Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 17. 18:16 #13761
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2011.06.17. 18:13)
és egyébként ki ez a felhasználó? biggrin.gif

Nem idevalósi. Vagyis biztos, hogy van itt regje, máskülönben hogyan tudná ellenőrizni a nyomorult képeit? omg.gif Az ilyeneket meg kéne fogni és végleg kitiltani. rohog.gif Mondjuk ez is csak IP cím kérdése... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. június 17. 18:20 #13762
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2011.06.17. 18:16)
Nem idevalósi. Vagyis biztos, hogy van itt regje, máskülönben hogyan tudná ellenőrizni a nyomorult képeit? omg.gif Az ilyeneket meg kéne fogni és végleg kitiltani.  rohog.gif Mondjuk ez is csak IP cím kérdése...  dry.gif



Lánvaverve kéne kitiltanio! biggrin.gif
2011. június 17. 18:48 #13763
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2011.06.17. 18:16)
Nem idevalósi. Vagyis biztos, hogy van itt regje, máskülönben hogyan tudná ellenőrizni a nyomorult képeit? omg.gif Az ilyeneket meg kéne fogni és végleg kitiltani.  rohog.gif Mondjuk ez is csak IP cím kérdése...  dry.gif


Ráadásul, hajnalban töltöttem fel őket wink.gif Hát igen, ellenőrizgetni szerintem is sokkal jobb, mint aludni rohog.gif

Idézet (olsenfan.. @ 2011.06.17. 17:51)
De hogy Boscorelli-t szidják, aki van, hogy egy napos munkájával többett tesz le az asztalra, mindt más 1 hónapos munkájával. És emberek!! 
De sza*d le őket! biggrin.gif


Ja köszi, hát igyekszem, tudod, de, egy ilyen apró baki becsúszik, amúgy, az a durva, hogy rólam nem is beszélt csúnyán, úgy tűnik, csak azokkal a tagjainkkal van baja, akik 70.000+ feltöltéssel rendelkeznek, tőle lopták mindannyian, az egészet, egyértelmű. rohog.gif


Elnézést srácok, hogy bedobtam most ezt a témát.

Veletek mi újság? Jó napotok volt? beer.gif
3 felhasználónak tetszik: dave095, Rap4ever8, Christo
2011. június 17. 18:51 #13764
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Az unokatestvérem teljesen bekattant. Szerintem bemásolom a beszélgetésünket. Cenzúrázom, mert a kedves rokonom nagyon szabad szájú volt. blink.gif
Unokatestvérem - mekkora egy nagyképű r**c vagy te!! van fogalmad róla mekkora egy sznob vagy te és a családod! r**t genyóóóó vagy nem érdekel hogy a rokonom vagy te k***a. tudom hogy sok a pénzetek meg te a nagymenök közé tartozol de elegem van a fojtonos kioktatásodból.
Én - Most komolyan. Szégyellem, hogy a rokonom vagy. 1, Nem tudsz helyesen írni. 2, Te is még egy taknyos kölyök vagy, mint én. Nem beszélhetsz így. 3, Ha jogosan kijavítom a te hülyeségeidet, akkor inkább örülnöd kéne. Legalább abból is tanulnál. Viszont te ehelyett mit csinálsz? Alpári módon illetsz meg engem. Álljon már meg a menet. Egy olyan gyerek, aki 1 évvel idősebb nálam ne próbáljon már meg megnevelni. Egyenlőre van egy apukám és egy anyukám. Nem kérek a nevelésedből. Komolyan mondom a világ meghülyült.
Unokatestvérem - megin kezdezs okoskodni. mi a k***a a***mé írjak helyesen interneten vagyok bammeg. .
Én - Ez vicc. Hogy merészelsz így beszélni? Inkább szellőztesd ki a fejedet. Vagy menj el jógázni. Én napi két órát szoktam. Reggel este. Hidd el segítene a beteg állapotodon. smileeee.gif
Unokatestvérem - nem lezsek olyan jógag**i mint te -.-
Én - Fejezzük be ezt a beszélgetést. Olyan gyerekes vagy. Nincs kedvem rád gondolni. Rosszakat fogok álmodni. Nem vagyok rád kíváncsi. Vagyis csak akkor, amikor ilyen vagy. Hidd el van amikor teljesen normális vagy, de az ritkán vagy. Én sokszor csalódtam az emberekben, ezt te is tudod. Nem szoktam reménykedni, de bízom benne, hogy egy napon jó útra fogsz térni. Isten áldjon meg!
2011. június 17. 19:01 #13765
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.17. 18:51)

Erre nem nagyon tudok mit írni.  blink.gif Aranyos unokatestvér lehet. Én még sosem veszekedtem egyikkel sem. Persze a kisebbik néha az agyamra megy, de tudom, hogy még gyerek, szóval nem veszem fel.  rolleyes.gif Ja, és tök vicces, mert mindketten szeptember 29-én születtünk, csak jó pár év eltéréssel.  _nevet.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.17. 18:48)
gy tűnik, csak azokkal a tagjainkkal van baja, akik 70.000+ feltöltéssel rendelkeznek, tőle lopták mindannyian, az egészet, egyértelmű.  rohog.gif

Még jó, hogy én azt a fórumot nagy ívben elkerülöm, de sajnos vannak itt páran, akik nem ezt teszik. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 17. 19:07 #13766
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.17. 18:51)
Az unokatestvérem teljesen bekattant...


Hát ez nem gyenge. Emlékszem egyszer nekem is volt egy vitám egy unokatesómmal, de akkor kisebbek voltunk, mint ti most wink.gif

De ilyeneket sose vágtam volna a fejéhez, meg ő se az enyémhez. Azóta elvagyunk, elég jól wink.gif

És hogyan tovább ezután? Nem esett rosszul ezek a szavak, gondolom de. Hát nem semmi, meg kell hagyni.
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. június 17. 19:14 #13767
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2011.06.17. 19:01)
Még jó, hogy én azt a fórumot nagy ívben elkerülöm, de sajnos vannak itt páran, akik nem ezt teszik. pardon.gif

És most őszintén; mit kezdjek vele? Tudom, hogy nem egy szent. Egyáltalán nem jó ember. Szerintem ő a leggonoszabb ember, akit valaha láttam. Ezt komolyan kell venni. Mindig is próbáltam vele beszélni, de sosem sikerült jó hatást gyakorolnom rá. pardon.gif Én mindent megpróbáltam, nyugodt a lelkiismeretem.

SZERK: Boscorelli Több vitánk volt már. Ilyen mélyre nem fajult még. Próbáltam higgadtan kezelni, de nem hiszem, hogy sikerült. Én is mondtam neki bántó dolgokat, de nem hiszem, hogy maradandó lelki sérüléseket okoztam volna neki.
2011. június 17. 19:14 #13768
- törölt felhasználó -    
Halii smileeee.gif Most itt vagytok? smileeee.gif smileeee.gif
2011. június 17. 19:27 #13769
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (agii7 @ 2011.06.17. 19:14)
Halii smileeee.gif Most itt vagytok? smileeee.gif  smileeee.gif



Gyeretek a topicomba!!

Az ételesbe! biggrin.gif
Látogasátok, mert ha nem megy a süllyesztőbe sad.gif
És az a ti hibátok lesz! reklamalo.gif rohog.gif rohog.gif
2011. június 17. 19:36 #13770
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok! Azt hiszem a napom hátra lévő részét itt tölteném veletek. Mára ennyi voltam képfeltöltés ügyben (talán egész hétre). Néha rám jön és akkor töménytelen mennyiségben, aztán hetekig semmi. Cikkekkel is így vagyok. Azt hiszem most jön az intenzív kommunikáció. biggrin.gif

Egyébként nagyon fárasztóak tudnak lenni az emberek. És nem is utálhatom nyugodtan, mert mindenhol ott van. Lassan az életemet is átveszi... Na de mindegy is. Elegem van a mai napból, a hétből, talán az egész évből is. Az az egy vigasztal, hogy van még pár ember, akire mindig számíthatok. smileeee.gif Vagyis remélem. De nem is fárasztalak titeket a hülyeségeimmel csak valahol muszáj volt kiírnom magamból a blogomat meg olvassa az a személy akin kiakadtam (talán ezt is -.-), és nem akarom, hogy tudja, hogy sikerült elérnie a célját.
2 felhasználónak tetszik: olsenfan.., LittleVampire
2011. június 17. 19:37 #13771
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.17. 19:36)
Sziasztok! Azt hiszem a napom hátra lévő részét itt tölteném veletek. Mára ennyi voltam képfeltöltés ügyben (talán egész hétre). Néha rám jön és akkor töménytelen mennyiségben, aztán hetekig semmi. Cikkekkel is így vagyok. Azt hiszem most jön az intenzív kommunikáció. biggrin.gif 
Egyébként nagyon fárasztóak tudnak lenni az emberek. És nem is utálhatom nyugodtan, mert mindenhol ott van. Lassan az életemet is átveszi... Na de mindegy is. Elegem van a mai napból, a hétből, talán az egész évből is. Az az egy vigasztal, hogy van még pár ember, akire mindig számíthatok. smileeee.gif Vagyis remélem. De nem is fárasztalak titeket a hülyeségeimmel csak valahol muszáj volt kiírnom magamból a blogomat meg olvassa az a személy akin kiakadtam (talán ezt is -.-), és nem akarom, hogy tudja, hogy sikerült elérnie a célját.



Áhww. téged mindig szívesen látunk ♥♥
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. június 17. 19:47 #13772
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.17. 19:36)
Sziasztok! Azt hiszem a napom hátra lévő részét itt tölteném veletek. Mára ennyi voltam képfeltöltés ügyben (talán egész hétre). Néha rám jön és akkor töménytelen mennyiségben, aztán hetekig semmi. Cikkekkel is így vagyok. Azt hiszem most jön az intenzív kommunikáció. biggrin.gif 
Egyébként nagyon fárasztóak tudnak lenni az emberek. És nem is utálhatom nyugodtan, mert mindenhol ott van. Lassan az életemet is átveszi... Na de mindegy is. Elegem van a mai napból, a hétből, talán az egész évből is. Az az egy vigasztal, hogy van még pár ember, akire mindig számíthatok. smileeee.gif Vagyis remélem. De nem is fárasztalak titeket a hülyeségeimmel csak valahol muszáj volt kiírnom magamból a blogomat meg olvassa az a személy akin kiakadtam (talán ezt is -.-), és nem akarom, hogy tudja, hogy sikerült elérnie a célját.

Ránk bármikor számíthatsz. Nem untatsz minket sohasem. Ha bármi baj van, írd meg privátba wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, olsenfan..
2011. június 17. 19:51 #13773
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.17. 19:47)
Ránk bármikor számíthatsz. Nem untatsz minket sohasem. Ha bármi baj van, írd meg privátba  wink.gif


Nem fontos. Hétfőn lerendezem a dolgot, mert akkor személyesen is találkozok a drágalátos érintettel. Csak addig nem szeretném, hogy rájöjjön, hogy mindent tudok... Már csak ki kell bírnom, hogy ne hívjam fel és ne ordítsam le a fejét + én se robbanjak fel az idegességtől.

Szerk.: Nem ide vág és sokaknak biztos nem mond semmit de elvileg ma 18:00 és 19:00 között kellett volna lennie a Hősök-klippremiernek Facebbokon a djuice Hungary oldalán. Na én fél 6 óta tűkön ülök, hogy végre felrakják, de még mindig semmi. Kezdek attól tartani, hogy már megint az én Facebookom haldoklik és már rég felrakták. Valaki esetleg nem nézné meg? Június eleje óta erre a klipre várok. Szeetném már végre látni mit hoztak ki belőle. A kedvenc számomhoz készült az albumról, de nem lesz ez így jó, ha megint csúszik. :S
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, olsenfan..
2011. június 17. 20:09 #13774
- törölt felhasználó -    
Lemaradtam..Két pasi meg egy kicsit nézek smileeee.gif biggrin.gif rolleyes.gif
2011. június 17. 20:10 #13775
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2011.06.17. 19:27)
Gyeretek a topicomba!!


Eggyel hozzájárultam beer.gif

Idézet (olsenfan.. @ 2011.06.17. 19:59)
Na mi van? biggrin.gif
Mindenki elhalkult? biggrin.gif
Én várom a további hozzászólásokat!
Gyűjtsdünk össze jó  sokat! biggrin.gif


Ezen viszont jót nevettem, Lol, "gyűjtsünk össze jó sokat" _nevet.gif Hajrá Barna, én a magam részével emeltem a topic hozzászólásainak számát beer.gif

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.17. 19:51)
Nem fontos. Hétfőn lerendezem a dolgot, mert akkor személyesen is találkozok a drágalátos érintettel. Csak addig nem szeretném, hogy rájöjjön, hogy mindent tudok... Már csak ki kell bírnom, hogy ne hívjam fel és ne ordítsam le a fejét + én se robbanjak fel az idegességtől.


El sem tudom képzelni, mire gondolhatsz, de remélem minden rendben (vagy rendben lesz) kedves Szandi wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. június 17. 20:14 #13776
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (agii7 @ 2011.06.17. 20:09)
Lemaradtam..Két pasi meg egy kicsit nézek smileeee.gif  biggrin.gif  rolleyes.gif

Azt én is szeretem, bár nem nézem rendszeresen, de ha épp nincs jobb dolgom akkor le tud kötni. Én jelenleg most szinte semmi mást nem csinálok csak fél percenként frissítem a djuice oldalát. xD

Idézet (Boscorelli)
El sem tudom képzelni, mire gondolhatsz, de remélem minden rendben (vagy rendben lesz) kedves Szandi wink.gif

Nincs nagy baj, csak idegesít, hogy újabb olyan emberben kellett csalódnom, akitől nem vártam volna... De majd hétfőn jobban leszek miután mindent a fejéhez vágtam. smileeee.gif
2011. június 17. 20:31 #13777
- törölt felhasználó -    
Szóóóóval, mi legyen a téma? Milyen jó filmet néztetek mostanában? smileeee.gif smileeee.gif
2011. június 17. 20:32 #13778
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Előre is elnézést kérek a floodért, de a korábbi hsz-em szerkesztését úgy látom már senki nem nézte meg, ezért újra beraknám, mert ez már komolyan kínzás. Én 9ig érek rá, utána pár órára el kell mennem, de a beígért Hősök-klip még mindig sehol. Lehet, hogy nektek hülyeség, de nekem ez az a banda, akiknek minden lemezbemutatóján ott voltam, átutaztam az országot, minden klippremiert az elsők közt néztem meg, még akkor is ha a suliból el is kellett lógnom miatta. Rögtön azután cikket is szeretnék írni róla, amint megnéztem (bár itt rajtam kívül azt hiszem senkit nem érdekelnek, de nekem akkor is fontos.)

Ez volt a korábbi hsz-em: Nem ide vág és sokaknak biztos nem mond semmit de elvileg ma 18:00 és 19:00 között kellett volna lennie a Hősök-klippremiernek Facebbokon a djuice Hungary oldalán. Na én fél 6 óta tűkön ülök, hogy végre felrakják, de még mindig semmi. Kezdek attól tartani, hogy már megint az én Facebookom haldoklik és már rég felrakták. Valaki esetleg nem nézné meg? Június eleje óta erre a klipre várok. Szeetném már végre látni mit hoztak ki belőle. A kedvenc számomhoz készült az albumról, de nem lesz ez így jó, ha megint csúszik. :S
2011. június 17. 20:34 #13779
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.17. 20:32)
Előre is elnézést kérek a floodért, de a korábbi hsz-em szerkesztését úgy látom már senki nem nézte meg, ezért újra beraknám, mert ez már komolyan kínzás. Én 9ig érek rá, utána pár órára el kell mennem, de a beígért Hősök-klip még mindig sehol. Lehet, hogy nektek hülyeség, de nekem ez az a banda, akiknek minden lemezbemutatóján ott voltam, átutaztam az országot, minden klippremiert az elsők közt néztem meg, még akkor is ha a suliból el is kellett lógnom miatta. Rögtön azután cikket is szeretnék írni róla, amint megnéztem (bár itt rajtam kívül azt hiszem senkit nem érdekelnek, de nekem akkor is fontos.)
Ez volt a korábbi hsz-em: Nem ide vág és sokaknak biztos nem mond semmit de elvileg ma 18:00 és 19:00 között kellett volna lennie a Hősök-klippremiernek Facebbokon a djuice Hungary oldalán. Na én fél 6 óta tűkön ülök, hogy végre felrakják, de még mindig semmi. Kezdek attól tartani, hogy már megint az én Facebookom haldoklik és már rég felrakták. Valaki esetleg nem nézné meg? Június eleje óta erre a klipre várok. Szeetném már végre látni mit hoztak ki belőle. A kedvenc számomhoz készült az albumról, de nem lesz ez így jó, ha megint csúszik. :S 

Te aztán nagy rajongó vagy. laugh.gif
2011. június 17. 20:53 #13780
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (agii7 @ 2011.06.17. 20:34)
Te aztán nagy rajongó vagy. laugh.gif


Nagyon szeretem őket, de meg is érdemlik. A legeslegjobb rapbanda az országban (és talán az egyetlen, amire tényleg azt lehet mondani, hogy igazi rap.) Szülinapomon is ők léptek fel. Az esti programomat pedig lemondtam mivel klip még mindig sehol, se info, hogy mikor lesz, de nagyon ideges leszek, ha ma már nem...
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
961 oldal 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!