Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 25. 17:53 #18161
- törölt felhasználó -    
Idézet (adry1415 @ 2011.08.25. 17:50)
Sziasztok,drágák hi.gif
Hogyan lehet ennyire meleg? blink.gif 
Egyébként láttam,hogy vannak újak itt,ezért leírom,engem hívjatok Adrinak vagy Adriennek.Amelyik bejövős.Remélem jól érzitek majd itt magatokat wink.gif

Szia! w00t.gif
Huh,itt is nagyon meleg van!
Évnyitón remélem nem lesz ilyen meleg,mert megsülök amíg ott a tanárok elmondják amit akarnak...
2011. augusztus 25. 17:55 #18162
- törölt felhasználó -    
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.25. 17:53)
Szia! w00t.gif 
Huh,itt is nagyon meleg van!
Évnyitón remélem nem lesz ilyen meleg,mert megsülök amíg ott a tanárok elmondják amit akarnak...


Ja,azt én is unni szoktam,általában abban az időben a barátnőmmel kibeszéljük magunkat,hogy mi is történt velünk a nyáron.. cool.gif A melegre visszatérve,én utálom,és alig várom már,hogy végre a hóesésben sétálhassak. blush.gif
2011. augusztus 25. 17:57 #18163
- törölt felhasználó -    
Idézet (adry1415 @ 2011.08.25. 17:55)
Ja,azt én is unni szoktam,általában abban az időben a barátnőmmel kibeszéljük magunkat,hogy mi is történt velünk a nyáron.. cool.gif A melegre visszatérve,én utálom,és alig várom már,hogy végre a hóesésben sétálhassak. blush.gif

Én is ezt szoktam csinálni,úgyhogy nem vagy egyedül beer.gif
Jajj,azt én is várom,azt annyire szeretem! blush.gif
2011. augusztus 25. 18:15 #18164
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif
Megint itt vagyok és remélem nem zavarok senkit sem,nos eddig csak MileyCyrus40-nel beszélgettem kettesben a topikban és úgy éreztem,hogy ő elfogad szóval majdan a többiekkel is beszélgetek,váltok velük pár szót.Nos láttom jött még ember vagyis jött ide ember aki régebbi a topikban.Nos akkor megint elmondom,hogy Karina vagyok 15 éves,nyugodtan szólíthattok a nevemen nem fogok haragudni érte egyáltalán,de aki szeretne Karinának vagy Kari-nának is nevezhet,mondjuk Hukúszpók is vagyok,mert gonoszkodom néha,de inkább ne hívjatok úgy,mert nem szeretem.Már megemlítettem ma szakítottam a fiúmmal akivel több,mint 1 ée voltam együtt mondjuk rájöttem,hogy miért volt már kb. 1 hónapja nem beszéltünk egymással,mert el voltam utazva és gondolom besokalt,de hát ez van azt mondta nem haragszik,de csak maradjuk olyanok,mint régen barátok.Ma jöttek át az unokahúgomék,most született a kislány és Mia a neve nagyon aranyos,egésznap csak fogtam a kezembe,még el is aludt a kezemben.adry1415 oké akkor Adri vagy nekem remélem meg tudom jegyezni.Na és mi újság?
2 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, adry1415
2011. augusztus 25. 18:19 #18165
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Szervusztok hi.gif
Elnézést,hogy megint szónélkül eltűntem,de ez tőlem már eléggé megszokható lett. rohog.gif Annyira meleg volt,hogy ledőltem kicsit pihenni és közben tévézgettem is és annyira örülök,hogy ebbe a kibírhatatlan melegbe a lakásba,és kedves WhiteDreams elég egyszer is bemutatkozni nem kell minden alkalommal egy új embernek. wink.gif Amúgy újak kedvéért a nevem Noémi,beceneveim Nojmi és Riri,bár felőlem annak szólíthattok aminek akartok,csak ne Noninak fear.gif rohog.gif Jaj és elnézést WhiteDreams Karinának fognak szólítani,annyira tetszik ez a Karina név. wub3.gif
3 felhasználónak tetszik: WhiteDreams, adry1415, DisneyFans
2011. augusztus 25. 18:25 #18166
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Halihóóóó Mindenkinek smileeee.gif smileeee.gif thumbsup.gif
Még nem nagyon irogattam ide, csak kb 2x smileeee.gif) Szóval most én is bemutatkozom, Nikiii vagyok smileeee.gif Vagy Nikkancs, Nicol, Letti vagy Kikó, Kiki(Hála öcsimnek az utolsó két nevért XD smileeee.gif Ezeket szeretem smileeee.gif
Most itt is meleg van, vagyis mostmár annyira nem. Húúú de mentem volna ma a strandraa xD Imádok standolni xD smileeee.gif))
Jóó kis napom volt eddig smileeee.gif Estére meg megnézek egy filmet smileeee.gif Tud valaki ajánlani egy jó kis vígjátékot? smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, adry1415
2011. augusztus 25. 18:25 #18167
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteRosee @ 2011.08.25. 18:19)
Szervusztok hi.gif
Elnézést,hogy megint szónélkül eltűntem,de ez tőlem már eléggé megszokható lett. rohog.gif Annyira meleg volt,hogy ledőltem kicsit pihenni és közben tévézgettem is és annyira örülök,hogy ebbe a kibírhatatlan melegbe a lakásba,és kedves WhiteDreams elég egyszer is bemutatkozni nem kell minden alkalommal egy új embernek. wink.gif Amúgy újak kedvéért a nevem Noémi,beceneveim Nojmi és Riri,bár felőlem annak szólíthattok aminek akartok,csak ne Noninak fear.gif rohog.gif Jaj és elnézést WhiteDreams Karinának fognak szólítani,annyira tetszik ez a Karina név. wub3.gif


Szia.Nos rendben felfogtam,és köszönöm a tájékoztatást. rohog.gif Nos ma tényleg nagyon meleg volt annyira,hogy már nem volt választom csak,hogy a légkondicionálót bakapcsoljam,de így legalább nem 31° van a lakásban hanem 27° Nos én Nojminak foglak hívni mivel szerintem nagyon aranyos a Nojmi becenév,de azért néha lehet,hogy Noémi leszel mikor olyan álapotban vagyok. wub3.gif Nos rendben akkor neked Kari vagyok,és köszönöm én is nagyon szeretem a nevemet,nem azért mondom,hogy nagyképű legyek,de tényleg nagyon szeretem na meg a Miát is szeretem és az Adrienn-t is,valahogy nekem azok a nevek nagyon megtetszettek az évek során.
1 felhasználónak tetszik: WhiteRosee
2011. augusztus 25. 18:30 #18168
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteDreams @ 2011.08.25. 18:15)
Sziasztok! hi.gif
Megint itt vagyok és remélem nem zavarok senkit sem,nos eddig csak MileyCyrus40-nel beszélgettem kettesben a topikban és úgy éreztem,hogy ő elfogad szóval majdan a többiekkel is beszélgetek,váltok velük pár szót.Nos láttom jött még ember vagyis jött ide ember aki régebbi a topikban.Nos akkor megint elmondom,hogy Karina vagyok 15 éves,nyugodtan szólíthattok a nevemen nem fogok haragudni érte egyáltalán,de aki szeretne Karinának vagy Kari-nának is nevezhet,mondjuk Hukúszpók is vagyok,mert gonoszkodom néha,de inkább ne hívjatok úgy,mert nem szeretem.Már megemlítettem ma szakítottam a fiúmmal akivel több,mint 1 ée voltam együtt mondjuk rájöttem,hogy miért volt már kb. 1 hónapja nem beszéltünk egymással,mert el voltam utazva és gondolom besokalt,de hát ez van azt mondta nem haragszik,de csak maradjuk olyanok,mint régen barátok.Ma jöttek át az unokahúgomék,most született a kislány és Mia a neve nagyon aranyos,egésznap csak fogtam a kezembe,még el is aludt a kezemben.adry1415 oké akkor Adri vagy nekem remélem meg tudom jegyezni.Na és mi újság?

Szia! w00t.gif
Én Karinának foglak szólítani (persze ha nem baj) wink.gif
Az jó!Akkor nem unatkoztál!
WhiteRosee-val mindig összekeverlek titeket blink.gif
2 felhasználónak tetszik: WhiteDreams, WhiteRosee
2011. augusztus 25. 18:32 #18169
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Idézet (WhiteDreams @ 2011.08.25. 18:25)
Szia.Nos rendben felfogtam,és köszönöm a tájékoztatást. rohog.gif Nos ma tényleg nagyon meleg volt annyira,hogy már nem volt választom csak,hogy a légkondicionálót bakapcsoljam,de így legalább nem 31° van a lakásban hanem 27° Nos én Nojminak foglak hívni mivel szerintem nagyon aranyos a Nojmi becenév,de azért néha lehet,hogy Noémi leszel mikor olyan álapotban vagyok. wub3.gif Nos rendben akkor neked Kari vagyok,és köszönöm én is nagyon szeretem a nevemet,nem azért mondom,hogy nagyképű legyek,de tényleg nagyon szeretem na meg a Miát is szeretem és az Adrienn-t is,valahogy nekem azok a nevek nagyon megtetszettek az évek során.

Én utálom a nevem,nem tudom miért nem bírtam elfogadni,hátha egy idő után sikerülni fog. Nekem nagyon tetszenek mostanába nevek közül a Liliána&Kata nem tudom miért,de ez a két név az amit nagyon jónak tartok(magyar nevek közül). rohog.gif Adrienn is szép és a Mia sem rossz,de ez a Karina is megtetszett még,valami meseszép névnek tartom. wub.gif Na az jó,itt a lakásba meleg van,28 fok körül lehet hanem több. unsure.gif De nem igazán bírom ezt a meleget és mennyire örülök,nyár végére kell ennek is lennie-.-
nicol bellox.: A csont hülye 2-őt ajánlom. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: nicol bellox, WhiteDreams, MileyCyrus40, DisneyFans
2011. augusztus 25. 18:34 #18170
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Idézet (WhiteRosee @ 2011.08.25. 18:32)
Én utálom a nevem,nem tudom miért nem bírtam elfogadni,hátha egy idő után sikerülni fog. Nekem nagyon tetszenek mostanába nevek közül a Liliána&Kata nem tudom miért,de ez a két név az amit nagyon jónak tartok(magyar nevek közül). rohog.gif Adrienn is szép és a Mia sem rossz,de ez a Karina is megtetszett még,valami meseszép névnek tartom. wub.gif Na az jó,itt a lakásba meleg van,28 fok körül lehet hanem több. unsure.gif De nem igazán bírom ezt a meleget és mennyire örülök,nyár végére kell ennek is lennie-.-
nicol bellox.: A csont hülye 2-őt ajánlom. rohog.gif



Kösszikee wink.gif Báár azt már nagyon sokszor láttam, mert nagyon szeretem smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: WhiteRosee
2011. augusztus 25. 18:37 #18171
- törölt felhasználó -    
Sziasztok. cool.gif
Azért jöttem, hogy elmondjam, milyen napom is volt. A szokásos 8 óránál kicsivel később keltem, befedtük a könyveket, egy kis egészségtan-sokk ért, ebédeltem, 10 percet bicikliztem, és a szobában telenovellákat nyomattam, mivel nem ülhettem géphez csak kb. 15 órakor. cool.gif Nem csalódtam, ismételten a nyálasságot a nyálasság követte. laugh.gif Végül aztán Rebi miatt még végignéztem a Takács Nikolas-os műsort is a TV2-ön. Majd géphez jutottam, közben fagyiztam, MSN-en támadás ért, és most itt vagyok. Egyébként, rájöttem, hogy kell sorttá alakítani egy nadrágot, sokkal jobb lett. beer.gif
U.I.: aki nem ismerne, Betti vagyok. wink.gif
5 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, WhiteDreams, thunderbird, WhiteRosee, DisneyFans
2011. augusztus 25. 18:38 #18172
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.25. 18:30)
Szia! w00t.gif 
Én Karinának foglak szólítani (persze ha nem baj) wink.gif 
Az jó!Akkor nem unatkoztál!
WhiteRosee-val mindig összekeverlek titeket blink.gif

Hát igen mindkettőnknek elől White a neve,de amúgy szerintem nem lehet összekerni,minket mert az avatarunk sem hasonló. rohog.gif Persze,ha nem én lennék WhiteRosee,hanem más lehet én is keverném Karinával. laugh.gif
Amúgy szépen elhaladtak az oldal számok,909.oldal,hú..egyre közelebb járunk az 1000. oldalhoz ha csak nem lesz takarítás. unsure.gif
Nem tudom,szétrobban a fejem ebbe a melegbe,este is alig bírok aludni,reggel meg korán kelek,mert felébredek a melegre,szóval ki vagyok akadva,de nagyon. rohog.gif Karina már most imádlak amúgy. blush.gif annyira szép terjedelmes hsz-ket írsz. w00t.gif
2011. augusztus 25. 18:39 #18173
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.08.25. 18:37)
Sziasztok. cool.gif 
Azért jöttem, hogy elmondjam, milyen napom is volt. A szokásos 8 óránál kicsivel később keltem, befedtük a könyveket, egy kis egészségtan-sokk ért, ebédeltem, 10 percet bicikliztem, és a szobában telenovellákat nyomattam, mivel nem ülhettem géphez csak kb. 15 órakor. cool.gif Nem csalódtam, ismételten a nyálasságot a nyálasság követte. laugh.gif Végül aztán Rebi miatt még végignéztem a Takács Nikolas-os műsort is a TV2-ön. Majd géphez jutottam, közben fagyiztam, MSN-en támadás ért, és most itt vagyok. Egyébként, rájöttem, hogy kell sorttá alakítani egy nadrágot, sokkal jobb lett. beer.gif

Szia cool.gif
Akkor király napod volt,nem? smileeee.gif
Erre én még nem jöttem rá!
Elmondod,hogyan kell?
2011. augusztus 25. 18:39 #18174
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteRosee @ 2011.08.25. 18:32)
Én utálom a nevem,nem tudom miért nem bírtam elfogadni,hátha egy idő után sikerülni fog. Nekem nagyon tetszenek mostanába nevek közül a Liliána&Kata nem tudom miért,de ez a két név az amit nagyon jónak tartok(magyar nevek közül). rohog.gif Adrienn is szép és a Mia sem rossz,de ez a Karina is megtetszett még,valami meseszép névnek tartom. wub.gif Na az jó,itt a lakásba meleg van,28 fok körül lehet hanem több. unsure.gif De nem igazán bírom ezt a meleget és mennyire örülök,nyár végére kell ennek is lennie-.-
nicol bellox.: A csont hülye 2-őt ajánlom. rohog.gif


Miért?Szerintem a te neved is szép,volt egy barátnőm akit Noéminek hívtak csak sajnos ballagáson elváltak az útjaink mivel más középiskolábam mentünk,de még azért néha beszélek vele,webkamerázok vele és e-mailben írunk egymásnak.Nagyon utálom a meleget az egész nyárban az a jó,hogy nincsen iskola és strandra járhatsz meg csinos dolgokban lehetsz nekem a nyári ruháim sokkal jobbak mint a téliek,de hát ez van ezért örülök annak,hogy december 6.-án születtem meg. laugh.gif Elvileg még November elejéig oktober végéig ilyen meleg lesz,kiakadtam rajta mondjuk remélem nem...Csonthülye?Nem szeretem azt a filmet az 1 részét láttam,de nem igazán fogott meg a története elég furcsa,de amikor filmet néztem elfáradtam rajta,számomra a film egy agyfagyás volt.
1 felhasználónak tetszik: WhiteRosee
2011. augusztus 25. 18:41 #18175
- törölt felhasználó -    
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.25. 18:39)
Szia cool.gif
Akkor király napod volt,nem? smileeee.gif 
Erre én még nem jöttem rá!
Elmondod,hogyan kell?

Őszintén szólva, nem is nagyon átalakítás, csak felhajtás. wink.gif Tehát megfogod a nadrágod alját, és szépen lassan feljebb hajtod. Kb. ezzel szöszmötöltem 1 percig. rohog.gif De nagyon jó tud lenni, legalább is én nem izzadtam annyira. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40
2011. augusztus 25. 18:43 #18176
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.08.25. 18:41)
Őszintén szólva, nem is nagyon átalakítás, csak felhajtás. wink.gif Tehát megfogod a nadrágod alját, és szépen lassan feljebb hajtod. Kb. ezzel szöszmötöltem 1 percig. rohog.gif De nagyon jó tud lenni, legalább is én nem izzadtam annyira. wink.gif

Köszi! meghajolo.gif
Majd holnap kipróbálom!
mert sort van rajtam,és ha kipróblnáám sortos sortot csinálnék belőle _nevet.gif
2011. augusztus 25. 18:45 #18177
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Idézet (WhiteDreams @ 2011.08.25. 18:39)
Miért?Szerintem a te neved is szép,volt egy barátnőm akit Noéminek hívtak csak sajnos ballagáson elváltak az útjaink mivel más középiskolábam mentünk,de még azért néha beszélek vele,webkamerázok vele és e-mailben írunk egymásnak.Nagyon utálom a meleget az egész nyárban az a jó,hogy nincsen iskola és strandra járhatsz meg csinos dolgokban lehetsz nekem a nyári ruháim sokkal jobbak mint a téliek,de hát ez van ezért örülök annak,hogy december 6.-án születtem meg. laugh.gif Elvileg még November elejéig oktober végéig ilyen meleg lesz,kiakadtam rajta mondjuk remélem nem...Csonthülye?Nem szeretem azt a filmet az 1 részét láttam,de nem igazán fogott meg a története elég furcsa,de amikor filmet néztem elfáradtam rajta,számomra a film egy agyfagyás volt.

Akkor ebbe nem hasonlítunk,mert engem az a Csontos le tud kötni,a tévé elé tud csalni. rohog.gif Amúgy nem hiszem el magamba,télen nyarat várom és nyáron telet akarok,de szerintem ebbe nem vagyok egyedül.Bár minden évszakba találok gyönyörűt mégis legjobban a tavasz tud engem megfogni heart.gif Nagyon örülök,hogy szép névnek találod a nevem,de ebben sme értünk egyet,de majdcsak megbarátkozok a nevemmel. rohog.gif Na akkor a tavalyi időjárás másabb volt,mint az idei,legalább novemberig nem kell fáznunk. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: WhiteDreams, MileyCyrus40
2011. augusztus 25. 18:45 #18178
- törölt felhasználó -    
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.25. 18:43)
Köszi! meghajolo.gif 
Majd holnap kipróbálom!
mert sort van rajtam,és ha kipróblnáám sortos sortot csinálnék belőle _nevet.gif

Az érdekes lenne. rohog.gif Ja, ma meg még rájöttem, hogy Shakira zenéjét már 7 éve szeretem, de nem tudok döntő pontra jutni vele, hogy most szeressem-e vagy sem... mivel bunkónak tartom - legalábbis a rajongóival szemben szerintem az -, de még is tehetségesnek. laugh.gif
2011. augusztus 25. 18:47 #18179
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.08.25. 18:45)
Az érdekes lenne. rohog.gif Ja, ma meg még rájöttem, hogy Shakira zenéjét már 7 éve szeretem, de nem tudok döntő pontra jutni vele, hogy most szeressem-e vagy sem... mivel bunkónak tartom - legalábbis a rajongóival szemben szerintem az -, de még is tehetségesnek. laugh.gif

Ha úgy járkálnák az utcán akkor,néznének az emberek! rohog.gif
Hát döntsd el te!
2011. augusztus 25. 19:09 #18180
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Te úristen nagyon megvagyok most lepődve. ohmy.gif A tévébe ment az egyik rokonom,a békéscsabai korházba beszélt Ica mama,mondta anya.Anyukámnak az unkotesójának az anyukája,röviden keresztanyja anyunak,így nekem messzi rokonom. rohog.gif De nagyon meg voltam lepődve,anyut ki is faggattam egyből,mit is kérdeztek tőle. w00t.gif Nos pont jókor van kórházba,ebbe a kibírhatatlan melegbe.Na de megyek tartok anyuval egy kicsi beszélgetést,a mai nap úgy sem tudtam vele sokat beszélni..
1 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40
961 oldal 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!