem érdeklik őket a tanulás, valamennyire azért legbelül mégis csak. Szeretnének ők jobb jegyeket az év végi bizonyítványba, csak nem akarják bevallani. Szégyen számukra. Pedig a tanulás lehetne jó dolog is, ha minden tanár játékosan adná át az anyagot, felkeltené a tanuló figyelmét. Nálunk a történelem tanárunk ilyen. Viccesen, elmeséli az anyagot. Így az órán megtanulom az anyag 80%-át. Tanárnak születni kell.
1 felhasználónak tetszik: Heetella
2011. június 11. 13:27 #13147
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.11. 13:01)
Én már nem lepődöm meg az emberi h*lyeségen...


Az a baj igazából, hogy ezzel nem lehet mit kezdeni. Én arra jöttem rá, hogy, ha, valaki szándékosan megszegi a szabályokat, még utána is, hogy elmondták neki elég világosan, azzal az illetővel egész egyszerűen nem kell foglalkozni.
Én például ezért is nem írtam tegnap, mondom, nem írok semmit, hátha a többiek se írnak, és magában biztos nem beszélget, érted, azért az elég érdekes lenne laugh.gif

Bár, ahogy te is mondod, már semmin sem szabad meglepődni.

Idézet (dave095 @ 2011.06.11. 12:47)
Időközben már én is megtaláltam.  rohog.gif  Letöltöm mindet - persze csak azokat, amiket még nem láttam, aztán meglátjuk. smileeee.gif


Torrent? meghajolo.gif Egyébként nekem is onnan van mindenem. Sorozatoktól, filmektől, zenéktől kezdve, minden
De gondolom, ezzel sokan vagyunk még így beer.gif

Akkor majd kíváncsi leszek, mit szólsz hozzájuk beer.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.06.11. 12:48)
Nem csak lusta, hanem ráadásul még h*lye is.


Hát, sajnos, vagy nem sajnos, csatlakozni tudok csak. Az-az igazság, hogy vannak olyanok, akiknek még nem kéne gép előtt ülnie. És ezt még korosztály szerint sem tudom mondani, mert vannak nagyon értelmes 13-14 évesek, akikkel jól lehet kommunikálni, és vannak olyanok, akikkel egész egyszerűen, ha megszakadsz, akkor se. Na ők a nehéz esetek. Bevallom Neked őszintén, igyekszem őket elkerülni a fórumon blush.gif

Most jó példa erre az a nem is oly régi hír, hogy "Moby beszólt Britneynek és Keshának". Több se kellett a sok kicsinek, jöttek az egysoros hozzászólásaikkal, hogy "ki az a Moby", meg, hogy "micsoda szemét". Gondolkoztam rajta nagyon, hogy írjak-e oda választ, áh, de arra jutottam, minek? Úgy se tudom nekik elmagyarázni, ha Cynthiának, Grace Benningnek és Tamás 2.0-nak nem sikerült, miért pont nekem sikerülne, így azt választottam, hogy mindegyikük hozzászólására nyomtam egy tetsziket.

Idézet (Heetella @ 2011.06.11. 12:47)
Ne hurrogjatok le, de most nekem is lesz egy rövid hozzászólásom: rohog.gif 
VÉGRE ÉRTELEM!  meghajolo.gif  KÖSZÖNÖM!


Nem fogunk meghajolo.gif meghajolo.gif wink.gif

Idézet (Heetella @ 2011.06.11. 12:51)
Én sajnos mindenkihez úgy állok hozzá, hogy biztos normális, aztán ha hibázik akkor biztos csak figyelmetlen, úgyhogy elég sokszor megjárom... dry.gif


A következő a problémám. Mégpedig az, hogy én is. Hogy most ez jó, vagy sem, az már megint más kérdés. Egy valamiben biztos vagyok, sok fórumozóval úgy vagyok, amikor látom őket, hogy "uramisten". De tudod, másik oldalról meg, többnyire a viták elkerülése érdekében is, nem szoktam játszani a "f*sza gyereket". Persze nem is vagyok az, de én csak azokkal szeretek kommunikálni, akik normálisak beer.gif És ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy egyetértünk egy kérdésben smileeee.gif

Szerintem, nem kell ugyanazon a véleményen lenni, ahhoz, hogy jót és értelmeset tudjál valakivel beszélni. Persze, igaz, az elengedhetetlen konjuktív feltétel, hogy a partnered is ilyen legyen beer.gif

Nahát kimondom, nem fogok hazudni, nekem nem tetszett ez a tegnapi feeling. Remélem nem vagyok egyedül blush.gif
3 felhasználónak tetszik: dave095, Heetella, LittleVampire
2011. június 11. 13:38 #13148
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.11. 13:27)
Torrent? meghajolo.gif Egyébként nekem is onnan van mindenem. Sorozatoktól, filmektől, zenéktől kezdve, minden 
De gondolom, ezzel sokan vagyunk még így beer.gif 

Még szép. Hát mélyszegénység van. rohog.gif Meg most minek vegyem meg őket több ezerért, ha itt vannak előttem pár kattintásnyira? Nem miattam fog tönkremenni a film- és zeneipar. _nevet.gif Jó, persze tudom, hogy ez rossz, meg minden, de ez van. A kedvenceim lemezeit, filmjeit mindig meg veszem. Az alap. pardon.gif
4 felhasználónak tetszik: Boscorelli, LittleVampire, Kelly, Christo
2011. június 11. 13:39 #13149
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.11. 13:27)
Akik a "stréber" szót használják, szerintem csak egyszerűen féltékenyek. Savanyú a szőlő.  rolleyes.gif Akármennyire is próbálják elhitetni magukkal, hogy nem érdeklik őket a tanulás, valamennyire azért legbelül mégis csak. Szeretnének ők jobb jegyeket az év végi bizonyítványba, csak nem akarják bevallani. Szégyen számukra. Pedig a tanulás lehetne jó dolog is, ha minden tanár játékosan adná át az anyagot, felkeltené a tanuló figyelmét. Nálunk a történelem tanárunk ilyen. Viccesen, elmeséli az anyagot. Így az órán megtanulom az anyag 80%-át. Tanárnak születni kell.

thumbsup.gif Akkor úgylátszik a töri tanárok értik a dolgukat, mert nálunk is ő ilyen. Igencsak sokat számít a tanárok hozzáállása is, pl. én imádok rajzolni, de a sulis rajzórákat utálom a tanár miatt. Semmit nem tanulunk tőle és rajzórákon felelünk illetve dogákat írunk, ami még nem lenne baj, de olyan anyagból amit nem is vettünk, mert nincs is könyvünk, mégis abból írat ami neki van.
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire
2011. június 11. 13:46 #13150
- törölt felhasználó -    
Idézet (Heetella @ 2011.06.11. 13:39)
thumbsup.gif  Akkor úgylátszik a töri tanárok értik a dolgukat, mert nálunk is ő ilyen. Igencsak sokat számít a tanárok hozzáállása is, pl. én imádok rajzolni, de a sulis rajzórákat utálom a tanár miatt. Semmit nem tanulunk tőle és rajzórákon felelünk illetve dogákat írunk, ami még nem lenne baj, de olyan anyagból amit nem is vettünk, mert nincs is könyvünk, mégis abból írat ami neki van.


És nálunk is. biggrin.gif
Amúgy sziasztok. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Heetella, LittleVampire
2011. június 11. 15:22 #13151
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
dave, illetve mindenki; akinek nem tetszik ez az irány, ami itt is elkezdődött: írjatok nekem egy privit, és kidobálom, ami nem kell.

Bár azt előrebocsátom, hogy én sem tudok 0-24 órában itt ülni, sőt mostantól holnap háromig szerintem csak perceket fogok itt ülni, uganis a 24 Hours of Le Mans versenyt fogom nézni, ha tehetem, minél kevesebbet hagynék ki a 24 órából.
1 felhasználónak tetszik: dave095
2011. június 11. 17:42 #13152
- törölt felhasználó -    
Van még itt valaki? unsure.gif Úgy eltűntetek... sad.gif
1 felhasználónak tetszik: dave095
2011. június 11. 17:49 #13153
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.06.11. 15:22)
dave, illetve mindenki; akinek nem tetszik ez az irány, ami itt is elkezdődött: írjatok nekem egy privit, és kidobálom, ami nem kell.
Bár azt előrebocsátom, hogy én sem tudok 0-24 órában itt ülni, sőt mostantól holnap háromig szerintem csak perceket fogok itt ülni, uganis a 24 Hours of Le Mans versenyt fogom nézni, ha tehetem, minél kevesebbet hagynék ki a 24 órából.

Rendben. Igazából engem csak az zavar, hogy alig pár oldal, és nyílhat az újabb topik. dry.gif Te aztán jó nagy elvetemült lehetsz. w00t.gif _nevet.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.06.11. 17:42)
Van még itt valaki? unsure.gif Úgy eltűntetek... sad.gif

Én itt vagyok. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: joe_r
2011. június 11. 17:52 #13154
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2011.06.11. 17:49)

Te aztán jó nagy elvetemült lehetsz.  w00t.gif  _nevet.gif 


Tavaly úgy nagyjából 18 órát néztem belőle...
... lehet, hogy nem is vér, hanem üzemanyag folyik az ereimben? rohog.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: dave095, Christo
2011. június 11. 18:49 #13155
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.06.11. 15:22)
mostantól holnap háromig szerintem csak perceket fogok itt ülni, uganis a 24 Hours of Le Mans versenyt fogom nézni, ha tehetem, minél kevesebbet hagynék ki a 24 órából.


Komolyan? Régebben én is néztem. Hát azért nem 18 órát, de nem keveset. Te biztos emlékszel arra, amikor a Mercedes egyszerűen felrepült a levegőbe, azt hiszem 99-ben volt. Na az igen durva volt.

2005-óta követem kevesebb figyelemmel a Le Mans-t, de azt a futamot, amikor Villeneuve indult, 2007-ben és 2008-ban, nagy figyelemmel néztem, neki nagyon szurkoltam, hogy nyerjen, és akkor már csak egy "eventet" kellett volna megnyernie a Triple Crown of Motorsport elérése érdekében. (Erről azért relatíve kevesebben tudnak, mi is ez, pedig nem kis dicsőség, eddig egy embernek sikerült megcsinálnia)

Bár, azért ez is autósport, megnézem az összefoglalókat mindig, és az eredményeket. Most van rengeteg jó képem róla, csak nem tudom, ide nem gondolkoztam rajta, hogy feltöltöm, mert gondolom kevés embert érdekel(ne) és már sokan a Forma 1-re is szokták mondani, hogy "jajj ne fúj, sport, minek?" szóval, ezért beer.gif De, ha gondolod, szívesen összeválogatok belőle egy best of-ot, mire véget ér a verseny beer.gif Mondjuk úgy 50-60 kép erejéig, az még talán nem zavar senkit smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: joe_r
2011. június 11. 19:12 #13156
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.11. 18:49)

Komolyan? Régebben én is néztem. Hát azért nem 18 órát, de nem keveset. Te biztos emlékszel arra, amikor a Mercedes egyszerűen felrepült a levegőbe, azt hiszem 99-ben volt. Na az igen durva volt.


Totális megszállottság. Igen, emlékszem. Akkor még nem volt két sikán beépítve a a Dunlop S utáni egyenesbe, ráadásul az a Mercedes úgy volt beállítva, hogy minimális leszorítóerő legyen. És úgy 400 km/h környékén vágott két-három szaltót a levegőben.

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.11. 18:49)

2005-óta követem kevesebb figyelemmel a Le Mans-t, de azt a futamot, amikor Villeneuve indult, 2007-ben és 2008-ban, nagy figyelemmel néztem, neki nagyon szurkoltam, hogy nyerjen, és akkor már csak egy "eventet" kellett volna megnyernie a Triple Crown of Motorsport elérése érdekében. (Erről azért relatíve kevesebben tudnak, mi is ez, pedig nem kis dicsőség, eddig egy embernek sikerült megcsinálnia)


Triple Crown: győzelem Monaco-ban, győzelem az Indianapolis 500-on, és a Le Mans-i 24 órás versenyen. Persze csak azért nem beszélnek róla, mert ez nem hivatalos dolog. Viszont egy megsüvegelendő érdem.

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.11. 18:49)

Bár, azért ez is autósport, megnézem az összefoglalókat mindig, és az eredményeket. Most van rengeteg jó képem róla, csak nem tudom, ide nem gondolkoztam rajta, hogy feltöltöm, mert gondolom kevés embert érdekel(ne) és már sokan a Forma 1-re is szokták mondani, hogy "jajj ne fúj, sport, minek?" szóval, ezért beer.gif De, ha gondolod, szívesen összeválogatok belőle egy best of-ot, mire véget ér a verseny beer.gif Mondjuk úgy 50-60 kép erejéig, az még talán nem zavar senkit smileeee.gif


Jöhet. beer.gif
2011. június 11. 19:21 #13157
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok! Itt meg mi történt már megint? blink.gif Na ezt nem fogom visszaolvasni...

Azt hiszem ma éjjel megint nem fogok aludni. Két órája keltem fel mivel szülinapi buliba voltam és délelőtt 10-kor jutottam ágyba. Nem terveztem, hogy ennyire sokáig alszok, de nem tudtam korábban felkelni.
3 felhasználónak tetszik: Christo, Heetella, Boscorelli
2011. június 11. 19:55 #13158
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.11. 19:21)
Sziasztok! Itt meg mi történt már megint? blink.gif Na ezt nem fogom visszaolvasni...
Azt hiszem ma éjjel megint nem fogok aludni. Két órája keltem fel mivel szülinapi buliba voltam és délelőtt 10-kor jutottam ágyba. Nem terveztem, hogy ennyire sokáig alszok, de nem tudtam korábban felkelni.


Hali mindenkinek!
Jaja, ez ismerős rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, Heetella, Boscorelli, S. Klau
2011. június 11. 20:14 #13159
- törölt felhasználó -    
Jó estét! hi.gif


Idézet (Christo @ 2011.06.11. 19:55)
Hali mindenkinek!
Jaja, ez ismerős rohog.gif


Jó az avid! wink.gif
2 felhasználónak tetszik: S. Klau, Christo
2011. június 11. 20:36 #13160
- törölt felhasználó -    
sziasztok!Jó estét hi.gif .mi az esti program? wink.gif rolleyes.gif
961 oldal 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!