Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 04. 12:45 #15681
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.07.04. 12:43)
Sziasztok!Tegnap nem tudtam sokái lenni mivel programunk volt és apum nem engedett a géphez.Nos most viszont itt vagyok minden erővel,figyelek mindenkire!Nos ti,hogy vagytok? laugh.gif


Szia!

Végre valaki.

Én jól.Te? blush.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, SelenaGirl
2011. július 04. 12:55 #15682
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Halihó mindenkinek! Áhhh elküldött a nagymami a postára...mondta ha nézni akarok valami újságot akkor vegyek...jó vettem egyet amihez táska volt meg fülbevaló csattal és ugye + az újság.Kérdeztem hogy kell e valamit segíteni...szokásos válasz: Nem kell mert nem tudsz(de tudok mivel fiatalabb vagyok és olyan könnyű feladatot hoy tésztát főzni én is meg tudom csinálni).Aztán kibontottam el kezdtem olvasni az újságot.Erre elkezdte kritizálni a táskát meg a többit hogy ennyi kacatot.utána jött a kérdés:Mért nem segítesz? -Mama te mondtad nem tudok akkor most mit csináljak? Erre hazaküldött most takarítani...(mert szemben lakok velük külön házban én apukámmal ők meg mint papa-mama smileeee.gif nem mindig előnyös.. _nevet.gif )
2 felhasználónak tetszik: Szösziii, Riri,Avrilfan
2011. július 04. 13:04 #15683
- törölt felhasználó -    
Nálunk éppen szép idő van kivételesen.Elvileg szerdán megyünk a barátnőimmel a strandra szóval akkor remél jó idő lesz!Ráadásul hétvégén Balaton! yahoo.gif Akkor viszont sajnos nem leszek 3 napig és azt nem bírom ki! cray.gif
Nem szeretnék kötöszködni,de ne legyen a topik dumcsi topik! wink.gif Joe_r is szólt!Amúgy hogy vagytok??
4 felhasználónak tetszik: Szösziii, Riri,Avrilfan, Trinda, DisneyFans
2011. július 04. 13:10 #15684
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.07.04. 13:04)
Nálunk éppen szép idő van kivételesen.Elvileg szerdán megyünk a barátnőimmel a strandra szóval akkor remél jó idő lesz!Ráadásul hétvégén Balaton! yahoo.gif Akkor viszont sajnos nem leszek 3 napig és azt nem bírom ki! cray.gif
Nem szeretnék kötöszködni,de ne legyen a topik dumcsi topik! wink.gif Joe_r is szólt!Amúgy hogy vagytok??

Ajj..itt csupa felhős az idő,fúj a szél. mellow.gif
Hétvégére jó időt mond,jó meleget 32-34 fokig meleg lesz,csak elszórt zivatarok lesznek és így a szülinapomon jó meleg lesz laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. július 04. 13:13 #15685
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
ajj ajj...már megint borulgat dry.gif mind 1 majd csak kiderül végre az ég biggrin.gif vagy hogy is írjam smileeee.gif De jó lesz majd neked a balcsi SelenaGirl smileeee.gif blush.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. július 04. 13:29 #15686
- törölt felhasználó -    
Azt hiszem én most lépek.
Majd később jövök.

Csókszi! air_kiss.gif
3 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, Riri,Avrilfan, DisneyFans
2011. július 04. 13:32 #15687
- törölt felhasználó -    
Idézet (Trinda @ 2011.07.04. 13:13)
ajj ajj...már megint borulgat dry.gif mind 1 majd csak kiderül végre az ég biggrin.gif vagy hogy is írjam smileeee.gif De jó lesz majd neked a balcsi SelenaGirl smileeee.gif blush.gif  thumbsup.gif


Hát úgy mond azért megyünk csak balatonra mivel apumnak foci bajnoksága lesz.Anyummal meg elmegyünk fürödni és vásárolni és természetesen apumnak szurkolni! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Trinda
2011. július 04. 13:38 #15688
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Idézet (SelenaGirl @ 2011.07.04. 13:32)
Hát úgy mond azért megyünk csak balatonra mivel apumnak foci bajnoksága lesz.Anyummal meg elmegyünk fürödni és vásárolni és természetesen apumnak szurkolni! biggrin.gif

Akkor ez ilyen csajos program is anyuddal smileeee.gif Király hogy apud focizik smileeee.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. július 04. 13:55 #15689
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Sziasztok! hi.gif

Megjöttem, ismét a szokásos kis regényemmel, csak majd győzzétek olvasni rohog.gif

Idézet (dave095 @ 2011.07.04. 01:05)
Na, megjöttem most már spiteful.gif  laugh.gif


Pedig fogadtam magammal, hogy tegnap eléred, a 70e képfeltöltést, elbuktam rohog.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.07.03. 18:13)
Egy kis Taylor Swift-hallgatás a legjobb orvosság erre. biggrin.gif


Szerintem, Miranda Lambaert és Carrie Underwood jobb Miss Switftől pardon.gif
Legalábbis, én így gondolom, mostanában elég sokat hallgatok tőlük (bevallom, Regina moderátor kisasszony sokat segített, hogy jobban megismerjem említett művésznőket), jó kis country zenéket csinálnak beer.gif

PéldáulMirandától ez, vagy pedig ezCarrietől. Persze, egyik se mai dal már, de, azért szerintem még nem rosszak wink.gif

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.04. 00:28)
Jó kérdés. Biztos most tartja a napi Kate-imádó szertartását.  _nevet.gif


Lol _nevet.gif Tegnap este voltam én is, bocsi, hogy nem néztem skacok, de nagy feladatomban voltam, és azt hittem végzek vele, aztán, aha, közel sem, még nem is látom a végét wink.gif

Idézet (dave095 @ 2011.07.04. 00:41)
Akkor hozom a húst! nevet2.gif (Ha érted  rohog.gif )


A nap hozzászólása. _nevet.gif _nevet.gif

Idézet (dave095 @ 2011.07.03. 21:33)
kivétel a Tvájlájt, mert az tényleg egy trágya. fear.gif


A Twilightról sok jót nem tudok mondani pardon.gif Egyszer végigszenvedtem mindegyik részt, de csak a lányok miatt, akik játszanak benne smileeee.gif
Azt azért meg kell hagyni, hogy a Twilight egy filmre eső nagyon szép lányok tekintetében azért elég jól áll wink.gif

És most még Maggie Grace drool.gif is csatlakozott, az utolsó két részre, úgyhogy, ilyen téren jó a film laugh.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.07.03. 21:36)
Taylor Lautner például vagy hússzor kapta le csak úgy a pólóját a tvájlájtban. omg.gif


Nem tudom láttad-e a paródia filmet, a Vampire suck címűt. Ha nem, akkor ajánlanám figyelmedbe wink.gif Ezt nagyon jól kiparodizálják benne _nevet.gif
Meg úgy az egész twilight-ot.
Bár, azért, az igazság megkívánja, hogy, ha én is ilyen sztárgázsit keresnék egy-egy alkonyat filmmel, akkor parodizálhatnának nyugodtan, nem foglalkoznék vele, talán még jót is nevetnék rajta.

Idézet (thunderbird @ 2011.07.03. 21:43)
az egyetlen kivétel, amit utáltam, az Egri csillagok volt. Flejj, az valami szörnyű. fear.gif


Ismét teljesen ellentétes állásponton vagyunk wink.gif
Nekem az volt az egyik kedvencem, mondjuk, én egri származású vagyok, még szép, hogy érdekelt, tetszett wink.gif

Idézet (joe_r @ 2011.07.04. 10:52)
Anyám, itt már megint mi történt?
Nemofftopikhangulatvanittmármegint(?!)


Valóban, sokat írtak, de, azért, én is visszaolvasgattam mindent, szám szerint 10 oldalt. Az eleje annyira nem tetszett, mert az tényleg off (kb. 10 hozzászólás) volt, és láttam, hogy még három oldalt el is tüntettél. Kimaradtam a buliból.


Idézet (joe_r @ 2011.07.04. 10:52)
Én részemről elolvastam az összes Twilight könyvet, sőt itt sorakozik az összes a hátam mögötti könyvespolcomon. A filmeket is megnéztem, és még mindig élek...  biggrin.gif  rohog.gif


Hát, hatalmas tiszteletem érte. Én képtelen lennék rá, az biztos. Már a film is borzalmas volt, de amikor megnéztem őket, akkor pont nem volt semmi más új, és gondoltam, adok mindegyiknek egy esélyt. Na jó, meg, hát, Anna miatt nekem kötelező, még, ha kis szerepeket is játszik, de így is Ő a legjobb az egész filmben beer.gif Gyorsan, hozzá is teszem, hogy szerintem pardon.gif
4 felhasználónak tetszik: joe_r, Rap4ever8, dave095, Christo
2011. július 04. 14:27 #15690
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.07.04. 13:55)

A Twilightról sok jót nem tudok mondani pardon.gif Egyszer végigszenvedtem mindegyik részt,  de csak a lányok miatt, akik játszanak benne smileeee.gif


Én egészen konkrétan Ashley Greene miatt kezdtem bele a filmek megnézésébe. laugh.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.04. 13:55)

Azt azért meg kell hagyni, hogy a Twilight egy filmre eső nagyon szép lányok tekintetében azért elég jól áll wink.gif 
És most még Maggie Grace drool.gif is csatlakozott, az utolsó két részre, úgyhogy, ilyen téren jó a film laugh.gif


Egyet kell, hogy értsek. A film anyagilag borítékolhatóan sikeres lesz, még akkor is, ha kritikailag a földbe fogják gyalázni.

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.04. 13:55)

Ismét teljesen ellentétes állásponton vagyunk wink.gif
Nekem az volt az egyik kedvencem, mondjuk, én egri származású vagyok, még szép, hogy érdekelt, tetszett wink.gif 


Nekem is tetszett. Az egyetlen, amit soha nem bírtam végigolvasni (szenvedni) az az Odüsszeia. Az egyetlen könyv, amit a fele környékén abbahagytam, és konkrétan hozzávágtam a falhoz. Se előtte, se azóta ilyet nem tettem.

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.04. 13:55)

Valóban, sokat írtak, de, azért, én is visszaolvasgattam mindent, szám szerint 10 oldalt. Az eleje annyira nem tetszett, mert az tényleg off (kb. 10 hozzászólás) volt, és láttam, hogy még három oldalt el is tüntettél. Kimaradtam a buliból.


Egész hétvégén szinte mást sem csináltam, mint takarítottam a topikokat. Az is kicsit vicces, hogy a Modtopik kb. egy hét alatt már a 15. oldalnál jár... fear.gif

Amikor meg nem takarítottam, akkor végignéztem a Chuck-ot, ami újfent megerősített abban, hogy Yvonne kisasszony nagyon wub.gif wub.gif wub.gif drool.gif
Most pedig belekezdtem a CSI New York 7. évadába.

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.04. 13:55)

Hát, hatalmas tiszteletem érte. Én képtelen lennék rá, az biztos. Már a film is borzalmas volt, de amikor megnéztem őket, akkor pont nem volt semmi más új, és gondoltam, adok mindegyiknek egy esélyt. Na jó, meg, hát, Anna miatt nekem kötelező, még, ha kis szerepeket is játszik, de így is Ő a legjobb az egész filmben beer.gif Gyorsan, hozzá is teszem, hogy szerintem pardon.gif


Anno, mikor az első film már bőven megjelent, és a könyvekből is elkészült már három, az akkori barátnőm adta ide nekem az első kettőt. A két könyv nagyjából két napig tartott, és mikor visszaadtam neki, elkerekedett szemmel nézett rám, hogy ugye most csak viccelek vele?!

Nem vicceltem, és utána fogtam, és az első hármat megrendeltem magamnak, majd mikor megjelent, a negyediket is.
A negyedik könyvet borítótól borítóig (kb. 780 oldal) nagyjából 16 óra alatt olvastam el.

Viszont a filmeket csak rutinosan a könyvek olvasása után néztem meg. És még mindig inkább Ashley miatt. blush.gif
3 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, Christo, Boscorelli
2011. július 04. 14:28 #15691
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. július 04. 14:36 #15692
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok!

Idézet (joe_r @ 2011.07.04. 10:52)
Anyám, itt már megint mi történt?
Nemofftopikhangulatvanittmármegint(?!)

Sajnos kezdem megszokni, hogy mostanában szinte mindig ez fogad itt. sad.gif Viszont ellensúlyozza, hogy még pár emberért érdemes ide bejárni. biggrin.gif

Idézet (joe_r @ 2011.07.04. 10:52)
Mint ahogy én sem, de most erre mit mondjak, nyílván jó oka volt rá, hogy én kimaradtam. cry.gif  unsure.gif

Persze, mert nem kérted. Biztos neked is szívesen elküldi. smileeee.gif Tényleg nagyon jó.

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.04. 13:55)

Pedig fogadtam magammal, hogy tegnap eléred, a 70e képfeltöltést, elbuktam rohog.gif 
Lol _nevet.gif Tegnap este voltam én is, bocsi, hogy nem néztem skacok, de nagy feladatomban voltam, és azt hittem végzek vele, aztán, aha, közel sem, még nem is látom a végét wink.gif

Én is fogadni mertem volna, hogy eléri és pár százzal túl is lépi, de majd ma. biggrin.gif
Meg szabad kérdezni mi az a nagy feladat? Kitartást hozzá. smileeee.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.04. 13:55)
Nem tudom láttad-e a paródia filmet, a Vampire suck címűt. Ha nem, akkor ajánlanám figyelmedbe wink.gif Ezt nagyon jól kiparodizálják benne _nevet.gif
Meg úgy az egész twilight-ot.

Azt a filmet én is csak akánlani tudom. Azért hozzá kell tennem, hogy bőven akad benne True Blood és TVD paródia is, de még egy nagyon pici Buffy is. Hatalmas az a film. _nevet.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.04. 13:55)
Én képtelen lennék rá, az biztos. Már a film is borzalmas volt, de amikor megnéztem őket, akkor pont nem volt semmi más új, és gondoltam, adok mindegyiknek egy esélyt.

A könyv viszont nagyon kevés kivétellel mindig jobb. Ez nem tartozik a kivételek közé. Szerintem a könyv zseniális lett. 5 nap alatt végeztem a 4 és fél könyvvel. Azért csak 4 és féllel, mert Edward szempontjából leírva már nem volt türelmem elolvasni. Addig viszont le se tudtam tenni. Éjjel-nappal olvastam. A film meg sem közelíti. Amikor az 1. rész láttam még nem olvastam a könyvet és akkor azt mondtam a filmre, hogy egész jó. Miután elolvastam a könyvet a film már csak szánalmas próbálkozásnak tűnik. A 2. rész nem is tudtam végignézni. Az valami kegyetlen rosszul sikerült. Az Eclipse nem vészes, meg lehetett nézni, de semmi extra. Most nagyon várom milyen lesz a Breaking Dawn, mert könyvben ez volt a kedvencem. Remélem nem szúrják el ezt a filmet (is).
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird
2011. július 04. 14:53 #15693
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Üdvözletem mindenkinek!
Mai nap nagyon fárasztó volt. A tenisz edzés teljesen elvette minden energiámat. Az oktató is kiabált velünk.

Idézet
A Twilightról sok jót nem tudok mondani  Egyszer végigszenvedtem mindegyik részt, de csak a lányok miatt, akik játszanak benne 
Azt azért meg kell hagyni, hogy a Twilight egy filmre eső nagyon szép lányok tekintetében azért elég jól áll 

Szerintem a Twilight (lehet megbántok valakit), egy egyszer megnézhető, tömegsz@r film. Annyira jó, hogy egyszer lezsibbasztja az agyamat. Közben röhögök Robert Pattinson hatalmas színészi tehetségén. A lányok közül én Ashley és Kristen miatt nézem. Anna-t nem igazán ismerem. Eddig csak ebben a filmben láttam, és itt nincs nagy szerepe. Ettől függetlenül aranyos lánynak tűnik.

Idézet
Anno, mikor az első film már bőven megjelent, és a könyvekből is elkészült már három, az akkori barátnőm adta ide nekem az első kettőt. A két könyv nagyjából két napig tartott, és mikor visszaadtam neki, elkerekedett szemmel nézett rám, hogy ugye most csak viccelek vele?! 

Nem vicceltem, és utána fogtam, és az első hármat megrendeltem magamnak, majd mikor megjelent, a negyediket is. 
A negyedik könyvet borítótól borítóik (kb. 780 oldal) nagyjából 16 óra alatt olvastam el.


Ha egy könyv izgalmas, akkor nagyon rövid idő alatt ki lehet olvasni. Én is 5 könyvet egy hét alatt olvastam ki. P.C. Cast -Kristin Cast könyvsorozatát olvastam/olvasom. 9 kötetből áll eddig. Most írják a 10-et. Most a 6-at olvasom. Mindenkinek ajánlani tudom, mert nagyon érdekes könyv. Ami a legfurcsább, hogy mindig valami újat tudnak benne nyújtani. Vannak benne tanúságok. Próbálják életszerűen bemutatni a történetet. Egyetlen negatívuma, hogy vannak benne csúnya beszédek.
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. július 04. 14:59 #15694
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Sajnos már nincs időm válaszolni, csak elköszönni jöttem, egy hétig nem leszek, az biztos, úgyhogy, minden jót Nektek! Jó pihenést, és töltsetek fel sok jó képet! wink.gif


Sziasztokhttp://www.sg.hu/kep/faces/integet2.gif
5 felhasználónak tetszik: joe_r, Rap4ever8, thunderbird, dave095, Christo
2011. július 04. 15:01 #15695
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.04. 00:48)
Úgy tűnik csak minket akart lerázni. sad.gif Vagy visszavonult, hogy kibontakoztathassa kreativitását és most inkább az írásra koncentrál, hogy minél hamarabb élvezhessük a folytatást. biggrin.gif


Á, hogy feltételezhetsz rólam ilyet? ohmy.gif
Nem értem, miért írja, hogy online. Amikor ezt írtad, már egy ideje aludni próbáltam. rohog.gif

Amúgy sziasztok. hi.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. július 04. 15:10 #15696
- törölt felhasználó -    
Mindenki itt hagyott? sad.gif
2011. július 04. 15:22 #15697
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif
Ismét zenéket töltök és hallgatok! rock.gif Éppen most néztem meg egy filmet.Nos csak beköszönni jöttem mivel nem nagyon fogok figyeli a topikra azene letöltés miatt,de mindent megteszek,hogy hamar kész legyek és beszélgethessek veletek egy kicsit!

Nos most már itt vagyok.Letöltöttem azt 2 zenét amit kerstem már napok óta!! cool.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, DisneyFans
2011. július 04. 15:45 #15698
- törölt felhasználó -    
Sziasztok
Én is itt vagyok csak épp valakit próbálok találni aki gportalon ért a desing készítéshez és a kódoláshoz.Amíg ugyanis az oldalnak nincs külseje,addig nem igen tudok nekiállni a tartalmi résznek.Márpedig én ezekhez nem igen értek,de még senkit nem találtam. Oldalakon meg nem is akarok igazán nézelődni mert a többség általában kreditekért hajlandó,de én azt egyszerűen nem tudok adni. Egyébként True Blood lenne az oldal témája,már azt is megterveztem hogy mi minden lenne sőt találtam valakit aki segít hogy friss hírek kerülhessenek az oldalra,méghozzá az itt is levő aiden személyében de egyszerűen semminek nem tudok így nekiállni,próbálok valakit találni. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. július 04. 15:50 #15699
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.07.04. 15:45)
Sziasztok
Én is itt vagyok csak épp valakit próbálok találni aki gportalon ért a desing készítéshez és a kódoláshoz.Amíg ugyanis az oldalnak nincs külseje,addig nem igen tudok nekiállni a tartalmi résznek.Márpedig én ezekhez nem igen értek,de még senkit nem találtam. Oldalakon meg nem is akarok igazán nézelődni mert a többség általában kreditekért hajlandó,de én azt egyszerűen nem tudok adni. Egyébként True Blood lenne az oldal témája,már azt is megterveztem hogy mi minden lenne sőt találtam valakit aki segít hogy friss hírek kerülhessenek az oldalra,méghozzá az itt is levő aiden személyében de egyszerűen semminek nem tudok így nekiállni,próbálok valakit találni. laugh.gif


Szia! Vérge valaki. w00t.gif
Írd be a gugliba, hogy HTML-kódok használata. Van egy pár oldal, amin egyszerűen és érthetően el van magyarázva az oldalépítés, szerintem nem egy nagy ördöngösség. Csak annyi, hogy nem egy öt perces munka. rohog.gif
2011. július 04. 15:53 #15700
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.07.04. 15:50)
Szia! Vérge valaki. w00t.gif 
Írd be a gugliba, hogy HTML-kódok használata. Van egy pár oldal, amin egyszerűen és érthetően el van magyarázva az oldalépítés, szerintem nem egy nagy ördöngösség. Csak annyi, hogy nem egy öt perces munka. rohog.gif

Igazából már próbálkoztam ilyesmivel,mert régebben is volt honlapom,csak aztán 1 éves kihagyás jött,és most akarom ezt beindítani laugh.gif
De a desing is ott van,ahhoz aztán végképp nem értek.Próbálkoztam photoshop-ban de nem igazán sikerült olyat alkotnom amiket másoknál láttam.
Valaki amúgy nem ismer itt valakit véletlen aki ért ezekhez és vállalná? laugh.gif
961 oldal 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!