Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 27. 19:58 #18241
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Lucille @ 2011.08.27. 19:56)
Sziasztok! hi.gif
Nem tudom, hogy zavarok-e. unsure.gif Amúgy ma sem volt érdekesebb napom, maximum korábban keltem fel, és 5xör ájultam MAJDNEM el. Végül is az ágyam lett újracsinálva, vagyis úgy, hogy új szivacs/matrac kellett, mert az előző elvileg elrohadt. A lepedő felhúzásánál harcot folytattam a lepedővel, hogy menjen már fel a matracra. _nevet.gif Még nem próbáltam ki az ágyat, de öcsém azt mondja, kényelmes.
Tegnap TVD nézésem sem alakult zökkenőmentesen, kb. egy Caroline vs. vérfarkas harc zajlott le, szerencsére én voltam a vámpír, és a "vérfarkasnak" meg azt szóltam be, hogy "úgy lehádzsimézlek, hogy konicsivát mondassz Japánnak"  rohog.gif Aztán apám bejött, hogy min marakodunk, és csak egy kapcsolón vitatkoztunk, mivel öcsém nem akart TVD-t nézni. De győzedelmeskedtem. _nevet.gif



Mindenkinek üdv. hi.gif
Én jelenleg fiú létemre zokogok! Megállás nélkül. cray.gif
Most tartok ott a TVD-ben ahol Bonnie feláldozza magát Elenáért és utána bár feltámasztják a 100 salmei boszorkány de akkor is olyan szomorú! cray.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. augusztus 27. 20:02 #18242
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.27. 19:58)
Mindenkinek üdv. hi.gif
Én jelenleg fiú létemre zokogok! Megállás nélkül. cray.gif
Most tartok ott a TVD-ben ahol Bonnie feláldozza magát Elenáért és utána bár feltámasztják a 100 salmei boszorkány de akkor is olyan szomorú! cray.gif

Szerintem abszolút nembaj. cool.gif A sírás és/vagy zokogás hatását 12 éve tapasztalom, szépít, tehát ha ronda vagy ha nem, akkor is mindenképpen jól jön. _nevet.gif
Szerencsém, hogy még nem láttam. unsure.gif Bár ha rajtam múlik, az összes részt végignyomom egy nap alatt. Mondjuk eléggé kíváncsi vagyok már a többi részre is, mint amit láttam, dehát lusta egy ember áll köztetek, és nincs kedve töltögetni, meg egyebek. rohog.gif blush.gif
Végre megtaláltam az Evacuate The Dance Floor hangosabb változatát. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Dancsyy97, olsenfan.., DisneyFans
2011. augusztus 27. 20:57 #18243
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Lucille @ 2011.08.27. 20:02)
Szerintem abszolút nembaj. cool.gif A sírás és/vagy zokogás hatását 12 éve tapasztalom, szépít, tehát ha ronda vagy ha nem, akkor is mindenképpen jól jön. _nevet.gif 
Szerencsém, hogy még nem láttam. unsure.gif Bár ha rajtam múlik, az összes részt végignyomom egy nap alatt. Mondjuk eléggé kíváncsi vagyok már a többi részre is, mint amit láttam, dehát lusta egy ember áll köztetek, és nincs kedve töltögetni, meg egyebek. rohog.gif  blush.gif
Végre megtaláltam az Evacuate The Dance Floor hangosabb változatát. rohog.gif



Én is így vagyok vele! rohog.gif
Csak most online nézem. Most jön a 2. évad 19. rész! Szeptemberig pont végzek! cool.gif
Nézzétek az utolsó hozzászólásomat a Tetkós topicba! nevet2.gif
1 felhasználónak tetszik: DiscoDiva
2011. augusztus 27. 21:06 #18244
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.27. 20:57)
Én is így vagyok vele! rohog.gif
Csak most online nézem. Most jön a 2. évad 19. rész! Szeptemberig pont végzek!  cool.gif 
Nézzétek az utolsó hozzászólásomat a Tetkós topicba! nevet2.gif

Te ilyen pomberes kis "tetkókra" gondoltál? _nevet.gif Hát igen, én annyira besz*ri voltam, hogy fel sem mertem tenni kisebb koromba, nehogy örökre ott maradjon. _nevet.gif Na nem mintha lett volna a zacskóba értelmes minta. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. augusztus 27. 21:07 #18245
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Lucille @ 2011.08.27. 21:06)
Te ilyen pomberes kis "tetkókra" gondoltál? _nevet.gif Hát igen, én annyira besz*ri voltam, hogy fel sem mertem tenni kisebb koromba, nehogy örökre ott maradjon. _nevet.gif Na nem mintha lett volna a zacskóba értelmes minta. rohog.gif



Aha! De a Pombear-be jókat lehet kapni! A pillangós volt mindig a kedvencem! nevet2.gif
Úgy utálom ezt a smile-t.--> _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: DiscoDiva
2011. augusztus 27. 21:10 #18246
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.27. 21:07)
Aha! De a Pombear-be jókat lehet kapni! A pillangós volt mindig a kedvencem! nevet2.gif
Úgy utálom ezt a smile-t.--> _nevet.gif

Elhiszem, fantasztikus. Csodálom, hogy a Dörmi mellé nem lehet kapni (az a mackós süti). _nevet.gif
Én a smileeee.gif -től tudok frászt kapni. rohog.gif Annyira idegesít, hogy ott vigyorog a fura képével. nevet2.gif Tök ijesztő. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. augusztus 27. 21:12 #18247
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Lucille @ 2011.08.27. 21:10)
Elhiszem, fantasztikus. Csodálom, hogy a Dörmi mellé nem lehet kapni (az a mackós süti). _nevet.gif 
Én a  smileeee.gif -től tudok frászt kapni. rohog.gif Annyira idegesít, hogy ott vigyorog a fura képével. nevet2.gif Tök ijesztő. rohog.gif



Értem! Azt hiszed almafabéta vagyok, hogy nem tudom mi a Dörmi!? beee.gif
Lassan így kezd unalmas lenni, hogy csak 2-en vagyunk! secret.gif
2011. augusztus 27. 21:14 #18248
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.27. 21:12)
Értem! Azt hiszed almafabéta vagyok, hogy nem tudom mi a Dörmi!? beee.gif 
Lassan így kezd unalmas lenni, hogy csak 2-en vagyunk! secret.gif

Ha már nem nézel annyira TV-t?! rohog.gif A mostani reklámától ki tudnék futni a világból. rolleyes.gif
Jobb lenne, ha egyedül lennél? cool.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. augusztus 27. 21:16 #18249
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Lucille @ 2011.08.27. 21:14)
Ha már nem nézel annyira TV-t?! rohog.gif A mostani reklámától ki tudnék futni a világból. rolleyes.gif 
Jobb lenne, ha egyedül lennél? cool.gif



Forever Alone! nevet2.gif
http://foreveralone.hu/wp-content/uploads/2011/08/Forever-Alone-5-535x477.jpg
Nem! Dehogyis! cool.gif
2011. augusztus 27. 21:21 #18250
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.27. 21:16)
Forever Alone! nevet2.gif
http://foreveralone.hu/wp-content/uploads/2011/08/Forever-Alone-5-535x477.jpg
Nem! Dehogyis!  cool.gif

Rendicsek! cool.gif (remélem a válaszból nem kell kivenni a képet secret.gif ) Á, istenem, miért kell nekem annyira jónak/kedvesnek megértőnek lennem? Úgy beolvasnék egy csajnak. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. augusztus 27. 21:25 #18251
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Lucille @ 2011.08.27. 21:21)
Rendicsek! cool.gif (remélem a válaszból nem kell kivenni a képet secret.gif ) Á, istenem, miért kell nekem annyira jónak/kedvesnek megértőnek lennem? Úgy beolvasnék egy csajnak. _nevet.gif



Én is ne aggódj! Úgy megtépném azt a felhasználót akire gondolok. Írd meg üzibe te kit és utána én is megírom! secret.gif
2011. augusztus 27. 21:26 #18252
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.27. 21:25)
Én is ne aggódj! Úgy megtépném azt a felhasználót akire gondolok. Írd meg üzibe te kit és utána én is megírom! secret.gif

Aggódni nagyon nem aggódtam. secret.gif Én már nem bírtam tovább, tehát töröltem vele a kapcsolatot (eddig kedves voltam vele). secret.gif Na, most elküldtem, Te jössz! acute.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. augusztus 27. 21:31 #18253
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Lucille @ 2011.08.27. 21:26)
Aggódni nagyon nem aggódtam. secret.gif Én már nem bírtam tovább, tehát töröltem vele a kapcsolatot (eddig kedves voltam vele). secret.gif Na, most elküldtem, Te jössz! acute.gif



Már én is elküldtem, nem figyelsz!? acute.gif
Szerintem tiltsd is le! Bár az a vicces, hogy nekem nincs sok embert a tiltólistámon csak 5-6 ember! secret.gif
2011. augusztus 27. 21:34 #18254
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.27. 21:31)
Már én is elküldtem, nem figyelsz!? acute.gif
Szerintem tiltsd is le! Bár az a vicces, hogy nekem nincs sok embert a tiltólistámon csak 5-6 ember! secret.gif

Figyeltem, és most is küldtem választ! acute.gif Csak jó, néha nem mindig figyelek. rolleyes.gif
A tiltólistámra nem akarok egyetlen egy személyt sem, amúgy is senki sincs már letiltva, és nincs arra időm, hogy több oldalt töltsek be. rohog.gif
2011. augusztus 27. 21:54 #18255
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Sziasztok srácok hi.gif

Azért remélem minden rendben. Olvastam, hogy egy-egy taggal nem igazán felhőtlen a viszonyotok. Egyszer én is jártam hasonlóképp. Írtam egy szép, ám de visszafogott pm-et az illetőnek. Mondjuk nálam annyiból más volt a szituáció, hogy nem voltunk barátok.

Barna, elolvastam az új profilod. Szerintem jó lett beer.gif
Bablevest én is nagyon szeretem, ja igen, meg a fekete színt is, szerintem is jó. És abban is igazad van, hogy komolyságot sugároz, egyetértek. beer.gif Valamint szerintem még öltöztet is. Én is szeretem viselni, még nyáron is.

Viszont bocsi Barna, nem bírtam ki, hogy erről ne készítsek egy képet laugh.gif Tényleg, ne haragudj, nem szekálásképp készítettem, csak abszolút poén jelleggel. Néha hasonló, velem is előfordult, hogy elírtam a színész/színésznő nevét, és utólag kellett korrigálni. Vagy olyan is volt, hogy lehagytam az event nevét, szóval mindannyian emberek vagyunk. wink.gif

http://iaro.3dmax.hu/images/2011/08/27/koccint.jpg
3 felhasználónak tetszik: olsenfan.., Rap4ever8, DiscoDiva
2011. augusztus 27. 21:56 #18256
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.08.27. 21:54)
Sziasztok srácok hi.gif
Azért remélem minden rendben. Olvastam, hogy egy-egy taggal nem igazán felhőtlen a viszonyotok. Egyszer én is jártam hasonlóképp. Írtam egy szép, ám de visszafogott pm-et az illetőnek. Mondjuk nálam annyiból más volt a szituáció, hogy nem voltunk barátok.
Barna, elolvastam az új profilod. Szerintem jó lett beer.gif 
Bablevest én is nagyon szeretem, ja igen, meg a fekete színt is, szerintem is jó. És abban is igazad van, hogy komolyságot sugároz, egyetértek. beer.gif Valamint szerintem még öltöztet is. Én is szeretem viselni, még nyáron is.
Viszont bocsi Barna, nem bírtam ki, hogy erről ne készítsek egy képet laugh.gif Tényleg, ne haragudj, nem szekálásképp készítettem, csak abszolút poén jelleggel. Néha hasonló, velem is előfordult, hogy elírtam a színész/színésznő nevét, és utólag kellett korrigálni. Vagy olyan is volt, hogy lehagytam az event nevét, szóval mindannyian emberek vagyunk. wink.gif 
http://iaro.3dmax.hu/images/2011/08/27/koccint.jpg



Köszönöm a dicséretet, Boss! beer.gif
Mindig azt hiszem, hogy az avatarodon Nina van! laugh.gif
Egyébként ezt hol találtad? rohog.gif
nem is tudtam erről! nevet2.gif
2011. augusztus 27. 22:11 #18257
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.27. 21:56)
Köszönöm a dicséretet, Boss! beer.gif
Mindig azt hiszem, hogy az avatarodon Nina van!  laugh.gif 
Egyébként ezt hol találtad? rohog.gif
nem is tudtam erről! nevet2.gif


Szívesen! beer.gif
Ja, hát ezt akkor vettem észre, amikor megnyitottál egy fényképes témát, és nézem, mondom ":koccint:" indította olsenfan, akkor benézek laugh.gif Bár azt már nem tudom pontosan kiről voltak képek, utána kijavítottad, ha jól emlékszem.
De akkoriban még gyorsan gondoltam egyet, és megörökítettem az utókornak, hátha te is nevetsz majd rajta beer.gif

Nem, Ő nem Nina, bár, a vámpír téma stimmel, mert ő is vámpíros filmben (is) játszott/játszik, igaz, az Alkonyatban. Amiről én rossz véleményemmel, vagyok, de hát, Anna Kendrick, Ő nagyon wub.gif wub2.gif
Olyan nekem, mint Neked Kat Graham wink.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. augusztus 28. 09:53 #18258
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.08.27. 22:11)
Szívesen! beer.gif 
Ja, hát ezt akkor vettem észre, amikor megnyitottál egy fényképes témát, és nézem, mondom ":koccint:" indította olsenfan, akkor benézek laugh.gif Bár azt már nem tudom pontosan kiről voltak képek, utána kijavítottad, ha jól emlékszem.
De akkoriban még gyorsan gondoltam egyet, és megörökítettem az utókornak, hátha te is nevetsz majd rajta  beer.gif 
Nem, Ő nem Nina, bár, a vámpír téma stimmel, mert ő is vámpíros filmben (is) játszott/játszik, igaz, az Alkonyatban. Amiről én rossz véleményemmel, vagyok, de hát, Anna Kendrick, Ő nagyon wub.gif  wub2.gif 
Olyan nekem, mint Neked Kat Graham wink.gif



Szerinted nem tudom ki van az avatarodon!? reklamalo.gif
Viccelsz? A legnagyobb Anna fannak ki más lehetne az avatarján, mint ő! Hát igen. wub2.gif
Katba most még jobban beleszerettem. Most egy másik csajnak is a kedvence dea legnagyobb fanja akkor is én vagyok. secret.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. augusztus 28. 12:04 #18259
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Hello hi.gif A tegnapi napom csodásan telt,kiderült barátnőmék ma mennek haza így tegnap elhozták hozzám,majd mentünk velük vendégségbe.Ott volt egy aranyos kutya kinek cuki a neve,nagyon eljátszottunk vele és még jól betanított kutya is.Azután vacsorásztunk,majd titokban felfedeztük a házat a barátnőmmel( rohog.gif ).Majd integetni mentünk a kerítésen át,egy buszos és motoros visszaintett,egy kocsis meg puszit küldött nekünk,a többiek meg nem is foglalkoztak velünk.Szépen eltelt a tegnapi nap és nagyon boldog vagyok miatta happy.gif
Anyu éppen a finom ebédet csinálja és délutánra pedig,tiramisuval fog kényesztetni minket,sajnos tegnap a formula 1-ről lemaradtam,mert a barátnőmmel voltam,de apum örjöngését azt tisztán hallottuk. laugh.gif és a profilom végre megcsináltam úgy,hogy megvagyok vele elégedve.
w00t.gif Látom Barna is írt ma így.:
Szia Barna heart.gif
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, SelenaGirl, olsenfan..
2011. augusztus 28. 13:11 #18260
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif
Elég régen voltam már a topikban gíy gondoltam megnézem a társaságot,hogy van.Az alatt az idő alatt amíg nem látógattam meg a topikot addig elég sok minden történt velem,és gondoltam elmesélem nektek is ha nem baj.Nos Balcsiról hazatérve még utána voltam,de ha jól emlékszem már csak kedden voltam utoljára fönnt az oldalon és a topikban.Szerdán és csütörtökön átjött hozzánk a matemeatika tanárom vagyis nem a matek tanárom csak segít nekem néha néha abban ami nem igazán megy jól nekem.Nos itt volt nálunk és már annyira jóban vagyunk vele,hogy a család barátjának számít.Beszéltem a barátnőmmel aki kedden jött haza horvátországból,annyira örültem a hívásának,hogy a szerdai napomat feldobta nagyon.Azon kívül beszéltem Karinával,vagyis WhiteDreams-sel amikor mondjuk 2 percre főlléptem az oldalra és látta,hogy csatlakozott a topikhoz is,ennek viszont nagyon örülök.A géünk nagyon gáz már,feltelapítettem újra az összes sims cd-met,na és mi történt hát az összesház pirosan kezdett világítani melesleg még olyan volt,mint ha discoban lettem volna úgyhogy törölnöm kellett az összeset és már csak 2-3 progrom van a gépemen,mert többet nem is bír szerintem már.Tegnap egésznap csak aludtam és semmit nem csináltam,mert fájt a fejem,ja és pénteken láttam a Vámpírnaplókat kívételesen,mivel legalább most nem kell megnéznem a sorozatok ingyenen.Ma meg anyummal csináltunk checket egy rómán süteményt,én kevertem a tésztáját és annyira jól sikerült. wub3.gif Nos 10 óra óta pakolok otthon,mert anyum rám osztotta ezt a feladatott míg ő fözött,most nagyon szép rend van minden volt aminek örülök.Ma viszont elvileg megyünk ruhákat vásárolni és cipőt venni,ami remélem nem marad el,mint múltkor mert akkor szomrú leszek.Na,de most elég a mesélésből.Mi újság van veletek,remélem meséltek valami jót nekem!? laugh.gif

Szerk:

Szia Nojmi heart.gif és Szia Barna!

Nos Kata is itt bújkál valahol. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, olsenfan.., DisneyFans
961 oldal 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!