Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 12. 23:29 #18481
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.09.12. 23:05)

Én a magam nevében tudok csak nyilatkozni, és nem nézek én ilyeneket. unsure.gif Képezek, Ferrari képeket halászok az olasz hétvégéről. smileeee.gif


Akkor már ketten vagyunk. Én sem nézem, és nem is fogom.

Viszont azok a Ferrari-s képek jöhetnek, korlátlanul... biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird
2011. szeptember 13. 13:19 #18482
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.09.12. 23:05)
Én a magam nevében tudok csak nyilatkozni, és nem nézek én ilyeneket. unsure.gif Képezek, Ferrari képeket halászok az olasz hétvégéről. smileeee.gif
Nehéz napod lesz holnap Szandi?


Azért megnyugtató, hogy vannak még, akik nem nézik. biggrin.gif

Egyáltalán nem volt nehéz napom, de péntekre megint totál kimerült leszek. Nem igazán bírom hosszú távon, hogy minden reggel 5-kor kelek. Ehhez pedig az is társul, hogy még nem teljes álltam át a nyári időszámításról szóval nagyon ritka, hogy éjfél előtt ágyba jutok. Tegnap kivételes eset volt. Hála a VV-nek korán lefeküdtem, mert érdekes módon 90%-a az ismerőseimnek azt leste és nem volt társaságom.
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Boscorelli
2011. szeptember 16. 15:46 #18483
- törölt felhasználó -    
Konnichiwa! biggrin.gif
Rég jártam erre, a mindennapi tanulás miatt nem jutott időm rátok. blush.gif (De lehet, hogy csak magamban beszélek...)
2011. szeptember 16. 18:30 #18484
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Sziasztok!Én is itt vagyok! smileeee.gif
Hát mizujság errefelé?. smileeee.gif
Erre semmi,csak örülök,mert lesz végre gépem! Bár így sem leszek túl gyakran(nem is tudom...már kezdek leszokni gépezésről...)
Csak beugrootam smileeee.gif
Addig is Sziasztok! smileeee.gif
2011. szeptember 17. 11:41 #18485
- törölt felhasználó -    
Sziiasztok! smileeee.gif Képzeljétek van nálunk tánc a suliban, de nem is olyan vészes, mint hittem. blush.gif tongue.gif Azonkívül meg bennevagyok az énekkarban. Tippeljetek: szoprán, mezzo, vagy alt vagyok? biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Rap4ever8, thunderbird, DisneyFans
2011. szeptember 17. 11:48 #18486
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok! biggrin.gif Most értem haza. Tegnap volt Zombee 18. szülinapja és azt ünnepeltük Hősök koncerten. Jövő hét szombaton Pesten is ünnepelünk és nagyon utólag novemberben is Depi koncerten, mert korábban nem talált olyat, ami tetszene neki.

Egyébként hihetetlen jó este volt. Nagyon laposan indult. Borzasztó passzívak és bunkók voltak az emberek, néhányan be is szólogattak a Hősöknek a koncert alatt. Ez Salgótarján... dry.gif Azért minden elismerésem a Hősöké, hogy ilyen emberekkel is szenzációs bulit tudtak csinálni. Azt hittem, hogy elszabadul majd a pokol és katasztrófa lesz az egész este, de a Hősök ismét bizonyította, hogy bármilyen helyzetben bármilyen emberekkel tudják hozni a tőlük megszokott színvonalat és felrázták a társaságot. 2-3 szám után a beszólogatások is befejeződtek. biggrin.gif Aminek pedig külön örültem, hogy nem kellett reggelig csöveznünk, mert Zombee mamája ott lakik és nála alhattunk. biggrin.gif

Szerk.: Ági az én tippem a szoprán. Talált? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 17. 11:52 #18487
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.17. 11:48)
Sziasztok! biggrin.gif Most értem haza. Tegnap volt Zombee 18. szülinapja és azt ünnepeltük Hősök koncerten. Jövő hét szombaton Pesten is ünnepelünk és nagyon utólag novemberben is Depi koncerten, mert korábban nem talált olyat, ami tetszene neki.
Egyébként hihetetlen jó este volt. Nagyon laposan indult. Borzasztó passzívak és bunkók voltak az emberek, néhányan be is szólogattak a Hősöknek a koncert alatt. Ez Salgótarján... dry.gif Azért minden elismerésem a Hősöké, hogy ilyen emberekkel is szenzációs bulit tudtak csinálni. Azt hittem, hogy elszabadul majd a pokol és katasztrófa lesz az egész este, de a Hősök ismét bizonyította, hogy bármilyen helyzetben bármilyen emberekkel tudják hozni a tőlük megszokott színvonalat és felrázták a társaságot. 2-3 szám után a beszólogatások is befejeződtek. biggrin.gif Aminek pedig külön örültem, hogy nem kellett reggelig csöveznünk, mert Zombee mamája ott lakik és nála alhattunk. biggrin.gif
Szerk.: Ági az én tippem a szoprán. Talált? biggrin.gif

Megvárok még néhány tippet, utána elárulom. spiteful.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. szeptember 17. 12:36 #18488
- törölt felhasználó -    
Idézet (agii7 @ 2011.09.17. 11:52)
Megvárok még néhány tippet, utána elárulom. spiteful.gif

Én a mezzoszopránra tippelek. biggrin.gif
2011. szeptember 17. 19:31 #18489
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.09.17. 12:36)
Én a mezzoszopránra tippelek. biggrin.gif

Még valaki tippeljen, és utána elárulom. rolleyes.gif

Amúgy milyen az új avim? biggrin.gif
2011. szeptember 18. 11:54 #18490
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Szervusztok hi.gif
A pénteki napom isteni volt,nem bántam meg,hogy suliba mentem(mivel beteg voltam keddtől-csütörtökig).Megúsztam egy termis jegyet,mivel a dogára írtam,hogy nem voltam itt.-így a tanár nem is osztályozta.A törit teljesen bemagoltam és úgy érzem az a dolgozat jól fog sikerülni.Az utolsó 3 órában pedig csak egy "pót"tanárral voltunk,akivel komolyabban nem tanultunk.És 5.órában egyből haza engedett minket(már akik nem ebédesek).
Tegnap a termist sikerült megtanulnom,a törit meg majd délután fogom,de minél inkább halasztom,annál jobb,sajna semmi kedvem nincs hozzá,de ha kell pardon.gif
A profilom sikerült végre úgy megírni,hogy nekem is tetszen w00t.gif
Ági: Nem rossz,az új avid laugh.gif Altra tippelek rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird, DisneyFans
2011. szeptember 18. 12:55 #18491
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteRosee @ 2011.09.18. 11:54)
Szervusztok hi.gif
A pénteki napom isteni volt,nem bántam meg,hogy suliba mentem(mivel beteg voltam keddtől-csütörtökig).Megúsztam egy termis jegyet,mivel a dogára írtam,hogy nem voltam itt.-így a tanár nem is osztályozta.A törit teljesen bemagoltam és úgy érzem az a dolgozat jól fog sikerülni.Az utolsó 3 órában pedig csak egy "pót"tanárral voltunk,akivel komolyabban nem tanultunk.És 5.órában egyből haza engedett minket(már akik nem ebédesek).
Tegnap a termist sikerült megtanulnom,a törit meg majd délután fogom,de minél inkább halasztom,annál jobb,sajna semmi kedvem nincs hozzá,de ha kell pardon.gif
A profilom sikerült végre úgy megírni,hogy nekem is tetszen w00t.gif 
Ági: Nem rossz,az új avid laugh.gif Altra tippelek rolleyes.gif

Szoprán vagyok! rolleyes.gif Gondoltátok volna? laugh.gif Rap4ever8 te találtad el! beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, WhiteRosee
2011. szeptember 18. 18:19 #18492
- törölt felhasználó -    
Sziasztok hi.gif
Elég rég voltam itt.A nővérem is itthon volt,aztán a suli is elkezdődött..
Na mindegy,egyébként tök jól mennek a napok a suliban,elvagyok!
A hétvégém is szuper volt.
Na és veletek,mi történt?
1 felhasználónak tetszik: WhiteRosee
2011. szeptember 18. 23:22 #18493
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (agii7 @ 2011.09.18. 12:55)
Szoprán vagyok! rolleyes.gif Gondoltátok volna?  laugh.gif Rap4ever8 te találtad el! beer.gif


Nyertem. biggrin.gif Mit kapok? tongue.gif
2011. szeptember 19. 13:43 #18494
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.18. 23:22)
Nyertem. biggrin.gif Mit kapok? tongue.gif

Ezt kapod: air_kiss.gif tongue.gif

Amúgy sziasztook! smileeee.gif Ma jelentkeztem töriből a felelésre, és ötöst kaptam!! yahoo.gif Ebben a tanévben ez az első jegyem! rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird, Boscorelli, DisneyFans
2011. szeptember 19. 17:06 #18495
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Helló hi.gif
Hivatalosan is profilváltó vagyok,de ez a profilom amit most írtam sokkal jobb,mint az előző. rohog.gif Ma sajna nem úsztam már meg a termis dogát,a töri meg elmaradt mivel sokan nem tanultak rá és mivel a tanár rendes elhalasztotta.
Magyar,hát kicsit jajjogtam,hogy 3-as lett az éveleji dogám,sajna a tavalyi dolgok nem is annyira rémlettek,ismételni én agyatlan,meg nem tettem meg.
Lustálkodok,végre minden leckével kész vagyok,szóval paradicsom,ma amúgyis kellemetlenül éreztem magam,hogy az ellenőrzőm(tájékoztatóm) itthon hagytam,a legjobb a mai napban a hazamenet volt beer.gif
Veletek "mizujs"?
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, DisneyFans
2011. szeptember 20. 19:31 #18496
- törölt felhasználó -    
Szervusztok Dumcsisok!Nos elég régen látogattam a társaságot és gondoltam ha már úgy is itthon vagyok és nincsen semmi gondom akkor idejövők,hát ha van itt valaki a topikban.Pénteken volt a születésnapom ami nem ment valami simán pénteken 40° lázzal feküdtem az ágyban és mozdulni sem bírtam.Szombatra csökkent minden így tudtam azért kikelni az ágyacskámból,mert vendégek voltak nálunk és kicsit lány bulit tartottam.Most viszont itthon ülök 3 napon át,mert elvitt az anyukám orvoshoz 38° lázzal,mostanra már csak fulladozom,náthám van és nagyon fáj a fejem,de hát ez van remélem csütörtökön már nem lesz semmi bajom és jobban fogok kinézni,mint újkoromban.Emberek ennyi taknyos zsepkedndőt még nem láttam soha a lakásban,mint amennyi van/volt itthon.A jó hír viszont az,hogy elindult a való világ! (Igazából nem jó csak úgy mondtam) Néztem egy részt vagy mindig a végére kapcsolok,mert megnézem a teletexet,hát ha valami jó film lesz és igen jó film volt,de sajnálatos módon későn és nagyon fáradt voltam.Ezeknek a szennyeknek,már elkészülésük napján vagyis a profiluk készítésük napján 5 rajongóval indítanak,számomra meglepő,de egyben szánalmas is.Hát a suliról annyit,hogy föltermes,mindennap hatkor érek haza és utána tanulnom kell,nem elég az,hogy edzésre járok,magántanárnál ülök órákon át és utána meg buszozhatok haza,mellesleg a busz óránként jár,úgy hogy ha lekésem várhatok 1 órát és már volt rá példa is.Nos a suli hát angolból álandóan szívok,mert felelnem kell,nem azzal van a baj,hogy nem tanulok és semmit nem tudok hanem az,hogy nem tudom kiejteni a szavakat és így vonja le a pontokat a tanár ezért mondjuk 40 pontból csak 25-öt tudok kiejteni úgy ahogyan ejtik is valójában a többit leírni letudom csak kiejteni nem.Az osztályfönőköm egy idióta,akit én már rég kirugtam volna int tanárnő az iskolából,állandóan kiabál a semmiért,olyanból írat velünk dolgozatott amit még nem is vettünk soha,nem haladunk az anyaggal,és ezt már nagyon unom.Minden este úgy fekszem le,de jó holnap suli vagy tanulnom kell másnap azzal a szörnnyel.Ha ránéznétek egyből szaladnátok is ki az épületből vagy síkítanátok a félelemtől legszívesebben én is ezt tenném!Nos kb. ennyi magamról,ti,hogy vagytok?Miújság,milyen az iskola?!
2 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, DisneyFans
2011. szeptember 21. 00:19 #18497
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Sziasztok hi.gif

Elnézést, joe, hogy itt válaszolok hosszabban az adatlapos hozzászólásodra, de néhányan manapság rengeteget offoltak ott, én már nem akarok rátenni még egy lapáttal.

Első körben egyetértek a mondandóddal, valóban borzaszótan idegesítő amit egyesek művelnek. Igazából kedvelem Holly-t, nem is akarok a háta mögött semmit mondani róla, mindössze annyit kívánok megjegyezni, hogy általában igaza van, de mostanában túl messzire megy el. unsure.gif
Az új tag okoskodása viszont már egyenesen zavar. Jártam más topikokban is, véletlen betévedtem a magazinba, igazából. És ott láttam, hogy össze-vissza írkál (ugyan Ő) és szegény House of Wax-ot is megtalálta, nem éppen szép stílusban.
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy az illető nálam leírta magát, már azzal is, hogy napokig kunyerál egy jól megszerkesztett lapot, és lenézi a régebbi tag, az oldalon végzett korábbi munkáját. Én ezt nem szeretem. Alapvetően az a véleményem nekem is, hogy senki se több a másiknál, és ezt nem is kívánom feladni, de azt viszont (én speciel) elvárnám, hogy akik dolgoznak képekkel/cikkekkel, hogy legyen itt nézni/olvasni nap mint nap valamit, azoknak az embereknek a munkáját ne nézze már le, és igen is tartsa tiszteletben...

Ugyanakkor, ne haragudj joe, de hosszú távon szerintem ezek a keményítések öngólként is elsülhetnek. Arra gondolok, hogy, ezek a mostani szabályok (véleményem szerint) nagyon jól ki vannak találva (csak egyetlen eggyel nem értek egyet) és korrektek is. Az, hogy most jön egy új tag, és kvázi kioktat titeket és a fórumot is, hogy mit hogyan kéne, az-az Ő szegénységi bizonyítványa. Az meg, hogy jön egy másik, és elkezdenek egymásra mindenféle sarat dobálni, arra meg csak azt tudom mondani, megérdemlik egymást. De alapvetően, ha nem lehetne cserélni, vagy csak a moderátorok látnák, hogy mikor telik le a 6 hónap, vagy ha valaki megkap egy új adatlapot és nem tartja magánál 6 hónapig és cserél, aztán az összes lapjával felel, ezekkel az új szabályokkal, szerintem mind-mind a normális szerkesztők szívnák meg. Nem utolsó sorban, sok plusz munka nektek, moderátoroknak. Nem tudom két emberért megéri-e? Persze gondolom, hogy ez már régebbről ered, és a legutóbbi műsorral már lassan betelik a pohár.

Bevallom nektek őszintén, amikor rászántam magam erre az adatlapozásra, akkor az vezérelt, hogy a hozzám került lapok készüljenek el rendesen, plusz láttam, hogy nagyon el vannak hanyagolva, és éppenséggel kedvenceim is, akkor, ha van kedvem, miért is ne csináljam meg? smileeee.gif
A csillagok engem el sem tudom mondani mennyire hidegen hagynak. Most az valószínű, hogy fél éven belül lesz még 30 témám, 3000 képem, és 2500 hozzászólásom még pluszban. Az azt jelenti, hogy akkor lesz 3 piros csillagom. Most akkor én nagy király leszek? Dehogy, nem számít semmit, hogy most van-e piros csillag, vagy kék vagy akármilyen. Ettől még ugyanaz a tag leszek. smileeee.gif

Ja egyébként az adatlapszerkesztésért járó csillag eltörlését én is támogatnám, az jó ötlet, szerintem is. Jó páran lemondanának, mert ugye, ha már nem jár csillag, akkor minek vesződjön vele, hisz csak ez számít. unsure.gif Vagy mégse?
Persze elnézést is kérek, én nem beleszólni akartam, ez csak egy privát észrevétel. smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: joe_r, SelenaGirl, Rap4ever8, thunderbird, DisneyFans
2011. szeptember 21. 21:17 #18498
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok! smileeee.gif

Azt hiszem picit szokatlan kérdéssel érkeztem, de Facebookon egyetlen ismerősömtől sem sikerült használható választ kapni, itt pedig egyik topicba sem illik a kérdésem hiába van a sok segítségkérő topic erre megfelelőt nem találtam. Remélem valakinek lesz ötlete. Szóval a kérdésem az lenne, hogy hol lehet szép formájú, színezett, üres üveget kapni, ami piásüvegnek alkalmas. Ötletek? laugh.gif Eddig csak azt a választ kaptam, hogy keresgéljek a konténerekbe. rohog.gif Ez annyira nem tetszik. xD Esetleg egyéb lehetőség?
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. szeptember 22. 19:54 #18499
- törölt felhasználó -    
Sziasztok.Jóestét kívánok mindenkinek! hi.gifNos egyre többet tudok a topikba látogatni így suli időben,mivel gyorsan mindent megtanulok és akkor pattanok is be a topikba.Nagyon szeretek itt lenni.Nagyon jó kis társaság vagytok akikkel szívesen beszélgetem el az időmet.Nos megint a suli,ma mentem előszőr ezen a héten mivel beteg voltam.Ma lefutattak velem 800 m-t ráadásul holnap írok matematikai felmérést,amit nem igazán várok,na meg elvileg föciből is,hogy ha nem felejtette el a tanár és reménykedem még most is,hogy elfelejtette.Sok mindenről lemaradtam,jó sok dolgozatról is...Nos ti,hogy vagytok?

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.21. 21:17)
Sziasztok! smileeee.gif 
Azt hiszem picit szokatlan kérdéssel érkeztem, de Facebookon egyetlen ismerősömtől sem sikerült használható választ kapni, itt pedig egyik topicba sem illik a kérdésem hiába van a sok segítségkérő topic erre megfelelőt nem találtam. Remélem valakinek lesz ötlete. Szóval a kérdésem az lenne, hogy hol lehet szép formájú, színezett, üres üveget kapni, ami piásüvegnek alkalmas. Ötletek? laugh.gif Eddig csak azt a választ kaptam, hogy keresgéljek a konténerekbe. rohog.gif Ez annyira nem tetszik. xD Esetleg egyéb lehetőség?


Sajnos nem tudok segíteni én sem .Én is a konténerekre gondoltam előszőr mikor láttam amit írtál.Nálunk van az iskolában,de sajnos nem tudom elhozni.Talán bevásárló központokba az ilyen edényes özletekben,akár ilyen dekoratív üzletekben?!Én csak azt ezt tudom ajánlani,remélem azért tudtam neked segíteni. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. szeptember 22. 19:58 #18500
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Sziasztok, népek! cool.gif
Mi újság veletek? laugh.gif
Velem minden rendben van, rég látogattam ezt a topicot. Jelenleg ideges vagyok, mert ahonnan szoktam feltölteni a fórumra a képeket lefagyott, szóval... rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, SelenaGirl, DisneyFans
961 oldal 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!