Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 28. 16:21 #18281
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.28. 16:20)
Na most kivételesen 2 hozzászólást írok egymás után dave! rohog.gif
7 embernek elküldtem, köztük: Hajni, Vanda, Dancsy, Boss és a többiek!  cool.gif

Nekem bezzeg nem. beee.gif rofl.gif
2 felhasználónak tetszik: olsenfan.., DiscoDiva
2011. augusztus 28. 16:21 #18282
- törölt felhasználó -    
Sziasztok
Mostmár itthonról írok...meglepődtél Dave,mi? rohog.gif
Egyébként készült 1 közös kép ahogy ígértem,Timinél van szóval majd valamikor felkerül.Egyébként nagyon jól éreztem magam,elvoltunk.Meg voltam ünneplőcipőt venni mert képesek azért osztályfőnökit osztani a suliban ha nem elég megfelelő az öltözeted az ünnepségen.És veletek mi a helyzet?
5 felhasználónak tetszik: dave095, olsenfan.., Rap4ever8, DiscoDiva, thunderbird
2011. augusztus 28. 16:24 #18283
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.08.28. 16:21)
Sziasztok
Mostmár itthonról írok...meglepődtél Dave,mi? rohog.gif 
Egyébként készült 1 közös kép ahogy ígértem,Timinél van szóval majd valamikor felkerül.Egyébként nagyon jól éreztem magam,elvoltunk.Meg voltam ünneplőcipőt venni mert képesek azért osztályfőnökit osztani a suliban ha nem elég megfelelő az öltözeted az ünnepségen.És veletek mi a helyzet?

Hát hallod, kicsit néztem, hogy most mi a f.ck van?! biggrin.gif Először azt hittem csak Timi szórakozik, mert kitelik tőle. rolleyes.gif
Az igen. Itt már annak örülnek, ha valaki egyáltalán elmegy az évnyitóra. _nevet.gif Nemhogy még megszabják az öltözéket. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: olsenfan.., DiscoDiva
2011. augusztus 28. 16:25 #18284
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.08.28. 16:21)
Sziasztok
Mostmár itthonról írok...meglepődtél Dave,mi? rohog.gif 
Egyébként készült 1 közös kép ahogy ígértem,Timinél van szóval majd valamikor felkerül.Egyébként nagyon jól éreztem magam,elvoltunk.Meg voltam ünneplőcipőt venni mert képesek azért osztályfőnökit osztani a suliban ha nem elég megfelelő az öltözeted az ünnepségen.És veletek mi a helyzet?



Itt minden rendben van! Most apumnál vagyok, mert anya Horvátországba ment nyaralni! cool.gif
Épp we♥it-ra töltögetek fel képeket, mert holnap nem leszek délelőtt csak este aztán most feltöltöm a holnapi adagot is! rohog.gif http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-cool05.gif
2011. augusztus 28. 16:26 #18285
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Barna, Vanda, dévci! w00t.gif De jó! *.* Sziasztok! biggrin.gif

A nyár természetesen nekem is gyorsan elment, de ez minden szünetben így van. 1 nap a suliban legalább egy heti szünetnek felel meg. Annyira lassan telik az idő, ha a padban kell ülni és úgy tenni, mint aki figyel. Ilyenkor meg legalább azt csinálok, amihez kedvem van. A nyári tartalékaimat feléltem. Bejártuk az országot koncertek és fesztiválok miatt, de sajnos hamarosan ennek vége és megint lecsökkent havonta 1-re a bulik száma. sad.gif

A topic nekem is hiányzott már. Többször akartam írni, de mikor benéztem mindig ismeretlenek voltak itt. Párszor azért szerencsém volt, ha elcsíptem Hajnit, Dancsy-t vagy Bosco-t. smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: dave095, olsenfan.., Boscorelli, DiscoDiva, thunderbird
2011. augusztus 28. 16:30 #18286
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2011.08.28. 16:24)
Hát hallod, kicsit néztem, hogy most mi a f.ck van?!  biggrin.gif Először azt hittem csak Timi szórakozik, mert kitelik tőle.  rolleyes.gif 
Az igen. Itt már annak örülnek, ha valaki egyáltalán elmegy az évnyitóra.  _nevet.gif Nemhogy még megszabják az öltözéket.  rohog.gif

Ott voltam péntek délután óta úgyhogy nem volt vicc rohog.gif
Hát,itt aztán nagyon igényesek rá,hihetetlen nagy feneket kerítenek egy vacak ünnepségnek néha. mellow.gif
Idézet
Itt minden rendben van! Most apumnál vagyok, mert anya Horvátországba ment nyaralni!

Horvátország?Oda is szívesen kijutnék egyszer,nagyon szép hely
Idézet

A topic nekem is hiányzott már. Többször akartam írni, de mikor benéztem mindig ismeretlenek voltak itt. Párszor azért szerencsém volt, ha elcsíptem Hajnit, Dancsy-t vagy Bosco-t.

Nekem is hiányzott egyébként de sokszor ahogy elnéztem mi megy,inkább nem írtam.A nyár egyébként tényleg gyorsan elment,nem sok kedvem van a sulikezdéshez de ami az örömöm hogy az az osztálytársam aki nekem maga volt az idegpróba,elmegy.Így legalább nem fog idegesíteni ebben az évben is(tudjátok,az andersen... rohog.gif )
4 felhasználónak tetszik: olsenfan.., Rap4ever8, dave095, DiscoDiva
2011. augusztus 28. 16:30 #18287
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.08.28. 16:26)
Barna, Vanda, dévci! w00t.gif De jó! *.* Sziasztok! biggrin.gif
A nyár természetesen nekem is gyorsan elment, de ez minden szünetben így van. 1 nap a suliban legalább egy heti szünetnek felel meg. Annyira lassan telik az idő, ha a padban kell ülni és úgy tenni, mint aki figyel. Ilyenkor meg legalább azt csinálok, amihez kedvem van. A nyári tartalékaimat feléltem. Bejártuk az országot koncertek és fesztiválok miatt, de sajnos hamarosan ennek vége és megint lecsökkent havonta 1-re a bulik száma. sad.gif
A topic nekem is hiányzott már. Többször akartam írni, de mikor benéztem mindig ismeretlenek voltak itt. Párszor azért szerencsém volt, ha elcsíptem Hajnit, Dancsy-t vagy Bosco-t. smileeee.gif



Igen. Most sok régi itt van! És ezt kinek köszönhetjük!? NEKEM rohog.gif
Nagyon szeretem a Demotivalo-t és nem véletlen nevet2.gif :

http://www.demotivalo.net/pic/1314433894-eF_q6V.jpg
7 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, hailey19, dave095, Boscorelli, thunderbird, SelenaGirl, DiscoDiva
2011. augusztus 28. 16:37 #18288
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.08.28. 16:26)
Barna, Vanda, dévci! w00t.gif De jó! *.* Sziasztok! biggrin.gif

beee.gif

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.08.28. 16:26)
A nyár természetesen nekem is gyorsan elment, de ez minden szünetben így van. 1 nap a suliban legalább egy heti szünetnek felel meg. Annyira lassan telik az idő, ha a padban kell ülni és úgy tenni, mint aki figyel. Ilyenkor meg legalább azt csinálok, amihez kedvem van. A nyári tartalékaimat feléltem. Bejártuk az országot koncertek és fesztiválok miatt, de sajnos hamarosan ennek vége és megint lecsökkent havonta 1-re a bulik száma. sad.gif
A topic nekem is hiányzott már. Többször akartam írni, de mikor benéztem mindig ismeretlenek voltak itt. Párszor azért szerencsém volt, ha elcsíptem Hajnit, Dancsy-t vagy Bosco-t. smileeee.gif

Azért örülök, hogy legalább neked ilyen mozgalmasan telt a nyár. Nekem szinte semmi sem sikerült, amit elterveztem. _nevet.gif De mindegy, megszoktam már. rohog.gif Amúgy én csak tényleg a baromkodások, meg a társaság miatt várom a sulit. Hiányzik már néhány arc. smileeee.gif A Topikot illetően meg teljesen igaz. Ennyi ismeretlen tag mellett senkinek nincs kedve irkálni. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: DiscoDiva, thunderbird
2011. augusztus 28. 16:46 #18289
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2011.08.28. 16:37)
beee.gif
Azért örülök, hogy legalább neked ilyen mozgalmasan telt a nyár. Nekem szinte semmi sem sikerült, amit elterveztem.  _nevet.gif De mindegy, megszoktam már.  rohog.gif Amúgy én csak tényleg a baromkodások, meg a társaság miatt várom a sulit. Hiányzik már néhány arc.  smileeee.gif A Topikot illetően meg teljesen igaz. Ennyi ismeretlen tag mellett senkinek nincs kedve irkálni.  unsure.gif


Nyugi már te csak azért vagy kis betűvel, mert így használod. Egyébként naggyal írtam volna. smileeee.gif

Amúgy meg nekünk nem kell suli a baromkodáshoz. Megy az anélkül is tökéletesen rohog.gif Ráadásul korlátlanul akár délutántót reggelig. _nevet.gif Mondjuk a legutóbbi buli picit uncsira sikerült, de a nyugi is kell néha. Egész este iszogattunk, a színpadon feküdtünk és bámultuk a csillagos eget. Láttam egy hullócsillagot is. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: dave095, Boscorelli, DiscoDiva
2011. augusztus 28. 16:58 #18290
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Hello srácok beer.gif

Idézet (dave095 @ 2011.08.28. 16:24)
Itt már annak örülnek, ha valaki egyáltalán elmegy az évnyitóra.  _nevet.gif Nemhogy még megszabják az öltözéket.  rohog.gif


Miért?
Nem is értem, miért baj nyár végén, amikor még bőven 34 fok van árnyékban, a suliba, tanévnyitóra, öltöny/nyakkendő öltözékben menni? rohog.gif
Mondjuk nálunk anno tolongtunk évnyitón, szinte minden osztály ott volt 90%+ létszámmal. De az ünnepi öltözéket én se vittem túlzásba, egy ing és heló. Egyébként szeretem az öltöny/nyakkendő párost, de azért magamat nem szoktam szívatni laugh.gif

Bár itt egyetemen voltak durva napok, amikor sokat kellett várni egy-egy vizsgára a tűző napon, rendesen felöltözve. Na igen, az jó volt. unsure.gif

Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.28. 16:30)
Nagyon szeretem a Demotivalo-t és nem véletlen nevet2.gif


Ezzel tényleg csak egyetlen egy baj van, hogy igaz.

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.08.28. 16:46)
Egész este iszogattunk, a színpadon feküdtünk és bámultuk a csillagos eget. Láttam egy hullócsillagot is. biggrin.gif


Nem hangzik rosszul. wink.gif
5 felhasználónak tetszik: dave095, DiscoDiva, olsenfan.., Rap4ever8, thunderbird
2011. augusztus 28. 17:11 #18291
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif

Tegnap reggeltől ma kora délutánig nem voltam itthon, strandolni voltunk, meg egy éjszakára ott aludtunk. A Zsóryban voltunk, aminek az az egyetlen hátránya, hogy elviselhetetlen kén-hidrogén szagú a víz, és ott terjeng a levegőben. Még mindig bűzlik tőle a bőröm. mad.gif
Holnap megyünk a könyvekért, holnapután leveszik a fogszabályzóm w00t.gif, azutáni nap meg évnyitó.

Na, most olvasgathatok vissza. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: olsenfan.., Rap4ever8, dave095, Boscorelli
2011. augusztus 28. 17:13 #18292
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.08.28. 16:58)

Mondjuk nálunk anno tolongtunk évnyitón, szinte minden osztály ott volt 90%+ létszámmal.

Te valami börtönszigorú suliba jártál, ahol ezt ennyire megkövetelik? Mert ez nem megszokott. Nálunk csoda volt, ha a fél osztály elment. Én utoljára 5 éve voltam évnyitón, ahogy évzárón is. A legutolsó ünnepség, amin jelen voltam az a ballagásom volt, de legszívesebben azt is kihagytam volna. xD

Idézet (Boscorelli @ 2011.08.28. 16:58)
Nem hangzik rosszul. wink.gif


Nem is volt rossz csak nyugis. Nem ehhez vagyok szokva ezzel a társasággal. Általában mindenki megőrül, de most tényleg nagyon nyugis és kicsit uncsi volt.
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Boscorelli
2011. augusztus 28. 17:22 #18293
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.08.28. 17:13)
Te valami börtönszigorú suliba jártál, ahol ezt ennyire megkövetelik? Mert ez nem megszokott. Nálunk csoda volt, ha a fél osztály elment. Én utoljára 5 éve voltam évnyitón, ahogy évzárón is. A legutolsó ünnepség, amin jelen voltam az a ballagásom volt, de legszívesebben azt is kihagytam volna. xD.

ohmy.gif Hát ezt én el sem tudom képzelni. Most miért olyan nagy fáradtság elvonszolni magad? mellow.gif Nálunk egy-két kivétellel mindenki jelen szokott lenni, meg most biztos nem hagyja ki senki, mert a suli új tulajdonba került, és a templomban lesz az évnyitó. biggrin.gif Egy kis újdonságra szerintem vevő mindenki.

Amúgy úgy néz ki, én vagyok az egyetlen, aki várja a sulit. unsure.gif Nem az emberek miatt (igazából részben egy ember miatt blush.gif), hanem a kedvenc tárgyaim miatt. Unatkozom itthon, tanulni akarok már valami újat is angolból, meg ott van az újdonság, az orosz. w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. augusztus 28. 17:31 #18294
- törölt felhasználó -    
Olyan megbotránkoztató volt az előző megnyilvánulásom, hogy mindenki elmenekült? blink.gif
2011. augusztus 28. 17:33 #18295
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.28. 17:22)
ohmy.gif Hát ezt én el sem tudom képzelni. Most miért olyan nagy fáradtság elvonszolni magad? mellow.gif Nálunk egy-két kivétellel mindenki jelen szokott lenni, meg most biztos nem hagyja ki senki, mert a suli új tulajdonba került, és a templomban lesz az évnyitó. biggrin.gif Egy kis újdonságra szerintem vevő mindenki.
Amúgy úgy néz ki, én vagyok az egyetlen, aki várja a sulit. unsure.gif Nem az emberek miatt (igazából részben egy ember miatt blush.gif), hanem a kedvenc tárgyaim miatt. Unatkozom itthon, tanulni akarok már valami újat is angolból, meg ott van az újdonság, az orosz. w00t.gif


Furi. Akkor ezek szerint csak nálunk volt szokás kihagyni minden ünnepséget. Mikor középsuliba kerültem elmentem az elsőre, de volt, aki már akkor is kihagyta. rohog.gif Utoljára általánosban jártam rendszeresen az ilyenekre, mert akkor még csak egy utcára volt a suli, de azt is utáltam. Aztán eltörölték a szombati buszt és csak 3 órás buszozással, átszállással jutottam volna el és az meg kizárt dolog. Utána hiába költöztem oda meg se fordult a fejembe, hogy ott legyek, mivel erre még igazolás sem kell ha kihagyom. smileeee.gif

Én nem várom a sulit, mert jobb így beosztani az időmet és azt csinálni, amit szeretek, de azért kíváncsi vagyok. Remélem értelmes osztálytársaim lesznek.
2011. augusztus 28. 17:35 #18296
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Vandus, klassz volt az-az avatarod, amin egy kék pólós lány mosolygott az előbb. Véletlen nem Elsewhereből készült? wink.gif

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.08.28. 17:13)
Te valami börtönszigorú suliba jártál, ahol ezt ennyire megkövetelik? Mert ez nem megszokott. Nálunk csoda volt, ha a fél osztály elment. Én utoljára 5 éve voltam évnyitón, ahogy évzárón is. A legutolsó ünnepség, amin jelen voltam az a ballagásom volt, de legszívesebben azt is kihagytam volna. xD


Hát, nálunk elég egyszerű volt a képlet ilyen téren. Ha nem volt megfelelő kifogásod, akkor rögtön egy osztályfőnökivel lehetett indítani a tanévet. Osztályfőnökünk elég vaskalapos volt ilyen téren. Pl. Utolsó év osztálykiránduláson páran később értek vissza a szállásra az esti buliból, mint a megengedett 10 óra, őket az Ofő megfenyegette, hogy kirakatja a suliból. Tehát ilyen és ehhez hasonlók voltak nálunk.

Ady Gimi Bp. Most idézem. "Minőségi nevelési, és oktatási intézmény" _nevet.gif Komolyan. Ez volt kiírva a suli bejáratánál a címer alá. Bár máig nem értem az apropóját, mert azért nem egy Harvard volt rohog.gif Mindenesetre, mi diákok, állandóan ezen röhögtünk smileeee.gif
Az igazgatónő pedig minden tanévnyitón elmondta, mekkora "minőségi nevelési, oktatási intézmény" vagyunk. rofl.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.08.28. 17:22)
Nem az emberek miatt (igazából részben egy ember miatt blush.gif), hanem a kedvenc tárgyaim miatt.


Csak nem szerelmesnek tetszik lenni kedves Daniella? wink.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.08.28. 17:22)
Unatkozom itthon, tanulni akarok már valami újat is angolból, meg ott van az újdonság, az orosz. w00t.gif


Az orosz? Jáj. Nálam az a nyelv, a francia kategóriában játszik. rohog.gif De, kívánok hozzá sok élményt, s kitartást kedves Dancsy wink.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Rap4ever8
2011. augusztus 28. 17:42 #18297
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.08.28. 17:35)

Hát, nálunk elég egyszerű volt a képlet ilyen téren. Ha nem volt megfelelő kifogásod, akkor rögtön egy osztályfőnökivel lehetett indítani a tanévet. Osztályfőnökünk elég vaskalapos volt ilyen téren. Pl. Utolsó év osztálykiránduláson páran később értek vissza a szállásra az esti buliból, mint a megengedett 10 óra, őket az Ofő megfenyegette, hogy kirakatja a suliból. Tehát ilyen és ehhez hasonlók voltak nálunk.
Ady Gimi Bp. Most idézem. "Minőségi nevelési, és oktatási intézmény" _nevet.gif Komolyan. Ez volt kiírva a suli bejáratánál a címer alá. Bár máig nem értem az apropóját, mert azért nem egy Harvard volt rohog.gif Mindenesetre, mi diákok, állandóan ezen röhögtünk smileeee.gif 
Az igazgatónő pedig minden tanévnyitón elmondta, mekkora "minőségi nevelési, oktatási intézmény" vagyunk. rofl.gif


Az kemény. Nálunk csak nyomatékosan kérték, hogy legyünk ott, de semmit nem kapott, aki kihagyta és igazolás sem kellett rá. smileeee.gif

Nálunk a koli ajtaja mellett volt kitéve a "Tiszta, rendes kollégium" tábla. Azon akadtunk fenn, hogy nagyon nem illik a képbe. rohog.gif Egyébként csak Tittel-villának hívták a tanárok, amit mi is átvettünk, de persze 'némi' iróniával. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. augusztus 28. 17:43 #18298
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.08.28. 17:35)
Vandus, klassz volt az-az avatarod, amin egy kék pólós lány mosolygott az előbb. Véletlen nem Elsewhereből készült?  wink.gif

Az avatarok topikban fedeztem fel,de gondolom igen biggrin.gif
Amúgy ha második nyelv a téma,nálam az a spanyol lesz.Már kíváncsian várom mert mindig is érdekelt ez a nyelv és most végre megtapasztalom milyen is lehet és mennyire nehéz.Remélem azért túlélem rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, Boscorelli
2011. augusztus 28. 17:43 #18299
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.08.28. 17:35)
Hát, nálunk elég egyszerű volt a képlet ilyen téren. Ha nem volt megfelelő kifogásod, akkor rögtön egy osztályfőnökivel lehetett indítani a tanévet. Osztályfőnökünk elég vaskalapos volt ilyen téren. Pl. Utolsó év osztálykiránduláson páran később értek vissza a szállásra az esti buliból, mint a megengedett 10 óra, őket az Ofő megfenyegette, hogy kirakatja a suliból. Tehát ilyen és ehhez hasonlók voltak nálunk.
Ady Gimi Bp. Most idézem. "Minőségi nevelési, és oktatási intézmény" _nevet.gif Komolyan. Ez volt kiírva a suli bejáratánál a címer alá. Bár máig nem értem az apropóját, mert azért nem egy Harvard volt rohog.gif Mindenesetre, mi diákok, állandóan ezen röhögtünk :
Az igazgatónő pedig minden tanévnyitón elmondta, mekkora "minőségi nevelési, oktatási intézmény" vagyunk. rofl.gif

Nálunk azért nem veszik ilyen szigorúan, ha kihagyjuk az évnyitót vagy az évzárót, jobb esetben fel sem tűnik. De mikor a 12-esek ballagnak, nekünk (is) kell sorfalat állni, és arra már jó indok kell, hogy elmehessünk, de igazolás nem. Például, ha más ballagására mész, nyaraltok, vagy ilyesmi.
Egyébként ez a sulim lapja, ha valakit érdekel. smileeee.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.08.28. 17:35)
Csak nem szerelmesnek tetszik lenni kedves Daniella? wink.gif

Vegyük úgy, hogy ezt nem láttam meg.
Nem vagyok szerelmes, csak kedvelem a srácot, mert kedves és aranyos. smileeee.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.08.28. 17:35)
Az orosz? Jáj. Nálam az a nyelv, a francia kategóriában játszik. rohog.gif De, kívánok hozzá sok élményt, s kitartást kedves Dancsy wink.gif

Tényleg nem tudom, mi nem tetszik benne, de hát te tudod. pardon.gif Nyelvek között még a japán is nagyon-nagyon tetszik, igazából jobban, mint az orosz, de itt erre volt lehetőség. A franciát én szintén ki nem állhatom. Azt szoktam mondani, hogy úgy beszélnek, mintha minden szavuk közben smárolnának. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. augusztus 28. 17:45 #18300
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.08.28. 17:43)
Az avatarok topikban fedeztem fel,de gondolom igen biggrin.gif 
Amúgy ha második nyelv a téma,nálam az a spanyol lesz.Már kíváncsian várom mert mindig is érdekelt ez a nyelv és most végre megtapasztalom milyen is lehet és mennyire nehéz.Remélem azért túlélem rohog.gif


Jövőre én is újra el szeretném kezdeni a spanyolt. biggrin.gif Elvileg a francia után könnyű. Tényleg nem tűnt nehéznek, bár korábban csak heti 1 órában tanultam 2 hónapig, de abbahagytam, mert így sem fért bele az időmbe. Jó lesz újra belevágni. biggrin.gif
961 oldal 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!