Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 12. 13:09 #13201
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.06.12. 13:02)
Igen? Egészségére...csak tudnám hogy akkor meg minek kért bocsánatot ha képes letiltani a semmiért... rohog.gif

Én azt nem értem, hogy miért jelöl be, ha arra nem képes, hogy elolvassa a bemutatkozásod. Számomra az természetes dolog, hogy valakit csak akkor jelölök be, szavazok rá, ha szimpatikusnak találom, beszéltünk már egymással, elolvastam a bemutatkozását. Engem is naponta jelölnek be ismeretlenek, és csodálkoznak, ha elutasítom. blink.gif
SZERK:
Idézet
LittleVampire: Gondolom jó könyv lehetett ha ennyire belemerültén olyan későn.

Igen, nagyon izgalmas könyv. Hamarosan olvasom a következő részét. smileeee.gif smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Heetella, dave095, Rap4ever8
2011. június 12. 13:12 #13202
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.12. 13:09)
Én azt nem értem, hogy miért jelöl be, ha arra nem képes, hogy elolvassa a bemutatkozásod. Számomra az természetes dolog, hogy valakit csak akkor jelölök be, szavazok rá, ha szimpatikusnak találom, beszéltünk már egymással, elolvastam a bemutatkozását. Engem is naponta jelölnek be ismeretlenek, és csodálkoznak, ha elutasítom.  blink.gif

Én is így gondolom. Én már az elején világosan leírom és kérek mindenkit hogy ne tegye,mégis megteszik. Azt pedig bunkóságnak tartom nem csak az ő,de más részéről is hogy szó nélkül letilt.Nem emlékszem hogy tettem volna ellene bármit is.De mindegy is,nem az én problémám biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Heetella
2011. június 12. 13:13 #13203
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.12. 13:09)

SZERK: 
Igen, nagyon izgalmas könyv. Hamarosan olvasom a következő részét. smileeee.gif smileeee.gif

A címét meg szabad tudnunk, vagy titkosított? laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 12. 13:16 #13204
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.06.12. 13:12)
Én is így gondolom. Én már az elején világosan leírom és kérek mindenkit hogy ne tegye,mégis megteszik. Azt pedig bunkóságnak tartom nem csak az ő,de más részéről is hogy szó nélkül letilt.Nem emlékszem hogy tettem volna ellene bármit is.De mindegy is,nem az én problémám biggrin.gif

Ez is csak az illetőt minősíti. Én már belefáradtam abba, hogy hosszú bemutatkozásokat írjak. A többség úgysem fogja elolvasni. Aki meg a barátaim között van, az valószínűleg ismer. A szavazatokra pedig nem igen pályázom. Ha valaki odaírja az üzenőfalamra, hogy "Szia, szavaztam. De szavazz vissza" akkor visszaszavazok kedvességből. De én nem ezért regisztráltam ide.

SZERK. A könyv címe P. C. Cast - Az Éjszaka Háza 1. Megjelölve
Letöltöttem a második részét a telefonomra. tudom rossz szokás, de én a telefonomon szoktam könyveket olvasni. A telefonom felismeri a PDF fájlokat. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Heetella
2011. június 12. 13:20 #13205
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.12. 13:16)
Ez is csak az illetőt minősíti. Én már belefáradtam abba, hogy hosszú bemutatkozásokat írjak. A többség úgysem fogja elolvasni. Aki meg a barátaim között van, az valószínűleg ismer. A szavazatokra pedig nem igen pályázom. Ha valaki odaírja az üzenőfalamra, hogy "Szia, szavaztam. De szavazz vissza" akkor visszaszavazok kedvességből. De én nem ezért regisztráltam ide.

Pontosan. Én csak azért írtam ilyen hosszút mert lefoglalt,de már a legelején lefektettem bizonyos szabályokat,de persze ez fel sem tűnik senkinek. A szavazatokat amúgy én is mindig visszaadom de a jelölést azt akkor sem fogadom el ha 2-szer jelöl be. Aki esetleg szimpatikus vagy tartani akarnám vele a kapcsolatot,azt úgyis bejelölöm én magam. Én sem ilyen céllal regisztráltam de sajnos ilyen a mostani rendszer.Nem tudunk vele mit kezdeni.
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Heetella
2011. június 12. 13:26 #13206
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Kicsit elhagylak titeket. Megyek egy kicsit olvasni, Majd 1-2 óra múlva remélhetőleg visszajövök. Legyetek addig is jók. Sziasztok! beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Heetella
2011. június 12. 13:27 #13207
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.12. 13:26)
Kicsit elhagylak titeket. Megyek egy kicsit olvasni, Majd 1-2 óra múlva remélhetőleg visszajövök. Legyetek addig is jók. Sziasztok!  beer.gif

Én itt beszélgetés közben olvasgatok rohog.gif
Úgy egy kis ideje fejeztem be végre a True Blood 8.kötetét és lehet hogy belekezdek a 9.-be.
2 felhasználónak tetszik: Heetella, LittleVampire
2011. június 12. 13:31 #13208
- törölt felhasználó -    
Én is éppen olvasgatok Stephen King: Dolores c. könyvének álltam neki. rohog.gif

(Régen én észnélkül jelölgettem, aztán ráébredtem, hogy semmi értelme, úgyhogy mostmár csak olyanok vannak a barátaim között akiket ismerek/ vagy szoktam velük beszélgetni.) blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. június 12. 15:45 #13209
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok! Megjötte én is. smileeee.gif Látom, hogy az olvasás a téma. Én is olvasok egy könyvet, de kicsit le vagyok most maradva. Egy hét alatt kiolvastam 5 kötetet, és a 6.-at is elkezdtem, de a 8. fejezetnél leálltam kb két hete. Pedig nagyon jó könyv, de sajnos tanulnom is kellett (most is kéne).
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Heetella
2011. június 12. 15:52 #13210
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif Látom, az olvasás a téma. Én legutóbb egy drámát olvastam, de nem is tudom, talán mondható lélektani regénynek is. Az a címe, hogy Lányok és anyák. Aki bővebb infókra is kíváncsi, menjen rá az Olvasol? című topikra. laugh.gif

Amúgy most filmeknek nézek utána, keresek valami jót estére. Nem tud valaki egy olyat, ami jó? biggrin.gif Csak ne vígjáték, meg hasonlók legyenek, most valami komolyabbra vágyom...
2 felhasználónak tetszik: Heetella, LittleVampire
2011. június 12. 17:59 #13211
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.06.12. 15:52)
Sziasztok! hi.gif Látom, az olvasás a téma. Én legutóbb egy drámát olvastam, de nem is tudom, talán mondható lélektani regénynek is. Az a címe, hogy Lányok és anyák. Aki bővebb infókra is kíváncsi, menjen rá az Olvasol? című topikra. laugh.gif 
Amúgy most filmeknek nézek utána, keresek valami jót estére. Nem tud valaki egy olyat, ami jó? biggrin.gif Csak ne vígjáték, meg hasonlók legyenek, most valami komolyabbra vágyom...


Én már olvastam mit írtál oda, filmet amit ajánlani tudok és kicsit komolyabb a téma benne az a Gothika, teljes mértékben megállja a helyét.
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 12. 19:02 #13212
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.06.12. 13:02)
Igen? Egészségére...csak tudnám hogy akkor meg minek kért bocsánatot ha képes letiltani a semmiért... rohog.gif


Hát ez extra érdekes... leginkább azért mégis no comment. Szerintem, ne is foglalkozz vele wink.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.06.12. 13:09)
Számomra az természetes dolog, hogy valakit csak akkor jelölök be, szavazok rá, ha szimpatikusnak találom, beszéltünk már egymással, elolvastam a bemutatkozását. Engem is naponta jelölnek be ismeretlenek, és csodálkoznak, ha elutasítom.  blink.gif


Egy az egyben így gondolom én is. Én nem szoktam válaszolni az olyan jelölésekre, akiket nem is ismerek, aztán egy idő után megunják és visszavonják wink.gif Bár nekem mázlim van, nem jelölgetnek naponta teljesen ismeretlen emberek, úgyhogy jó is ez így smileeee.gif

Idézet (WhiteAngel @ 2011.06.12. 13:20)
Pontosan...


Én egyszer jártam úgy, hogy bejelölt valami Borbély Miranda nevű lány, aztán két héttel később törölt. Na gondoltam, ezért kár volt elfogadnom... (Ez még régebben volt, amikor nem voltam nagyon aktív, és bejött ez a barátos rendszer, úgyhogy elfogadtam)

Ja igen, kicsit más, jó az új képet a fórumozós képes topikban, aranyos meghajolo.gif wink.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.06.12. 13:26)
Kicsit elhagylak titeket.


Ja igen, most nekem is csak erre a gyors hozzászólásra futotta. Mindjárt kezdődik a Forma 1, megnézem, bár, a végeredmény esetében, meglepne, ha nem ismét a német nyerne, az osztrák kocsiban..
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 12. 19:21 #13213
- törölt felhasználó -    
Hali smileeee.gif smileeee.gif Régen voltam itt. rolleyes.gif Miújság? smileeee.gif
2011. június 12. 19:27 #13214
- törölt felhasználó -    
Itt vagytok? unsure.gif
2011. június 12. 19:31 #13215
Clairy
Clairy
AsianGlampire™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.28.
Hozzászólás: 1908
Csatolások: 136
Azonosító: 97193
Offline offline
Idézet (agii7 @ 2011.06.12. 19:27)
Itt vagytok? unsure.gif


Szia!
Én itt vagyok, nemrég értem haza. smileeee.gif

Unokatesómmal barátnőmnél voltunk a hétvégén, elmentünk a fellépésére ahol jól kicsesztek szegénnyel aztán elmentünk szombaton a másik barátnőm koncertjére, de ma már reggel jönnünk kellett haza, és eléggé fáradt vagyok...
2011. június 12. 19:35 #13216
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.12. 19:02)
Hát ez extra érdekes... leginkább azért mégis no comment. Szerintem, ne is foglalkozz vele wink.gif 
Egy az egyben így gondolom én is. Én nem szoktam válaszolni az olyan jelölésekre, akiket nem is ismerek, aztán egy idő után megunják és visszavonják wink.gif Bár nekem mázlim van, nem jelölgetnek naponta teljesen ismeretlen emberek, úgyhogy jó is ez így smileeee.gif 
Én egyszer jártam úgy, hogy bejelölt valami Borbély Miranda nevű lány, aztán két héttel később törölt. Na gondoltam, ezért kár volt elfogadnom... (Ez még régebben volt, amikor nem voltam nagyon aktív, és bejött ez a barátos rendszer, úgyhogy elfogadtam)
Ja igen, kicsit más, jó az új képet a fórumozós képes topikban, aranyos meghajolo.gif  wink.gif 
Ja igen, most nekem is csak erre a gyors hozzászólásra futotta. Mindjárt kezdődik a Forma 1, megnézem, bár, a végeredmény esetében, meglepne, ha nem ismét a német nyerne, az osztrák kocsiban..

Na lássuk,kezdem az elején.Nem foglalkozom már vele,ő baja laugh.gif
Én sem szoktam már csak úgy elfogadni senki jelölését,akkor sem ha háromszázszor próbálkozik.Ha nem képes megtisztelni legalább 1 levéllel hogy ezt úgy mégis miért,akkor tőlem ne várjon semmit.
Ha a képes nekem szól akkor köszönöm szépen biggrin.gif
Ami a Forma 1-et illeti,szerintem most is Vettel fog nyerni,de örülnék ha Massa is el tudna érni végre egy jobb helyezést.
2011. június 12. 19:36 #13217
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clairy @ 2011.06.12. 19:31)
Szia!
Én itt vagyok, nemrég értem haza.  smileeee.gif 
Unokatesómmal barátnőmnél voltunk a hétvégén, elmentünk a fellépésére ahol jól kicsesztek szegénnyel aztán elmentünk szombaton a másik barátnőm koncertjére, de ma már reggel jönnünk kellett haza, és eléggé fáradt vagyok...

Szia. smileeee.gif Milyen lesz a bizid?
2011. június 12. 19:41 #13218
Clairy
Clairy
AsianGlampire™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.28.
Hozzászólás: 1908
Csatolások: 136
Azonosító: 97193
Offline offline
Idézet (agii7 @ 2011.06.12. 19:36)
Szia.  smileeee.gif Milyen lesz a bizid?


Hát olyan 4,2 körül leszek, eléggé ellustultam ezt az évet, csak akkor tanultam ha muszáj volt és ez meg is látszik... De nem baj, ez az év még úgyse számít, de jövőre majd bele kell húznom...

Én régen néztem az F1et, de már egy ideje valahogy nem tud lekötni...
2011. június 12. 19:53 #13219
- törölt felhasználó -    
Nem-nagyon írtok unsure.gif Most lépek, hali smileeee.gif smileeee.gif
2011. június 12. 21:06 #13220
- törölt felhasználó -    
Üdvözletem!
Szombaton volt ballagás.Reggel 05:30-kor keltem.Az lezajlott valahogy.Mi díszítettük a ballagók osztálytermét.Nagyon szép lett.Holnap megyünk Balinkára szerepelni.Szerdán meg Te Deum.
Olvasás:Nekünk nyári olvasmány a Lola Rose,Kétévi Vakáció és Carla nem adja fel.A Lola Rose-t olvasom,mindjárt befejeztem.Nagyon jó mindnekinek ajánlom wink.gif
2 felhasználónak tetszik: dave095, Heetella
961 oldal 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!