Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 03. 21:36 #15581
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2011.07.03. 21:33)
Persze, tudom, de akkor is jó a sztorija, és a színészeket is nagyon bírom. smileeee.gif Iant még a Lostos időszakból ismerem, kíváncsi voltam erre a sorozatára is.  cool.gif A vámíprok és a lányok?? Most ezt nem értem. Légyszi magyarázd el.  _nevet.gif Én amúgy is imádom a vámpíros történeteket - kivétel a Tvájlájt, mert az tényleg egy trágya. fear.gif


Amióta jött a tvájlájt-mánia, már nem bízom a vámpíros sorozatokban. Nem hiszem, hogy ezek után csinálni fognak bármilyen értékelhető filmet/sorozatot, amiben vámpírok vannak. És azért lányos, mert minden vámpír ilyen "szexipasi", akin a nyálukat csorgatják, ahelyett, hogy a történetre figyelnének. Taylor Lautner például vagy hússzor kapta le csak úgy a pólóját a tvájlájtban. omg.gif

Idézet (Clairy @ 2011.07.03. 21:36)
thunderbird, nagyon tetszik a sztorid, remélem minél hamarabb továbbírod.  wub.gif 
Amúgy megfigyeltem, hogy sokan a valódi keresztnevén hívjátok egymást és bocsánatot szeretnék kérni, hogy én mindig a felhasználóneveteken hívlak titeket, csak a névmemóriám nagyon pocsék... omg.gif


Örülök, hogy tetszik. blush.gif meghajolo.gif Igen, még ma belekezdek a 2. fejezetbe, holnap a délután folyamán szerintem már kész is.
Nem muszáj valódi nevünkön hívnod minket, csak úgy szerintem egy fokkal személyesebb. Mondjuk Dave kivétel, őt senki nem hívja Dávidnak. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Clairy, ownway
2011. július 03. 21:38 #15582
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Halihó! Jó estét biggrin.gif az idő még mindig borzalmas:szakad az eső,meg lehet fagyni...áhhh és mindenki csak az időjárásról tud beszélni/panaszkodni..dee nem is baj..bent ülök és elkezdtem olvasni...de nem ám kötelezőket azt inkább kihagyom...amúgy is mért olyan unalmasak a kötelezők?Igen hát már nem mai könyvek...a fenébe is a kötelezőkkel...így is sokan ellustultunk (bevallom én legalábbis) és ki a fene olvassa el azokat? inkább szervezzen az iskola múzeumokat meg egy kis kirándulást és már is nem nő a fenekünk a kétszeresére biggrin.gif jó a múzeum is uncsi de inkább az mint a kötelezők biggrin.gif no és az általános műveltségbe is beletartozik biggrin.gif na de nem egy 15 éves "kislány" fogja ezt megváltoztatni.
No és mi jó történt? biggrin.gif
2011. július 03. 21:40 #15583
Clairy
Clairy
AsianGlampire™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.28.
Hozzászólás: 1908
Csatolások: 136
Azonosító: 97193
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.07.03. 21:36)
Amióta jött a tvájlájt-mánia, már nem bízom a vámpíros sorozatokban. Nem hiszem, hogy ezek után csinálni fognak bármilyen értékelhető filmet/sorozatot, amiben vámpírok vannak. És azért lányos, mert minden vámpír ilyen "szexipasi", akin a nyálukat csorgatják, ahelyett, hogy a történetre figyelnének. Taylor Lautner például vagy hússzor kapta le csak úgy a pólóját a tvájlájtban. omg.gif


Én mindig azt mondom, hogyha valaki vámpíros filmet akar nézni nézze meg mondjuk az Interjú a vámpírralt. Abban még elégnek a vámpírok a napon és nem blingblingelnek... omg.gif Amúgy valaki tudja, hogy honnan jött a vámpír=szexipasi párhuzam? unsure.gif

Szerk:
Idézet (Trinda @ 2011.07.03. 21:38)
de nem ám kötelezőket azt inkább kihagyom...amúgy is mért olyan unalmasak a kötelezők?Igen hát már nem mai könyvek...a fenébe is a kötelezőkkel...így is sokan ellustultunk (bevallom én legalábbis) és ki a fene olvassa el azokat?


Én mondjuk mindig elolvasom a kötelezőket... Bár most a sok orosz író akiktől kéne olvasnunk kicsit megijesztett... De majd meglátjuk, hogy milyenek lesznek unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: Heetella, olsenfan.., dave095, thunderbird, Rap4ever8
2011. július 03. 21:42 #15584
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.07.03. 21:36)
Amióta jött a tvájlájt-mánia, már nem bízom a vámpíros sorozatokban. Nem hiszem, hogy ezek után csinálni fognak bármilyen értékelhető filmet/sorozatot, amiben vámpírok vannak. És azért lányos, mert minden vámpír ilyen "szexipasi", akin a nyálukat csorgatják, ahelyett, hogy a történetre figyelnének. Taylor Lautner például vagy hússzor kapta le csak úgy a pólóját a tvájlájtban. omg.gif

Igen, a Tvájlájt erre egy jó példa. Na, az tényleg csajos, bár biztos rengeteg férfi fanatikusa is van, nem tudom... Én nem ítélem el őket, ha nekik tetszik, szeretik, akkor csak nézzék. unsure.gif Jó, hát Taylort nem is a színészi képességei miatt választották be, ez eddig is nyilvánvaló volt. cool.gif rohog.gif TVD-ben hányszor volt arra példa, hogy Ian, vagy bármelyik másik vámpír mutogatja a felsőtestét? Talán 1x-2x. De azért ne felejtsük el megemlíteni a vámpír csajokat sem. blush.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, Heetella, Alex 1992
2011. július 03. 21:42 #15585
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.07.03. 21:36)
Amióta jött a tvájlájt-mánia, már nem bízom a vámpíros sorozatokban. Nem hiszem, hogy ezek után csinálni fognak bármilyen értékelhető filmet/sorozatot, amiben vámpírok vannak. És azért lányos, mert minden vámpír ilyen "szexipasi", akin a nyálukat csorgatják, ahelyett, hogy a történetre figyelnének. Taylor Lautner például vagy hússzor kapta le csak úgy a pólóját a tvájlájtban. omg.gif


Én elvagyok a Vámpírnaplókkal, bár mostanában már nem izgat annyira. Az Alkonyatot meg sosem szerettem, egyik barátnőm rángatott be a 3. részére, mondhatom mennyire örültem neki. De a Rémségek cirkuszát azt nagyon bírtam, bár az nem ez a tipikus vámpírizé.
2 felhasználónak tetszik: olsenfan.., thunderbird
2011. július 03. 21:42 #15586
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Én nem szeretem a tvájlájt-ot sőt kiráz tőle a hideg ( bocsi)
maradok a Vámpírnaplóknál..biggrin.gif
Egyébként bocsi, hogy előbb csak úgy elmentem de beszart a net! smileeee.gif

Szandi: Igazad volt a 6. résztől lesz az egész TVD izgalmas! smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: dave095, DisneyFans
2011. július 03. 21:43 #15587
- törölt felhasználó -    
Idézet (Trinda @ 2011.07.03. 21:38)
Halihó! Jó estét biggrin.gif az idő még mindig borzalmas:szakad az eső,meg lehet fagyni...áhhh és mindenki csak az időjárásról tud beszélni/panaszkodni..dee nem is baj..bent ülök és elkezdtem olvasni...de nem ám kötelezőket azt inkább kihagyom...amúgy is mért olyan unalmasak a kötelezők?Igen hát már nem mai könyvek...a fenébe is a kötelezőkkel...így is sokan ellustultunk (bevallom én legalábbis) és ki a fene olvassa el azokat? inkább szervezzen az iskola múzeumokat meg egy kis kirándulást és már is nem nő a fenekünk a kétszeresére biggrin.gif jó a múzeum is uncsi de inkább az mint a kötelezők biggrin.gif no és az általános műveltségbe is beletartozik biggrin.gif na de nem egy 15 éves "kislány" fogja ezt megváltoztatni.
No és mi jó történt? biggrin.gif


Szerintem a kötelezők egyáltalán nem unalmasak. Én mindig örömmel olvastam el őket, az egyetlen kivétel, amit utáltam, az Egri csillagok volt. Flejj, az valami szörnyű. fear.gif Itt is megmutatkozik, hogy mennyire utálom a háborús témájú filmeket/könyveket. biggrin.gif
Amúgy én azt gondolom, hogy a legtöbb diákban jobban megmaradna a kötelező, ha a tanárok elmesélnék, vagy nem is tudom... De végül is így legalább kényszerítve vannak az olvasásra, ha nem lennének, akkor még kevesebben olvasnák el, mint egyébként.
2 felhasználónak tetszik: Trinda, Heetella
2011. július 03. 21:43 #15588
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2011.07.03. 21:18)
Gyere ki a hóra, Rapi! nunchaku.gif bokkod.gif  rohog.gif


Bármikor, dévci! tongue.gif box2.gif De előbb találj valakit, aki majd ápolgat. _nevet.gif --> vava.gif

Idézet (dave095 @ 2011.07.03. 21:27)
De nem értem, mit akartok ebből kihozni? think.gif Rengeteg sorozatot nézek/belekezdek, egyiket sem szoktam nemhez kötni. Ezt akkora gyökérségnek tartom. omg.gif


Szerintem is hülyeség. Semmi köze a nemekhez ki mit szeret. Ez érdeklődési kör kérdése, annak meg egyáltalán semmi köze a nemekhez. smileeee.gif Egyéniség függő az egész.
1 felhasználónak tetszik: dave095
2011. július 03. 21:45 #15589
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.03. 21:43)
Bármikor, dévci! tongue.gif box2.gif De előbb találj valakit, aki majd ápolgat. _nevet.gif --> vava.gif

_nevet.gif _nevet.gif Egyébként, miért 'vava' a kódja a monyesznek? rofl.gif
2011. július 03. 21:47 #15590
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.03. 21:03)
Pont azért kell neki. A lelke mélyén kislány. tongue.gif

Éreztem. ohmy.gif
Kösz Dancsy, nekem nem adtál linket de sebaj
2011. július 03. 21:50 #15591
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.07.03. 21:43)
Szerintem a kötelezők egyáltalán nem unalmasak. Én mindig örömmel olvastam el őket, az egyetlen kivétel, amit utáltam, az Egri csillagok volt. Flejj, az valami szörnyű. fear.gif Itt is megmutatkozik, hogy mennyire utálom a háborús témájú filmeket/könyveket. biggrin.gif
Amúgy én azt gondolom, hogy a legtöbb diákban jobban megmaradna a kötelező, ha a tanárok elmesélnék, vagy nem is tudom... De végül is így legalább kényszerítve vannak az olvasásra, ha nem lennének, akkor még kevesebben olvasnák el, mint egyébként.

én egy kötelezőt olvastam el még többször is és az a két Lotti volt...az az egy könyv volt ami tetszett meg a történet is ismerős volt smileeee.gif amúgy tényleg izgisebb lenne ha elmesélnék mert a film is csalóka mert egy csomó dolog nem is úgy van mint a könyvben...
de hagyjuk a könyveket biggrin.gif
2011. július 03. 21:55 #15592
- törölt felhasználó -    
Idézet (Karina197 @ 2011.07.03. 21:47)
Éreztem. ohmy.gif 
Kösz Dancsy, nekem nem adtál linket de sebaj


Nem ment el? ohmy.gif Szerintem azért van, mert folyamatosan sz*rakszik a net, de megpróbálom még egyszer. sorry.gif

Amúgy nem link, csak bemásolom az üzenetbe. Nem merném sehova se feltenni, isten ments'. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: dave095, Heetella
2011. július 03. 21:57 #15593
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.07.03. 21:55)
Nem ment el? ohmy.gif Szerintem azért van, mert folyamatosan sz*rakszik a net, de megpróbálom még egyszer. sorry.gif
Amúgy nem link, csak bemásolom az üzenetbe. Nem merném sehova se feltenni, isten ments'. biggrin.gif

Ja jó, oké, csak azt hittem, elfelejtkeztél rólam rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. július 03. 21:57 #15594
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Nos, újra itt vagyok. Megnéztem a filmet, és jelenleg bőgök. Eredetileg azt mondták, hogy horror film lesz. Részben az is volt, de sorolhatták volna a romantikus filmek közé is. A romantikus filmeken meg mindig sírok. Rossz szokásaim egyike. A filmnek a vége teljesen elszomorított. Le sem zárták rendesen, annyi elvarratlan szál volt benne. Utána néztem. Nem lesz 2. rész. Persze háj szcúl mjuzikel 3-4 részes, aminek semmi mondanivalója. Katasztrófa ez a mai világ. 110.gif
7 felhasználónak tetszik: Heetella, thunderbird, ownway, Trinda, dave095, olsenfan.., Boscorelli
2011. július 03. 22:01 #15595
- törölt felhasználó -    
Szia, Hajni! hi.gif smileeee.gif

Megyek fürdeni, mindjárt itt vagyok. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. július 03. 22:05 #15596
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.03. 21:57)
Nos, újra itt vagyok. Megnéztem a filmet, és jelenleg bőgök. Eredetileg azt mondták, hogy horror film lesz. Részben az is volt, de sorolhatták volna a romantikus filmek közé is. A romantikus filmeken meg mindig sírok. Rossz szokásaim egyike. A filmnek a vége teljesen elszomorított. Le sem zárták rendesen, annyi elvarratlan szál volt benne. Utána néztem. Nem lesz 2. rész. Persze háj szcúl mjuzikel 3-4 részes, aminek semmi mondanivalója. Katasztrófa ez a mai világ.  110.gif


Meg mondanád a címét? blush.gif HSM 3-4? ohmy.gif Én lemaradtam ott, hogy a második rész.
A filmről jut eszembe tegnap én is mozinapot tartottam, igaz csak az HBO délelőtti műsorát néztem végig, néhány dolog le építette az agyamat. Viszont adtak egy egész érdekeset is. Életrajzi filmdráma volt, nem az én műfajom, de utólag örülök, hogy megnéztem.
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird
2011. július 03. 22:08 #15597
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Heetella @ 2011.07.03. 22:05)
Meg mondanád a címét? blush.gif HSM 3-4?  ohmy.gif Én lemaradtam ott, hogy a második rész.
A filmről jut eszembe tegnap én is mozinapot tartottam, igaz csak az HBO délelőtti műsorát néztem végig, néhány dolog le építette az agyamat. Viszont adtak egy egész érdekeset is. Életrajzi filmdráma volt, nem az én műfajom, de utólag örülök, hogy megnéztem.

A film címe Red Riding Hood (A lány és a farkas). Mindenkinek ajánlani tudom, aki imádja a horror-romantikus filmeket + garantálva van a bőgés. Pattogatott kukorica mellett néztem. Nem tudom ez hogy jött ide, de leírtam. biggrin.gif
Neked is szia Dancsy angel.gif
4 felhasználónak tetszik: Heetella, olsenfan.., ownway, thunderbird
2011. július 03. 22:12 #15598
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.03. 22:08)
A film címe Red Riding Hood (A lány és a farkas). Mindenkinek ajánlani tudom, aki imádja a horror-romantikus filmeket + garantálva van a bőgés. Pattogatott kukorica mellett néztem. Nem tudom ez hogy jött ide, de leírtam.  biggrin.gif 
Neked is szia Dancsy angel.gif



Jajj, ne is mondd. Szerintem nem ciki ha egy fiú sír (ezt azért írom le mert én is sírtam) SPOILER a Kísértés Connecticutban.smileeee.gif
az egész egy durva horror film de amikor a fiúból kiszáll a rák, ugyanis így köszönik meg a szelemmek a segítségét elsírtam magam. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: Heetella, thunderbird
2011. július 03. 22:15 #15599
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Dani, k_rva jól írsz. Amúgy nekem a csajszik nem valami szimpatikusak, de szerintem csak azért mert nagyon különbözök tőlük. Tényleg ügyes vag, folytasd csak.
2 felhasználónak tetszik: Heetella, thunderbird
2011. július 03. 22:17 #15600
- törölt felhasználó -    
Én régebben nem voltam az a sírós fajta, ha szomorú rész volt inkább még fel is hoztam valami vicceset.. de mostanában fel sem tudom sorolni hány filmen/ sorozaton sírom el magam. tipikus ilyen az Extreme Makover Home Edition (hirtelen nem jut eszembe a magyar címe), a Hachiko-n pedig nincs olyan ember aki ne sírná el magát. Ezért nem szeretek mással filmeket nézni..
2 felhasználónak tetszik: Heetella, thunderbird
961 oldal 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!