Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 16. 13:38 #13481
- törölt felhasználó -    
Sziasztok
Fel tudtam végre jönni kicsit,de most sem a saját gépemről ugyanis az enyém az mostanra teljesen megadta magát,használhatatlan. Az msn meghülyült,a net belassul,a dolgok néha kikapcsolnak és egyszer a hátterem is eltűnt hirtelen. Apám ma rakja valószínűleg újra az egészet amint hazaért. Annyi előnye van hogy talán most végre magyar msn kerül fel az angol helyett.De azt semmiképp sem akarom hogy a 2011-es mert ezen a gépen is az van,és mondhatni elég pocsék laugh.gif
Egyébként olvasgattam a dolgokat,néha tényleg kissé dumcsitopik jelleg alakult itt ki,de azok a képregények mondjuk engem nem zavartak,mert magam is röhögtem rajtuk,főleg azokon amiket dave tett be. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 16. 13:50 #13482
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.06.16. 13:38)
Sziasztok
Fel tudtam végre jönni kicsit,de most sem a saját gépemről ugyanis az enyém az mostanra teljesen megadta magát,használhatatlan. Az msn meghülyült,a net belassul,a dolgok néha kikapcsolnak és egyszer a hátterem is eltűnt hirtelen. Apám ma rakja valószínűleg újra az egészet amint hazaért. Annyi előnye van hogy talán most végre magyar msn kerül fel az angol helyett.De azt semmiképp sem akarom hogy a 2011-es mert ezen a gépen is az van,és mondhatni elég pocsék laugh.gif 
Egyébként olvasgattam a dolgokat,néha tényleg kissé dumcsitopik jelleg alakult itt ki,de azok a képregények mondjuk engem nem zavartak,mert magam is röhögtem rajtuk,főleg azokon amiket dave tett be. rohog.gif


Szia! hi.gif
Nekem 2011-es msn van, és nagyon utálom. dry.gif

Annyit hozzászólnék a vitához, hogy szerintem ez még bőven belefért. A tegnapi nap után hulla fáradt voltam, és nem volt kedvem komoly témákról diskurálni. rolleyes.gif Ilyenkor jól esik egy kicsit hülyülni, nem tudom, mi van ebben olyan zavaró. Ti sosem szoktatok? blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Heetella, dave095
2011. június 16. 13:57 #13483
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.06.16. 13:50)
Szia! hi.gif
Nekem 2011-es msn van, és nagyon utálom. dry.gif 
Annyit hozzászólnék a vitához, hogy szerintem ez még bőven belefért. A tegnapi nap után hulla fáradt voltam, és nem volt kedvem komoly témákról diskurálni. rolleyes.gif Ilyenkor jól esik egy kicsit hülyülni, nem tudom, mi van ebben olyan zavaró. Ti sosem szoktatok? blink.gif

Óóó,én nem a tegnapi bulira gondoltam,én csak úgy általánosságban mondtam. A tegnapi bulin nem is igazán voltam ott,csak utólag láttam pár képet laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Heetella, thunderbird
2011. június 16. 13:57 #13484
- törölt felhasználó -    
Én is beköszönök. Mi a helyzet? Tényleg nagyon jó, hogy már nyár van. Végre egésznap hulla lehet az ember. A mai napot én eléggé Disney feelingel töltöttem. Megnéztem az Oroszlénkirály2-t, a Tarzan-t, meg a Mulan-t, úgyhogy ma kicsit "mese" stílusú vagyok. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 16. 14:12 #13485
- törölt felhasználó -    
Idézet (Heetella @ 2011.06.16. 13:57)
Én is beköszönök. Mi a helyzet? Tényleg nagyon jó, hogy már nyár van. Végre egésznap hulla lehet  az ember. A mai napot én eléggé Disney feelingel töltöttem. Megnéztem az Oroszlénkirály2-t, a Tarzan-t, meg a Mulan-t, úgyhogy ma kicsit "mese" stílusú vagyok. rohog.gif


Szia neked is! hi.gif
Nem baj az, a mesék - általában - szépek, és sosem lehet kinőni belőlük. smileeee.gif Mondjuk én az Oroszlánkirályt nagyon rég láttam, és már nem is emlékszem rá. A Mulant meg nem is ismerem. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Heetella
2011. június 16. 14:14 #13486
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.06.16. 14:12)
Szia neked is! hi.gif
Nem baj az, a mesék - általában - szépek, és sosem lehet kinőni belőlük. smileeee.gif Mondjuk én az Oroszlánkirályt nagyon rég láttam, és már nem is emlékszem rá. A Mulant meg nem is ismerem. rohog.gif

Ez így is van. Én is megnézek néha 1-1 mesét még most is,egyáltalán nem számít sem cikinek sem semmi hasonlónak.
1 felhasználónak tetszik: Heetella
2011. június 16. 14:17 #13487
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.06.16. 14:14)
Ez így is van. Én is megnézek néha 1-1 mesét még most is,egyáltalán nem számít sem cikinek sem semmi hasonlónak.


Így van. smileeee.gif Mondjuk én inkább rajzfilmsorozatokat szoktam nézni, de azokból minden nap pár részt. Az Amerikai fater és a Family Guy nagy kedvenceim. rohog.gif


Szerk.: Na, most ez így sokkal jobb? Komoly témáról beszélgetünk, normális terjedelmű hozzászólásokban, és jó, ha tíz perc múlva kapok választ. Ennek semmi értelme, unalmas...
2011. június 16. 15:03 #13488
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.16. 14:17)
Így van. smileeee.gif Mondjuk én inkább rajzfilmsorozatokat szoktam nézni, de azokból minden nap pár részt. Az Amerikai fater és a Family Guy nagy kedvenceim. rohog.gif


Én azt annyira nem, bár Family Guy-t néha-néha nézek. Ha már mese, akkor inkább a filmeket részesítem előnyben. Azok közül is a kedvenceim a Jégkorszak filmek, illetve a Verdák. Utóbbi nagyon tetszett, jópofa szerintem blush.gif
Arra kíváncsi leszek, hogy folytatják, mert most kerül majd lassan mozikba a második része.

Idézet (thunderbird @ 2011.06.16. 14:17)
Szerk.: Na, most ez így sokkal jobb? Komoly témáról beszélgetünk, normális terjedelmű hozzászólásokban, és jó, ha tíz perc múlva kapok választ. Ennek semmi értelme, unalmas...


Miért? smileeee.gif Nekem nem az. Olvasgatom, amit írtok, és ha épp itt vagyok, és hozzá tudok szólni, akkor írok smileeee.gif

Milyen témáról szeretnél beszélgetni Dancsy? smileeee.gif
2011. június 16. 15:20 #13489
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.16. 15:03)

Miért? smileeee.gif Nekem nem az. Olvasgatom, amit írtok, és ha épp itt vagyok, és hozzá tudok szólni, akkor írok smileeee.gif
Milyen témáról szeretnél beszélgetni Dancsy? smileeee.gif


Olyanról, mint tegnap este. biggrin.gif
2011. június 16. 15:21 #13490
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.16. 13:32)
Nem gond, ha képet linkelsz be, de az meg lehet oldani URL-ként is, és akkor írsz egy szöveget, és az lesz a kép linkje, aki akarja úgyis megnézi beer.gif 
De kevésbé feltűnő. Hozzáteszem, én megnéztem minden képet tegnap, egy-kettő jó volt, pl. az a tv-s, azt hiszem dave linkelte, de teljesen biztos, most nem is vagyok  benne. Na, azzal én is egyetértek. Ja igen, meg az "elfogadom a szabályzatot" is jó volt, most hirtelen beugrott az is.
Ezt azért én nem mondanám, vannak, akik egyetértenek wink.gif Igazából, az a véleményem, ha normális hangnemben adja elő az ember a gondjait (és szerintem ti így irtatok joe-val), akkor nem is lehet nagyon megsértődni rajta, még, ha a kritika jogos is.
Persze, ahogy olvastam, ilyenről nincs is szó, dave és olsenfan részéről sem. Ami engem illet, én is egyetértek veletek, bár hozzáteszem, senkivel nem akarok rossz kapcsolatban lenni a topikban, úgyhogy ez csak egy privát vélemény.
De annyit azért, az úgymond "troll-osok" védelmében meg tudok állapítani, hogy volt, hogy például mi is a rapről beszélgettünk, vagy esetleg másról, ami adott esetben őket kevésbé érdekli. Persze, nem ilyen hozzászólás mennyiségben, és szebben linkeltük be őket (sorry srácok), így talán annyira nem is volt feltűnő, és/vagy zavaró számukra.
Én a tegnapiakhoz nem nagyon tudtam hozzászólni, egyrészről, mert nem is  vagyok képregény fanatikus, persze, megnézegetem őket, elolvasom, ha belinkelnek párat, de prímán megvagyok nélküle, az-az igazság. Másrészt, ez a troll dolog tőlem kicsit idegen, bár ismerem, de egyáltalán nem vagyok egy "addict". Szóval így, csak olvastam tegnap. 
Pédául, tegnap este nekem volt kedvem dumálni, nem is tudom miről, igazából bármiről, ezért át is mentem az offtopikba, bár, az a fura, hogy az most jobban ki van halva, mint ez a topik. Nos, nekem igazából nem is az oldalak számával van a gondom, mert prímán tele lehet írni 4-5 oldalt, mondjuk két este alatt, ha jó a téma, sokan hozzászólnak, és sokat írnak. Én így gondolom. Nekem igazából, az egy vagy két soros nagyon gyorsan egymás után írt hozzászólások jönnek be kevésbé, hát igazából, amint ebben is látjátok, én nem nagyon tudok olyanokat írni biggrin.gif
Már meg is van nyitva, gonzasles7 barátunk jóvoltából.  beer.gif


A linkelés tényleg jobb, mivel így elkerülhetjük azt, ami engem igazából legjobban zavart: a képidézés. Sokan a válaszuknál nem törölték ki a képet és így ugyanaz többször is felbukkant. Ez elég zavaró volt. Egyébként én is megnéztem az összeset. biggrin.gif Nem azt mondtam, hogy nem szeretem csak kicsit talán már túlzás volt. Hozzászólni egyébként se nagyon tudtam, mert folyamatosan ment a képfeltöltés és nem akartam, hogy a máshova szánt képek itt kössenek ki.

Tényleg zavaró lehetett az is, de eszembe se jutott. Bármikor vevő vagyok a témaváltásra, és akár párhuzamosan több témáról is lehet beszélgetni. Azt hiszem meg lehet oldani. smileeee.gif Engem a rövid hozzászólások nem zavarnak (persze ne 1-2 szavas legyen), de az igen mikor többet küldenek el egymás után. Általában én se tudok röviden hozzászólni a dolgokhoz, de van olyan, amihez nem lehet sokat írni. smileeee.gif

Idézet (Boscorelli @ ~)
Én azt annyira nem, bár Family Guy-t néha-néha nézek. Ha már mese, akkor inkább a filmeket részesítem előnyben. Azok közül is a kedvenceim a Jégkorszak filmek, illetve a Verdák. Utóbbi nagyon tetszett, jópofa szerintem blush.gif
Arra kíváncsi leszek, hogy folytatják, mert most kerül majd lassan mozikba a második része.

A Jégkorszakot én is szeretem, de nekem a Verdák kimaradt. Valahogy nem vonz, de lehet megnézem majd.

Idézet (thunderbird)
Szerk.: Na, most ez így sokkal jobb? Komoly témáról beszélgetünk, normális terjedelmű hozzászólásokban, és jó, ha tíz perc múlva kapok választ. Ennek semmi értelme, unalmas...

Erre nem tudok mit mondani, mivel most jöttem, de nekem korábban ne voltak unalmasak az értelmes beszélgetések. A trgapit pedig szerintem simán folytathatjátok a képregények topicban. smileeee.gif Sőt, innen sem kell teljesen kitiltani. Ezt szerintem senki nem mondta. Csak rendezettebb formában megjeleníteni. smileeee.gif
2011. június 16. 15:31 #13491
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.16. 15:21)

Erre nem tudok mit mondani, mivel most jöttem, de nekem korábban ne voltak unalmasak az értelmes beszélgetések. A trgapit pedig szerintem simán folytathatjátok a képregények topicban. smileeee.gif Sőt, innen sem kell teljesen kitiltani. Ezt szerintem senki nem mondta. Csak rendezettebb formában megjeleníteni. smileeee.gif


Szerintem az is értelmes beszélgetés volt. Teljes mértékben áttekinthető volt, attól, hogy nem írt mindenki kisregényt...

A képregényes topikot nem szeretném szétoffolni, csúnya dolog lenne. pardon.gif Az amúgy is kézben megfogható képregényekhez nyílt, ilyen gyűjtőknek, vagy nem is tudom...

Talán nyitnom kéne külön fuuu képregényeknek topikot. think.gif De szerintem valamelyik modi úgyis letörli majd...
2011. június 16. 15:51 #13492
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.16. 15:31)
Szerintem az is értelmes beszélgetés volt. Teljes mértékben áttekinthető volt, attól, hogy nem írt mindenki kisregényt...
A képregényes topikot nem szeretném szétoffolni, csúnya dolog lenne. pardon.gif Az amúgy is kézben megfogható képregényekhez nyílt, ilyen gyűjtőknek, vagy nem is tudom...
Talán nyitnom kéne külön fuuu képregényeknek topikot. think.gif De szerintem valamelyik modi úgyis letörli majd...


Nyiss egyet. biggrin.gif Miért törölnék? Annyi baromságról van topic, ennek meg legalább van értelme és közkedvelt. Lehet, hogy tévedek, de szerintem nem lenne okuk törölni...
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 16. 15:53 #13493
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.16. 15:51)
Nyiss egyet. biggrin.gif Miért törölnék? Annyi baromságról van topic, ennek meg legalább van értelme és közkedvelt. Lehet, hogy tévedek, de szerintem nem lenne okuk törölni...


Már meg is van nyitva. biggrin.gif Eddig még senki nem szólt hozzá rajtam kívül, de remélem, lesz majd forgalom. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. június 16. 17:02 #13494
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!Gondolom most mindenki örül:Vége van a sulinak pompom.gif és itt a szünet.Hát nekem közel sem volt ilyen felemelő a napom most szóbeliztem és mit mondjak nem volt valami fényes már mint nehéz volt de tudtam mindent remélem 4-es lesz. rolleyes.gif Na mennem kell.Csak enyire jöttem fel.
2011. június 16. 17:28 #13495
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (S. Klau @ 2011.06.16. 17:02)
Sziasztok!Gondolom most mindenki örül:Vége van a sulinak pompom.gif és itt a szünet.Hát nekem közel sem volt ilyen felemelő a napom most szóbeliztem és mit mondjak nem volt valami fényes már mint nehéz volt de tudtam mindent remélem 4-es lesz. rolleyes.gif Na mennem kell.Csak enyire jöttem fel.


Szia! Én még nem örülök... Suli már rég nincs, de a neheze (érettségi) nekem még csak jövő héten jön. :S Neked viszont gratulálok! beer.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, S. Klau
2011. június 16. 17:36 #13496
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.16. 17:28)
Szia! Én még nem örülök... Suli már rég nincs, de a neheze (érettségi) nekem még csak jövő héten jön. :S Neked viszont gratulálok! beer.gif


Majd szorítunk neked. beer.gif
Nekem már nem kell menni, jövő héten lesz az évzáró, és le van tudva a 8. év. thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, S. Klau
2011. június 16. 19:21 #13497
- törölt felhasználó -    
Halii smileeee.gif Van most valaki? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 16. 19:41 #13498
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
SZIASZTOK!
Hiányoztatok! Esküszöm veletek meg a troll-ról álmodtam w00t.gif w00t.gif w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 16. 19:43 #13499
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.06.16. 19:41)
SZIASZTOK!
Hiányoztatok! Esküszöm veletek meg a troll-ról álmodtam  w00t.gif  w00t.gif  w00t.gif


Szia!
Tényleg? ohmy.gif w00t.gif Ahogy megláttam ezt a mondatot, elkezdtem röhögni. rohog.gif

Na de meséld csak el! spiteful.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. június 16. 19:46 #13500
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.16. 19:43)
Szia!
Tényleg? ohmy.gif  w00t.gif Ahogy megláttam ezt a mondatot, elkezdtem röhögni. rohog.gif 
Na de meséld csak el! spiteful.gif



na benne voltál te, dave, meg agii7..és úgy volt, hogy nem élő emberek voltunk hanem a nevek. Szóval azok voltunk mi..
Értitek..például ittam és az olsenfan.. felirat ivott. És akkor bejött Mr. Troll aztán beszélgettünk. aztán mennem kellet pisilni biggrin.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
961 oldal 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!