Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 02. 01:19 #15301
- törölt felhasználó -    
Idézet (Karina197 @ 2011.07.02. 00:56)
Hát, nem tudom, én (lehet, hogy korán kezdem), de kezdem elveszteni a hitemet.. rohog.gif A kijavítást köszi, egyébként én is tudtam, nem értem minek írtam úgy. biggrin.gif 
Nem értelek, minek akadtál ki. Ahogy látod, Rap4ever8 már elmúlt 18 éves, van egy saját lakása és próbálja eltartani magát. Ukrajna azért, mert én ott lakok. Oroszországról meg csak annyit mondtam, hogy lenne lehetőségem oda táborba menni, de sajnos nem mehetek. Nagyon nagyon sajnos...

hogy miért akadtam ki? rap4ever8 története tényleg szomorú, de képzeld Karina én is elmúltam 18, nekem is meghalt az apukám, és mégis azzal bajlódom hogy nem mehetek dolgozni, mert anyámra kell figyelnem, és mert ha rendes munkába megyek, anyám nyugdíját elveszik és az én 20ezres árvaságim is. nos anyám pénze 60ezer, amiből eltart engem, és a húgom. ha elmennék dolgozni, anyám 27ezret kapna, elveszik az árvaságinkat, a bérletem meg 30ezer lenne, ami azt jelenti, h ugyanott vagyok mintha nem dolgoznék. szerintem ez nem a hitem kérdése... erről ennyit, én csak azt mondom h nem vagyunk egyformák
2011. július 02. 01:24 #15302
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 01:19)
hogy miért akadtam ki? rap4ever8 története tényleg szomorú, de képzeld Karina én is elmúltam 18, nekem is meghalt az apukám, és mégis azzal bajlódom hogy nem mehetek dolgozni, mert anyámra kell figyelnem, és mert ha rendes munkába megyek, anyám nyugdíját elveszik és az én 20ezres árvaságim is. nos anyám pénze 60ezer, amiből eltart engem, és a húgom. ha elmennék dolgozni, anyám 27ezret kapna, elveszik az árvaságinkat, a bérletem meg 30ezer lenne, ami azt jelenti, h ugyanott vagyok mintha nem dolgoznék. szerintem ez nem a hitem kérdése... erről ennyit, én csak azt mondom h nem vagyunk egyformák


Szomorú és sajnálom, de ismerős történet. Azzal a különbséggel, hogy nekem öcsém vállalta, hogy anyummal marad ameddig tud és persze mamám is segít. Az én havi 60ezrem nagy részét szintén az árvasági teszi ki (40ezer), ami ugye mind számlára megy. A 20ezer az igazából nem is tudom mi, de azt már csak év végéig kapom. Utána nem tudom mi lesz. Szerencsére anyumnak nem kell állandó felügyelet, mert nem olyan súlyos az állapota.

Szerk.: Most komolyan magyarázkodnom kell, mert a sok rossz ellenére jól alakultak a dolgaim?
3 felhasználónak tetszik: Karina197, Christo, thunderbird
2011. július 02. 01:26 #15303
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 01:19)
hogy miért akadtam ki? rap4ever8 története tényleg szomorú, de képzeld Karina én is elmúltam 18, nekem is meghalt az apukám, és mégis azzal bajlódom hogy nem mehetek dolgozni, mert anyámra kell figyelnem, és mert ha rendes munkába megyek, anyám nyugdíját elveszik és az én 20ezres árvaságim is. nos anyám pénze 60ezer, amiből eltart engem, és a húgom. ha elmennék dolgozni, anyám 27ezret kapna, elveszik az árvaságinkat, a bérletem meg 30ezer lenne, ami azt jelenti, h ugyanott vagyok mintha nem dolgoznék. szerintem ez nem a hitem kérdése... erről ennyit, én csak azt mondom h nem vagyunk egyformák

Nagyon sajnálom apukádat, anyukádat és téged is, pedig azt hiszem, ilyen helyzetben az emberek nem nagyon szeretik, ha sajnálják. Én nem mondok semmit, mert anyukám nemrég ment nyugdíjba, pedig csak 42 éves lesz októberben, de a határőrségnél kikészítették. Nekem elváltak a szüleim, anyu egyedül tart el engem és a 18 éves tesómat, aki néha tud szerezni egy kis pénzt, de azt magára költi. Nem fogok számokat írni, szerintem az minden ember magánügye, és amúgy sem tudnám a grivnyát forintba átfordítani, szóval erről ennyit. Senki sem egyforma, mindenkinek más a története, de tényleg hozzáállás kérdése. Igaz, nagyon pesszimista típus vagyok, de az évek folyamán-ahogy mondtam-, realista lettem. Már sokszor én adtam erőt anyukámnak, hogy bírja ki ezt az anyagi "csődöt", és látod? Még mindig itt vagyok, van egy számítógépem, egy ágyam, van internetem is,sosem üres a gyomrom és még fedél is van a fejem felett. Ráadásul van 2 TV-nk, igaz, hogy az egyik néha bealszik, de én nem vágyok ennél többre. Oké, persze, hogy vágyok egy kertes házra, egy óriási hintával és vagy három nagy kutyával, de most minek ábrándozni. Ez van, ezt kell szeretni.

Bocsi a sok írásért, tényleg nagyon nem szerettem volna leírni ezt az egészet, mert elég személyes, de már kijött belőlem, szóval jó olvasást.
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird
2011. július 02. 01:36 #15304
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2011.07.02. 01:26)
Nagyon sajnálom apukádat, anyukádat és téged is, pedig azt hiszem, ilyen helyzetben az emberek nem nagyon szeretik, ha sajnálják. Én nem mondok semmit, mert anyukám nemrég ment nyugdíjba, pedig csak 42 éves lesz októberben, de a határőrségnél kikészítették. Nekem elváltak a szüleim, anyu egyedül tart el engem és a 18 éves tesómat, aki néha tud szerezni egy kis pénzt, de azt magára költi. Nem fogok számokat írni, szerintem az minden ember magánügye, és amúgy sem tudnám a grivnyát forintba átfordítani, szóval erről ennyit. Senki sem egyforma, mindenkinek más a története, de tényleg hozzáállás kérdése. Igaz, nagyon pesszimista típus vagyok, de az évek folyamán-ahogy mondtam-, realista lettem. Már sokszor én adtam erőt anyukámnak, hogy bírja ki ezt az anyagi "csődöt", és látod? Még mindig itt vagyok, van egy számítógépem, egy ágyam, van internetem is,sosem üres a gyomrom és még fedél is van a fejem felett. Ráadásul van 2 TV-nk, igaz, hogy az egyik néha bealszik, de én nem vágyok ennél többre. Oké, persze, hogy vágyok egy kertes házra, egy óriási hintával és vagy három nagy kutyával, de most minek ábrándozni. Ez van, ezt kell szeretni.
Bocsi a sok írásért, tényleg nagyon nem szerettem volna leírni ezt az egészet, mert elég személyes, de már kijött belőlem, szóval jó olvasást.


Érthető, hogy nem akartad leírni. Valóban nagyon komolyra és személyesre fordult ez a beszélgetés így éjjel fél 2-kor, de ahogy írtad ami igazán számít, hogy ne éhezzünk és a minimális szükségleteink meglegyenek. Ha ehhez még a család összetartása is hozzájárul akkor nincs megoldhatatlan probléma. Persze álmodozni szabad és néha kell is, de azért mindig tudni kell, hogy mi az, ami reálisan elérhető lehet és azt kitűzni célul, mert ugye a remény hal meg utoljára. (Tudom túl optimista vagyok.)
2 felhasználónak tetszik: Karina197, thunderbird
2011. július 02. 01:40 #15305
- törölt felhasználó -    
én értem h mindenkinek megvan a maga baja, és h az nem kicsi. én sem vágyok mercire, meg palotára és igenis jól érzem magam a családomban, csak nem kellemes azzal a tudattal élni h nem tudok anyun segíteni, ezért tanulok közgazdásznak, és várom már hogy befejezzem végre, és jó munkám lehessen. én sem adtam fel csak próbálok a jobbra törekedni, és valahogy kitörni, mifelénk ez a gondolkodás jár.
azért öngyilkos még nem leszek smileeee.gif
2011. július 02. 01:41 #15306
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.02. 01:36)
Érthető, hogy nem akartad leírni. Valóban nagyon komolyra és személyesre fordult ez a beszélgetés így éjjel fél 2-kor, de ahogy írtad ami igazán számít, hogy ne éhezzünk és a minimális szükségleteink meglegyenek. Ha ehhez még a család összetartása is hozzájárul akkor nincs megoldhatatlan probléma. Persze álmodozni szabad és néha kell is, de azért mindig tudni kell, hogy mi az, ami reálisan elérhető lehet és azt kitűzni célul, mert ugye a remény hal meg utoljára. (Tudom túl optimista vagyok.)

Hát igen, nagyon jókor lelkizünk, komolyan. laugh.gif De hát semmi baj na.. Tudod, most nekem nagyon jól jön az optimizmusod. Valahogy ahogy most veled beszélek, kicsit rózsaszínűbb lett számomra a világ. rohog.gif De tényleg. rohog.gif Olyan könnyű megszeretni az optimista embereket. Nem tudom miért. Engem meg nagyon nehéz. laugh.gif Nem tudom miért, talán zavarja az embereket, hogy túl realista szemmel nézem a világot? Hát igen, nehéz eset vagyok. Megint eltértem a témától.. És megint magamról beszélek.. Elég lesz már. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. július 02. 01:45 #15307
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 01:40)
én értem h mindenkinek megvan a maga baja, és h az nem kicsi. én sem vágyok mercire, meg palotára és igenis jól érzem magam a családomban, csak nem kellemes azzal a tudattal élni h nem tudok anyun segíteni, ezért tanulok közgazdásznak, és várom már hogy befejezzem végre, és jó munkám lehessen. én sem adtam fel csak próbálok a jobbra törekedni, és valahogy kitörni, mifelénk ez a gondolkodás jár.
azért öngyilkos még nem leszek smileeee.gif


Meg szabad kérdezni mi baja anyukádnak (ha nem túl személyes)? Egyébként ez a jó hozzáállás. Ha mindent megteszel érte akkor biztos sikerül jobb életet élned. Persze nem királyként, de jól. smileeee.gif Az pedig tiszteletre méltó, hogy ennyire kitartasz anyukád mellett és próbálsz mindenben segíteni neki.

Szerk.: Karina téged nem nehéz megkedvelni. Én már most bírlak. smileeee.gif Annak pedig örülök, ha valamennyit segít az optimizmusom. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2011. július 02. 01:48 #15308
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.02. 01:45)
Meg szabad kérdezni mi baja anyukádnak (ha nem túl személyes)? Egyébként ez a jó hozzáállás. Ha mindent megteszel érte akkor biztos sikerül jobb életet élned. Persze nem királyként, de jól. smileeee.gif Az pedig tiszteletre méltó, hogy ennyire kitartasz anyukád mellett és próbálsz mindenben segíteni neki.
Szerk.: Karina téged nem nehéz megkedvelni. Én már most bírlak. smileeee.gif Annak pedig örülök, ha valamennyit segít az optimizmusom. biggrin.gif

Tényleg? rohog.gif Mert én pár emberen úgy vettem észre. Vagyis különös jel nem volt, de én mások helyében nem nagyon haverkodnák magammal. rohog.gif Köszi, kedves vagy. smileeee.gif
2011. július 02. 01:50 #15309
- törölt felhasználó -    
bocsánat, ha valakit megsértettem, nem állt szándékomban.
kösz a dumálást, jó tudni hogy akadnak értelmes emberek is, annak ellenére hogy van köztünk egy optimista, egy realista, és én aki csak megfigyelő vagyok a világban, de sosem bízom a szerencsében, igaz valahogy ő is kerül engem.
2011. július 02. 01:54 #15310
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 01:50)
bocsánat, ha valakit megsértettem, nem állt szándékomban. 
kösz a dumálást, jó tudni hogy akadnak értelmes emberek is, annak ellenére hogy van köztünk egy optimista, egy realista, és én aki csak megfigyelő vagyok a világban, de sosem bízom a szerencsében, igaz valahogy ő is kerül engem.

Ahogy te mondtad: minden ember más. Ennyi az egész. smileeee.gif
2011. július 02. 01:57 #15311
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.02. 01:45)
Meg szabad kérdezni mi baja anyukádnak (ha nem túl személyes)? Egyébként ez a jó hozzáállás. Ha mindent megteszel érte akkor biztos sikerül jobb életet élned. Persze nem királyként, de jól. smileeee.gif Az pedig tiszteletre méltó, hogy ennyire kitartasz anyukád mellett és próbálsz mindenben segíteni neki.
Szerk.: Karina téged nem nehéz megkedvelni. Én már most bírlak. smileeee.gif Annak pedig örülök, ha valamennyit segít az optimizmusom. biggrin.gif

anyukám 12 éve szívbeteg , így még az otthoni munkát is nehezen bírja, 8 éve cukorbeteg, és az inzulin csak nehezíti az életét, gyakran szédül és ha front van, 130as a pulzusa, és fáj a szíve, ezért nem merem egyedül hagyni, a húgomnak meg nem nagy a felelősségtudata.
2011. július 02. 01:57 #15312
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2011.07.02. 01:48)
Tényleg? rohog.gif Mert én pár emberen úgy vettem észre. Vagyis különös jel nem volt, de én mások helyében nem nagyon haverkodnák magammal. rohog.gif Köszi, kedves vagy. smileeee.gif


Ugyan már téged mindenki szeret. Legalábbis a fórumon biztos. biggrin.gif Ott van dévci ( rohog.gif ) és a többiek, akik szinte halálosan összevesztek rajtad (ha csak poénból is). Mindenki bír hidd el. smileeee.gif Nekem is szimpatikus voltál a hozzászólásaid alapján már azelőtt, hogy beszéltünk volna.

Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 01:50)
bocsánat, ha valakit megsértettem, nem állt szándékomban. 
kösz a dumálást, jó tudni hogy akadnak értelmes emberek is, annak ellenére hogy van köztünk egy optimista, egy realista, és én aki csak megfigyelő vagyok a világban, de sosem bízom a szerencsében, igaz valahogy ő is kerül engem.


Engem személy szerint nem sértettél meg. Nem vagyok egyébként sem könnyen sértődős. Az pedig sokszor jót tesz, ha kiírhatod magadból, ami bánt. smileeee.gif Talán előbb-utóbb hozzád pártol majd a szerencse is. smileeee.gif

Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 01:57)
anyukám 12 éve szívbeteg , így még az otthoni munkát is nehezen bírja, 8 éve cukorbeteg, és az inzulin csak nehezíti az életét, gyakran szédül és ha front van, 130as a pulzusa, és fáj a szíve, ezért nem merem egyedül hagyni, agúgomnak meg nem nagy a felelősségtudata.


Így már tökéletesen érthető, hogy miért nem mered magára hagyni. A személyi ápoló gondolom szóba sem jöhet. Remélem jól alakulnak majd a dolgaitok.
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2011. július 02. 02:04 #15313
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.02. 01:57)
Ugyan már téged mindenki szeret. Legalábbis a fórumon biztos. biggrin.gif Ott van dévci ( rohog.gif ) és a többiek, akik szinte halálosan összevesztek rajtad (ha csak poénból is). Mindenki bír hidd el. smileeee.gif Nekem is szimpatikus voltál a hozzászólásaid alapján már azelőtt, hogy beszéltünk volna.
Engem személy szerint nem sértettél meg. Nem vagyok egyébként sem könnyen sértődős. Az pedig sokszor jót tesz, ha kiírhatod magadból, ami bánt. smileeee.gif Talán előbb-utóbb hozzád pártol majd a szerencse is. smileeee.gif
Így már tökéletesen érthető, hogy miért nem mered magára hagyni. A személyi ápoló gondolom szóba sem jöhet. Remélem jól alakulnak majd a dolgaitok.

Jéézus, halálosan összevesztek rajtam? _nevet.gif Amúgy tényleg inkább meg se nyikkanok, mert szerencsére azért annyi sok ember nem utál (kivéve természetesen a bieber&gomez fanok), szóval igazad van smileeee.gif Tudod az életben meg magasról lekakálom, hogy ki nem bír. Ha elfajulnak a dolgok, vannak haverjaim, akik kiállnak mellettem és én is meg tudom védeni magam. laugh.gif
Damon_Salvatore igazán sajnálom az anyukáddal történteket. Én is remélem, hogy jóra fordulnak a dolgok nálatok.
2011. július 02. 02:06 #15314
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.02. 01:57)
Ugyan már téged mindenki szeret. Legalábbis a fórumon biztos. biggrin.gif Ott van dévci ( rohog.gif ) és a többiek, akik szinte halálosan összevesztek rajtad (ha csak poénból is). Mindenki bír hidd el. smileeee.gif Nekem is szimpatikus voltál a hozzászólásaid alapján már azelőtt, hogy beszéltünk volna.
Engem személy szerint nem sértettél meg. Nem vagyok egyébként sem könnyen sértődős. Az pedig sokszor jót tesz, ha kiírhatod magadból, ami bánt. smileeee.gif Talán előbb-utóbb hozzád pártol majd a szerencse is. smileeee.gif
Így már tökéletesen érthető, hogy miért nem mered magára hagyni. A személyi ápoló gondolom szóba sem jöhet. Remélem jól alakulnak majd a dolgaitok.

NAGYON KÖSZI A BÍZTATÁST!
De engem nem lehet csak úgy megfingatni, azért kitartásom az van.
Mindketten jó arcok vagytok. amúgy én sem vagyok mindig ilyen, most pont rosszkor kaptalak el titeket. Imádok hülyülni, sokmindent át lehet ezzel vészelni.
2011. július 02. 02:08 #15315
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2011.07.02. 02:04)
Amúgy tényleg inkább meg se nyikkanok, mert szerencsére azért annyi sok ember nem utál (kivéve természetesen a bieber&gomez fanok)


Nos, a Bieber&Gomez fanok nem számítanak. Az értelmi szintjük (tiszt. a kiv.) elég alacsony, főleg a Bieber-fanok esetében az átlag életkor pedig 10 év és nem igazán reálisan látják a világot, így az embereket sem megfelelő szempontok alapján ítélik meg. Majd az ő véleményük is megváltozik, ha felnőnek. biggrin.gif

Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 02:06)
NAGYON KÖSZI A BÍZTATÁST!
De engem nem lehet csak úgy megfingatni, azért kitartásom az van.
Mindketten jó arcok vagytok. amúgy én sem vagyok mindig ilyen, most pont rosszkor kaptalak el titeket. Imádok hülyülni, sokmindent át lehet ezzel vészelni.


Mindenki lehet néha rossz passzban. Mint már írtam ilyenkor kicsit segít, ha kiírod magadból. Én örülök, hogy a bizalmadba fogadtál minket annyira, hogy mindezt megosztottad velünk. Remélem beszélünk majd még akkor is, mikor jobb kedved lesz. Én is szeretek hülyülni, de néha jó a lelkizés is. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2011. július 02. 02:09 #15316
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 02:06)
NAGYON KÖSZI A BÍZTATÁST!
De engem nem lehet csak úgy megfingatni, azért kitartásom az van.
Mindketten jó arcok vagytok. amúgy én sem vagyok mindig ilyen, most pont rosszkor kaptalak el titeket. Imádok hülyülni, sokmindent át lehet ezzel vészelni.

Mindenkinek vannak jó és rossz napjai, nekem sincs a legjobb kedvem mostanság, de én is tartom magam. smileeee.gif Szóval továbbra is sok kitartást. smileeee.gif
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.02. 02:08)
Nos, a Bieber&Gomez fanok nem számítanak. Az értelmi szintjük (tiszt. a kiv.) elég alacsony, főleg a Bieber-fanok esetében az átlag életkor pedig 10 év és nem igazán reálisan látják a világot, így az embereket sem megfelelő szempontok alapján ítélik meg. Majd az ő véleményük is megváltozik, ha felnőnek. biggrin.gif

Vagy nem.. fear.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, Heetella
2011. július 02. 02:27 #15317
- törölt felhasználó -    
látom a bieber meg a disney sztár imádókkal sokan így állunk. bár az én számomra ha disney sztárról van szó, akkor a klasszikus figurák ugranak be, nem egy miley meg ilyesmi. de majd ha rájönnek, hogy min nőttek fel, akkor talán elgondolkodnak, mit is tudtak hallgatni bieber nyafogásán.
a fanatikusokról külön könyvet lehetne írni.
3 felhasználónak tetszik: Karina197, Rap4ever8, thunderbird
2011. július 02. 02:31 #15318
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 02:27)
látom a bieber meg a disney sztár imádókkal sokan így állunk. bár az én számomra ha disney sztárról van szó, akkor a klasszikus figurák ugranak be, nem egy miley meg ilyesmi. de majd ha rájönnek, hogy min nőttek fel, akkor talán elgondolkodnak, mit is tudtak hallgatni bieber nyafogásán.

Én régen nem szerettem a meséket, vagyis nagyon kicsiként nem. Úgy 10 évesen kezdtem nézni Disney-meséket(meg minden más félét), mára meg már Micimackó és Hupikék Törpikék-fanatikus lettem rolleyes.gif blush.gif _nevet.gif _nevet.gif Amúgy én sem nagyon bírom a dizni sztárokat, de nekem olyan majdnem 2 disney sztár a kedvencem laugh.gif

amúgy valamelyikőtöknek van tumblr-je? smileeee.gif Mert én nem rég kezdtem, de már függő lettem. blush.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. július 02. 02:34 #15319
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Damon_Salvatore @ 2011.07.02. 02:27)
látom a bieber meg a disney sztár imádókkal sokan így állunk. bár az én számomra ha disney sztárról van szó, akkor a klasszikus figurák ugranak be, nem egy miley meg ilyesmi. de majd ha rájönnek, hogy min nőttek fel, akkor talán elgondolkodnak, mit is tudtak hallgatni bieber nyafogásán.


Régen nagy meserajongó voltam, de a normális meséket szerettem. Ma már semmi ilyet nem nézek pedig nem rosszak csak nem kötnek le. A Disney-csatornát pedig messziről kerülöm.

Alapvetően én senkit nem ítélek el, mert mást szeret, mint én. Mindenkinek van saját stílusa, egyénisége és így normális és jó, hogy mások vagyunk. Azt viszont nekem senki ne mondja, hogy létezik olyan lény, aki ezt a kislány kinézetű Bieber-gyereket komolyan a hangja és a tehetsége miatt szereti. Max. a 7-12 éves korosztály rajong érte, de ők is csak azért, mert ez a kislány számukra a férfiideál. _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Karina197, thunderbird
2011. július 02. 02:41 #15320
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Most ijedtem meg... A testvérem fejére került valahogy a füllhalgatóm drótja, ő meg álmában felüvöltött és ledobta magáról. Jesszus. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
961 oldal 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!